Új privát üzeneted érkezett!

Süti, akartam már mondani, hogy nagyon más vagy a kát hajszínnel, alig lehet megismerni! Most melyik van?

Igazából nem erőltettem meg magam a takarítással, csak még mindig nem vagyok teljesen egészséges...
Viszont a derekam is nagyon elkezdett fájni, most is majd leszakad, és lumbágós vagyok, volt már többször, úgyhogy attól tartok, hogy később nagyobb pocakkal nagyon meg fogok szenvedni :( Remélem ti nem vagytok derékfájósak, és főleg nem lumbágó!

floranan
 
 


Szép napot :lol:

Floranan, ha a dokid "megengedi" majd, mindenképp érdemes lenne kismama uszira elmenned. A víz nagyon sokat könnyít a gerincen majd.
Én is gondolkozok rajta, csak van bennem egy kis para a baciktól, majd nagyon utána kell nézni, hogy hova érdemes elmenni.

Nem akarom elkiabálni, de már 90 %-ra mondhatom, hogy pénteken 21:26 -tól :lol: :lol: :lol: tutira a Picikémet érzem :)

Süti, tényleg ne akarjál mindent egy nap megcsinálni.
Ez az én bajom is, ha belekezdek a takarításba, rendrakásba, azt hiszem mindent bírok...

Kriszti, csakis a magad megnyugtatása miatt szerintem menj el dokihoz. Tuti, hogy nincs semmi baj, de azzal többet árthatsz ha idegeskedsz. Ha nem akarsz a dokidhoz menni, menj el egy 4 d-re pl.
Vendég
 


Ja, és végre van lánynevünk, ami nem volt egy könnyű "szülés"... :lol: :lol:
Ha nunisunk lesz: Nikolett lesz :)
Vendég
 

 
 

Kriszti!
Remélem nem lesz semmi gond!!!

Szezso!
Én a múltkor 15 hét 6 naposan voltam dokinál és doplerrel hallottunk szívhangot, igaz csak egyet, illetve nem tudtuk, hogy épp kié hallatszik be. :lol: De lehet, hogy azért hallani, mert 2 vannak. Enyém Babák is ritkán rúgdosnak, bár tegnap azt hittem kijön egy kéz vagy láb. :lol: De gondolom ezt is a kisebb hely miatt érezni.

Móka!
Hát ha megveszed vigyél sok pénzt! :lol: Nekem is tetszik a Lamda! :wink: Ja és ne vedd meg, mert Manó ígérte, hogy ő is néz nekünk árat! :wink:

Boboka!
Szép a lánynevetek!

Én tegnap kicsit kertészkedtem, de a hajolgatást útálják Babákok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szóval újra itt vagyok:D
Jól bekajoltam... és otthon hagytam a pénztárcámat, így a főnököm vendége voltam :wink:
Jelentem elmondtam neki, h kismami vagyok..nagy reakció annyi volt, h gratulálok..
Majd lehet, h otthon kezd el gondolkozni, hogy akkor hogyan tovább.... :)
A hétvégén a Nagyszüleimnek is gratuláltunk, h ezután már dédik lesznek :D
Úgyh már senkinek nem titok a Titok:D
Innentől kezdve majd észreveszik alapon van a "hírközlés":D

No, amit akartam mesélni, papírzsepis storyhoz kapcsolódik, h képzeljétek el tegnap a 45 literes tankomba 52,33-at nyomtak a kúton..Kérdeztem a srácokat, h ez hogy is van?!
És elmagyarázták, h a túratankba nyomták, s ott még van x liternek hely...
No, azóta hallottam, h van egy szelep, ami kinyitja a duplarekeszes tankot, és így még 4-5 litert lehet tenni, nem 7et :shock:
No de az én Stellám (kocsi neve) kézikönyvében semmilyen túratankról nem írtak..
No, ehhez mit szóltok????!?!
Beállítják a legtöbb helyen a számlót, s egész más jön ki.. Milyen világban élünk????

És az uccsó, és tényleg utána befogom...
H tegnap iszonyú égető érzés lett úrrá a mellbimbóimon :twisted:
Szörnyű volt.. Aztán meleg törölközőt tettünk rá, kicsit jobb lett, de valami iszonyat volt...
Jó az a dm-es mellbimbóvédő kenőcs rá?! vagy ez tök más?!

Kriszti pihengess, meg szerintem is menjél dokihoz?! Vagy máshoz, h nézze meg, h tényleg minden rendben van!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


ja, :oops:

és én is néztem a képeket, szupik!! Pakoljatok még még még!!!

