Új privát üzeneted érkezett!

árnika: látod, a rosszmájúságod :D
de azért vigyázz magadra :-)
1szálpasi
 
 


Rana!
De jó lehetett őket látni!!! :D :D Elkap a nosztalgia érzése...

Árnika!
Veled mindig történik valami a francba!De ha azt mondták nincs semmi baj,akkor mi is megnyugszunk.Egy kicsit kalandosan kezdtek,de lehet nem véletlenül.Megtréfál(nak) benneteket törpike(kék) még egy kicsit.

Móni!
Biztosan nagyon édesek lehetnek! :D Elég szörnyen hangzik a menü! :shock:

Rólunk:szörnyű éjszakánk volt.Szinkronban nyomtuk Szabivak a köhögést.Sokat felsírt,nagyon megviseli szegényt.Nekem annyira fáj minden egyes köhintés,hát akkor még neki.Elvittem orvoshoz,állítólag most valami felső légúti járvány van.
A fényképészt is le kellett mondjam,nem akarom betegen fotóztatni.A szeme körül is tiszta vörös.
Teáztatom,igaz,csak kamillám van itthon.Kap köhögés elleni szirupot,kúpot,és még sok mást.A gyógyszertárban két hét alatt már 9 ezret otthagytunk.A fene bánná,csak ne lenne bajuk.

Kép
ani0227
 
 


Szülinapi ajándék:
Jázminé rózsaszín lesz!
Háromkerekű tricikli amelyet a szülő a hátsó kar segítségével tud tolni illetve kormányozni . 10hónapos kortól használható . A tricikliről a tolókar,lábtartó,napellenző, bukásgátló leszerelhető és sima háromkerekű triciklivé alakítható . A kormányon lévő kutyus fején lévő sárga gomb megnyomásakor fülét, nyelvét,szemét mozgatja a kutyus.
Kép

Kép
ani0227
 
 

 
 

ani: sajnálom a kórokat, de a szülinapi járgány nagyon komoly, sok örömötök legyen/lesz benne :-)
1szálpasi
 
 


Sziasztok

vagyok, csak nem vmi jól, ha eszek akkor elkezd fájni gyomrom plusz hányinger, úgyhogy nyomom a B6-ot. meg próbálok keveset enni.
vonalzóm nem jól számol, már a 10. nap van, kicsit tartok is tőle hogy nem késő -e a 13.napi Uh :roll:

Ani látod Én mondtam milyen sztlen vok, de remélem igazad lesz boszikám :)
gyógyuljatok meg hamar, Én hársfateát szoktam, és kamilla, méz köhögésre
Ez a kocsi nagyon szuper :D

Móni furán hangzanak ezek a kaják, bejön gyerkőcöknek? hugiddal mizujs?

Kincs kukisnak pusz

Többiek?

Apa itthon van velem :D , amúgy is kellett volna jönnie, meg amikor rosszul voltam nagyon aggódott
a klinika sorompós kapujában is feltartottam forgalmat, amikor vukkot kergettem :oops: :? :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szegény kicsi Árnika! :( Remélem minél hamarabb rendbe jössz!

Vanda merre van???

Kép
ani0227
 
 


Itt vagyok, csak hárommal nyomom még mindig, Balu holnaptól oviban.
"Kicsit" fáradt vagyok, majd dobok képeket, csakát kéne tölteni, ahhoz meg az kéne, hogy egyik gyerekem se nyűglődjön...
vovanda
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:29-kor.
vovanda
 
 


cica: ha mindig ilyen képeket pakolsz fel rólam, a csajok azt fogják hinni, hogy rólam csak meztelen és pizsamás képek készülnek :D
1szálpasi
 
 


Rana, igen én is szúrom az alvadásgátlót, Fraxiparint, és elég furcsa, hogy magas a trombocitám(411 és 350-ig jó) mert sőt, hogy attól alacsony kéne legyen. Egyelőre nem emelték az adagot.
Nem néznek minden terhesnek májenzimeket, (az ötszöröse lett)csak fájt a hasam ezért kért a belgyógyász teljes vér analizisit, így derűlt ki, hogy szinte semmi nem jó.
Megismételtették a vért másfél hét múlva és javúltak az eredmények, (trombocita nem csak a májenzim, az most háromszorosa lett) két hét múlva újra vérvétel aztán nem tudom hogyan tovább.

