Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kiskincs már jobban van, báe eléggé ölbebaba lett, ha leteszem sír :( nem akar egyedül játszani.
Viszont tegnap déltől ma reggelig én feküdtem 39fokos lázzal, ma már elviselhető.

Ani a pocakomat már a férjem nekem is megjegyezte :lol:
Az utóbbi hónapokban híztam :(((

Vanda+Pasi:) Képek fantasztikusak!!!!!
Tünemény a két kicsi!
Jól vagytok, nem nyavajogsz soha az alvatlanság kimerültség esetleg tejcsi miatt?! Minden 100??:)

Árnika nem vagyok elfogult a dokinővel én csak szültem nála.(más amikor rendszeresen jársz hozzá!vagy szinte1alkalommmal találkoztok )
De olyan aranyos ahogy megjegyzed, hogy jó fej :)

Mazsi Marejke Timi???

Sajnos teljesen nem vagyok képben:(

Na megyek mer kiskincs szétkapja a lakást
Vendég
 


Kincs!
A nyavajgás nem segít, úgyhogy igyekszem mérsékelni magam. Tejet az anyatejgyűjtőből hozunk, a saját már kevés, a gyakoribb fejést nem bírnám. Ez van, 3 hós korukig tuti, hogy csak tejcsi megy, utána meglátjuk.
Aludni keveset szoktunk, Pasi sokat segít, kel ő is éjszaka etetni, szóval valahogy kibírjuk.
Babók most már kezdenek gaygarászni meg vigyorogni, egyre édesebbek.
Jobbulást nektek!
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda ikrek és Szőkém gyönyörűek még mindig :)

Kincs laptetőőőő :lol: jobbulást nektek!sok gyógypuszi
Én már lehet elfogult vagyok, de ha egyszer ezt tapasztalom, :) velem teljesen ok :)
bármit kérdezhetek, és már azt is kitaláltuk hogy stimuz

Maci írok pü.

Ani ismerősödnek ha kell, kérdezd meg , tudnék adni clostit, és vhogy eljuttatnám Vandáék, vagy neked.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Árnika ígyekszem ma gépnél lenni!

Vanda igazad van, csak mi első gyerekes anyukák annyit nyavajogtunk, sír, nem aélszik, cumizon vagy ne.. :lol: í :lol:

Ani neked mi köti le az ikreket???????
Porszívó, billentyűzet, mosógép, gáz és a fürdőszobai mérleg ami itt titi :? :roll: :lol:
jó lenne vmi játékot beszerezni neki, gondolkodom egy laptopon :lol:
Vendég
 


arnika! itt van anyu velunk, igy ketesben el birunk az Mkel, dolizni 16an kene menni, de eleg ronda a helyzet, kertek a felmondasomat :cry: hulye historia, akor nem soka inszemezel ??? :lol: :lol: :lol:

vanda! itt is edik vagytok, plane pasi :D :D

ani! el sem tudom vegulis kepzelni milyen vagasok azok :roll: :roll: :roll: , nekem is a lapar olyan volt mint Arnikanak, a csaszi meg egy 10 cm egyenes vonal jo lent, ha lenne testem hoza meg minikinit is vehetnek fel, de persze az nincs :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda pofitok dermatitiszes?
látom piros:(
Kiskincsnek csodaszép bőre volt aztán pár hónapja mindkét pofija hámlani kezdett és piros volt,dokik szteroidos krémet attak és atópiás dermatitisz volt a diagnózis:( a krémek semmit sem használtak és a pocakja háta lábai is foltosak lettek...elkezdtem kutakodni és a Babé Ureás testápolóját kipróbáltuk,
Pofija tökéletes lett :D a háta pocija még foltos de javul!
Van még a Babé Omega krém is az lett volna a következő amit kipróbálunk ha ez az Ureás nem válik be.
Egyébként nagyan aranyosak4 Főleg mikor Pasival mosolyogva alszanak!!
Férjem nekem is sokat segít! Szopin kívül ha kelni kell éjszaka ő megy :oops:
Tejcsi így is tökéletes,azért kettővel nem lehet egyszerű:(

Az előző sorolásból kifelejtettem a szárítóról a ruhák lehúzogatását, mint élvezetes játék :lol:

Igen Árnika laptetőőő:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.03 13:30-kor.
Vendég
 


Móni ne mááá!
Neked nincs tested!!!Képeken nem ez látszik!!
A laparom nekem is alig látszik.

