Új privát üzeneted érkezett!

Szió!

Pasi csak azért írtam mert most jelenleg nem mutogat senki pocakot, így neked sem jutott eszedbe.

Debrecenben van gyerekfogászat???

jó éjt

laptetőőőő ,átadom Árnika!!!! :wink:
Vendég
 


Kincs!
gyerekfogászat van, de Kiskincsnek még korai. akkor kell először menni, ha már az összes tejfoga kint van.
vovanda
 
 


kincs: az én pocakomra lennél kíváncsi?
fura egy ízlés, még vanda is azt mondja rá, hogy nem szereti a horrot.....
inkább kérjünk pocakfotót ranától (ugye jól emlékszem a nickjére? lusta vagyok visszalapozni és megnézni) :lol:

és lapaljaaaaaa! :D
1szálpasi
 
 

 
 

Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a gyönyörű babájához! :)

A Semmelweis Egyetem keretin belül kutatást végzünk mesterséges megtermékenyítésen átesett mamák között, ezért kérlek szánj öt percet a kérdőívünkre.

A kérdőív online kitölthető, így nem kell küldözgetned sem! :)

Köszönöm a segítséget!

http://spreadsheets.google.com/viewform ... GRuVVE6MA..

KépKépKép
bogyra
 
 


Pasi nem vagyok pocakodra kíváncsi,!
Van egy kispocakom amiben gyönyörködhetek és szebb is! :)

Vanda azért kérdeztem mert kiskincs csikorgatja a fogait és 1-2helyen lepattant a zománc, ismerős fogdoki azt mondta ha izgulok nézessem inkább meg ezért érdeklődtem,
köszi!
Vendég
 


kincs: megértem, hogy a saját pocakod jobban tetszik, nekem is jobban tetszene :D
1szálpasi
 
 


Sziasztok

vagyok, éééééééééés kezdek :D
no a gyógyszerbeszerzés nagyon körülményes volt, már most másodjára , és kezdek beletörődni, hogy ilyenkor olyan debi, mint egy kis nokedli falu.. :roll:

ezek a vonalzók Móni, Vanda nagyon szupik

Kincs ez szigorú diéta nagyon sz.r. hipozom állandóan :( ma kétszer mértem vc jóval evés után, és 4,5 fentebb nem megy :roll:

Ani jelentkezett :P és, örülök nagyon neki.
Jázmin meggyógyult? -és Apa?

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bocsi hogy nem jöttem de iszonyatosan fáj a fejem már megint.
Tudja valaki hogy a panadolból hányat lehet bevenni egy nap?

szmet
 
 


Szmet!
2-3 szemnél többet ne vegyél be.
Ami terhesen még szedhető: Algopyrin, Algoflex (max. a 400 miligrammos).
vovanda
 
 


Árnika!
Oké!Örülök akkor! :D
Clostizol?Vagy most miket kell szedned?
Jázmin még küzd.Nem kapott köptetőt,így lassabb a gyógyulás,néha eléggé hörög,de megszünik neki.Sztem visszaviszem hétfőn,ha így folytatódik.Elég tapasztalatlan vagyok ebben a témában.
Apa jól van,már virgonckodik.Menekülnöm kell tőle!:D
Csak akkor van betojva,amikor veszem elő a fecskendőt...Hasba megy a szuri.

Én arra lennék kíváncsi,hogy mikor kell elkezdeni a fogápolást?Már vettem kis fogkeféket,Jázmin élvezi a fogsikálást,de Szabi nagyon ellenkezik. :? A fogkrémmel még várjak?
Csak az én fogaim mondják fel a szolgálatot. :cry:

Kép
ani0227
 
 


Ani!
DMben lehet kapni 3 darabos fogkefét, az első tul. képpen egy fogkefe alakú rágóka. Mi ezzel kezdtünk, ha önállóskodhat, lehet, hogy Szabinak is tetszeni fog. Vagy gyógyszertárban lehet kapni Nenedent Babyt.
Fogkrém: elvileg csak akkor,ha már ki tudja köpni, de tegye fel a kezét, aki gyerekkorában nem zabálta a Gabi fogkrémet. :lol:
vovanda
 
