Új privát üzeneted érkezett!

Na, és laptetőn virít a paraméter :D

vicger
 
 


Vicger :lol: :lol: :lol: :lol: Majd lemegy,mikor Csöppke után szaladgálsz.

Süti,Pálmás tényleg jó,bár a fagyija sztem már nem olyan,mint rég.

Kép
v.andi
 
 


Szóval szerintem Kriszti azt szeretné sugallni,hogy menjünk le Miskolcra fagyizni!!!!!!!!!Hát az nem semmi lenne.
Andi amint a nővérem felvarrja az alját(mert nekem minden gatya hosszú)azonnal rakok fel a picasara,és a ruciról,meg a farmerkabátról,meg a sárga felsőről is,megígérem.Amint kimostam kivasaltam őket jön a divatbemutató!!Ha belegondolok hogy mindezt 5000 alatt megúsztam el sem hiszem! :lol:

sutimano76
 
 

 
 

Boboka: nagyon aranyos a babóka :)

Andi: a Te babókád meg igazi kis gondolkodó emberke :)

Neked is üdv T-pk, már hárman vagyunk itt ikres kismamik, ezért külön is gratulálok! ( van egy kimondottan ikres topik is, ikresek.hu, ott is nagyon hasznos tanácsokkal látjuk el egymást :wink: )


A fene az időjárásba, most havazik vagy tavaszodik??? A délelőtti napos idő széllel még csak-csak, de a szél elborult hófelhővel :evil:

Fagyi: én valamiért csak és kizárólag rákattantam a citromosra, már anyósom telerakta vele a hűtőt :lol: jó, hogy írtátok, megyek és megnézem a doboz alját :wink:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Köszi a jókívánságokat!! Nem mentem dokihoz, felhívtam, azt mondta, mivel nem sok mindent szedhetek be, ne menjek le, hanem sok pihi, tea, homeopátiásak mehetnek...

A homeopátiás golyók - occilo... képtelen vagyok most leírni a nevét, valamit javítanak ideiglenesen, de utána mintha be sem vettem volna őket, a szopogatós toroktabletta nekem semmit nem ért, még szopogatás közben sem csillapított semmit... a negro sokkal jobb nekem, röhej. A lándzsás is jól esik a torkomnak.

Áááááá és napok óta meg vagyok veszve a csokifagyiért, én is megyek Miskolcra :D de azzal asszem végleg kinyírnám a torkomat.....

floranan
 
 


Andi,mivel eddig 2 gombóc/év volt a fagyifogyasztásom,az is jegeskávéba,így nem tudok hozzászólni,én ott már vagy 10 éve utoljára fagyit,viszont mióta terhes vagyok nagyon kívánom.

DRágám ma befekszik az alváscentrumba,egyedül leszek itthon!!Ha ilyen szél lesz tele lesz a gatyóm,nekünk könnyűszerkezetes a ház,tehát van mitől parázni!!

sutimano76
 
 


Sokan szalmák a héten :)

Nekem ma utazott el a párom, kedd este jön :(

floranan
 
 


Süti bizony, hogy azt sugallom :D legalábbis igyekszem :)

Most én is fagyiznék ! :D

Floranan, a fagyi tökéletes torokfájásra! És ez most nem vicc! ;)

vicger
 
 


Floranan,egyetértek Vicgerrel,a fagyi jó a torokfájásra,persze csak mértékkel.

Kép
v.andi
 
 


Nekem három napja nagyon jó a hangulatom,letettem a duphastont,ici-pici görcsökkel az utsó 2 napon,bevettem az össz semicillint,de sztem nem hatott,10 nap múlva vizsgálat és kiderül,Mára már csak az elevitem meg a magne B6-om maradt.Tudok jönni menni,lassan rendbe rakhatom az egész házat.Én ennek annyira örülök,hogy csak na,mostmár nagyon élvezem a terhességet!!!!Hétvégén napsütést kérek 15 fokkal,mert függönymosást és ablak puccot tervezek!!!!!

sutimano76
 
 


9 nagy ablak egy szimpla és egy dupla teraszajtó,4 kisablak.Azt hiszem ez nem fog egyszerre menni :oops: :oops: :oops: .Na mindegy akkor szobánként mire megszülök kész leszek :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Én is úgy tudom h jobb a fagyi,mint a meleg tea!!!!!!

