Új privát üzeneted érkezett!

Babcika,

:lol: :lol: :lol: ez aztán könnyen ment!

Kép
piciibo
 
 


Babcika, szerintem is nyugodtan menjetek el 4 D-re.
Nem hiszem, hogy emiatt rivalizálás lenne a két gyerkőc között. Ha meg majd pár év múlva mégis úgy ítéled meg, hogy ez okot adna haragra, nem mutatod meg nekik :lol: csak te gyönyörködsz benne, hogy milyen picike is volt pár éve :lol: :lol: :lol:

Szia Anna!
Tényleg fontosabb a szendvics mint a teregetés :wink: Nagyon vigyázz magatokra, ti vagytok most a legfontosabbak.
Hidd el a Balcsi is tök szép lesz nyáron, a lényeg, hogy együtt legyen a család, az már mindegy, hogy hol :wink:
Vendég
 


Babcika,én ezt nem gondolnám,hogy emiatt egyik neheztelne a másikra.Gondolj csak rám.15 évvel ezelőtt nem volt 4d,ergo danit 3szor láttam a 40 hét alatt :lol: :lol: :lol: Sztem nyugodtan menj el.

Anna,hát ez nem a legjobb hír.Remélem azért bírod a fekvést.Kicsit közelebb lennél,akkor én adnék neked enni :wink:

Kép
v.andi
 
 

 
 

Babcika
Menjetek kukkolni!

Anna
Az evés fontos!
Vendég
 


Igazatok van, apát is rábeszélitek ???:D

Kép
babcika
 
 


Babcika, sztem menj el, használd ki a mostani lehetőségeket!
Később szerintem bánnád!!

floranan
 
 


Babcika,add meg a számát,felhívom :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Kösz Andi!! :D Majd este bevetem magam, :wink: , az be szokott jönni!!!

Képzeljétek tök boldog lettem most, eszembe jutott, hogy van egy ismerősöm a Db-i klinikán aki bár koraszülött nővér, de sok mindenben fog tudni majd segíteni, megkerestem és nagyon aranyos, így most kicsit megnyugodtam, mert az előző szülésem után nagyon elhagyatott voltam. De ő majd szól a csecsemős nővéreknek az érdekemben :D

Kép
babcika
 
 


Ne értétek félre, nem ajnározás kell a csecsemősöktől, meg hogy mindent csináljanak, hanem ha mondjuk nem lesz tejem, (jó esélyem van rá a két mellműtét, tályog után) akkor ne éhezzen 4-5 napig a babócám!!! :cry: , mint anno Jancsika

Kép
babcika
 
 


Babcika!
Rábeszéléshez sok sikert, szerintem nem lesz nehéz. :) Minden érv az UH mellett szól. :)

Anna!
A nagy gratuláció mellett elfelejtettem mondani, hogy egyetértek az előttem szólókkal! Tessék enni, és vigyázz Magadra nagyon!

KépKép
aranynap
 
 


Újra itt :)

Olyan aranyosak vagytok, hájjal kenegettek :D :D :D :D :D

Anna, mondd az címet, küldetünk neked egy naaaaaaaaaaaaaaagy pizzát ;) mellég pedig mondjuk somlóit :) Komolyra fordítva a szót, vigyázz magatokra, és tényleg tessék enni!!! A puszit nagyon köszönöm :)

Andi, nagyon tuti a vázád a tulipokkal! Nekem is kezdenek nyiladozni az erkélyen a virágok, úgy várom már a virágba borulást, mint a gyerek a karácsonyt! :) :) :) Erről jut eszembe, van egy törpe nektarin fánk, tudja valaki, hogyan kell metszeni? Úgy, mint a sima barackfát?