 


vovanda: Köszönöm szépen a választ. Segített. Vettem be algopyrint sokkal jobb már. A torkom vacakol még egy kicsit, de már szakad fel. Rossz hogy nem vehetek be strepfent mert az szokott segíteni meg a coldrex, de kibírom.
Holnap megyek a 12. uh vizsgálatra. Nektek adtak képeket?

szmet
 
 


arnika! koszi es nagyon drukkolok hogy minden rendicsek legyen ++++++

rana! gratu az ikreknek, tenyleg negyon jo az ikres topik, nagyon zajlik ott az elet, de nekem ez marad a szivemhez kozelebb, mi is debiben hoztuk osze a babikat :D :D

szmet! bizti kapsz kepet, mar csak 1 hetig dolizol?dobjal poci fotot meg a pindurilor is :D

kincs! koszi :D

ani! remelem Jazminnak hamar el mulik

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni: Oksi, hát remélem kapok képet itt állítólag fizetni kell érte.
Hú olyan beteg vagyok, szétrobban a fejem 37.6 a hőm és fáj a torkom. A férjem elvitt az ügyeletre na mondanom se kell 2 perc alatt lerendezett a doki. Bioparoxot kaptam ami szörnyű.

Holnap megyek a 12. hetes uhra drukkoljatok nekem és elszaladok a házidokimhoz is tanácsért.
Bocsi hogy nem írok most senkinek de nagyon vacakul vagyok.

szmet
 
 


Szmet!
Nekünk nagyon beválik az égetett cukros tea ilyen esetben.Másnapra nincs szinte semmi bajunk.El sem hinné az ember.Szörnyű az íze!Egy lábasban felolvasztasz kb.10 dkg cukrot,és felengeded kb.1,5 l vízzel.

Kép
ani0227
 
 


ani: Köszi a tanácsot majd kipróbálom. Na megvolt az uh. Kb 2 percit tartott ebből 3 mp-ig hallottam a szívverését csodabébinek. Nem mondtak semmit, adtak egy lapot amin ezek vannak:
bpd:23mm
ac:68mm
fl:10mm
nt:1,8mm
med. végű fekvésben

szmet
 
 


Szmet gratula!
Itt találsz táblit a baba méreteiról, és hogy mi micsoda!
http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html
Nt az a tarkóredő vastagságát jelöli, 3mm alatt jó.

Vanda Ani könyvkukacok játékról hallottatok már??
Ha érdekel benneteket írjatok jó!
(0-6éves korú gyerekek vehetnek részt 1 könyvet küldesz és jó esetben többet kapsz az ország különböző pontjairól :) érdekes )

Árnika milyen gyógyit kapsz?? Minden érdekel!! és nagy adag ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ neked!! :wink:

Pasi nem az én pocakomban gyönyörködöm!! Kisfiaméban!! :)

Ani égetett cukros tea :shock: , nem is hallottam még.
Jázmin jól van??
(mi elég sok köptetőt ittunk már :( )

Régiek??? Pl Kabóca, Gigi, Mazsi, Viki???????????????,, :(
Vendég
 


kincs: pedig már azt hittem...:D
1szálpasi
 
 


Kincs!
Én már kaptam levelet is, még nem dobtam ki, de valszeg az lesz. Nincs időm szarakodni vele.
Igazság szerint ha beállítana a kaszás-halálfejes fickó, hogy indulás, még őt is elhajtanám, és megmpndanám, hogy jöjjön vissza később, mert meghalni sincs időm. :wink:
vovanda
 
 


szmet! en egyszer sem fizettem kulon a kepekert es volt hogy 10 db kaptam, de tudom hogy ro-ban kel erte fizetni, hat nagyon keveset tartot az uh :roll: :roll: ha nem mondtak semmit akkor bizti minden ok

ani! valamikor ro-ba mi is ittunk egetettcukor teat :lol: :lol: en szerettem :roll: :roll:

arnika! szurizod magad?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Köszi Csajok! :)

Olyan sok topik van, amibe írni szeretnék, időm meg olyan kevés.... :oops:

Pasi, ha majd a babák csinálják a pocakot és nem a zabálások, akkor majd teszek fel pocakfotót, ígérem. :roll: :wink:

Árnika, miért nokedli falu? Mit nem kaptál?
FEM nem kell? Nem jelentkeztél..... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szia Mindenki :)

nem szurizok, hanem gyógyit szedek, hasonló mint a closti, csak más hatóanyag, és eddig úgy néz ki, hogy ok, mert semmi bajom tőle :)

Ani szerintem cukros tea annyira nem gáz
örülök hogy jobban van kis hamis csajszid, és kergetőzős Apa is

Kincs 2*1 naponta, ocsó pénzért, és 13. nap Uh(bár én szivem szerint hamarabb nézném)
kihagytam vmit? :roll: vmikor nem skypolunk? csak ne holnap

Rana nokedli falu sztori: első lombikomnál kezdőként, hétvége volt ügyeleten szerettük volna beadatni tudod meghatározott időben, de ügyeletes patikában nincs, :roll: ki klinikára, más gyógyi, vissza patika ez sincs -ekkor már teljes pánikban voltunk, a patikus telefonálgatott, meg én is, így legközelebb Bújfaluban volt, ki oda, és komolyan mint egy drogos úgy rontottam be az ottani ügyeletre, hogy adják be.

most ezzel péntek este kaptam receptet, vasárnaptól kell szedni, és sehol sincs, így miután bejártam fél várost, beszéltem dokimmal, mást kapok -ugyanaz a hatóanyag.
sztem a femet most kihagyom ebben a hónapban, de azért kell :wink:

egész hétvégén borzasztó voltam, sztem Apa legszívesebben elhagyott volna vhol :twisted: :oops: :lol: már jobb, viszont ha inszemre gondolok teljesen pozitív vagyok :) még nem is pánikolok semmitől, igaz nincs is mitől

Vanda szőkémnek sok sok gyógypuszi. :)

na és adjatok ötleteket mit szedjek még ? mi segíthet?

szép estét Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Már teljesen elfelejtettem,hogy nem szedhetsz clostit... :?

Kincs!
Engem érdekel!Mi is ez?

Szmet!
Boldog szülinapot kívánunk!

Ismét szörnyű napunk volt!A férjem szó szerint elmenekült itthonról.Azt mondta haza sem jön két hétig! :shock: De aztán mégis visszajött.Teljen kikészültünk az egész napi ordítástól.Csak azt nem tudom mi a fene bajuk volt,még enni sem voltak hajlandóak! :cry: :cry:

Rana!
Azért remélem ide lesz időd jönni! :wink:

Móni!
Törpikék hogy viselkednek?Evéssel hogy álltok?Miket csinálgatnak?

Vanda!
Tetszett a dvd?

Kép
ani0227
 
 


Árnika megszervezzük a skypot, :wink: holnap és szerda talán nekünk sem jó

Ani a maileket nem tudtam elküldeni erre a címedre ami itt van..másikat meg nem mentettem el :(
adsz egy címet??
ááá talán most átmegy kikutattam a másik címet :)
Vendég
 


Árnika!
Szőkeség olyan, mint a ragtapasz, nem lehet rólam leszedni, mióta beteg. Láthatólag semmi komoly, csak szokás szerint egekben a láza.

Ani!
Ha tegnap nincs itt egész nap a bébiszvetter, akkor is agylobbot kapok, ha csak az ikrek vannak itthon. Helyzet: törpék nem aludtak 5 percnél többet egész nap, helyette nyekergés, nyűgkődés, Balu rám tapadva, anya-anya-anya. Még jó, hogy Bea kapkodta a kis majmokat, én meg foglalkoztam a naggyal. Eredetileg délben haza akartam engedni, aztán mondtam, hogy maradjon. Asszem, jól tettem, de így is kész vagyok. Éjjel meg Balunak ment föl megint a láza, iszonyat szarult aludt, éjféltől kb. 4ig ébren voltam vele. :cry:
vovanda
 
 


sziasztok!

bocs,hogy nem jöttem eddig de voltak egy kis gondok.ugyanis ahogy betöltöttem a 35.hetet a vérnyomásom kicsit megugrott.azonnal a klinika néztek nst-n és csináltak áramlásit,meg vérvétel és vizelet is volt.szerencsére nem toxémia,és minden rendben csak a terhesség végével megemelkedett a vérnyomásom és erre kaptam gyógyszert.és a dokinénim úgy döntött,hogy hetente kétszer nst!tegnap is voltam és annyira bealudt Sedi,hogy alig tudtuk felébreszteni.kb 2 óra hosszáig volt rajtam a gép.de szerencsére minden tökéletes.legközelebb csütörtökön megyek a dokinénimhez nst-re és vizsgálatra is.már alig várom hogy ott legyen az idő,és szüljek.ha még 3 hétig kihúznánk az nagyon szuper lenne. :D

árnika!hajrá!drukkolok nagyon!csak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

vanda!móni!szuper a vonalzótok!nagyon ügyik vagytok!én sajna bindzsó vagyok az ilyen kreációkhoz.

vanda!sajnálom Balut.remélem,hogy minél hamarabb meggyógyul!de az ikrek nem betegek ugye?

kincs!hogy vagytok?nemsoká szülinap!!!!biztosan nagyon élvezni fogja kiskincs. :D

ani!sajna a rossz napért.keresztlányom is sűrűn csinál ilyet,és megőrítí vele a sógornőmet.
jövőhéten nektek szülinap!majd képeket kérünk!biztosan szuper lesz! :D

szmet!gartulálok és örülök nektek!

rana!nagy-nagy Gratuláció! :D

mazsi?hol vagy?hogy vagytok? :?:

mindenkinek szép napot!és sok-sok puszi! :P

Kép
timé&tati
 
 


vovanda: Jobbulást a gyerkőcöknek!Nem lehet egyszerű 3 gyerkőccel! Na de erős vagy és gyakorlott és mindezt megoldod. :D

ani: Köszi a szülinapi köszöntőt!

szmet
 
 


Timi!
Nagyon szurkolunk,hogy még pár hétig húzzátok!De ha esetleg mégis ki szeretne bújni,innen már nincs baj.Gondolom azért megrémültél!Át tudom érezni,szegénykém! :?

Vanda!
Ma már valamivel jobb volt a helyzet,de még nem az igazi.Szabi kibirhatatlan tud lenni....de amúgy meg egy angyal!

Van valami jó ötletetek a szülinapra?Süti,dekoráció..stb.?

Kincs!Megkaptam!Köszi!Nagyon jónak hangzik! :D

Árnika???

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Timi kitartás, pihizz sokat, eddig is ügyi voltál! :) már nem sok van hátra :wink:

Voltam tegnap Vanda és Pasi családnál, hát Én nem tom :roll: , de amíg Én ott voltam törpöknek egy hangjuk nem volt.......úgyhogy szerintem, áldott jó gyerek mind!!!!!! :lol:

Pasi hó -nyárigumi :? :lol:

Ani köszi melegítőt, Apa kérdezi hogy ezt hűteni is lehet?


Marejke nincs még vége vizsgáknak? pocid? jól vagy?
drukk+++

Kincsem :) pusz, Apa is akart neked írni :lol: :? :roll:
szedtél vmit gyógyit pluszba inszem alatt? pihentél utána? házasélet? :oops: tiltva vagy lehet?

Móni fentebbi kérdések neked is szólnak?

jól vagyok, gyógyiból semmi nem érzek, csak mióta volt lapar, az átjárható oldal néha nagyon szúrkál

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bocs, hogy beleszólok... időnként olvaslak benneteket.
Nekem is debreceni Kaális babám lesz....


[quote="7kincs"]
írta:
7kincs
Debrecenben van gyerekfogászat???




Van a klinikán és a Szent Anna után is...
(vannak ismerős fogorvosok is)
Vendég
 


Nagyon szépek a babáitok!
Vendég
 


:x :x elveszett az irományom

Mabe szia és köszi!!
Kihez érdemes menni és beutaló kell??
Most olyan mint mikor régi ismerőssel beszélgetek :) szoktam olvasni más kaális topikokat, a debrecenieknek pedig extrán drukkolok, jó széria van a debis kaáliban! :)))))))
GRATULÁLOK!!! kinél szülsz??
Gyere gyakrabban!!

