Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez :) és a kisfiúkhoz is :wink:
Én is fiút várok, de még nincs megerősítve. Eszméletlen csalódás lenne, ha lány lenne... :oops:
Manó, nagyon örülök, hogy jobban vagy!!!
Kriszti, én nem számolnám ki hányadik :wink:
Babus, pihenj nagyon sokat, igyál sok citromos, mézes teát. Remélem, már jobban vagy!

Valójában azért nem eszem, mert nincs étvágyam, és mert mindentől fáj a gyomrom, bár tegnapelőtt Anna Réka valami fantasztikus paprikáskrumplit főzött. Az nagyon jó volt.

És nem bírok már feküdni, elegem van...
És a teregetés az a levegőzés álneve :wink:

Attila megígérte, hogy hoz ma nekem fagyit, mert tegnap volt a házassági évfordulónk ( és mert már két hete kívánom)

Nem tudja véletlenül valaki, hogy rendben van-e, hogy nekem még mindig 37,2 a hőm?

Ja, és igen, új vérömlenyem van :(
Bocs, ha túl hosszú voltam...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Ja, és azt írták a papíromra, hogy kb4x5x2 cm-es amnion leválás, és azt mondták, hogy valami lepényi rendellenesség. De nem igazán tudom, hogy ez mit jelent.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna,a hő az rendben van,általában végig ilyen magas.Ez teljesen normális.Az amnion leváláshoz nem értek :roll: Azért ne "levegőzz" sokat,vigyázz magadra.

Kép
v.andi
 
 

 
 

Anna, remélem idővel minden rendbejön. Enni azért kell!

Gratula a kisfiúkhoz, és a jó eredményekhez.

Manó, nagyon jó hír, hogy abbamaradt a barnázás. :)

Kép
piciibo
 
 


Andi,100%! :lol: A szonográfus nőci azt mondta, hogy fizeti a lány ruhákat, ha mégsem fiú :D :D :D

Én AC/DC koncerten voltam hétfőn. Képzelhetitek........
Fergeteges volt, pedig nem vagyok rajongó,de azért nem győztem takargatni a kabátommal a pocakomat :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Hú, Petra, az CD/DC is jó móka lehetett :)

Tegnap mesélte egy barátnőm, hogy mindhárom terhessége alatt ingázott, és mindig megmondta az inga, hogy mi lesz...
Eszembe jutott, hogy írtátok itt a népi hiedelmeket, hogyan lehet megtudni a baba nemét... nem bírtam ezek után, elkunyiztam anyu jegygyűrűjét (állítólag arany jegygyűrű kell) és ingáztunk... hát elvileg fiú :D most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok!! Én bárminek örülnék, sztem anyuék is, nagypapa picit a fiúk mellett szavaz.... és fiút érzek az elejétől fogva!

Ááááá nagyon hosszú lesz az egy hónap a köv UH-ig!!

floranan
 
 


Sziasztok!

Petra gratula a kisfiúhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Floranan, akkor tök jó kis estétek volt:) Ügyik vagytok:)

Kíváncsi vagyok bejött e az nektek, amit az inga mondott:)

ÉÉÉÉÉÉS, hogy ne érje szó a ház elejét, én is tettem fel képeket a picasara.

Lányok, a nem nyilvános ugye azt jelenti, hogy csak ti láthatjátok?

A megtekintéshez be kell lépni pedig azt, hogy bárki láthatja aki belépett nem csak mi?

Tök hülye vagyok ehhez:):)

Manó, azért pihizz is valamennyit. Örülök, hogy tegnap este már nem volt semmi :)
Vendég
 


Helló lányok!!!

Köszi a gratulációkat!!!! :D :D :D Most törhetjük a fejünket a fiúneveken....


Floranan...én is kíváncsi leszek rád!!!!

Van egy kérdésem: az,hogy a lepény a mellső falon tapad és eléri a méhszájat ,az mit jelent? ( a szonográfus nem mondott semmit, nőgyogyóval pedig csak jövő héten tudok konzultálni )

Mégegy kérdés: őssejt levétellel hogyan álltok? Én nem tudom ,hogy van e értelme, és ahogy nézem baromi drága.............

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, volt már erről szó korábban, páran írták, hogy már volt nekik olyan, hogy elérte a méhszájat.

Azt hiszem Vicger írta, hogy szugerálni kell, hogy menjen le róla :wink:

Szerintem ahogy nő a méhed szépen elmegy onnan. De azért nem árt folyamatosan nézegetni majd.

Őssejt levétel: Hát én szívem szerint nem vetetném le. Egyrészt baromi drága, és senki sem tudja nekem azt garantálni, hogy az a cég, aki tárolni fogja még x év múlva is működni fog, másrészt még az sem garancia arra, hogy meg tudná menteni a gyermekemet.
Nem tudom, apával abban maradtunk, ha legközelebb megyünk a dokinkhoz majd megkérdezzük, hogy neki mi erről a véleménye, meg az Istenhegyin is meg szeretném majd kérdezni a dokit.
Vendég
 


Petra
Mellső fali lepény alapvetően nem gond, az viszont nem a legjobb, hogy eléri a méhszájat!
Vigyázz magadra! Nem emelgess nehezet, ilyenkor nem javasolt a házasélet. Minél több pihenés!
Őssejtet mi nem vetetjük le.

Aranynap
Sajnálom... azért időnként adj hírt!
Vendég
 


hűűűű lányok majdnem mindenki fiút fog szülni?:))) majd alakítunk belőlük valami csapatot:))) nemtom éppen mennyi a létszám mi jönne ki belőle:)))

mano.... te nagyon könnyen veszed....nehogy baj legyen - persze lehet direkt jó, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá... - én hiszek benne, hogy minden fejben dől el:))) szóval hajrá ...nem lesz semmi baj ( de azzé csak az én kedvemért..eeegy iccipiccict pihenj többet...csak hogy megnyugodjak...jó?)

KépKép
dorkamartini
 
 


Voltam uhu-n végre!

Adatok: BPD: 41 mm
OFD: 48 mm
Femur: 29 mm
Placenta: hátsó fali(már feljebb mászott, nem éri el a méhszájat :lol: )
Nyakcsatorna: 35 mm

Jó szívm. és mozgás
Magzatvíz menny.:norm.

Ja, és úgy tűnik kislány :lol:

A dokinő nem volt a topon, először azzal kezdte, hogy kisebb a baba , aztán meg, hogy milyen kicsi a hasam :shock: , aztán, hogy hány éves is vagyok. Erre én jó hangosan: még mindig 40! (minden alaklommal megkérdezi)

Aranynap!

Azért gyere néha!

Kép
arvaerika
 
 


Erika, gratula a jó eredményekhez :lol: :lol: :lol:
És persze a nunishoz :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe!

nem tudod, hol van olan kalkulátor, ahol a terhességi napokhoz oda vannak írva az értékek? Megvolt, de nem találom!

Kép
arvaerika
 
 


Vendég
 


Mabe!

köszi!

A combcsontja hosszabb, mint az átlag! A többi érték a kalkulátor szerint stimmel!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Lányok, mindenkinek nagyon gratulálok a fiúkhoz és lányokhoz. Kinek mihez. Én is alig várom már a genetikait (remélem nem olyan lesz a gyerkőc, mint anno fiam volt, hogy mindenét megmutatta, csak éppen a lényeget nem), ha minden jól megy április 17-én megyünk. Az még milyen messze van... :roll:

Manó: Örülök, hogy jobban vagy, de azért még 2-es fokozatban üzemeljm már amennyire Míra mellett lehet. :wink:

Gratulálok a jó eredményekhez is!

Őssejt: Mi sem vetetjük le. Drága és pont a múltkor olvastam egy elismert gyermekgyógyász véleményét (nem emlékszem, vagy az onkológiai vagy a transzplantációs klinikának a professzora), aki szerint felesleges, mivel max 7 éves korig elég a levett mennyiség és 90%-ban idegen őssejttel kezelik a betegeket. Nálunk a klinikán egy kollegája vagy kolleganője sem vetette le.

