Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok megjöttem,nagyszerű este volt,a kártyában szinte verhetetlen voltam!

A nődoki lehetséges hogy nekem C:3000 írt???Eddig én erre nem is figyeltem felKép ,azt se tudtam mi az,de olyan rondán ír h ezt csak kb-ra tudtam kivenni.

sutimano76
 
 


Párom elment a sógorommal Győr mellé bulizni,remélem épségben visszakapom.Féltem mert a sógorom lánya vezet hazafelé az autópályán friss jogsival!!!!Kép
Ráadásul úgy fognak ülni az autóban h a többi részeg pasi!!!Remélem minden rendben fog menni és hajnalban egy puszikára ébredek.

Köszi a dicséretet a hálóra,eddig mindenki azt mondta h ebben a színben majd nem tudunk aludni meg ilyenek,a szín jó,de nem hálóba.Én erre csak annyit mondtam h két gyereket kell összehozni,nem is aludni fogunk!!!

Kép

sutimano76
 
 


Suti, az a jó!

Andi, a Péterfybe járok, most váltottam! Ez egy nagyon jó doki (meg protekciós is vagyok).

Kép
kata05
 
 

 
 

Süti, én abszolút pártolom a pirosat, persze, h lehet aludni :D én a pasztell színeket pl nem is nagyon szeretem.... a párod azóta biztos rendben hazaért!!

Annyira álmos vagyok, de hajnalban felébredtem, és nem bírok aludni, pedig KO vagyok.... :?

.....és észrevettem, hogy a "százas" Zewa zsepiben csak 90 van..... ez disznóság, nem?

floranan
 
 


Jó reggelt!

Sütikém,micsoda este.Na de miért pont Győrbe?? :shock: Gondolom most alszik,mert másnap van nékije Kép

Floranan,megszámoltad??? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Én picit dolgozom,aztán itthon pihi.

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]J írta:v.andió reggelt!

Sütikém,micsoda este.Na de miért pont Győrbe?? :shock: Gondolom most alszik,mert másnap van nékije Kép

Floranan,megszámoltad??? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Én picit dolgozom,aztán itthon pihi.


Hihihihi, nem, őrült vagyok, de határokon belül :D forgattam, hogy melyik oldalon nyissam ki, és felfedeztem az oldalán a mini-ábrát... :) de sztem mindenki azzal a tudattal veszi, hogy 100, mert a klasszikus csomagban 100 van, nem? Mindegy a 10 zsepi ide-oda, csak elvek... nem?

floranan
 
 


Jó reggelt!

Floranan!!

Te sem vagy semmi!
Én egyszer egy zsák építőkockát számoltam meg, elvileg 500 Db-os, de abból is hiányzott vagy 15 db. Amikor reklamáltam, az eladó azt mondta, hogy eddig még senki nem számolta meg. :? De ami jár az, jár, nem????

Süti!

Na, férjurad????

Kép
arvaerika
 
 


Igen, erről beszélek... hogy az legyen rajta, ami... volt, hogy láttam, hogy vmire rá volt írva, hogy pl. 200 db van benne +/- 5, az már szimpibb volt. (Ne gondoljátok, hogy ez a mániám, csak feltűnt :) )

floranan
 
 


Mindenki alszik?

Mi már megcsináltuk az ebédet, gyerekek még aludtak, azt hittem 6-kor hogy már legalább 8 van, annyira sütött a nap. Párom fokhagymakrémlevest főzött, én meg rántottam pipicicit.
Most meg elment focizni....

Kép
arvaerika
 
 


ja, tettem fel képeket a picasa-ra, a családi képekhez, albumot nem tudok csinálni, ha lesz időm, majd kibogarászom....

