Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Most látom, hogy itt vagy - kb. fél órája emlegettelek Kép. Akkor jutott eszembe, hogy vettem ma zöldhagymát, de elfelejtettem enni belőle. Így aztán dacára annak, hogy 3/4 9 van ( 6 után már nem eszem, előtte is csak max. 1 szelet kenyeret vacsorázom ), én bizony belakmároztam. Kép Ez kb. olyan lehetett, ahogy te kívángattad nemrég a ......

Terika
terika
 
 


Terika: a vizsgával is úgy vagyok ahogy írtad: vagy sikerül vagy nemKép
Azért szeretném, ha az első lenne igaz!!!
Én most ettem meg egy "édes pillanatok "pudingot és hát még a vacsit ez után fogyasztomKépKép
50 kg melletKép

shine végre hajrá szép a PocakpetiKép
Mit jelent az, hogy nagyon kemény a hasikád?
Terika az én lányom a kolbászt szokta kibontatni és megenni a 3/4-ét magába..mostanában a kenyérről is leszedi a sajtot és a kolbászt...
KépKép
Picus
picus
 
 


Picus!

Majd szorítunk (vizsgaügyileg) Kép
Bobó is próbálkozik a kolbásszal: jó sokáig rágja - aztán kiköpi. Pedig már 16 foga van. Vagy lehet, hogy akkor jön rá, hogy mégsem ízlik neki? Kép

Evésről jut eszembe: Mit vigyünk a talira? Mert a "kit? " az egyértelmű Kép Hogyan szokott ez zajlani?

Terika
terika
 
 

 
 

Terika: hát Andi lánykámnak 8 foga vanKépKép, de attól Ő még elrágja a vasat isKépKép
Tali: hát jó kérdés igazándiból én még akkor voltam mikor a lurkók nem tudtak menniKépKép, kajcsit akkor nem vittünk,csak amit a saját gyermek megevett..ja meg Benő?- hol vagy tényleg eltünt!!!
hozott gyümit mert kismama voltKépKépKép
Aztán együtt leültünk ebédelni - ez a tali a Westernbe volt - mindenki a maga kontójára.
De hát mire gondoltál Terika mit vigyünk???Én arra leszek kíváncsi hogy érjük utól egyáltalán a gyereketKépKépKép
picus
 
 


Sziasztok!

shine Kép
Akkor így végre többet tudok majd rólatok. Kép

Megnéztem a képeket, szuperül látszik a pasi édes pofija. A rendelő reklámfotója lehetne.

Rendesen olvastad az sms-em? Mert írtam, hogy bármikor lehet jönni babanézőben, és elfelejtettél ujjongani. KépKépKépKépKép

Puszi
Noémi
noémi
 
 


Sziasztok!

Én is itt!!!!!!!!!
Bár most még melóhelyről, de holnap végre bekötik otthon az adsl-t!!! (Úgy volt, hogy tegnap kötik.)
Mi is nagyon élvezzük az új lakást, dobozok eltűntek, minden szuper! