Új privát üzeneted érkezett!

kokusz megvagyok.

tegnap es mai is megneztem 3ik pisibol hogy hogy allok hcg ugyileg.
meg mindig van bennem tuszorepi maradvany talan holnapra lesz nega.12 napja kaptam a tuszorepit.
ha sikerul apat rabeszelnem akkor penteken nyomatunk egy tesztet addigra mar 100szazalek hogy kiurul a cucc.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Akkor drukkolok nagyon! Valakinek már meg kéne kezdeni a sort a babásodásban ....

Angel
Továbbra is sokat gondolok rátok, remélem minden rendben van!!
kokusz
 
 


Sziasztok,
Bocsi az eltűnésért, de betemetett a munka. :(
Szombaton meg olyan szarul voltam, h azt hittem, itt a vég (hánytam folyamatosan :? ).
Most is csak Angyalék miatt ugrottam be: kaptam Tőle mailt még szombaton. Kiskókusz jelenleg stabil, a tejcsihez még hozzá kell szoknia, mert egyelőre nem nagyon birkózik meg vele a kis szervezete. Szóval továbbra is jól jönnek a drukkok a Kiscsajnak!
Angyal majd jönni fog vmikor, benézett már, csak egyelőre nem tudja, mikor mit merjen írni. Nagyon meghatódott a rengeteg drukktól és nagyon köszöni! :D
Kicsi Kókusz (aki ma 2 hetes :) )! Csak így tovább! +++++++++++++++++++++
A nénik továbbra is drukkolnak! :D
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

 
 

Kata
Köszi a híreket :) továbbra is drukk a kiscsajszinak!
Te meg remélem jobban vagy már.
Én meg nem tudom nálam mivan ... ma 37,1. De végülis így hogy fogalmam nincs mikor volt pé ennek nincs jelentősége ....
kokusz
 
 


Sziasztok,
Próbálok picit bővebben.

Kókusz,
Azért nem vállal fel, mert bonyolult ügy! Írok privit róla! :D
És köszi a drukkokat! :wink:
Nekem tetszik a hőd... Hányadik napon jársz? (ezt közben nagyjából belőttem) Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
Neked is van kerted? :D Nekem még az sincs... Így én cserepes növényeken élem ki magam :D
Nem tudom, kérdeztem már, vagy csak akartam: Apa már nem is szedi a gyógyszert? Vagy ilyenkor még azért szedni kell? Vagy már teljesen 'gyógyultnak' számít?
A buli milyen volt? :)
Én már teljesen jól, köszi! :) Már vasárnap sem volt bajom, így ablakot pucoltam (van, nem kevés...)
(mikor akarsz már tesztelni?!)

Monyom,
Nem indiszkrét, de ide mégsem írbám. Neked is megy egy privi! :wink:
Jajjj, Neked is ez a hányós estéd... :? :(
Tök aranyos ötlet, h Apa tesztel! :D Remélem, szerencsét fog hozni!
Nekem tetszenek a 'jeleid'! Szokott, nem szokott, két terhesség sem mindig jár egyforma tünetekkel! (pláne, ha más nemű a baba)
És én drukkolok! ++++++++++++++++++++++++++++
Tüszőrepedéshez nem értek :shock:

Junko,
Neeem, nem vagyok gondolatolvasó (bár néha nem bánnám :wink: ), láttam még azt a félmondatodat. De azt nem tudtam, h Nálad is ilyen tulipán van! 8)

Anyapoc,
Veled is majdnem egyidősek vagyunk? 8) Hogy összejött itt ez a korosztály!
Huhh, ez a netre feltevés tényleg elég necces lehet... Akkor várunk türelmesen arra a felvételre! :)
Elintézném én a szeplőtelen fogantatást is, csak nem tudom, kinél kell intézkedni! :D Na jó, mégsem mondanék le inkább arról a fránya 'szeplőről'! :lol: (már csak az élvezeti érték miatt sem...)
Jaaaaj, ezek a szülők! :? Basszus, ezt én is annyira utáltam! És mit várj az olyan gyerektől, akinek így gondolkozik a szülője?! ...
Én türelmes vagyok vmilyen szinten (csak várni nem szeretek :) ), de a hülyeséget nem bíírom tolerálni! ... Idegesítenek a hülyék...

Zsazsó,
Miért lennél már rossz Anya? A bölcsi miatt? Én már 1 évesen bölcsis voltam és piict sem neheztelek emiatt az Anyukámra. :) Milyen volt az első két nap?
Csecsemősnek én biztosan nem engednék olyat, aki nem szívvel-lélekkel csinálja. Ha valahol ott aztán tényleg olyan kell, aki kedves, vagy egész egyszerűen legalább normális! Az kell a babának és a mamának is, hiszen ott még mindketten elesettek, új a szitu...

