Új privát üzeneted érkezett!

Övlehúzó: Én most vettem a teszveszen 2500 Ft, postával együtt. Ha jól tudom, egy lány csinálja őket, így új. Mi Andrissal még a Minimanóból béreltük, de mivel az az egyetlen hely (tudomásom szerint) Pesten, ahol csak kauciót kérnek érte, így előjegyzést vesznek csak fel rá, mind a többszáz ki van bérelve jelenleg. :o A többi helyen meg 1000 Ft/ hó. Én 8-10ezret sokallok érte, őszintén. Ezt amit most vettem a tesz-en, semmivel sem rosszabb annál, mint amit anno béreltünk.

Manó: Mirának jobbulást! Oscillo-t szedek most, mert ahova férjem be tudna menni napközben gyógyszertárba, ott nincs több ilyen cucc. Remélem ez is segít majd valamit.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Lányok itt szakad a hóóóóóóó!!!!!!!

Kép Kép
manósziget
 
 


szerintem a súlyotok miatt ne aggódjatok... én épp kedden közöltem a dokival amikor elkezdett leszidni, hogy én fogytam.... hogy neem fogytam csak ugye télen nem így voltam felöltözve...és elhiheti..minden reggel megmérem magam ruha nélkül.... no para ( mondjuk nem nagyon foglalkoznak vele ha 2 vastag kardiban ráállsz a mérlegre....)

mano - a bolt: az árkád mellett van egy babaáruház. annak mielőtt bemennél az ajtaján van jobbra egy kis butik ( a babaáruházból is bemehetesz csak azt bonyolultabb elmondani:)..) Ez kicsinek tűnik, de valahogy én mindig nagyon jó és divatos cuccokat találok.. Először úgy voltam, hogy semmi nem tetszik..- aztán rájöttem a kismamaruhák nem úgy mutatnak vállfán mint én azt megszoktam a normál ruháknál....de a kiscsaj nagyon kedves volt és adott pár dolgot ami szerinte nekem jól fog állni.....- amúgy ez a halálom mert sosem adnak olyat..:)))...... de aztán kellemes meglepetés ért, mert szinte mind jó volt és az én stílusom....
Elmentünk a brendonba is ami kiköltözött a sparhoz..- az viszont csalódás volt mert nagyon pici - viszont az a 3 kerekű:) azaz 6 mert dubla kereke volt... az nagyon bejött...tök masszív volt... ----szerintetek emlékszem a nevére... naná, hogy nem... és nem ismerek rá a neten....


jéééézusom - szakad a hóóóóó

KépKép
dorkamartini
 
 

 
 

Ja, én régóta nem bírok kezdeni semmit a lakással, úszik, most kezdett az energiám visszajönni, erre kidőltem a nyavalyában, nagyon várom a végét :?

floranan
 
 


Dorka Kép

Kép Kép
manósziget
 
 



KépKép
dorkamartini
 
 


Mi az az övlehúzó...? :oops:

floranan
 
 


mit nekem mozart:)))))))))) rákattantam a gyerekdalokra:)))) - lehet terhes vagyok?

KépKép
dorkamartini
 
 



Kép

Kép
hgrita
 
 


Kép

ez az öv..- mi vettünk... tök kényelmes

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka, köszi ez nagyon szeretjük!!!!

Kép Kép
manósziget
 
 


tudom drága....
de ezeket a fehérneműket láttam valamelyik külföldi oldalon és lehidaltam... - szerintem a lelkünknek szüksége van rá....:) mellesleg a párunk sem fog kidobni vele asszem... - ééés most találtam, hogy van pesten egy bolt akik árulják...
Kép

http://www.bboom.hu/hotmilk_kismama_feh ... edness?c=1

KépKép
dorkamartini
 
 


Sütimanó, én nem tudom a picasaweb címet, ha elküldöd teszek fel képeket. Bár uh elég régi, még a 12 hetes, de kb két két múlva mehetek majd a 18-asra, akkor lesz az is.
Pocakos még nincs, de majd elkapom a párom, hogy készítsen egyet. Igazából most kezdem észrevenni magamon.

Lina, ne izgulj nem lesz semmi baj! Az első lányomnál nekem is volt, de nagyon szépen felszívódott és utána semmi gond nem volt már!

Turis ruhák: Merre van az a turkáló? Angol használtruhás? Mert azt mintha láttam volna a Keleti után.

A XI. ker-ben van egy másik varrónő : Tóth Györgyné, közel a Szent Imre kórházhoz. Nekem többen ajánlották őt. Elvileg van honlapja is, ha valakit érdekel.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


mano nekem anyum énekelte ha bedeg voltam, vagy valami rossz volt..... és betakargatott közben:) , meg megszeretgetett

KépKép
dorkamartini
 
 


Sütimanó: ezek a turik meddig vannak nyitva? 4-es 6-ossal a blahán kell leszállnom? Jövő héten megyek dokihoz, akkor szerintem megint fogok lógni és lesz időm boltozni :lol:

Bibiesbrumi: írok privit

Manósziget: megvettem a DM-es bimbóápolót, és vettem hozzá mama olajat is. Marha jó!!!! nem viszketek!!! :lol: köszi mégegyszer!!

Amúgy mindenkinek üdv!!!
Most el vagyok havazva....de majd még írok


KépKép
csikipetra
 
 


Suti: A múltkori UH után a Rákóczis babaturi után mi is beszaladtunk a felnőtt turiba, de engem borzasztóan zavart, hogy fullasztó meleg volt és nem válogatták szét külön a kismama ruhákat. Nem volt erőm többszáz farmert átnézni, hátha találok egyet. Neked hogy sikerült?

Kép

Kép
hgrita
 
 


Petra: Itt vannak a boltok és a nyitvatartás is. Ha rendbejöttem, összehozunk egy találkát a Kosztolányin? Hátha valaki csatlakozna... :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bocs, csak a linket hagytam ki :lol:

http://www.hadakft.hu/dindex.php?id=5

Kép

Kép
hgrita
 
 


Köszi Rita!!!

Persze, hogy találkozhatunk!!!(én bírom a tranzitot, vagy a Duran szendvicsbárt)utóbbiban még nem jártam, csak a deák tériben jó régen, de imádom a kis szenyákat!

De akár mehetünk egyszer közösen is turizni ( csak össze ne vesszünk a ruhákon :lol: )

Én múlt héten jártam az Oktogonnál valami Kaméleon nevű turiban.
Iszonyú édes cuccokat találtam! Ez is darabáras ,de még mindig olcsóbb ,mint boltban.

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="csikipetra"]S írta:csikipetraütimanó: ezek a turik meddig vannak nyitva? 4-es 6-ossal a blahán kell leszállnom? Jövő héten megyek dokihoz, akkor szerintem megint fogok lógni és lesz időm boltozni :lol:

Bibiesbrumi: írok privit

Manósziget: megvettem a DM-es bimbóápolót, és vettem hozzá mama olajat is. Marha jó!!!! nem viszketek!!! :lol: köszi mégegyszer!!

Amúgy mindenkinek üdv!!!
Most el vagyok havazva....de majd még írok



Petra: a Keleti és Blaha között van, szinte pont félúton, ha a Blaha felől mész, akkor bal oldalon ... ebbe érdemes menni, tutira találsz pár jó, márkás holmit, potom áron :) ... én is írtam neked privit :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nagyon szépek a fehérneműk, amiket most újabban divatos kismamiknak gyártanak, de én láttam ám az áraikat!!! A páromnak is "lelankadna", ha megmondanám mennyiért vettem :lol: :lol: , így meg sem kísérelek sexi fehérneműt venni...

Hó: én egyre jobban utálom, elnézést a szóhasználatért, de megvan mindennek az ideje, és tavasszal már nem hiányzik kedv lerombolónak. :evil:

Gyerekdalok: nekem szakmai ártalom és családi kötelesség, de olyan jó minőségi és régi kedvenceinket lehet már ingyen letölteni (most nem bizti, hogy szeretnek érte a kiadók) a netről! Én a gyerekeimnek leszedtem a gyermekkorom nagy kedvenceit is, és az újak közül azt, ami a kicsi lelkükhöz közel álló !