Süti, Te is pihengess... én is néha elfelejtem kis Gubacsomat, s aztán rájövök, h hoppá le kell ülnöm :(

Zsófi, gyűjtögetek még, de akkora luxus ennyi pénzt kiadni :cry: :cry:
Miért ilyen drága?! Majd még emésztgetem!
(csak a típusra emlékeztem, az árát el is felejtettem, már értem miért :? )

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg AFP-ről, egy katasztrófa volt. Általában zárás előtt fél órával alig vannak, de most iszonyat tömeg volt. Persze vittem Fannit is. Az egy dolog, hogy 1 órát álltunk sorban(egy hiperaktív kétévessel :x )aztán mikor végre sorra kerültünk volna, kijött egy nő és beszedte az összes papírt. És nem sorrendbe rakta, így képzeljétek el, egy üvöltő, földön fetrengő, hisztiző gyerekkel LEGUTOLSÓnak hívtak be. És senki nem mondta, hogy ugyan már kismama, menjen be előttem. Mikor végre bejutottunk, Fanni fél alélt volt a fáradtságtól meg a hisztitől, a vérvételes nő annyit mondott neki, hogy mi van, most már elhallgattál!!!!
ÁÁÁÁÁÁ, nem vagyok ideges!

Kép
arvaerika
 
 


Boboka: Usziba én is szeretnék! A baciktól rettegek, állítólag van egy krém, ami pont erre van, be kell kenni, illetve egy tamponra is rá lehet kenni, azt fel és semmi gáz nem lesz... a barátnőm anyukája évek óta jár usziba, mióta használja, semmi baja nem volt, előtte igen. Asszem valami Pimafucort? Ilyesmi neve van.

Móka: A benzin viszont tényleg mániám! Egyszer akkor néztünk nagyot, mikor az 5 literes műanyag kannába már több mint 6 litert engedtünk.... és ott aztán nem foghatják a tartalékra.
Le is írom: a Shellnél. Én sehol nem hagyom, hogy a kutas töltsön, csak a budaörsi kis kútnál. Főleg úgy nem, ha az előre megadott értékeket csak egy gombnyomással beletölti, vannak helyek, ahol így is megy. Mindig a párom v én töltjük.

Most rohanok, nemsokára jövök!

floranan
 
 


Erika, hihetetlen, hogy mik vannak.... Szegény Fannid, biztos nagyon elfáradt.

Nem tudod máshol levetetni a vért? Pl. háziorvosnál?

Móka, én is mindig adtam nevet a kocsimnak :lol: :lol: És persze mindig lány neveket :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Móka!
Ilyen nekem is volt, de magától elmúlt! :wink: Nem tudom, hogy az a krém jó-e rá. Hát igen sokba kerül a kocsi, nálunk a szüleim beszállnak. :wink:

Erika!
Sajnálom. :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


Bobóka!

Házoirvos nem veheti le, ,meg amúgy is napra pontosan adnak időpontot és csak akkor lehet menni. Amúgy a házidoki sem a kedvencem, nem csípem. Ha időpontra megyek, akkor is minimum 1 órát várhatok. Nem is megyek hozzá EKG-ra sem.
Ja, és a vérvételes nő megkérdezte, hány kiló vagyok, mondom 67-68. Erre ő: Na, akkor döntsem már el!!!!! (amúgy van mérleg odabent, de arra csak külön kérvényre lehet ráállni :? )

Na, nem morgok többet!

Kép
arvaerika
 
 


Erika, hát ez a magyar eü, és magyar emberek! :evil: Nálunk múltkor egy kisgyereknek nem vették le előbb a vért mint a sorszáma, pedig az anyja úgy könyörgött! Úgy sajnáltam őket! Mikor lesz eredmény?

Móka, mindenhol csalnak.... mi is mi tankolunk pont ezekért a dolgokért.Nekem is égett a múltkor, és én még a melltartómat sem tudtam le venni mert nem otthon voltam, és ahogy hozzáért a "bimbihez".... jó kis élmény!

Floranan, én nem lumbágos, csak idegbecsípődéses vagyok, nekem most a kismamamasszázst ajánlották, csak azzal az a bajom h nekem ha valamim fáj és megmasszírozzák akkor még jobban begyullad az a terület. Várjuk a fotót!

Zsófi ti babakocsitok mennyibe fog kerülni? Gondolom 200 felett? De az a kocsi, nagyon jó.

Lányok, óvatosan a házimunkával, meg vár minket!

Én azon gondolkodom h lehet fel sem ismerem egy darabig a babamozgást.
:roll: Fogalmam sincs mit kell érezni és hol.

Kép
kata05
 
 


Kata!

