Új privát üzeneted érkezett!

[quote="bibiesbrumi"]A írta:bibiesbrumipropó: nekem meg Manó hiányzik, vajon hogy boldogul ükivel és Mírával együtt ??? :roll: ...reméljük, bírja a strapát ...

Már itthon vagyunk! Olvass csak vissza! ;) Ari vagyok különben.

Kép Kép
manósziget
 
 


Bibi :D Manó pont most írt pár szösszenetet :) :) :)

vicger
 
 


Szia Zsú,

üdv köztünk. Az előző oldalon van egy táblázat. Küldd el az adataidat priviben, és akkor beírlak téged is.

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Egy kicsit lépek csajok!!!majd jelentkezem!!!Addig is sziasztok!!!jók legyetek!!!pusy

Kép
zsú88
 
 


taranee, gratula a kisfiadhoz! :D :D :D
zsú a Bolyaiba, a kórházzal szemben van. Gyanítom még most is így hívják :) Szerettem Móvárt, ott voltam először szerelmes :D :D :D Na meg ott is estem pofára először :lol: :lol:

vicger
 
 


Manó egyébként tényleg ari vagy :)

vicger
 
 


Manónak a szuper táblázatért és mindenért :wink:
Kép
Vendég
 


[quote="vicger"]M írta:vicgeranó egyébként tényleg ari vagy :)

Jóvanna! Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Zsú üdv nálunk! :wink:

Kép
v.andi
 
 


Üdv, Zsú

Én is mindent Picurra szoktam fogni. :oops: Picur éhes, Picur álmos, Picur ezt vagy azt kíván... :lol:

Remélem nem haragszik meg ezért. :roll:

Kép
piciibo
 
 


[quote="boboka"]
írta:
boboka
Süti viszonylag jól néz ki 8)
Küldtem mindenkinek :wink:



Boboka hirtelen ahogy olvastam azt hittem rólam írsz!!! Kép De még sem!

Mindjárt reagálok ám csak már egy órája olvasok.Mondjátok amíg itthon fetrengtem addig miért nem írtatok ennyit,akkoriban alig vártam h valaki írjon valamit,mert egész nap ennyi volt a kapcsolattartásom.Mostmeg kicsit nem vagyok itt és háromnapra ideszögeztek a gép mellé.Nem panaszkodom,tök jó ez így.Na megyek vissza olvasni!!!Majd még jövök.

sutimano76
 
 


Oké mire ideérek eltűntök,bújócskázunk????

Nem akarom teleírni az egész oldalt,de:

Akinek gratulálni kell az eredményhez,nemhez,bármihez:GRATULA!!!

Akivel együtt kell érezni: Kép .

Aki új annak ÜDV itt!Nagyon befogadók vagyunk! :lol:

Aki rég volt el ne tűnjön még egyszer,mert Kép,na jó ez kicsit durvi,de senki ne merjen eltűnni innen,mert egy idő után akkor is hiányolni fogjuk!!!!

Ami kimaradt bocsi!

Ma én is végig aludtam az éjszakát.no pisi.

Manó jelezte a szervezeted h besokalt az rohangálás miatt.

Rita,köszi az uzsokis infokat,minden érdekel.Főleg h sikerül-e mostmár elválasztani a vizsgálatra járókat az újszülött babáktól és a kismamiktól?

Mabe ha minden reggel ilyen képekkel köszöntesz minket(ami kedves),akkor 2000 tonnára fogok hízni,mert megkívánom a képen látottakat.Inkább maradjunk a virágoknál és a tavaszt ábrázoló képeknél.A virágokat talán nem falom fel!!!Köszi!

sutimano76
 
 


Ja tudom mit szerettem volna még.

Az újaknak néhány info!

Igen van táblázatunk,amit Manó töltöget,a talin az áldozatos munkáját meg is fogjuk köszönni!! Addig is : Kép

És van a picasaweben egy saját oldalunk,amikre képeket szoktunk feltölteni.Megyek is megnézni!!!