Árnika mit akart írni a párod?? :shock: :D
igyekszem holnap skypen zöld lenni délután??!
Jó rég volt az inszem :(, mit szedtem?, gravidát, folsavat, rutascorbint, keksz nem volt csak 5-6nap után addig inkább csak pihiztem, aztán dolgozzram de csak óvatosan.
B.B. szeretetét is élveztem infúziót kaptam a túlstimu miatt és vmi hányós vírust is beszedtem..ja és sokat ittam ásványvizet 4litert kb.
Pusz!!!!
Vendég
 


Kincs
Beutaló nem kell.
Szent Annán... dr. Bodnár Edit
Klinikán... dr. Galamb Diána
Úgy néz ki, hogy Jenei doktornőnél fogok szülni :wink:
Vendég
 


Mabe sziiiiiiia itt is :D
doki jó választás :wink:

Kincsi holnap nem ígérem du., de megpróbálom
jah, és mindig 4 liter? :shock: rutascorbin már most is? vagy csak utána
Kincs Apa üzenete:kshzwbvg :)

Vanda kompromitáló fotókat láttam Daniról és a bébicsőszről, és elkapott a zöld! :twisted: Üzenem szvitternek cuppanjon le kisPasimról,mert kap :evil: :lol: :lol: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Amit küldtem azt a korababák melegítésére szokták alkalmazni a klinikákon.Hűteni nem tudom hogy lehet e.Miért kérdezi apa?

Mabe!
De jó,hogy csatlakoztál!Végre gyűlünk!Mesélj magadról aki még nem ismer!

Kép
ani0227
 
 


Árnika!
nem Bea van rácuppanva Dánielre, hanem fordítva... Meglátja a kis majom és rötyög. Az anyjára meg szökőévente mosolyog. :wink:
vovanda
 
 


Köszi Mabe!

Dokinő jó választás! :) :wink: :D

Árnika én kb a 10cn tól ittam a rengeteg ásványvizet, rutascorbint az inszemtől...azt hiszem Evitamint is szedetett B.B. Ani te nem emlékszel??
apának üzenem: hzdtklj! :wink:
Vendég
 


Sziasztok, én még mindig tanulok, a vizsgákon még nem vagyok túl de már nemsokára letudom őket remélem.
Sajna nem jók a véreredményeim, magas lett a trombocita és a májenzimek, ezért hetente szurkálnak, már most a harmadik eredményem javúlt, csak éppen megússzam a korházat mert akkor annyi a vizsgáknak :(
A babó jól van, már 1266 g-osak vagyunk, másodszor is fiút mondtak, ugyhogy mostmár kezdem elhinni, hogy tényleg fiú lesz :)

Hát ennyi hír van rólam, látom zajlik az élet.
Arnika szorítok nektek nagyon.
Vanda kitartást neked és jobbulást ha még betegek vagytok.
Ani, van egy jó süteményes oldal, szülinapi torta ötleteket találsz rajta: http://lakoma.gportal.hu/
Timi, vigyi magadra, remélem már nem magas a vérnyomásod.
Többieket és az újakat üdvözlöm.

Kép
marejke
 
 


Betegeknek jobbulást!

Szmet
Az nagyon jó eredmény! Tökéletes a babád :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Árnika, Kimcs
Nem véletlenül választottam a doktornőt :wink:
Nekem ő csinálta meg a vizsgálatokat, a laparoszkópiát, amikor csak nem jött össze az a gyerek. Nem húzta az időt, nem legyintgetett, hogy fiatalok vagyunk, ne türelmetlenkedjünk...

T. doktor elsőre "csinált" nekem kisbabát... UH alapján kislány, Imola... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igyekszem majd alaposan megismerni benneteket :wink:
Vendég
 


Marejke!
Köszi! :D
Hol tanulsz?És mit?

Kincs!
E vitaminra nem emlékszem,hogy kellett e szedni előtte.. :roll: Nem rémlik.
Képzeld!Szabi is el kezdte csikorgati a fogát!!!!!Tiszta őrület!

