Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Már most gondolkodik :wink:
Vendég
 


sziasztok!

mabe!gyönyörű a suncisod!és nagyon jó a kép is róla.anno nekem is mindig mondták,hogy tuti hogy fiú,mert nagy van neki.legutóbb a dokinéni is azt mondta,hogy nem kétséges,jó nagy van neki.na gondoltam magamban"nagy bigás fiam lesz" :lol: :lol: :lol: :lol:

árnika!oké akkor neked is megirom,ha megszületett Sedi.az én számomat egyszer elküldtem priviben neked.remélem megvan még.ha nem majd megirom.sajna ezt a hülye válságot.nincs az embereknek pénzük.és minden olyan drága lett.de én azért bizom a spontán bébyben.látod én sem számitottam rá,és le is tettem róla.és ugye pont akkor jött amikor nem vártam :D :D :D de nagyon-nagyon boldog vagyok ezért.kimondhatatlanul.nagyon remélem és szurkolok,hogy neked is igy jöjjön!!!!sok-sok puszi neked! :D :D :D

mazsi!képet kérünk kisatiról.olyan régen láttuk már!egyébként hogy vagytok?minden oké? :wink:

vanda!hogy vagytok?cukorfalatok?olyan édesek.és micsoda husos pofijuk van...imádom!!!!! :lol:

kics!?hogy vagytok?merre vagy?irj amint tudsz! :)

móni!olyan édesek a két M. és még mindig ugyan úgy néznek ki,mint 2 hetesen,csak sokkal nagyobb kiadásban.husikák ők is!nagyon édesek!sok-sok pusszancs!remélem tesódnál minden renben!várjuk a hireket róla.

ani!puszi az ikreidnek!gondolom nagyon élvezték a szülinapot.?itt a jó idő.biztosan sokat vagytok kint.de ez igy a jó.puszi nektek!

mi jól vagyunk.ma voltam áramlási ultrahangon.minden rendben van.hál Istennek!valószinű,sőt a dokinénim szerint biztos,hogy a nyákdugóm ment el a hétvégén.várom a következményeket.de sokan azt mondják,hogy onnan még akár 1-2 hét is eltelhet a szülésig.mondjuk már nem bánnám,ha húsvétra megszületne Sedi.annyira várom már hogy a kezemben foghassam és imádhassam.De Nagyon-Nagyon! :D
mindenkinek sok-sok puszi!

Kép
timé&tati
 
 


Timi
A klinikán fogsz szülni? Kinél?
Várjuk a híreket!
Vendég
 

 
 

mabe!igen a klinikán fogok szülni.de irtam neked privit is,hogy kinél.vigyázz magadra-magatokra.puszi! :D majd irj.

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Árnika cupp!!

Ani szülinapi képek és beszámoló????

Timi tyűűű,nyákdugó?? kezdhetünk izgulni!
Minden jót!!

Mabe irígykedem, micsoda érzések, jajj de jó most neked!!
Tényleg szépséges a leányzótók!!!!

Rana??

Mi ismét orrfolyósan, de már szép barnák sokat vagyunk udvaron kutyusokat kergetni :)

PASI írtó fontos kérdésem lenne!! :lol: , VB-selejtezőről hol lehet naprakész jó infót találni magyarul??Csoport beosztás, meccsek közvetítése, tabella stb, magyar és brazil vanalt szeretném követni)
Jön a Milán Budapestre, úgy megnézném őket!
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok!

