Új privát üzeneted érkezett!

[quote="t-pk"] írta:t-pk
[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!!!


Kata(T-pk):gratula az ikrekhez,írj majd eredményeket,uh-képet kérünk.stb.Ha nem titok esetleg infokat magadról(hol.laksz?hol és kinél szülsz?esetleges foglalkozás,Spontán ikrek vagy lombik)
Atya ég de kiváncsi vagyok,(hamar megöregszem!! :lol: ; már nem!)



Hu, tényleg sokat kérdeztél, megpróbálok mindenre válaszolni:
Veszprémben lakom, de Pesten az István kórházban fogok szülni, legalábbis remélem, hogy odaérünk majd :lol:

Félig spontán ikrek csak: júliusban volt egy inszemem, az első, ami meg is fogant, de sajnos nem maradt velünk. Utána novembertől kezdtem el újra járni a kaáli intézetbe, ahol gyógyszerek et kaptam, de a tényleges inszeminációt két nappal elötte lemondtuk. Sokat vívódtunk rajta a férjemmel, de úgy voltunk vele, hogy nincs szervi bajunk és első inszem "sikeres2 volt, így inkább bízzuk a természetre, így inkább itthon tartottuk meg a az inszeminációt :wink:

De jól döntöttünk, hiszen ketten is vannak velünk.
Egyébként édesanyámnak is van ikertestvére + a maminak is + férjem apukájának....

Uh képet is szívesen raknék fel, de hogyis??
Na megpróbálom...


ÉN IS AZ ISTVÁNBAN SZÜLÖK MAJD ... végre valaki innen, aki szintén :)

Gratula a sikeres házi inszemhez :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Na, nem jövök egy napot és alig tudok visszaolvasni!!!!
És már megint sütiztek, fagyiztok, ejnye-bejnye és mi lesz a kilókkal :wink:
Na, csak vicceltem ám, amúgy meg nehogy túlságosan aggódjatok a hízás miatt. Hadd cseszegessenek csak, szerintem az csak arra jó, hogy lelkifurid legyed. Aki sokat hízik, majd maga szépen rájon, hogy le akar-e fogyni szopi után, de ehhez nem kell asszisztencia :lol:

Cicidörzsi:Hú, nekem ha valami hozzáér, üvöltök, olyan érzékeny!!!

Uhusoknak, tesztezőknek gratula!

Újaknak üdv!

Kép
arvaerika
 
 


Süti, nem ciki a téma.
165 cm vagyok, és kb 65 kg ( nekem 3 kiló plusz jött fel, de eddig úgy tűnik, hogy talán csak a pocakomra)

Akkor néznél nekem nacit? ( figyi, kertészgatyót nem szeretnék, csak ennyi kikötésem van)

nagyon köszi előre is!!! Persze nem létszükséglet, csak ha eszedbe jut .
na rohanok,lejárt a "műszak"
Este otthonról vagy holnap írok.
Jó pihenést mindenkinek.

Petra 8)

KépKép
csikipetra
 
 

 
 

Elvileg nem kell hamarabb befeküdnöm, ha nem lesz semmi baj és miért is lenne :D
Egy kicsit én is tartok a feljutáskor szülés elött, de pl: a növérem is ott szült és simán felért. De Veszprém kórház része nem szimpi és nem oly régen még fogadott orvosod sem lehetett, így úgy gondolom, ha rohanni kell és nem érnék fel, akkor még mindig be tudok menni ide is. De szerintem azért ez nem megy ilyen gyorsan(mármint a szülés)

Bibiesbrumi, te kinél fogsz szülni?

t-pk
 
 


Petra,akkor szerintem a blahához közelebbi rákóczi úton lévő turiban a másik gatyó rád vár,bár itt darabárasok a cuccok,de nem drágák!!!!Nincsenek egyáltalán kertészgatyók!De szerintem érdemes megnézni,a thökölyn is vannak ,de azok már nagyobbnak tűntek,viszont ott azt mondták h naponta kapnak árut és megesik h több is van benne!

sutimano76
 
 


[quote="csikipetra"]S írta:csikipetraüti, nem ciki a téma.
165 cm vagyok, és kb 65 kg ( nekem 3 kiló plusz jött fel, de eddig úgy tűnik, hogy talán csak a pocakomra)

Akkor néznél nekem nacit? ( figyi, kertészgatyót nem szeretnék, csak ennyi kikötésem van)

nagyon köszi előre is!!! Persze nem létszükséglet, csak ha eszedbe jut .
na rohanok,lejárt a "műszak"
Este otthonról vagy holnap írok.
Jó pihenést mindenkinek.

