Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Süti, a babakötvényt automatikusan megnyitják ha jól emlékszem 42 000 forinttal, amint megszületik a baba.
Nem függvénye az, hogy te is nyissál egy másik bankban.
Vendég
 


Süti, a táblázatot folyamatosan aktualizálom... csak ide nem raktam fel egy ideje. :oops: De ami késik nem múlik. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Boboka csak akkor utalják a pénzt ha bemutatod a te általad nyitott szmlát az államkincstárnál!De mindjárt megkeresem a cikket ahol olvastam.

ANNA,gyönyörű a családod,te is nagyon szép kismama vagy,és fiatalos!!!!!!!Teeljesen másmiennek képzeltelek! :oops:

sutimano76
 
 

 
 

Manó tényleg nem siettetésből írtam,meg hát írtad h mennyi programod van.Nyilván az a fontosabb,és én tegnap este unatkoztam mikor írtam a képes névsort,apa alváscentrumba aludt. :cry: Rossz volt egyedül a nagy házban,de túléltem és ma este már visszakapom.

sutimano76
 
 


Sütikém,látod,látod.Most hogy végre nem vagy ágyhoz kötve Kép Kép Kép Kicsit nem figyelsz oda,és lemaradsz.Megjegyzem,jobban örülök ám,hogy jól vagy,és jössz-mész.
Tényleg
Kép ,már szerettem volna kérdezni,hogy apácska miért volt alváscentrumban?(már ha nem titok)

Kép
v.andi
 
 


Andi megelőzött, Süti, én is az alváscentrumról akartam kíváncsiskodni :oops:
Vendég
 


Én is... Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Hamar megöregszünk,ha ennyit kíváncsiskodunk. :)
Megyek megeszem a csirkepöri lájtomat,remélem addig Süti elárulja "titkát" :wink: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Akkor jöjjön a medve. ;)

Kép
Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.03.19 20:22-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Bocs most főzök,apa megjött a vásárlásból,de ha végeztem jövök elmondom,bocsi aki nem bírja ki ébren,talán holnapig még nem lesz luk.Ja és a cenzurázott storyt is leírom!!!

sutimano76
 
 


Manó
Nagyon jó a táblázat!

(Mi lenne akkor, ha a picasa-ra tennéd fel? Dokumentumok közé fel lehet tenni az excel táblázatot is. Ott lehet, hogy jobban olvasható lenne. :wink: )
Vendég
 


Babcika
Fagyizás... a Mandulában vagy a Garánál?
Vendég
 


Mabe már gondoltam rá, csak mostanában módosítgattam rajta... de ha kész, akkor felrakom oda és akkor bármikor meg lehet nézni.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, mi 2X szereplünk a táblában! :D

Nekem van aki nem is ismerős. :oops:

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]M írta:kata05anó, mi 2X szereplünk a táblában! :D

És előttem vagy utánam akartok lenni? Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Most hogy nézem mi is kétszer vagyunk! Kép Megnéztem rosszul másoltam le képpé... Minket duplán vettem.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó,majd ha lesz egy pici időd,akkor kijavítod a tervezett neveink között a fiúcska nevét?
Csak simán Barnabás (köszönöm)

Kép
v.andi
 
 


Elszédültem!!! Mielőtt sajnálna valaki abban, hogy visszaolvasok, pedig délelőtt rátok néztem :lol:

V.andi: Zsófi mellé kicsit kiállok, mert velem nem csak azért foglalkozik többet, mert ikres vagyok, hanem mert egy városban élünk, csak Keszthely akkkkkkkkkkkkora, hogy nem tudunk összefutni :wink: , na nem a távolság, hanem időhiány.

Betegeknek jobbulást, de csajok, itt az ideje, hogy mindenki meggyógyuljon, küldöm majd a gyógyító manókat :lol: és holnapra elmúlik bú és bánat...

Most kérek elnézést mindenkitől, hogy infantilis(agyilag) lettem, de a 11 éves lányommal egy órát matekoztam és mikor nekem a fél centilitert köbmilliméterbe kellett tennem, nos vakaróztam úgy rendesen!!! Komoly utánajárásomba került, mire végre találtam ehhez egy használható táblázatot a neten. Rémálom :evil: mennyit kell tanulni egy szegény kis ötödikesnek!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Andi, javítottam.

Kép Kép
manósziget
 
 


Hali, csak egy szóra én is, hulllllllllllllllllllllllllllllllla vagyok :?
manó, a szülés várható időpontja módosult szept 17-re. Nem mintha nem lenne mindegy, de hát .. hisz tudjátok :oops: :wink:
Köszönöm :)

vicger
 
 


Alváscentrum:
párocskám nagyon horkolt,hát megnéztem a neten hogyan segíthetnék rajta.A gyógyitárban azt mondták az orrtapasz semmit nem ér.A neten találtam még egy szert,ez egy orrspay,de csak az első 2 alkalommal segített,utána semmi hatása nem volt.Miközben keresgéltem,megtaláltam az alváscentrum honlapját,és a horkolás esetleges mellékhatásait.Szóval a minden testhelyzetben történő horkolás már kóros,ezekután már előfordulhat légzésleállás,az szívinfarktushoz vagy agyvérzéshez vezethet.Na ez tette be a kis kaput,ezekután mondtam hogy menjen el és vizsgáltassa ki magát!!!Az eredményére még várni kell.

Love storynk:megismerkedésünk idején( az én legjobb barátőm az ő legjobb barátja volt) párom egy felmelegített kapcsolatban élt,egy olyan lánnyal aki megcsalta és épp hajóra készült fél évre.Na párom úgy döntött h nem fogja balekként itthon várni,mert biztos volt benne,h megint megcsalja(nem melesleg jól gondolta),így hát a szeretője lettem.Persze én a megcsalásról és a szakításukról csak később értesültem,így mikor eljött a hazaérkezés nekem szívem szakadt meg,úgy 1 hétig,minek utána a párom úgy jött be a melóhelyemre mintha mi sem történt volna.De még itt sem kezdődött a nagyszerelem.Kb még 3 év úgy telt h csak alkalmi szex :oops: Mikor én már egyáltalán nem számítottam semmire és volt másik pasi is a láthatáron(nem komoly),akkor egyszer csak úgy döntött :!: Drága,h mégis én kellek neki örökre.Azóta boldogan élünk míg meg nem halunk(remélem).Természetesen újra sikerült belehabarodnom.
A sárga felkiáltó jelig cenzúrázzuk a gyerek elöl,a többit megtudhatja.Tudom nem volt rövid,de már így is sok mindent kihagytam :? :) :D

sutimano76
 
 


Babakötvény: Boboka bocs igazad volt! Nem feltétel a saját befizetés csak lehetőség és nem kamatozik,nincs illeték. :roll:

sutimano76
 
 


Andi te sem 28-ra vagy már kiírva nem ,én úgy emlékszem egy héttel előbbre kerültél????

sutimano76
 
 


Manó köszi a táblázatot,kiváncsiságom egyik fele jóllakott,most még megyek átnézek a picasára aztán alszom,mert ma nem bírom ki éjfélig az tuti.Jó éjt!

sutimano76
 
 


Süti,nekem tecc a lávsztori.Amúgy meg teljesen mindegy,ha bódogság van. 8)
Én a 090929-et néztem ki magamnak,így addigra időzítem Juniort.Dani is a 40. héten született. :wink:
Az alvás eredmény pedig nagyon érdekel,akár majd priviben is.Enyim férj is horkol,minden testhelyzetben,de nem minden iccaka.

Kép
v.andi
 
 


Megkukkoltam a képeket!! Nagyon klasszak!
Vicger köszi a hasznos infókat a segélyekkel kapcsolatban! Én most nadrágot keresek, már csak 2 db nadrág jön rám, ebből egyik régen anyumé volt!!! Úgyhogy gááááz! Ma voltam Árkádban, felsőt nézni, de minden pocsékul áll, úgyhogy nem költöttem egy kanyit sem! :cry:
Tegnap 20:30-ig dolgoztam reggel 8-tól, szerintetek ez normális????
Nikilány, Tengdi, Taranee ki a Ti dokitok a Bajcsyban??

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!!

Na jóéjt!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó reggelt!

Itt reggelre minden fehér lett :evil: :evil: :evil:
Nem is akarom látni... inkább visszafekszem :wink:

Peppino
Nem normális!
Nekem még a házimunka is nehezemre esik :cry:
Vendég
 


Manó, fiú név: Lőrinc, és a Péterfyben fogok szülni.