Árnika, gyógyulást.

Holnap vizsgázom :( már nagyon várom túl legyek rajta, vagy így vagy úgy csak már járjon le mert képtelen vagyok tanúlni :(

Kép
marejke
 
 


vanda!annyira gyönyörűek a gyerekek!!!!!nagyon-nagyon szépek!látszik rajtuk,hogy elégedettek!és hogy te is milyen jól nézel ki!meg sem látszik rajtad a 3 gyerek!nagyon csini és szép vagy! :D

pasi!ne aggódj!tudjuk mi,hogy nem csak pizsis pasi vagy!de ha otthon az a kényelmes...akkor egészségedre! :wink:

ani!a járgány tényleg nagyon-nagyon szuper!biztosan örülni fognak neki a gyerkőcök.remélem már meggyógyultatok...? :)

árnika!mi újság veled?remélem már jobban vagy?nagyon-nagyon drukkolok neked!már alig várom,hogy bejelentsd,hogy babád lesz!!!!sok-sok puszi! :D

kincs!hogy vagytok?kiskincs?remélem jól van?nektek is nemsoká szülinap.gondolom készültök...sok puszi nektek! :D

móni!mazsi!hogy vagytok?merre vagytok? :roll:

marejke!drukkolok a holnapi vizsgádhoz! :wink:

mi jól vagyunk.a vérnyomáscsökkentő rendben tartja a vérnyomásomat.már alig várom,hogy megszülessen a mi kicsi fiunk.nagyon várom már hogy a kezemben tarthassam.gondolom ti is így voltatok ezzel anyucik...
csütörökön megyek nst-re és vizsgálatra a dokinénimhez.a múlthéten csütörökön azt mondta,hogy a külső méhszáj nyitva de a belső teljesen zárt még.az nst jó volt,és minden rendben.

mindenkinek sok-sok puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
valahogy mindig fürcsi után sikerül fotózni... :oops:
vovanda
 
 


Köszönjük,már jól vagyunk! :D
Jázmin elindult!!!! :D :D :D :D
Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Ani!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cukorfalatok!
vovanda
 
 


rana! de jo hogy lattad babokat :D

ani! remelem mar jobban vagytok, szupi az ajandek, varjuk majd a kepeket :D :D

arnika! remelem csak jot jelentenek ezek a roszulettek :wink: picurok kezdik meg szokni a kajat :D , de ugy esznek mint valami malackak :lol: :lol: hugim otthon van, de nem fog tudni dolgozni :( eleg nehez lesz nekik, mert nagyon keves penzt fog kapni a tapenzre, a fontos az hogy a baba jol legyen, neked tovabbra is sok drukk :arrow: :arrow: :arrow:

pasi! en meg meztelen kepet nem lattam, de a pizsisek jok

marejke! ugyi leszel :lol:

timi! igen mi is mar nagyon vartuk a babakat, olyan jo lesz mikor eloszor foghatod meg :D :cry: (siras azert mert bizti el erzenyekulsz, mint mindenki) meg latod mar nagyon kozel van :wink:

ani! de ugyi babaid vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: es olyan edesek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!!

Árnika minden oké???
nincs időm skypelni :( végre itt a napsütés és ha tehetem a szabadban vagyunk.
de roppant drukkolok és izgulászok érted!!

Ani jajjj de édesek!!!!!Gratula jázminnak!
hogy fogunk örülni ha diplomázik?? :lol: :lol: (minden apró mozzanatuk csoda :) )
Teszveszen kitől vagy hogy vásárolsz nekik ruhát?? azt hiszem a menőkés korszakra sok ruha kell.

