Új privát üzeneted érkezett!

[quote="szezso"]N írta:szezsoa, ezt még leírom…
Baba nemének "mezei módszerekkel" történő meghatározásával kapcsolatban.
Egy ismeretterjesztő filmben 5 ilyen módszert próbáltak ki, volt inga, kínai fogamzásnaptár, szívhanghallgatás meg még 2 másik.
Volt egy csapat kismami, és megnézték melyik módszer mit mond nekik, és a szülés után értékelték a pontosságot. És az ingánál volt a legnagyobb (közel 100%) a találati arány :-D

Bölcsőt használt valaki? Vélemény? Úgy néz ki kapunk kölcsön...


Szezso: Lillánál nem használtam, de most Brumikánál fogok :) ... azt remélem tőle, hogy jobban meg fog tanulni magától elaludni, mint Lilla :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"]M írta:florananabe: Igen, érdemes előre megbeszélni a szabikat, de nem a dokinak kellene mondania? Én mondom a dátumot (utsó menstr.), ő meg számol és mondja, h lesz-e v sem.... nem így kell mennie?? Főleg magánban?
Ha én nem kezdek el kérdéseket feltenni, nem is mondta volna!! Csak beugrott neki!


Kérdezz rá, hogy ha ő nem elérhető kit kereshetsz!
És nem biztos, hogy az a doktor hónapokkal előbb tudja, hogy mikor megy szabira...
Vendég
 


Mabe!

Köszi a válaszokat, nagyon vártam már. Valószínüleg én is a klinikán fogok szülni, de most az OTI-ba járok Dr. Székely Péter II-höz aki Kenézys, ő a körzetim. Viszont a klinika szimpatikusabb az ellátás miatt.

Én az elsőt 2005 febr. Székely Péter I-nél szültem, de hozzá többet nem ménnék, mert akkor indított szülést amikor ügyeletes volt, és ezért nagyon sokat szenvedtem reggel 8-tól hajnal 1.50-ig, és gyermekklinikás doki is kellett Janóhoz.

A Jeney Dr.nőt ismerem hírből, mert keresztanyám nála szült, de császár volt, mert faros volt a baba.

Hát kár,hogy nem voltál akkor még eda-s ott, mert akkor lehet az is jobban sül el. Úgy beszúrta a dr úr kb. 10.*-re, hogy aztán megmozdúltam és kiömlött kb. 1 liter vér a gerincemből.

Na megyek, bocs a riogatásért!!! Csak nagyon béna vagyok és nem tudok privit írni

Kép
babcika
 
 

 
 

Szezso, csak kérdezz nyugodtan, ha tudok segítek.

Bölcsőnk nekünk se volt... De ha családiban laknánk valszeg vennék most. Egyre több előnyét látom... Az mondjuk igaz, hogy sajna nem sokáig lehet használni, de arra a pár hónara biztos nagyon jó. Ha meg ajcsiba kaptok az a legjobb. :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="babcika"][ írta:babcikab]Mabe!

Köszi a válaszokat, nagyon vártam már. Valószínüleg én is a klinikán fogok szülni, de most az OTI-ba járok Dr. Székely Péter II-höz aki Kenézys, ő a körzetim. Viszont a klinika szimpatikusabb az ellátás miatt.

Én az elsőt 2005 febr. Székely Péter I-nél szültem, de hozzá többet nem ménnék, mert akkor indított szülést amikor ügyeletes volt, és ezért nagyon sokat szenvedtem reggel 8-tól hajnal 1.50-ig, és gyermekklinikás doki is kellett Janóhoz.

A Jeney Dr.nőt ismerem hírből, mert keresztanyám nála szült, de császár volt, mert faros volt a baba.

Hát kár,hogy nem voltál akkor még eda-s ott, mert akkor lehet az is jobban sül el. Úgy beszúrta a dr úr kb. 10.*-re, hogy aztán megmozdúltam és kiömlött kb. 1 liter vér a gerincemből.