Nem tudom, láttátok-e a híreket arról a kétéves ikerpárról, akik szülésnél mindketten maradandó agyi károsodást szenvedtek. Nem részleteznem, hogy milyen állapotban vannak, de annyi kiderült a riportból, hogy ha le is vették volna tőlük anno az őssejtet, akkor se lehetne felhasználni, mert felnőtt sejtekre van szükségük. Ezért gyűjtenek egy kínai kezelésre. 10 millió Ft... :cry:

Ma az állatkertben voltunk délelőtt. Annyira jól esett a napon sétálni, kevesen voltak, fiam nagyon rendesen viselkedett, szóval szuper volt a délelőtt. :D

Kép

Kép
hgrita
 
 


Erika: Mivel nem képesek túráztatni a kismamákat, brrr! Ne is foglalkozz a méretekkel, a lényeg, hogy szép, egészséges babód növöget.

Nekem elérte anno a méhlepény a méhszájat (véreztem is). A 22.hét környékére "nőtte el" magát messzebb, de addig tényleg sok-sok pihi, no sex és semmi megerőltető házimunka, cipekedés. Aztán ha már elvándorolt, lehet aktivizálódni.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Boboka, szerintem pont fordítva jelenti!

Gratula a kiscsajhoz, Erika!!!

floranan
 
 


Erika, gratulaaaaaaaaaaa!!!! :lol: :lol:

Olyan jó, hogy szépen színesedek a táblázat! Ki megy most legközelebb uh-ra? Nekem csak húsvét után kell mennem....

Kép Kép
manósziget
 
 


Jelentem, ma penciztem 1,5 órát ebéd után! :oops: Most még megyünk egyet játszózni meg hála az égnek újra kisütött a nap.

Kép Kép
manósziget
 
 


Vendég
 


Sziasztok!
Petra: tényleg nagyon vigyázz magadra, nekem is a mellső falon tapadt meg az egyik lepény, de az a veszélyes, ha eléri a méhszájat: pihenés, no házasélet, mint ahogy azt már a többiek írták.

Én jövő héten megyek dokihoz, bár csak a nővéremet kisérem, mert egy hónappal ezelött ő is bejelentette, hogy kismama :D

Ha ott nem kukucskáljuk meg az én picijeimet, akkor jövő hétvégén elmegyünk még egy 4d uh re, mert már nagyon szeretném tudni, mi van a kis lábuk között.

t-pk
 
 


Mijeza nagy csend? :shock:

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó!

Mi is játszótereztünk egy nagyot. végre jó idő volt!

Mi az a penci?????????

Kép
arvaerika
 
 


Hú, délután mindenki eltűnt, vagy csak a kismamik alszanak...

t-pk
 
 


Én is mindjárt alszom, a zuram focizik, gyerekek is alszanak!

Kép
arvaerika
 
 


Móka, most olvastam vissza, még nem is gratuláltam a kisfiúhoz :oops:
GRATULAAAAA :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is aludtam egyet délután 8)
Vendég
 


Halihó! :)

Tettem fel gigapocak fotókat :D és ugye több, mint a fele még hátra van!
Erika, gratulálok a kicsi lánykához!!!! :):):):):)
Petra, Neked pedig a kicsi fiúcskához!!!! :):):):)

Most már én is szeretném tudni, hogy rózsaszín, vagy világoskék e?????

vicger
 
 


Aranynap szerintem azért ne hagyj itt minket! :) Én sem bírom mindig követni a dolgokat, de mondom a magamét aztán jónapot ;) ;) :lol: :lol:

vicger
 
 


Vicger!

Köszi!

Na, megyek csicsikálni, jó éjt nektek!

Kép
arvaerika
 
 


Eddig nem csíkos kismamik, tessék szépen naponta kenni a pocakot már most testápolóval, vagy csíkosodás elleni krémmel, hogy ne is legyen rajtatok vízrajzi térkép! :)

Erika, jó éjszakát!

vicger
 
 


Vicger!

Igazad van, nem árt az óvatosság! Az én pocakomon az egész Föld vízrajza látszik :cry:

Most már tényleg alszom!!!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Erika, dettó, ne aggódj :) Majd ha összejövünk, akkor nyomunk egy társast rajtuk, na? :lol: :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


Vicger: Azta, ez aztán a pocak!!! :lol: És gratulálok Atinak az elinduláshoz. :D [/b]

Kép

Kép
hgrita
 
 


Erika,gratulálok a kislányhoz.Ezek szerint nem egyenlítődött ki a nemek aránya :wink:

Vicger,megnéztem pociképet.Alakulsz :wink: :shock:
Sztem a csík inkább genetika.Én soha nem kentem anno,25 kilot híztam,és nem lett csíkom.Most van krémem,de még nem használtam.