Kriszti,
nem kéne dokival megnézetni azokat a fránya hormonokat? ...

Katavirág,
Drukkoltam Neked! és sajnálom! :( Az jóóó, h tudsz pozitív lenni! :)

Ne vicceljetek már ezzek a ki mennyire száni és kinek mennyi keresnivalója van itt, mert elbújdokolok! :( Mindenki száni vmennyire, ha mge mégsem, akkor meg azért van itt, mert bírja ezt a jó kis bandát! Mert én pl. nagyon! :lol:

Na, én meg megint kisregényt írtam ... :oops:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Bocs, privik már csak holnap lesznek... :oops:
Viszont egy szééép rózsa:
(a szöveg végével ne törődjetek :wink: )

Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Jó majd várom a privit :) Nekem is tetszik a hőm, ma vagyok a 33. cn-en. Elvileg 32 naposak a ciklusaim, de lehet most a lombik bekavart. Tesztet vettem, de még nem pisiltem le.
Igen, van kert, jó nagy. Csak Chestertől nem nagyon lehet semmit csinálni. Bár most a fű egész szép. Akarok majd virágokat is ültetni csk még nem volt rá időm.
Buli jó volt, jól teleettük magunkat és rengeteget röhögötünk a szomszédok nagy örömére. :)
kokusz
 
 


Angel-re és Kókuszkára sokat gondolok! Kívánom, hogy mielőbb együtt legyenek, egészségben!

Junko?
Te hogy vagy, hol vagy?

Kata!
Aranyos vagy, köszi!
A bölcsivel bírkóznk, eddig még semmi gond, hisz együtt voltunk.

A te eseted sem lehet egyszerű! Mármint, hogy inkább priviben írod.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Monyo, milyen tuszorepi van meg a pisiben 12 nap utan? Talan terhes vagy...
En 1500NE-et kaptam. Ez 7 nap utan mar senkinek sem csinal pozitiv tesztet, meg is mondtak nekem.
Kokusz, teszt?
katavirag
 
 


Jóreggelt

Katavirág
Nem teszteltem. Még várok. :)

Zsazsóka
Hajrá bölcsi :)

Hőm ma is 37,1. Képzeljétek este vacsi közben valamire ráharaptam a kenyérben és letört a fogamból egy darab. Nem nagy de rohadtul mérges vagyok. Holnap megyek fogorvoshoz. Már elég rég voltam, így legalább elmegyek bár nem sok kedvem van ....
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz, Monyo,
Privi ment 8)

Kókusz,
De jóóóó ez a hő! Ez egyre izgisebb! :wink:
Basztikuli! :? A fogletörés :evil: Télleg bosszantó tud lenni...

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Válaszoltam :)
Ja ne is mond .... kicsit fosok a fogorvostól, utálom. De már jó ideje halogatom. Igaz nincs baj a fogaimmal hálistennek, de azért évente illene elmenni. Na most legalább elmegyek ....
kokusz
 
 


sziasztok.

most ertem haza a varosbol,dog meleg van.

kata koszi a privit :wink:

kokusz nagyon drukkolok neked is,holnap azert tesztelsz mar?
fogdokihoz batorsagot :?

katavirag.en 5000egyseget kaptam,maskor 10nap alatt urult ki most ugylatszik tovab.
mai tesztem sem tok nega meg bar nem sok hianyzik hozza.
mostmar tenyleg csak apaval tesztelek.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Itt is meleg van .... de jóóóóóóóó :)
Nem tesztelek holnap, szerintem max jövő héten valamikor. Nem érzem magam tehesnek ... cseppet sem.
De te gyanús vagy :)
kokusz
 
 


Kókusz,
Ne fossál! :lol:
Nekem semmi bajom a fogorvosommal - egy tündéri nőci! Jobban utálok nőgyógyászhoz menni... :oops:

Nekem mindketten gyanúsak vagytok! :wink:
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Hát én inkább megyek nőgyógyászhoz :) abban nagyobb a rutinom :lol: De lehet holnap majd úgy jövök haza hogy megáltozik a véleményem. Legalább a fogkövet is leszedetem.
Énnn gyanús? :roll:
kokusz
 
 


Drágáim!
gyorsan röviden csak.

Monyó, Kokusz!
Nyaaaaaaaaaaaaa, ne legyetek má' én. :oops:
Bízni, az utolsó másodpercig!