Akkor nem lesz munkád?? és semmit nem kapsz a gyerekek után??
Vendég
 


Kincs azt a rézfánfütyülőjét már laptop, :shock: Én gyerekkoromban reggel kiraktak udvarra, oszt örültem ha éjszakára nem hagytak kint :lol: :lol: :lol:
vagy Kiskincs müszaki beállítottságú és tanulja müködési elvüket
Vandának Danija is tegnap számítógépezett. :oops: :lol:

Móni szégyeld össze magad :twisted: :lol: , sipitozol hogy nincs tested, és közben úgy nézel ki jmint egy fitneszlady :)
akkor most tényleg nem lesz munkád?
Én már alig várom hogy kezdjek, ami elvileg ebben a hónapban, remélem a lapar nem kutyulta össze dolgokat, mert még kicsit vérzek :oops:

hát enyém vágás a köldökömnél elég gáz, ez most hosszabb lett és kicsit csúnya is, persze ami lent van az alig látszik már most

nem tudtok vmit amivel pockosom tudnám melegíteni néha,?? kellene, meg sós űlőfürdőzni is, de az nem nagyon vonz most

megittam egy felest az aloeból, és még amúgy szédültem, jó kis cucc :wink: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Hát valóban régen voltam, az az igazság, hogy nagyon sokat tanulok az utóbbi időben, még van két vizsga amit szeretnék sikeresen :) letenni március folyamán, aztán mint egy öngyilkos csak tanulok egész nap. Minden hétre jut egy két orvoslátogatás, hálistennek minden rendben, leszámítva a rohamos hízást, amiért mindig szidást kapok de hát ez van, felugrott már 8 kg :(
Ma voltam a terheléses vércukor vizsgálaton, remélem jó lesz az eredménye, mert így is diétára vagyok fogva, ha még az is rossz lesz már akkor semmit nem ehetek.
Sokat kell járnom belgyógyászhoz, szúrom az alvadásgátlót, már mindenem fáj a sok szuritól, de hát ez van, tűröm, csak minden rendben legyen.

Valameddig visszaolvastalak benneteket, örülök, hogy mindenki jól van.
Móni, szépek a keresztelős képek, már igazán nagyra nőttetek, csak így tovább.

Árnika, örülök, hogy túl vagy a műtéten, sok sikert az inszemhez de van egy buta kérdésem, nem lenne jobb belevágni a lombikba, csak mert az inszem olyan kevés esélyes, nem tenne jót egy újabb kudarc neked, már olyan sokmindenen túl vagy. Én lombik párti vagyok, annak sokkal nagyobb az esélye. Lehet nincs igazam, csak én nagyon nehezen viseltem az inszemeket, hármat csináltam iszonyú görcsök közepette és éreztem, hogy fölösleges mert nem fog sikerűlni, de a lombik elsőre bejött és semmi görcs nélkül. Lehet ezért vannak előítéleteim.

Vovanda, nagyon édik a gyerkőcök, már ti is növögettek, és olyan ügyesen boldogúltok. Én nagyon félek, az első időszaktól, biztosan bénázni fogok.

Maci, kösz az érdeklődést, sajnálom, hogy csak nyáron kezdesz. Hát igen, ez a pénz mindig csak a gond van vele. Minden olyan sokba kerűl, még így terhesség alatt is... majd mondhatjuk bátran a gyerekünknek, hogy "Drága gyermekem" :) de nem számít, csak már itt legyen velünk a kis csodababa.

Többieknek most nem írok külön, de mindenkit üdvözlök.