Teljesen kikészültem ma a sok köhögéstől,fulladásig nyomom.Annyi é.cukros teát megittam,és mézet,hogy nem győzöm majd számolni a kilókat.

Kép
ani0227
 
 


Mabe!
Mennyit kaptál vissza?Mi a gond nálatok?

Kép
ani0227
 
 


Mabe értem! :)))

Árnika nem tudtam zöldülni, de igyekszem!! :oops: :oops: :oops:

Ani jobbulást! Köhögésmonnnyonleeeee!!!
Lándzsás utifű szirupot és hársfa teát szoktunk inni
Vendég
 


Jó reggelt!

Ani
Jobbulást!
3 gyönyörű 8 sejtest kaptam vissza, egy tapadt meg.
A petevezetékeim vannak elzáródva.

Marejke
Vigyázz magatokra!

Kismamik hogy vagytok?

Gyerekek? Anyukák? Apukák?

Nekem most telefonált a doktornő. Tökéletes lett az AFP-m
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


árnika: mi a baj a hóval meg a nyárigumival? szerintem sokkal jobb, amikor a tükörjégen farolgatnak a nyárigumis autók:D
1szálpasi
 
 


Sziasztok

tegnap az ügyeleten kötöttünk ki :( már reggel óta fájt a gyomrom, du. óta pedig folyamatosan hánytam.kaptam injekciókat, állítólag a gyógyszertől amit szedtem.......elegem van magamból hogy ilyen szerencsétlen vok
még az a jó hogy csak 5 napig kellett szedni. Mostmár jól vagyok

most ennyi, pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Jobbulást!

szmet
 
 


Marejke! Megkérdezhetem, hogy mit jelent, hogy magas lett a trombocitád? Mennyi lett?? És mitől? Úgy tudom, te is szúrod a Clexane-t (én is), az pont hogy vérhígító, hogy lehet akkor magas a trombocitád??? :roll: És mit tudnak vele csinálni? Még több Clexane???? Májfunkciót minden kismamának néznek, vagy csak annak, aki gyógyit szed? Köszi előre is ha válaszolsz.

Ani, Stodal szirupot próbáltad már?

Árnika nem vagy szerencsétlen. Illetve csak annyira, mint mi mindannyian (hú, én hányszor mondtam már ezt magamra!!)!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Árnika :(
Jobbulást!!!

Marejke jó tanulást és nagy kalappal a vizsgákhoz!

Mabe grat az AFP-hez!!!! tok jóóóóóó :D

szia Rana!!!

Szmet jól vagytok??

Szia Timi!!!

Mi jól vagyunk ,időm kevés és a szél ne fújna!!

puszi!
Vendég
 


arnika! orulok hogy inszemel kapcsolatban ++++++++++ vagy, szoritok tovabbra is :D sajnalom hogy roszul voltal

szmet! utolag sok BOLDOKAT neked

timi! akkor szurkolok meg 3 hetig nektek, a vonalzot nem mi csinaltuk, kaptunk segidcseget ugyi anyukaktol

ani! tegnap kezdtuk a kajat, hat nem ettek meg, de ma igen, nalunk furi a kaja, kb igy szol, fot krumpli+repa levebe kel tenni grizt, uveges husit, parmezant es oliva olajat, majd lasan adjuk hozza a krumplit, repat es mas zoldcsegeket
michelle a mult penteken fedezte fel a fordulast, most vagja nagyba, meg az agyban is akar mikor teszem aludni, ja es nem akarnak aludni... ejszaka is van ebredes es nem tom miert, ha adok tejet, ha nem, ha adok teat, ha nem fel ebrednek valami miatt, azert a heten picit jobb volt, na ennyi juttot eszembe hirtelen

mabe! gratu a babodnak

marejke! nagyon szep nagy babod van :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!
Voltunk UH-n, mindkét baba 2 cm körül van. Már egész babaformájuk volt az UH-n, látszott a fejük, kezük meg a lábuk, ja meg az egyik köldökzsinór! :D Legközelebb 3 hét múlva kell menni, de akkor BB már csak felkísér UH-ra, nem ő csinálja.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?