Vanda nagyot nőttetek!!
szép mindenki!

Timi Marejke, Móni minden jót!!!
Móni tesód???

Mi jól vagyunk:)
Vendég
 


Köszönöm csajok! :D

Kincs!
Változó,hogy kitől.Beütöm a keresőbe,hogy éppen mit keresek,ha találok valami jót megnézem az eladó összes termékét,és még válogatok,hogy a postaköltségen spóroljak.Vatera is nagyon jó.Ott van egy nagyon jó eladó" babapiskóta",szuper rucikkal.Jelenleg nem tudom van e neki áruja,mert költözésben voltak,de figyelni kell.

Kép
ani0227
 
 


ani: még mindig csodaszépek:-)
1szálpasi
 
 


kincs! koszi, nektek is kivanunk minden jot! gondolom nalad is ropkodnek a napok es nem is veszed eszre, mindjart kiskincs 1 eves :D , hugi most jol van, remelem minden ok lesz es egy gyonyoruseges babaja lesz, a ferje minden aron kislanyt akar, mar a nevet is el dontote: Bianka

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Minden baba győnyörű :)

Marejke remélem sikerült, és mostmár csak bébikére kell koncentrálnod. :)

Timi húúúú, már nem sok van hátra :wink:

kéretik drukkolni, ma megyek Uh-ra ,
hát B6 nélkül nem bírtam volna ki, Én már előre kipróbáltam hányingert :?

majd este jövök beszámolni, pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:29-kor.
vovanda
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


arnika! millio drukk :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Inszem lefújva, mert hétvégére esne :(

ahhoz képest, hogy mennyi sejtem szokott lenni, most nem mondhatnám hogy túltermelés van.....(kár volt vukkot kergetni)
spontánkodni kell ezerrel

most szomi vok

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


A francba. Hétvégén nem csinálják meg??? Ez disznóság. :twisted:
vovanda
 
 


Árnika!!! :evil: :evil: :evil: És ilyenkor mi van??????Vártok,és a köv.hónapban iszem?Ez őrület!

Móni!
Haláliak a kicsik!És mekkora hurkák! :shock: Sosem voltak az enyémek ilyen jó húsban!!! :D Nagyon szépek! :D
Az első képen másik iker csapat?

Pasi!Köszi! :D A tieitek is nagyon cukik,és formás gyerekek!Már olyan szépek!Mi lesz ezután????????????

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Vanda, Kincs, Ani köszi a bíztatást, igazság szerint nem tudom mi lesz, a köv. hónapban :roll:
szomorú is vagyok, és azon gondolkozom, hogy mi lett volna, ha kapok egy csomó injekciót ........akkor is, áááá nehéz
azért is mentem ide, hogy ne kelljen plusz 50 -et fizetni, mert ez a qva válság bizony nagyon érződik.
De mi lesz ha köv. hónapban beadatom az injekciókat és megint hétvége :( :shock:

Móni tündériek a 2 M,eszméletlen milyen vasgyúróak :) a kádas levegőzés nagyon bejön :lol: ja és a két kis kávé babó is :)

Ani mikor szülinapoztok?
hozz majd fotókat, azt hiszem írok barinődnek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!
Mostanában kicsit ritkán jövök, de azért vagyok.
Móni, Vanda, Ani! Eszméletlen aranyosak a kölkök :lol: :lol: :lol:
Móni, ti mióta esztek szilárdat? Hányszor esznek naponta tápot? És mennyit? Súlyuk, hosszuk a babóknak?

Én is teszvesz-eztem egy travel system babakocsit hordival, bázistalppal. Szupi! Más apróságokat is szoktam.

Timi, húúúú mindjárt szülsz! Gondolom már alig várod :wink:

Árnika kedves :( :( :( Nem értem, miért nem csinálnak hétvégén inszemet, ha egyszer akkor kellene!!! Tényleg, és mi van, ha a jövő hónapban is hétvége vagy ünnepnap... Hány tüsződ volt?
Figyusz, mindenképp inszemet szeretnél? Nem gondolkodtál a lombikon?