Kb. egy hét az eredmény!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok! :)

Remélem jól telt a hétvégétek! :)
Nekem ma elég érdekes napom van, KisAti egész nap ölbe kérezkedik, remélem nem baci lappang benne :shock:
Olyan őrült szél van erre, nem győzök futkozni a ruhák után föl-le :roll:

Megnéztem a képeket a picasán, nagyon szuperek!! Én külön albumot nem tettem fel, de a saját picasámat megosztottam a közössel, jobb oldalt alul tudjátok megnézni, ha érdekel valakit.

vicger
 
 


Kata!
Hát maga a kocsi 170-180 és kell bele mózes is, de jó bele két univerzális, aminek darabja csak 10, így 200-ban megáll reményeim szerint. Így is nagyon sok, de úgy vagyok vele, hogy 2-3 év múlva eladom féláron, akkor ugyanott vagyok, mintha most olcsóbbat vennék, viszont lesz egy szuper kocsim. :wink:
Mozgás: pocakodban olan érzés, mintha feljönne egy buborék és mikor felér, szétpukkan. :lol: Vagy ütemes kis kopogtatás szokott nekem még lenni. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok kismamik!
Remélem mindenki jól van bár már nagyon rég írtam de olvasóban azért próbáltam lépést tartani.
Az elmúlt hetekben elég sok minden összejött a kislányom bárányhimlős volt,majd közvetlenül utána hörhurutja persze a himlőt apa is elkapta gondolhatjátok hogy szenvedett. :roll:
Látom a babakocsi folyamatosan téma nekünk már szerencsére megvan a szüleim jóvoltából egy Pierre Cardin.
Már én is éreztem párszor babamozgást meg is lepődtem mert elsőnél csak a 20.héten éreztem vagy csak előbb nem vettem észre a munka miatt nem tudom de most egyből biztos voltam benne hogy ez a baba volt. :lol:
Mindenki felé rettenetesen fúj a szél mert nálunk igen.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


Erika, tavaly én is órákat várakoztam mindenhol. Idén szerencsére háziorvost váltottam, itt mindig időpontra megyek, és 5 percnél még hál Istennem sosem vártam többet.
A réginél, ha 8-tól volt rendelés, legkésőbb 7-re oda kellett mennem sorszámot húzni, és még úgy is minimum 1,5 - 2 órás várakozás volt.

A vérvételt meg hál Istennek a dokim magánrendelőjében csinálja egy tök aranyos nőci. Igaz 2000-t fizetni kell, de sokkal többet ér.

Tavaly a cukorterhelésnél senki sem engedett előre a kórházban, aminek az lett a vége, hogy a nagy sietségben a nővér szétdurrantotta a vénámat, mert már siettek, meg rosszul lettem, alig tudtam hazavánszorogni, persze le sem tojt senki...

Szia Ildi!

Sajnálom a himlőt :cry:

Mozgás: tavaly én is nagyon sokára éreztem csak. Most én is kis dobbantásokat érzek, persze még nagyon aprókat, vagy éppen csak icipici kis mozgolódást. Szerintem olyankor ébredhet fel és jelzi, hogy Ő is itt van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Sokan írjátok,hogy érzitek a babót, én is érzem, de nem minden nap, most is utoljára csütörtökön éreztem, azóta semmi. Van így ezzel más is?

Kép
babcika
 
 


Kata!

Dehogynem, fel fogod ismerni! :):) Egy idő után eltéveszthetetlen lesz, ilyet nem csinálnak az ember belső részei! :D

Erika!

