Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem mindenkinek legalább olyan jól telt a Húsvét mint nekünk, mert nekünk nagyon jól telt!!!KépIgaz, rohangáltunk a gyerekekkel a szülőkhöz, mint a kerge egerek, majdhogynem hajnalban keltünk, hogy emberi időben elindulhassunk...Huh! Még egy ilyen ünnepet egy héten belül azért nem vállalnék...DE azért tök jó volt.És sikerült zabálás nélkül megúszni!!!
MOst csak ennyit írok, hamarosan jelentkezek. Nemsokéra megyünk oltásra, aztán jön a láz...

Addig is legyetek jók!

Üdv:

Eszteranna
eszteranna
 
 


Vásárlói aranyköpések - Tesco, számtech. osztály

Az aranyköpéseket a számtech. pultban dolgozó telefonos (Vodafone, Westel) ill. Sulinetes kollégák gyűjtötték! ;)


- Melyik újságban láttam, hogy ilyen akciós órák vannak?

- Egy feltöltőkártyát kérnék!
- Westel vagy Vodafone?
- Nokia!

- Kártyás telefonhoz kérnék szépen utántöltőt!

- Tessék mondani, van most olyan telefonjuk, amelyik ceruzaelemmel működik?

- Drága fiatalasszony! Vodafone-os telefonba akkumulátort keresek!
- Ki vannak rakva a sorra!
- És az mindegyikbe jó?

- Melyik tarifacsomagban legyen a készülék?
- Mi az a KARIKAcsomag?!

- Nekem egy felmosóvödörre lenne szükségem, ide küldtek, azt mondták, itt kell kérni!
- Nekünk nincs felmosóvödrünk, csak telefonjaink vannak!
- De hát nekem van telefonom!

- Csókolom! Olyan kinyithatós telefont szeretnék Nokiába, de nem Vitaminban, hanem Dominoba! Van? (megjegyzés: Motorola T720i-re gondolt...)

- Szeretnék egy Vitamax kártyát venni Dominoban!

- Tessék mondani, a Nokiának mi az előhívószáma?
- ???
- Hát 20, 30 vagy 70?

- Samsung folyadékkristályos kijelzőt szeretnék venni! Van? (ez volt a TFT monitor)

- Tessék mondani, ez az elem jó az elemlámpámba?
- Hadd nézzem meg a lámpát, akkor meg tudom mondani!
- Ja, hát az otthon van...

- Tessék mondani, melyik telefon van Sulinetbe?

- Jó napot! Kapható önöknél Olympus 1000-es lábbal hajtható diktafon?

- Csókolom! Van önöknél telefonba akkumulátor?
- Igen, a mellettünk lévő soron.
- És melyik a jó, amelyik szilikonyos?
- NEM! Az lítiumos!
- Hát ugye én nem értek a szilikonyhoz, de azt mondják, az a jobbik!
- Nem szilikon, lítium!
- Na, hát akkor az!

- Jó napot kívánok! SZNEKKER-ből csak az a két darab van?

- Vasalódeszka ügyben szeretnék érdeklődni...

- Szeretnék a telefonomba tankolni!

- Telefont szeretnék vásárolni!
- Milyen legyen?
- Hát Westel...vagy Nokia!

- A Nokia előfizetésemhez szeretnék új telefont venni!

- Telefonom már van, csak készüléket szeretnék vásárolni!

- Jó napot! Vezeték nélküli zsinóros telefont szeretnék...

KépKépKépKépKépKép

további szép napot...
eszteranna
 
 


Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Sziasztok!
Nemigazán volt net, aztán meg idöm, mentünk ide-oda. Nagyon jó volt a hétvégénk.
És szerencsére az elöbb szereltem össze az UTOLSÓ kindertojás figurát, huhh.

A héten nem tudok sokat jönni, a szombati idöpont eldölt már? Remélem, nem fog esni.

