Új privát üzeneted érkezett!

Ó, bocsika. :oops: :oops: :oops: Laptetőt átadom a következő hozzászólónak! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ildi
Szuper babák!Nagyon nőnek!
Mi volt a borotvával?
Sztem sem jó a digitális.Nekünk melóban is bebizonyította,hogy vacak.Aminél kicsi hőemelkedést mutat,mindig leellenőriztük higanyossal,és a különbség drasztikus!Pedig nem is ócska minőségű a digitális gép,mégis sokat téved!
Azért nem mindegy egy hőnél,hogy 37,vagy 38!
Hétfőig veszek is egy higanyost!Múltkor uis eltörtem! :oops:

Kokusz
Kár,hogy nem mérted az egész ciklusban,így nem tudjuk,ténylge volt-e p.é!de ha érezted ,akkor tuti volt!

Kata
Nagyon szép görbicsek!De rég láttam már ilyet!!!!
Vonalzóim köszönik!Nőivonalas nem jött be!Pedig nekem azok voltak a kedvenceim.

Monyoka
Jó játékot!

Nálunk apa ma szóbelizett.Már túl van rajta,de eredményt még nem tud,majd du.Sík ideg vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jajjjjj,csak sikerüljön!!!!!
Angyalkáéknak természetesen rengeteg drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++,mindig gondolok rájuk!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


rana
Én is 10.30 -ra voltam kiírva,csak 2007-ben! :lol: :lol: De jó most látni,mennyi idős babás voltam 2 éve! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Okr
Hát ja jó lett volna ha mérem végig ... mindegy. Mjd kiderül pr nap múlva.
Higanyos hőmérőt már nem tudsz venni, kivonták a forgalomból talán a múlt héten.
Olyan szépek a lányaid :)
kokusz
 
 


Nárciszka,
Tán csak nem vérfüdőt rendeztél a borotvával?! :roll: Én most sem borotválok.. 8) Lázas meg talán sosem voltam, így erről nem tudok nyilatkozni :shock:

Kókusz,
Én abban bízom, h ha az elem merül, akkor olyan lesz, mint pl. a számológépeknél, h halványabb a kép.... :D

Rana,
Szia. Gratu az ikrekhez! :wink: Óóó, mi nem hiszünk a laptetőben... vagy igen? :roll:

Kriszti,
Köszi a görbedicst! A Nőivonal megszűnt, nekem is azért kellett lecserélnem a vonalzómat. :? Én is szerettem pedig... Remélem, sikerült Apának a szóbeli is! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Angel híreknek örülök, továbbra is szorítok :):):)!!!

Kokusz

Csak volt peteérés :roll... A maradék higanyosra én is úgy vigyázok,mint a szemem fényére :).

Ildi

Örülök,hogy porontyokkal minden rendben :).Ügyesek vagytok :).
Borotva....?

Okr

Apának gratulálok,hogy túl a vizsgán,ez is már nagy dolog,és jó érzés :).Délutánig meg szorítok :).

Kata

Komolyan nem voltál még lázas? :shock:
Mindenki hisz a laptetőben :wink:!

Monyo

Játék :).Ciklus? :roll:

Junko? :roll:

Pusztok!

anyapoc
 
 


Junkó! tényleg?!!!!!!
Mi is van az áprilisi ciklussal?

Borotva :oops: Szörnyű este volt! Volt két csepp ... a bugyimon. Egyből para! A párom mondta,hogy szte csak megvágtam magam.
Hát remélem,mert se előtte se utána nem volt! Utána dugtam az utrót és nem lett olyan az .... Gondolo, ha a hüvelyen végigfolyt volna akkor olyan lett volna

Okr!
Sztm. már most hétfőtöl nem lehet kapni! Le kellet venni a polcokról. Én így hallottam. Na, de jó,h túl van rajta!

Rana! megyek az Ikresbe! Én megyek 9.-en kombira! Az uh darabonként is 14. Akkor meg tök mindegy. Remélem nem ilyesztgetnek feleslegesen.
nárciszka
 
 


Kokusz
Köszike a lányok nevében!Amilyen szépek különben olyan rosszak! :lol: :wink:
Akkor anyóséktól szerzek hőmérőt.Hátha ott még nem vonták ki a forgalomból.Nem mellesleg töredék árba kerül,mint itt. :wink:

Anyapoc
Még jó,hogy nem én vagyok laptetőn.:roll:
Köszönjük!

Kata
Hát kár,hogy megszűnt.Olyan szép hófehérkés ticker volt pedig :cry: :cry: :cry:

Apának SIKERÜLT!Most hívott!Nagy kő esett le most!!!Megyek még suliba 5-re,hazafelé veszek egy üveg pezsgőt.sztem pont egyszerre érünk haza,és akkor lehet ünnepelni!
Ja,még ilyenkor azon szoktam izgulni,hogy gond nélkül hazaérjen! :oops: :oops: Én nem tudom,öregszem!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kata
Na ja az is lehet hogy halványabb, még nem találkoztam ilyesmivel. Tényleg pasifronton mi a helyzet?

Anyapoc
Há nemtom, majd kiderül :) Helyzet?

Nárciszka
Hu az azért durva lehetett, de iztos csk megvágtad mgd, ha nem volt utána semmi. Bár engem is kivert volna a víz az biztos.

Okr
Ja hogy rosszak? :)
Apának gratula! Látom te is mindig találsz valamit ami miatt idegeskedhetsz :)

Junko???

Angelnek és kiskókusznak továbbra is drukkok!