Én maszekba is járok, és a kórházba is, mert a dokim van , hogy a kórházba hív be, és így nem is kell perkálni a maszek díjat. Szóval Ő is egy nagyon jó ember, egyáltalán nem pénzhajhász :)

vicger
 
 


Megnéztem a pocis képeket a picasán, hát olyan szép pocik vannak már, hogy csudi :) :) :) :) Kerekedik a világ :D

vicger
 
 


NAgyon köszönöm a gondoskodást! :D Igazán kedvesek vagytok!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Babcika!
Rábeszéléshez sok sikert, szerintem nem lesz nehéz. :) Minden érv az UH mellett szól. :)

Anna!
A nagy gratuláció mellett elfelejtettem mondani, hogy egyetértek az előttem szólókkal! Tessék enni, és vigyázz Magadra nagyon!

KépKép
aranynap
 
 


[quote="vicger"]S írta:vicgerziasztok ! :)

Aranynap, szia neked is :)

Alig győztem a visszaolvasást, ráadásul már el is felejtettem, hogy mit olvastam :oops: úgyhogy most a reagálásoktól eltekintenék :oops:

Nekem az afp-re a beutalót a nődokim adja. Egyébként pedig a védőnőnek kutya kötelessége vizeletet, vérnyomást és súlyt nézni, mert hogy a terhesgondozás része, ráadásul nem elhanyagolható része. Ebben segíthet egyébként a megyei védőnő, ott lehet panasszal élni a védőnők munkája miatt, ha szükséges. Mi tavaly megtettük, mert semmit, de konkrétan semmit nem csinált a védőnéni. Idén már máshova járok tanácsadásra.
Belgyógy vizsgálatot még nem csináltattam meg, a fogorvosit sem, amit legszívesebben kihagynék :oops:

És most kismama rinya következik: látom nem is hiányoztam :( :cry:


Kriszti!Múlt héten, amikor 4 napig egy sor sem írtam, mert betegek voltunk, én sem hiányoztam senkinek ... nekem is rosszul esett picit ... de ráfogtam a kusza hormonjaimra :):):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vicger"]S írta:vicgerziasztok ! :)

Aranynap, szia neked is :)

Alig győztem a visszaolvasást, ráadásul már el is felejtettem, hogy mit olvastam :oops: úgyhogy most a reagálásoktól eltekintenék :oops:

Nekem az afp-re a beutalót a nődokim adja. Egyébként pedig a védőnőnek kutya kötelessége vizeletet, vérnyomást és súlyt nézni, mert hogy a terhesgondozás része, ráadásul nem elhanyagolható része. Ebben segíthet egyébként a megyei védőnő, ott lehet panasszal élni a védőnők munkája miatt, ha szükséges. Mi tavaly megtettük, mert semmit, de konkrétan semmit nem csinált a védőnéni. Idén már máshova járok tanácsadásra.
Belgyógy vizsgálatot még nem csináltattam meg, a fogorvosit sem, amit legszívesebben kihagynék :oops:

És most kismama rinya következik: látom nem is hiányoztam :( :cry:


Kriszti!Múlt héten, amikor 4 napig egy sor sem írtam, mert betegek voltunk, én sem hiányoztam senkinek ... nekem is rosszul esett picit ... de ráfogtam a kusza hormonjaimra :):):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, látom nem vagyok egyedül a hormonzavaraimmal :D :D :D :D :D :D

ha már hiányzásokról van szó, Tisz is nagyon régen volt. Remélem minden okés velük!

vicger
 
 


Megjött a 12. heti véreredményem: negatív a Down-ra és Edwards-kórra is. :)

KépKép
aranynap
 
 


Nap nem haragszol ha így hívlak?

Grat a jó eredményhez!!! :)

Kép
babcika
 
 


aranynap, gratulálok :)

vicger
 
 


Sziasztok,

Aranynap üdv a csapatban! :lol:

Csak egy bekukk erejéig jöttem, mert 7ágra süt a napocska!!!!!!!!! És végre a szél sem fúj!

Csajok, tudjátok hányan vagyunk?? 46!!!! Bár szte fele se aktív semennyire sem. :( És olyan sokan, akik voltak egyidőben, már nem járnak...Mi a véleményetek, ha kicsit megnyírbálnám a listát? Mert aztán télleg vannak, akik csak beköszöntek oszt jónapot.... :shock:

Anna, sajnálom, hogy még mindig feküdnöd kell. De tessék enni!!!! Azt nem szabad elfelejteni, egy szenyót meg 2 perc alatt össze lehet dobni! ;) Mi is csak Balcsizunk idén. Hosszabb távot nem mernék megkockáztatni... Így idén Hajrá Balaton és Hajrá Topiktalálkozóóóóó!!!

Képzeljétek... most már 2 este is volt barnázásom, sőt tegnap inkább piros volt... :S Igaz mindkétszer elég enyhe, és napközbenre elmúlik... De azért már bőgtem emiatt egy sort. :oops: Remélem, csak azért van, mert anyuéknál igencsak elfáradtam a futkosásban, lépcsőzésben... Most növeltem a magneb6-omat (hadd örüljenek a gyógyszergyártók is), aztán várok mi lesz...

Ma voltam bent a munkahelyemen is. Tö kedvesek voltak és megígérték nekem, hogy utánanéznek minden lehetséges megoldásnak és kiszámolják mikor mennyit kapok és hogy járok a legjobban. De valszeg úgy lesz, hogy elsőnek kiveszem a szabijaimat, majd elmegyek táppénzre, apika meg elmegy ezalatt gyesre.. De valszeg még a nagygóréval lesz egy köröm, hogy szépítsen a fizumon... De így első körben asszem jól állunk.

Babcika, uh-ra fel!!! Meg ha kell ma este apára is! :oops: :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó!!!!!!!

Nekem is ez a rémálmom, mármint a barnázás..:( Dokit megkérdezed???

Szerintem szelektálhatsz, ha gondolod!

Apára a fel, ne ez tetszene neki :D

Kép
babcika
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, megpróbálok visszaolvasni!!!!!

Ma megjött az AFP-m: 1, 38

Kép
arvaerika
 
 


űziasztok0

ey gyors kérdés, a fiam a zg ölemben vanfbc
Influenzára mit szedhetek, azt hiszem elkaptam.

bocsi most nem tudok visszaolvasni.
Vendég
 


Manó, az ég szerelmére lassíts a tempón! Tessék szépen vigyázni a babóra, s magadra! Dokival szerintem kellene beszélni erről a barnázásról.

Lista, hááááááááááááát, én nem biztos, hogy örülnék, ha kihúznátok xy helyében. :( Viszont az is igaz, hogy nagyon sokan már hosszú hetek óta nem jelentkeztek...

Balcsis tali? Elvileg rendben :) :) :) Pocsék lesz látni a vizet s nem fürdeni :? :roll: Na, de majd jövőre :D

vicger
 
 


Manó!

Pihenj sokat. Rendes a főnököd hozzáállása!Nálunk is ez lesz a sorrend:szabi, tp, apagyes
Szerintem ne vedd ki a táblából a passzív tagokat, nehogy sértődés legyen!

Anna!

Ez azt jelenti, hogy van egy másik vérömleny? :cry:
Enni muszáj!!!!

Babus!

Bioparox spray![/b]

Kép
arvaerika
 
 


Aranynap, gratula!!

Manó, ne aggódj, pihenj, minden ok lesz!

Babus, aranyos a kollektíven írt levél :) Nem tudom, mit lehetne szedni sajna, annyi verzió van :( nekem azt mondta a háziorvos, nem ír fel semmit, ő nem öl gyereket (kedves megfogalmazás) és ne szedjek semmit... de a homeopátiásokat szokták ajánlani.

floranan
 
 


Anna, pihenj és egyél!!

Manó, sztem is hagyjuk még így a listát...