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Végre nem fúj a szél!!!!! :lol:

Kata!
Nem tudod holnap felhívni a dokidat és megkérdezni? Csak hogy megnyugodj! :wink:

Babakocsi Andinak és Mókának: nagyon-nagyon tetszett nekem a Lamda és a spirit is, nehezen tudnék választani, ha egy babó lenne... talán a lamda a 4 kerekével nyerne, mert biztosabbnak tűnik, mint a 3 kerekű spirit, de nekem a 3 kerekű babakocsik is nagyon bejönnek. :lol: Szóval szépek élőben, jó masszívak, a férjem megnézte műszaki szempontból és nagyon meg volt elégedve, azt mondta, hogy jó masszív, jól össze van rakva. Mindkét babakocsi tolható mindkét irányból,vagy az ülőrész fordítható meg. Csomó kiegszítőt lehet hozzá kapni. Mózes két féle van, merevfalú, amit a vázra tudsz tenni, illetve textilmózes, amit a sportkocsi részbe, ez viszont később lábzsákká alakítható. Nekem elég szélesnek tűnt, hogy télen is elférjen benne a baba, persze a merevfalú kicsit talán szélesebb, de elfelejtettem mérőszallagot vinni, így nem mértem meg. :oops: Az árak kb. ugyanannyik voltak, mint az itteni Kikában, szóval amíg az euró nem megy vissza 250 köré nem érdemes kint megvenni. Főleg, ha Manó tud jó árat! :lol:

Az ikreskocsi is nagyon tetszett, de hatalmas!!! :lol: Persze, tudom, két babának kell benne elférnie, na de akkor is. Össze is csuktuk, egy mozdulattal kivitelezhető és a kinyitás is. Nem kell róla semmit sem levenni. Amúgy teljesen olyan, mint az egyes kocsik, csak szélesebb. Tetszett még, hogy jó nagy bevásárlóháló van az alján, van benne beépített szunyogháló. Szóval nálunk eldőlt, őt fogjuk megvenni és mivel 8-12 hét a szállítási idő, ezért májusban megrendeljük.

Bocsi a többiektől, ha hosszú voltam. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófikukac 2009.03.22 10:09-kor.

KépKép
zsófikukac
 
 


Végre süt a nap!!!

Zsófi:
Megkérdezhetem, hogy milyen babakocsit néztél ki (ikres), ami tetszett. Én még nem tudom milyet veszek, de egymás mellettit szeretnék, de még többet nem tudok.

t-pk
 
 


Húúú Zsófi,nagyon szépen köszönöm.Elég meggyőző volt,amit láttatok.Azt hiszem nekem is meg kell néznem személyesen.Látatlanban most az mondom,eddig ez a nyerő :oops:

Itt is süt a napocska,és nagyon jól is esik. :)

Kép
v.andi
 
 


T-pk!
Ezt néztük: (sajna az ára húzós)
http://www.teutonia.de/produkte/team-alu-s4.html

Andi!
Ha Pesten laknék szívesen elkísérnélek! :lol: :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Ismét lemaradtam :oops: hiába, sokan vagyunk, na :-)

Én is raktam fel 2 képet a Picasa-ra, pocakos és Uh-s kategória 8)

Süti: jövő hétre 16 fokot írnak a met.hu-n :wink: legalábbis nyugatra :-) piros szoba: sötétben nem látszik, miért ne lehetne benne aludni? Meg alvás közben úgyis csukva van a szemetek :lol: A C3000 teljesen nóóórmális...

Viki: remélem kipihentétek a "micsoda" napotokat!

Kata: szerintem is csak kímélő üzemmód, de legközelebb kérdezz rá.
Nekem azt írta múltkor a kiskönyvembe, hogy "Újszülött fejvégű uterus" :roll: :lol: kicsit szórakozott...milyen újszülött? Ráadásul a popója volt lefelé, direkt rákérdeztem :lol:

Floranan: a 90-et én is észrevettem, sőt azt is, hogy más - no name- papírzsepik detto ugyanolyanok, mint a Zewa, csak fele annyiba kerülnek és 100 db van bennük :roll:
Nézegettem a picasan a képeket, és most már nem kell megkérdeznem, miért lesz Csokibébid 8)