Akik egyedül maradtak legalább ma éjszakára,gyertek át aludni!!!!!

Hmmmmmmmmmm Kriszti szerintem az kicsit drága fagyi lenne,bár megérné,hisz megismerhetnénk téged.

sutimano76
 
 


süti, na van ott ablak szép számmal! :) :) :) De legalább szép világos a házatok, s nem egy sötét 30 nm lyuk ;)

Én szeretnék egy családi házat. Akár most is ;)

vicger
 
 


Süti, látod, s így már egyáltalán nem drága! :D :D :D :D :D
Miért van az, hogy szinte mindenki bp-i??
Egyébként ez az ország évtizedek óta attól szenved,hogy Bp centrikus abszolut mértékig. És ez nem ér!! nahát. Ilyenkor hol van az ombudsman? ;)

vicger
 
 


Akkor ma este Sütinél Kismamam party??? :lol: :lol: :lol:

Süti,elhiszem,hogy élvezed a kismamiságot.A második trimeszter a legszebb.Örülök,hogy jössz-mész.Lassan összehozhatjuk a talit :wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok szép napot mindenkinek,még ha az idő nem is szép.Jó lenne már a friss levegőn pár órát sétálni vagy csak kint lenni az udvaron a kutyusokkal.ááááá mikor lesz az?! Andi:Örülök,hogy minden rendben.nekem a 12-ik héten volt 54mm,és a TE babád mekkora?Olyan kiváncsi lennék rá most mekkora a bébink. Vicger:Én is eléggé töltött galamb vagyok,nem vagy egyedül.kb 20kg felesleggel kezdtem a terhességet,egyenlőre még csak 1kg plusszba,de muszály lesz magam vissza fogni,mert a dokim nagyon le....

Kép
kriszti81
 
 


Kriszti, hát nem mondom, hogy örülök neki, hogy nem vagyok egyedül a töltött galambságommal, de őszinte leszek, vigasztal a tudat :oops:
Engem a doki nem szúrt le, lehet mert ő írta fel a Cerazette-t ami jól feltuningolt :D

Egyébként ma Sándor nap van, az egyik zsákban meleget hozó, tehát van remény :D :D

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76zóval szerintem Kriszti azt szeretné sugallni,hogy menjünk le Miskolcra fagyizni!!!!!!!!!Hát az nem semmi lenne.
Andi amint a nővérem felvarrja az alját(mert nekem minden gatya hosszú)azonnal rakok fel a picasara,és a ruciról,meg a farmerkabátról,meg a sárga felsőről is,megígérem.Amint kimostam kivasaltam őket jön a divatbemutató!!Ha belegondolok hogy mindezt 5000 alatt megúsztam el sem hiszem! :lol:


Na, ugye megmondtam, hogy érdemes turiban nézelődni !!!! :) Hol voltál? :)

Miskolci fagyizás: anyósomék Mezőkövesdiek, mi "sűrűn" megfordulunk arrafelé ... és ha már a diósgyőri KisGergelyben mindenki belakott, majdnem a fagyizó elől visz egy busz Lillafüredre, kb 10-15 perc ... és olyan helyre kerülsz hipp-hopp, hogy azt hiszed, valamelyik tündérmesébe csöppentél .... húúúúúúú, de jó nosztalgia-érzésem van, de sokat tettük meg ezt a túrát az egyetemvárosból :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Igen, nekem is eszembe jutott a Tesz-Vesz Városban a mandulaműtétes-fagyizós oldal... lehet, h hozatok vmi fagyit akkor, rontani úgysem ronthat a torkomon :) Bár mivel rá vagyok állva teljesen a hideg tejre, tapasztalat, hogy a meleg tea most jobban esik....

Vicger ne aggódj, én lekörözlek súlyban :cry: , bár magasabb vagyok picivel... és eddig még nem híztam, szóval a terhességre sem foghatom....

Én mennék bárhova kismamipartyzni, de ide a gépig is alig bírok :(

floranan
 
 


Anyukám csinál nekem joghurtból meg fagyasztott gyümiből fagyit és olvaszt rá csokit 8) :lol: juhééééé

floranan
 
 


Manósziget:Köszi a kérdésed amúgy most velünk minden rendben és reméljük így is marad.A tavaly elhalt terhességem a 10-ik héten ultrahangon derült ki,hogy már nem dobog a szíve,már 2éve probálkoztunk mire összejött,nagyon boldogok voltunk,de sajnos nem teljesült be.3 hónapot kelett kivárnunk és az első probálkozás után összejött a babánk,egy kicsit visszafogodtan mertünk és merünk örülni,de múlt héten láttuk mindketten ahogy mozgolódott a pocakomban,nagyon jó érzés volt.Reméljük szépen alakul minden,és ugyanezt kívánom minden kismaminak.