Shine!
Nekünk is van eladó babakocsink, kukk ide, ha érdekel http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=123 912930

Én is jobban szerettem a rövidgatyót, mármint pizsit, hosszabb pólóval, felhúzva a szopihoz. Igy nem kell mindig a köntöst felvenni, úgyis meleg lesz.
See you szombaton. puszi a.
angi
 
 


Sziasztok!
Remélem, lassan kezdünk éledezni, így ünnepek után.
Sikerült digitgépet szereznünk, így van fent egy pár kép Mohácska albumban. Nem vagyok profi, ezért nem tudom átmásolni ide az albumpontos címét. Ezer bocsi. Aki kíváncsi ránk, megtalál.
Eszterannaa!
Szereztél egy jó delet nekem ezekkel a röffenetekkel. Hát nem semmi emberek vannak.
Találkoztam én is egy pár ilyennel, a kolleganőim, anyósom személyében, akiknek az a fontos, hogy villogjanak, de érteni nem értenek hozzá (lsd. Westel vagy Nokia).
A tali időpontjának leírásában nem én vagyok a kompetens személy, de pontos leírást a helyszínről adhatok. De szerintem csak csüt, vagy péntek, hogy ne kelljen annyit visszakeresni. Már egyszer leírtam, de az rég volt. Pontos leírás adok az oda irányuló különböző közlekedési eszközökkel való megközelításhez. Hu, ezt jól leírtam.
na menek megkönnyítem a bukszámat.

Lányok, új autók, lakások, hogy álltok?

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszta, megnéztem: nagyon édesek a képek! Kép
Angi, Annamari: köszi az ajánlatot, de babakocsit újat szeretnénk venni. Kép Ha minden igaz, akkor a hétvégén meg is vesszük. Illetve anyósom megveszi nekünk. Kép

Eszteranna, ez tetszett! Kép

Képzeljétek, új védőnénim lesz (a költözés miatt), és most egy kicsit izgulok. Biztos fel akar majd jönni. Ilyenkor megnézi alakást, vagy mit csinál?

Tényleg, Annamari: most készül a pelenkázó! Kép remélem, estére készen lesz! Kép

Láttátok az új képeket az albumban? Raktam fel egy pocis képet és egy fütyiset, amit múltkor V. doki készített és az egyik kedvencem. KépÁ, lányok, nem is vagyok elfogult. Ajaj, mi lesz, ha a prücsök megérkezik! Kép

sziasztok, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Shine!
Ne izgulj semmi miatt - ilyenért meg különösen ne, hogy meglátogat a védőnő! Ha azért megy, amiért kell (? - nálunk nem volt), akkor biztos nem a dobozaitok fogják érdekelni...

Kriszta!
Én is kíváncsi voltam... Tetszettek a képek. Kép

Ági!
Dani átfordulása Kép

Fcs!
Készül a játszó - takaró?

Ki szervezi a talit? Délelőtt vagy délután lesz?

Terika
terika
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dícsérő szavakat! Jól esett. Legalább egy valami amit jól csinálok...

A tali szerintem olyan közös szervezés. Mindenki. De azt hiszem, Ági összefogja. Én meg a pontos helyszínleírást készítem.

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Taliról küld Valaki fontos infókat hánykor hol ..már volt egy Pirusos levél anno de változott esetleg valami?
Ha ilyen rossz idő lesz akkor valami fedett elképzelés a talira????

Picus
picus
 
 


Sziasztok Lányok!

Én sajna most nem tudok a tali szervezésével foglalkozni, mert rengeteg a dolgom!Kép
Jó lenne még egy körmélt küldeni, szerintem kezdődjön de 10-kor, és meg kellene a levélben írni, hogy pontosan hogyan lehet megközelíteni a helyet.
Picus, hétvégére már jó időt mondanak, már holnaptól indul a felmelegedés, bár azután hogy Húsvétra is esőt igértek és szépen sütött a nap, már nem hiszek ezeknek az időjósoknak!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


de.10 hát akkor én nem tudok menniKép
Hétvégén Andrea nap lesz és tutkó lesznek vendégek pl anyukám. ő meg amilyen ritkán jön!!
Puszi Picus
picus
 
 


Sziasztok lányok!

