Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Süti, az eredmény tök jó, ne parázz :!:

Anna, nagyon szép kis családod van. És a gyerkőcök tündériek.

Olyan jól nevelt mindegyikük mint a képeken? Ott nagyon jó gyerkőcöknek tűnnek :)
Vendég
 


Esik a hó, nagyon rákezdett :shock:

floranan
 
 


Itt ma még nem esett szerencsére (III. Bécsi út)

Kép
v.andi
 
 

 
 

Tudtátok, hogy ma van az alvás világnapja?

Miért is keltem ma fel? :roll: :oops: :wink:
Vendég
 


Komolyan??? Kép Kép Kép Kép
Tényleg,minek is keltünk ma fel.Éreztem én már reggel,hogy valami nem stimmel Kép Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Köszi Süti a turi lapot!! Ma próbáltam kismama boltot keresni, de mintha nem lenne a Földön egy sem!!
Vettem két felsőt valahol, de gatyára van szükségem... :roll:
Ma voltam védőnőnél, elmondtam neki, hogy múlt héten úgy éreztem, mintha a baba mozogna, (a rezgés és a buborék), erre ő is azt mondta, mint már valakinek itt, hogy "csak bélmozgás lehetett" majd a 18. hét körül fogom érezni!!! Hát ez érdekes, akkor előtte miért nem mozogtak úúúgy a beleim, mint múlt héten??? Na mindegy, ehhez én kicsi vagyok!
Komolyan ma van az alvás világnapja? :lol: Mert én ma annyira, de annyira álmos vagyok, hogy az nem igaz!! Még az a mázli, hogy SZABIN vagyok!!! :mrgreen:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát a gyerekeim nem éppen angyalok, de nem is ördögfiókák :wink: Szerintem nagyon jó fejek, de azt hiszem, kicsit elfogult vagyok :oops: . A legrosszabb tanulónak 4,5 volt az átlaga. Mindegyik nagyon okos és nagyon szeretnek olvasni. Csoda, hogy szeretnék még :?: :!:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Bigmac???????Ebből 20-30 kg hízás lesz!!!!!Én két sajtburgert kaptam az előbb,már nincs belőle!!! :oops:

Doki is mondta h minden okés a lelettel,ne parázzak!!!!

Jajjj ma én is álomkóros vagyok,de a férjem szerint ma az ölelés napja van!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, még este jövök.

Jelentem, tettem fel képeket a picasa-ra, már külön albumba, mert nem sikerült 42 alá redukálni Andris fejlődésének lépéseit. Kicsit túltengtem! :oops: Esküvős és régi férjes fotókat majd teszek még fel, csak azok CD-n vannak, elő kell túrni. Móka: Szuper az albumod, írtó csinos vagy! :D

Holnap megyünk dokihoz terhesgondozásra. Én ezért azutánra tartogatom a bűnözést. :wink:

Apósom, aki egyébként háziorvos ma eljött, hogy megnézzen, mert féltünk, hogy tűszös mandulám van, de szerencsére nem. Csak rá van rakódva valami lepedék a manduláimra a betegségtől. Nem tud olyan gyorsan tisztulni, ahogy kéne. Homeos cuccokat beszerzett férjem, remélem hétfőre már javul a helyzet.

Suti: Én mit szóljak, nekem a Down 1:1414-hez, pedig egyidősek vagyunk. :o Szóval, nyugi!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hgrita, megelőztél... be akartam jelenteni, h van meglepink:D telepakoltuk a picasat képekkel... :D
Van különben limit? nehogy valaki miattunk ne tudjon tölteni :P

Nagyon nagyon cuki Andris baba, bár már inkább nagyfiú :D
Nem is tudom, hogy én mennyi képet fogok készíteni szegény gyerekről...
(A lakás, ami hamarosan elkészül, két szintes lesz, és a nappali felett nem lesz szint.. tehát nagy belmagasság lesz.. na ebből csak az a lényeg, h igazi művész lakás lesz, és szupiszupiszupi képeket lehet majd a rengeteg fény miatt csinálni.. ( fotózok, de csak hobbi) ..