Erika: hú de ügyesek vagytok, már kész is az ebéd! :-)

Zsófi: mi is hasonlót szeretnénk, csak egyes kocsiban. Ez tök jól néz ki :-D

Nagyon jó képek vannak fenn a Picasa-n, nagyjából megnéztem őket! Tök jó az UH képes meg a pocakos gyűjtemény is :lol: na, meg a családi fotók.... :-)
Majd végignézem alaposan, de most megyünk ebédet kreálni. :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Erika,nagyon szép család vagytok.Na és Viki :shock: :shock: :shock: Kész NŐ!Apa nem aggódik még érte?

Kép
v.andi
 
 


Legközelebb úgyis szerdán lesz, akkor megkérdezem. Szerintetek a kímélő üzemmódba napi 4 óra munka belefér még?(ülő)

Floranan, én a lisztet vettem észre h egy kg helyett, 80-90 dkg van csak. De hogy már a pzsben is csalnak.

Ezeket a babakocsikat hol lehet megnézni Pesten? És kb mennyibe kerülnek?

Kép
kata05
 
 


Kata!
A lisztet én is észrevettem! :evil: Teutonia babakocsik elvileg a soroksári úti Kikában vannak. :wink: Árat meg tudsz nézni a www.poppet.hu-n, itt is lehet kapni.

KépKép
zsófikukac
 
 


Nem semmi ára van, mózes és hordozó nélkül 168 ezer ft....na ez biztos nem lesz nekünk. :roll: Azt hiszem maradok a Graco-nál.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Igen férjuram egyben és épségben hazaért hajnali fél 5-kor.Már 8.45 óta fent van,mert meleg volt fent és emiatt nem tudott aludni.Azt mondja csak ivott csak ivott,de semmi nem történt,nem rúgott be ,ma nem másnapos.
Azért győr mellé egy faluba,mert sógorom onnan származik,és a szülinapi buliját így tartja összevonva a régi ottani és az új pesti barátokkal.

Köszi a felvilágosítást az eredményemről,ha nem mondjátok meg se nézem.Végül is szóban mondta a doki h zárt a méhszáj.

Na megyek Kép -ni meg Kép -ni,aztán jöhet a Kép -zás!!

De azért néha idenézek!!!

sutimano76
 
 


Mindenki ebédel???Vagy már alszotok????Raktam fel újabb képeket és különszedtem albumba :D

sutimano76
 
 


Andi!

köszi!

Apa aggódik, de nincs miért, Viki rendes nagylány, pasi téren ezerszer okosabb, mint én voltam anno :wink:

Süti!

örülök, hogy épségben hazaért férjurad. Megnézem a picasa-t. te hogy csinálod ezeket a jópofa mozgós izéket ide a hozzászólásaidhoz?

Most már én is elmegyek a napokban vizsgálatra, mert méhszájat még nem néztek :oops:
Addig apát sem engedem a tűz közelébe, de már nem nagyon bírja a "koplalást" (virágnyelven írtam, de azért értehtő, ugye?)

Kép
arvaerika
 
 


Andi!

köszi!

Apa aggódik, de nincs miért, Viki rendes nagylány, pasi téren ezerszer okosabb, mint én voltam anno :wink:

Süti!

örülök, hogy épségben hazaért férjurad. Megnézem a picasa-t. te hogy csinálod ezeket a jópofa mozgós izéket ide a hozzászólásaidhoz?

Most már én is elmegyek a napokban vizsgálatra, mert méhszájat még nem néztek :oops:
Addig apát sem engedem a tűz közelébe, de már nem nagyon bírja a "koplalást" (virágnyelven írtam, de azért értehtő, ugye?)