Mi jól vagyunk. Múlt hét végére kibújt egy fogacska :lol: Én bamba meg előtte két éjszaka nem tudtam mire vélni a nyűgösségét :oops:
Az evése továbbra sem az igazi, de míg nem fogy, nem idegesítem magam. Már csak hajnalban, meg este szopik egy kicsit, többnyire tápizunk, és bébikajázunk. Egyébként voltunk vérvételen, kiderült, hogy vashiányos vérszegény (nem volt olyan vészes az eredmény), lehet emiatt az étvágytalanság. Most ennyi.

Kép
mazsi02
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:30-kor.
vovanda
 
 


aztaaaaaa....végre egy képsorozat, ahol nincs pizsis képem:-)
vagy csak azért, mert nem is én vagyok a képeken? ;-)
na jó, a rötyögős rékásban egy kicsit ott vagyok....
1szálpasi
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238745023.7532.jpg[/img] ani!nagyon sok boldog szülinapot Jázminnak és Szabinak! [/img]

Kép
timé&tati
 
 


vanda!nagyon édesek a gyerekek!és már 3 hónaposak!hogy telik az idő...micsoda szép pofijuk van!kis pufókok :D imádnivalóak!

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Marejke??

Szia Timi!!!
Kész a szoba, pihizz a szüléség hamar itt lesz! izgulsz?? szülésfelkészítő??

ANI BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT SZABINAK ÉS JÁZMINNAK!

Vanda+Pasi tényleg jó husisok az ikrek, széééépek!

Árnika pusziiiii

Lányok érettségi ajándék ötleteket várok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Árnika, sajnálom az inszemet, bosszantó nagyon :(

Ani, boldog szülinapot a gyerekeknek, nagyon édik.

Vovanda, Móni, ennivalóak a gyerekek, és már milyen nagyok, rohan az idő.

Rólam: túl vagyok a rettenetes vizsgán és még sikerűlt is. Még jövő héten elmegyek egy angol vizsgára, aztán már befejezem a tanulást, elég volt az izgalomból.
Nagyon telik az idő, egyre jobban foglalkoztat a szűlés, kezdem sajnálni magam, félek bevallom, de hát attól tarok ezt nem úszom meg :)

Többieknek is minden jót kívánok!

Maci, mi újság veled, régen jártál már itt.

Kép
marejke
 
 


kincs!
igazából pihizni nem igazán tudok.nem megy a fekvés.így inkább végzem a dolgomat.már alig várom,hogy menjek szülni.most már tényleg " teher".aludni nem tudok,és mozogni sem úgy ahogyan szertnék.de nem ez számít,hanem,hogy a picur egészséges legyen,és gond nélkül születhessen meg.a szüléstől kezdek kicsit tartani,de hiába félek,úgyis túl kell esnem rajta.nem magától a szüléstől félek,hanem az ismeretlentől.de már nagyon várom!szülésfelkészítőn nem voltunk,egy ismerős körbevitt a szülőszobán és mindent elmondott amit csak lehetett.úgyhogy nem tudom,hogy hogy lesz,de már nagyon várom,hogy láthassam végre a mi kicsi fiúnkat!
kiskincs hogy van?nemsoká neki is szülinap.18-án?jól emlékszem?ha nem bocsi!milyen tortája lesz?majd kérünk képeket pü-ben is jöhet :wink:
sok-sok puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Nagyon szépek a csemeték!

Mi hétfőn megyünk megnézni a kicsikénket :wink:
Vendég
 


Vanda hogy MEKKORÁT nőttek ezek a babák!!! Vagy csak a képeken látszik így?????

Ani! A gyerekeknek: Kép

Móni! Micsoda kis hurkácskák! Még Apa is belefeledkezett a kicsik fényképeibe! :shock: :lol:

Mazsi! A vérszegénység/vashiány étvágytalanságot okoz?? :shock: Nem tudtam...