Picur neme téma : ha választhatnék a két szín közül,a kékre szavaznék.De a rózsaszínnek is fogok ám örülni!!Még vagy 2-3 hét mire mehetek a genetikaira és ott már csak kiderül.

Erika,valószínű én is a Hajdú dr.nőhöz leszek küldve a genetikaira,szerinted ott lehet dvd-t csináltatni.Te tudsz erről valamit????

sutimano76
 
 


Szia Sütikém!
Én szóltam,hogy lemaradsz

Hajdú dr-nő ad dvd-t a vizsgálat végén.Mi most is kaptunk. Kép

Kép
v.andi
 
 


Ja és még egy fontos info!!!!!

DR.Komlósi Piroska:Babavárás kettesben c. kiadványából egy idézet:

"A hallás stimulálását a 17.héttől érdemes elkezdeni.Vizsgálatok bizonyítják,h az anya énekhangja a terhesség alatt segíti a magzati intelligencia fejlődését.Melodikus dallamok dúdolása,éneklése,és klasszikus zene hallgatása javasolt.Mérésekkel regisztrálták a különféle zenék hatását a magzatokra,és azt találták,hogy Vivaldi és Mozart zenéje hatott a legmegnyugtatóbban ,míg Beethovenre és Brahmsra,valamint rock zenére rugdalózásba kezdtek a méhen belüli babák.

A kismamának javasolt a zenei stimulációt naponta 20-30 percig csinálni.Leginkánbb este,mert ilyenkor a legéberebb a magzat,vagy evés után 1 órával,mert akkor is emeltebb az éberségi szint. "

Ha sokaknak nincs meg és érdekelnek ezek a dolgok akkor írjatok,mert van egy csomó ilyen tanács,érzékszervi ingerlés,stb.Szívesen leírom nektek.Szerintem ezek tök jó dolgok.

sutimano76
 
 


Mikor szóltál????Erre az én agyam kicsi,nem emlékszem :shock: :?

sutimano76
 
 


Andi ,ezért kérnek lóvét???Hogy készüljek????

sutimano76
 
 


nos látom mindenki eltette magát holnapra,akkor szép álmokat mindenkinek!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Üdv Aranynap!

Anna, mit szólnak a gyerekek a pihidhez? megértők?
Nagyon akar jönni kis Emberkét, úgyh csak pihenj , segíts neki:)

Manó, ennyire kikészültél a sok lépcsőtől?! Pihenj Te is kicsit, nekem se ártana, de a napocska engem is feldob, s még energiát is ad :D
A nyaralónk Badacsonytomajon van, majdnem szemben veletek:)

Nekem is mondta dokikám, h lehet fini borocskát inni, meg sörit is , aki ugyi szereti..s abban még kevesebb az alkohol.. egy -egy pohártól nem lesz baj, meg át uccse minden nap issza az ember..


Babus Jobbulást!! foghagymás pirítós és fini mézes citromos tea:)
/hátha/

Zsú üdv Neked is, és gratula Kismami:)

Süti, én még vagyok ,de lehet h Te már nem...

Kép

Kép
móka:)
 
 


ja és...
védőnéni már nagyon nyaggatott a labor eredményekért, ezért ma csörömpöltem a dokikámnak, jöhetek-e érte, és ha már megyek , akkor bepofátlankodhatok egy kukcsra?!

ÉS IGEN!!! Bekukkantottunk..
Kis Gubacs hivatalosan is pöcsös, úgyh kislegényünk van odabent :oops: :oops: :oops:

Manó,hivatolosan vállalom a kék színt a listán :D

Nagyon cuki volt, és 3 hét alatt a duplájára nőtt a kis Drága :lol:
holnap feltöltöm a képet ,amit kaptam.. most fért rá utoljára egyben a képre :D


No, hát ennyit mára, még bekukkantok a picasara , aztán durmolok egyet..