A csinivel azért vitatkoznék, dömpernek érzem magam!! :evil:

Anna, gyönyörű a családod, és mennyire hasonlítanak egymásra. Igazi kis orgonasípok :D

Süti, nem tudom miről beszéltél, nem volt semmi gáz a lávstoryddal:D

Zsófi, én is várom a beszámolódat a babakocsiról:D (én az a márkát néztem, amit Te az ikresből, csak egyeskét:D)
Köszönöm, de ha nagyon messze kell mennetek , h megnézd, akkor ne fáraszd magad! Jó kirándulást Nektek!!

El is köszönök, mert este baráti vacsi, holnap meg családi szülinapok, úgyh megint utazok, de most csak Zalaegerszegig:D
Ja, és most a hétvégén mindenki megtudja kis Gubacsunkat!!

pupi Nektek!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, Rita, nagyon jók a képeitek :)
Vendég
 


Rita,nagyon jók a képek.Andris pedig nagyon édes.Nagyon nagyfiú már!!!Jobbulást neked is!

Móka,Te album is olyan jó!Látom te sem vagy az az egy helyben ülős.Kellemes családozást,barátozás a hétvégére.

Enyim gyomor most nem örült a bikmacnek.Ki éppen nem jött,de nem vagyok a TOP 10-ben.

Én is raktam Vandi albumot :wink:

Kép
v.andi
 
 


Andinak privije érkezett :lol:

Tök jók a képek :)
Vendég
 


Tiszta jó az estém,csokifagyit eszem(update1-est!!!)nyami,plusssz csodás fotókkal elégíthettem ki a kíváncsiságom 20%-át!

Rita ,Andrist örökbe fogadnám,nagy cuki!!!!!!Ti szép pár vagytok!

Andi csupa izgalom és boldogság az életed,ez jön le a képekről,és nagyon tetszik az étkező-nappali fala!!!!!Ha festésnél látom tuti lekoppintom!!!!

Móka,nagyon tetszenek a képek.Hol volt a nászút?????

A többieknek is köszönöm h felraktak képeket!!!!

Móka,mikor elképzeltem egy romantikus történetet,h megismerem a "királyfit" -aki egyedülálló- ,és első körben belém szeret,és elvesz feleségül, akkor nem pont a történtekre gondoltam.A lánykérésbe semmi romantika.Az esküvőhöz meg löket kellett,mégpedig:mondtam neki,hogy én mindenképp férjhez megyek,vagy hozzá vagy máshoz!!!Ha nem akar elvenni akkor ne is pazaroljuk egymás életét.Hát ez sem volt romantikus.

sutimano76
 
 


Hahó!

Mindenkinek gyönyörűséges képei vannak!!!
Nagyon imádtam a szőlőjelmezt Móka! Mindig ilyenre vágytam kiskorom óta, de soha nem valósult meg!!
VAndi, oda vagyok a nappaliért!!

A napokban csinálok én is albumot!

floranan
 
 


Köszönöm a nappali dicséretet :oops: 3 hónapig bújtam a netet,illetve kötve volt a kezünk,mert bizonyos összegű m2 árban lehetett gondolkoznunk a burkolatik tekintetében.A csíkos tapétától a festő is hátast dobott,na de ő azért,mert vízszintesen van feltéve.A férjemmel úgy választottuk ki,hogy egy tapéta boltban megláttuk,és ő csak annyit mondott: Nem mered :lol: :lol: :lol: Hát mertem :lol: .Gyakorlatilag ez adta meg a ház színét.Barna,bézs,piros.

Kép
v.andi
 
 


Ja, azt akartam is írni Móka szőlő jelmezére, hogy amint megláttam szőlő ehetnékem támadt 8) 8) 8)

És ma láttam a piacon olyan szép epreket, majdnem elcsábultam :lol:
De még van itthon alma meg narancs, azt kell előbb "elpusztítanom" :lol:

Süti, küldjél neten keresztül nekem sok sok fagyit légyszi légyszi :)
Vendég
 


[quote="v.andi"]K írta:v.andiöszönöm a nappali dicséretet :oops: 3 hónapig bújtam a netet,illetve kötve volt a kezünk,mert bizonyos összegű m2 árban lehetett gondolkoznunk a burkolatik tekintetében.A csíkos tapétától a festő is hátast dobott,na de ő azért,mert vízszintesen van feltéve.A férjemmel úgy választottuk ki,hogy egy tapéta boltban megláttuk,és ő csak annyit mondott: Nem mered :lol: :lol: :lol: Hát mertem :lol: .Gyakorlatilag ez adta meg a ház színét.Barna,bézs,piros.