Hát mindenkit meglocsolt a nyuszi????
Jelentem Panna teljesen jól van (el ne kiabáljam) Azért ideges voltam már, amikor 39,5 volt a láza... Csilla eszembe is jutott. (három napos láz)

Edina, VKOrsi, Gratula a babákhoz! Kép
Amikor titeket olvaslak, valahogy motiváltok a babázásra. Annyira lenne kedvem hozzáKép

Tali
Tessék jönni mindenkinek!!! Pontos leírást a helyszínről akkor Mohácska (Kriszta) küldi?
Kriszta! leírnád úgy is, hogy autóval kb hogy lehet megközelíteni?
Mi van akkor, ha késünk és nem érünk ide 10-re? (Sajnos a párom az állandóan elkésik mindenhonnal) Jajj már nagyon izgulok.
Mennénk mi is. Nekünk jó a de. 10 óra. Délután már kevésbbé....

Picus!
Az nem lehet, hogy nem jössz (jöttök), hozd el anyukád is! Olyan jó lenne megismerkedni MINDENKIVEL.

Itt irigykedek FCS, Ágiboszi... -ra akik összejárnak. Én is szeretném szorosabbra venni a kapcsolatokat.

Ami a pizsi vagy hálóneglizsé témát illeti - már írtam, hogy poló és kisgatyó. A poló célszerű, mert csak felhajtod, nem kell a gombokkal babrálni, a kisgatyó kényelmes is, a betétet is jól fogja (szülés után ugyebár...) és ha látogatóid jönnek sem kell köntössel vacakolni, na meg a benti hőmérséklet is jó...

Mióta van kismama koncert is?
Azért haladunk a korral rendesen. Én még csak 18 hónapja szültem, de akkor még csak előadások voltak (papástól, orvosostól, védőnőstől...) és idönként kismamatorna.

Na, dugulok, mert off leszek.
Puszi nektek. Kép Kép Kép

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Picus, ez nem fair! Imádom Andikát, de akármennyire is ünnepeltek, GYERTEK EL!!! Majd délután buliztok!Kép

Lányok, akik érdeklődtetek rucik iránt megjött az új szállítmányKép Ezért még kevesebb időm leszKép Kb holnap délután kezdem el a képfeltöltést a Babaszobába!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekünk sem igazán jó a 10 óra - Bobó alvásideje miatt. Akkor mi is lemaradunk? Kép

Terika
terika
 
 


Nekünk a du. jobb lenne. Mi legyen? Jó lenne tudni már holnap. Remélem, jó idö lesz.

Képzeljétek, minden reggel gyalog megyünk az oviba, nézzük a leveleket, virágokat, stb. Hát most nem voltunk 6 napig, és az egyik kertben az utcában már kezd virágozni az orgona. Múlt héten komolyan még alig volt levélkezdeménye! És még a nap sem sütött olyan sokat.
Megyek dolgozni.
a.
angi
 
 


Lányok!

Ennyi embernél számolni kell azzal, hogy valakinek mindig az alvásidejébe csúszik a tali. Valahogy kompromisszumra kell törekedni! Zsombi is délelőtt alszik még, de tudom, hogy a nagyobbacskák ebéd után, szóval valakiknek engedni kell!

Akkor legyen délután! Mikor kezdjünk????

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek küldtem emailt, kérem jelezzétek akkor hogy mikor legyen a tali. JAvasoltam a délután 3 körüli időt, mostmár elég későn sötétedik igy lehet tovább maradni.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Angi: imádom az orgonát, gyönyörű lehetett! Kép

Krizsi: de örülök, hogy Panna meggyógyult! Kép Ez a mai nap legszuperebb híre! Kép

Tali: lányok, én igyekszem elmenni, de nem tudom, sikerül-e odaérnem (jó messze van a 17. kerülettől). Ma is voltam ugyanis sétálni, és 20 perc után úgy begörcsölt a pocim, hogy azt hittem, menten megszülök. A hasam , a hátam , de még a derekam is görcsölt. Alig értem fel, le is kellett feküdnöm, amire elmúlt. Létezik, hogy ez már jóslófájás volt? Ilyen korán? (32+2) Már tegnapelőtt is ez történt a séta után, úgyhogy már nem is merek sehová menni. vagy ez normális?