Nem szabad fürdeni a Balcsiban?

floranan
 
 


Babus, csak homeos bogyókat, vagy gyógyteákat, de azokkal is vigyázni kell, mármint a gyógynövényekkel. A homeo viszont mehet szerintem. Ja, és hagymás mézes tea, na az rendbe tudja hozni az embert! Gyógyulj meg gyorsan!!!

vicger
 
 


Manó
Sokan vagyunk... ez jó is... de rossz, mert nem lehet mindig követni, hogy ki van itt és ki nem írt...
Barnázás, vérzés... pihenés, magnézium, rutascorbin... egy pohár finom vörös bor...

Vicger, Bibi
Mindenki hiányzik, de tényleg nem lehet követni, hogy ki mikor van itt, mikor írt utoljára... :cry: :cry: :cry:

Erika
Az jó eredmény!

Babus
Influenzára nincs gyógyszer! Azt ki kell feküdni... ha lázas vagy vehetsz be Algopyrint, lehet toroköblögetőket, orrcseppet használni...
Vendég
 


Aranynap!

Gratula!

Bibi!
Hiányzás: én is néha figyelmetlen vagyok és nem jut eszembe, aki régen írt :oops:

Babcika!

Ez nem diszkrimináció, egyszerűen fejlődik a tudomány. Én mit mindjak a 16 éves lányomnak, akkor még a nemét sem tudtuk, csak mikor megszületett, a tesóiról meg 4d-s uhu készül!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Mabe!
Köszi!

Kép
arvaerika
 
 


Vörös bor, lehet? Én eddig majd meghaltam érte, de nem mertem. A férjem ha vacsihoz ivott egy kicsit csorgott a nyálam!:)

Kép
babcika
 
 


Babus!

Nekem két napig volt náthám, fájt a torkom, de ma sokkal jobb!(kopp-kopp)
hagyma-fokhagyma , c-vitamin, sok folyadék, és ha lehet:pihi

Kép
arvaerika
 
 


floranan, dehogynem szabad! :D Csak én nem fogok már ilyen nagy pocakosan, bármit össze lehet szedni, s nem riogatni akarok, de voltak ilyen fürdők miatti vírusok miatt koraszülések. :( :(Maradok a saját fürdőmnél. :wink:


Képzeljétek, a múlt héten vettünk kenyérsütőt végre! Na, azóta naponta gyártom a kenyereket, s ne nevessetek ki, de olyan fantasztikus és magasztos érzés,hogy saját magam készítem a kenyeret, hogy el sem tudom mondani! Az elsőt meg is könnyeztem :lol:

A csikkes kenyeret végül nem vittük be az ántsz-hez, hisz a pékségben is csak emberek dolgoznak, akiknek családjuk van... nem hiányzik ott sem egy bazi nagy büntetés, vagy ne adj Isten bezárás... A pékség viszont nagyon röstelli a dolgot, s felajánlott kárpótlásul pár kenyeret. :) De ugye, nem ez a lényeg :)

vicger
 
 


[quote="babcika"]V írta:babcikaörös bor, lehet? Én eddig majd meghaltam érte, de nem mertem. A férjem ha vacsihoz ivott egy kicsit csorgott a nyálam!:)


Nekem minden orvos ajánlotta, hogy időnként lehet... ha görcsöl az ember, akkor meg direkt jó... :wink:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!Olyan jó lenne ha lenne egy táblázat amiben mindenki ott lenne és láthatnánk ki ,mikor és hol fog szülni.Tudna valaki ilyet csinálni?Még utána nézek én is,hátha sikerül.Anna:Én 2napot feküdtem múlt héten,de elég is volt.Kitartás!!! Manósziget:Pihenj és vigyázz magadra.[/b]

Kép
kriszti81
 
 


babcika, állítólag egy pohár vörösbor kifejezetten jót tesz a kismamiknak! Szerintem belekóstolhatsz ;) úgy lájtosan ;)

vicger
 
 


Szupi!!!