Na megyek, bocs a riogatásért!!! Csak nagyon béna vagyok és nem tudok privit írni


Én nem szúrok EDA-t, csak asszisztálok a doktornak :wink:
Egyébként nem egyszerű szúrni :cry:
Gerincből nem tud vér kiömleni :wink:
És ha elvesztesz kb. 1 liter vért ott már nagyon nagy gáz van...
Ki szúrt? Melyik doktor?

Kenézys doktorokat nem ismerem... csak néhány anesztest...
Vendég
 


Jó bocs, mellőle, mert eret szúrt csak én nem vagyok egy szaktekintély a témában.

Majd ha benézel hozzám,, vagy fagyizunk akkor a Jeney Dr. nőről mesélhetnél!!! Kell egy megbízható doki, azt hiszem!

Kép
babcika
 
 


Floranan: Sára Levit szintén ismerjük, az egyik sóginőm nála szült... nagyon kedves és segítőkész.
van neki is egy pici babája:)

Ha kell a száma, meg tudom adni.


Megyek koncertre, ugye nem kap idegbajt a gyerek odabent?! :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Babcika
Privit úgy tudsz írni, hogy a címzett hozzászólásánál katt a pü feliratra...
Vendég
 


[quote="móka:)"]F írta:móka:)loranan: Sára Levit szintén ismerjük, az egyik sóginőm nála szült... nagyon kedves és segítőkész.
van neki is egy pici babája:)

Ha kell a száma, meg tudom adni.


Megyek koncertre, ugye nem kap idegbajt a gyerek odabent?! :D


Ennek nagyon örülök, Levinek :)
És a II-es milyen?

floranan
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="floranan"]M írta:florananabe: Igen, érdemes előre megbeszélni a szabikat, de nem a dokinak kellene mondania? Én mondom a dátumot (utsó menstr.), ő meg számol és mondja, h lesz-e v sem.... nem így kell mennie?? Főleg magánban?
Ha én nem kezdek el kérdéseket feltenni, nem is mondta volna!! Csak beugrott neki!


Kérdezz rá, hogy ha ő nem elérhető kit kereshetsz!
És nem biztos, hogy az a doktor hónapokkal előbb tudja, hogy mikor megy szabira...


Igen, biztos, lehet, h már rosszindulatú vagyok vele, de nagyon kiakasztott... :shock:

floranan
 
 


Doktorválasztás
Nem azt kell nézni, hogy szép, vagy milyen címe van... az a lényeg, hogy a te elvárásaidnak megfeleljen...
Vendég
 


Mabe, szigorú vagy, de sokat segítesz!! :)

floranan
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyit írtok, mire végigolvasom már nincs erőm írni.

Múlt héten voltunk uh, szépen nőnek, de már nem tudta a doki lemérni a hosszukat, mert nem fért bele a képbe. :( 110 és 120 g körüli a súlyok.

Ma pedig afp-n voltam.

Babamozgás: én is érzem őket, de csak esténként az ágyban, ha nagyon figyelek.
Mi vettünk szívhang hallgatót (angelsound) és már a 11 héttől lehet hallani a kicsik szívhangját, nagyon jó dolog szerintem, mert így nem izgulok miattuk.

Babakocsi: ikres kismamik, milyet néztetek és mennyiért?
Én egymás mellettit szeretnék.

Manó: ha nem baj és kérnék segítséget, mivel fogalmam sincs még a dolgokról. Ami biztos: egymás melletti legyen, természetesen újszülött kortól használható és legyen mózes. Ha jól tudom csak egy olyan típus van amire a bébihordozót fellehet rakni. És sajna az árakon sem igazodom mindig ki, mert nem tudom, hogy mi tartozik az árba.

Remélem mire a vásárlásra kerül a sor, már többet fogok tudni.

t-pk
 
 


Sziasztok!

Végre elzavartam apát a gép mellől.

Manó, hadd mérjenek csak sok ruhával,majd tavasszal meg megdícsérnek h nem vagyunk elhízva!!!!!