Ja, és újabb meglepikkel szolgált a terhességem: 1. kijött az eddig nem létező aranyerem. Hurrá!
2. Képzeljétek az egyik mellemből folyik valami . Előtej????? Már tegnap reggel is volt egy-két vízcsepp-szerű a pizsimen, de mivel előtte mosogattam, így gondoltam, csak felfröcsköltem, de ma reggel is volt, pedig csak épp felkeltem. Nektek volt ilyen? (Állítólag anyukámnak folyott a teje a 7. hónaptól.) De az nem gáz, hogy csak az egyik mellemből jön?
Párom persze örül, mint majom a farkának, mert szerinte így tuti jól fog lakni Ádám a születésétől fogva. KépNagyon aggódik a lelkem! Kép


Annamari: hol vagy???????? Mizújs veletek? Remélem, Balázs nem lett beteg!

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Én nem kértem, hogy MIATTUNK legyen más időpontban a tali. Éppen azért nem tettem azt, mert tisztában vagyok vele, milyen sok gyerekhez kell alkalmazkodni. Mindössze jelezni akartam, hogy nekünk ez nem igazán jó - kár volt.
terika
 
 


Sziasztok!
Shine!
Szerintem minden normális, ami Veled történik! Ne izgulj, az árthat!! A kolleganőmnek a sok idegeskedéstől keményedik a pocija, és rövidült a méhszája, pedig ő fiatalabb, mint te, azt hiszem. Ha azt mondta a doki, hogy minden ok, higgyjél neki! Nekem, Danival, kezdettől fogva jött némi váladék, előtej, nem baj.

Terika!
Szerintem mindenki szeretné, ha minél többen ott lennénk, ezért kell megkeresni a lehető legjobb időpontot.Mellesleg, én nem nyilatkozhatom az időről, mert mi nagyok vagyunk, nekünk kell alkalmazkodni a kisebbekhez. Jeleztem, hogy holnap leírom az odajutás ÖSSZES LEHETŐSÉGT, MINDEN IRÁNYBÓL, MINDENFÉLE KÖZLEKEDÉSI ESzKÖZZEL. Remélem érthető leszek.
Én már nagyon várom a talit.
Megyek, mindenkinek jó éjt!
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok lányokKép

Solya, Annamari, Csilla, Benő, Pirus nem kapta meg a levelemetKép Visszadobta a rendszer, van akinek megtelt a postaládája, van akinél a kiszolgáló nem müködik éppen.

Felvetődött a kérdés, mi van akkor ha esik az eső, vagy továbbra is ilyen zimankó van, akkor hova menjünk, ahol van fedett hely és nem fagyunk szét? Valaki megleste a szombati várható időjárást????

Shine,
Ami csöpög az az előtejcsiKép Tök normális dolog, van akinél van van akinél nincs, nekem speciel csak ha megnyomogattam a bimbót akkor volt egy egy kosza csepp az utolsó hetekben.
A poci keményedésre meg a legjobb orvosság a sok pihenés, kényelmes ruhákban levés, és nem kifárasztani magad. VAn valaki aki elhozzon esetleg a talira kocsival?, kényelmesebb volna.

Terika,
azért lett feltéve a kérdés, hogy mindenkinek a lehető legjobb időpontot találjuk meg, ami persze soha nem fog bekövetkezni, de legalább megprobáljuk a lehetetlentKépKép

Kriszti,
bocsi, de mi nyolckor ugy elaludtunk, mit akit fejbevertek, és amint látod most ébredtem fel, a mircen meg már nem volt senki.
Ez a kis bealvás annyira sikerült, hogy a gyerek ma sajtgyártó programban vesz résztKépKép fürdés elmaradt, cicizett egy nagyot és még közben elaludtKép

Nah megyek és folytatom ezt a nagyon jó kis progit én isKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Terika, én egyáltalán nem támadásnak írtam, amit írtam, de ezt a lányok fentebb már leírták, mármint, hogy miért írtam, MINDENKInek!