Áááááá, látatlanban rabul ejtett az egész ház, piros-mániás vagyok :)

floranan
 
 


Boboka,ez jó!!! Egy szőlő jelmeztől :lol: :lol: :lol: :lol: Ez annyira cuki :lol: Epret én is láttam,de még elég drága.Alma,narancs,már unom.

Bigmekzabálók,Ti jól vagytok????Enyim gyomor mattot kapott. :twisted:

Kép
v.andi
 
 


Floranan,én is piros imádó vagyok.Szeretem a színeket nagyon.Igyekeztünk úgy kitalálni,hogy ez az első közös otthonunk,imádjuk,mert rengeteget küzdöttünk érte.Meg is lett az eredmény:Juniornak hívják :wink: 8)

Kép
v.andi
 
 


Vandi :D:D

Nekünk a lakás most sokszínű lesz, mert a szobákat mindenfélére festjük majd, sőt a párom brazil tájat akar festeni a nagyobb felületekre. Eddig még nem jutottunk oda, de már annyira szeretném!!

floranan
 
 


Most megyek, kidőltem, holnap pakolok fel képeket Picasara.

Jó éjt mindenkinek!!

floranan
 
 


Boboka kérésed számomra parancs Kép

sutimano76
 
 


Andi,Floranan ,holnap ha ideenged a férjem rakok fel képet a hálószobáról.

sutimano76
 
 


Ha hamarosan nem érkezik meg a tavasz min 15 fokkal,akkor lassan így fogok kinézni: Kép
Ma olyan havazás volt azt hittem begolyózok!!! Kép
Azt hiszem menek Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ez a hetem nagyon fárasztó volt... :(
Két éjjel "alvajáró" voltam.. de szó szerint... szegény férjem sem tudott tőlem aludni éjjel.. nappal pedig átmentünk zombiba... annyira hullák voltunk... :D

Tegnap este pedig a férjem tovább maradt a melohelyen... mert József napoztak... megivott 2 sört... hazajött... evett... és beszélgettünk... egyszercsak hirtelen elkezdett görcsölni a baloldala... már fetrengett... hányt a fájdalomtól... láttam, hogy mese nincs irány a bonyhádi ügyelet... ott várni kellett a dokira, mert kint volt valahol háznál... óráknak tűnt minden perc... az én férjem már az ájulás határán volt... :( végre megjött a doki... adott Viktornak egy vénás szurit... 2 ampulla Algopyrin és 1 Papaverin (valami ilyesmi volt a neve... de lehet, hogy rosszul emlékszem....) a doki azt mondta, hogy valószínű a húgyvezetékbe szorult egy kő... vagy a belekkel van valami....
Jobban lett... csak nagyon szédült... elindultunk haza... erre kb 10 km után megszólal, hogy visszajöttek a görcsök... én azonnal megfordultam az autóval és indultam Szekszárd felé... mert mondták a bonyhádi ügyeleten, hogy éjjel visszatérhetnek a görcsök akkor Szekszárdra kell menni...
Már majdnem Szekszárdon vagyunk... megkérdezi, hogy nagy baj lenne e ha azt mondaná, hogy menjünk haza?! Mert nincs fájdalom... Dehogy nagy baj... ok... megyünk haza... hazaértünk... aludtunk kb 1 órát... és kezdődött elölről minden... :(
Gyors segítettem felöltözni... és már indultunk is az ügyeletre Szekszárdra....
Ne tudjátok meg... úgy féltem... tele volt az út széle mindenhol őzekkel és szarvasokkal... én ekkora szarvast még nem is láttam , mint tegnap éjjel... :roll:

Beértünk a kórházba... fel kellett gyalogolni a második emeletre... és hopp... Viktornak elmúltak a görcsei... szerencsére! De mondtam neki, hogy én már nem viszem haza, mert mi van akkor ha hazaérünk, és kezdődik minden elölről... :(
Kellett pisiljon... addigra már fájt neki a pisilés... és vér volt benne... :(
A doki azt mondta, hogy valószínű köve van.. ami felsértette a húgyvezetéket... és a görcsök a lépcsőzéstől is elmúlhattak... :)

Ma reggel volt UH és röntgen... minden negatív... a doki azt mondta ma, hogy a görcsök azért voltak, mert a veséből a húgyvezetéken keresztül átment a kő a pisi hólyagba... és most ott van... de már nagyon kicsi... Jaaaa és azt mondta még, hogy miért nem ivott több sört???