Boboka, hasam szépen növöget?,hátha babót nem is érzem a hasam méretéből nézve tuti jól van!Szerintem a fele háj,mert én elég nagynal látom innen fenntről!De ha a többiek is raknak fel 15-16 hetes képeket akkor majd meglátjuk!!Szerintem verem az összes ikres pocakot is!!!!

Astrid,bocsi nem akartam bezavarni,csak azt mondom amit nekem,ill. amit a neten olvasgatok.De holnap ismét meglátogatom az oepet és újra rákérdezek a dolgokra!

Floranan én is ajánlanám a dokim,de hát az uzsoki messze van és gáz,a magánrendelő meg a duna plaza-nál van,sztem az is messze van.

Segítség,a nagy problémám a kövi: én nem érzek se kaparászást,se bugyborékolást a pociba.Pedig tuti nincs gond hisz pocak meg rohamléptekbe nő!!!!

Visszavonom a legjobb anyós dolgot,ill jónak jó csak agya nincs.Elmondom neki kicsi fiának diétázni kell,mert rosszak az eredményei,lehetőleg sovány húsit főzzön neki zöldséggel,na kb két napig adott is neki halat(párom néha feljár ebédelni meló közben).Erre ma hazaállít a párom h hozott sütit,aha olyat amit csak a párom szeret,erre felhívom h biztos jól gondolom -e,mondja igen az-mandulás karika,porcukorral-.Kérdezem h ezt neki készítette -e,erre ő igen,erre én : nem zavarja h DIÉTÁZNI KELL!!!!!!! a kicsi fiának,mert 3 hónap múlva megy vissza konrtrolra és addig fogynia kell!!!!.Mondom nem ehet krumplit,kenyeret,tésztát.Erre ő az azért túlzás,erre én nem az mert különben a doki sokkal rosszabb diétára fogja fogni.Komolyan egy felnőtt ember miért ne érti meg h "beteg" a fia és nem lehet tömni minden édes és hízlaló szarral.Ha én nem vagyok 5-8 év múlva belefullasztaná a fiát a saját hájába,meg koleszterinjébe????
Bocs nem akartam ilyen hosszú lenni,de ez nagyon bosszantott és kikívánkozott.

sutimano76
 
 


Erika látom már nem jössz,h időben elolvasd a pü-d.Így megpróbálom leírni,mert holnap 9 előtt tuti nem jövök.
Szóval bejárat a Dózsa György út felöl(az egy 2×3 sávos út),ahogy belépsz ott van egy infospult,ott biztos meg tudják mondani,én az ambulanciás uhut tudom,de a genetikait máshol csinálják és én ott csak egyszer voltam és akkor máshonnan mentem,mert bent feküdtem,így azt pontosan nem tudnám megmondani.Azt hittem jobb a memóriám de nem :cry: .Bocsi!!

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!

Végre elzavartam apát a gép mellől.

Manó, hadd mérjenek csak sok ruhával,majd tavasszal meg megdícsérnek h nem vagyunk elhízva!!!!!

Boboka, hasam szépen növöget?,hátha babót nem is érzem a hasam méretéből nézve tuti jól van!Szerintem a fele háj,mert én elég nagynal látom innen fenntről!De ha a többiek is raknak fel 15-16 hetes képeket akkor majd meglátjuk!!Szerintem verem az összes ikres pocakot is!!!!

Astrid,bocsi nem akartam bezavarni,csak azt mondom amit nekem,ill. amit a neten olvasgatok.De holnap ismét meglátogatom az oepet és újra rákérdezek a dolgokra!

Floranan én is ajánlanám a dokim,de hát az uzsoki messze van és gáz,a magánrendelő meg a duna plaza-nál van,sztem az is messze van.

Segítség,a nagy problémám a kövi: én nem érzek se kaparászást,se bugyborékolást a pociba.Pedig tuti nincs gond hisz pocak meg rohamléptekbe nő!!!!