Most indulok Janóért, és apának mondom,hogy bort kérek, de csak fél decit max! :D

Kép
babcika
 
 


Kriszti, van már lista ;)

vicger
 
 


Na megjöttem, Dm-ezni voltam egy kicsit, vettem pocikrémet meg bimbóvédőt, meg amúgy is már kifogytunk mindenből, kicsit utánatöltöttem a készletet :lol: :lol: :lol:

Andi, végül is nem rendeltem abból, amit belinkeltél. Közben bepanthen-el is kenegettem, úgy látszik használ.

Bibi, te is hiányoztál ám, de télllleg annyian vagyunk szerencsére, hogy nem mindig lehet nyomon követni, hogy ki mikor jelentkezett be utoljára 8)

Manó, még szerintem is hagyjuk egy pár hétig a táblát, legfeljebb az aktív tagokat jelöld más színnel, aztán pár hét múlva kiveheted azokat, akik egyáltalán nem jelentkeznek már hetek óta. Mit szóltok?
Lehet, hogy csak nagyon elfoglalt még az elején pár emberke, meló stb., lehet, hogy pár hét és többet tudnak majd jönni.

Babus, homeos bogyók, sok narancs és mézes tea.
És jobbulást :!:

Floranan, dokid nem semmi, gyógyszert nem ír fel megfázásra, nehogy a gyereknek baja legyen, de nyugodtan füstöl a kismama orra alá :evil: Elég furi :shock:
Vendég
 


Köszönöm a gratulációkat! :)

Erika!
Én meg a Te eredményedhez gratulálok. :)

Babcika!
Hívhatsz Nap-nak nyugodtan, de hívhattok a "rendes" nevemen is, bár egy Anna már van a csapatban. :)

Babus!
Inluenzára szerintem is a hagyományos gyógymódok a legjobbak, de nekem a védőnő azt mondta, hogy a patikában is tudnak ajánlani gyógyhatású készítményeket, amelyek alapja gyógynövény. CSak mondani kell, hogy miilyen idős kismama vagy. :) Jobbulást!!!!

Milyen balatoni találkozó? :) Engem is érdekel. :)

KépKép
aranynap
 
 


Köszönöm a gratulációkat! :)

Erika!
Én meg a Te eredményedhez gratulálok. :)

Babcika!
Hívhatsz Nap-nak nyugodtan, de hívhattok a "rendes" nevemen is, bár egy Anna már van a csapatban. :)

Babus!
Inluenzára szerintem is a hagyományos gyógymódok a legjobbak, de nekem a védőnő azt mondta, hogy a patikában is tudnak ajánlani gyógyhatású készítményeket, amelyek alapja gyógynövény. CSak mondani kell, hogy miilyen idős kismama vagy. :) Jobbulást!!!!

Milyen balatoni találkozó? :) Engem is érdekel. :)

KépKép
aranynap
 
 


Kriszi, van már listánk :lol:
Ha Manót szépen megkérjük belinkeli nekünk :)

Jajj Manó, pihenj sokat. Biztos, hogy az elmúlt pár nap viselt meg, ami nem is csoda.

Én is azt álmodtam az éjjel, hogy pecsételés volt, aztán reggel megkönnyebbültem, hogy csak álom volt.
Ma már nem szedem be a duphastont, lehet, hogy az elhagyás miatti vérzéstől tartok tudat alatt.
Meg amúgy is annyi hülyeséget álmodtam az éjjel, megkönnyebbülés volt felébredni reggel.
Vendég
 


Off: felháborító, szánalmas, siralmas, és csak negatívlatívuszokban tudok beszélni arról a színjátékról, ami ebben az országban zajlik!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Az egész banda szedhetné a sátorfáját Ferikéstől, Gáborostul, Ibolyástul, Viktorostul, boldogítsanak mást :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocs, de közben olvasom a híreket, és Apa nincs itthon :oops: Így Nektek morgok :oops:

vicger
 
 


Ööööööö, valami van ezzel a Babanet-tel... :)

Arról a listáról is felvilágosítanátok? :)

KépKép
aranynap
 
 


Kriszti, teljesen igazad van :!: Le kéne cserélni az egész bagázst :!: :!: :!:
Morogjál nyugodtan :lol:

Megyek, összedobom a vacsit: ma fokhagymakrémleves lesz meg lusta asszony rétese :lol:
Még sosem csináltam ilyet, valamelyik főzős műsorban volt, aztán rákerestem a neten a receptre, marha egyszerű kis sütinek tűnik (Erika, Süti bocsi :oops: )
Vendég
 


Boboka ennek örülök,de én még nem láttam egyszer sem.Lehet én benne sem vagyok? :D Manó:Légyszi mutasd meg nekem is.