Petra 8)


Petra, nekem van egy Next és egy Dorothy Perkins szupi csinos, divatos, amit pont ilyen "paraméterekkel " hordtam az első terhességemnél (csak kb 2 -3 centivel alacsonyabb vagyok nálad :) ... ha érdekel, keress meg priviben :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Én sűrűbben is bejárkáltam volna ha nem kapok,de kölcsönbe is kaptam,meg van már ügye saját is,ezekkel kihúzom már a nyáriruhás időig.

sutimano76
 
 


[quote="t-pk"]E írta:t-pklvileg nem kell hamarabb befeküdnöm, ha nem lesz semmi baj és miért is lenne :D
Egy kicsit én is tartok a feljutáskor szülés elött, de pl: a növérem is ott szült és simán felért. De Veszprém kórház része nem szimpi és nem oly régen még fogadott orvosod sem lehetett, így úgy gondolom, ha rohanni kell és nem érnék fel, akkor még mindig be tudok menni ide is. De szerintem azért ez nem megy ilyen gyorsan(mármint a szülés)

Bibiesbrumi, te kinél fogsz szülni?


Én Horváth Tamásnál :) Te ?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


t-pk: Megnyugtató, ha Te bevállalod a Veszprém-Budapest utat, akkor én sem izgulok a Budaörs-Kistarcsa távon majd... simán lehet ám, hogy budapestiként megszoktam, hogy aránylag minden megtalálható közel és kéznél.... egy óra kocsival végülis tényleg nem vészes, csak első babásként nagyon soknak tűnt :)

Érdekes egyébként, hogy tényleg sokminden Budapest-centrikus... miért van? Az ország többi részén is szinte minden megtalálható és elérhető, internet is pláne.

floranan
 
 


Kismama rucik:
egyik barátnőm ajánlotta a mammystic márkát, ezt elvileg a Szandi tesója csinálja, de most meg nem tudom mondani az ő nevét. Pesten két helyen találtam boltot, igaz még csak a neten, mert nem jutottam el odáig, így árakat sem tudok:
1088, József körút 9. és vagy egy outlet-je is: Bartók b. u. 44.

t-pk
 
 


Az én orvosom Koiss Róbert .

t-pk
 
 


[quote="t-pk"]K írta:t-pkismama rucik:
egyik barátnőm ajánlotta a mammystic márkát, ezt elvileg a Szandi tesója csinálja, de most meg nem tudom mondani az ő nevét. Pesten két helyen találtam boltot, igaz még csak a neten, mert nem jutottam el odáig, így árakat sem tudok:
1088, József körút 9. és vagy egy outlet-je is: Bartók b. u. 44.


én az első terhességemnél voltam ott (józsef körút), vettem egy alkalmi szoknyát (semmi extra, harang fazon, hosszú feket, kordszerű anyagból, ami anyagában nyomott mintás --- ettől alkalmis kicsit :) ... ez 2,5 éve volt, akkor került az majd 9eFtba ... baromi drága sztem, ahhoz képest, hogy mégis csak no name ... akkor inkább a cunda :) ... bár én maradok az angol márkás cuccoknál :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nézem a kismamarucit, hát vannak árak tényleg.... és felfedeztem egy egyetemi csoporttársamat a modellek között :D

floranan
 
 


Minden ami babás, kismamis horribilis áron fut.. csak azért, mert az ember kénytelen megvenni. Szemétség. Egyébként érdemes használt kismamaruhák között szétnézni, mert tényleg csak kevés ideig hordja az ember, és pl 9-10 ezer egy felsőért, vagy egy nadrágért teljesen irreális, éppen a szezonalitása miatt. Persze egy egy új darab jól esik az ember lelkének, de akkor is túlzás ami pénzt elkérnek érte.

vicger
 
 


sül a töltelékem,nagyon fincsi,bár le se tagadhatnám h szerelmes vagyok!

sutimano76
 
 


Hahó Mindenki!