Ági, az én postaládám nincs betelve, mert folyamatosan kapom a leveleket! Megpróbálnád még1x átküldeni a pirusl@hotmail címre is? KöszikeKép

Hát, ha ilyen marad az idő, mint most reggel is, akkor nem kell hogy fájjon a fejünkKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szombat kb: 17 fok de esőt mond...Kép
picus
 
 


Picus:KépKépKép
Pedig már kezdtem beleélni magamat, hogy jön a tavasz!
Én sajnos semmi értelmes menedékhelyet sem ismerek! Azt tudom, hogy még1x ne menjünk a WestEnd játéksátrába!
Mondjuk a tali utáni kajálás nagyon jó volt!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Jó a du. 3 óra.
Solyáékkal mi van?

Shine!
Már 32? Le vagyok maradva. Most írtad, hogy II KépKép
Sok-sok pihi!!

a.
angi
 
 


SziasztokKép

Pirus,
a hotmail nem vette az adást tegnapKép csak azt irtam amit itt is, hogy kinek mikor lenne jó.

Hm eső, remélem nem lesz, mert hiába vagyok pösti (valójában budai) jány halvány lila gőzöm sincs, hogy hol lehetne zárt helyen talizni, mivel manó az első babócám eddig ilyenen soha nem gondolkodtam. Jah ami késik az nem múlikKépKépKép

Pozitív gondolatokkal bombázzuk meg a napocskát, hogy szépen süssön, és kérjük meg az esőt hogy aznap vegyen ki szünetetKép

A többiekről mit tudtok: Solya?? Annamari?? Benő??

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági, igen, most is vacakol a hotmélem, de sajna nincsen több címemKép Tudod, mi kalózkodjuk az internetet!Kép
Solya eltűnése Nekem is gyanús, lehet, hogy felhívom ma!
Annamari szerintem olvas minket és jön is a talira!
Benőről nem tudok semmitKép

Szóval, Nekem mindegy mikor megyünk, Zsombi délelőtt is 2 órát szunyál, meg délután is. Az egyiket feláldozzukKép Szóval Nekünk is jó a du. 3 óra!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Hogy kell kalózkodni???
a.
angi
 
 


Pirus Ti ennyit alszotok? MázlistaKépKépKépKépKép
Este is jól alszik a Manó?
Du. 3 óra akkor az időpont ??
Most nagyon jó idő van..
WestEndbe szerintem se menjünk..
Andi annyira szereti most a gyerekeket, hogy az utcán meglát egyet és rohan és letámadjaKépKépKép

Picus
picus
 
 


Angi, nálunk ez kényszermegoldás sajna, a kedves Vivendi csak 2006-ban hajlandó vezetéket kötni, mert amikor épült a ház, a kivitelező széttörte az eredetit.Kép
Kell egy access point nevű berendezés hozzá, meg a közelben netkapcsolat, mondjuk szomszéd, és egy notebook, de lehet, hogy sima PC-n is megoldható, ehhez párom ért. Akkor lehet felezni a költségeket.