A fokhagymakrémleves baromi erős lett, 40 dkg fokhagyma kellett hozzá, még a könnyem is kicsordult. Szerintem még a szomszéd lakóknak is büdös a szájuk a tőlünk terjengő szagoktól :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Hú, ez 2X ment el, bocsi

Kép
arvaerika
 
 


Hát Erika mi már játszottunk a "tűzzel" ha érted mire gondolok,de folyton azt figyeltem h van-e tőle méhösszehúzódásom,h nem-e görcsölök vagy ilyesmi,így kevésbé volt élvezetes.Meg folyton attól féltem,h nehogy vetéléshez vezessen.Sőt sokszor már olyan jól vagyok h ennyi fájás meg görcs után az a furcsa h nincs semmi.

Holnap megyek Kép -hez (védőnéni )és megpróbálok egy doppleres szívhang vizsgálatot kikunyerálni tőle.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Olyan szép napos idő volt, hogy délelőtt rávettem magam az ablakpucolásra. :D Függöny kimosva, ablakon kilátni, tök jó! :lol:

Remélem mindenki jól van.

Most már bizti jön a tavasz, a jó idő! :D

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Kata
Belefér a normálisba... a 2000 azt jelenti, hogy a méhnyak 2 cm hosszú és teljesen zárt...
(engem se vizsgáltak még terhesség alatt, de nem is ragaszkodom hozzá...)

Erika
Nálunk apa nincs koplalásra ítélve :wink:
Mi már az ET után 3-4 nappal együtt voltunk :oops:

Én olyan lusta vagyok :oops:
És alig várom a holnapot.....
Vendég
 


Azért pzs-ben a 100 helyett 90 szerintem elég nagy különbség. Mondjukha rávan írva... Én egyébként pont ezért megnézem a db vagy kg árát is mindennek, mert egyébként nehéz összehasonlítani, mi mennyibe is kerül, úgy jól kijönnek a különbségek, amik látszatra nem.
A liszttel nekem még nem volt bajom, pedig ugye sütikhez, kenyérhez stb. sokszor kell 1 kg, az nem szokott látványosan eltérni.

Szezso!

És így, vessző, meg midnen nélkül? Mert ez annyit jelent, hogy "újszülött fejvégű méh"...

Méhszáj: erről úgyis lesz még szó, reméljük mindenkinek csak a végén. :D A 4 szám 4 különböző dolgot takar: nyakcsatorna hossza cm-ben (alapállapot 3), külső méhszáj, nyakcsatorna, belső méhszáj. A 3 utolsó az 0-ás (ekkor zárt) vagy 1-es lehet (ekkor nyitott). Ált. ha a nyakcsatorna megrövidül, és esetleg a külső méhszáj kinyílik, azzal még végig lehet hordani a terhességet (2100-zal pl.), a legrosszabb, ha a belső is kinyílik. A terhesség vége felé mindenkinek változni fog. A végén már nem is írnak ált. számokat, mert sokszor a szülés előtt 1-2 héttel már valamennyire ki is nyílik a méhszáj. (Bár én pont a picivel jártam úgy, hogy egyáltalán nem nyíltam ki, a szülés napján volt minimális, szóval azért elég gyorsan is tunak történni a dolgok).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok Kismamik.Pénteken irtam,hogy fájdogál és szurkál a hasam,képzeljétek este 7-kor pisilés után észrevettem egy kis vért a papiron,nagyon megijedtem és felhívtam a dokimat,azt mondta emeljem meg a duphastont 4X1-re meg vegyek be rutascorbint,hála Istennek azóta semmi nincs,remélem nem is lesz.És még több pihenést ajánlott.Megjött a down-kór teszt eredménye is 1:20000 Remélem mindenki jól van.

Kép
kriszti81
 
 


Taranee: tök ügyes voltál az ablakokkal :-D én nem bírom magam rávenni, mert 90%-ban ferde tetőtéri ablakaink vannak, megpucoljuk és másnapra ugyanolyanok, mint előtte...

Kriszti: szerencsére túlvagy rajta...de nemsokára kellene csökkenteni a Duphastont...vagy a dokid mit mondott, mikor kell elhagynod?