Kicsit eltűntem,de olvaslak ám titeket.
Sajnos akadt egy kis baj,így az orvos fekvést ajánlott,alig kelhetek ki az ágyból.Szerencsére Pöttömmel minden rendben,de van egy 4 mm-es bevérzésem,aminek ugye nem kéne lennie.Alig vártam,hogy lássam az UH-n hogy a picivel minden rendben.Azt mondta a doki ha görcsölök is akkor irány rögtön a kórház.Szóval nem vagyok túl jó formában.:(
Azért megpróbálok néha felnézni és olvasni titeket.
Jók legyetek! :)
Vendég
 


Lina ,jajjj,de ne aggódj nekem is volt hematómám és elmúlt,bár én kb 2 hónapig feküdtem.Az első három héten csak pisi,fürdés,és ha egyedül voltam kaja.Milyen gyógyót kaptál rá?????Már ha kaptál.Tényleg feküdj,akár milyen nehéz!

sutimano76
 
 


Lina, pihenj amennyit csak tudsz. Minden rendben lesz.

Vicger, most már tudom melyik az a fagyizó, kb. 7 éve fagyiztam ott, tényleg isteni finom.

De amit Andi írt, a Vári cukrászda, na nálam az az abszolút favorit mostanában. Nőnapra is kikönyörögtem, hogy virág helyett 3 gombóc fagyi legyen ott inkább az ajándékom :lol: :lol: :lol:

Én vettem idén egy terhesgatyót a brendonban, férjem beszélt rá. Nagyon kényelmes, bőven lehet bele hízni (bár az is tök jó lesz, ha nem lesz feszes mindenhol :lol: ), csak hát az áraik azok tényleg húzósak...

Én sosem értettem, hogy hogy lehet az, hogy valaki tök szép állapotban meg tudja őrizni a terhesgatyókat. Én tavaly vettem kettőt, 12 ezer volt darabja (nem brendonos). Úgy voltam vele, legyen tartós, több terhességet kell kibírnia.
Mivel a 6. hónapig dolgoztam, szinte majdnem minden nap mosásban volt valamelyik gatyó, az egyik úgy kikopott, hogy max kertészkedéshez lehetne felvenni, a másik meg még úgy ahogy elmegy, de renoválásra szorul (anyag elfeslett itt-ott).
Vendég
 


hűűű termeltetek rendesen:))) Én közben lementem párommal pécsre nacit nézni... hát én nemtom ...
barátnőimtől is folyton azt hallottam mennyivel drágább meg minden....
Mi lementünk pécsre mamaistic márkabolt is többet közt.. de őszintén gőzöm sincs éppen milyen márkát is vettem de egy tizesből kijött 1 bandázs ami díszített, egy hosszú és egy csinosabb félnaci csizmához...- és nem akciós volt.... szóval ..őszintén én idáig jobban járok a terhes cuccokkal mint anno a másikakkal...
Vagy:) csak megtaláltam az év kismamaboltját..:))) az eladócsajt is imádom.. tökre segítőkész.

Viszont a babakocsiknál leakadtam.... amit idáig a neten néztem és naagyon tetszett élőben egyáltalán nem... és találtam olyat amit meg még sehol sem láttam és iszonyat jó volt tolni meg mozogni vele... Pl idáig utáltam a 3 kerekűeket... nna ami most élőben iszonyat jó volt szerintetek? persze hogy 3 kerekű:)))- mindig mondjátok, hogy elég nagy legyen belül.... az az elég nagy az pontosan mit jelent?

KépKép
dorkamartini
 
 


Ja, és Andi butaságokat :lol: írt kiló ügyben, ne higgyetek neki.

Nagyon is csini a csajszi! 8) :)
Vendég
 


Sziasztok!
Képtelenség ennyit visszaolvasni! Pápán megyek uh-ra, ha gond van, Veszprémbe, a Sote-n nem vizsgáltak rendesen.
Tegnapelőtt este olyan hisztit csaptam, hogy a 11 éves gyerekem is kinevetett, úgyhogy tegnap kényszerítve lettem, hogy valljak színt az orvosnak, úgyhogy kaptam homeopátiás Pulsatillát és már is sokkal jobb (egy "atilla" már csak jó lehet, nem?) és már nem vagyok annyira hisztis... ma reggel 11-ig aludtam...
A 16. héten AFP van, 18. az uh, itt legalábbis
Szép estét!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Andi, Boboka!
örülök a jó eredményeknek!!!!! :lol:

T-pk!
Üdv az ikres kismamik között. Kicsit feljebb találsz egy topikot 2009 ikreket várunk a neve, gyere oda is, ha van kedved. :lol: Ügyesek vagytok az inszemmel! :wink:

Csunyeszka!
Nem voltál ma délelőtt a brendonban? Mintha téged láttalak volna...