Nagycsaládosoknak ajánlom mindenképp, hogy egy hosszú autóút alkalmával ezeket tessenek magukkal vinni! Én az éneklést szívesen hallgatom, legyen bármilyen, mint ha összevesznek valamin
:)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


nnna erre aztán nem mondhatjátok, hogy drága...:) - babacuccok
http://cweb.hu/babaruha/index.php

KépKép
dorkamartini
 
 


Sziasztok :)

Én ma olyan álmos vagyok, alig látok ki a fejemből :? Mit nem adnék azért, ha már este lenne, s mehetnék aludni :oops: :oops: :oops:

Nálunk még nincsen hó, remélem nem is lesz.. Holnap megyünk az Anyuékhoz Vas megyébe, addigra jó lenne, ha ott is befejezné az esést, mert bicajozni szeretnék Atival!!!!!!! Aztanemjóját! Mióta Miskolcra költöztem, nyáron lesz két éve, azóta nem bicajoztam :shock: :shock:

vicger
 
 


Dorka, ez tényleg jó oldal!!!!

vicger
 
 


huhhh.....:) akkor jó....
tuuudom.. néha nagyon sznob tudok lenni....:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Lányok, ne felejtsétek el, hogy a várandósság 91. napjától adókedvezményre vagyunk jogosultak, ezt a bevalláskor lehet "értékesíteni" . Igazolást a doki ad!

vicger
 
 


Barátnőnek is rucis webshopja van. ;) És neki van pesten boltja is, ha vkit érdekel. Én nyugodt szívvel tudom őt ajánlani...
http://www.babastyle.hu
Ja, és úgy tudom a boltban vannak kismamiruhák is. Szigorúan angol!

Kép Kép
manósziget
 
 


Szép napot mindenkinek!

lina ne aggódj,minden rendben lesz!Pihenj!

Süti,teszek majd képet amint lesz elfogadható! :)

Betegeknek jobbulást!

bodrien nagyon szép a kisfiad! :)

andi nem tudom a kedves védőnő nevét.Nem mutatkozott be.

Kismama farmer nekem egy van,de nem tetszik.Majd megyek én is turiba,hátha kifogom.Többezer forintot sajnálok kiadni érte,hiszen csak pár hónapig hordom.

vicger adókedvezmény három gyerek után jár.Vagy nem jól tudom?

Kép

Kép
tisz
 
 


Tisz, igazad van, bocsi :oops: :(

vicger
 
 


Napocskásat!

Olyan sokat tudunk már írni,hogy nem győzzünk visszaolvasni...

Dorka,tök rendben van ez a fehérnemű,de egy bojleren (azaz rajtam) kevésbé mutatna ilyen jól :lol: :lol: :lol:

Süti,nem semmi statisztikát végeztél 8) :lol:

Rita,neked is jobbulást.Jó,hogy mondod,az elenor jó!Kép alapján nekem is nagyon tetszett,sztem én is elmegyek a csajhoz valamikor.Van egy két kedvencem.

T-pk, dokihoz drukk,majd gyere utána.

Bodrien,gratulálok a kis kukishoz!De jó nektek,hogy ti már tudjátok.Már én is nagyon kíváncsi vagyok.

Zsófi,vetnél egy pillantást a nem ikresre is??? :oops: :oops: :oops:

Manó,gratulálok a dokihoz.Nem is kérdés,hogy a vérképed milyen!Majd kicsattansz,olyan jól nézel ki :)

Petra,turi a Rákóczi út-Szövetség u. sarkán van.Én is nagyon szeretem,csak mindig sokan vannak.Igaz nincs külön a kismama ruha,de általában egyesével színek szerint vannak kirakva.

Én tegnap este 8-kor elaludtam.Reggel fél 7ig nyomtam.Azt se vettem észre,hogy férjecske hazajött a fociból.Ma reggel pedig potyára mentem az Uzsokiba dokikámhoz.Tök lelkiismeret-furdalásom van.A tegnapi Istenhegyi miatt azt mondta,hogy akkor ő ma nem UH-zik,mert minek.Pedig annyira szeretem.Mondtam neki,hogy a 18 heti genetikai UH-t megnyerte :lol: Úgyis megyek még hozzá magánba.

