Új privát üzeneted érkezett!

Taranee, akkor ugyanahhoz a védőnőhöz járunk, mert én is ma voltam és nem volt! Te mikor voltál? Én negyed egykor, de elmentem, mert múltkor leb...k hogy miért nem a sajáthoz megyek!

Tisz, Juhászné D Ildikó a védőnőm! 3-as randi védőnéninél? Milyen romantikus! :D

Én nem szedek vitamint, mert eszméletlen szorulásom lett így a 12. hét végén leálltam vele.

Kép
kata05
 
 


Csavargok egy fél napot és 1 óráig tart a visszaolvasás!!!Ez jó!

Boboka,nekem napi 1 elevitet kell szednem és a doki azt mondta mikor szóltam,h abba akarom hagyni,h a 30.hétben visszatérünk erre a témára.

Mindenkinek gratula,aki uh-n volt és minden oké,Hát mi más lehetne??!!!

Drukkolok azoknak akik holnap mennek.

Ja én holnap megyek az oep-hez,remélem hamar végzek,utána megint megyek turizni a Rákoczi útra,Ha valaki még jönne akkor cseréljünk számot és ott talizunk.(szerintem kb 3-4 órára végzek)

Én cigiztem,de kaja fölött soha,még itthon se!!!!Munkába meg gázosabb,hiszen minden m.helyen kijelölt cigihely van,akkor hogy került a kenyérbe.

Tegnap megkaptam a táppénzem(amit febr 1 hetében adtam le).Könyvelő iroda másnap küldi tovább,tehát az oepbe akadozik a dolog,mindegy innentől bankszmlára jön remélem így hamarabb megérkezik majd!

sutimano76
 
 


süti, azért érdekes egy hely lehet az az oep.....
Valóban ahogy az antireklám mondja, nálunk a legnagyobb az adminisztráció...de legalább végeznék a munkájukat! Vagy tudná az egyik, hogy mit csinál a másik!

vicger
 
 

 
 

Ma álomkóros vagyok...
Vendég
 


Én is álmos vagyok..................semmihez nincs ma affinitásom......
dolgozni semmit nem dolgoztam, pedig nagy lendülettel indultam a napnak.. :o

KépKép
csikipetra
 
 


mabe86
Mi ez a négyes teszt?
Nekem kombinált volt és AFP ( utóbbi eredményére még várok)
érdemes ezt a másikat is megcsináltatni? Ez mennyivel komolyabb? Tartalmaz valami plusz vizsgálatot is?

Köszi előre is!
Üdv.
Petra

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="csikipetra"]m írta:csikipetraabe86
Mi ez a négyes teszt?
Nekem kombinált volt és AFP ( utóbbi eredményére még várok)
érdemes ezt a másikat is megcsináltatni? Ez mennyivel komolyabb? Tartalmaz valami plusz vizsgálatot is?

Köszi előre is!
Üdv.
Petra


Nálunk ezt csinálják, mikor AFP-re megy az ember. :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

bocsika, hogy jó pár napja nem voltam, de egyszerűen nem értem ide, max. esténként, de akkor meg már erőm nem volt.... Szombaton apósnál voltunk szülinapozni, vasárnap meg keresztelő!! Most már hivatalosan is keresztanya vagyok! :lol:
Tegnap délelőtt védőnőnél voltam. Szerencsére tök szuperek lettek az eredményeim. Azt mondta hihetetlen, hogy 1 gyerek után (főleg 14 havi szopi után) ennyire jók lettek. Azt mondta soknak, aki az elsővel terhes, meg sem közelíti az enyémet. Erre én azt mondom, valszeg nemhiába vannak kitalálva a vitaminok. ;) Végülis szeptember óta szedem a Spirulinát meg az Elevitet. Bár most azt leváltottam Gravidára, próba cseresznye alapon. Nem nagyon látok különbséget.
Ma meg de. (még nagyon szép idő volt) játszótereztünk, du. meg ükire kellett vigyázni. Most is lenne mit csinálnom, de gondoltam pár szó erejéig lejelentkezem.

Nagyjából visszaolvastam az elmúlt napok történéseit...
Floranan sajnálom, hogy nem vagy jobban. Sztem nyugodtan szedheted a lándzsás útifüvet. Én Míránál kezdtem el még pocisan és jó, mert már pici kortól lehet a babának is adni. Reggelre nekem is el kezdett fájni a torkom. Most már nyelni is alig tudok... :S Vacsi után megkezdem én is.

A kenyeres-cigis téma nagyon durva. Kiváncsi vagyok mi lesz a vége. Én is szoktam itthon sütni.... néha... Igaz gépem nincs, így kicsit macerásabb, de így legalább tényleg biztos lehet benne az ember, hogy mi van benne. Vagy hogy mi nincs?

Bocsi, de most csak ennyire futotta, próbálok felzárkózni újra. Nekem holnap este doki, de nincs uh-ja. :( Oda én is csak húsvét után megyek 18. hetesre. Áááá, az még nagyon messze van. :S

Mindenkinek cép estét mára.

Kép Kép
manósziget
 
 


Annyiszor megfogadtam, hogy nem nézek híradót!! nem nekem való :cry: :cry:

Manó, jó hogy vagy! :)
A cigis ügyben annyi fejlemény van, hogy az ÁNTSZ-be írásos panaszt kell benyújtani, ez holnap megtörténik mellékelve a kenyeret is. Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle.
Nem tudom, nem vagyok bigott vallásos fanatikus és stb, de nekem a kenyér az egy szent dolog, még akkor is, ha nem viszem el húsvétkor, meg augusztus 20kor megszenteltetni. És véletlen sem lehet, mert véletlenül nem lehet cigarettázni a dagasztó fölött. :evil: :evil:

vicger
 
 


Sziasztok,csatlakoznék hozzátok ha nem gond.Szeptember 23-ra várjuk első babánkat,27 éves vagyok férjem 31.Segítsetek nem tudok vonalzót feltenni?!
kriszti81
 
 


[quote="kriszti81"]S írta:kriszti81ziasztok,csatlakoznék hozzátok ha nem gond.Szeptember 23-ra várjuk első babánkat,27 éves vagyok férjem 31.Segítsetek nem tudok vonalzót feltenni?!


Szia!

Üdv itt....

Nagyon sok oldalon tudsz...
www.babafalva.hu
www.noivonal.hu
www.picibaba.hu
www.mamanet.hu

www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
www.tickerfactory.com
http://www.pregnancy-duedate.com/
http://www.familyticker.com/ticker/

És még sok oldal....

Elkészíted a vonalzót és a BBCode (egyes helyeken PHPBB) kódsort kell bemásolni!

Felső sor... SEGÉDLETEK... azt lenyitod és ott van a profil... középtájon egy téglalap... oda kell bemásolni a kódsort!
Vendég
 


Manó
Jó, hogy jelentkeztél :wink:
Vendég
 


Köszi Mabe.Úgy néz ki sikerült.

Kép
kriszti81
 
 


Szia Kriszti! Üdvözlet a pocakosok között! :) :)

vicger
 
 


Vicám most azt kérdezte tőlem, hogy "hogyan lehet kiválasztani egy férjet?"
:shock: :shock: :shock: :shock:
Magyarázó kérdés:
"hogyan választottad ki Apát?"
:D

vicger
 
 


Arvaerika! Jót kacagtam a mobil lenyelésen... de ellenőriztem, még megvan! :lol:
Kriszti! Üdv köztünk!
Én is napi 1 Elevitet szedek, és hétfőn megyek legközelebb dokihoz, már nagyon várom, kiváncsi vagyok, hogy minden rendben van-e.. Ez az örökös bizonytalanság szörnyűű!!
Én is gratulálok az UH-soknak! Piciibo szép a csöppség!
Manó! Örülök, hogy újra itt vagy és jól éreztétek magatokat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.03.17 20:17-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Kriszti,üdv a kis csapatban!