Apa több mint egy hete nem gyújtott rá :) olyan büszke vagyok rá.
kokusz
 
 


Sziasztok,

Anyapoc,
Én nem emlékszem rá, h valaha lázas lettem volna... És az Anyukám sem :roll: Beteg sem túl gyakran voltam (kopkopkop), de lááááz :shock:
Jaa, OK, mindenki hisz a laptetőben! :wink: Éééén is akarok egy laptetőt! :lol: Csak mert a múltkori nem jött be... (vagy szexelni is kéne, ugye? :oops: ) :lol:

Jajj, Nárciszka,
Elhiszem, h megijedtél :? De szerencse, h csak a borotva! És óóóóvatosan borotválni! :wink:

Kriszti,
Neeeeem hiszem én azt, h ezek a szépségek rosszak! 8)
GRATULÁLOK Apának !!! De jóóó is a megünneplés! :wink:
Én is aggódós vagyok... Ja, lehet, h azért, mert egyidősek vagyunk? :roll: 8)

Kókusz,
Én sem találkoztam, de remélem, h nem össze-vissza mér, hanem tényleg csak hajványodik...
Pasi? Tegnap együtt ebédeltünk, majd kvztunk, ma meg kaptam egy bádogdobozos csokit (mániákusan gyűjtöm a bádogdobozokat :oops: ) És imááádom! :D
Büszke is lehetsz Apára! :wink: És a bogyót szedi még azért? Vagy ilyenkor már le is lehet állni vele?

Föld hívja Junkot, Junko jelentkezz!

Angyalom, KisKókusz,
Továbbra is drukkolooook!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Okr

Gratulálok Apának, tényleg ügyes volt :).És remélem,hogy rendben hazaért... :).Nem csak Te öregszel :roll:... nekem is mindig vannak ilyen aggodalmaim :?...
Ja,akkor Te nem hiszel a laptetőben :wink:! :lol:
Igyá' helyettem is 8)

Kokusz

Helyzet nyugaton változatlan :wink:...Tényleg semmi különös :).2 hét után végre megint volt időm edzeni és most leszakad mindenem :?...De jól esett :).
Hát Apára lehetsz is büszke,mert nagy dolog,amit csinál :).Remélem,sok-sok puszit kap érte :wink:!

Kata

Na ja,ha a szeplőtelen fogantatásban nem hiszel,nem árt némi eksön :roll:...
Akkor Te ultratutiszupermega immunrendszerrel rendelkezel,akiknek még a láz előtt kinyiffantják az immunsejtjei a betolakodókat :D!Ez tök jó.... :) Én is ritkán voltam lázas,de akkor nagyon :(.Akkor csak a vizeslepedő segített :?....


Áááá,fent volt a tanári produkciónk a Youtube-on,de leszedte mára a gyerek :(...nem tudom megmutatni
:cry:

anyapoc
 
 


[quote="harcimokus"][ írta:harcimokusb]Sziasztok!

Egyedül szuszogunk kérem szépen, gép nélkül!!!
Tudok nyálbuborékokat fújni. Valamivel kell szórakozni is, amúgy unalmas a dolog. :D
Anyu otthon van. Majd jönni fog olvasni titeket, ha lesz csepp ideje, és pihen is kicsit.
Mindenkinek köszi a sok szeretet.
Kókuszfej.


Hurrá, hurrá :)
kokusz
 
 


Hello!

Nagyon, nagyon orulok hogy Kokuszka jol van!!! :D :D :D

Narcsiszka Neked gratulalok a babikhoz! :wink:

Mi meg mindig betegen de naggyon, tele van a hocipom de rendesen!
:?

Okr.: de szepek a Lanyok, jo latni Oket! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali csajok :!:

Angel hireknek nagyon orulok :!: Sajnos tudom, meg sokaig rezeghet a lec, nagyon pici az a baba. De bizzunk a legobbakban :!: Orulok, hogy Angel mar haza tud menni, ez azt jelenti, o is jobban van mar :!: Ugye ilyenkor addig bennt tartjak a koraszulotteket, amig el nem erik a terminus idopontjat :?: Vagy a suly szamit :?: Angel annak idejen azt irta, kiegyezne avval, ha x-edik heten szulne. Mar nem emlekszem, hanyadik hetet irt :?:

Monyo :!: Hol vannak a jo PCOs hireid :?: Ma cn 28 :!: Hu, akkor tesztejeeee :!:

Kokusz, neked is ciklus vege... :wink: Gratula ferjednek :!: Csak tud valamit es a Pfizer ceg :wink:

Okr, lanykaid gyonyoruek :!: Te ferjecskednek is grtaula a vizsgahoz :!: Mit tanul :?:

Narciszka, a darabonkent 14 az 14 000 Ft :?: :shock:

Anyapoc, le a kalappal, hogy ket gyerkoc mellett igy edzesz :!: Hany eves vagy egyebkent :?:

Kata, KV, ebed, csoki.... tiszta romatika.... :wink:

Es felolem senki sem erdeklodik :?: :wink: Vagy nem vagyok eleg szani :?: Ma ET+8. A hasamat ugyanugy erzem. Neha mensi szeru. De ez van beulti ota. Ezert remenykedem, hogy nem mensi.... En soha nem mertem a homet. Valahogy olyan macerasnak gondoltam. Tenyleg, huvelyben szoktak merni :?:

Pedig tudom, sokan pont homerozessel vedekeznek. Hu, ha belegondolok, 3 evet mi energiat fektettunk a vedekezesbe :shock: Tok feleslegesen, tegyuk hozza. Aztan meg jott 3 ev gyerekgyartas, nulla sikerrel.... hmmm...megiscsak szani vagyok :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok.