Kép
v.andi
 
 


Íme az állambá támogatásai:

Anyasági támogatás
Minden szülő nőt megillet. Feltétele a terhesség alatt legalább 4 alkalommal (koraszülés esetén minimum egyszer, illetve nincs feltétele, ha igazolni tudja, hogy a terhessége alatt minimum 5 hónapig külföldön tartózkodott részt vett terhes gondozáson.
Igénylés: munkáltatónál vagy a lakóhely szerint illetékes Magyar Államkincstárnál (MÁK) az “Igénybejelentés anyasági támogatásra” formanyomtatványon. Az igényt a szülést követő 180 napon belül kell benyújtani.
Mellékelni kell: a gyermek születési anyakönyvi kivonatát, terhes gondozást végző szakorvos igazolását.
Összege: a gyermek születésének időpontjában érvényes öregségi nyugdíj legkisebb összegének 225%-ával, ikergyermekek esetén 300%-ával (2008-ban 64 125 forint, ikrek esetén 85 500 Ft).

Terhességi-gyermekágyi segély
Az ellátás annak a szülőnek jár, aki a szülést megelőző 2 éven belül minimum 180 napon át biztosított volt. Az előzetes 180 napi biztosítási időbe beleszámítják: táppénzt, GYES, GYED folyósítását, közép- vagy felsőfokú oktatási intézmény nappali tagozatán egy évnél hosszabb ideig folytatott tanulmányok idejét. A szülési szabadság idejére (168 napra) jár.
Igénylés: munkáltatónál vagy az illetékes MÁK-nál az “Igénybejelentés táppénz, terhességi-gyermekágyi segély, gyermekgondozási díj, balesti táppénz igényléséhez” elnevezésű nyomtatványon.
Mellékelni kell: terhes gondozásról szóló kiskönyvet, orvosi igazolást, szülést igazoló kórházi igazolást, gyermek születési anyakönyvi kivonatát.
Összege: napi átlagkereset 70%-a.

Gyermekgondozási díj (GYED) 2010 májustól szülőktől
Jogosult rá az a szülő, aki a GYED igénylését megelőzően 2 éven belül 360 napon át biztosított volt. A szülési szabadság lejártától a gyermek 2 éves koráig igényelhető, illetve addig az ideig, amíg az anya biztosított volt. Ha 6 hóig, akkor 6 hónapra jár a gyed
Igénylés: munkáltatónál, MEP-nél, munkanélküli járulékban részesülőknél a Megyei Munkaügyi Központnál.
Összege: a naptári átlagkereset 70%-a, de havonta legfeljebb a mindenkori minimálbér kétszeresének 70%-a (2007-ben 91 700 Ft). Az összeget 8%-os nyugdíjjárulék és személyi jövedelemadó-előleg levonása terheli.

Gyermekgondozási segély (GYES)
A nem biztosított szülők igényelhetik a szülés napjától a gyermek 3 éves koráig, a GYED lejárta után 2-3 éves korig, ill. a tartósan beteg vagy súlyosan fogyatékos gyermek 10. életévének betöltéséig, ikreknél a tankötelesség eléréséig. Nagyszülő a gyermek egyéves korának betöltéséig jogosult a GYES-re, ha a szülők lemondanak róla. A gyermek 1 éves kora után a GYES-ben részesülő szülő időbeli korlátozás nélkül folytathat keresőtevékenységet.
Igénylés: munkáltatónál, területileg illetékes MÁK-nál.
Összege: öregségi nyugdíj legkisebb összegével azonos (2008-ban 28 500 Ft).

Gyermeknevelési támogatás (GYET)
Jogosult rá az a szülő, aki saját háztartásában 3 vagy több kiskorút nevel. A támogatás a legfiatalabb gyermek 3. életévétől a 8. életévének betöltéséig jár. Összege 2008-ban: 28 500.

Gyermek után járó pótszabadságok
A gyermek 0 éves korától addig az évig, amelyben 16. életévét betölti. 1 gyermek után 2 nap, 2 gyermek esetén 4 nap, 3 vagy több gyermek esetén 7 nap.