Jó volt a buli.Még tegnap is tartott!Aki lemaradt,tegnap jött. :D Nagyon fel voltak pörögve.Kaptak kismotort is,Jázmin első pillanattól fogva,úgy ment vele,mint aki motoros született!Szabit meg húzta jobbra a feje,hatalmasakat esett vele!:)
Árnika!Nagyon imádnak kint lenni a szabadba.Keservesen sírnak,ha bejövünk. :cry: :cry: A link lemaradt,mert nem fért ki,de nincsenek rajta új képek.Nincs nagyon időm,de ti vagytok az elsők!
Mabe!Nagyon édi a bébi!!!! :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


kincs: ezt most hirtelen nem tudom neked megmondani.....keress rá gugliban, az szokott ilyeneket találni:-)

én nb1.hu - t és origót nézek, de ezek akkor írnak, ha éppen aktuálisan selejtező meccsek vannak, bár archívum azért szerintem biztos van....majd utánanézek, most megyek aludni, miután kigyönyörködtem magam ani-babákban:-)

a milanról pedig biztosan lesz valami hosszabb összefoglaló valahol....remélem:-)
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Ani, látom Jázminnak nagyon ízlett a tortája :lol: :wink:

Mabe, nekünk is azt mondták a 18 UH-n, hogyha netán lányt akarnak velünk haza hozatni szülés után, ne tegyük! Egyből és egyértelműen megmutatta, hogy kuki van a lábak közt :D
El is hiszem, hogy a föld felett jársz :wink:
Paraméterek?

Timi, pü ment :wink:
Az igaz, hogy a nyákdugó hamarabb is elmehet (nekem 1 héttel szülés előtt), de az már akkor is a szülés közeledtét jelenti...

Kép
mazsi02
 
 


ani: Már 1 évesek vagytok, hogy szalad az idő. Látom nagyon ízlett nekik a torta.

Én jól vagyok már a 14. hetet taposom, de sajna megint hüvelyi gyulladásom van amire a gyogyi amit kaptam semmit nem ért:-( :(

szmet
 
 


Itt vagyok. Bekukk. Ma a fél napomat a hematológián töltöttem, a másikat munkával, hulla vagyok.

Kincs! Jobbulást. Udvaron szaladgálásra, barnaságra irigy. :oops:

Ani, cukik a csöppök, Jázmin aztán tud élni!!!!!! :wink: :wink: Ezeket a rucikat is a Vaterán vetted? Jók nagyon.

Hű, Timi, te aztán számolsz már visszafelé! :wink: Nekem is megírod, ki a dokid?? :roll:

Csajok, amúgy is akartam kérdezni, hogy kinél szültetek, és az illető jó doki-e (bár ha nála szültetek, gondolom annak találtátok!). Priviben is lehet, minél részletesebben! :wink:
Ani kérdezted: csütörtökön bejelentkeztem egy doki magánrendelőjébe UH-ra (sajnos hüvelyi lesz... :? ), hogy megnézzem magamnak a dokit, ő meg a babákat nézze meg. Dr Zatik János. Véleményeket, hallomásokat priviben kérek! Ha nem lesz szimpi, akkor megyek tovább... :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Mindenképpen Debrecenben akarsz szülni?
vovanda
 
 


mabe! nagyon ari babucid, van mar neve?

timi! koszi a dicsit, hugi tegnap volt dokinal, minden rendben volt, de meg mindig nem dolizhat, hatha nyuszi meg lep Sedikedel :wink:

kincs! husvetra azert muljon el az orrfolyas, hogy tudjon locsolni kiskincs :D

ani! latom buli szuper volt, a tortas kepek nagyon cukkik, te sutotted? ha igen esetleg ha nagyon ra eroben vagy dobhatnal receptet, de gondolom hogy anyira nem ersz ra, elvezettek csak a napocskat 8)

szmet! vigyaz magatokra

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda! Igen. Ki kéne használni, hogy a Kenézytől is és a Klinikáktól is 10 percre lakunk (pont a kettő között)! :wink: Csak találok Debiben egy jó orvost! Igazából még nem is nagyon keresgéltem... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Árnika?????? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok

vagyok, csak sok a dolog, meg elkapott eza fránya migrén, már kb. fél éve nem volt, nem értem :?

Timi sokat gondolok rád, drukkolok Neked hogy szép és gyors szülésed legyen :)

Rana pusz
tán csak találsz egy JÓ dokit

Anikám imádnivalóak mindketten, no és a torta sem volt elhanyagolható :lol: :wink:

Mazsi örülök hogy mostmár vagy, hozzál képet. :)

Vanda pusz :)
Rosszéletű szomi vagyok amiért megcsináltad nekik a zártat, igaz ha Te nem, akkor más :roll:

Kincs te nagy tesztelő vagy, 26-27 nap teszt szerinted? :? kutyával kiabálónak sok puszi :D

Szmet nem ping-pong effektus ez a gyulladás? :shock:
használj egy kicsit sima natur babaszappant zuhanyozáskor

húúúúúú Móni eza földrengés nagyon borzasztó, Ti éreztetek belőle vmit?
ahogy hallottam gondoltam rá hogy felhívlak, de láttam hogy írosgatsz, ugyhogy hálisten nálatok minden ok

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

árnika!köszi,hogy gondolsz rám.remélem igazad lesz. :wink: már nagyon de nagyon várom!!!!

ani!gyönyörűek a kicsik!nem semmi szülinap lehetett.szép volt a tortájuk is.puszi nektek! :D

móni!én is gondoltam rátok,de láttam irsz,és gondoltam akkor semmi gond veletek.sok puszi a picuroknak! :D örülök a hugidnak!szép és boldog babavárást neki!nagyon remélem,hogy igazad lesz és a nyuszi hozza nekünk Sedit!... :wink:

rana! :D

mabe!hogy vagytok?merre vagy? :wink:

kincs!sok puszi kiskincsnek! :D

mazsi!kisatinak is sok-sok puszi! :D

holnap megyek nst-re.de nem bánnám ha inkább már a szülőszobára kellene menni.... :wink:

mindenkinek szép estét! :D

Kép
timé&tati
 
 


Árnika!
Kértem a felvételedet a zártba. :lol:
vovanda
 
 


Ani
Gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mazsi
BPD: 44mm
FRO: 50mm
THQ: 39mm
FEM:27mm

Szmet
Egy tenyésztés?

Rana
Az én véleményemet tudod :wink:

Demoniq
Imola lesz a kislányunk :wink:

Olyan szépek itt a csemeték :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Árnika
Jobbulást!

Timi
Vagyok, csak kicsit csavarogtam :wink:
Vendég
 


arnika, timi! nagyon kedvesek vagytok hogy gondoltatok rank, mi nem ereztunk semmit, tenyleg nagyon borzaszto ami tortent, ilyenkor szoktam el gondolkozni hogy akarhol meg tortenhettet volna, sajna a 21 szazadban meg tortennek ilyen szornyu dolgok :cry: :cry:

arnika! tesztelsz?? hatha be kopog a spontan babuci :D

timi! koszi, majd at adom huginak, szoritok neked hogy nyuszi jo fej legyen :lol: :lol: es ne kinozon tovabb

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Írtam,csak elszállt! :evil: :evil: :evil: :evil: Már nincs erőm...

Timi!Ha jön sms-em máris összeszorul a gyomrom.... :D

A nagy tortánk ötletét ti adtátok!Nagyon fini lett!Mindenki dicsérte.Ajánlom mindenkinek!Jaffa torta(igaz kinézetre nem igazi):
Kép
A kistorták,pedig erdőmesterek voltak:receptet ha lesz időm!
Kép

ja!És az új frizuránk:
Kép


Nekik szinte minden kisruha vaterás vagy teszveszes! :D

Én is megkönnyebbültem,hogy minden oké veletek!

Szmet!Nem sokára megtudjátok mitek esz!!!!!!!!!! :D

Kép
ani0227
 
 


ani: Édi az új frizu. Igen már nagyon izgulunk, hogy milyen nemű lesz csodabébi.Most fog jönni a védőnőm kíváncsi vagyok miket fog mondani.

tegnap be kellett menni a kórházba mert el kezdtem pecsételni. Nagyon ideg vagyok. Egy ici-pici menszeszes görcsöm is van. De hála a babával minden rendben.
Jaj nagyon para vagyok.

Vovanda: Neked milyen időközönként jött a pecsételés?

szmet
 
 


szió!

Gyors bekukk mert lassan ébred,

Ani ezek a torták írtóóóó jól néznek ki, ollllyan éhes lettem, megwenném mind most rögtön!!
RECEPTET!!!!!!
Szabi vagány srác, és mekkora haja volt csak bámulok olyan más mint kiskincs igazi nagysrác!!Ahogy ülnek a széken!! cupppp

Árnika merre jársz??

Szmet vonalzód nem lesz?? Mennyi vagy??
Lehet kis pihi kell!!

Timi??

Móni ti is gyönyörűek vagytok jó husisok!!
Tesód?

Vanda?? Pasi keresőben semmi értelmeset nem találtam vb-ileg :(

PÁÁÁÁ!
Vendég
 


Hellómindenki!
Csak schnellbe:

Anikám!
Szabi cukorfalat, stipistop, kérem a lyányomnak! :lol:

Kincs!
Vagyok én, olvaslak titeket, babócák cukik, Balu nagytesót játszik ésha legközelebb egész napra megyünk anyumhoz, mindenképpen talizunk!

Szmet!
Én heteken keresztül folyamatosan barnáztam, sőt véreztem is. Magne B-t hogy szeded? Max 4x2vel mehet, meg nyomjad a Rutascorbint. Aspirin Protectet (ha szeded még) hagyd abba!
vovanda
 
 


vovanda: Nekem nem kell szedni rutascorbint, csak magneb6ot. Hát akkor most pihi van. :?

szmet
 
 


sziasztok!

most jöttem a dokinénimtől.az nst-tökéletes.
viszont van olyan vizszerű folyásom és megvizsgált a dokinéni.pontosan nem tudta megmondani,hogy magzatvizszivárgás e,ezért holnap reggel klinika és páfránylevél teszt meg vérvétel,hogy van e gyulladás.a pici feje teljesen a szülőcsatornában van,és tapintható a buroksapka.2 újjnyira nyitva vagyok.úgyhogy ha valami van akkor holnap bent kell maradjak és szülünk.ha minden rendben akkor jövök haza.de nem bánnám ha már szülni kellene a hétvégén.szóval ennyi.majd jelzem ha történik valami.
:wink: sok-sok puszi mindenkinek!!!! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi!!!! Ez izgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......

Kép
mazsi02
 
 


Timi
Ez izgalmas!
Beszéld meg a gyerkőccel, hogy induljon kifelé!
Ereszd el, hogy a kezedben tarthasd :wink:
Vendég
 


hajrá timi, ez már a célegyenes:-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


hajrá timi, ez már a célegyenes:-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


JAFFA TORTA



Hozzávalók:

Tészta:

12 db tojás

12 evőkanál kristálycukor

12 evőkanál darált dió

4 evőkanál liszt

2 csomag sütőpor.



Diós krém:

Negyed liter tej

35 dkg darált dió

25 dkg margarin

20 dkg porcukor

4 evőkanál kristálycukor

10 dkg főzőcsokoládé.



Vaníliás krém:

1 liter tej + 2 dl

4 csomag vaníliás pudingpor

12 evőkanál kristálycukor

25 dkg margarin

2 db. tejszínhabpor.



Továbbá:

1 kg jaffa keksz (narancsos piskótatallér), narancslé, barack, vagy narancslekvár.



Tetejére: tejszínhab, vagy csokimáz.



Elkészítés:

6 db tojássárgáját kikeverni hat evőkanál cukorral. hozzákeverni 6 evőkanál darált diót és 2 evőkanál lisztet. Külön habbá verni a 6 fehérjét és lassan hozzákeverni a masszához. Margarinozott, lisztezett tepsiben sütni 180 C fokon. Még egy ilyen piskótát kell sütni.