Astrid: igen, vessző nélkül írta a doki...

Erika: ennyi fokhagymától a vámpírok tuti elkerülnek Benneteket :lol:

Süti: ilyenkor már lehet dopplerrel is hallgatni szívhangot? :roll:
Megnéztem az albumod, nagyon jó :-)

Én is tettem képet még a pocisba meg a Mi-be :-) ha érdekel vkit...:oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Viki, örülök, hogy már jobban van férjurad, nem semmi napotok volt :cry:

Kriszti, én is épp azt akartam mondani, hogy a duphastont a 12. hét után általában elkezdik csökkenteni.
Én 12+1 -től napi kettőre csökkentettem a napi 3-at 5 napig, tegnaptól meg 5 napig fogok napi 1-et bevenni.

Mit mondott a dokid, meddig kell szedni?

Pihenj sokat, és ne idegeskedj :wink:

Szépek az új képek :lol:

És szerintem is tök jó a hálószobátok Süti :)
Vendég
 


Szezso valaki itt azt írta h nem ,de én megpróbálom.Köszi...album.

Hát lányok én elég sz..ul jártam ma.Gondoltam már két hete jól vagyok,hát akkor takarítgatok kicsit,apa segített is picit.Nagyrészt ő porszívózott,felmosóvizet hozott,de valószínű a felmosás kb olyan volt,mintha maratont futottam volna.A felénél már éreztem h fáradok,de nem ismerek kegyelmet be kell fejezni.Plussz sütöttem sütit(meggyespiskóta),plusssz vasaltam is kicsit(h fogyjon a halom),a teregetés is kalandosra sikerült,mert iszonyú szél volt itt,ja és áthúztam az ágyat.Ez alap esetben semmiség,de két hónap fekvés után......szóval végeztem leültem mozizni,majd egy fél óra -óra múlva fel akartam kelni ,de nem ment,most úgy megyek mint aki most tanul járni,támaszkodok mindenre,lehajolni nem tudok,mert megroggyan a lábam.Remélem holnap sikerül majd lábra állni,mert mennem kell a védőnőhöz.

Boboka köszi...háló.

sutimano76
 
 


Taranee!

Ügyes vagy,nálunk függ.mosás megvolt, de az ablakok még koszosak!

Süti!

Na akarj mindent egyszerre, nem lehetünk tökéletesek, ha érzed, hogy fáradsz, pihizz. Megvár minden, hidd el!!!!

Szezso!

dopplerrel 20. héttől lehet elvileg hallani szívhangot.Legalábbis nálunk.De szerintem ügyes védőnéni előbb is hallja.

Kriszti!

pihi!!!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Szezso!

megnéztem a képet, aranyosak vagytok :D . Párod fején direkt van glória????Jó a beállítás!

Kép
arvaerika
 
 


jó reggelt!

Süti, nagyon szép a hálótok! én is szerettem volna valami élénk színt választani, de mikor oda került a sor olyan gyorsan kellett dönteni, hogy mindenhol halvány sárga a fal, mondván, hogy még úgysem tudjuk milyen lesz a berendezés. Majd egyszer átfestjük!
én még mindig nem érzek mocorgást bentről :cry:
a védőnő azt mondta a 14. héttől a doki meg hogy a 16.-tól. én türelmesen várok, és figyelek!!!!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Vera!

Ne izgulj, nemsokára érezni fogod!!!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Második napja nem alszom jól :(

Tegnap én is nekiálltam a az alsó szintnek félbetegen, mert nem bírtam elviselni, párom nincs itthon, anyu segített, de teljesen kifáradtam, be sem fejeztem... este éreztem másodszor méhösszehúzódást... lehetett ettől?

A migrénemnek sem tesz jót ez az idő, előre félek a mostani héttől, állítólag szerdán hóesés, hétvégén meg 11 fok.... :?