Családi pótlék

Alanyi jogon jár. Folyósítható a még nem tanköteles; tankötelezettsége megszűnéséig tanköteles korú gyermek után, ill. a tanulmányokat folytató gyermek után annak a tanévnek a végéig, melynek időtartama alatt betölti 23. életévét. Bármelyik szülő számára folyósítható, ha a gyermekkel egy háztartásban él.
Összege: 1 gyermek után 12 200 Ft, 2 gyermek után 13 300 Ft, 3 vagy több gyermek után 16 000 Ft, tartósan beteg vagy súlyosan fogyatékos gyermeket nevelő család esetén 23 300 Ft. Egyedülálló szülő esetén 1 gyermek után 13 700 Ft, 2 gyermek után 14 800 Ft, 3 vagy több gyermek után 17 000 Ft, tartósan beteg vagy súlyosan fogyatékos gyermeket nevelő szülő esetén 25 900 Ft. 18. életévét betöltött tartósan beteg, ill. súlyosan fogyatékos személy esetén 19 400 Ft.

Családi adókedvezmény
Jogosultak rá a 3 vagy több gyermeket nevelő családok, ha az igénylő éves jövedelme a 6 millió forintot nem haladja meg. Ez a jövedelemhatár háromnál több gyermek nevelése esetén 500 000 forinttal emelkedik, de maximum 8 millió forintig. Igénybe vehető a magzati élet 91. napjától.
Összege: gyermekenként 4000 Ft.

Babakötvény

Minden 2007. januártól születendő gyermeknek 42 500 forintot utal az állam egy elkülönített Start-számlára. A legrosszabb helyzetben lévők 7 és 14 éves korukban további 44 600 - 44 600 forintot kapnak. A lekötött összeghez csak a 18. életévét betöltött fiatal juthat hozzá. A számlán lévő összeg adótól, illetéktől, járuléktól mentes.

Születési támogatás
Bpi állandó lakcímmel rendelkező szülők újszülöttjei után igényelhető. (Érdeklődni kell a kerületi önkormányzatnál!!) Szükséges dokumentumok: személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ-, adószám, gyermek születési anyakönyvi kivonata és TAJ kártyája.
Igénylés: “Születési támogatás iránti kérelem” című nyomtatványon.
Összege 2007-ben: 81 390 Ft. Ikrek esetén gyermekenként jár.

További, a gyermeket nevelő szülők egyéb ellátásai lehetnek: rendszeres gyermekvédelmi támogatás, rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, egyszeri támogatás, kiegészítő gyermekvédelmi támogatás, rendkívüli gyermekvédelmi támogatás, gyermektartásdíj megelőlegezése, étkezési térítési díjkedvezmény, ingyenes tankönyvellátás, rendszeres szociális segély, gyermekjóléti alapellátások.

Magyar Államkincstár (MÁK)
(Anyasági támogatás, GYES, GYET, családi pótlék igénylése)
1139 Budapest, Váci út 71.
Ügyintézés: 06-1-349-9384
Félfogadás: H-K: 8.00-15.30; Sz: 8.00-17.00; Cs-P: 8.00-12.00
Nyomtatványok: http://szmm.gov.hu/main.php?folderID=16486

Fővárosi és Pest Megyei Egészségbiztosítási Pénztár
(TAJ szám igénylése, szülési szabadság, GYED igénylése)
1139 Budapest, Teve u. 1/b
Telefon: 06-1-288-5100
Félfogadás: H: 8.00-14.30; Sz: 8.00-17.30; P: 8.00-12.00

vicger
 
 


Sziasztok!

Betegeknek gyógyulást!!!! Sok gyógypuszi... :)

Manó tegnap én is vettem DM-es bimbóápolót... tényleg nagyon jó... én sem bírnám dörzsölni... pfff....