Angyal!
Továbbra is. ++++++++++++++++++++++

Katavirág!
A fene. Ezt nem gondoltam volna. Sajnálom.

puszi

Junko
junko
 
 


Ma újabb vizsgám kilőve! :D

Katavirág
Nagyon sajnálom!Sztem itt mindenki nagyon hitte,hogy most sikerül!Ezután hogyan tovább?

Monyo
Drukk megy+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kokusz
Az a teszt már nagyon érik!Nagy drukk+++++++++++++++++

Kata
Hányós nálunk tavaly februárban volt. :cry: Nálad is vmi vírus lehetett,ha másnapra elmúlt! :cry:
Hormont nézetni nem érdemes,elkezdtem a fogit.Már nincs pecsét,csak egy újabb herpesz az előbbitől 1 cm-re.Emlékszem máskor is hasonló rossz kezdete volt a dolognak,de ha nem vérzek mejd annyira már megérte.
Privi ide is jöhet,ha van rá kapacitásod! :D

Anyalkáékra sokat gondolok változatlanul!!!!Olyan rossz lehet,hogy külön van a babájától!De a lényeg,hogy kiskókusz nőljön nagyra!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na, latod Monyo, te sokkal tobbet kaptal, ezert nem urult meg ki. En mindenesetre most tenyleg terhesnek ereztem magam. Ha mar volt valaki az, nem felejti el az erzest :wink:

Okr, ezutan ugyanugy tovabb, mint eddig. Meg van egy fagyibabank, itt szerencsere minden honap nyero lehet, nem kell varni. Remelem, szepen tuleli a fagyasztasbol valo felolvasztast es 2 het mulva megkaphatom :wink:

Akkor varjuk a tesztedet, es a tiedet is Kokusz :!: :wink:

Kata, nekem is kuldesz privit :?: :wink:

Szep Husvetot mindenkinek :!:
katavirag
 
 


sziasztok.

kepzeljetek irtam a beultisbe es azt mondjak a lanyok hogy tuszorepi utan 13nappal mar nem mutethatja ki a teszt a bevitt hcg-et.egy picit elekezdtem remenykedni.

nem erzem magam terhesnek inkabb furan.Szinte pe ota erzem a hasamat,ha nyujtozkodok vagy rosszul mozgot akkor egy eles fajdalmat erzek(ezert gondoltam hogy nem sikerult)A melleim nem fajnak mar viszont helyette olyan van hogy a mellbimbom bekemenyedik mint az allat es rohadtul faj :shock: olyan mint mikor fazik csak ez harom napja folyamatos,hason nem tudok aludni(okes tudom,ez lehet az utrotol is).
szoval roviden igy allok,remenykedek.meg sose sikerult clostys ciklusban,hatha ha most sikerulne akkor meg is maradna.szep szulinapi aji lenne.

katavirag tok jo hogy nem kell sokat varnod igy porognek az esemenyek.

kokusz,nagyon szoritok+++++++++++++++++++++++++

kriszti milyen fajta fogit szedsz?

Kép
monyo83
 
 


Monyó

Én nem akartam reménykedtetni téged...... de én sem hallottam még ilyet hogy ilyen későn is kimutatható a tüszőrepi. A jeleid meg....:)
Na én drukkolok.

Kata!
Szép a virág. :) És örülök, hogy jól érzed magad közöttünk. :)
Hát én is befogadok egy privit ha van kedved hozzá, mert csak kíváncsi vagyok....

Kriszta!
Ügyes. Én is megcsináltam tegnap kettőt.

Anyapoc!
Igen, sokszor úgy érzem nagyobb gond van a szülőkkel, csak nem akartam ezt én mint gyermektelen leírni.
Anyukám alsóban tanít. Próbálkozott a felsővel is, de az végképp kikészítette szegényt.
Én úgy látom még az alsós gyerekek azok akikkel úgy-ahogy boldogulni lehet...na persze én annyira nem látok azért bele.

Zsazsó!
Már jobban vagyok. És te? :)


Képzeljétek voltam a Kaáliban, és nekem lett igazam. Mégis kezdhettem volna ebben a ciklusban, csak a nővérkék félreértettek valamit, picit rossz de mindegy már. Nem akartam ebből problémát-mióta egyszer kiborultam, mert sokat kellett várni- azóta behúzom fülem-farkam....nem vagyok balhés, csak ha bajom van váratlanul kitörök....én sem tudom irányítani.
Na de kicsit megnyugtatott, hogy nem vagyok teljesen hülye.