Köszönöm a hiányolást. Tényleg jól esik. Én is utálom, ha valamelyikőtök eltűnik több napra. Kerülget a frász hol lehet. Hiába no, összeszoktunk. :)
Nem voltam jól, sok a gond, teher, konfliktus, amit viszek a hátamon.
Ez egy.
A másik és a fő kicsit megzuhantam Angyalékon és inkább a háttérből szorítottam és szorítok továbbra is. De nincs nap, hogy ne gondolnék rájuk és arra milyen pimaszul nehéz az élet...........

Jahh, áprilisi lombik májusban lesz, mert elcsesztem. Elfelejtettem menni előző ciklus középidős nézegetésre. Állat-állat-állat barom vagyok. Ja és minden leletem lejárt. (miért nem csináltuk meg februárban amikor ott voltam, nem tudom...itt asszem nem én mulasztottam, mert tudom, hogy volt róla szó)
Szval ejtettem emiatt is pár könnycseppet hiszen a májusom extra szar lesz a vizsgaidőszaki miatt. Előre kell vizsgáznom, máshogy halasztás lesz belőle. Azt meg nem akarom. Jó vona még Bajnai ámokfutása kezdete előtt várandóssá válni....meg egyébként is. Meddig várjak mééééééééééééééég? :( :( :(

Most csak röviden.

Kokuszom.
Nono, nem feladni a vége előtt. Drukk és remény. Apára légy büszke. Nem minden férfi tenné ezt meg.

Tildi!
Na ugyehogyugyehogyugye. Minden rendben a babikákkal. Borotva, kés, villa, olló, nem terhesek kezébe való. Biztos helyre elrakni. :)
Mesélj, milyen a kerted. Régebben mindig megbeszéltük a virágokat.

Anyapoc!
ÓÓ, pedig ezt a produkciót tényleg megtekintettem vón.

Katavirág!
Fagyi babának, sok-sok tapasz!
Sikerülni fog!!!

Kriszti!
Apának gratulálok. Addig jó míg izgulsz érte. A párom néha neheztel ha izgulok, hol van miért nem jött még.
Mindig azt mondom, az lenne a nagyon nagy baj, ha nem érdekelne...
Hinnnye de szép gyermekeid vannak.


Kata!
Na én nem hiszek a laptetőben. Hogy is kérdezzem. A sráccal, csak nyilvános helyen találkoztok? Vagy...? :roll:

Tonti!
Szia.
Gyönyörű gyerekeidnek jobbulást. A lányod egyébként le sem tagadhatod. :)

Balikám!
Teeee egymondatos felbukkanós. Pár mondatért nem haragszunk meg.. :) Hogy vagy lelkem? 3 gyerek? Javaslod? :)

Zsazsó!
Eltűntél te is. :) Ide nem írsz? :oops:


Pusziiiiiii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára junko 2009.04.02 07:27-kor.

Junko
junko
 
 


Katavirág!

A 2 kg-ot szokták asszem mondani. Meg gondolom sok más is számít.

És tisztázzuk, nem vagy száni. Én legalább is azért szeretnék annyira az lenni, amennyire te vagy. (hidd el azért elhumorkodunk ezzel, de én annyira nem örülök ennek a titulusnak)
Persze szívesen fogadunk, és szorítunk és érdeklődünk és tudjuk mennyire várod a másodikat. :)

De én erre kicsit azért érzékeny vagyok. :oops:

Junko
junko
 
 


Még egyszer elküldtem az előzőt, így kitöröltem.
Na most már eldugulok.

Junko
junko
 
 


Sziasztok,

Anyapoc,
Basszus, akkor kénytelen leszek intézni vmit! :lol:
Bízom benne, h igazad van az immunrendszeremmel kapcsolatban! :wink:
Nem lehet visszarakatni a videót? :?

KisKókusz,
Nagyon ügyes kislááány vagy! :D 8) Csak így tovább Drágám! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katavirág,
Vagy hüvelyben, vagy szájban szokták mérni a hőmérsékletet. Lényeg, h mindig ugyanott. :)

Junko,
Örülök, h előkerültél! :D
Angyalékon megzuhanást teljesen megértem - vmi hasonlón mentem én is keresztül... De MINDEN RENDBEN LESZ, és kész! :wink:
Basztikuli, hogy az áprilisból május lett! :? De így majd egy kis vízöntőd lesz! :D
Mindjárt megkeresem a kedvenc tulipános képemet, csak Neked:
Kép
Neeeem, nem csak nyilvános helyen találkozunk, szoktunk lakásban is :oops: :wink: Bővebben inkább priviben...

Puszi.
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok

Junko drága
végre előkerültél, persze megértem az eltűnést, szerintem senkinek nem nagyon volt kedve írni. Én ugyanőgy éreztem mint te, Angelékkel kapcsolatban. Nagyon bízom benne hogy mostmár minden jól alakul.

Katavirág
Drukk :) Hát szerintem itt mindannyian így vagyunk, hogy több éves védekezés után derült ki hogy nem is kellett volna. Biztos ez is rossz hogy a második nem jön össze, de azért engem az is megnyugtatna ha egy gyerkőcöm lenne. El tudnám fogadni. De úgy hogy nincs elég nehéz ..... Közeleg a teszt ideje, huuuu de gondolom jó lassan telnek a napok. De kitartás :) És azért jó hogy itt vagy köztünk :)

Kata
Jajj ez pasi :) én annyira drukkolok nektek, csak nem értem azért mégsem hogy ez a jóember miért nem vállal fel téged ... de lehet bonyolult.

Laptetőben én sem hiszek, eddig még sosem jött be.
Ma reggel 37-et mértem. Én mán nem értem .....
kokusz
 
 


sziasztok.