Őssejt:mi nem vetetjük le

Rita,juj de jó,hogy kész lesz a tatarozás szeptemberre.Remélem tényleg így lesz.Ikerpár a barátnőm rokona,nagyon édesek a lányok.Remélem összegyűlik a pénz a műtétre.

Én hazajöttem a dolgozóból,és utána pihiztem egyet a kanapén,pokrócban.Most jött haza férjecske,de sztem fürdök,és alszom tovább.Holnap suli,és dolgozni is kell.

Kép
v.andi
 
 


Petra,Erika gratulálok!

sutimano76
 
 


Petra,Erika gratulálok!

sutimano76
 
 


Petra,Erika gratulálok!

sutimano76
 
 


[quote="vicger"]E írta:vicgerrika, dettó, ne aggódj :) Majd ha összejövünk, akkor nyomunk egy társast rajtuk, na? :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Süti,mi van veled ? Kép Kép Kép
Végülis három a magyar igazság :lol:

Kép
v.andi
 
 


Rita, köszönjük az elismerő szavakat :) Én neveltem /a pocakot/ Atit is, az is igaz :D
Andi, kösssszi :) :)
Nekünk nem lesz suli holnap, remélem Ati megkegyelmez, s legalább fél 8ig tudok aludni!

vicger
 
 


Nemtom Andi,nem én voltam,hanem most akadozik a gép,mert rooteren jön(vagy hogy kell írni),és valószínű a sogorom lánya is nehetezik,ő közelebb van és elszívja a vételt.Ilyenkor nálunk mindig szarabb a net.Na remélem ezt csak egyszer látjátok majd!

sutimano76
 
 


Kriszti mondtad ugyan h kicsi plusszal indultál,de ez nem lehet az!!!Óriási a pocakod,vagy 1-2 hónappal előbb szülsz,vagy lesz meglepi ha többen leszenek.A képek alapján nem mondanám meg h plusszal indultál!!!!Nem vagy duci se,de a pocakod nahát.De nem baj tuti jó Csöppkének odabent,és ez a lényeg.

Családtagjaim nem bírják nélkülem!!!!!!Nővérem eddig igyekezett nem hozzámszólni,persze mivel ő sértődött meg ,én ugyanúgy társalogtam vele,mintha mi sem történt volna,na mára megenyhült már.Még próbálja tartani magát,de már csak órák kérdése és összeomlik a védekezése.
A drága mama(anyósom) meg szólt h meg vagyunk hívva (ez tök hülyén néz ki leírva) vasárnap ebédre,sőt külön főz nekem és külön a kicsi fiának.Nekem a kedvenceimet--husileves,vadas,és szilvásgombóc--,kicsi fiának meg roston sült pipimellet főz!
Mit szóltok még a babót se várták meg!!!Azért mama viselkedésére kiváncsi leszek,mert tud ő úgy viselkedni,h éreztesse baja van,de én általában átsiklok felette és úgy csinálok mintha mi sem történt volna. :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Süti, imádlak :) Kicsi plusz? 20 kiló, még testvérek között is :D Azt tudni kell rólam, hogy 4 éve még anorexiás voltam, két éve értem el a normál súlyomat az 59-60 kg-ot. Mindegy, most a másik véglet van, de szoptatás után leadom, az fix :twisted:
Csöppke egyedül van, ez biztos :)
A korábban szülés benne van a pakliban, mert nagyon sokat fáj a hasam, hamar elfáradok, s hát Ati is nem rég született, így nagyobb az esély arra, hogy nem lesz túlhordás :) Amit nem is bánok, Atit a kiírt időpont után egy héttel szültem, de majd megvadultam már. Na, akkor is gigahasam volt.

vicger
 
 


Jesszuska micsoda helyesírási hibákat vétettem,no mindegy!Majd ha már nem értitek mit írtam szóljatok.

sutimano76
 
 


Süti, hisz imádnak ők is! :) persze hogy nem bírják nélküled! :)

vicger
 
 


Most elrobogok Ocean's-t nézni :)

vicger
 
 


Vicger, most néztem a poci képeket. Az a + 20 nem is látszik, a pocid szép nagy :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?