Vicger,mit feleltél??? :wink: 8) :D :D :D

Kép
v.andi
 
 


Gyerekszáj:
Nekem is megkérdezte ovis fiam, hogy anya, nem lehetne, hogy az egyik most kibújik, addig még a másik bent maradhat.
Erre 11 éves lányom válasza (bocs idézet :oops: ) Nem lehetsz ekkora hülye, olyan kicsik, hogy elférnek egy gyufás dobozban.
Fiam: Nem baj, akkor nem kell nagyobb autót venni:)

Nos tényleg elgondolkodtat a dolog, hogy a kicsik mennyire praktikus gondolkodásúak:)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Szia Kriszti,üdv köztünk!

sutimano76
 
 


Andi :D
Válasz: Úgy kislányom, hogy végre nem gondolkodtam :)

Csunyeszka :D :D :D bakker, akkor neked tényleg kocka hasad van ;) Az enyémek adott szituban tuti nem gyufásdobozt mondtak volna :D :D :D

vicger
 
 


Sziasztok,köszönöm a kedves fogadtatást.Lányok Ti is 3-4 féle vas tabit szedtek+folsav+magnesium 3+heti 2 gravida,nekem ez soknak tűnik. Andi:Majdnem egy idősek a babáink,neked/nektek/mekkora volt a babátok a 12-ik héten?

Kép
kriszti81
 
 


Kriszti, én napi 1 elevit és egy vas komplex amit bevitelezek :)

vicger
 
 


Csunyeszka:Most vettem észre hogy mi egy napra vagyunk kiirva. :D

Kép
kriszti81
 
 


Nekem most vette le a gravida adagom heti 2-re,és kaptam 4féle vasat ezt kell mindennap felváltva szednem,és még a vérvétel eredménye nincs meg amin esetleg kiderülne,hogy vashiányos lennék.

Kép
kriszti81
 
 


Kriszti, ez nem kevés cucc ..

Vacsorára epres joghurtot ettem aszalt meggyes müzlivel.
:roll:

Asszem terhes vagyok :roll:

vicger
 
 


Csunyeszka,ez nagyon édi volt!!!

Vicger,holnap megyek az oephez,de szétverem :x :x :evil: :twisted:

Kriszti eddig minden okés volt nálad,mert a barátnőm is sok mindent szedett,de ő kicsit bevérzett.

Na most megyek,nemsokára kezdődik,kezdőőőőőődik a született fleségek,meg a rúzs és NY,majd utána még benézek!!!!!

Szép estét!!!

sutimano76
 
 


Kriszti,holnap megyek UH-ra,akkor majd okosabb leszek méretek tekintetében. :wink: Én még a femibiont szedem,de minnyá elfogy.Utána 2 naponta gravida,nekem mást nem kell szednem.

Suti,olyan sokig fenn tudsz maradni??? :shock:

Csunyeszka,óriásiak a gyerekeid!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andi,ez vendéglátós betegség,viszont reggel 9 előtt nem bírok felkelni!!!Főleg most h éccaka többször randizok a wc csészével.Kb 23-23.30-ig bírom,utána ájulás,régen még vagy egy órát járt az agyam ezen-azon,mostmeg arra se emlékszem hogyan ér a fejem a párnára.

sutimano76
 
 


Süti, csapj szét közöttük, rájuk fér !!! :twisted: :twisted: :twisted:

vicger
 
 


Sütimanó:Igen minden rendben és remélem így is marad,de tavaly volt egy elhalt terhességem 10hét.De ezért még nem kellene 4féle vas+a többi,vagy igen?