Andi, én a 090909-et néztem ki! :D

Kép
kata05
 
 


Jelentem tegnap este megjött a kombi teszt eredménye:
Down:1:2200
Edwards:kevesebb mint 1:50000

A markereket tekintve negatív.

sutimano76
 
 


Suti, gratula!!!!

Andi, és a te eredményed? Megkaptad?

Én úgy izgulok fél 10-re megyek uhu-ra!(mintha először mennék :oops: )

Kép
kata05
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Mabe nekem jó Gara is Mandula is, közel van mindkettő, a csonkánál dolgozom.

Jó a love story, hát én is tudnék mesélni a kezdetekről, mi sem büszkélkedünk majd apával a fiunknak!! De lényeg,hogy jó a vége !!!

Grat mindenkinek a jó eredményekhez!

Kép
babcika
 
 


Végül is negatív lett,de a down-nál jobban örültem volna 2200 után van legalább még egy nulla!

sutimano76
 
 


Jó reggelt!

Kriszti, Kata módosítottam, amit kértetek.

Kata egyébként nekem a 12 hetes uh szerint 09.09. Kép Csak az én dokim nem foglalkozik ezekkel, mondván nincs értelme rakosgatni az időpontot, mert pl. azt még ilyenkor nem lehet tudni miért tenné a gép előrébb, azért mert előbb fog születni vagy azért mert nagyobb baba lesz...

Süti, engem is érdekelne minden az eredményről... Párom is ha horkol, akkor bármilyen testhelyzetben tud. És az a legbosszantóbb olyankor, hogy olyan mélyen alszik, hogy hiába löködöm, nem ébred fel. Sokszor akkorát kell már taszítanom rajta, hogy majd leesik az ágyról.
Jó a lovestory. :)
Gratula a jó eredményhez!

Itt ma szép napocskás az idő. Szerencse is, mert nálam péntek a nagytakarítós nap.

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="kata05"]
írta:
kata05
Andi, és a te eredményed? Megkaptad?


Kata,nekem már szerdán meg volt az eredményem

Down kockázat: 1 : 5 100
Edwards-szindróma: 1 : 60 000
Patau-szindróma: 1 : 237 000

Kép
v.andi
 
 


Megyek kismama gatyót venni! remélem lesz a méretemben olcsó (1990-) szorítsatok!!

Kép
babcika
 
 


Jaj, de jó nektek ilyen eredményekkel! Nekem a Down 1:55!!!, az Edwards 1:4000, bár ezt a vizsgálatot még akkor csinálták, amikor még nyakas kis kálomista volt (vastag nyakú kálvinista :lol: ), és azt is mondták Pesten, hogy a vérből vett eredményeim rosszak lesznek majd a vérzések miatt, de szerintem nincs semmi baja, esetleg lesz egy kis szívzöreje. És ha másképp lenne is, éljen addig és úgy, ahogyan Isten adja neki, az biztos, hogy én nagyon ragaszkodom hozzá.

Kedves betegeskedők, bocsássatok meg, állapotosan nem nagyon van agyműködésem. Van egy könyv: Ingeborg Stadelman: A bába válaszol. Ebben benne van, hogy a kisebb bajokat hogyan lehet gyógyfüvekkel, illóolajokkal és homeopátiás szerekkel kezelni, és hát ugye kimondottan kismamáknak.

Én most is a férjem melegítőjében vagyok. Tök rondán nézek így ki, nem is megyek az utcára. De legalább szépen süt a nap!
(csak meg kéne keresnem a dobozt, amiben a kismamacuccok vannak, de nincs hozzá -főként lelki-erőm)
Szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna,nehezen tudom elképzelni,hogy rondán nézel ki!!! Kép
Ezt a könyvet megnézem!

Süti,gratula az eredményhez.Jó ez.Majd még az AFP-vel stresszelnek majd minket.Te hol veteted le az afp-t?Én április 16-án megyek fél 9re az Uzsokiba.Bejelentkeztem tegnap.