A darált diót és cukrot megfőzni a tejben. Beleolvasztani a csokoládét. Amikor kihűlt, kikeverni a margarin és a porcukor keverékével.



A vaníliás krémhez megfőzni a pudingot és cukrot a tejben, amikor kihűlt hozzákeverni a 25 dkg margarint. Külön felverni a tejszínhabport 2 deciliter tejjel és ezt is hozzákeverni a vaníliás krémhez.



Rétegezés: piskóta, lekenni lekvárral, majd a narancslébe mártogatott jaffa keksz (csokis fele kerül lefelé), vaníliás krém, jaffa keksz, diós krém, jaffa keksz, vaníliás krém és végül a piskóta.



Tetejét lekenni tejszínhabbal vagy leönteni csokimázzal.

Képzeljétek!Szörnyű dolog történt ma!Szabi leesett a teraszunkról 3 lépcsőfokot a betonra! Fejreállt,a nyakára esett pont,és a homlokán több helyen lejött a bőr.Még jó,hogy túlélte!Teljesen magam alatt vagyok most is.Rohanás volt ma.Védőnőnél voltunk,hazaértünk ,meg jelent a gyógytornász,romokban a lakás,kapkodtam,a gyerek pedig kifúrta magát az akadálypályán amit építettem...már nincs kompban,de most kapkodásomban odaraktam.

Holnap köv. az erdőmester recept!

Kép
ani0227
 
 


Timi! Aztaa! Ezt a babát nem a gólya, hanem a nyuszi hozza! :wink: :lol:

Este UH Dr Zatik Jánosnál (szimpi doki). Mindkét drágánk 38 mm-es, 11 hetes + 1 naposnak felelnek meg, szal szép nagyok. És az egyik integetett nekünk meg vizibiciklizett. :) A másik is eleven volt egy pár percig, de aztán megszeppent a "kamerától", és befordult. :lol:

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok

Hajrá Sedi :) nagyon várunk :)

Kincs tesztre nem válaszoltál, szerinted érdemes? :roll:

Anikám nagyon vagány sérója van Szabinak :wink: , nyugalom, a baj sajnos ha folyamatosan figyelsz is megtörténhet, pláne mostmár hogy elkezdenek mászkálni, gondolom ketten hat fele mennek.
húúúúúúú ez a torta

Rana ez nagyon szupi kép, gondolom már nem sokáig férnek rá mindketten. akkor dokival meg vagy elégedve, maradsz nála?

Pasi jók a vonalzóid :)
de nem értem , miért kellene pitiznem?

Vanda intézkedjél már Pasinál jó! :wink:
vv eredmény megvan?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: a vonalzókat vanda csinálta, neki jár a dícséret....

nem pitizned kell, bizonyítanod :P
vanda próbálkozott, a csajok leszavazták.....egyedül móni állt még melléd, de a többieknek az a véleménye, hogy pont azért lettünk zárt, hogy a zugolvasókat kirekesszük....
sorry...
de a nyíltban még van (?) élet, aki ott vitézkedik, az később csatlakozhat;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani!
Fel foglak hívni! Ne borulj ki, ilyen (meg még ilyenebb) előfordul. Tesóm Pepéje pl. nagyanyáméknál nekirohant a vaskályhának, ne tudd meg, hogy mekkora pukli volt a fején.
Balum meg motorral vágódott le a nagyapám teraszáról 2 éve. Pedig ott voltunk mellette.

Árnika!
Van élet a nyíltban is, mindenki benézeget. És télleg írogassál, van olyan topiktagunk, aki nem ikres.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:31-kor.
vovanda
 
 


Sziasztok!!