Hát igen, de sokszor nem a magyar eü-vel van gond, hanem az emberekkel...
Én is a kétévesemmel volt a múlt héten háziorvosnál (nem tudtam hova tenni), és utáltam is a dolgot, mert ugye egyikünk se beteg, mégis oda kellett menni. Senkinek nem jutott eszébe, hogy megkérdezze, nem mennénk-e be előbb. Igaz, aranyos kisfiam tényleg tündérien viselkedett, üldögélt, nézegette a terheskönyvem meg a UH képeket, és végül csak 25 percet kellett várnunk (nem kevesen voltak, csak a doki volt gyors). (Az már csak mellékes, hogy kiderült, a háziorvos nem tud minden vizsgálatra elküldeni (pl. vércsoportmeghatározás, hepatitisz), így kérhetek beutalót a nőgyógyásztól, úgyhogy feleslegesen is mentünk.)
Nem kell sokat orvoshoz járnunk, de még így is volt pár nagyon negatív élményünk. A csúcs, amikor a láthatóan vérző fejű, oviban a libikókáról leesett 4 évesemmel több, mint 2,5 órát vártunk és nem gyereksebészeten, ahol uyge mindenki gyerek, ezért érthető lenne (közben kicsi és eggyel nagyobb is ott volt, persze a kicsi már mindenhova ment volna), na annak a végén már majdnem sírtam, hogy mindenki képes kiváratni velünk a sort. Az orvos persze mentegetőzött, mikor bejutottunk, hogy ő nem tehet róla, mert közben elaludt a kezemben, és megijedt, hogy elájult és nagyobb baja is van.
(Aztán majdnem én ájultam el, mert az ijedség miatt (hívtak az oviból) nem is ettem és ittam ebédet, plusz a várakozás, meg a vér (nem szoktam, de most ez is bekavart), úgyhogy le is kellett fektetniük :D).
Na másnap azért nézhettek, mert a nagy tömeg ellenére az aszisztens név szerint szólított minket, mehettünk be 5 percre rá, hogy odaértünk. :)
Azért a legjobb, ha nem egyedül vagyok, a férjem biztos jól beszólt volna, és tolakszik. Azt gondolom, ilyen esetben ez nem ciki, én felnőttként végigvárom a soromat, de egy gyerekkel nem lehet ezt csinálni, és erre azért az eü dolgozóknak igenis figyelni kell, nagyon sok helyen teszik is, csak sok helyen meg attól félnek, hogy a többi ember mit szól, de pont nekik lenne lehetőségük "nevelni" a népet, hisz ők ott abban a pozícióban vannak.
Egyébként én nem vagyok egy beszólós ember, de a fenti vérvételes megjegyzésre nem biztos, hogy vissza tudtam volna fogni magamat. Még ő mer ilyet kérdezni? :evil: :evil: (Még olvasva is kinyílt a bicska a zsebemben!) Hát ne kerüljön soha ilyen helyzetbe, hogy fordított helyzetben, kiszolgáltatottan kelljen tűrnie!
(Szerdán megyünk nőgyógyászhoz gyerekestül, ha sokat kell várni, a végére tuti felforgatja a rendelőt :D:D!)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Nekem olyan megbökös érzésem van, mindig egy ponton jelentkezik, és napjában 2X3-szor. De nem tudom h ő az. :roll:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok, bocsi a zavarásért, szeretnék Nektek valamit megmutatni!

Szuper hinta, mi nagyon szerettük! Kellemesen ringatja a babát!

Kifogástalan állapotban van! Dobozával!!!

Jellemzői:

9 kg-ig használható
Vastagon párnázott huzat
Huzata levehető, gépben mosható
Fejszűkítővel ellátott
2 fokozatban dönthető
Állványa összecsukható, fixálható
Forgóval (4db színes halacskával)
Akvárium játékkal
Előre-hátra illetve jobbra-balra hintáztat (automatikusan)
6 sebességes
8 nyugtató dallam
Tálcája levehető, könnyen mosható
Tálcán játékkal
3 pontos biztonsági övvel

0 hónapos kortól


http://bolthely.hu/manojatek/id/00061_Akvarium_bolcso

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=31332

2009.08.09-ig garanciális!!!
A személyes átvételt megtudjuk oldani Bp-en belül, sokat jövünk-megyünk a városban, így eltudjuk vinni valameddig, de a XI. kerületben is bármikor átvehető!

Ha bárkit érdekel priviben megbeszéljük :)

Kép
Kép Kép
Kép Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nici 2009.03.23 16:03-kor.

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Bocs csajok, de kicsit hülye vagyok!

Nem emlékszem,hogy kérdeztem e, hogy van e valakinek mélyen tapadó lepénye. Az enyém 12 hetesen mélyen tapadt, a mellső falon. UH doki nem mondott semmit, 2 védőnő meg azt,hogy ha nincs vérzés akkor semmi gond.

Ha van tapasztalatotok írjátok meg. Mit javasolt a doki stb. Minden egyes apával töltött együttlét után lelkiismeret furdalásom van, és rohanok,hogy nem e vérzek :oops: :cry:

Bocs, hogy ilyenekkel zaklatok, de érdekelne a tapasztalat, vélemény!!

Kép
babcika
 
 


Babcika, nekem fogalmam sincs hol a,lepény, ezt mindig elfelejtem megkérdezni a doki meg nem mondja!

Kép
kata05
 
 


Magzatmozgás: én sem érzem minden nap. Izgulok is, hogy minden rendben van e vele, de igazából még picikék ahhoz, hogy napi szinten lehessen érezni őket, úgyhogy no para ;) Egyébként több féle mozgást érzek, van buborékos, és van kaparászós, ez utóbbi a ritkább.