Kép
kriszti81
 
 


Jó éjszakát nektek! :)

vicger
 
 


Kriszti fő az óvatosság,sztem ártani nem árt hisz ha sok van kipisiled!!!

sutimano76
 
 


Ma műtenek a márciusi topik babái közül egy pár napos kisfiút, felcserélődtek az főerek a szívében. Drukkoljatok nekik!!! :!: :!: :!: :!: :!:

vicger
 
 


Napsütéses szép jó reggelt mindenkinek!

Manó: üdv újra itt!
Süti: hajrá az OEP-nél és mindent bele!
Kriszti: üdv a csapatban!

Vicger: én most éppen a mákos cuccokért tudok megőrülni!! Pedig előtte sosem volt rá ingerenciám!! Asszem én is terhes vagyok :shock: :lol:

MAbe:köszi a tájékoztatást

A picifiúnak drukkolok!!! Ez gondolom nem kis műtét lesz!! :)

KépKép
csikipetra
 
 


Jó reggelt!!!!

Titeket mindig elolvasni nem egyszerű feladat! :lol:

Mabe!
Mindjárt mehetsz uh-t kuncsorogni! :lol: :wink:

Vandi!
Afp: védőnéni és a doki is kérte, hát megcsináltattam, had örüljenek. Az eredményével nem foglalkozom, Babákok maradnak a pocimban még legalább 20 hétig, akármilyen is lesz az eredmény.

Gratulálok az uhákhoz!!! :lol:

Petra!
Te hétfőn már mész a 18. hetire? Én kedden megyek dokihoz és akkor beszéljük meg az uh időpontját.

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Csunyeszka, akkorát nevettem a gyerkőiden. Olyan kis édesek! Kép

Kriszti, üdv a csapatban! Nekem 12+5 (uh-szerint 13+1) volt a crl 6,85 cm a tarkóredő meg 1,3 mm. Nálad mizú? (olvastam az előzményeid... :cry: )

Kriszti, én is nagyjából követem a márciusiakat, mert barátnőm ott van... ő már babós. Bízzunk benne, hogy minden rendben lesz a picifiúval! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lányok, itt ma olyan szél van! Ááááá, pedig gyönyörűen süt a nap. Hogy lesz ebből séta? :?

Kép Kép
manósziget
 
 


Szép napos napot Mindenkinek!

Kriszti: üdv és láttam, hogy pont egy napra esett a kiírásunk, bár gyanítom előbb lesz vége az én állapotomnak, mert akciós csomagolású vagyok, tudod 3:1-ben :lol:


Vitaminok: én magne- b6 on kívül gyömbéres Golden Yacca-t szedek és vasat ( ferrocomp).

Süti: nyugodt és kiegyensúlyozott ,megalázós napot kívánok Neked, csak finoman osszad őket, olyan úrinős modorban, de hatékonyan :wink:

Kicsi babának szorítunk, az Úr vele, hisz még angyal!

Vicger: már nem kocka a hasam, de ígérem arról is rakok képet fel, olyan, mint akit megcsípett a pók (pókhas). Ahhoz képest jó az alakom, hogy már 3-at szültem, de nem a 20 évesekhez :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Zsófi:
A szülésznő ,aki levette az AFP-t annyit mondott, hogy ugorjak be 23-án reggel a terhesgondozóba az eredményért, utána pedig mehetek is az UH-ra. ( hétfőn majd beszámolok róla, remélem minden oké lesz.)

A szél még csak hagyján, de délutánra már jó hideget mondanak!! :cry:

Van egy kérdésem:
Nekem néha be szokott dagadni a lábam a nap végére. Lehet az irodai ülőmunkától van ,de ez normális? (nem túl vészesen, de látom és érzem is)
Köszi a válaszokat előre is. :wink:

KépKép
csikipetra
 
 


Csikipetra, visszér esetleg?

Picibabának nagyon drukkolok!!!!!!!!