Súly: én 59 kg-al kezdtem a lombikot, aztán lement 3 kg az első hónapokban, most elkezdett visszajönni, de még mindig -1 kg-nál tartok.

KépKép
zsófikukac
 
 


Anna :) Te és a hiszti? :) :) Nekem is jól jönne néha egy ilyen atilla :D :D :D Igaz, nekem a két tésből van kettő :D :D

Dorka ügyi vagy! :) Elég nagy.. hát ez most fogós kérdés, ha pontos centikre gondolsz, de lényeg ami lényeg, hogy a babó bundazsákban kinyújtott karokkal is kényelmesen feküdjön. Merthogy bundazsákban általában kitárt kezekkel fekszenek.

Boboka, ez ruhája válogatja szerintem :) Igaz nekem mindegyik kismama jó állapotban van, pedig a legöregebb is 10 éves :oops:

Lina, minden rendben lesz ne aggódj! :

vicger
 
 


Azt írta a doki a papíromra hogy haematoma nem látható.Nem tudja mitől lehet...:S
Magnéziumot kell szednem napi 3x2-t.Megőrülök az egésznapos fekvéstől,de a lényeg,hogy minden OK legyen.
Vendég
 


lina a fekvés tényleg nem egy jo dolog..... de ki lehet bírni.. ..:) vannak rá praktikák...bár a második hónapban nekem már egyik sem nagyon vált be:))) de neked nem hiszem, hogy ennyit kéne feküdnöd szóval kitartás. Az a csöppség megér egy kis hátonfekvést:)))

KépKép
dorkamartini
 
 


asszem babakocsi projekt eltolodik amig valaki anyu ki nem tud jönni velem leellenőrizni azt ami nekem tetszik:))) mert ha elképzelem magam amint sétálgatok a bababoltban és mikor az eladó megkérdezi segíthet e én rögvest rávágom hogy bundazsákot szeretnék.. iigen azt.... iigen így tavasz és nyár idején.... neeem tévedek nekem bundazsák kell... aztán szerencsétlen eladó előhoz nekem a raktár legmélyéről egy bundazsákot amivel én elkezdek bábozni a babakocsikban..... nnnaaaa neeeeem.... azzé ennyire nem vagyok bevállalós:)....még bevitetnek...

KépKép
dorkamartini
 
 


hát igen,Dorkamartini meg én aztán tudjuk mia fekvés!!!!Nekem már letelt!!! :lol: :lol: :lol: Azér tigyekszem még vigyázni nehogy visszakerüljek,az ülőgumóim kivannak :?

sutimano76
 
 


ti nemtom hogy vagytok ezzel,de ha nem olvasom vissza amit írtam akkor hasonló vagy még rosszabb hibáim vannak mint az előző üzibe,jesszus elfelejtettem írni???
:(

sutimano76
 
 


:)))én egérrel használom a laptopot és néha rátenyerelek a padra:))) amitől simán sort vált miközben írok.... erre az egyre próbálok figyelni... és osztom a véleményt miszerint a chat szabályai aaazooook egéészen máások mint a helyesírás meg effélék...:) és ehhez tartom is magam:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű... kicsit nem vagyok itt és mennyit írtok :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Kriszti
Én most már csak az Elevitet szedem rendszeresen. Magnéziumot csak akkor, ha érzem a pocakomat... (és nekem lombikos babám van...)
4 féle vas??? Ezt se hallottam még... :roll: :roll: :roll: :roll:


Vicger
Olvastam én is :cry:
Drukk megy a kicsinek!

Petra
Lábdagadás... említsd meg a doktorodnak!
Napközben többször mozgassad meg a lábaidat! Igyál sok folyadékot!

Zsófi
Muszáj lesz UH-t kérni :oops: :wink:

Piciibo
Én is vagyok sokszor úgy, hogy az éhségtől jön rám a hányinger...
Nem szabad dörzsölni a mellbimbót! (régen ezt tanácsolták, de ma már ez megdőlt)
Vendég
 


T-pk
Üdv itt! Gratulálok az ikrekhez!