Most vettem észre, hogy a CI érték a leletemen nagyobb, mint a melléírt intervallum, a felső határ 86%, az enyém 89,03% ez mit jelent????? Most aggódok... bár a doki nem mondott semmit, és ráírta, hogy no rendellenesség.

Ma megyek dokihoz, tőle is megkérdem, és remélem kapok sztárfotót!! Előtte még gyorsan elhúzok gyantára :wink:

floranan
 
 


Sziasztok!

Mindenki jól van ezen a hétfő reggelen? Nálunk kicsit melegedett az idő, de most például nagyon borús az idő.

Sütimanó,
nagyon szép a hálószobátok. A miénk is vörös, de csak az ágy fejénél lévő fal. A trilakos színkártyák szerint párizsi vörös, és én imádom. A többit bészre festettük, az ellensúlyozza kicsit a pirosat.

Lányok!
Segítségre lenne szükségem. A hétvégén megjártuk Brassót, és egyetlen kismama-farmert sem találtam. Csupa bársony- és szövetnadrág. A bársony még ok, de nem tudnám elképzelni, hogy a terhességemet szövetnadrágban töltsem, feltétlenül kell egy-két farmer.
Úgy döntöttem, veszek egyet az ebayről. Sokmindent vettem már onnan, de nadrágot még nem, ezért nem tudom, milyen méret lenne jó. 154 cm magas vagyok, és jelenleg 58 kg (54-ről indultam a terhesség elején). Akkor kb. európai 36-os méret jó volt, de most már nem vagyok biztos. Szerintetek angol (uk) méretezéssel inkább 8-as vagy 10-es farmert kéne vennem? Vagy esetleg még nagyobbat?

Kép
piciibo
 
 


Jó reggelt!!

Suti,nem is kell mindent egyszerre.Amikor még álomkóros voltam az előszoba felmosása után úgy szuszogtam,mint aki maratont futott,a szombati háztakarítástól meg izomlázam van :oops: .Szóval azért mert jobban vagyunk,mértékkel mindent.A mosás és a többi házimunka megvár,sajnos :lol:

Szezso,végre Rólatok is kép! :lol: 8)


Vera,türelem :lol: Akár első,akár nem első baba,hamarosan érezni fogod.Ha első,én inkább azt mondanám,hogy a 16. hétnél előbb nem nagyon,de előfordulhat. Hamarosan érezni fogod!

Floranan,ha "megeröltetted" magad,akkor lehet.Vigyázz magatokra!

Piciibo,én a vaterán szoktam kismama cuccokat nézegetni,és ott a nadrágokat lemérik minden irányból,és ha magadat leméred,akkor el tudod dönteni,hogy jó e neked.Én nadrágot nem mernék látatlanban.Egyet vettem,és nem is lett jó. :(

Kép
v.andi
 
 


Piciibo, Nadrág nekem is kényes téma... bár, ha vettél már...
Angol méretekben egyáltalán nem vagyok otthon sajna.

floranan
 
 


Sziasztok.a duphastonra azt mondta a dokim,hogy 1hétig szedjem 4x1-et és utána vigyem le 4x1/2-re,amúgy nekem mégcsak most irta fel a 12-ik héten és 3x1/2 kellett szednem.Szerintetek vérezgetés után nem kellene egy ultrahangot csinálni?Ezen gondolkodom fel hívjam e,hogy mit mond. Sütimanó:Hát igen,úgy gondoljuk jól vagyunk jól érezzük magunkat aztán meg jól elfáradunk és hol itt fáj hol ott.Én például pénteken nem csináltam olyat ami megeröltető lett volna csak egésznap fájdogált a hasam,aztán estére meg 2-3csepp vér.A háló nekem is nagyon tetszik. Bobóka,Szezso:Remélem a duphaston emelése csak azért volt mert vérezgettem,1hét után kell csökkentenem.

Kép
kriszti81
 
 


Sziasztok!

