Új privát üzeneted érkezett!

Mázlista Floranan!!! :lol: Én sem utállak, de pukkadj meg!!! :lol:
Nekem sosincs ilyen szerencsém. :(

Én most nem vagyok jó passzban, szívok a lábammal, mindkettő be van dagadva. Az a fura, hogy már reggel dagadt, és a bal bokám különösen.
Tudtok rá valami gyógyírt csalánteán kívül?
Hétfőn megyek védőnőhöz, akkor rákérdezek.
Egyáltalán ez normális állapot? :o :(

köszi(most szomorúéskétségbeesettpetra :oops: )

KépKép
csikipetra
 
 


Peppino
Budapest-Debrecen...nagyon egyszerű...M3-ason Polgárig, onnan a M35-sön...
Vagy jöhetsz a 4-sen...
De jár óránként IC is a Nyugatiból :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Petra
Vérnyomásod milyen?
Tornáztassad a lábad, polcold fel...
Vendég
 

 
 

Babcika :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Mabe, Lucullus vgy Kenguru bababolt udvara, nem tudom hogy ismered fel jobban. Ott ahogy bemégy bal oldalon van cipő, vadász stb üzlet, és egy kisegeres tábla, a kisegeres tábla a megtévesztés, mert ott most már kismambolt van. A csaj nagyon aranyos, kedves, és ha hosszú, széles stb beveszi, felvarrja 2 perc alatt, és ez benne van az árban.

Ha normál áras terméket veszel ad egy törzsvásárlói kártyát és akkor - 10 %, de most szinte minden -50% van extra drága cucc is, de van jó árban is.

Kép
babcika
 
 


Na legalább már az utat tudom! Köszi Babcika és Mabe ! Na még átgondolom! :wink:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Mabe,vérnyomásom szerintem normális, de este megmérem ,ha hazaértem.
Polcolni polcolom (már itt az irodában is, de nem érzek változást)

Azon gondolkozom ,hogy elkéretőzök ma a főnökömtől előbb, és elmegyek sétálni. Hátha az segítene....

KépKép
csikipetra
 
 


Mabe

A végén csak rábeszéljük őket a Debreceni fagyizásra :lol:

Kép
babcika
 
 


Babcika
Köszi... majd megnézem akkor :wink:
Vendég
 


És be is nézhetnél akkor hozzám Mabe, Csonka templom mellett, bent a téren Duna house utáni iroda.

És nem is vagyok nagy igényű ugye??

Ja a kismama bolt kismama barát, nyitás 10.00

Kép
babcika
 
 


[quote="babcika"] írta:babcikas be is nézhetnél akkor hozzám Mabe, Csonka templom mellett, bent a téren Duna house utáni iroda.

És nem is vagyok nagy igényű ugye??

Ja a kismama bolt kismama barát, nyitás 10.00


Szoktam arra járni :wink:
Vendég
 


Akkor várlak, ajtóval szemben ülök, nagy paca vagyok már most is, és olyan vöröses-szőkés a hajam, nem lehet eltéveszteni.

Most már minden kismamát aki erre jár filózni fogok:)

Kép
babcika
 
 


Én Debrecenben érettségiztem a Refiben :)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Babcika
:lol:

Anna
Jó suli a Refi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én nagyon szerettem ott...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


[quote="laki papné"] írta:laki papnén nagyon szerettem ott...



Én is... és a mi love strorynk ott kezdődött :wink:
Vendég
 


Én nem itt születtem, de kb. 10 évesen elhatároztam,hogy itt fogok élni. Igaz most Derecskén van a házunk, de itt élem mindennapjaimat, mert itt dolgozok!

Szerintem is nagyon jó hely!!

Mabe, imádom a love storykat... :D, diákszerelem??

Kép
babcika
 
 


Andi!
Neked is írtam, és igyekszem követni az eseményeket, de rengeteget írtok. Csunyeszkának azért írok többet, amit ő is említett, egy helyen lakunk, és mindketten két babát várunk. De ezentúl privit írok neki, ha ez zavaró...

Anna!
nagyon szép a családod!!!