O.kriszti.Gratulalok a ferjednek,nagyon ugyes volt.
hova valosiak anyosek?itt nalunk is lehet kapni higganyos homerot ha vakid ere jar nyugodtan vehet.

katavirag.nem ertem milyen jo pcos hirt varsz?most semmi nem tortenik velem.A vonalzom mutatja mikor lesz a teszt,az unnepen.

junko.bacca meg, :cry: mondjuk imadom a majust,viszont aprilist meg jobban,akkor szulettem ugyebar :wink:
egyetertek a szanis hozzaallassal.

kata,lehet indiszkret,de a pasi masik fele mit sem sejt a viszonyrol?

kokusz,huu egy het?nagyon ugyes a ferjed.apanak is mondtam hogyha nem sikerul a baba akkor egyszer kihagyunk egy honapot es en is megprobalnam ezt a cigibogyot.

anyapoc,kar a yu tube-s eset,szivesen megneztem volna.


nekem szornyu ejszakam volt.ejfelkor hazajottem anyuektol,lefekudtem majd 1 kor arra keltem hogy hanynom kell.
a furdibe olelgettem a wc et majd egy oraig,kozben szetfagytam(furdibe nincs futes)parszor elaludtam es eldoltem.
Rohadt szar erzes volt,de hanyni nem sikerult,aztan valahogy nagy nehezen elaludtam.
meg mindig nem vagyok valami nagyon jol,ugy nezek ki mint aki egesz ejjel bulizott,nem mellesleg ugy is erzem magam.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám

Hu akkor durva éjszakád volt. Nekem akkor volt ilyen mikor elkezdtem szedni a bromot. Brutál lehetett. Pihenjél. Mikor tesztelsz?
kokusz
 
 


kokusz,az utrotol nem lehet szerinted?
vagy sima gyomorrontasom volt,tegnap minden vackot osszeettem.

husvet napjan lesz a teszt,de valoszinuleg nem en tesztelek hanem apa.ilyet ugysem csinaltunk(csak egyszer ,mikor osszejottunk es ugy gondoltam meghalok ha pozi lesz akkor apa bevalata helyettem de izzadt rendesen).
nem izgat,ha elvalaja hogy tesztel akkor o fog aprilis 12en,a vonaltzom is mutatja.

Kép
monyo83
 
 


Utrotól, hát nemtom. Szerintem azért ez nem túl gyakori mellékhatás, főleg ha eddig nem volt tőle bajod. Ettől függetlenül lehet. Vagy tényleg gyomorrontás.
Akkor teszteljen apa :) hátha szerencsét hoz :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kata!
Te olvastad még azt a soromat, miszerint akarok feltenni egy virágot ide a topikba, hogy szép legyen az oldal? Ezt kiszerkeszettem aztán, mert nem volt türelmem hozzá. Vagy ördögein gondolatolvasó vagy? mindegy is köszi-köszi-köszi. Olyan szép. És annyira jól esik a szememnek, lelkemnek. :) Nálam is ma nyílt ki az első. Pont ilyen. :)
Jaaa, nem akarlak ám faggatni az úriemberrel kapcsolatban, csak most nem értettem teljesen hogy mi van.


Kokuszka!
Jó az a 37. Bizti írtad, de hanyadik dpo?

Monyó!
Az nem jó, ha nem vagy jól. Egy esetben tudjuk ezt jónak tekinteni. ;) Remélem attól van.
nekem utrótól sosem volt semmi bajom.
Apa is pisil rá? Hű nem tudtam hogy ilyen fejlett már a tudomány. :)
No, de nem viccelek, hozzon szerencsét ez a megoldás.

Mennem kell csajok, nemtom mikor leszek...

Junko
junko
 
 


junko nem apa pisil ra,akkor tuti lenne az eredmeny igy meg van esely ha enyim pisi lesz hasznalva.mellesleg o meg nem tud az otletemrol.

amugy meg ugy kivagyok,tegnap megint megbantott mert azt mondta kialhatatlan vagyok es nem lehet velem normalisan komunikalni
:cry: ez rosszul esett.
allandoan almos vagyok,azert vagyok allandoan a gepnel mert igy legalabb nem alszom el,tv nezes kozben beszunyalnek,kint nincs kedvem egyedul melozni.fajnak a melleim,ez se nagyon szokott igy nem veszem pozitiv elojelnek.
mindegy most egy nega szani vagyok,van ilyen.

Kép
monyo83
 
 


"ez se nagyon szokott igy nem veszem pozitiv elojelnek. "

Most ezt nem értem. Fordítva szokott lenni, ha nem nagyon szokott lenni, akkor az jóóóóóóóóóóó. Ha kiállhatatlan vagy az jóóóóóóóóóóóóóó.
Ha álmos vagy jóóóóóóóóóóóóóóó. És ha hányinger is....hát én összesz*nám magam az izgalomtól, hogy na ez lehet az az állapot?????

Junko
junko
 
 


junko amikor terhes vagyok nem fajnak a melleim most meg igen,ezert nem veszem pozitiv jelnek mert nem ilyen szokott lenni,de lehet ez is hulyeseg.

ezek a tunetek nem lehetnek a babatol mivel komoly 5 dpon vagyok,ha sikerult is akkor sem agyazodott meg be.

a masik,sajnos vagy nem sajnos tudom milyen a mas allapot,nekem az elso jel ami megjelenik az a tobb huvelyvaladek,aztan kezdek picsogos lenni.

nem mondom azt hogy nem sikerult,mert az tok hulyeseg lenne,hisz meg nem tudhatom de azt tudom hogy ezek a jelek nem attol vannak,az tuti.

Kép
monyo83
 
 


ja es egy kerdes.

ha van 3 tuszom,a legkisebb es a legnagyobb kozott van 2.mm er kulombseg akkor mind a harom egyszerre reped vagy ez hogy van?

kedden voltak,15.6mm,16.2mm,13.9mm
penteken adtam a tuszorepit szombat este repedtek.

maskor mikor tobb tuszom mind a 4 17mm er volt ,1.5nap mulva mire akartuk a tuszorepit addigra az osszes magatol megrepedt :?

ja es ha ket repedes van akkor a tobbi tuszonek mar nincs eselye?monjuk a 16os elobb megrepedt es a tobbi meg kesobb.

es ilyen esetben hogy van a dpo?

Kép
monyo83
 
 


Junko
Nemtom hányadik dpo .... csak egy hete mérem ....
Meglássuk :)
Ja arra nem is reagáltam, hogy halasztódik a lombik ... sajnálom, de hátha ennek így kellett történnie.
Én is meg vagyok őrülve a virágokért. Tegnap már előkészítettem a virágágyást, hétvégén ültetem ki a dáliahagymákat meg a kardvirágokat is.

Monyokám
Na jókat krdeztél, de nekem lövésem sincs ilyenkor ez hogy működik .... hogy mind reped vagy nem ... passz :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Angel hírek szuperek, csendben nagyon örülök és továbbra is drukkolok :)!Milyen falat lehet az a pici lány :):).

Katavirág

Jaj,dehogy nem figyelünk Rád, várakozó az álláspont és drukkolós :wink:!Kezd izgi lenni a dolog nálad is,pláne,hogy tünetek felettébb érdekesek :roll: :).
Muszáj edzenem magam,mert két gyerek mellett- többnyire egyedül- kell a fittség :wink:..De őszintén szólva jól is esik és bizony jobban bírok minden mást :).Egyébként nyár végén krisztusi korba lépek :).
Ja,és Angel emlékeim szt a 28. hetet akarta elérni,mert addigra nagy az esélye, hogy önállóan tud lélegezni, fejlettebb a pici tüdeje...Szt így is fejlettebb volt a pici a koránál,ezért is bírja ilyen jól a megpróbáltatásokat :).No, de hát csaj :wink:!
És én se vagyok száni,én aztán pláne nem,de bírom a légkört,örülök,hogy feléledt a topik és drukkolhatok :).Szl nekem van itt keresnivalóm a legkevésbé :roll:... De éljen a topik :).


Kata

Az a nagy baj,hogy pont ma tartottunk fegyelmi tárgyalást egy olyan ügyben,amikor gyerekek olyan videot készítettek az sikolában, ahol többek között verekedést imitálnak,egyes osztálytársaikat kigúnyolják stb.Szl most arról szól a hír,hogy semmit nem szabad internetre feltenni,mert ugye személyiségi jogokat sért.Így most mindenki betojt :?.... De lesz majd felvétel,az iskolai,csak még vágják az anyagot :).
Csak nem arra gondoltál,hogy elintézed a szeplőtelen fogantatást???? :roll: :lol:

Junko

Szedd ám össze magad májusig :wink:!
Sajnálom a csúszást, pláne ha megint mehetsz mindenféle laborra :?... Az gondolom nem hiányzik :(.
A produkciót nem úszod meg :lol:!

Kokusz

Áááá,lehet megint izgulni :).Azért érdekes tényleg a hőd...De nem lehet,hogy a beágyazódási esést mérted alacsonynak? Vagy folyamatosan alacsony volt utána? :roll:


Monyokám

Kitartás,reméljük megvan az oka ennek a sok rosszullétnek :wink:..
Vagy nem azt írtad,hogy emelitek a metformint? Attól is lehet rosszullét?
Hát majd megoldom, hogy lássátok a countryt :).Nyomozom a gyereket,akinél van,de még nem tudjuk,ki volt...
Azért a hisztis dolgaid tényleg felettébb furik... :roll: Hát majd meglátjuk :).

Nem meséltem a múltkor,hogy egy szülő, az osztályomba járó egyik fiú anyukája ki akart osztani.Megbeszéltünk egy extra fogadóórát, bejött,hogy beszélgessünk.Én elmondtam,hogy hogy látom a srác mibenlétét,erre elkezdett vádaskodni,meg mindenféléket a fejemhez vágni,hogy a gyerek tk ott akarja hagyni a sulit stb.Jót veszekedtünk (engem sem kell félteni :oops:),de a legkiakasztóbb az volt,amikor mondtam,hogy a gyerek sokszor fejét lehajtva ül az órán,pláne hogy a csuklyáját a fejébe húzza,azt azért nem bírom és szólok neki..Erre felháborodik anyuka,hogy hol van az leírva a házirendben,hogy nem veheti fel a gyerek a csuklyáját :shock:!!!!!HOgy miért probléma ez???Ne ez kiverte nálam a biztosítékot,akkor már tudtam hányadán állunk.Aztán elmagyaráztam neki,hogy vannak íratlan szabályok is...mire ő elmondja nekem,hogy de ma már mindenbe bele lehet kötni.Na igen, mondom,és ha a gyerek ilyen kötekedő lesz,nyilván tárt karokkal fogják várni a társadalomban :twisted: :twisted: :twisted: .Na de komolyan!!!!Az sincs a házirendben,hogy nem szarunk az osztályterem közepére,mégsem teszi senki :twisted: ...
Amikor meg azt mondtam,hogy hívjuk ide a gyereket és beszéljük meg,azt mondta nem,mert nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni...Kérdeztem,hogy ha igazat mond úgyis,akkor abban mi a kellemetlen????Aztán effektív megfenyegetett,hogy nem szeretné sem ő,sem a gyerek,ha ebből bármi kára származna :shock: :shock: :shock: :shock: .És hogy én ne beszéljek a gyerekkel,majd ő fog...
Na persze beszéltem másnap és elmondta a gyerek,hogy ez nem így van és anyukája mindig hozzátesz a dolgokhoz,és hogy az általános iskolában is kiosztott mindenkit (nekem meg azt mondta,hogy a gyerekkel soha semmi baj nem volt...).Na mondom,itt aztán jó helyen kopogtat ezzel.... :twisted:

Na de lényeg a lényeg,hogy ma meg fogadóórán csupa bókot kaptam a szülőktől és mindenki kedves volt és elragadtatott :).HOgy a gyereke mennyire bír engem stbstb..:Szl a sors azért kárpótolt :).


Na bocs lányok,hogy sok lettem,de az ilyesmi feldühít,gondoltam megosztom veletek :oops: .

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is és csendben izgulok Angel-ékért!

Úgy emlékszem, 2500 g-ot el kell érnie a piciknek és utána engedik haza.
A lányok erősek! és rettentő sokat jelent, ha az anyuka beszél a picihez, símogatja vagy csak ott van.

Nekem anno azt mondták a "kedves" ápolónők, hogy nem mosoly, amit én látok a picim arcán, de én tudtam, hogy bizony az és nekem szól. A hangomnak, a közelségemnek és sok-sok erőt ad, hogy ott vagyok, ha nem is tarthattam a karomban, csak egy hét után.....

Junko!
Nagyon kész vagy , úgy látom!
Fel a fejjel és lásd a szépet is!!!!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó :)

Erről eszembe jutott, hogy ma taposás közben olvastam valami magazint (talán az ELLE volt :roll:),amiben a béranyaságról volt szó...
A pszichológus egyik nagy aggálya az volt,hogy mivel a béranya nem akar kötődni a babához,nem is alakít ki vele méhen belül olyan kapcsolatot,ami baj,mert ez fontos lenne....
Hát legalább ilyen fontos a születés utáni kapcsolat,ha beszélsz hozzá,ha szeretgeted a tekinteteddel .... :roll:De tudod, a nővéreknek 12 egy tucat :(...

Na,szl jó ez az ELLE,sok érdekeset olvastam még ezen kívül :lol:!

anyapoc
 
 


Monyo, Junko irta ezt marcius 25-en:
Monyó írt ám a PCO-sban. Szupi eredményeket.
Gratulálok Monyókám, igyál rengeteg vizet és joghurtot!!!!!!!!
Ezert kerdezoskodtem. Egyebkent neked most Clostys ciklus volt tuszorepivel es spontan fogsz teherbe esni :?: :wink:

Junko, a majus a legszebb honap :!: Ha pedig elszomorodsz, irj csak nekunk ide. Azert hivjak tarsalhgonak. Irod, nekem mar van egy babam. Igen. De itt masnak 2 meg 3 is van :wink:

Kokusz, nem teszel fel tickert, hogy kovethessuk a ciklusodat :?:

Anyapoc, akkor meg nem is vagy ven :wink: 33 gyerekkor :wink: :wink: Hany eveseket tanitasz :?: Le a kalappal elotted egyebkent, hihetetelen turelem kell a mai fiatalokhoz. Bezzeg a mi idonkben nem volt am visszapofazas :roll: En nagyon szigoru anya leszek :!: Persze csak annyira, amennyire kell.

En ma ET+9. Tegnap este rendesen szurkalt a mehem :roll: Homerozes: szoval nekunk van 1db digi meronk. Eddig meg csak kisfiam fenekeben jart. Azt hiszem, nem lenne alkalmas nalam sem a szaj, sem a huvelyi homerozesre...

Na csok :!: Szep hetveget :!:
katavirag
 
 


Sziasztok

Anyapoc
Nem mértem a hőmet végig, csak egy hete megmértem kíváncsiságból és utána már mértem mert nem értettem mi van. Most sem értem :) ma is 37. Már arra is gondoltam, hogy csak most volt peteérésem. De majd meglátjuk. Ma van a 29. cn.
Hát ez az anyuka nem semmi lehetett, csodálom hogy ilyenekhez van türelmed. Hihetetlen egyébként hogy vannak ilyen szülők .... de az ellismerés biztosan kárpótól.

Katavirág
Jó lassan telnek a napok igaz? Sosem volt tickerem ... szerintem most sem lesz. Meg amőgy sem tudom mit írhatnék rá mert nemtom hányadik dpo-n vagyok.

Zsazsóka
Milyen nagy már Zsombi :)
Biztos hogy kell a bébiknek a mamájuk közelsége és biztos hogy tudják hogy ott van mellettük az anyukájuk.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Katavirág

Szl gyerek vagyok még :wink:! Na jó,nem is érzem magam öregnek és nem is mennék vissza harminc alá :wink:!
Középiskolásokat tanítok, 14-20/21 éves korig (utóbbi azért,mert technikusi és nyelvi előkészítő osztályaink is vannak és ugye + bukás, évvesztes stb...szal majdnem felnőttoktatás :wink:)... Általában nincs gondom egyébként,bár vannak küzdelmek :).
Én is a szigorú kategória vagyok,de szintén csak ésszel... :)
Érdekes volt pl. minap ettől az anyukától azt hallani, hogy náluk demokrácia van, míg egy másik szülőtől pár nappal később pont az ellenkezőjét... :roll:
Óóóó, a JELEK :):Nagyon drukkolok,de tényleg vánszorog az idő... :?
Sebaj, jövő héten ilyenkor már okosabbak leszünk :).Tesztelni mikor akarsz? Vagy nem fogsz a szurik miatt?

Kokusz

Én inkább beágyazódásos leesésre tippelek... :roll:
Azért elég izgi bakker, ha már itt tartasz!!!!!Mikor kezdjünk tényleg izgulni????
Nem vagyok türelmes ám :oops:... Én is gyorsan kijövök a sodromból az emberi hülyeségtől,pláne ha felkészületlenül ér :?... Mondta is,hogy ne kiabáljak vele (megemeltem a hangom :oops:)... Én meg mondtam,hogy nem kiabálok,azt meg fogja hallani :roll: :oops:...