Kép
marejke
 
 


Szia Marejke!!
Sajnálom a diétát!!
Cukrodat írds majd meg!
Pusz

Árnika pocakodat melegíteni? :roll: Miért?
Meleg törölköző vagy só?? Esetleg forróvizes palack?
Sós ülőfürdőt dokinő írta?
Aloét nem ismerem
Laptopot azért gondoltam,hogy azt nyomogathatná világítana meg zenélne, csak nekivaló gyerekre gondoltam :lol: :lol:
Cica-macska játékot játszunk mikor Te vagy én nem :lol: :lol:
Vendég
 


Árnika irtam pü. És köszi szépen!
maci30
 
 


Marejke nyugodtan kérdezz, inszemet oda-vissza lezongoráztuk, hát nemtudom :? esélyt meg kell adni, sok mindenkinek sikerült itt is inszemmel, :wink: kíméletesebb, hátha :)
félek tőle nagyon , de megpróbálom nem beleélni magam, igaz Ti is tudjátok , hogy csak úgy lehet, hogyha bízunk . Nekem már volt kettő, de most elvileg minden rendben odabent....és úgyis mindig azt hallgatom, hogy akár spontán is :wink:

Kincs :)
Igen dokinéni javasolta, a vérkeringést serkenti a melegítés, és a sós űlőfürdő is.
ülőfürdő ok, csak hamar ráunok, de ezt a pocimelegítést nem tudom........ :roll: milyen palack?? sima üveg
látlak írtam :P

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! vannak gumi palackok amit fel tolthetsz forro vizel es magadra rakod es le pihensz, vagy sima uveg is meg teszi, de aszt csak magad melle teheted, mert le csuszik, vagy vannak piacon gondolom haskotok (olyan 2-3 euro darabja) es aszt mindig hordhatod, ejjel nappal, nekem jo volt a lapar utan, nem mintha kelet volna, de eleg roszul voltam utana es csak azal birtam jarni melozni (men mintha nem lettem volna beteg szabin, de senki sem csinalta meg helyettem a dolgomat :( )

kincs! tudom hogy sok kis gyerek nagyon birjak a villogo nyomos jatekokat, lehet laptop, kocsi belso resz (vagyis kormany, duda, vilogtato resz stb) en meg egyszer vettem egy noe barkajat amin voltak az alatkak es ahogy le nyomtal egy alatot az ugy csinalt mint az alatka, nagyon birtak, kb 10 hos ikreknek vettem, most 13 hosak meg szeretik :lol:

marejke! nem mindenki egyforma, a fontos az hogy ok legyen a cukrod, tehat meg ez a honap nehezeb asztan pihi? vizsgak utan?

szmet! merre vagy? meg sertodtel? vagy nem ersz ra?

ja es szeptembertl munka nelkuli leszek, alitolag 6 honapig kapok valami segelyt, adig nem kel melozak es meg kapom a fizumat, az uj fonok egyaltalan nem akarja hogy be menyek, eleg szomoru vagyok, mert en doliztam beteg szabin is es a szabimat sem vettem ki sose mindett, de jo helyet jot ne varj :cry: :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Vagyok én de nem sok időm van írni minden munkámat meg kell csinálni március végéig mert csak addig akarok dolgozni. Alig van időm írni, és mire hazaérek elnyom az álomkor.
Holnap megyek dokihoz, nagyon para vagyok, semmi tünetem nincs.Na jó néha szúrkál a hasam.

szmet
 
 


Sziasztok!
Már egy kicsit nem vagyok és máris mennyit kell olvassak!!!Többet kell távol lennem!

Árnika!10000000xbocs!
Nekem is volt laparom,csak nem tudtam elképzelni,hogy akit 2x műtenek vele,hogy hogy vágják?Ugyanott,vagy más helyeken!?Az már 6 vágás lenne.
Pocakra viszek neked jó meleget!
Clostit elfogadom,igaz nem nekem,mert nagy ívben el kell kerüljem,én hiperstimuzok tőle....

Kincs!
Szekrényből pakolás,A dvd amit elküldtem neked(imádják),zenegép,konyhai eszközök,puki(kukorica puki),babapiskóta,telefon,távirányító,tusfürdős dobozok amikbe magokat rakok,és persze az új játékok,mert minden ami régi már nem kell.És sokat kell menni velük vendégségbe,ahol van gyerek és a sok játék órákra lekötné őket.

Vanda!
A szombat biztos,többet nem variálok!Sajnos alkalmazkodni kell apa munkájához,ami nagyon bosszantó!
:evil:

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!
vanda+manók nyíregyen koraszülött gondozáson (ma kivételesen mamával mentek, én meg itt idegeskedek......inkább mentem volna én), úgyhogy én válaszolok helyette.

kincs: amit külföldiül mondtál az magyarul tejkiütés? mert attól piros réka pofija, ha nem azt mondtad, akkor nem dermaakármi....

rosszéletű: aloe vera csak a jóknak segít, a gonoszak szédülnek tőle (lásd: szenteltvíztől is rosszul lesz az ördög meg a gonoszok)

képek miatt vanda még szorulni fog.... :twisted:

ani: gyertek, amikor tudtok, egy kikötés van: a minimanókat hozzátok magatokkal:-))))
a szombat is jó nekünk, csak akkor még egyeztetnünk kell.

van még vmi?
no, aki kimaradt szóljon.....nem direkt volt, csak átlósan olvasok:-)
1szálpasi
 
 


Pasi!
Tök rendi vagy,hogy infózol! :D
Tök édik a manók! :D A te képed pedig nagyon trendi!Az msn is már jót nevettem rajta anno!!!! :D :D :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock:

Árnika!
Beszéltem barátosnémmal,lejön hozzám vasárnap,és megbeszélünk mindent.Bele ültettem a bogarat a fülébe,és szívesen fogadja a felajánlásodat is!Ja!És egy telefonszámot is kérnénk,v.hogy működik az időpont egyeztetés a dokinővel?

Kép
ani0227
 
 


szmet! azert majd ird meg mi volt dokinal

arnika! tegnap este 3 zeneszamot halgatak a manok alvas elot, lasan majd meg halgatyuk mindet, edig nagyon tatszik :lol: :lol: koszi :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani majd szombaton személyesen ok. :)


Móni ez a munkahely sztori nem semmi, nagyon sajnálom :(
nálatok is egyre rosszabb a helyzet munka szempontból?,


Vanda cupp.

Rosszéletű nem mondod hogy ez volt msn-en :lol: :lol: :lol:

Próbáltam a zenében az ismertebbeket és jókat előre tenni, de nem tudom hogy sikerült -e , nem hallgattam bele.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Az egész brancs taknyos, babóknak torka fáj. :(
Láz nincs, de a törpök tegnap este fél 7től 11ig üvöltöttek. Piros a torkuk, Dani meg nem bír rendesen nyelni és éhes marad, amitől még nagyobb bömbi van. Szóval most kap rá Nurofent, így sikerült nagyjából jóllakatni. Szerencsére nincs nagy baj.
vovanda
 
 


Megvolt a vizsgálat. A doki annyit mondott, hogy 29,8mmes a baba a végtag kezdemények megvannak és ver a szív, a méretek alapján egy héttel öregebbek vagyunk
Szerencsém volt, mert pont ma rendel a terhesgondozáson a dokim így megyek 9re és meghallgatjuk a szívhangot, már alig várom.

szmet
 
 


arnika! hat sajna eleg rosz a helyzet munka ugyileg, egyre tobbnek nics munkaja es ujat keresni nem konyu :cry: de azert remenykedem, ha nem masmeg csinalom aszt akurzust oszt hatha lesz tobb eselyem :D

vanda! az ejszakatok milyen volt? hasznalt a nurofen?

szmet! jok a hirek, orulok :D , vigyaz mert az elso szivlang meg riikat :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Vacak iccakánk volt, de túléltük, most kicsit nyugodtabbak a kölkök, remélem, lassan javulunk.
vovanda
 