Kép
kriszti81
 
 


Jupppíííííí!!!! Kismamaparti!!! De vicces lenne!!! Én bírnám!!!

Andi , nagyon cuki a "törpilla"

Ti tudtok olyan boltot BP, ahol viszonylag normális áron lehet venni kismamagatyókat?

KépKép
csikipetra
 
 


Bizony, Lillafüred csodaszép!!!!!!!! Ráadásul mindegy milyen évszak van, tél, nyár, ősz vagy tavasz! S persze a forrásokat is meg kell említenünk, és a Hámori tavat is :D :D :D jaj, de nagyon szép helyek! Vagy Bükkszentkereszt, az ország legmagasabban fekvő települése :) Van itt látványosság kérem szépen, ráadásul a levegő is isteni :) hála a Bükknek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.03.18 16:29-kor.

vicger
 
 


Petra :shock: :shock: :shock: Törpilla??? Te már tudsz valamit????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Floranan, de jó neked! :) Csuda jó fej anyukád van!!! :)

Kriszti, biztos, hogy minden rendben lesz!!!!

vicger
 
 


[quote="floranan"]K írta:florananöszi a jókívánságokat!! Nem mentem dokihoz, felhívtam, azt mondta, mivel nem sok mindent szedhetek be, ne menjek le, hanem sok pihi, tea, homeopátiásak mehetnek...

A homeopátiás golyók - occilo... képtelen vagyok most leírni a nevét, valamit javítanak ideiglenesen, de utána mintha be sem vettem volna őket, a szopogatós toroktabletta nekem semmit nem ért, még szopogatás közben sem csillapított semmit... a negro sokkal jobb nekem, röhej. A lándzsás is jól esik a torkomnak.

Áááááá és napok óta meg vagyok veszve a csokifagyiért, én is megyek Miskolcra :D de azzal asszem végleg kinyírnám a torkomat.....


Flora: az oscilloból hiába veszel be egy adagot, legalább 3 napig kell szedni, a leírás szerint, és szigorúan úgy ...másképp tényleg nem hat ... és amúgy legfőbbképpen vírusos tünetekre jó, nem kifejezetten torokfájásra ... ha torkod is fáj, arra a Homeogen9 lenne jó, együtt szedve az oscilloval ... nekünk ez mindig beválik ... ha rekedt is vagy, akkor ezekhez Homeovox pluszban, és ha köhögni kezdessz, akkor léndzsás utifű szirup vagy Stodal szirup

Az tudni kell, hogy a homeos szerek úgy "működnek", hogy amikor elkezded szedni, átmeneti rosszabbodás áll(hat)be, és aztán hirtelen javulás ... de fontos betartani az adagolást, és az előtte-utána fél óráig nem enni-inni semmit szabályt ...

NEM OKOSKODNI AKAROK, de évek óta ilyenekkel kezeljük a családot, és alig eszünk gyógyszert :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Petra,én nézegettem most gatyókat ,és csillagászati árakon láttam.Még a cunda is drága.Vaterán lehet jókat kifogni,de nekem a gatya olyan,amit szívesen próbálnék.Én meg is szívtem eggyel,mert akkora lett rám,hogy nem is fogok soha belehízni :oops:

Kép
v.andi
 
 


Andi,
nekem egyenlőre még az összes pocaklakó törpilla ( de azért kiváncsi vagyok ,hogy mid lesz :)
Hívhatom törpubulnak is, ha az jobban tetszik :lol: :lol: :lol: :lol:

Te jósoltál nekem kisjányt, ugye? Uh...már várom a hétfőt!!! :wink:

KépKép
csikipetra
 
 


Jósoltam,az túlzás,csak egy megérzés volt.Általában be szoktak jönni :wink: Én is kíváncsi leszek.