Picus, ja Zsombi egy mormota, este fél9-reggel 7-ig alszik a szokásos napi 2x-i intermezzója mellettKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Mint írtam, mi alkalmazkodunk, mert NAGYOK vagyunk és NAGYON szeretjük a játszóteret.
Most leírom az oda való közlekedés minden útvonalát, formáját.
Délpestről és Délbudáról kocsival:
a Margit-Hídig lehet az alsó rakparton jönni. Ott tovább a felső rakparton az Árpád fejedelem úton, az Árpád-híd előtt kb. 150 m-re, a MOL kúttal szemben. A játszótér előtt lévő u-ban a parkolás megoldható.
Ugyanerről tömegközlekedési eszközzel: Batthyány tértől HÉV-vel az Árpád-hídnál leszállni, onnan visszafelé, az aluljárón át, kb. 100 m gyalog.
Pestről az Árpád-híd felől kocsival:
Árpád-hídon át, a felüljáró alatt balra el, majd az első balra lekanyarodási lehetőségnél (Perc u) lefordulni, majd szintén balra a Lajos u-án az első és egyetlen jobboldali utcán (Tél) parkolni. Ott ki, látható a játszi.
Tömegközlekedve:
Árpád hídon a Szentlélek térig 1-es villamossal (az utolsó kocsiba szálljatok). Ott leszállni, majd az Aquincum szálló felé az aluljárón átmenni. A szálló előtti járdán sétálva 3 perc. A villamosról látható a játszi a szálloda után.
Remélem elég érthető voltam.
Akkor tali ott, ha az idő is engedi.
REMÉLJÜK!!
Nekem könnyű, ott lakunk onnan 2 megállóra (dicsekvés volt).

Puszi mindenkinek

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok lányok!

Ezek szerint körbeküldhetek egy újabb emailt a három órás időponttal?
Van már ötlet a zárt helyre?

Pirus,
a vivendi másban sem a legjobb cég sajnaKép de legalább élelmesek vagytokKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Ha valóban az a lényeg, hogy MINDENKINEK megfeleljen az időpont, akkor miért okozott ekkora felháborodást a hsz- em?

Ági!
Számomra még mindig nem derült ki, hogy hánytól lenne a tali.Kép

Kriszta!
Nem semmi, amit itt a megközelíthetőségről írtál! Köszi. Kép

Terika
terika
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukkantok egy pillanatra. Itt szép napos idö van már elég régóta és ezt kihasználjuk amíg lehet. Szinte egész nap a kertben vagyunk, apa most is kint süti a vacsinkat. Szombaton, a tali miatt átküldhetitek a felhöket ide, ha esne, de utána visszaküldöm. Majd gondolok rátok. Jó lenne köztetek.

Puszi
Csilla

A nap eseménye nálunk:

Kriszti beleesett a wc-be. Felmászott rá, de nem volt lecsukva, így a bal lábával belecsúszott teljesen, a jobb kint lógott a szélén, a kezeivel pedig kapaszkodott a fedélbe, amit már félig magára húzott. Kb fél percre volt magára hagyva, rögtön kihasználta, hogy nyitva maradt a fszoba ajtaja. Pont készültünk boltba, így kezdtünk mindent elölröl.

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi!
Valóban nem kaptam mailt, pedig működött mindkét postaládám, de sajnos megoldódott a dolog: Balázzsal hétfőn fekszünk be a Sváb-hegyre, valószínűleg krónikus hörgőgyulladása van, ezért a sok betegeskedés, és az immun-eredményei is rosszak, szóval ezeket fogják kivizsgálni.
A hétfőtől kórház tegnap derült ki és már akkor tudtam, hogy nem megyünk szombaton, de ma lázasan ébredt, úgyhogy a dolog így rövidre lett zárva.

Solya azt hiszem, megy a talira, az előbb küldött sms-t, hogy mikor lesz, jól tudom, hogy 3-tól, igaz? Pirus, felhívnád, hogy egyeztessetek?
Na ebben a pillanatban írt Solya, hogy ők akkor pont alszanak... Akkor nem tudom, hogy megy vagy nem...

Mindenesetre jó talizást azoknak, akik mennek!!!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, nem tudtam nagyon visszaolvasni a topicban, és biztosan volt már erről szó, de azt szeretném kérdezni, hogy van-e valamelyikőtöknek személyes tapasztalata dr Ács Nándorral kapcsolatban. Minden információ érdekel, és előre is köszi!
szotyi2002
 
 


Szép jó reggeltKép

Renáta,
Ird be a keresőbe Ács doki nevét (simán csak hogy Ács) és alul meg jelöld be hogy a klinikák topicot nézze át, nekem vagy 10 hozzászólás is bejött aminek ő volt a témája.
De majd jönnek a lányok akik ismerik és tuti fognak ők is irni neked.