Süti, a zenében van valami!!
Imádta a keddi pink koncertet a kis Gubacsunk, de és milyen jó hatása van anyára a zene :D
zene zene zene nálam folyamatosan!! :!:
A koncerten egy kézzel fogtam alul a hasamat (most az is nagyott nőtt) a másik kezemmel meg csápoltam, jóóóó volt :wink:

No, szebb álmokat Minden kis Maminak és Babinak!!
[/img]

Kép

Kép
móka:)
 
 


Jó reggelt! Remélem kisüt ma a nap!

Süti,benne van az árban,gondolom azért ennyi.Azt nem tudom,hogy egy sima 18. heti genetikai UH mennyi.Azt olvastam az oldalukon,hogy az afp levétele után 2 héttel csinálják.
http://www.gendiagnosztika.hu/nogyogyas ... ahang.html
Ha kell,megkérdezem neked,mert dolgozik ott ismerős.Én is a Hajdú dr-nőhöz megyek vissza majd.

Móka,nektek is gratulálok a kis kukishoz!!!

Zene rengeteget számít.Én 6 éves korom óta énekelek,és danival a pocakban elég sokat jártam énekelni.Hangja nincs :lol: :lol: de hallása van,és szerencsére imádja a zenét.Jó az ízlése.

Kép
v.andi
 
 


Üdv mindenkinek!!:)irány a munkahely:S
Vicger!!én is bolyais voltam igaz én általános suliban:)
Jah igen, és abban a kórházban fogok szülni amit te annyit láthattál,mert a sulival szemben van :lol: :lol: :lol:

Kép
zsú88
 
 


Süti!

Én most az ÁMK-ba megyek a Hajdú doktornőhözm, nem tudom, ott adnak-e valamit, nem hiszem. De van 4d-s gépük. Az Istenhegyin tuti adnak, de nekem most nincs erre lóvém. :cry:
De a doktornőhöz regeszkodom, hamár genetikai uhu, akkor csinálja genetikus.

Mostanában alig alszom, este 8kor már leragad a szemem, de hajnalban kukorékolok. Foglalkoztat ez a hülye tp, szabi dolog, mindenki mást mond.Meg írta a szakértő, hogy rendkívüli felmondással bármikor fel lehet mondani. Mondjuk nem tudom, mi rossz fát tettem a tűzre a munkahelyemen, mert 6. éve itthon vagyok, de ha ki akar rakni és jó ügyvédje van, akkor buktam.

Más: tavaly leveleztem egy csajjal itt a babaneten, eladtam neki egy csomó mindent, amiket a gyerekek kinőttek, meg etetőszék, stb. És nem fizette ki!!!!Egy darabig írogatott, most meg már töröltette is magát. És másnak is tartozik itt. Egyszer már vásárolt tőlem, akkor rendesen fizetett, azért is bíztam meg benne. Most meg olyan ciki, a nyakára járni, de basszus, nekem is kell a pénz.
Már azt is felajánlottam neki, hogy adja vissza a cuccokat, nem baj, ha használták, de nem ment bele :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Hú, mennyit termeltetek! Csak tegnap du 4-kor álltam fel a géptől, és 3 oldal!! Mot éppen indultam volna dolgozni, erre írt sms-t a főnököm, hogy látta tegnap, h még beteg vagyok (tegnap mentem először dolgozni a nyavalya után), maradjak otthon ma is! Nem tiltakoztam :P

Erika, ez kemény, nem semmi a csaj!! Ha eltűnik, sztem megpróbálhatnád a babaneten keresztül is elérni, bár nem tudom, tudnak-e segíteni...

Móka Gratula a kukacoshoz!!

Szia Zsu, üdv itt!

Taranee, köszi, h megkérdezted a dokit!

Manó, én közben dokit váltok, most úgy néz ki egyelőre, hogy II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Budapest. És a dátum is picit előre jött, szept. 24. a hivatalos (UH szerint 18.)
Mikor varázsolod fel a táblát gmailre? Szerkeszthetővé?