Junko
junko
 
 


Monyó, én mikor kaptam a tüszőrepit, onnantól minden nap teszteltem, és pont a 10. napra teljesen negítív lett a teszt!! Úgyhogy nagyon drukkolok és reménykedek!!!!!!!!!!!! Tedd fel a teszted.

Kép
kata05
 
 


Jóreggelt

Monyokám
Te bekaptad a legyet :) szerintem.

Okr
Gratula vizsgűhoz, ügyes vagy! Drukkot köszi :) Mostmár apa is kérdezgeti hogy mivan .... dehát én sem tudom.
Ez a fogigátló nálad nem egyszerű ... Nem gondoltál más jellegű dologra? Van egy új cucc, Mirena a neve. Ez olyan mint egy spirál de mégsem az.

Katavirág
Látom már alig várod az újabb beültit. Persze megértem én is így lennék. Én már alig várom, hogy mehessek uh-ra és kezdődjenek a szurik.
kokusz
 
 


Junko
Na ez fasza .... sajnálom, de akkor hajrá május. Látom már te is be vagy sózva :)
kokusz
 
 


kata,junko,kokusz na most megbogetetek...remelem orultok :lol:

junko ez azert nagyon gaz hogy noverkek miatt kellet halasztani a lombikot,en tuti felrobbantam volna.

kata mar banom hogy nem teszteltem vegig,de igy is jo.mikor derul ki hogy milyen nemu baba lakik a pocakban?kivancsi vagyok...tudod a homeros topik fiu atka :lol: :lol: szezsonal bejott :wink:

kokusz es neked konkretan mikor kezdodik az izgis resz?nekem junius remlik ,de nem akarok hulyeseget irni :oops:

Kép
monyo83
 
 


Monyó, holnap! :D

Kép
kata05
 
 


Monyó!
Bőgés? :) Jó jel!!!! :wink:

Kokusz!
Reméljük te is bekaptad! :) Höhö :oops:

Junko
junko
 
 


Junko
Hát nem bánnám :)

Monyo
Bőgjééé csak, az jóóóóóóó :) tesztet kérünk

Én ma is 37,1 voltam reggel. De még bírom teszt nélkül ... :)
kokusz
 
 


Tegnapi hír Kaálisból:

Sok szeretettel gratulálok Marci babához! Isten hozott! Wink Smile

Kókuszhírek!

Most előbb Angellel kezdem.
Feltett elhatározása volt, hogy írni fog , a kritikus két hét letelte után, ami tegnap volt. Azt már írtam nektek, hogy nagyon nehéz neki írni, hiszen tele van aggodalommal, jót nem mer "elkiabálni".
Nos tegnapig manócska a stabil "erősödünk" , hízni szeretnénk, ügyesedünk állapotban volt.

Ekkor jött a sajnos tankönyvszerű, tüdőgyuszi, amit ezek a csöppek igen gyakran /mondhatni mindegyik/ elkap. Crying or Very sad
Most antibiotikum természetesen és mivel nehézkes a levegővétel , újra a gép is felkerült. Crying or Very sad
Kókuszkánk eddig is megmutatta, milyen fából faragták, ez most is így lesz, és azután már reméljük, tényleg csak a hízásra, erősödésre kell koncentrálnunk.

Angel nagyon nagyon sokszor puszil Titeket!

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Kokusz, Monyo

Nagyon drukkolok ++++++ :)!Legyen ez a Húsvét emlékezetes :wink:!

Katavirág

Sajnálom :(.Viszont csodálom, milyen ügyesen talpra álltál, le a kalappal :).Biztos meglesz az eredménye a pozitív hozzáállásodnak :)!!!!

Junko

Na basszus, jól kitoltak veled :?... Akkor viszont hajrá május és duplázz!!!!
Anyudat megértem, nem lehet könnyű..:Szt már a kicsikkel sem :(...

Angel és Kókuszka!!! ++++++++++++++++++++++++++++++

anyapoc
 
 


Hello Lányok!

Megvolt a fogorvos. Hát kellemeset csalódtam. Kiderült hog van egy luk két fogam között, na azt érzéstelenítés nélkül fúrta ki és tömte be. Plusz leszedte a fogkövemet. Úgyhogy csilivili a fogsorom :)

Angel továbbra is rengeteget gondolok rátok, minden rendben lesz!
kokusz
 
 


Monyó??

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kokusz, Monyó drukk!!!!!! Egy tesztecskét nem akartok mutatni nekünk?