Annamari,
hu ez nem jó hírKépKép Bizzunk benne, hogy megtalálják a bűnöst és gyorsan meggyógyul Balázs.
++++++++++++++++++++++++ energia a gyors gyógyuláshoz.

Lányok akik tuti jönnek dobjatok már meg egy maillal, hogy úgy nagyjából tudjam kire számíthatunk a talin.

Jah és még valami, Vkorsi,Eszteranna, Edina titeket is nagyon szivesen látunk a talin holnap délután a máltai játszón, Kriszti leirta a megközelíthetőséget.

Picus,
az alvás nálunk sem sláger mostanában, de az éjszakát már simán átaluszuk, 9 től reggel 7 ig

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Lányok!Kép

Nem akarom újra feltalálni a spanyolviaszt, de szerintem az egyedüli megoldás tali ügyben, hogy senki ne maradjon le - tartunk egyet délelőtt is valamikor a közeljövőben.
Nagyon jó, hogy a többség akarata szerint legyen ekkor vagy akkor, meg hogy alkalmazkodjunk egymáshoz, de a gyerekünk alvásideje dönti el valójában, hogy tudunk- e menni vagy sem.
Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy emiatt nem találkozhatom mindenkivel, pedig rettentően szeretnék...De úgy gondolom, hogy aki nem megy el egyik vagy másik talira, az csak azért lehet, mert éppen akkor alszik a gyereke. Gondolom, nem csak én vagyok kíváncsi másokra...
Én nem tehetem meg azt, hogy lemondok a napközbeni alvásról, mert csak 1 x alszik Bobó, és anélkül elég érdekesen nézne ki a napunk. Sokszor még azzal együtt is érdekes Kép
Azt JAVASLOM, gondoljátok át ezt a lehetőséget (délelőtti tali is), hogy senki ne érezze magát kirekesztve emiatt!

Annamari!
Gyógyulást Balázsnak!

Terika
terika
 
 


Most néztem a metnetet, hát nem biztat túl sok jóval KépKép
Még ha nem is esik, mit csinál az aprónép egy csuromvíz játszón? Azért mi kitartunk.

Annam!
Jobbulást kívánok Balázsnak, meg azt, hogy végére járjanak a dolognak, minél elöbb, és persze legyen minden rendben.

a.
angi
 
 


Ha vki beszél a Solyával, hát ha fél négyre érnek, az se baj
angi
 
 


Sziasztok!

Kicsit visszaolvastam. Köszi, amit a kutyámmal kapcsolatban írtatok.

Krizsi!
Átérzem az idegességedet a láz miatt. Daniella szokott produkálni 2-3 napos lázakat, minden más tünet nélkül. Kivizsgálták, kórházban, + gyerekorvosa is, nem találtak semmit. Remélem egy kicsit megnyugszol. Bár ezt egy anyának hiába mondja az ember ( ezt mondta nekem is az egyik orvos). És ezért csinált egy csomó vizsgálatot, hogy megnyugodjak.


Shine!
Pihenj sokat!

Annamari!
Nem jó hír Kép Jobbulást Balázsnak!

Jó talizást!

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Lányok, beütött a krach, most telefonáltak, hogy anyósomat khba vitték, úgyhogy muszáj lemennünk vidékre. Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom KépKépKép Megyek csomagolni.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Solyával, és azt mondta, hogy jönnek, lehet, hogy csak később, de jönnek!Kép
Lányok, mivel nem találtunk fedett lehetőséget, ezért, ha esik az eső, akkor automatikusan elmarad a tali. Oké lesz így?????Kép

Annamari!
Jobbulást kívánok Balázsnak és sok drukkot a kórházi benttartózkodáshoz, remélem minden rendben lesz! Majd gyere és mesélj!