Visszavonom a legjobb anyós dolgot,ill jónak jó csak agya nincs.Elmondom neki kicsi fiának diétázni kell,mert rosszak az eredményei,lehetőleg sovány húsit főzzön neki zöldséggel,na kb két napig adott is neki halat(párom néha feljár ebédelni meló közben).Erre ma hazaállít a párom h hozott sütit,aha olyat amit csak a párom szeret,erre felhívom h biztos jól gondolom -e,mondja igen az-mandulás karika,porcukorral-.Kérdezem h ezt neki készítette -e,erre ő igen,erre én : nem zavarja h DIÉTÁZNI KELL!!!!!!! a kicsi fiának,mert 3 hónap múlva megy vissza konrtrolra és addig fogynia kell!!!!.Mondom nem ehet krumplit,kenyeret,tésztát.Erre ő az azért túlzás,erre én nem az mert különben a doki sokkal rosszabb diétára fogja fogni.Komolyan egy felnőtt ember miért ne érti meg h "beteg" a fia és nem lehet tömni minden édes és hízlaló szarral.Ha én nem vagyok 5-8 év múlva belefullasztaná a fiát a saját hájába,meg koleszterinjébe????
Bocs nem akartam ilyen hosszú lenni,de ez nagyon bosszantott és kikívánkozott.


Süti: nyugi, első babát legtöbben csak a 18-20. hét körül kezdik érezni ... Lillát a 18 hét végén kezdtem érezni, de onnan egyre határozottabban és sűrűbben :) ... még 2 hetet legyél türelemmel :) .... jaaaaaaaaaa, és amúgy ma megsütöttem az almás-körtés-gyömbéres pitét vanília szósszal (vendégeink voltak :oops: ) ... és nagy sikere volt ... kb fél óra alatt összeraktam és 50 percet sült :) ... gondoltam rád, hogy küld.fény.post :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,hú annyira "dolgoztam" h el is felejtettem menni.Na majd legközelebb. :D

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Jelentem rendben vagyunk.Ma voltam dokinál azt mondta,eltűnt a bevérzés,de még azért 2 hétig itthon pihi.

Pöttöm szépen növöget,ez már a pocakomon is látszik.:D

Ahogy olvasgattam ti sem unatkoztok...Mindenki nagyon vigyázzon magára,ja és Kriszti a takarítást el lehet osztani több napra is.:D Nekem mondjuk nem kellett hozzá takarítás,hogy beálljon a derekam,volt hogy az ágyból se bírtam felkelni.Sajnos ezt nem mindig lehet megelőzni.

Képeket most fogok feltenni a picasara,remélem sikerül.Nagyon helyes minden kismami és a családjaitok is.:D
Vendég
 


Szia Lina örülök h minden oké,várom a képeket,mert most voltam a picasan és nem nagyon bővült.

Na jó Vikiviktor,a te albumod új.A lánybúcsún már látszik a pocakod!!!Gyönyörű voltál a nagy napon.És a menyecske ruhád is csudaszép volt!!!!!!!!!!De jó neked h tesóval egy időben babázol!

Kinek is van ikertesója,Kata neked,akkor légyszi rakj fel képet magatokról,lehetőleg pocakost!

sutimano76
 
 


Sütimanó: 3 képet tettem fel,de még se UH-s,se pocakos nincs,de azokat is fogom pótolni.
Egyelőre csak rólam és a páromról van kép.Azért remélem egyelőre ez is elég..:D
Vendég
 


ANDI hol vagy ,ma nem voltál,ennyire dolgozol,na ne vidd túlzásba!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Lina már megyek is megnézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Lina képek megnézve,szép pár vagytok,arcod igyekszem memórizálni,úgy könnyebb nevet tanulni.
Tudom Dunaújváros nem kicsi,de hátha ismered egy régi oszt.társnőmet,Szabóné Gergely Szilviának hívják?

sutimano76
 
 


Sütimanó: azt hiszem erre mondják, hogy kicsi a világ. A férje annak a hotelnak az éttermében dolgozik,ahol én dolgozok.:D A Szilvit nem igazán ismerem csak köszönni szoktunk egymásnak,de a férjével nap mint nap találkozunk,csak ő a konyhán van én a recepción.
Vendég
 