Erika, Astrid, amit a tapasztalataitokról írtatok, az nagyon durva :shock: :shock: Csak egy kicsit kellene odafigyelni a másikra... :(

vicger
 
 


Babcika, nekem Atinál volt mélyen, mellső falon tapadó lepényem. Nagyon kell vigyázni, mert ha ráér a méhszájra, akkor bármikor leválhat, ami ebben a korban egyenlő a vetéléssel. Hajolgatni, emelni szigorúan tilos, a szex sem javallt. Mielőtt még végképp elkeserednél, változhat a helye a lepénynek, ahogy nő a méhed, /asszem Mabe hasonlította egy lufihoz, annak a belső oldalán van a lepény, s ahogy fújod fel a lufit, a lepény úgy kerül hátrébb/. Tessék programozni magadban, hogy hátrébb került a lepény, én is így oldottam meg a problémát, pedig nekem a 28. hét körül volt, a doki nem sok jóval bíztatott. Ha marad a mellső falon, mélyen, a méhszájra lógva, akkor valószínűsíthető a császár.
Úgyhogy tessék szépen programozni, s minden rendben lesz! :)

vicger
 
 


Kösz Kriszti, akkor kezdek megnyugodni, hiába könyörgök neki most nem érzem, és idegesít :D

Kata, ha a doki nem mondja akkor minden ok!!!:)

Kép
babcika
 
 


Astrid!

nekem is mélyen tapadt hátul, ráért a méhszájra. Majd egy hét múlva megyek dokihoz, remélem azóta feljebb mászott.

Szex nálunk egyelőre nincs , így nincs is miért lelkifurim legyen....

Kép
arvaerika
 
 


Kata, a 12. uh-s leleten elvileg rajta kell lennie a lepény helyzetének is

vicger
 
 


Kriszti, ezt is köszi!

Hát Janómmal nekem szintén mélyen tapad 12. héten, de akkor sem és most sem ért a méhszájhoz. Akkor a 16 héten megnézték és már jó helyen volt ,remélem most is így lesz. :) Akkor a doki nem mondott semmit, csak az egyik ismerősöm tiltott le a szexről, de mivel akkor nem volt semmi baj, most meg bátrabbak vagyunk kicsit, meg a mostani (nem részletezném élethelyzetemben) jó lenne ha nem tiltanának le semmiről. :(

Kép
babcika
 
 


Vicger, az enyémről lehagyták, nincs rajta.

Pedig múltkor amikor uhuzott a doki még mutatta is a méhlepényt, de én csak néztem ki a fejemből. Kicsit összeszedettebbnek kéne lennem a dokinál, de nekem ez a terhesség az újdonság varázsa, és tényleg olyan vagyok a dokinál mint akit elvarázsoltak. :oops:

Kép
kata05
 
 


Titeket egyébként milyen gyakorisággal uh-oz a doki. Én eddig 3* voltam. 6, 9 és 12 hetesen. Aztán lesz 18 héten és utána azt állítják,hogy csak 32 hetesen, de az nagyon sok.

Arra gondoltam, hogy ha majd megyek az AFP-t levétetni 31-jén akkor megkérem a dokit, hogy nézzük már meg a babót, a lepényt stb.

Kép
babcika
 
 


Sziasztok mamikák,

bocsika, hogy megint elmaradtam, de most nem vagyunk otthon. Anyuék elutaztak pár nara pihizni, mi meg addíg ükire vigyázunk.... Nem mondom, hogy egyszerű.... Főleg, hogy mosdatni, wc-n elrendezni... kell és háááát mégsem olyan, mint egy kisgyerek... gondolok itt a szagokra.... Ráadásul Míra hörghurutja sem igazán akar javulni... sőt.. most már folyik az orra is. Bár (én optimistán) betudom ezt a homeopátiás cuccoknak és bízok benne, hogy holnapra megjön a javulás. Az éjjel is alig aludtam, mert annyira köhög néha, hogy jön vissza kis kaja vagy tejci. Gondolhatjátok egyet köhint én meg talpra lavórral a kezemben... És a csúcs az egészben, hogy anyáméknak szinteltolásos a háza.. Így ha bárhova akarok menni lépcsőzni kell. És hát a két gyerek (Míra és üki) rendesen megjáratnak. Pocim érzi is rendesen. Szinte egyfolytában feszül. Olyan, mintha egy nagy kődarab lenne bent. Na, de nem is panaszkodom tovább...

Ezt gyors elküldöm, aztán próbálok reagálni is...