Kép
v.andi
 
 


Süti, gratulálok a jó eredményekhez! Megértelek, hogy örülnél még egy nullának, de biztos nem lesz semmi probléma!!! :wink:
Andi neked is gratulálok, ha még nem tettem meg múlt héten!!
A Patau szindrómát miért nem nézik mindenkinek? Nekem is "csak" az Edwards-ot nézték...

Jövő héten kérek beutalót AFP-re. Ki volt már ezen a vizsgálaton? Ha igen, milyen lett az eredmény?

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok!

Nincs időm viszaolvasni most, rohanok a háziorvoshoz, csak le kell írnom:
(Ne utáljatok nagyon majd :D)

Lementem a védőnőhöz reggel, minden okés szerencsére...
Búcsúzás előtt kérdeztem tőle, hogy tud-e valami jó kis boltot v turit itt Budaörsön, erre ő, húúúúú, de jó, hogy mondom neki, menjek vele:

Egy kismamabolt bezárt (valszeg, mert horribilis árai voltak, felső 14 ezer, stb), és a nő bevitte a vadiúj ruhákat a védőnőhöz, h adja oda a kismamáknak!!!

Szóval szereztem ajándékba egy farmerszoknyát, egy farmer halásznacit, egy bordó kordnacit, és barna csíkos szövetnacit!!!! Minőségiek! Olyan jóóóóóó juhééé :D

És még a nap is süt!!

Jövök háziorvos után!!

Puszi

floranan
 
 


Hát floranan én irígy vagyok, de nem utállak :), én most vettem egy fekete gatyót 3900-ért, de még ez is baráti, persze ajándékba én is jobban örültem volna neki :D

Kép
babcika
 
 


Babcika hol vetted a gatyát?? Én is szeretnék!!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Süti a turis cucc honlapját megadnád nekem is?? Köszi!!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino!

Én Debreceni vagyok,és ott van egy Maternelle bolt a belvárosban. Van náluk nadrág 1900-ért is, csak azok között nem volt a méretemben, így lett 3900-. Ezek szövet nadrágok, de vannak farmerek is meg nagyon jó vászon nyáriak is meg szoknyák blúzok, és most minden 30-50%.

Kép
babcika
 
 


Köszi Babcika, nem figyeltem eléggé!!! Debrecen KICSIT messze van innen!! De azért ari vagy!! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát Peppino nincs az messze, pár kismami be kocsiba pályán 3 óra hossza, na jó 4, és akkor még fagyizhatunk is együtt!!! :D

Kép
babcika
 
 


Sziasztok!

Floranan, de bizony irigykedünk, de azért nagyon örülünk is a szerzeményeidhez, ügyi voltál Kép

És méretben is tök jó minden?

De aranyos védőnőd van :wink:
Vendég
 


Képzeljétek tesóm meg holnap megy a védőnőjéhez, mert "újgazdag" (védőnő mondta így ) anyuka most leány gyermeket vár, az első meg fiú lett, és most elajándékozza az első rucijait.

Tesómnak is lánya lesz, de azért megy, hátha kap valami szép cuccot, ha kék akkor is. :)

Én is várom már a jótündért!!!

Kép
babcika
 
 


Nem is rossz ötlet Babcika!!
Először is le kell tennem a jogsit. :)
Utána rá kell jönnöm, hogy kell menni Debrecenbe. :)
Utána pénzt kell gyűjtenem, mivel a jogsira elmegy a pénz.
És akkor már randizhatunk, boltozhatunk és fagyizhatunk, csak félő, hogy akkor már más méretű cuccok kellenének, de addigra már a gyerekekkel együtt randizhatunk!! :)

Szóval röpülök!!! :D

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


[quote="babcika"]
írta:
babcikaÉn Debreceni vagyok,és ott van egy Maternelle bolt a belvárosban. Van náluk nadrág 1900-ért is, csak azok között nem volt a méretemben, így lett 3900-. Ezek szövet nadrágok, de vannak farmerek is meg nagyon jó vászon nyáriak is meg szoknyák blúzok, és most minden 30-50%.



Pontosan hol????????
Vendég
 


Peppino mondom a megoldást!

Jogsi, én tavaly szereztem féláron, 73200-ért, és topaukción nyertem. (Fele pénz megmarad ruhára)

Jönni ide, M3 , aztán M35, és már itt is vagytok

És akkor már tényleg fagyizhatunk ,boltozhatunk :D

Kép
babcika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?