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szia Marejke! Köszi szépen jol vagyok.Nem tudom mikor indulunk el debrecenben, pénzt kell rá gyüjteni de mindig közbe jön valami. Majd csak el indulunk a nyáron. És veled mi ujság van jol vagy ?Sikerült a vizsgád? Puszilak!
maci30
 
 


Sziasztok!

Hát köszönjük szépen a szülinapi köszöntőket! :D :D
Reggel össze-vissza puszikáltuk őket!De megajándékoztak ők is minket,mégpedig azzal hogy Szabi pár lépést megtett!!!!!!És Jázi pedig mondja,hogy ANA=anya!!!!!!!!! :D :D :D :D Amiért apa egy kicsit szomorú.Mondja,neki hogy apát mondjon,de ő kitartóan rázza a fejét,hogy nem!Este vacsi után Szabi odamászott hozzám,megpuszilt,Jázmin ahogy evett neki a homlokát puszilgatta,utána odament apához,és körbe nyálazta a feje búbjától az orráig.Ezek a puszik,még táltott szájjal mennek.

Vanda!Nagyon édik!

mazsi!Akkor nekünk is meg kéne nézetni a vasat,mert nagyon ramatty az étvágyunk.

Mabe!Részletes beszámolót kérünk! :wink:

Timi!Kitartást!!!Elküldöm privin a telefonszámomat,ha megszületik Sedike,megírod???

Rana!Mikor mész uh-ra?

Kép
ani0227
 
 


JAZMIKANAK ES SZABIKANAK SOK SOK BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!! igy utolag is :oops:

arnika! a fene egye meg, nekem is penteken csinaltak az inszemet, mert nem lehetet szombaton, sajnalom :( , nem lehet el csuszantani a jovo honapra pirit, hogy ne legyen megint hetvege??

ani! koszi, az elso kepen az ikrek vannak akiktol kapjuk kolcson a rucikat (ok most 14 hosak) nagyon edik, anyukajuk fekete boru brazil, apukajuk szoke, kek szemu olasz :wink:

arnika! igen jo husiban vannak, el felejtettem irni, hogy a mult heten 6 hos meresen, Mattia 8200 67cm, Miclelle 7700 65cm, tegnap volt nalunk egy kislany aki pont az nap szuletett mint mi, neki kis pufi az arca, de csak 7000 es o 39 hetre szuletett, tetszik a "kave babo" ki felyezes

mazsi! a 6 hos meres, le irtam par sorral fejebb, mi delben eszunk szilard kajat, ami telyesen mas mint mo-on vagy ro-ba, zoldcseg le+kis fot zolcsi+uveges husi+parmezan+oliva+rizs/vegyes gabona/griz por hogy suritcse kb 250 oszesen, du uzsi 100ml gyumi+1 kanal keksz (csak mattianak +100 tap), reggeli 210 tap, este 240tap + 1 kanal keksz, van mikor este nem eszi meg mindet michelle, de kb 4-5kor be potolja, tehat oszesen 4 kaja, szilardat kb 10 napja eszunk, gratu a fogacskahoz (nekunk 0 van), sajnalom a vashianyt

marejke! ugyi voltal :P

timi! hajra szules, lehet a nyuszi hoza Sediket??

rana! koszi :D

ani! ugyi Szabi is es Jazmi is :lol: en is imadom a nyalas puszikat :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok!

ani!írtam privit.
köszi mégegyszer hogy gondoltál ránk.és persze hogy megírom amint megszületik Sedi.ez csak természetes.
gratulálok a lépésekhez.mostmár hipp-hopp és szaladgálni fognak.a nyálas puszik pedig olyan jóóóóóóóóóóóóók.apapedig ne sértődjön meg,hogy ana az első szava.lehet később pedig majd apán fog csüngeni a kicsi lánykája..... :D

móni!nagyon-nagyon édesek a kicsik!gyönyörűek!látszik,hogy tényleg jól vannak táplálva.nem lehet rossz az a déli kaja.jól hangzik és biztosan tápláló is.
nem bánnám ha a nyuszika hozná Sedit. :wink:

árnika!hogy vagy?sajnálom az inszemet!pedig már nagyon reménykedtem!vártalak volna a jóóóóó hírekkel.de mindent bele a pával és hátha!sok-sok keksz!írj ha jössz!sok puszi! :wink:

mabe!gondolom,már alig várod a hétfőt,hogy láthasd a kicsikéteket.mi is hétfőn megyünk csak mi nem sima ultrahangra,hanem áramlási ultrahangra.de azért ott is látom őt!már alig várom.de főleg azt,hogy megszülessen és a kezemben tarthassam! :D

sok-sok puszi mindenkinek!nagyon szép idő van!!! :D

Kép
timé&tati
 
 


Jázmin, Szabolcs

Kép
Vendég
 


Ani
Majd igyekszem alaposan beszámolni :wink:

Timi
Már bármelyik pillanatban megérkezhet a picurod :lol: :wink:

Remélem, mindenki élvezi a szép napsütést!
Vendég
 


timi! koszi :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Mazsi de jóóóóó hogy jelentkeztél, ideje volt, már éppen keresni akartalak hogy mi van Veletek.
rakjál képet Kisatiról

Marejke gratulálok, ügyi vagy,az az egy vizsga meg már semmiség :wink:
nem akarnál rakni fotót?

Timi húúúúú, de jó már nem sok van hátra, és lehet ahogy Móni írta a nyuszi hozza Sedit :)
Nekem is küldhetsz sms, számom a régi.

Vanda Én nem is tudnék választani a három közül, imádom Mindet :D szuper fotók

Móni Ti húsvétra nem jössztök haza?
hugid jól van?

Anikám sok-sok puszit küldök Szabinak és Jázminnak szülinapjuk alkalmából, még nekem is eszembe jutott, hogy amikor megszülettek Én is milyen izgatott lettem és örültem :)
hol van a fotós oldalad? meg akartam nézni hogy nem pakoltál-e fotókat

Kincs most Ti jössztök megvan, már az ajándék?
másik attól is függ fiú-lány? nálunk tavaly volt, Mi pénzt adtunk, de azért mert, a srác nagy értékű müszaki cikkre gyűjtött :roll: :?

Nálunk lehet , ha most nem hoztuk össze babó, felejtős lesz bármiféle stimulálás/program -gazd. válság
komolyan legszivesebben összes politikus seggébe beadnék egy jóóóóóó nagy adag hormontinjekciót, és éljék át amit Én az elmúlt tíz évben :twisted: :(

jók legyetek, pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika :evil: :evil: :evil: politikai nézeteddel egyetértek...

én is utólag boldog szülinapot kívánok az 1 éveseknek. hogy tetszett nekik a járgány?

móni, köszi a kaja infót :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Kép 2 hetesen Kép 6 hosan

arnika! sajna nem megyunk, talan majus 1re, par napra, hugim holnap megy dokihoz, majd be szamolok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


arnika! mi a baj??? mi koze van a politinak a babahoz???

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Magunkról...
Mentem reggel a klinikára, beszéltem a doktorommal, mindjárt szólt az UH-n, hogy nagyon alaposan nézzenek meg, genetikust is megkérte, hogy nézze meg a babámat, mert ICSI-s (és persze protekciós :oops: )
Lényeges dolog: még mindig nuncis... és egy cefet, cafka, mert folyton mutogatja magát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(hozzáértő emberek nevettek is, hogy készíthetem a rózsaszín szobát, vehetem a rózsaszín ruhácskákat... ez a gyerek biztosan nem lesz fiú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
És tökéletes, és gyönyörű....

Most úgy 2 méterrel a föld felett vagyok!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?