Kép
v.andi
 
 


Köszi Brumi, én annyira nem értek hozzájuk... de úgy szedtem, ahogy kell és pont ezeket.... az átmeneti rosszabbodásnál tarthatok akkor, mert ma vagyok a mélyponton :(

Igen, Anyu nagyon édes :)) fől a csirkehusi leves a torkomra, és előtte gyorsan fagyiztam egyet :D hmmmm szederből húúú, elnézést senkit nem akarok kínozni, de olyan jól esett........

floranan
 
 


Nekem eddig egy cunda van. annak az árát is sokalltam,de muszáj volt vennem ,mert nagyon kényelmetlenek voltak már a rendes gatyóim
A kismamaújságokban is iszonyú drága ajánlatokat lehet látni ( 15 e felett) Jó kis biznisz ez a "babaipar" :shock: :roll:

JA, a kismama melltartóval is megszívtam, mert nem térképeztem fel elég jól a piacot, és bementem SOS a kenguru goldba a Stop Shopnál Óbudán.Találtam egyet, ami jónak tűnt( 9 ezer pénzért rám sózták) én hülye elhoztam......de már bánom. Nem is kényelmes , mert van egy belső varrása, amit próbánál nem éreztem..ráadásul pár nappal később a triumphnál láttam fele áron hasonló cickótartókat. :x
Mondhatom bosszantó..........

HA van jobb ötletetek jelezzetek!
Köszi,

KépKép
csikipetra
 
 


Én Pesten csak a Lövőház utcában (II. kerület, Mammutok között) tudok boltokat eddig, azok elég jók... 2 in 1 collection és Bboom

floranan
 
 


Amúgy én is jártam már többször használtruhásban, de eddig kismamacuccokat még nem találtam...... :cry:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,nekem nem nagyon van jobb ötletem.Tényleg kihasználják a baba-mama cucokkal az embereket.Ki kell fogni,de ami nagyon jó,valóban nem olcsó.Abban a kenguruban vettem én is magamnak az egyetlen nadrágom horror áron :oops: :roll:

Kép
v.andi
 
 


Andi, egy megérzést rendelnék :D

vicger
 
 


Én tudok egyet a XI. kerületben.Még csak interneten nézegettem,de képek alapján nagyon tecc.Tuti olcsóbb,mint a kismama boltok.
Itt a link:

http://elenorkismamaruha.gportal.hu/gin ... g=13304795

Kép
v.andi
 
 


Andi ,Brumi vagy aki ért hozzá,a turis farmeron next maternity cimke van,ez az a next?

sutimano76
 
 


Süti,én úgy tudom igen.A next kismami cuccai

Kép
v.andi
 
 


Vicger,nincs mindenkire megérzésem.Ez vagy jön az első pillanatban,vagy nincs.Nálad nem jön.Most csak azért,hogy mondjak valamit....nem akarok.

Kép
v.andi
 
 


[quote="sutimano76"]N írta:sutimano76ekem három napja nagyon jó a hangulatom,letettem a duphastont,ici-pici görcsökkel az utsó 2 napon,bevettem az össz semicillint,de sztem nem hatott,10 nap múlva vizsgálat és kiderül,Mára már csak az elevitem meg a magne B6-om maradt.Tudok jönni menni,lassan rendbe rakhatom az egész házat.Én ennek annyira örülök,hogy csak na,mostmár nagyon élvezem a terhességet!!!!Hétvégén napsütést kérek 15 fokkal,mert függönymosást és ablak puccot tervezek!!!!!



Hóóóóóóóó, azért vigyázz nagyon magadra ... főleg a létráramászással, nehogy megszédülj ... nálunk is kb ennyi ablak van :shock: :shock: :shock: ... nekem nem fog menni egyedül, érzem, és még Lilla is itt sertepertél körülöttem ...

Süti: úgy örülök, hogy jól vagy , és már nem kell feküdnöd :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76n is úgy tudom h jobb a fagyi,mint a meleg tea!!!!!!

Akik egyedül maradtak legalább ma éjszakára,gyertek át aludni!!!!!

Hmmmmmmmmmm Kriszti szerintem az kicsit drága fagyi lenne,bár megérné,hisz megismerhetnénk téged.