Képzeljétek pár napja tiszta dinka vagyok... és éjjel álmomban beszélek és mászkálok... :D
Eddig is beszéltem.. de nem volt ennyire drasztikus a helyzet...
A férjem szegény totál ki van merülve... nagyon fáradt... nem bír tőlem aludni... :)
Az egyik ilyen eset előtt este fagyasztott gyümit olvasztottam ki... és azt ettem cukrosan... és néztem az NCIS filmet...
Erre éjjel azt álmodtam, hogy fagyasztott gyümölcs között hullák voltak... és menekültem.. mert a hullák jöttek utánam... szőrnyű volt... a szobánkban felkeltem (férjem elmondása szerint.. folyamatosan beszéltem ...) és felkapcsoltam a villanyt... majd álltam a szoba közepén... :) és felébredtem.... mondta a férjem, hogy feküdjek már le... erre én mondtam neki, hogy ha már ébren vagyok elmegyek pisilni... :)
Ez csak egy történet.... de van több is... :)
A másik éjjel valami szellemeket űztem ki valamilyen házból... pedig este még tv-t sem néztem... :)

Már félek este lefeküdni.... :oops: :oops: :oops:

Most meg úgy aludnék... mindjárt leesik a fejem... :( pedig még 5-ig dolgozom.... pfff. :(

Na mindegy... kibírom valahogy.... :)
vikiviktor
 
 


Viki,nem semmi álmaid vannak.Szegény férjecskéd.Engem azzal nyugtattak,hogy ez kismamiknál normális.

Én pár nappal ezelőtt felkeltem,kimentem a férjemhez este fél 12-kor,és beleharaptam a kiflijébe,és mondtam neki,hogy még nem esik jól a rágás,mert nem ébredtek fel a fogaim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Azóta ezzel cukkol.

Kép
v.andi
 
 


Nem semmik vagytok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Miket csináltok.... :D

Vicger köszi.Az adókedvezményt én sem tudtam 100%.

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok!

Visszatértem, remélem még nem felejtettetek el :)

Visszaolvastam amire emlékszem reagálok!

Fagyi! Nekem is kell, Mabe mi fagyihatunk majd együtt, Miskolcig nem megyek! :)

A betegeskedőknek jobbulást kívánok, a sok jó eredményhez gratulálok, az újakat üdvözlöm!

Mellbimbó téma (akik nem bírják a személyeskedést, és az intimitást a következő mondatokat nem olvassátok!!)
Én az előző terhességem alatt apukát teljesen letiltottam a mellem mindenféle érintésétől és én is nagyon félve törölköztem stb. hát meg is lett az eredménye, rögtön sebes mellek, és nem is tudtam szoptatni, lett is nagy baj, de nem részletezem. Lényeg, most apának szabad a pálya, készítjük a melleimet a szoptatásra, szerintem jó módszer :P :oops:

Képzeljétek megvilágosodtam, az én gyedemet ugye majd 2009 év után számolják, csak eddig nem bírtam felfogni :oops: , így most nyalizok a főnöknek, hogy emeljünk fizetést!!! Szorítsatok ( Anno 2004-ben megemelte, rendes volt, remélem a gazdasági válság nem tartja vissza. :(
babcika
 
 


Lehet, hogy végre sikerültek a vonalzóim!!! :D

Jól elvagyok magamban, talán csak nem már fagyizik a társaság? :)

Kép
babcika
 
 


Én sajnos nem vagyok elég ügyes a fényképfelrakáshoz, de azért majd megpróbálok egy családost.
Én is nagyon vadakat szoktam álmodni és a fagyit is kívánom, de sajnos már a jövő havi fizetést is szinte teljesen elköltöttük, úgyhogy nem merem megemlíteni :cry: , pedig Attila biztos venne nekem...
Nálunk is esett ma a hó.
Pocakos képet nem fogok csinálni.
Az én gyerekeim már nagyon unják a takarítást, de nem merek, nem is bírok fönt lenni. Sajnos. Sokkal jobb lenne veteményezni, mint egész nap heverni. Ez van. Jó Sütinek :wink:
Sziasztok!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Fel a fejjel Anna, hátha hamarosan veteményezhetsz egy picit light-osan!

Az jó,hogy már a nagyobbak legalább segítenek takarítani, ha unják is.

A fizu nálunk is mindíg el van költve már előző hónapban, együtt tudok érezni veled!

Lassan megyek a gyerkőcömért, előttem még 2 km gyalog, de csak lassan komótosan:)

Kép
babcika
 
 


HellóHalló Kismamik!