Vicger!
Megnéztem a támogatásokat, hát nem semmi, hogy a pestiek milyen sokat kapnak. Ha bejelentkeznék oda, akkor kapnék 160 valahányezer forintot???? :shock:

Mabe!
Tudom, hogy utálod a havat, de már csak jön a jóidő. :wink:

Floranan!
Tényleg mázlista vagy!!!

Csunyeszka!
Takkoban vettem tegnap 3 tunikát, összesen 4800 Ft-ért! :wink:
de aszem nem tart sokáig az akció, csak a hétvégén...

KépKép
zsófikukac
 
 


Petra!
Hát ez a lábdagadás nem hangzik jól! Nem kérdezed meg a védőnőt vagy a dokit?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi,nem értem amit írtok.Én egy szóval nem mondtam,hogy baj,hogy csunyeszkának írsz!!!

Lábra pedig a vadgesztenye krém jó

Kép
v.andi
 
 


Hát hogy csak az ikresekkel foglalkozom... :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaaaa,banyek,én azt úgy értettem,hogy nekem is tetszik ez a babakocsi,és gyakorlatilag magam miatt kértelek,hogy ha vetnél rá egy pillantást,mert bizonyára nem ugyanaz,mint az ikres.Jelentem én így értettem. :oops: :oops: :oops: Bocsi,hogy bénán fogalmaztam :!:

Kép
v.andi
 
 


Köszi lányok. Megint tanultam valami okosat.
Andi a vadgesztenyét megnézem ma du. ( jippíjé elkéretőztem a főnöktől)

A szomszédunk belgyógyász , vele meg beszélek este. Hétfőn meg védőnős vizit.

És az anyukám tesitanár és azt mondta, hogy este csináljak lábkörzéseket (olyanokat, amelyek kímélik a hasizmot)
(hanyatt fekve, térdeket behajlítva, mert állítólag ezek a mozgások segítik a nyirokkeringés beindulását.)

Még én sem tudtam mindenhez hozzászólni, kimaradt vagy 3-4 oldal, de pótolni fogom.


ciao

KépKép
csikipetra
 
 


Andi!
Ja, bocsi félreértettem és ma egy csöppnit érzékeny vagyok, reggel már bőgtem egy sort, mert az uram nem jól szólt. :oops: :lol:

Szóval megnézem az egyeseket is, de mondanál közelebbit, hogy melyik típus tetszik? Mert elég sok fajta van egyesből. a sorosksári úti kikában van elvileg egyes, de mielőtt útnak indulsz érdemes telefonon megkérdezni. :lol: Nézzek kint árat is?

KépKép
zsófikukac
 
 


Üdv mindenkinek!

Manósziget: elküldöm neked az adataimat priviben, hogy a táblázatba be tudd tenni.

Peppino:A dokim a Bajcsyban a Dulka Tibor. Régen a Schöpfiben volt. Ugyanis az első lányomat 10 éve ott szültem. Nem nála hanem a Déri dokinál, de ő már nem vállal szülést és így ajánlotta a kollégáját. Elég sokan mentek át a Bajcsyba a dokik közül mikor bezárt a kórház.

florana: De jó neked! Én már napok óta egy farmer szoknyáról álmodom. Nézegettem is a teszveszt, hátha találok ott valamit.

Jövő héten megyek AFP-re. Kíváncsi vagyok számít-e hogy nem pont a 16. héten veszik le. A biopszia után ugyanis minimum 10 napig nem lehet, mert állítólag túl magas lesz az érték.

Két napja rántott májat eszek ecetes paprikával, meg savanyú káposztával. Akkor most fiú lesz vagy lány? Kinek szoktak megérzései lenni?

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Most pedig elmegyek a mekibe és eszem egy bigmacet, hátha jobb lesz a lelkivilágom. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Taranee!
Nekem is 16 nap 5 naposn vették le. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi,

Én is bőgtem ma!! És tegnap is, mert az "uram" 10 percet késett, és nem hívott fel ,hogy késik...
ÉS nekem ez abban a helyzetben katasztrófa volt.Persze megint én voltam az érzékeny...

Ez már megint a hormonok tánca?? vagy az időé??? :x

KépKép
csikipetra
 
 


Zsófi,betudom a hormonoknak! Bigmekket én is ennék :lol: mi több,ki is megyek a mekibe
Kicsit utána járok,hogy mi az ami tetszene,nem akarlak feleslegesen túráztatni. (köszi) :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Taranee,én 16+3 leszek,mikor leveszik a vérem az AFP-hez.