Lányok, olyan estém volt!! 8)
Elmentünk a Blikk 15. éves szülinapi partijára a Pecsába, anyu kapott jegyet.
Nem tudom, mikor táncoltam ennyit, főleg én, aki táncban gátlásos, és nem is szeretem a bulizenéket... Roptuk a retró zenékre, a párom is, nagy sikere volt :D úgy röhögtem, mindenki őt nézte, meg a csajok villogtatták a szemüket, fogdosták a haját, főleg az anyu korabeliek, nagyon szórakoztató volt :D Még lambadáztunk is, betették a számot, én még soha nem táncoltam rá, de egész jól sikerült hihi!! A legjobb, hogy betették a Bellini - Samba de Janeirot, és pont előző nap mutatott a párom barátja pár szambalépést, amiről a drágám nem is tudott, mikor én azt bevettem....... megállt, úgy nézett :D 8)
És nagyon fini kaják voltak (bocsi előre is), de én megálltam a zsíros kenyeres pultnál (hagymával, paprikával, kit érdekel), mindenki azt tolta :D utána palacsinták, és a végén felfedeztem egy csoki-szökőkutat, ahova gyümiket lehet mártogatni...
Húúú nagyon jó volt, 1 után értünk haza, még itthon is "szambáztunk" picit :twisted: , szóval igazán minden szuperül alakult!! És ma nem kell melózni menni!!!!

Bocsi, ha untatlak titeket, de teljesen fel vagyok dobva!!!!!!!
Volt egy partifotós, állandóan ott sündögött körülöttünk, majd felteszem a képeket!! 8)

floranan
 
 


Zsu, majdnem egy napon születtünk és szülünk is :D

floranan
 
 


Sziasztok!

Zsu, üdv!

Bocs, nem elmlékszem,hogy kinek van jó eredmények ( szita az agyam, a terhessség falja az agysejteket) de grtaulálok nagyon!

Floranan! nagyon jó lehetett!!!!

Arvaerika!

Hát ez felháborító, nem fizeti ki a cuccokat amit megvett, hihetetlen emberek vannak :(

Kép
babcika
 
 


Sziasztok!
Megint lemaradtam én is ,majd visszaolvasok csak lenne egy kérdésem nektek is viszket a hasatok, mert nekem tegnap reggel óta.Elsőnél nem emlékszem pedig nem rég volt. :lol:
Majd még később jövök csak mennem kell bevásárolni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Kép
Vendég
 


Telefonált a doktorom. Megvan az erdményem :lol:
AFP: 1,5
HCG: 1,0
SP1: 1,0
PAPP-A: 0,8
Tökéletesek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(a többi laborom is jó lett)
Vendég
 


Grat Mabe a sok jó eredményhez!

Mikor vették le az AFP-t, ilyen hamar megvan az eredmény?

Kép
babcika
 
 


Hétfőn vették le a klinikán.
Te hova mész vérvételre?
Vendég
 


OTI labor!

Kép
babcika
 
 


Jó reggelt!

Mabe köszönöm ,csodálatos a kép ,szinte érezni vélem a virág illatát!!gratulálok az eredményekhez.

Andi,Erika én az ÁEK-be megyek(volt máv)a genetikaira.sajna nincs pénz az istenhegyire mennem.Erika ha elküldöd a dr.nő tel.számát én felhívom és megkérdezem a dvd-t,azért ezt már nagyon szeretném felvetetni.És sajnálom,hogy ilyen hülye tyúkkal hozott össze a sors.

sutimano76
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Tegnap délutánig itt ültem a gépnél, mert "tanultam", és mégis nagyon sok mindenről lemaradtam. nagyon sokat tudtok írni, ha belelendültök.
Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez, és a friss uh-hoz. kicsit irigy vagyok, mert én csak jövő héten megyek vérvételre.

Az, ha valaki vásárol, és nem fizeti ki, a legnagyobb szemétség, csúnyábbat akartam írni, de talán mégsem!!!

ma is tanulnom kellene, meg a kutyát megfürdetni, de egyikhez sincs igazán kedvem. :(

küldöm Manó az adatokat priviben, mert eddig elfelejtettem.
én még a picasa-s elérhetőséget sem tudom.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Szép napot mindenkinek!