 


Ani nem tudom, tudok -e menni, majd meglátjuk (mondta a vak is) :wink:
ha nem akkor skypen vagy? a gyógyit meg esetleg postázom

Móni ne emészd magad munka miatt!!!!
ügyes, inteligens csajszi vagy, és ahogy elnézem mo.-hoz képest még olasz jobb gazdasági helyzetben van hanem nem sikerül semmi :arrow: elköltöztök ide, és a bölcsi meg van oldva, mert komolyan foglalkoztat dolog

Vanda most mond meg Nekem, miért fáj az nektek, ami másnak jólesik? :lol: Ártok Én nektek ezzel,? én csak tanulok ott suttyomban :oops: ráadásul imádom egész társaságot
vagy lehet Én vagyok "Nory" :roll: te jó ég még skrizofén is vagyok :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Dehogy fáj. Bújj elő, csacsogj teis. Úgyis nálatok születik a következő vegyes páros, legalább jó előre felkészülsz. 8)
vovanda
 
 


Árnika! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Azért még bízom benne!

Vanda! Repülök hozzátok!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Csajok!Létezik,hogy eddig 85B melltartó kellett nekem,és most 75B kell?????Azzal tisztában voltam,hogy plöttyi lesz,de hogy össze is megy!?

Kép
ani0227
 
 


Ani!
A tejtermelés miatt csökken a ciciben a zsírszövet aránya. Minimum fél év, míg visszaépül. Viszont ha visszaépült, jól fog kinézni.
vovanda
 
 


Árnika!
Msn-em van csak!

Kép
ani0227
 
 


ani: seggbe vagy rúgva:-)))
tök jól nézel ki,-)
1szálpasi
 
 


ja, igen, rosszéletű: rájöttünk a titkodra: urad kamu....még senki nem látta:-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1szálpasi 2009.03.08 10:56-kor.
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a tali??:)

Pasiii te aztán miket kitalálsz :shock: , Árnika tűri ha a közelében vagy? lekaratézegyszercsakfigyelj! :lol: :lol: :lol:

Ani én várom,hogy a cickóim apadjanak(nem óriásiak, de kicsit zavaró) :oops: , inget nem tudok venni :( egy számmal ha nagyobb az ing akkor lóg rajtam, ha hossza stb jó akkor ciciben nem ér be :roll:

Kiskincsnek beszereztünk, tanuló telót, Noó bárkáját, járássegítőt :D

Szép napot!
Vendég
 


kincs: te találkoztál már árnika kamuférjével? na ugye:D

minitali tényleg mini volt, mert nálunk a manók betegek, amit nem akartunk átragasztani aniék ikreire, ezért csak ketten jöttek szabival. sajnálom, kíváncsi lettem volna szabira és jázminra, de azért a szüleik is nagyon aranyosak:-)
1szálpasi
 
 


boldog nőnapot csajok:-)
1szálpasi
 
 


Ani sajnálom, holnap megpróbálom postázni cuccot, és írok is hozzá.
Az hogy 85-ről 75 lett az a mell kerülete, az A,B, C a kosárméret, ami esetedben nem változott. A kerület meg vszinű fogytál.
hallottam és sejtettem is hogy csini vagy, csak hisztizel :lol: :wink:
Nekem nincs msn, vmiért nem mükszik

Kincs no és Kiskincs mit szólt játékhoz? nnem dobsz fotót? mennyi pénz volt?
mondjad Neki számom, hívjon fel :lol:

Te pihentagyú rosszéletű tényleg lekaratéjozlak csak találkozzunk :twisted: lehet azért nem jön gyerek mert várom a szeplőtelen fogantatást :roll:
lehet Kincs férje is kamu???