Okés,tehát tényleg kicsi a világ.Sajnos én a férjét nem ismerem,de a Szilvi egy nagyon jó fej csaj.Ha jól emlékszem azt írtad h még visszamennél dolgozni,meddig?Nem rossz egész nap állni?

sutimano76
 
 


Elmegyek sorozatot nézni,de utána még bekukk! Kép

sutimano76
 
 


Ha bírom,akkor szeretnék június végéig dolgozni,de ha nem akkor nem erőltetem.Elvégre a dokim is azt mondta,hogy a sztahanovizmusnak már vége.:D
Egyébként meg egész nap ülök, nem állok,de az is húzós,pont a derekam miatt,mert az meg szokott fájdulni a műszak végére. :?
Vendég
 


Süti: köszi a dicséretet... :) Olyan jó volt viselni a ruhákat... tulajdonképpen 3 ruhám volt..., mert a legfelső (egy kabátszerűség uszállyal... ) az volt a fehér... alatta ugyanolyan szabás... minta... az volt az ekrű (nekem inkább aranynak tűnt... :oops: ) és a menyecske volt bordó... ugyanazzal a motívummal... :) Nagyon könnyű volt viselni! Imádtam... reggelig táncoltam egyfolytában.... :)

Igen szuper, hogy a tesómmal együtt vagyunk kismamik még... DE sajna nagyon távol vagyunk egymástól... ő németben lakik... :( DE szerencsére van számítógép... :)

Júniusban megyünk babát látogatni... alig várom... :)
vikiviktor
 
 


Lina ,12 órázol?Mert az elég kemény lehet,még ha ülsz is.Én örülök,h nem kell felszolgálnom, vagy pultoskodnom.

Vikiviktor,olyan messze :cry: ,gondolom már nagyon várod akkor a júniust?Mostmár hamar itt lesz!!!

sutimano76
 
 


Kép

sutimano76
 
 


Egyikőtök említette, hogy találkozott vele az egyik klinikán...
:)
http://www.storyonline.hu/hirek/eros_antonia/14835/

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó reggelt!

Megyek vért szívatni! Szép napot mindenkinek!

Kép
kata05
 
 


Peppino!

Én voltam, febr.17-én láttam, akkor volt a kombi teszten!
csak nektek írtam, de gondolkodtam, eladom a Story-nak a hírt jó pénzért :lol:

Ez csak vicc volt, természetesen tiszteletben tartom a magánéletét, én sem örülnék, ha nem szeretném, hogy kitudódna......

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!!!

Csak ezt az oldalt olvastam még vissza, tegnap nem volt gépem. :twisted:

T-pk!
Szerintem a neten sokat meg lehet tudni az ikerkocsikról, én beírtam a googlebe, és már hozott is egy csomót! A mi választásunk megvan, még vasárnap belinkeltem Neked!

Peppino!
Én már tűnődtem rajta, hogy miért nincs még neki babája, gondolom a cukorbetegsége miatt nem volt egyszerű. Szorítok nekik is, hogy minden ok legyen!!! :lol:

Afp-seknek drukk mára!!!

Nekem megjött az Afp, illetve hármas teszt eredménye és tökéletes!!! :lol: Kicsit meglepődtem, mert ikreknél szokott eltérés lenni, úgyhogy nagyon örültem. Voltam dokibácsinál is, ő kinevetett, hogy hát persze, hogy tökéletes, milyen is lenne??? Hallgattunk szívhangokat, szépen lehetett hallani mindkét babóét. :lol: Magne b6-ot felvátotta magnerotra és kaptam vasat is. Uh ápr. 7-én lesz, már nagyon várom!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Lemaradtam,2 napig inaktív voltam.Felületesen,de átfutottam amiből kimaradtam.