Timi micsoda izgalmak!
Én is pont így voltam, vmi csurgott, páfrányteszt aztán szülőszoba, két ujjnyira voltam nyitva ...jó emlékek :)
HAJRÁ!!!!!

Ani :( ne okold magad!
egyre mozgékonyabbak nagyobb a koppanás lehetősége :(
a napokban mi is úgy találkoztunk bohóckodása közben az asztallal,hogy a nyelvére ráharapott és vérzett, én is nagyon megijedtem, de pár perc után ismét ugrabzgrált..gyerekdoki azt mondta ha esés miatt kétségeim vannak vigyem kórházba és megröntgenezik,ölelés!!
Receptet köszi!!!!
Apához jár gyógytornász?

Árnika én tesztelős vagyok biztosan tesztelnék, 12dpo körül, mérsz hőt? Mikor volt pé?

Rana grat az uh-s fotóhoz!!
édesek!

Vanda mikor terveztek jönni felénk?? egy talit szervezzünk majd!!!
Képek jóóók!

Kellemes ünnepeket!
Vendég
 


vonvanda+pasi: Tüneményesek a lurkók.
Veszem a példát Rékáról, mi lányt szeretnénk.
Most nagyon be vagyok parázva a lepény miatt. nem is tudom, hogy írtam e. A 12.hetes azt írták jó helyen van most meg, hogy eléri a méhszájat. :cry: :cry:

szmet
 
 


sziasztok!most jöttem haza a klinikáról.nem a magzatviz szivárgott.csak folyásom van.ami a dokinénim szerint jó.csak a crp szintem magas,és gyulladás van a szervezetemben. a vizeletben sok a baktérium és attól.ezért most antibiotikum kúra és kedden ismét vér és vizeletvétel,és nst is lesz.ha addig pedig valami van,akkor szülőszoba és hivom a dokinénit.szóval nem tudom,hogy a nyszi hozza e Sedit.de végülis mindegy mikor jön,csak ne legyen semmi baja sem.egészséges legyen.szóval ez törént.végülis már nem sok van hátra.és majd Sedi eldönti,hogy mikor akar kibújni.de úgy látszik hogy szeret odabent lenni..... :D csak azért ne olyan sokáig kisfiam!!!!! :wink:

ani!húúúúú...megilyesztettél.szegény Szabi.de a lényeg,hogy nem lett baja.sajnos pont abban a korban van,hogy esünk-bukunk.
a recept szupi!köszönjük!puszi nektek! :D

vanda és pasi!gyönyörűek a gyerekek!és mennyit nőttek!hihetetlen.látszik,hogy jól vannak táplálva. :wink:

pasi!szupi a vonalzód!és milyen gyönyörű Laura lányod... :D

szmet!az én lepényem is egésszen a 33. hétig a hátsó falon jó helyen tapadt.az utóbbi időben pedig a bal oldalon de szerencsére jó helyen van.szóval még neked is változhat.hátha.

kincs!olyan rossz ez a vizszerű folyás.én is mindig azt hiszem hogy a magzatviz szivárog.ugye nem tudom.de végülis nem az csak folyás.de azzal mindig gondom volt a terhességem alatt.csak azt nem tudom,hogy ha netán előbb-utóbb az is jönne,hogy fogom észervenni...?na mindegy.majd alakul valahogy.sok puszi nektek! :D

árnika!tezstelj!!!!!!már alig várom az eredményt!!!!!!sok puszi! :D

rana!nagyon jó a kép a kicsikről!!!!!gartulálok!egyébként tényleg szimpi doki Zatik.akkor nála maradsz?vagy még szétnézel úgymond...? :)

mabe!elereszteném én már Sedit.de még nem akar jönni.nagyon jól érzi odabent magát.de azért ki tudja...még jöhet a hétvégén is akár.bizom benne. :wink:

mindenkinek nagyon szép hétvégét,és kellemes locsolóktól dús Húsvéti ünnepeket kivánok!!! :D

ha bármi törénik irok csajok!!!!!!(ani és árnika!)