Angyalka, Kis Kokusz!
+++++++++++++++++++++

Többieknek puszi,most megyek ma aláírjuk a hitelszerződést. Röpke 6 hónap kellett hozzá...úgyhogy végünk van.


Mutatok állatokat a kertemből. Most macskákat. A képek ne tévesszenek meg senkit. Büdös dögök. :)


Kép

Kép

Junko
junko
 
 


Jóreggelt

Monyokám
Hol vagy már? :roll:

Junko
Édes cicuk :) tudom az ábrázatuk elég csalóka, a mi kutyánk is ilyen :)
Én nem teszteltem.

Angel
Kiskókusznak drukk továbbra is!!!
kokusz
 
 


sziasztok.

semmi biztosat nem tudunk.majd elvalik,mindenesetre osszetortem picit.

Kép
monyo83
 
 


Monyó, mi történt? Annyira vártalak!

Kép
kata05
 
 


Na ezt én sem értem Monyokám .... halvány?
kokusz
 
 


igen halvany nagyon.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
De még elvileg van 2 nap a ciklus végéig, nem?
kokusz
 
 


Sziasztok

Nekem ma megérkezett miklósbá ... így húsvétkor .... Hát nem örültem annyira de ez van ...

Mindekinek kellemes húsvétot kívnok!

Angel, továbbra is drukkolok nektek nagyon!!!
kokusz
 
 


Kép Kép


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Drága Monyó!
Még azért semmi nincs veszve...drukkolok.

Kokuszkám!
Óóóóó :( :(
De jó lett volna. :(

Kicsi Kókuszka remélem szépen gyógyulgatsz!


Most csak miattatok ugortam be és
hogy

Szép Húsvétot kívánjak mindenkinek!

Puszi

Junko
junko
 
 


Kellemes husvetot kivanok mindenkinek!!!!!

Most csak ennyi.Anyosektol irok,es a billentyuzet nem magyar,alig talalom a betuket. :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem lett csodababánk.

Monyó!
Jól olvastam, neked is megjött? :(((((((((((

Kokusz!
Jobban vagy már? Figyu, köv. lombikig még bármi történhet. Mi is hiszünk töretlenül...mit lehet mást tenni?

Angyalékról, nincs hír? Én nem merem zargatni őket...

Húsvét hogy telt nektek? Nekem jó volt, szép idő volt, jókat ettünk, ittunk, és talán el sem hervadok idén sem.

Na puszi szép hetet!

Junko
junko
 
 


Rájöttem vmire.

Xandra aki anno hozott hírt Angyalékról a mi Fannink csak más néven.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

junko igen sajnos nekem is megjott.
pedig vasarnapra mar szepen kezdett erosodni a csikom.
ami meg a tok fura hogy a ma reggeli fel oras pisimbol erosebb csikot produkaltam mint vasarnap :shock:
ezt onan tudom hogy minden nap lefotoztam es csak a main latszik a csik a kepen.

kokusz sajnalom.egyutt haladunk tovabb.

Kép
monyo83
 
 


Jóreggelt

Junko
Hát én néha azért erősen elkenődök. Most hétvégén rossz volt. Keresztlányommal babáztam és anyukám mondogatta hogy ha majd nekem is lesz az milyen jó lesz .... na de mi van ha nem lesz ....
A férjem is nyugtatott. Mondta hogy azért ne várjak csodát, lerakta ugyan a cigit de egy hónap alatt a kisfickók azért nem javultak meg.
Engem is jól meglocsoltak :)

Monyokám
Muti azt a fotót .... ez érdekes hogy vérzel és a csík erősebb ... mondjuk látott már ilyet a történelem.
kokusz
 
 


kokusz hat erdekes.szerintem meg az a resze ahol talan terheseg van az a resze nem valt le a nyalkahartyanak es meg termeli a hcg et egy kicsit.
vagy mehenkivuli amibe nem is akarok belegondolni.
ez a teszt is eleg halvany viszont eloben szepn latszik.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Én is látom a csíkot ... hát lehet jó lenne ha elmennél a dokihoz ha tudsz.
kokusz
 
 


Monyó!

Azért ez fura. :shock:
Mutasd már léci azt a tesztet!!! Mennyire vérzel????

Kokusz!
Én is eltudok kenődni. Mi még az Örökbefogadással is vergődünk. Eddig azt gondoltam nem lesz rá szükség. Most megint beférkőzött a fejembe, hogy mi van ha mégsem lesz sosem saját? Olyan jó lenne ezt kiverni a fejemből és szentül hinni, hogy lesz.

Junko
junko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?