Floranan,én az Szt.Imrébe novemberben kísértem be szülni az ikres barátnőmet.Ügyeletesnél szült,mert a X. kerületbe a Bajcsyba már nem értek el Tétényből ,tehát meggondolandó Kistarcsa.A doki szuper volt,a csecsemő osztályon pedig vasszigor van,amit én pártolok.Nem kell ott átjáróháznak lenni.Ha kell,megkérdezem a barátnőmet a dokit illetően.

Süti,köszönöm az érdeklődést.Munka van,illetve céges szinten vannak gondol,amiket próbálok megoldani.Leépítések,új irodába költözés.Nem unatkozunk.

Kata,drukk a vérvételhez.Az afp-t nem betöltött 16. héten kell levetetni??? Én úgy tudom,igen.

Kép
v.andi
 
 


[quote="floranan"]M írta:florananabe, szigorú vagy, de sokat segítesz!! :)


Nem vagyok szigorú... csak láttam eleget munka közben...
Vendég
 


Kép

Itt megint hó van :evil:
Hogyan jönnek akkor vissza a gólyák? Hogyan hoznak kisbabát nekünk?
Vendég
 


jó reggelt mindenkinek!

Én csak jövő héten mehetek AFP-re, akkor töltöm a 16. hetet, és az eredmény után uh!!!!! Már nagyon várom! mivel még nem érzek mozgást, kezdek megint idegeskedni, de tudom, hogy nincs semmi baj!
Ma végre elmegyek fodrászhoz, mert már nagyon rám fér!
Itt szépen süt a nap, remélem így is marad délutánig!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Süti
Még nem is kell érezni a babácskát!
Ilyenkor mocorog már ő rendesen, csak még bőven van helye, gyengék az izmai... akkor érzed, amikor a méhfalnak ütődik bizonyos erővel...
Anyós miért ne süthetne? A párodnak kellene megállnia, hogy nem eszik belőle...

Erős Antónia terhességének örülök :lol:
A cukorbetegsége miatt nem könnyű a helyzete...

Zsófi
Az jó, ha tökéletes az eredményed!
Babákok nagyon akarnak téged anyucinak!
Vendég
 


Vandi, nem tudom, nekem a doki számolt múlt pénteken és azt mondta márc 23-ápr.2-ig kéne levetetnem, és akkor mondta h most szerda legyen! Na én nyaki redőn sem a betöltött 12. hét után voltam, hanem előbb.

Kép
kata05
 
 


Nekem 15+6-nál vették le...
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Itt olyan rossz idő volt, hogy reggel 6.45-09.00-ig tettük meg a Derecske- Debrecen utat, jól el is késtem, de szerencsére a főnök Pesten van, nem látja. :D

Én mostanában éjszaka érzem a babót, vagy nem érzem, csak álmodom, sosem tudom eldönteni reggelre. :)

Én 31-jén töltöm a 16. hetet és akkor veszik le az AFP-met, én mindíg fordulónapon járok tanácsadásra is. Így valószínű minden vizsgálatom pont betöltött héten lesz. :wink:

Kép
babcika
 
 


Gratula a csodás eredményekhez Mindenkinek!!:)

Babamozgás mintha buborékolna bent, de már nem is tudom...

A másik bajom, felhívom majd a dokikámat, mert konzultálnom kell vele, de addig is, h ne essek kétségbe :wink:

Volt valakinél olyan "tünet" vagy "jelenség", h füldugulás, és szédülés?!
Asszem rosszul nem vagyok, csak a bizonytalanságtól, mindent kiejtek a kezemből, meg meg kell állnom, h stabillá váljak felállás után???
elég furi, s egy-egy napra jelentkezik..
hmm?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Füldugulás, szédülés szerintem magas vérnyomás nem?? De hátha van jobban hozzáértő személy is itt!!! :)

Kép
babcika
 
 


Bölcső: én egyik gyereknél vettem, de nekünk nem vált be.
egyrészt kicsi volt, kilógott a keze, pedig 3 kilóval született, másrészt Balázsimnem szerette, ha ringott benne, nem érezte magát biztonségban. De ez egyéni, lehet, másnak bejön......