Na ma megyek kikapcsolódni a kollégákkal,meg kell beszélnünk az elmúlt hét nagy eseményeit :):)!

anyapoc
 
 


Angel hírek

[quote="harcimokus"]K írta:harcimokusókuszbogyónk jól van.

Úgy kiabál, visít, hogy dr-néni a saját szavát sem hallja tőle. :D

Megkapta élete első ml. anyatejcijét. Nagyon fini volt, de gyorsan távozott is, elég folyékony állapotban. :lol:

Angel tegnap takarított egy nagyot, élvezi, hogy mozoghat a sok hónapos fekvés után. Topikba már belesett, köszöni mindenkinek a sok törődést, meghatódott tőle, tolmácsolta kismanónak is.
kokusz
 
 


Anyapoc
Jó lazulás a kollegákkal. Nálunk holnap este lesz buli, illetve már délutántól. Bográcsozunk meg hülyülünk egyet.
Hőm: nem tudom, majd pár nap múlva már biztos okosabb leszek én is.
Apa már nem cigizik, olyan büszke vagyok rá. :) És biztos vagyok benne, hogy a kisfickókr is jó hatással van ez. És hátha ügyesek voltunk.
Hát mindenesetre néha gondolom elég nehéz uralkodni magadon ... főleg az ilyen szülőknél .... és hát azért valljuk be a gyerekekkel sem egyszerű a mai világban ....
kokusz
 
 


Nagyon örülök,hogy Angyalkáék jól vannak!!!!!!! :D :D :D

Apa nevében pedig köszönjük a gratulákat!!!! :lol:

Mindenkinek megy a drukk,akinek kell mostanában!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nagyon örülök, hogy Angel-ékről jó híreket olvasok!
Továbbra is sokat gondolok rájuk.
Ha így sír a kislány, akkor a tüdeje már szépen megerősödött talán.

Anyapoc, Kokusz!
Igen, addig a - jó esetben - 9 hónapig csak az anya hangját hallja a pici és kell a beszéd, simogatás, érintés,közelség.

Én csak azon voltam megdöbbenve anno a kórházban, hogy miért dolgozik olyan csecsemőkkel, aki ennyire szívtelen?...

Mindenkinek, akinek szükséges, sok drukk!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Ja! És elvileg hétfőn kezdjük a bölcsit.
Aggódok.
Ugye nem vagyok rossz anyuka, hogy beírattam Zsombit? :wink:

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Buli jó volt, de éjfél felé megérkeztek a fiatalok,akik nagyon hangosak voltak,nekünk az már nem volt való :oops:..így haza is mentünk,de addig is jókat röhögtünk :).És jól kibeszéltük a lökött vezetőséget :twisted: ..

Kokusz

Neked már mára jó bulizást, meg hülyülést,kell is az :).
Apa tényleg nagyon ügyes és milyen jó lesz,ha rájön,hogy mennyivel jobb így az élet :).
Akkor majd meglátjuk,de izgulni való van,az biztos :).
Angel híreket én is olvastam odaát,azért ez már annyira megnyugtató... :)
Valóban,nem könnyű, sőt...a mai fiatalok (sose gondoltam,hogy valaha ezt mondom :oops:...). Minap egy gyereke egy kiakadt kollégának (idiótán viselkedtek a helyettesítésen) azt mondta,mit van kiakadva,végül is ezért kapja a fizetését, el kell viselnie,hogy ők ilyenek :shock: :shock: :shock: :shock: .És ez már 18 éves gyerek :?.... Na erre kapott egy tantestületi intést (volt már előtte más fegyelmezője is...). És ezt a gyereket pátyolgattuk,mert jaj szegénynek a családi körülményei... :roll:
Na,szám befogom, nem untatok senkit :wink:!

Okr

Na,átrohanóban? :wink:
Lányokkal minden rendben?
Te meg ne tanulj annyit,megárt :D!

Zsazsó

A csecsemősök tényleg furcsák néha :(...Bennem is felmerült,hogy akkor miért....? Mindenhol vannak olyanok,akiknek nem szabadna emberekkel foglalkozni,de a piciknél ez szt alapkritérium kellene, hogy legyen :roll:...Végül is nem azért szül az ember,hogy nekik munkájuk legyen :?...
Akartam mondani,hogy azért hallod, szégyelld magad, bölcsibe a gyereket....???? :wink: :lol: Minden rendben lesz,meglátod :).

Tonti

Jobban vagytok már????

Monyo

Repesztés megvóóót? Akció? :wink:

anyapoc
 
 


Monyókám!

Tüszőrepivel a tüszők egyszerre repednek, mégha van köztük pici mértebeli különbség is. Azt hiszem ezért adják egyébként. Lombiknál pl nagyon nem mindegy.
Sztem előfordul az, hogy több tüsző van és egyik előbb, másik picit később reped meg, ha nincs repiszuri. Ebből csodababák szoktak születni. DPo-t ilyenkor nehéz számolni.
Ja 5 dpo. Tesóm mikor terhes lett kb. ekkor kezdett érezni hasfájást....úgyhogy bármi lehet. Szorítok, adja Isten hogy sikerüljön!!!