Eddig tartott a visszaolvasás... lelkiismeretes vagyok, s mindig jó, h elolvasok mindent , mert így nem teszem fel még egyszer ugyanazt a kérdést, s nem fárasztalak Benneteket feleslegesen :roll:

Szóval,
Babcika, írtad még száz oldallal arrébb, h felemeli a főnököd a fizudat.. de ez a főnöködnek is jó?! Csak azért kérdezem, mert így több mindent kell ugye utánad fizetni..
Nekem is jófej a főnököm, s meg lehet vele mindent beszélni.. s már volt erről szó, csak túl pofátlan nem akarok lenni :P
Különben én jövő héten jelentem be, mert váltjuk egymást a főnökömmel a sípályákon.. :wink:

Floranan, jobbulást, fagyi mindenre jó:D
Szupi a szerelmi strory :oops:

Süti, Te miért csak átköltve fogod elmesélni a storytokra?! Mi történt? (persze csak, ha lehet kérdezni)

Szia Lina! Mivel foglalkozol, h 12/24-ben dolgoztál??

Brumi, Peppino, Csunyeszka, Babus, Piciibo, Andi, Bobóka gratula a szép eredményekhez!!

Anna pihengessél!!

Betegeskedőknek jobbulást. Tavasszal mindig ezt játsza a szervezet, ezt kell túlélni, s aztán itt lesz a csudijó szép tavasz és a nyáááár:D:D:D

Nekem képzeljétek füldugulásom van :cry:
A múlt héten is volt..ezért gonolom, h nem hegyektől van.. ott nem is volt semmi...
zúg a fülem, és mindig vissza kell kérdeznem, h mit mondtak? :? próbáltam kikattintani, meg már az orromat is befogtam, s úgy próbáltam kifelé nyomni a nem tudom mit a fülemen keresztül:D (ezt nagyon utálom) semmi.. :(
MIT tegyek?
( ja, nincs torokfájásom, se nem vagyok taknyos.. energikus vagyok, de süket :shock: :shock: )

Szezso hellóka újra!! És üdv Taranee, Kriszti81, T-pk!!!

Petra, én pont a héten vettem kismami gatyókat.. a mammystic-ben (Blaha, de a Bartók B. út 44-ben van egy outlet, az nem tudom, h milyen, csak olvastam.. de az közel van hozzád be is tudsz kukkantani.:D)..
nem tudom, h normális ár-e, de turiban nem találtam, s a munkahelyemre valamit fel kellett venni, mert a sígatyámon kívül már nem volt kényelmes semmi..
Szóval 10e körüli volt a farmer és 8e a csinosabb, élére vasalt gatyó, szerintem jó anyaga van, én meg vagyok elégedve vele, sőt még díxsérnek is benne, h csini vagyok és vééééékony :D ...
de aztán az előbb írtátok , h drága... de valahogy ki kell húzni a hűvösebb időszakot, és én mindig hosszú trikót hordok, h ne fázzon a derekam, ezért gondoltam, h jövő télen is tudom majd hordani... :D
Meg annyira ritkán veszek bármit is, mivel utálom az egész vásárlásos torturát, h megérdemeltem:)
( és mindössze 8 percet vett el az életemből.. próbával együtt)

Na, jó .. ennyi, este újra megpróbálok időt szakítani a kép felpakolásra, csak hát nálam is úszik a lakás :(

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, hát igen, nem lesz jó a főnökömnek, ezért én felajánlottam neki, hogy amit nettóba többet utalna mint most azt sunyiba visszaadom, mert lemondok az étkezési csekkekről és az ajándék utalványokról, mert most azokat kapom.

Kép
babcika
 
 


Tettem fel egy karácsonyi képet.
Én is nagyon vadakat szoktam álmodni és a fagyit is kívánom, de sajnos már a jövő havi fizetést is szinte teljesen elköltöttük, úgyhogy nem merem megemlíteni :cry: , pedig Attila biztos venne nekem...
Nálunk is esett ma a hó.
Pocakos képet nem fogok csinálni.
Az én gyerekeim már nagyon unják a takarítást, de nem merek, nem is bírok fönt lenni. Sajnos. Sokkal jobb lenne veteményezni, mint egész nap heverni. Ez van. Jó Sütinek :wink:
Sziasztok!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Bodrien!