Piciibo,156 cm és 62 kg vagyok.Amit a turiba vettem gatyót az (uk)14L-es,kicsit nagy rám,de még úgyis hízni fogok,tehát valószínűleg még jó lesz egy darabig.Szerintem terhesen nem jó pont passzoló gatyát venni,mert egy hónap múlva nem biztos h rád megy még,és akkor vadászhatsz újra.

nem lett semmi komolyabb bajom,ma már elég mozgékony vagyok,bár a lehejolás még nem az igazi.

Erika már 2 hónapja várnak rám.Én nem vagyok egy házitündér,de mióta külön lakunk azóta sokat fejlődtem,szeretem ha rend és tisztaság van.Mindegy ezentúl megpróbálok naponta egy kicsit csinálni csak.A mosást elhalasztom szombatra,mert 16 fokot ígérnek.

Itt még mindig erős szél van,ami nincs lerögzítve az repül!!!!A szomszéd meg szedegeti a cuccokat,amit átvisz a szél(még nincs kerítés köztünk).

sutimano76
 
 


Kriszti,ne aggódj,csak pihenj minnél többet.Bár nekem az elején volt de nem csak pár csepp!!!!Én másfél hónapig szedtem a duphaston!!!!Dolgozol még???

sutimano76
 
 


Jajjj a legfontosabbat kihagytam..... :evil: Kép nem vizsgált meg dopplerrel,mert félő h ilyenkor még csak esetleg a bélmozgást vagy a köldök artériát hallják,vagy épp meg se találják,és nem akarják beparáztatni a kismamikat. Kép

Ezért ők csak 26 hét után vetik be! Kép

De nem aggódok úgyis minden rendben van,nem is lehet másképp.Én mindenképp egészséges babát szülök szeptemberben és kész!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Erika: glória??? telefonnal fotóztuk, szerintem azért ilyen :-) Szóval a 20. héttől már biztosan lehet dopplerrel, az tök jó :-D 1 hónap múlva már 20 hetes leszek...

Piciibo: én is úgy vagyok, mint Andi, nem mernék nadrágot rendelni. De ha ragaszkodsz hozzá, csak van egy angol turi a környéketeken, ahol megpróbálhatod, hogy melyik méret jó.

Floranan: én azt sem tudom, mi az a CI érték :oops: csak finoman a takarítással :-) inkább kis adagokban...

Vera: én 16 hetes vagyok, de még nem éreztem semmit. Ismerőseimet kérdeztem, az első babájukat 20. hét környékén érezték. Szóval nem vagyunk lemaradva :-)

Süti: ennyi fekvés után ez nagyon sok minden, amit csináltál. Én már a felétől ki lettem volna ütve, pedig én nem is feküdtem :roll: Sajna, az ember már csak akkor érzi, hogy túl sokat vállalt, amikor fáj valahol. Jó védőnőzést! :-D

Kriszti: mikor mennél legközelebb UH-ra? Ha aggódsz, hívd fel a dokidat, hogy szeretnél menni. De nem hiszem, hogy baj lenne, főleg, hogy csak pár csepp volt, meg el is múlt.
Akkor szokott ilyen lenni, mikor a méhlepény átveszi a hormontermelést a sárgatesttől, lehet azért volt.

Mabe: neked jó UH-t mára! :-D

Még megy valaki valahova?

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sütimanó:Már nem dolgozom,1 hónapja.

Kép
kriszti81
 
 


Szezso:Nekem még odébb van az ultrahang ápr.22. 18 hetes.És képzeld a gyomrom is fáj 2napja elolvastam a vas tabik mellékhatását és 2-ő ir gyomor fájdalmat,ezeket mától nem is szedem.Az én ismerőseim is azt mondták a 16-ik héten már erezték az apró mozgásokat.

Kép
kriszti81
 
 


Szezso,

Én sem tudom pontosan, mi az a CI :oops:

Ma megyek nődokihoz, biztos lesz UH, mindig néz, szóval este lesznek eredmények, nagyon remélem!

floranan
 
 


Szép hétfőt Mindenkinek!!!