Kép Kép
manósziget
 
 


Húúúúúúúú, Manó, ez nem hangzik valami jól ... mikor jönnek haza a szüleid ?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nekem is állandóan órákat kell várnom a háziorvosnál! És mondtam neki, h szeretnék időpontra járni, de nem engedte. És ami a legfelháborítóbb: Cigizik benn a rendelőben!!!!!!!!!! Eddig is nagyon idegesített, de bakker, pénteken lementem, tudja, h babát várok, és az orrom előtt gyújtott rá!!! Szólnom kellett volna, de nem volt kedvem balhézni, mert ha megszólalok, tuti ráborítom az asztalt :evil: Jó ideje váltani akarok, de most eljött az ideje!!! Mit képzel??????

Brazíliában a kismamáknak, kisgyerekeseknek, időseknek külön pénztáruk van, külön ülőhelyeik, a sorban automatikusan előre állnak, mindenféle sorban, ha valaki nem tudja, mert külföldi, szólnak neki, h menjen előre, és ott ez a világ legtermészetesebb dolga!! A tömegközlekedésben mindenki átadja nekik a helyet, senki nem áll közülük! Van mit fejlődni....

floranan
 
 


Floranan!

Én is váltani akarok dokit!

Cigizés nagyon gáz!Ne hagyd!

Kép
arvaerika
 
 


rendelőben cigiző doki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: vágnám rá az ajtót, az biztos!

Uh: nekem kettő volt eddig. Az első ügye a 7. héten és a 12 hetes Kötelező uh még a 18-19. heti, a 30. heti és a 36. heti. A 38. és a 40. héten flowmetriát is néznek, ez a köldökzsinór vizsgálata, hogy rendesen áramlik e a vér az erekben, kap e babó rendesen oxigént. Ezen felül a doki maszek alapon uh-zik, vagy, ha valami aggodalom van. Valóban nem sok, de a babák nem szeretik az uh-kat, s a dokik sem szeretik túlzásba vinni. Nem ok nélkül. A védőnő viszont a 26. héttől minden alkalommal néz szívhangot, tehát azért ellenőrizve vannak a kis lurkók odabent :)

Manó együttérzek :(

Floranan, Hollandiában dettó odafigyelnek a kismamikra. Ott még a busz s a villamos sem indul el addig, míg a kismaminak át nem adta valaki a helyét, ha magától nem veszi észre, akkor a sofőr hangosbemondón szólítja fel az utasokat, hogy valaki emelje már meg a sejhaját! :)

vicger
 
 


Képzeljétek, három óránként szabályosan éhen akarok halni!! Azért ez így elég necces lesz súlyilag! Ha pedig ellenállok, akkor 4 óránként falom fel az összes létező kaját amit látok :oops: :oops: :oops: :oops:

vicger
 
 


Kriszti: én is folyamatosan éhen akarok halni ... pedig nekem is enyje-bejnye lesz, ha eleresztem magam :oops: :oops: :oops:

most pl uzsira kecsketúróból csináltam kőrözöttet, Lillának is nagyon ízlet, meg Brumikának is :) ... és 2 napja tervezek megsütni egy almás-gyömbéres-körtés pitét ... holnap muszáj lesz :):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Csajszik!

A Teutonia vázakhoz kompatibilisen csatlakoztatható a Maxi Cosi Citi hordozó (teutonia.de) ... nekem van egy eladó, ha valakit érdekel, keressen meg emilben :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


bibi óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, küldhetsz nekem is :D :D :D :D
Azt gondoltam, be kellene próbálkoznom a többször keveset evéssel, mint a diabéteszes diétánál. gondolom az első napokban simán éhen halnék majd, de utána valszeg hozzászokna a gyomrom a kevesebb mennyiséghez.

vicger
 
 


Sziasztok!
Kata! Nem tudod véletlenül, hogy ha nincs választott orvosod akkor a kerületünk hova tartozik, melyik Kórházhoz? Újpesten a szülőotthont megszüntették ha jól tudom.

Babamozgást én is érzek, és én sem mindennap. Ez változó.

Csütörtökön lesz meg a biopsziám eredménye! Már nagyon izgul az egész család. Én az eredmény miatt, a lányom meg amiatt, hogy fiú lesz- e vagy lány. :?:

Magyar egészségügyhöz csak pár mondat:
A hugomat péntek este bevitték a kórházba, mert görcsölt a hasa, vért hányt. Három napig adtak neki infúziót, enni-inni nem. Semmit nem csináltak vele. Ugyebár hétvégén mit vár az ember. Tegnap éjjel már nem bírta tovább, a szüleim egész éjjel bent voltak. Az éjszakás orvos küldte el mindenféle vizsgálatra, tükrözés, ct stb. Majd megkérdezte, hogy azok a tünetek megszüntek -e amivel behozták? Semmit nem találtak, erre ma délelőtt felnyitották az egész hasát és kiderült, hogy a belei nem ott vannak ahol lenni kéne. A vastagbél a vékonybél felett, a vakbél is máshol, ráadásul ki is lyukadt valahol a vékonybele. Azt mondták, hogy ez fejlődési rendellenesség. Visszatoloncolták a beleit, de azt mondták nem tudnak mást csinálni, ez előfordulhat máskor is. Tök jó. :oops:


Holnap megyek AFP-t levetetni. Ha jól olvastam 1 hét az eredmény?