Gratula a fiúcskához!

Anna!

Azért csak pihenj! Akkor megvárod a húsvét utáni vizsgálatot?

Én ma voltam bent a munkahelyemen, de bár ne mentem volna. A főnökömmel közöltem, hogy egy hónap múlva lejár a gyedem és szeretnék addig táppénzre menni, amig meg nem szülök. Hímezett-hámozott, elém tette a költségvetést, hogy alig tud gazdálkodni és azt mondta, hogy mivel a tp. első 15 napját ő fizetim sajna ez nem fog menni, menjek gyesre. Ami ugye 28 ezer HUF.Így ápr.tól kiveszem a szabijaimat(azt köteles kiadni)utána meg gyes :cry:
Viszont ha már munkaviszonyom lesz, akkor meg nem vagyok köteles bejelenteni, hogy tp-re megyek.
Szerintetek mit csináljak? hallgassak rá, vagy menjek tp-re és utána lehet, hogy rossz lesz a viszony és megszívom......

Kép
arvaerika
 
 


Csak egy szóra jöttem:

Anna,gyönyörű Családod van !Büszke lehetsz rájuk!A fiúk helyesek,a lányok szépek!Nagyon édesek a gyerekek,mind a nyolcan.

Kép
v.andi
 
 


Köszönöm :D
Húsvét előtt lesz a vizsgálat, és igen, megvárom.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


erika, szerinted ha ezt mondta most..... akkor most milyen az a viszony? jó??

KépKép
dorkamartini
 
 


Helllóóó lányok!!!

Uhh......tényleg jó sokat bírtok írni!!! Alig bírok megjegyezni valamit!


Köszi a soksok infót a bababoltokról.
Andi, Süti, Bibiesbrumi, Rita,Móka nektek külön köszi.
Fel is fogom térképezni őket.

Néztem ,hogy a Háda este 7-ig nyitva van, így akár munka után is belefér.

Én tegnap vettem egy triumph melltartót, nem szexi, de nagyon kényelmes, és most baromi komfortosan érzem magam.
Nekem az Anita márkájú brendonos melltartók nem váltak be....

Vannak újak? (még nem volt időm végigolvasni mindent) Mert ha vannak,akkor üdv nektek!!!

Süti, ígérem teszek fel képeket.( bár...mi még egyáltalán nem fényképeztünk pocakot. December óta elő sem vettük a gépet. Ciki ? :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Sutimano!
Elküldenéd nekem is a picasas elérhetőséget?Aztán amint lesz kép teszem fel.:)
Köszi
Vendég
 


Kb egy órámba telt mire visszaolvastam+jegyzeteltem.
szóval:

Petra és Taranee, a turi honlapját már megkaptátok,így tudtok már mindent.
Rita,én rákérdeztem a thököly és a rákóczi úton is és tudták hova akasztották ki és azokat különtették.Szóval keress olyan eladót aki képben van.

Manó,Mírának jobbulást!Nem siettetlek de a táblázat már hiányzik!!Lesz munkád vele!

Bodrien,fotó nagyon tetszik,gratula.Azért meg irigy vagyok,mert te már tudod a nemét.

Babakötvény!FÚJ!Tipikus kormánydolog,adok is meg nem is.Úgyanis ezt csak akkor kapod ,ha te is nyitsz egy külön startszámlát egy banknál és évi 120000.- ráraksz erre a számlára.,ami gondolom kamatozik és abból vonnak ügye kamatadót,hát köszi.Majd ha tudok gyűjtögetni a ygerekemnek havi 10-et,akkor majd megteszem magamtól!

Visszakanyar kicsit Lillafüred témára.A nővéremet és engem egyik karira a párunk meglepett egy hosszú hétvégével a kastélyszállóba.Gyönyörű volt ott!!!!Imádtam!!!

Hát most kicsit dicsekednék.A nővéremnek ugye varrodája van,tehát ma varrtunk nekem egy kismamagatyót(térdig érőt).És összeszedtünk egy csomó anyagot amiből meg felsőket fogunk csinálni,már alig várom h készen legyenek és hordhassam őket.

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?