Örülök, h tetszik a szőlő… és a másik jelmezre rájöttetek????
Az pedig egy zsák krumpli!!:D
S természetesen mindketten magyar termékek voltunk
( zöldség gyümölcs volt a téma – mindig kitalálunk valami őrültséget)

Süti, (a nászút mauritiuson volt, aztán hazafelé megálltunk Dubaiban…. )
A történet lényege, h a vége jó!!!! :!:
Nálunk sem a romantikus részt választotta emberkém…
Vettem egy lakást, s feltettem a kérdést, h jössz vagy maradsz?! Ha igen, akkor a feltételek a következők:....
Benne volt az esküvő is… mert babát szerettem volna, s mindketten ragaszkodtunk ahhoz, h csak esküvő után… lépést akartam a kapcsolatunkban.
Nagyon-nagyon szerettük és szeretjük egymást, szinte már giccses az egész, csak vannak ilyen fickók, akiknek kell egy löket… eltelt azért egy-két hónap ezek után a lánykérésig, ami ééédes volt, aztán 3 hónap az esküvőig..
Persze húzta volna azt is, de nem értettem, h mi különbség van okt. és ápr. között..( és mit ad Isten, áprilisban már 5 hónapos lesz a mi kis Életkénk)..
csak én is így álltam a dolgokhoz, h nem szeretnék 30x évesen felébredni, h még mindig semmi, s nem is lesz semmi, és akkor meg köszi..
No, hát én is kicsit harcias vagyok, de azért Ő az Úr háznál:D:D:D:D


Viki, jobbulást Nektek, remélem minden rendben van már!

Peppino, nem, a polgári volt a Balcsin szerdán, ott van egy nyaralónk… ott is összegyűlhetünk a nyáron ám!!!! És aztán szombaton a templomi meg a mulatság Bp-n

Kata, gratula, kép?


Zsófi, tündéri vagy, köszi, a lamda tetszik nekem is… megnézem majd a kikában, h milyen… de még meg próbálom nem megvenni :P
Én is láttam a hétvégén ikres kocsit, nagyon durva:D de tök jó, h két babótok lesz D

elmegyek ebédelni, aztán jövök, mert még van mondanivalóm :shock:

Kép

Kép
móka:)
 
 


[quote="piciibo"]S írta:piciiboziasztok!

Mindenki jól van ezen a hétfő reggelen? Nálunk kicsit melegedett az idő, de most például nagyon borús az idő.

Sütimanó,
nagyon szép a hálószobátok. A miénk is vörös, de csak az ágy fejénél lévő fal. A trilakos színkártyák szerint párizsi vörös, és én imádom. A többit bészre festettük, az ellensúlyozza kicsit a pirosat.

Lányok!
Segítségre lenne szükségem. A hétvégén megjártuk Brassót, és egyetlen kismama-farmert sem találtam. Csupa bársony- és szövetnadrág. A bársony még ok, de nem tudnám elképzelni, hogy a terhességemet szövetnadrágban töltsem, feltétlenül kell egy-két farmer.
Úgy döntöttem, veszek egyet az ebayről. Sokmindent vettem már onnan, de nadrágot még nem, ezért nem tudom, milyen méret lenne jó. 154 cm magas vagyok, és jelenleg 58 kg (54-ről indultam a terhesség elején). Akkor kb. európai 36-os méret jó volt, de most már nem vagyok biztos. Szerintetek angol (uk) méretezéssel inkább 8-as vagy 10-es farmert kéne vennem? Vagy esetleg még nagyobbat?


Picibo: UK10 short leget próbálj, de fazonfüggő is, mielőtt megveszed, méresd le a csipőt :) ... nekem van UK 12 és 14-es nacim is, a DP-ből kisebb kell, pl mint a Next - ből ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?