Kokuszkám!
Neked is. Legyek én az utolsó száni májusban, aztán pucoljunk egy másik topikba. ;) Vagy nevezzük át ezt, mert tényleg nem lesz aktuális. :)

Zsazsó!
Remélem ez a hetem jobb lesz.
Neked is szép hetet. :)

Anyapoc!
Néha nem tudom kivel van nagyobb gond, a gyerekekkel, vagy a szülőkkel.
Nagyon megváltoztunk mindannyian. Anyukám is sokat panaszkodik. (ő is pedagógus)
A pozitív visszajelzésekkel érdemes csak törődni. :)

Katavirág!
Mai drukk. :)
Szániságról meg nem nyilatkozom többet.


Kata!
Most meg te tűntél el. :)

Angyalom!
Függő lettem a napi rátok gondolásban. :) Ha olvasol puszi, és várunk ha lesz egy kis hangulatod az íráshoz.

Sziasztok

Junko
junko
 
 


Jóreggelt

Junko
Ja jó lenne ha így lenne :) mármint a szániság, de szerintem én leszek az utolsó :)

Anyapoc
Hát elhiszem hogy nem könnyű én nem tudnűm csinálni az tuti. Milyen fiatal vagy :)

Mi tegnap jól összevesztünk embremmel, elég csúnyán egy bagatell hülyeségen .... De kibékültünk. Csak ilyenkor olyan rossz azért ....
Ciklusom is meghülyült, szinte biztos vagyok benne hogy most nemrég volt pém. Én most megint kezdek magam alá zuhanni hogy még nincs babám ....
kokusz
 
 


Drága Junko!
Igen, a 3gyerekes létet csak ajánlani tudom! Azt kaptam tőle, amire annnyira vágytam... :lol:
...és figylek, igen. Mert már csak azt szeretném, hogy megszűnjön a topikotok :oops: :wink:

És továbbra is drukkok Angeléknak!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok

Bali
Szia :) köszönjük a szurkokat. Szerintem itt már mindnki örülne ha megszűnne ebben a formában ez a topik, mjd átnevezzük :)

Hol van mindenki? :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Junko

Megfogadom a tanácsot,csak a pozitívumokra figyelek :).[size=7] AKkor azt már el is eresztem a fülem mellett,hogy a drága munkaközösség vezetőm megint úgy intézte,hogy nekem legyen a lehető legkevesebb túlórám, neki meg a legtöbb :twisted: !![/size=7]
Sokszor a szülőkkel több a gond.Vagy nem figyelnek a gyerekre, vagy túlzásba viszik :? Van olyan gyerekem,aki félévkor 3ból bukott és még egy szülőin és fogadón sem voltak a szülei,pedig jólszituáltak :shock:...
Anyukád mit tanít?

Kokusz


Miből gondolod,hogy most volt PÉ? Nem lehet egy extra UH-ot kérni? :roll: Csak egy ötlet....
Szl tényleg fiatal vagyok? :oops: Kezdem elhinni :wink:..

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Pici kókuszkáról nincs semmi hír?Nagyon drukkolok nekik,hogy minden jól alakuljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jajj,csajok.Bocsi,hogy konkrétan nem reagálok,de mostanában kész vagyok!
Elkeztem a fogigátlót,leginkább a mensim nomlizálása végett,mert ahogy dől a vér,az első napokban,az már tűrhetetlen.Félek elmenni itthonról,csak feszengek,nehogy nagy folt díszelegjen a ruhámon. :cry:
Erre,most kijött az összes pattim (tudom fokozza az IR-t,emeltem is met adagon),meg pecsételek már 10. napja.Idegbajos rohamaim vannak.Még egy ilyen hormonzavaros tyúkot! :oops: :oops:
Apa szerencsére megértő,tudja a hormonok...na legalább nem lógok ki a 20 évesek közül,csak a ráncaimmal is harcolni kell plusszban! :roll:
Ma meg olyan ritka sz.r napom volt...kezdődött az oviban,aztán a posta.Végül,hal a tortán:tigáz számla.Még jó,hogy már 2x kértük a 0-s számlát,lévén nem lakunk ott másfél éve.De ezeket nem érdekli!Fizessük ki,amit el sem használtunk! :( :?
Remélem ettől már csak jobb jöhet!Szerdán vizsgám van,és egy mukkot sem tanultam.
Egy jó dolog azért történt:sikerült a 3 ZH,így egy jegy megvan az évvégiből!

Jó éjt mindenkinek,és változatlan drukkok mennek.
Talán már aktívan tudok veletek beszélgetni is,és nem csak nyávogni előbb-utóbb! :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok

Hat sajnos ma sem jovok jo hirrel: megint nem sikerult terhesnek maradnom :? :? :? Vegul is nem birtam tovabb es szombat (ET+10) ota teszteltem, mivel egeszen biztosan tudtam, hogy terhes vagyok. Akkor meg szepen ott is volt a masodik csik, ami biztosan nem szarmazhatott mar az ET+3 napon kapott HCG szuribol, mert az 4-6 nap alatt kiurul. De szombattol nem ereztem mar magam terhesnek, megszuntek a szurkalasok a mehembol. A vasarnapi teszt mar halovanyabb volt es bugyimon is volt egy kis verfolt A hetfoi meg halovanyabb, a mai (ET+13) mar csak saszemueknek lathato. Szoval ez a baba elment. De inkabb meg most, ha valami baja volt, mint kesobb.
Mensim meg nincs, de alig varom mar, mert annal hamarabb indulhatunk a kovi fagyibabaert. Mar teljesen pozitiv vagyok es tudom, hamarosan itt lesz a kisteso :wink:

Angeleknek nagyon orulok es tovabbi gyarapodast :!:
katavirag
 
 


kata mennyi hcg szurit kaptal?
sajnalom :cry:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Katavirág
Nagyon sajnálom, ez rossz lehetett így nagyon .... :( de azért jó hogy iylen pozitívan állsz hozzá. Mondjuk jó hogy van fagyibaba.

Monyokám
Te hogy vagy?
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?