Vanda nem küldtél emilt ugye?? :roll:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Kár,hogy nem találkoztunk,tényleg!Hiányoztál!De legalább jól kibeszéltünk!!!!! :D :D :D

Pasi!
Hát köszi.... :oops:
És bocsi apa szótlanságáért,de ő meg van szeppenve,ha ismeretlenekkel találkozik,csak a munkájában nem nyílvánul ez meg.Egy kicsit "szégyenlős",de hazafele sokat nevetett azon,ahogy Baluval bohóckodtál! :D
És Kincs férje nem is kamu!!!!Én már láttam!!!Így bizonyított! :D :D :D (tiszta apja a gyerek)

kincs!
Jó volt a tali,csak Ani rohant haza a csöpikhez....hiányoztak,tiszta hülye vagyok....de nagyon ari a Pasi család!Még fotózni is elfelejtettem!
Nekünk nem kellett eddig járássegítő,mert a bébikomp most ezt a célt szolgálja,így dupla haszon! :D

Kép
ani0227
 
 


ani: ne hallgass árnikára, lebuktattuk, hogy kamu a férje, ezért kezdett most vádaskodásba, hogy kincs férje lenne kamu....azt hiszi, így eltereli magáról a figyelmet :P
ami a férjedet illeti: én is ilyen vagyok, így fel sem tűnt :-)

árnika: te karatélyozni? no, tényleg testőrcéget fogsz alapítani....de tudod: ahhoz követelmény a kopasz fej! :lol:
1szálpasi
 
 


Szió!

Pasi köszi a köszöntést!

Férjek már csak ilyenek, vagy mi vagyunk túl fecsegősek vagy ők túl halkak? :lol: :lol: kinek hogy tetszik :)

Ani járássegítőt én a játék funkciók miatt nézegettem (2hétig éjszakáztam a teszvesz előtt) de aztán a férjem megelégelte a dolgokat és beszabadultunk a Régióba, ott vettünk mindent.)

Árnika 4+4+8ezer volt a játék :( hiába kerestem a teszveszen ami ócccsóó vót az nem tetszett ami meg szép jó annak meg itt az ára +posta :(((

legyetek jók!!

Ani ti készültök lassan a szülinapra???
Milyen bulit csaptok, torta,játék stb???
Vendég
 


helloka!

arnika! most nem agodom a munka miatt, hatha osze jon valami mas, de ha nem akor meg ra erek idegeskedni, ha haza kenyszerulunk akor oda adom neked oket par napra, ne aludjal te sem ejjel

ani! ugye milyen toprik meg Dani es Reka??? de nagyon cukkik

kincs! jol el jatszat kiskincs az uj jatekokal

mi vettunk ma egy kocka jarokat, remelem tetszeni fog nekik

ja es arnika ferje nem kamu, mert lattam egy edi bulis kepet :D

vanda! nem dobsz valami uj kepeket?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szia Mindenki

Móni még nincs alvás éjszaka? :(
sajnálom hogy, hülye p..a miatt levetted képeket, bár megértem.
ja, és nem Mikiapu, hanem Misiapu, gyerekek meg Matyi és Mesi hamár nem adtatok magyar nevet akkor nekem kellett :lol: :wink:

Mazsi nekem mostmár jelentkezz!!!!!! :twisted: :twisted: :roll: :wink:


Timi helyzet.? már nem sok van hátra, :) nincs kedved dobni pocifotót, meg babaszoba képet.
veletek fog aludni Sedi vagy külön??

Kics ügyi vagy, ez is óccsó volt :lol: Kiskincs már kezd mászkálni?
vártam hívását, de semmi :wink:

Ani holnap postázom cuccost barinődnek. meg írok kis levélkét is :)

Vanda utána jutott eszembe, hogy azért ne nagyon fogyozzál, hiszen még szoptatsz, és különben is jól nézel ki. :)

Pasi Terád Én ezért a kamuzásért nagyon megharagudtam, mondhatni ez még nincs lejátszva :twisted:
Enyém párom nem olyan nagy szájú mint Te!