További szép napot mindenkinek! :D

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Kriszti!

Én már így is 5ször eszem egy nap, ezt csak úgy lehetne fokozni, ha fel sem állnék az asztaltól ... még szerencse, hogy egy prögős 2 éves után kell szaladnom egész nap ... ez ment meg sztem a végképp elbálnásodástól :lol:

:lol: Kőrözött repül, nyisd az ablakot :lol: :lol: :lol: :lol: ... van benne egy pici újhagyma is, csak szólok, ha este csókcsatát szeretnél vívni, nehogy gond legyen :roll: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


taranee nem semmi történet! :evil:

bibi én eddig csak 3szor ettem, de általában degeszre :oops: fúúú iszonyú éhes tudok lenni :oops: :oops: Nekem is van jó pár gyerek aki után lehet futni, de valahogy nem érzem jótékony hatását :) :) :) viszont estére hulla vagyok...
és a mi nagyon furcsa nekem , s most egy kicsit indiszkrét is leszek, elnézést mindenkitől, de Atival a várandósság alatt majd megvesztem a szexért, most pedig alig van hozzá kedvem :oops: és ennek nem örülök. Párom sem, szegénykém... ez így olyan pocsék.. fog ez változni?

vicger
 
 


Én állandóan enni tudnék!! És sokat! Ááááá és annyi a kísértés :) ma reggelire tejbegrízt ettem.

Vicger, szerintem ez tök normális, változik a kedv... én éppen a megveszve csoportba tartozom :D Csak eddig annyira álomkóros voltam, h nehezen tudtuk kivitelezni, most meg beteg vagyok, de meggyógyulok hamar :wink: :twisted:

Én legszívesebben a háziorvoshoz is magánba mennék, ha lehetne... inkább fizetek, de ne vegyék el az időmet, sokszor betegek között kell várni, és legalább a pénzemért figyelnek rám, ha esetleg nem, akkor balhézhatok...

Lányok, most indulok nődokihoz, szorítsatok!!

floranan
 
 


floranan megy a drukk! :)

vicger
 
 


Vicger, sajnos az apróbetűs részed rám is vonatkozik. Szerintem a hormonoktól van.

Taranee, én úgy tudom h az Uzsokiba. De nekem van választott a Péterfyben. Hugod mennyi idős? Sajnálom szegényt.

Meg lehet szokni a napi 5X étkezést (bár amennyire tudtam tartani, most annyira nem megy). És tényleg egy idő után azt veszi észre az ember, h nem tud sokat enni.

Kép
kata05
 
 


Na, szóval....

Viki, húúú remélem most már minden ok a pároddal. Nem semmi, amin átmentetek. :?

Mabe, te már vásárolgatsz? :shock: Jó, dolog is az. Már én is mennék, de még bőőven van időm. Meg nálam érdemes megvárni a nemét is, mert akkor úgy válogatom át Míra ruháit...

Kata, én erre a 2000-es méhszájra rákérdeznék... Mert ha tényleg annyi, akkor pihennéd kellene és igencsak odafigyelned...

Zsófi, májusban visszatérünk... az én áram is függ az eurótól. :s Kinti nagykertől hozom... De bízzunk benne, hogy addígra már barátibb lesz az árfolyam. Nekem se ártana, hisz az árakat is tudnám csökkenteni, plusz nekem is kintről lesz babakocsim.

Astrid, én is sok mindent úgy veszek, hogy a darabárát vagy egységárát nézem meg. Elég érdekes dolgok jönnek néha így ki.
Nekem anno Mírával 30 hetesen lett 3111... na onnantól semmit nem volt szabad... se sex, se fürcsi, se házimunka...

Kriszti, csak nyugi, biztos minden rendben lesz. Jó lett az eredményed!

Süti, neked el lesz verve a hátsód!!!! Attól még, hogy fel kelhetsz, ne mindent egyszerre akarj megcsinálni!! Csak nyugi és szépen komótosan! Oszd be, hogy minden nap csinálj vmit. Most a szervezetned is újra meg kell szoknia a munkát és azért ne feledkezzünk el a kis csöppről a pocidban... ő is egyre nagyobb lesz és egyre többet von el tőled. Szóval csak szépen lassan, olyan nyugdíjas tempóban nyomulj, léccc!!!
Egyébként nagyon jó színe van a hálótoknak. Én eredetileg nagyon sötét bordót akartam.... aztán mikor nézegettük a színkártyákat, valahogy megakadt a szemem egy olyan fahéjas, narancsos szinen... és végül is az lett.