Szoptatáshoz
www.lll.hu
www.szoptatasert.hu
(érdemes már most olvasgatni :wink: )

Boboka, Andi
Gyönyörű :lol:


Fagyit én most nem kívánom :cry:
Inkább a forralt bort :wink:

Süti
Azért csak óvatosan azzal a nagytakarítással...

Vicger
Nekem Miskolc közelebb van, mint Pest :wink:

Lina
Pihenés és no stressz!
Vendég
 


Mabe: én soha nem ittam meg a bort, egyszerűen nekem mumus ital, de volt, hogy megkívántam a forralt bort, és nem értettem miért. Nos a két csík után rájöttem talán ez volt az oka :lol:

Zsófi: De voltam ma mamaccsal(anyós) a Brendonban, mert sógornőm Belgiumban él (Brüsszel), és innen vásárolnak, mert még mindig olcsóbb, mint a kinti árak és elég jó minőség nekik. Ma egy sport kocsit rendeltek, meg vettünk egy felfüggeszthető hintát az unokáknak. Na meg körül néztünk, és az olyan jóóóóóóóóóóó! Annyi szép holmi van, eddig kékeket és zöldeket kellett vennem (több a fiam, mint lányom), de ma a rózsaszínes álmokat nézegettem. Legalább egyik lány legyen, így nem maradunk nagyon alul a férfiak mellett :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Kb 29-31 lehetünk a fórumon,ki sokat ki keveset!Ebből 14-en osztottuk meg a többiekkel szívünkhöz kedves képeket a picasaweben,4 témában:
-pocak,
-uh képek,
-családi fotók,
-mi (azaz önarcképek).
Nagyon jó ötlet volt h a nevekhez arcokat is lehet társítani,és nem mellesleg Gondolom akár évekig ha csak itt is de belekerülünk egymás életébe!Ezért vettem a bátorságot és megpróbáltam összeírni azokat akik még nem raktak fel képet.Ill kérném az újakat,h jelezzék amennyiben még nem tudják a picasaweb elérhetőségünket,szívesen elküldjük pü-n.
Aki kimaradt bocsi,nem néztem végig az egész topicot,csak az utsó pár oldalt,de a kimaradottakra is vonatkozik,Tehát a névsor:
RITA(bár ígérted h kapunk,de biztos volt valami fontosabb dolgod,oké,de szeretnélek a kórházba megismerni legkésőbb szeptemberben :oops: ),
ANNA,
CSUNYESZKA,
CSIKIPETRA,
ARVAERIKA( bár neked van fönnt képed azért kaphatnánk,családost is???)
PICIIBO,
SZEZSO,
TISZ,
PEPPINO,
KATA05,
TARANEE,
KRISZTI81,
T-PK,
LINA.
Akit kihagytam bocsi mégegyszer.
:oops: Igen a kíváncsiságom elhatalmasodott :oops: Hisz ismertek már!!!

sutimano76
 
 


ja És a poci képeket is kéne bővíteni,tehát kérnénk a 16-17 hetes kismamákat h rakjanak fel és majd ha utolérünk benneteket akkor mi is rakunk fel ugyanolyan időst.Bár nekem már most nagyot nőtt,mindenki ezt mondja,remélem csak optikailag látszik nagyobbnak és a mérleg nem fogja szombaton megerősíteni. :?

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]K írta:sutimano76b 29-31 lehetünk a fórumon,ki sokat ki keveset!Ebből 14-en osztottuk meg a többiekkel szívünkhöz kedves képeket a picasaweben,4 témában:
-pocak,
-uh képek,
-családi fotók,
-mi (azaz önarcképek).
Nagyon jó ötlet volt h a nevekhez arcokat is lehet társítani,és nem mellesleg Gondolom akár évekig ha csak itt is de belekerülünk egymás életébe!Ezért vettem a bátorságot és megpróbáltam összeírni azokat akik még nem raktak fel képet.Ill kérném az újakat,h jelezzék amennyiben még nem tudják a picasaweb elérhetőségünket,szívesen elküldjük pü-n.
Aki kimaradt bocsi,nem néztem végig az egész topicot,csak az utsó pár oldalt,de a kimaradottakra is vonatkozik,Tehát a névsor:
RITA(bár ígérted h kapunk,de biztos volt valami fontosabb dolgod,oké,de szeretnélek a kórházba megismerni legkésőbb szeptemberben :oops: ),
ANNA,
CSUNYESZKA,
CSIKIPETRA,
ARVAERIKA( bár neked van fönnt képed azért kaphatnánk,családost is???)
PICIIBO,
SZEZSO,
TISZ,
PEPPINO,
KATA05,
TARANEE,
KRISZTI81,
T-PK,
LINA.
Akit kihagytam bocsi mégegyszer.
:oops: Igen a kíváncsiságom elhatalmasodott :oops: Hisz ismertek már!!!