Erős. A.:remélem, nem értette félre senki, amit írtam, természetesen nagyon a hírnek, pláne, hogy cukros. De rájuk nagyon figyelnek ám, állandó ellenőrzés alatt állnak, nála is minden oké lesz. Amúgy is nagyon szimpi nekem, mert nem az a locsi-fecsi tipus, akiről mindig mindent tudunk....

Vera!
Jó neked, hogy ma szépülni mész!
Zsófi!

Gratula!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Móka
Vérnyomásod?
Kismamiknál előfordul, hogy leesik a vérnyomás... az okozhat ilyen tüneteket...
És ezek a hülye frontok is... :evil:

Babcika
Pont 1 hét van köztünk :wink:
Még szülhetünk akár együtt is :lol: :lol: :lol: :lol:


Utálom a telet, a havat!!!! :evil:
Így olyan nehezen szánom rá magam, hogy elmenjek bevásárolni is.. pedig muszáj...
Ha leírom, hogy mi van a hűtőmben, kinevettek... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, Floranan.. doki függő vagyok, így voltam olyan galád, h még meg se néztem a kórházat :D
De a sógornőim ott szültek, megkérdezem majd őket, h mi volt hogy volt...
Arra viszont tisztán emlékszem, h a látogatókhoz az anyuka odatolta a babát, s így üvegen keresztül ámulhatott mindenki, aztán a dimcsidumcsi anyukával a folyosón történt..
Tehát nem volt ki-bejárás, asszem ez tök jóóó!!

A doki (S.L) tök normális és kedves, odafigyel, segít és jó szakember.
Nekem Ő lett volna, h a dokikám nem vállal.

Van még egy , akiről jókat hallottam, Ő pedig dr Sobel Gábor.
(májusban lesz az esküvője, meg a nászútja, de szeptemberre visszatér :D )

Bobókáét sajna nem ismerem, de biztos, h Ő is nagyon jó.

Meg úgyis a hallottak után, elmész egyhez, ha mégsem tetszik mész tovább.. Szóval hajrá, megtalálod, s Csokikának is lesz dokikája:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Amikor legutóbb voltam védőnéninél és vérnyomást mért, mondta, h ihatok kávét, ha úgy érzem.. különben jó minden .
( nem nagyon kávézom, sőt, ha iszok is akkor is cappuccinót, amiben nincs annyi kv. ,)
Lehet h azért mondta, mert alacsonynak látta?!
Nem találom a kiskönyvben a bejegyzést:(
Na jó, ebédszünetben felugrok anyóspajtihoz neki van vérnyomás mérője..

(ja, azt meséltem, h az esküvőn lábon kihordott anyóspajtim egy szívinfarktust?!
Hál Istennek nem lett rosszul.. meg jól van, mi csak nászút után tudtuk meg, h mi történt...
és közben meg csíp engem, meg már 2 fiát "kiadott", szóval, nem tudom, h miért pont nálunk esett meg az eset :shock: :D )

Kép

Kép
móka:)
 
 


Mabe!

Jó lenne együtt szülni. Bírnám, Te olyan karakán csajnak tűnsz, biztos jó lenne veled egy szobában.

Egyébként az tetszett a klinikán, hogy abban rugalmasak volta, hogy pl megürült egy ágy, akkor hátrébb költözhettem,hogy ne az ajtónál legye. Meg egy csaj átköltözött másik szobába, mert ott olyan problémával született baba, mint az övé, és ezt is engedték.

Móka, saját tapasztalatom szerint, ha nincs busó járás, mert mondjuk a "csálád" jön látogatóba, akkor azért én nagyon örültem, hogy a férjem bejött a szobába, segített, ott lehetett, meghittebb volt az mint a folyosón.

Kép
babcika
 
 


Kávé
A koffein a pulzusszámot emeli inkább...
A vérnyomás emeléséhez inkább folyadékot kell inni... és nem igazán a kávé, tea a jó (ezeknek inkább vízhajtó hatása van) :wink:


Naaaaa... erőt veszek a lustaságomon és elindulok a város felé...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?