Tegnap éjjel egy frászban voltam: féltem egyedül, egy ismerősünkhöz hét végén betörtek úgy, hogy közben ők a felső szinten aludtak (4 gyerek + szülők) ... ma éjjelre jön egy barátnőm, holnap meg már itthon lesz a férjem, ha minden igaz :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]A írta:sutimano76ndi ,Brumi vagy aki ért hozzá,a turis farmeron next maternity cimke van,ez az a next?


igen, ez AZ a Next ... maternity = terhesség angolul :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Köszi Andi,fel is írtam a címet!! A héten lehet be is nézek!!!

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="v.andi"]A írta:v.andikkor ma este Sütinél Kismamam party??? :lol: :lol: :lol:

Süti,elhiszem,hogy élvezed a kismamiságot.A második trimeszter a legszebb.Örülök,hogy jössz-mész.Lassan összehozhatjuk a talit :wink:


Igen, ha van kedvetek, jöhettek hozzánk is, ahogy beszéltük ... csinálok gyrost, vagy sütök palacsintát, esetleg lesz fagyi, vagy túrósrétes ... ki mit szeretne :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"]K írta:florananöszi Brumi, én annyira nem értek hozzájuk... de úgy szedtem, ahogy kell és pont ezeket.... az átmeneti rosszabbodásnál tarthatok akkor, mert ma vagyok a mélyponton :(

Igen, Anyu nagyon édes :)) fől a csirkehusi leves a torkomra, és előtte gyorsan fagyiztam egyet :D hmmmm szederből húúú, elnézést senkit nem akarok kínozni, de olyan jól esett........


Jobbulást, nagyon-nagyon szar dolog terhesen (amikor itt szúr, ott szúr, amott szúr amúgy is) betegnek lenni ... a 4. napon jobban leszel !!!!!!! :) pihenj sokat:)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Andi, óóóóóóóó pedig azt hittem boszi vagy ;) ;)

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!!!


Kata(T-pk):gratula az ikrekhez,írj majd eredményeket,uh-képet kérünk.stb.Ha nem titok esetleg infokat magadról(hol.laksz?hol és kinél szülsz?esetleges foglalkozás,Spontán ikrek vagy lombik)
Atya ég de kiváncsi vagyok,(hamar megöregszem!! :lol: ; már nem!)



Hu, tényleg sokat kérdeztél, megpróbálok mindenre válaszolni:
Veszprémben lakom, de Pesten az István kórházban fogok szülni, legalábbis remélem, hogy odaérünk majd :lol:

Félig spontán ikrek csak: júliusban volt egy inszemem, az első, ami meg is fogant, de sajnos nem maradt velünk. Utána novembertől kezdtem el újra járni a kaáli intézetbe, ahol gyógyszerek et kaptam, de a tényleges inszeminációt két nappal elötte lemondtuk. Sokat vívódtunk rajta a férjemmel, de úgy voltunk vele, hogy nincs szervi bajunk és első inszem "sikeres2 volt, így inkább bízzuk a természetre, így inkább itthon tartottuk meg a az inszeminációt :wink:

De jól döntöttünk, hiszen ketten is vannak velünk.
Egyébként édesanyámnak is van ikertestvére + a maminak is + férjem apukájának....

Uh képet is szívesen raknék fel, de hogyis??
Na megpróbálom...

t-pk
 
 


Brumi,hmmmmmmmm mondjuk túrósrétes fagyival!!!Ne izgass!
Mostmár tök jól vagyok úgyhogy mehet a dolog. Kép

Tök jó,kifogtam egy márkás gatyót!!!(most úgy örülök,mint egy gyerek a csokinak) :wink:

Floranan ha kölcsön adnád anyukát egy kicsit!!!!! :? :)

Petra milyen magas és hány kilo vagy?Ha kényes a téma jöhet pü-n is ,talán meg tudom saccolni h amit a turiba láttam jó-e neked.

sutimano76
 
 


Amik most vannak uh képek túl nagyok, holnap megyek dokihoz, akkor majd az újakat felrakom...

t-pk
 
 


T-pk,köszi az infokat,rokonék veszprémiek,szeretem azt a várost(is).Szeretném ha megosztanád a történeted Fogamzás-aztán pedig a Méhen kivüli terhesség topiclakóival,hogy reményt adj nekik,ott sok az elkeseredett babaváró.Én egyedüli sikeresként próbálom tartani bennük a lelket!Köszi előre is!
Ennyi ikerbabás egy családban én úgy tudtam csak minden második generációnál van esély.
Nagy bátorság Veszprémből pestre jönni,de gondolom téged majd előbb befektetnek nem?

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?