Ma délutánra már hazahozhattam... és délután kettőtől ötig aludtunk... annyira jól esett... az előbb olvastam, hogy ma van az alvás napja... ez nálunk bejött... :)
Szerencsére Viktor jól van és semmi baja már... két hét múlva kell visszamenjen kontrollra...

A mai napra mindenképp kértem fél nap szabit... mert apukámat is kellett (eredeti terv szerint) vigyem műtétre Szekszárdra... de a fél napból egész lett... mert mondtam a főnökömnek, hogy nem bírom nyitva tartani a szemem... alig aludtam valamit éjjel... rendes volt... :)

Most megyek és elteszem magam holnapra...
vikiviktor
 
 


Hú, Vikiviktor, pihizzetek sokat, jobbulást!!

Visszatérve: Sütimanó, az a lényeg, hogy a vége jó!! És a történetetek amúgy is filmbe illő!! És tök jó, hogy a párod nem futamodott meg a harcias amazontól :D

floranan
 
 


Jesszus Viki,micsoda estétek volt.Remélem a hétvégén jut időtök kipihenni ezt a rossz napot.Jobbulást a párocskádnak!!!!

Kép
v.andi
 
 


Viki, nem semmi estétek volt. Párod azóta jól van?

Nézegettem a képeket, nagyon jókat raktatok!! Anna gyönyörű a családod, és a lányok hogy hasonlítanak egymásra!

Tegnap voltam uhun minden rendben, jövő szerdán AFP. Méhszáj teljesen zárt.

Kép
kata05
 
 


Viki sajnálom és átérzem a helyzetet,mert az én Viktorom is köves,én is éjfélkor hazaértem a munkából,1-1.30 körül keltet h menjünk ügyeletre,aztán onnan a bajcsyba ,ő szegényem hányt is!Aztán 4 körül hazaértünk engem elküldött aludni,ő meg lement az utcára sétálni.8-kor keltem mentem megint dolgozni éjfélig!Hála az égnek csak 4-5 évente jön ki neki kb.Talán van még 2-3 év nyugim.

Ma megyek este Kép ,persze én nem gurítok,csak Kép őket,majd utána kezdődik a Kép .

Mabe ezt csak neked csak most Kép .Szerintem nagyon édi!!!


Még kora délután benézek!!

sutimano76
 
 


Képek nagyon jók!

Hgrita
Jobbulást!
Használsz valami öblögetőt? Corsodyl, Curasept, Octenisept? Ezek nagyon jól oldják a lepedéket és fertőtlenítenek!

Vikiviktor
Szegény párod!
Igyon sokat!

Én depis vagyok a téltől :cry:
Ezen csak egy kiadós plázázás segít... útbaejtve a mekit is :wink:
Vendég
 


Kata Kép

sutimano76
 
 


Süti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok itt ezerrel süt a Kép ,ettől annyira jó a kedvem!!!Sajna még picit hideg van,remélem ma elmarad a havazás!
Fincsi burgonyapüré leves volt az ebédem zsemlekockával.Most nagyon jól vagyunk!

sutimano76
 
 


Kata képet kaptál at uh-n????Ha igen kérnénk felrakni!!!

sutimano76
 
 


Az ígért hálószobakép
Kép

sutimano76
 
 


Húúú, sütimanó, de jó :D

floranan
 
 