Köszönöm a gratulációkat, már csak a névben kell megegyeznie a családnak. Elég sok van még versenyben.

Zsu! Üdv közöttünk!

Mabe! Gratula a jó eredménynek. Tök jó, hogy ilyen hamar meglett az eredmény. Nekem kedden vették le és azt mondták két hét.

Zene: A lányom gitározni tanul, egy ideje észrevettem, hogy amikor gyakorol a tesó lelkesen mocorog bent. Lehet, hogy szereti a gitárzenét?

4D-s ultrahangra mikor érdemes menni? Hányadik hét körül?

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Olvastam itt a babaneten, hogyha beregisztrál valaki, akkor a Praxis rendelőben (Budapest, XI. kerület, Kosztolányi D. tér) kap 1000 Ft kedvezményt az ultrahangon. Az ultrahang menüpontnál van.

floranan
 
 


Taranee, bocsi, nem jegyzeteltem, neked is nagy gratula a fiúhoz!!!

floranan
 
 


[quote="babcika"]O írta:babcikaTI labor!


Más cég... azt nem tudom, hogy ott mennyi idő alatt van meg...
Vendég
 


Jók az új képek Picasán!
Feltettem egy pocakfotót!

floranan
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Újra itt!!!Nem voltam egy hétig és baromi sokat írtatok. Időm nincs végigolvasni most, mert rengeteg a munkám.


Csak egy gyors helyzetjelentés, az AFP-m jó lett, UH élmény volt, de kiderült, hogy törpénk a méretei alapján kb 1 héttel idősebb :D
És fiunk lesz!!!! :D ( V.andi, nem jött be a megérzés)

Majd írok még, ha átrágtam magam a papírjaimon! :roll:

Üdv.
Petra :D

KépKép
csikipetra
 
 


Gratula Petra a fiúhoz!!!!! :)

floranan
 
 


Petra neked is gratula a kukacoshoz és persze a jó eredményekhez!!! Mennyi kékünk van már! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Petra
Gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok!

Az a helyzet, hogy én nem tudom követni ezt a fórumot. :( Szerintem én visszamegyek, elég lesz nekem a másik fórum. :) Remélem, Floranan, és még II-es SOTE-n szülő Kismamik, ott még találkozunk. :)

Szép babavárást Mindenkinek!
:)

KépKép
aranynap
 
 


Petra: gratulálok!

nekem a 12. heti uh-on mondták, hogy legalább egy héttel nagyobb a méretei alapján, de ez még változhat.
kíváncsi vagyok, mekkora lesz 3 hét múlva. remélem jól van és sokat nőtt!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


És most csak halkan mondom... tegnap este nem volt semmi barnázásom, se görcsöm... :lol: Így betudtam az ükiszitterkedés alatti lóti-futinak.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sajnálom, Aranynap! Kicsit pörgünk, elhiszem, h nehéz... nekem is nehezen megy a tiéteket :)

floranan
 
 


Manó, de jó! Azért vigyázz magatokra!

floranan
 
 


Aranynap, sajnálom... de meg is értelek. Anno még én is írtam egy másik topikba, de hát kettőt egyszerre képtelenség követni.. :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Petra,gratulálok.Kidobom a megérzésből szerzett diplomámat :lol: :lol: :lol: Ez már biztos??? :wink: :wink: :wink:

Mano,örülök,hogy elmúlt.Biztos megerőltetted magad.Remélem fogsz pihenni a jövőben.

Aranynap,én is sajnálom,de tény,hogy ha mindenki itt van,akkor pörög nagyon a topik.Néha azért adj hírt magatokról!

Floranan,szép kis estétek lehetett! 8)

Ildi,nekem is szokott néha viszketni.Kaptam ikres barátnémtól pocak krémet.Este fürdés után azzal szoktam bekenni,és talán akkor nem.

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?