Kép
timé&tati
 
 


most csak enyire futya

Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet!
Még mászkálhat a lepény. Ha a méhszáj közelében van, az nem gáz. Ha rajta, akkor csaszi, nem szülhetsz spontán. Ennyi. Ne parázz ennyit mindenen, próbáld élvezni a terhességet (nekem egyszer sem sikerült, nem szerettem a pocakosságot :P )

Sok nyuszit meg miegyebet!
vovanda
 
 


vovanda: Köszike a választ. Beijesztett az ügyeletes doki, hogy nem jó helyen van. Csütörtökön megyek a magándokimhoz és majd ő normálisan megnéz.
Olyan babát szeretnénk mint Réka :D

szmet
 
 


Szmet!Tudod,én sokat feküdtem kórházban,mások is voltak ilyen cipőben mint te.Vérezgettek,barnázgattak,de nem történt semmi baj.A lényeg,hogy sok-sok pihi,semmi idegeskedés,hajolás,emelés!Ugye már nem dolgozol!!!????

Timi!Nekem is volt hasonló,hogy nem tudtam,mi folyik!De vizelet volt. :? Jázmin teljesen a hólyagomon feküdt,nem éreztem mikor jön.Betéttel kellett a utolsó pár hetet szenvedgélni.

Móni!Nagyon édik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Köszönjük szépen!

Rana!Szupi!Édesek lehettek!

Vanda!Rékán,már nagyon látszik a huncutság!Figyeld majd meg,milyen kis csalafinta lesz! :D (mint az apja)

Kép
ani0227
 
 


Kincs!Igen,jár hozzánk gyógytornász!A jövőhétig!Apa élvezi,mert csinos,fiatal,szép csaj.Mondtam neki,remélem csak a térdét gyömöszköli.....

Szabival eddig nem volt baj.Jól van,remélem nem is lesz semmi.Lehet,jobb lett volna tényleg egy röntgen.
Ma Jázmin esett a kádban egy hatalmasat,mert megcsúszott(le kell dobálni mindent ugyanis ami esetleg a kád szélén marad).Vérzett a szája,és fel is dagadt.Őrület,hogy mennyire nem tudok figyelni a gyerekeimre! :evil: alkalmatlannak érzem magam.

Kép
ani0227
 
 


még hogy a kis réka apja csalafinta meg huncut????????????????????
az nem kifejezés :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ani: Már március végétől nem dolgozom. Lehet az volt a baj, hogy a gyerekszobát takarítottam. Hála a pici barnázás (ami szerdán volt)óta semmi nem volt. Néha pici mensis görcseim vannak és annyi. Sokat pihizek, de azért tegnap már sétáltam is egy kicsit. Nem kötöttek ágyhoz azt mondták volna.

szmet
 
 


Sziasztok!
Bekukk, míg fő a kaja.

Timi, drukk továbbra is ++++++++

Mabe, tőled már lehet pocifotót kérni :wink:

Rana, akkor szimpi volt a doki? Maradsz nála?

Hű Ani! Én már előre félek ettől a korszaktól! Ne okold magad!

Móni, szép képek, illetve a képeken a gyerkőcök. Michelle kiköpött anyukája :wink:

Vanda+Pasi ikrek is édik :D Súlyuk?

Árnika??

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Réka 4 és fél, Dani 5 és fél kiló.
vovanda
 
 


vovanda: 3 hónaposan hány centis Réka és Dani?

szmet
 
 


Szmet!
Nem tudom. És ne méricskéld se táblázathoz, se másbabájához. Ha gáz van a mérettel, a doki szólni fog.
vovanda
 
 


vovanda: jaj bocs rosszul fogalamaztam. Mivel már te tapasztalt hármas anyuka vagy az érdekel engem, hogy milyen méretű ruhákat érdemes és mennyit vennem?

szmet
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk nektek!!!!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?