Kép
kriszti81
 
 


Sziasztok!

Bár engem sem hiányolt senki az elmúlt 5 napban, de írok, nehogy kikerüljek a listából. :wink:

Nálunk most Apa itthon van, így vagy megyünk valahova vagy pakolászunk, pihenünk. Mivel augusztus végéig nem fog tudni kivenni szabit, így most kicsit családozunk.

Olvasgattalak ám benneteket, egy dologhoz mindenképp hozzászólnék, méghozzá az eü-höz:

Nekem se tudott a kerületi rendelőbe a magán nőgyógyász AFP beutalót adni, így kértem a háziorvostól. Gondoltam, bemegyek előre megkérdezni, hogy elfogadják-e azt a beutalót (volt egy rossz érzésem), erre a laboros nő közölte, hogy nem, fel kell hogy vegyenek terhesgondozásba itt az SZTK-ban is, ott tudnak csak beutalót adni. Aztán mentem a regisztrációs pulthoz, hogy megkérdezzem, hogy megy ez, ott közölte a hölgy, hogy szerinte ezt is elfogadják, de azért menjek fel a 4. emeletre a nőgyógyásaztra és kérdezzem meg az asszisztenst. Vártam kb. fél órát, de asszisztens nem jött ki, csak sorra mentek be az emberek. Akkorra felhúztam magam, felhívtam a nődokimat, így én is az Uzsokiba megyek AFP-re hétfőn, oda beírt a dokim. Én azért nem fogok itt kuncsorogni egy SZTK-s dokinál, hogy jaj, vizsgálat nélkül írjon ilyen meg olyan beutalót. Bár az Uzsoki a város másik vége, de ott legalább szó nélkül megcsinálnak mindent a dokim miatt.

Andi, Suti: Szombaton voltunk terhesgondozáson a dokimnál. A felesége a kórházban szülésznő, így vele sok mindenről szoktunk beszélgetni. Azt mondta, hogy elkezdődött már a szülészet-gyerekágy felújítása és előreláthatólag augusztusra elkészül. Ez teljes felújítás lesz. Majd ha megtudok még valamit, szólok. HURRÁ!

Mi Andrissal sem voltunk 4D-n és most sem tervezzük. Nem azért, mert rossz érzésem lenne, hogy nála nem volt, csak most nem lesz 8-10ezrünk erre. :(

Manó: Nekem is egyik nagy parám a barnázás-vérzés. Mivel mindkét eddigi terhességemnél volt (más okokból), így még most is sokszor lesem a betétet. :roll:

Szerencsére nekem minden rendben, azaz nincs méhnyak rövidülés. Én nagyon vigyáznék ilyen esetben, mert nem lehet tudni, kinek hogy alakul utána a terhesség. Nekem volt olyan barátnőm, akinak a 20.héttől fél cm volt csak és végig kihordta a babát pihenés nélkül. Andrissal nekem a 32.héten már 2 cm-re rövidült és hiába feküdtem nagyon szigorúan egész nap, két hét múlva beindult a szülés. Ez is mindenkinél más, csak kísérteni nem szabad a sorsot.

Na, most megyek tanítani. Ha tudok, még este jövök.

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="kriszti81"]B írta:kriszti81oboka ennek örülök,de én még nem láttam egyszer sem.Lehet én benne sem vagyok? :D Manó:Légyszi mutasd meg nekem is.


Írtál adatokat Manónak? :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?