Kata, örülök a jó eredményeknek!
S mert sokat írtatok a képekről, ezért meglestem...
Süti nagyon klassz a házatok és a színek!!
Móka szép képeket tettél fel! Hogy te milyen hajlékony vagy! :) Jól értettem, hogy az eljegyzésetek volt a Balcsin , utána az esküvő a Citadellánál?
Vikiviktor! Még elolvasni sem volt könnyű, amik veletek történtek, nemhogy még ott lenni, abban a helyzetben! Szegény Ti! Remélem azóta javult a párod állapota!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Viktor már teljesen jól van... :)
Most készülődünk... mert megyünk barátokkal vacsizni... nyam-nyam... nem tom mi van velem... az előbb ettem, de már megint éhes vagyok... lehet, hogy terhes vagyok????? :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vikiviktor
 
 


Kata, örülök, hogy jól vagytok és minden ok volt a dokinál!

Tettem fel albumot Picasára! Csak magunkról... lakásról még nincs kép, de csinálok, ha végre kicsit összepakolunk, a költözés óta álomkóros vagyok, de szép lassan csökken a káosz!

floranan
 
 


Napocskás délutánt!!

Kata,ez nem is kérdés.Hát persze,hogy minden rendben Veletek!

Süti,nagyon jó kis estétek lesz.Én megzavarodnék,hogy nem guríthatok.Persze tudom,a társaság a lényeg :wink: :wink: Érezzétek nagyon jól magatokat!

Mabe,hogy sikerült a tél búcsúztatás???Shopping,meki? :wink: :lol: :lol:

Viki,örülök,hogy jól vagytok,és kipihentétek magatokat.Jó vendégségességet!!!!

Floranan,tudtam volna még nézegetni képeket Belőletek!Nagyon mozgalmasan éltek Ti is :)

Süti,klassz a háló!!!

Én ma végre pörögtem,mint a búgócsiga.Kitakarítottam a házat,most a gyerekemnél itt a kis barátja,párom dolgozik.Végre kiteregethettem a teraszra,süt a nap.Beebédeltem,és most asszem kipihenem az eddigieket.

Kép
v.andi
 
 


Andi
Jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vásároltam bodykat bocikának :wink:
Vendég
 


Komolyan??? Már Bocikának vásárolsz???Húúú,de jó!Már én is nagyon vásárolnék :wink:

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]K írta:v.andiomolyan??? Már Bocikának vásárolsz???Húúú,de jó!Már én is nagyon vásárolnék :wink:


Vásárolgatok már neki... muszáj... egyszerre nem fogjuk bírni... :cry:
És a lelkemnek is olyan jó :oops: :lol: :wink:
Vendég
 


Azt el is hiszem,hogy jó a lelkednek :) Mi csak júliusban tudjuk elkezdeni,mert addig az új ház miatt kicsit össze kellett húzni a gatyánkat :oops: 8)

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]N írta:v.andiapocskás délutánt!!

Floranan,tudtam volna még nézegetni képeket Belőletek!Nagyon mozgalmasan éltek Ti is :)

.


Igyekszünk!! Én minden pénzemet utazásra költöm, de tényleg....

Van még sok képünk, ha érdekel bárkit, vagyok Facebookon, ott van a legtöbb kép, priviben küldök nevet vagy linket... ja és a honlapunkon is, az csak capoeira, de jó nagyon, vannak videók is :)

www.gilcdo.com

floranan
 
 


Sutimano, nagyon tetszik a szoba! Jó kis hangulata van! :wink: Oh, kép ügyileg nincs szerencsém, de majd a 18.hetiről szerzek! :D

Kicsit elkenődtem délután, mert a doki azt mondta minden a legnagyobb rendben, erre a kiskönyvbe meg C:2000-et írt. :roll: Tudom ez nem jelent semmit, de a 15.héten nem korai még? Vagy elírta volna?!

Kép
kata05
 
 


kata,a C:2000 azt jelenti, hogy minden zárt, csak a méhnyak megrövidült.Na, azt hogy ez elírás,azt csak ő tudja :shock:
Ettől még akár túl is hordhatod a babát.Kímélő üzemmód,de tuti nincs semmi baj.

Kép
v.andi
 
 


Andi, köszi a nyugtatást. Mondjuk alaposan megvizsgált ( végre valaki, mert mióta terhes vagyok "úgy" senki nem vizsgált meg).

Kép
kata05
 
 


Kata,hova jársz dokihoz?

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?