Süti! Én már tettem fel képet, igaz pocakosat még nem.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Bocsi Peppino,tényleg a padon ülve?!igaz?

sutimano76
 
 


Jó reggelt!

Süti: én nem tudom a picasaweb elérhetőséget :oops: van egészen friss (hétfői) pocakfotóm :roll: :-)

Megy ma valaki valahova? :roll: Uh, vérvétel, ilyesmi? Mert akkor drukk, és kérünk képet :-D

Mennem kell készülődni, szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni és mindenre reagálni nem fogok tudni, 5 nap kimaradt. :)

Én három napja alig élek. Tegnap már az ágyból is alig tudtam kikelni, olyan gyengének éreztem magam. Fáj a torkom, a mandulám be van dagadva, náthás vagyok és fáj minden tagom. Szerencsére hőm nincs. Ha ez még nem lenne elég, tegnap 3 óránként jött ki az egész arcomon csalánkiütés, fogalmam sincs miért.

Olyan gyenge vagyok, hogy semmit sem tudok itthon csinálni, fiammal sincs energiám foglalkozni, így csórim délután 3ig TV-zik vagy olvasunk. :( Persze emiatt olyan lelkiismeretfurdalásom van, hogy tegnap már kibőgtem magamat a férjemnek, hogy én milyen anya és háziasszony vagyok. Ugyanis úszik a lakás is. :)

Az elmúlt 15 hétben többet voltam beteg, mint máskor egész évben. Immunrendszerem egy nagy nulla.

Az UH képeket láttam, nagyon szépek a babák és gratulálok a szép, megnyugtató eredményekhez is.

Az újaknak üdv!

Suti: Értettem a dorgálásból. :) Amint tudok, lépek fényképügyileg.

Andi: Te tetted fel az elenorkismamaruhát? Én is megtettem néhány oldallal ezelőtt. :) Nekem személyes tapasztalatom is van, mivel már rendeltem a lánytól 3 éve egy tavaszi-nyári lenge nadrágot. Nagyon meg voltam elégedve vele. Ha idén is szükségem lesz ilyen gatyóra, és máshol nem találok, biztos hozzá megyek majd megint.

Floranan: Jobbulást, látom te is dögrováson vagy.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Lina!

Phi ezerrel és nem lesz gond!

Rita!

neked is jobbulást!

Süti!

Megpróbálok feltenni családos képet!

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én ma megyek dokihoz, majd mesélek...

t-pk
 
 


Jó reggelt!
látom a ruhákról is szó esett. én is akartam venni kismamagatyót, de olyan drágák, és abban bízok, hogy hamarosan jön a jó idő. van néhány lenge ruhám és szoknyám, ami szerintem pocakosan is jó lesz, csak ezt az átmeneti időt kellene átvészelnem valahogy! a farmerem még éppen jó, de lehetne kényelmesebb.
Az elenor-nál csak rendelni lehet, vagy ez is egy kis butik, ahol szét tudok nézni, és próbálgatni? Lehet hülye kérdés, bocsi!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Vera: Oda lehet menni a lányhoz a lakására, fel lehet próbálni a cuccokat. De ha felhívod telefonon, vagy írsz neki mail-t, válaszol a kérdéseidre.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita nagyon sajnálom,h ilyen beteg lettél,de ne érezd magad rossz anyának,meg háziasszonynak,ezt akkor érezhetnéd,ha egészségesen is így viselkednél.Ha meggyógyulsz bepótolsz mindent Andrissal és házimunkában is!!Nagyrészt még nekem is úszik a lakás,idén még nem hívtam vendégeket,de most h jobban vagyok elkezdem rendberakni.
Gyors gyógyulást kívánok!!!!!Hamarosan megyünk fagyizni,sütizni,abból gondolom nem szeretnél egy fránya betegség miatt kimaradni???

sutimano76
 
 


Vera tegnap írtam,h 2500.-ért vettem kismamafarmert a turiban!!!!Ja és utóbb kiderült h még márkás is!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Régen nem voltam,de időnként ha időm engedi olvaslak Benneteket!Örülök az új kismamiknak és,hogy mindenkinek szépen növöget a babucija.
Velünk most minden oké,van pár fotóm,megpróbálom feldobni őket.
Mindenkit pusszantok,még jövök és igyekszem többször írni.