Vera, nyugi, majd fogod érezni. Én Mírát 15 hetesen éreztem biztosan először. De sokan csak még kédőbb olyan 20 hetes korban.... Fogod majd még úgy érezni, hogy éjjel sem fog hagyni aludni. ;)

Móka, merre van nyaralótok???? Nekünk is van a Balcsin, Fenyvesalsón! :lol:

Floranan, én is derékfájós vagyok... nekem 3 csigolyám kisebb és laposabb, mint a többi... elmaradt a fejlődésben. Nekem anno nagyon bevált az Anitás pocaktartó öv. Brendonban leht kapni. Ez se nem épp olcsó, de nagyon megéri az árát. Sztem a végefele már moccanni sem tudtam volna nélküle. Pont a napokban gondoltam rá, hogy azért majd 30 fokban hogy fogom ezt használni???

Bobóka, gratula a pici mozgásához!!! :lol: Figyi, küld el nekem priviben a lányneveteket... mert így, hogy most nemvagyunk otthon nem garantálom, hogy eszembe fog jutni. Köszi. Egyébként szép név a Nikolett. Holnap egyet meg is fogok dögönyözni. ;) Most volt 1 éves februárban.
:lol:

Erika, nem irigyellek a vérvétel miatt... Nem tudod ilyenkor valakinél otthagyni Fannit? És ez a segítőkészség!! :twisted:

Kriszti, akkor kezet foghatunk. :S Míra is annyit volt ma ölben, mint máskor egész héten. :S Semmi nem jó neki. Remélem Ati nem lesz beteg... Biztos csak ez a hülye időjárás viseli meg.
3 óránként evés... lehet már szoktat Csöppke, hogy neki bizony rendszeresen ennie kell? :D
Én se vagyok megveszve sajna... EL nem mondom most is mennyi idő telt el.... Izgultam is rendesen.

Zsófi... nem annyi az ára a kocsinak. ;) És bőven ki fog jönni 200-ból. Még extrázhatod, is ha el akarsz annyit rá költeni.

Ildi, jó hogy újra itt vagy. Gyere sűrűbben, ha tudsz.

Uh, nekem eddig 3 volt, de elvileg csak 2 lett volna. 5. 9. 12. hetes. Legközelebb csak a 18 hetes lesz. Utána én olyan 25-28 hetesen akarok majd rendes nagyobb 4d-sre elmenni.

Brumi, annak az almáskörtés sütinek kééééérem a receptjét. NEmtom hogy néz ki, de az biztos, hogy összefolyt a nyál a számban. :oops: Ilyen hozzávalókból csak jót lehet kihozni.

Kép Kép
manósziget
 
 


NA, dugultam. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]taranee nem semmi történet! :evil:

bibi én eddig csak 3szor ettem, de általában degeszre :oops: fúúú iszonyú éhes tudok lenni :oops: :oops: Nekem is van jó pár gyerek aki után lehet futni, de valahogy nem érzem jótékony hatását :) :) :) viszont estére hulla vagyok...
és a mi nagyon furcsa nekem , s most egy kicsit indiszkrét is leszek, elnézést mindenkitől, de Atival a várandósság alatt majd megvesztem a szexért, most pedig alig van hozzá kedvem :oops: és ennek nem örülök. Párom sem, szegénykém... ez így olyan pocsék.. fog ez változni?


Kriszti: nekem a védőnő javasolta a napi 5szöri étkezést (tehát 10órai és uzsi, utolsó kaja 6, max7kor) ... így nem éhezek meg annyira, mintha csak 3szor ennék ... elvileg :)

Szex: én azt olvastam, hogy a hormonok nagyon különböző "étvágyúvá" tehetik a kismamikat: van, aki ki se jönne az ágyból, van, aki meg egyáltalán nem kívánja ... jó hír: ez változni fog, Kriszti :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Taranee, húgodnak jobbulást kívánok :!:

Vicger, apróbetűshöz nem sokat tudok hozzáfűzni. Elvileg a 2. harmadban jobban "kellene" kívánjuk a sexet :lol: :lol: Szerintem hamarosan jobb lesz.

Én még mindig nem tudom, hogy mennyire lehet, mert ugye dokit nem kérdeztem múltkor. De azért szép lassan minden visszatér a normális kerékvágásba
:)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?