Petra,biztos,hogy a hormonok űzik felünk ezt a "tréfát".RAjtam nem sírásképpenm jön ki,hanem inkább utálatos vagyok.Mindenbe belekötök.

Kép
v.andi
 
 


Hahó!

Én most ettem egy Big MC menü +-t, :lol:

Nekem pont 16+0-kor lesz levéve az AFP+ 3 másik markerre a vér, ennek nagyon örülök :D

Kép
babcika
 
 


Andi......nálam is dilivel kezdődik...aztán bőgésbe torkollik.

És szét tudnék robbanni. és ilyenkor utálom az egész világot, meg magamat is........ :x :x

Hajrá BigMAC!!!Nekem most török kajára fáj a fogam. Lehet átkúszok a Szerájba :lol: ( hátha utána szebbnek látom majd a világot :lol: )

KépKép
csikipetra
 
 


Én is álandóan "hülye" vagyok, mindent a szívemre veszek.

Szegény férjemnek álandóan ölelgetni és puszilgatni kellene és vigyorognia, akkor érezném jól magam, de ő nem ez a fajta. Én meg zaklatom,hogy "mi bajod?" de ettől ő is kikészül és kezdődik a bőgésem.

Szegény fiam meg kérdezi "mi a baj anya?"
Nem vagyok normális komolyan modom!

Kép
babcika
 
 


Petra!
Én meg duzzogok, pedig sosem szoktam...

Hihi ma BigMac nap van, most már tényleg elindulok.

Andi!
Megnézek többet is értékelem szívesen Neked! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Bocs de csak egy pillanatra kukk.Asszem Peppino te kérted a turi honlapot www.hadakft.hu .
Este jövök még!!!

ja köszi a gratokat,dokikával beszéltem,szerinte jók az eredmények,mikor mondtam neki h lehetne a 2200 több is ,akkor ő azzal vigasztalt,h lehetne kevesebb is,és akkor lenne min aggódnom.
Anna nem csinálnának egy újabb tesztet vagy uh,hogy te is megnyugodhass?????

sutimano76
 
 


Lányok!

Ronald Mcdonald most ingyen reklám miatt nagyon boldog ám!!! :lol:

A mekivel az a baj, hogy a hambi nekem kicsi, sőőőt, a dupla is kevés, és ha jól akarok lakni, akkor viszont drága :( Mondjuk uzsinak megfelel egy kiadós menü cézárral :lol:

Takko: nos annyiszor jártam ott és járok (brendon, müller), de még nem jutott eszembe bemenni! Kösz Zsófi, rá fogom szánni magam, ha lesz pénzem, mert nekem erősen rá kell gyúrnom a húsvétra! A 3 gyermeknek fészekmeglepi és éhesek is!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Meki letudva :oops: :oops: :oops: Hála Zsófinak 8) :roll: :lol:

Petra,én sz@rfej hormonoknak hívtam,és mindig előre szóltam otthon a fiúknak,ha épp rossz napom volt.Olyankor békén hagytak.

Csunyeszka,egy bigmac kicsi?????Én úgy érzem utána magam,mint aki kipukkad :)

Zsófi,mikor mentek?Bocsi,ha már írtad Kép

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok,Hogy vagytok ma?Nekem ma szurkál és fájdogál a hasam,remélem elfog múlni.Nektek szokott ilyesmi elöfordulni?

Kép
kriszti81
 
 


Andi: elég gizda csaj voltam mindig, most sem vagyok túl erős(14 éves korom óta azok a paramétereim), de baromi sokat eszem! A párom diétázik, mert fele annyitól is repkednek rá a plusszok :lol: Szegényt sajnálom, mert ha valami üzleti út közbejön, megállunk mekinél és én 3-4 sajtburgert megeszem nagy krumplival és hozzá kapros cézár meg az elengedhetetlen jeges kávé., ő meg csak felét mindenből de másnap a mérleg megmutizza hol evett :wink:

Kriszti: nekem is szokott szurkálni és fájdogálni, de a szalagok tágulnak! semmi gond, pihizz, ha van rá módod, vagy tereld el a figyelmed egy jó sétával (persze ha az idő is olyan)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Kriszti,nekem a 13 hét alatt tegnap először és elég sűrűn.Nő a méhed,nyúlnak a tartószalagok.Teljesen természetes.Pihenj,ha van rá módod!