Nekem ma beleszúr a jobb alhasi részbe, és a derekam is fáj a jobb oldalon, minden lépést megérzek. Javaslatok mitől lehet?

Kép
kata05
 
 


Petra!
Nekem is szokott. Sőt a kezem is. le kell venni néha az ékszereimet és este kényelmetlen már a csizma is. :wink:
Itt még süt a nap!

KépKép
zsófikukac
 
 


Nekem is be szokott dagadni a kezem. Egyik éjjel is arra ébredtem, hogy szorít a gyűrűm, és viszket a kezem.

És újabban nagyon rosszul alszom éjjel. Többször is felébredek, és mikor alszom, akkor sem túl mélyen. Az éjjel pl. kétszer ébredtem fel: háromkor pisilnem kellett, négykor pedig olyan üresnek éreztem a hasam, hogy már a rosszullét kerülgetett. Úgyhogy a férjem kellett hozzon a konyhából egy kis kekszet, hogy kibírjam reggelig.

Egyébként tapasztaltatok ti olyat, hogy ha éhesek vagytok, akkor annyira, hogy azt érzitek, mindjárt hányni fogtok, ha nem kaptok be valamit? Én újabban mindig így érzek. Pocsék dolog. Emiatt naponta nagyon sokszor kell ennem, szerencsére egyszerre nem kell sok.

Kép
piciibo
 
 


hűűű de sokan vagyunk már:))))
üdv minden újonnan csatlakozónak:)

nincs valami jó ötletetetek? iszonyat kiszárad a mellbimbóm... folyamatosan kenegetem testápolóval de hatása nem sok... reggelre meg mintha az egész bőr kicserélődne annyira kopik... - köszi

KépKép
dorkamartini
 
 


Dagadás ellen csalántea a nagyon jó.

Dorka, te meg vegyél a Dm-ben bimbóvédő krémet, az direkt arra van kitalálva. A testápolók nem elég zsírosak hozzá. A dm-es meg tök jó, mert szopikor is tudod majd használni.

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi az infókat!!
Ez megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal :?

Csalánteát én is szoktam néha( de fúderossz íze van)

Ha már a bimbóknál tartunk, nekem baromi érzékeny, és viszket. Erre is jó a védőkrém?

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, sztem jó. Egyébként nagyon jók a dm-es terheseknek való termékek, krémek. Nekem a pocakkréme a csíkok ellen is bevált.

Kép Kép
manósziget
 
 


Nekem meg azt mondta, a családorvosom, és egy tájékoztatóban is azt olvastam, hogy ne kenjem a mellbimbót, hanem tusolás után egy durva törölközővel dörzsöljem át, így készítsem elő a szoptatásra.

A csalántea meg vízhajtó, szabad vízhajtó teát inni a terheseknek?

Kép
piciibo
 
 


Háát, nemtom egy amúgy is kiszáradt bimbónak mennyire használna a durva törölköző? :?

A dagadás valszeg a víztől van.. Napi 1 bögrével simán lehet inni. Hidd el én már ittam pár bögrével Mírával. Nekem is anno a dokim ajánlotta. szóval no para.

Kép Kép
manósziget
 
 


háát piciibo ha én ezt tenném asszem egy hét múlva le is esne:)))...de nekem mindig is nagyon érzékeny meg száraz volt a bőröm... akinek nincs ilyen problémája annak persze hogy nem kell kenegetni..... de hidd el az enyémre nem elég ha ledörzsölöm..:)

mano köszi.... kipróbálom:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok?
Most töltöttem a 15. hetet és két pici lurko van a pocimban. Már rég óta olvaslak titeket, de még csak most írok ide először.

A vonalzót hova kell beilleszteni?

Kata
t-pk
 
 


tuti nem mondtak hurrikánt a dunántúlra???? mi a negyediken lakunk de 2 méteres kilengése van a fa törzsének.....ez nooormális? brrrr

KépKép
dorkamartini
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?