Sőt mondhatni teljesen visszahúzodó, ez az a téma amiről nagyon nem beszél csak kiválasztottakkal. Az elején mikor volt babaneten egy csúnya sztori, akkor kifejtette, hogy nem igazán érti fórumozásomat, de nem zavarja.
Ezekhez a témákhoz Ő nem tud hozzászólni, és bár nem szoktam olyat írni amiről Ő ne tudna, de ez az Én magánszférám , amire mindenkinek szüksége van.
na ennyit kamuapáról :)

tegnap voltam doktornénimnél, Aki szerint jól nézek ki nagyon, nem mondaná meg senki hogy most műtöttek. :) monjuk nem is igen tudják sokan
várom pirost, remélem lapar nem kavart be nagyon, és próbálom lelkemet felkészíteni minden eshetőségre.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Tejcsihez 2 dolog kell: pihenés (ez nincs) meg sok folyadék. Kaja nem kell.
vovanda
 
 


arnika! tetszenek a becek :D :D :D misi, matyi, mesi nagyon jooooooooo :D :D :D es ne idegesitcs fel magad pasin, mert mindenki tudja hogy az apak nem kamuk, csak nem mindenki elvezi a forumozast, igaz tegnap apa a masikon le becezet egy Kingat Sanyinak, neha olyan "humoros" :lol: :lol: :lol:

vanda! gondolom ha nem mas viz az van, de a pihi az bizti nagyon ki marad nalad :roll: meg egy pici ha birod, ha meg nem tobb idod lesz szeretgetni oket :D :D

mazsi! tenyleg el tuntel :roll:

timi! pocak foto jar nekunk, en meg vanda dobtunk eleget, most rajtad a sor 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Kincs imádlak, köszi. :)

Ani postáztam, igaz kettő részletben, majd írj bármi van.

Vanda mi volt ellenőrzésen?
jövőhéten lehet felugrom jó? próbálj minél többet pihizni, amennyire lehet

Móni Pasin nem húztam fel magam, mindig szívódik velem. :wink:
de azért megverem ha találkozunk, Vanda is megengedte :lol: :wink:

agyilag teljesen kész vagyok :( már azon gondolkozom hogy, az én készülékemben van a hiba
lehet el kellene költöznöm alaszkába
Móni keress munkát nekem is

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kép szintén

Kép
timé&tati
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236779045.1664.jpg[/img] szóval:Sedi kuckója [/img]

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Rossz volt hetekig a gépünk, és pár napja kaptuk vissza, ezért eltűntem kicsit...

Árnika, olvastam, hogy megvolt a lapar, és mindjárt inszem. Nagyon drukkolok!!!

Móni, szépek voltatok a keresztelőn :wink: :D

Vanda, nehogy fogyizz még, kell a kaja is. Mekkorák a picik?

Timi, pocifotót! Képet majd rakok a héten

Mi jól vagyunk, bár Minimanó nem eszik túl jól hetek óta, és egy hete nem is hízott :? Az az igazság egyre több tápot kell bevetni (amit nem igazán szeret), és elkezdtem mást is adni neki. Most kb. 60% tej, 40% tápszer, és egy kis gyümi megy. A héten elkezdtünk egy másik tápot kóstolgatni, ez úgy tűnik, hogy jobb.
Egyébként nagyon édes, megzabálom napjában ezerszer, rikácsol, beszélget, izeg-mozog stb.

Majd még jövök, bár apa rákapott a héten a pókerre, és alig jutok a géphez :twisted:

Kép
mazsi02
 
 


Kép falrajzok.(én csináltam őket)

Kép
timé&tati
 
 


Timi, látom, közben érkeztek képek, nagyon szép Sedi birodalma, jól fogja benne érezni magát :wink: A faliképeket te csináltad?

Kép
mazsi02
 
 


Kép

Kép
timé&tati
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236779915.6308.jpg[/img] tigris[/img]

Kép
timé&tati
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236780038.0045.jpg[/img] tom és jerry. bocsi,de csak egyenként tudom felrakni a képeket.nem tudom miért.a gép is sz...korid.[/img]

Kép
timé&tati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?