Most rohanok, mert ezer a dolgom!
Akkor a holnapi viszontlátásra!!!!KépKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Angi,
nagy drukk hogy minden rendben legyen anyósoddal, és biztonságos utazást kívánunk.

Pirus,
nagyon jó hogy jönnek Solyáék, mi össze vissza alszunk még, mikor milyen kedve van Daninak, ezért viszem a babakocsit, abban is szeret horpasztani, ha elfárad majd elalszik abbanKép

Eső, olyan nem lehet, nem eshet, nem engedélyezte neki senki. Ezer ágra fog sütni holnap a napocskaKép

Mentem csavarogni manóval

Kriszti,
van egy rossz hirem, nem tudták beszerezni a könyvet, jelenleg nem volt raktáronKépKép de nem adom fel megnézem még másik nagykerben is.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


SZiasztok!

Úgy mennék holna, de nálunk is az alvásidő (mivel össze-vissza alszik) nagy kincs.
De én még próbálkozom...
Shine, Csilla - kedvesek vagytok, hogy Pannára gondoltatok.
Már tényleg jobban van.
Tegnap levágták a haját.
Nagy hír, mert a maga 1,5 évével (pont MA másfél éves)kemény 5 cm-s haja volt.
Már a fodrász is mondta, hogy ugyan növögetne, de elvékonyodott, és ezért nem sűrűsödött be a haja. Hát most van 3 cm-s haja.
Helyes lett, de "oda a lobonc"Kép Kép

Annamari!
Balázs remélem hamar meggyógyul++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++ ezt mind nektek!!!
Angi!
Remélem jobban van az anyósod. Jobbulást neki is.

Babás anyák, már rég nem írtatok! A múlkoriban bepofátlankodtam a Kaális oldalra. Úgy örülök, hogy VK Orsi itt van már nálunkKép Kép Kép
Jó lenne sok ilyen csodáról olvasni.

Pirus, Picus, Ágiboszi, Shine, Terika, Kriszta + a többiek (elnézést, ha valakit nem említettem) gondoljatok ránk is a talin, ha nekünk nem jönne össze...

Puszi Mindenkinek és kellemes hétvégét.
Remélem találkozunk!!!

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Mi nagyon bízunk benne, hogy holnap, a híreszteléssel ellentétben mégsem fog esni!Kép Sőt, én még abban is bízom, hogy Bobónak nem lesz holnap semmi baja - ma megint köhögött néhányszor - , és tudunk menni. Remélem, odatalálunk! Ha mégsem, az nem a útvonalleírás miatt történik...Kép Légyszi kapcsoljátok be a telefonotokat!Kép

Terika
terika
 
 


Terika,
én tuti be leszek kapcsolvaKép))
Bár még én sem voltam ott, de szerintem, tökéletes volt a leírásKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, megyünk holnap mi is!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Annamari!
Jobbulást Balázsnak!!!

Remélem sokan leszünk holnap, a verőfényes napsütésben!!!! Mert milyen más idő is lehetne!
Bízom benne, hogy én is odatalálok, mert ott még mi sem voltunk KépKépKépKép. Mármint a játszón. Igaz ugyan egy jópárszor elbicikliztünk előtte, meg el is autókáztunk.
Egyedül megyek, mert az én fiam is beteg. Allergiás köhögésnek hittem, emiatt is vittem le, merthogy egészségesnek nyílvánítottak minket 3 hete, kiderült vírusfertőzés, és izületi gyulladás. Mire sorra kerültünk, alig bírt lábra állni. Ha hérfőig nem múlik, Budai GyK. Mindenesetre szerdáig itthon. Hétvége fekvés.

Holnap remélem talizunk.

Puszi-Kriszta

mohácska
 
 


Ja, és annyit a metről, hogy Miskolcra egész hétre rossz időt jósoltak, és egy nap kivételével olyan napsütés és meleg volt, hogy csak na!
Fulescsacsi
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?