Sztárfotó:

Kép


Kép

Kép
bodrien
 
 


Köszi az infókat! Lehet felhívom a lányt, talán jövő héten el tudnék menni!
A turival az a baj, hogy mikor én voltam semmit nem találtam, de ez az én formám! Én a bosnyák tértől nem messze lévőben voltam, a régi fenomen helyén! majd még próbálkozok!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem elég változó a kedvem. éppen tegnap meséltem nővérkémnek, hogy végre nem vagyok olyan fáradékony, és hogy kimozdulok a házból, erre ma még felöltözni sincs kedvem , csak várom, hogy a férjem hazaérjen! :cry:

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Csunyeszka!
Akkor jól láttalak. :lol: Csak mi már a bolt másik felén voltunk. Én anyukámmal voltam, vettem övlehúzót a kocsiba és hát mi is nézegettünk, de ott mindig kiakadok az áraktól. :roll:

Képzeljétek, szombaton megyünk Ausztriába, megnézzük a Teutonia ikerkocsit, mert szeretném látni élőben. :lol:

Bodrien!
nagyon szép a kisfiatok!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Húúú, micsoda sztárfotó fogadtak ma itt! :lol: Örülök, hogy minden babó jól van és szépen növekszik.

Fagyi.... Érdekes mód kezdek lekattanni az édesről! Most mindegy mi csak sós legyen... Hmmm Mírával pont fordítva volt, elején sós, aztán jöttek az édesek... Na, majd kiderül. ;)

Én még sosenem jártam Miskolc és Lillafüred környékén! Kép

Andi, én pocaklakóm iránt nincs megérzésed?

Nekem anyum tud varrni, így hála az égnek nem sok gondom van terhesruhákra. Bár volt, hogy kellett egy farmert vennem... Nem is szeretem, mert leesik rólam, tök car a szabása, de sajna sürgősen kellett.

Dorka, Árkádban voltál, vagy hol van az a bolt?

Képek... Nem csináljuk meg akkor, hogy mindenkinek legyen saját mappája? Persze pocik meg uh-k maradhatnak ha gondoljátok, de a többi nagyon jó lenne külön...

Rita, jobbulást neked. Szedsz valamit? Nem ártana, ha vmi homeóssal kúrálnád magad.

Bodrien, gratula a kukacoshoz! :lol: Micsoda fotó készült róla! :lol:

Rólunk annyit, hogy Mírának hörghurutja van. :S Szerencsére nem komoly, de azért épp elég, hogy éjszakánként köhögjön. Ráadásul párom is beteg, így egész éjjel horkol... Gondolhatjátok milyen kipihent vagyok így reggelre.
Tegnap voltunk egy zenés-játszós-tornázós gyerekfoglalkozáson. Jaj, annyira teccet Mírának, most nyomozok hol lesz ilyen legközelebb. Még arcfestés is volt. Naná, hogy kiscicát csináltak belőle! :) Majd mutizok képet, csak még be kell töltenem.
Este voltam dokinál is. Dobott egy hátast a vérképemtől! :lol: Azt mondta ilyen jó eredményeket még nem is látott. Velem minden rendben, méhem szépen nő. Neki sajna nincs uh-ja, így kukucskálni nem tudtunk. :(

Áááá, ha holnap nem jönnék, akkor belefulladtam a vasalnivaló kupacba....

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó!
Mírának jobbulást! Édes lehetett cicára festve. :lol: Vasalni nekem is kéne...

KépKép
zsófikukac
 
 


Rita és többiek: Jobbulást!

Ma talán-talán picivel jobban vagyok, de ma reggelre annyira bedugult az orrom, hogy alig kapok levegőt, a szájon át lélegzéstől meg kiszáradt a torkom, és még jobban fáj.... nagyon unom, tényleg... és mehetek el valami orrcseppért. De akkor szerzek végre csokifagyit is!!

Holnap megyek védőnőhöz, remélem mond valami izgalmasat.

floranan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?