Kép
v.andi
 
 


Andi!
Holnap. :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!
Akkor az AFP miatt nem izgulok.

Tettem fel képeket, de én baromira megszenvedtem ezzel a picasawebbel. :lol: Látszik mennyire értek a számítógéphez.

Megnéztem a képeket én is. Nagyon jók. Nekem az esküvős képek különösen tetszettek. Azt hiszem ha én tennék fel lagzis képet jót derülnétek. Akkor én 95 a párom 120 kg volt. :lol: :lol: Mi csak úgy neveztük gurulj lagzi! Ha-ha :lol:

Meki? Nem rossz, de messze van :cry: Majd legközelebb.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Na,akkor felkötöm a gatyámat,és írok Neked privit,és mégegyszer,köszönöm.

Kép
v.andi
 
 


Én kedden megyek AFP-re.
Én is síros lettem, meg hisztis és folyton babusgatni kellene. Szerencsére Attila már nagyon is jól tudja, hogy mivel jár, ha várandós vagyok és nagyon kedves és megértő, és megnevettet, hogy ne legyen rossz kedvem.
Most nagyon hiányzik, mert 1 vagy 2 óra múlva ér haza és nagyon beborult és a kölyök, aki csúnya szavakat használ a napköziben, még nem jött haza.
Én sárgaborsó levest főztem metélőhagymával és semmi mást. Szerencsére a gyerekeimnek van magukhoz való eszük és nem halnak éhen.
SZiasztok!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Csunyeszka,szerencsés vagy!A hugicám ilyen.Akármennyit eszik,és mindig vékony marad :shock: :D

Kép
v.andi
 
 


Nálunk DB szakad a hó, kész vagyok, mindentől és mindenkitől :(

Kép
babcika
 
 


Már nem szakad, mekkora hülye egy idő van :)

Kép
babcika
 
 


BigMac............hmmmm! Én is megenném, mert rettenetesen éhes vagyok, de sajna 100 km-t kéne utaznom érte. Annyit nem bírok ki. És már hétfő óta tervezem, hogy pizzát sütök, meg is vettem minden hozzávalót, de valahogy minden este elmaradt. Talán majd ma... :lol:

Nálunk most havazik, és már két napja kutya hideg van. Utálom!

Kép
piciibo
 
 


Hahó!

Én is annyira megörültem a ruháknak, nagyon jól jöttek! És a mérete mindegyiknek jó volt, mert méret szerint szét voltak rakva, és a sajátomból válogattam.

Az oldalam nekem is egyre jobban szúr, általában a jobb, és pont ma mondta a védőnő, hogy a szalagok tágulnak, és csak rosszabb lesz, mert most kezdődik az igazi növekedés.... a leleteim, vérvétel, vizelet, minden ok, 1 kg gyarapodás.

Én is majdnem Mekibe mentem a doki után, de aztán Ikea lett belőle, jól bekajáltunk Anyuval a húsgolyókból, meg aztán vásárolgattunk ezt-azt, van végre új zuhanyfüggönyöm, fogantyú a fiókokon (ennek rendkívül örülnek a körmeim is), meg még pár apróság a konyhába... most értem haza, jól elfáradtam.

Tegnap benyomtunk egy egész doboz Carte D'or csokifagyit hmmmmm

floranan
 
 


Taranee, én már feladom a kisfiú v. kislány megérzéseimet :roll: Most már én is kívánok mindent, hol édeset hol sósat.
Első babámmal csak édeset kívántam, szóval már nem értem... Kép
De előbb utóbb úgyis mindannyiunknál kiderül :lol: :lol:

Floranan, irigyellek a védőnő miatt (vagyis inkább a rucik miatt :lol: )

Én is szegény férjemen töltöm ki minden hisztimet. Egész nap jó kedvem van, meg alig várom, hogy hazajöjjön, aztán amint csak lehet belekötök valamibe :oops:
Aztán meg nem győzök Kép -t kérni, hogy tudnia kell, hogy mennyire szeretem, és nem direkt akarok ultra bunkó lenni, csak így jön ki néha :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?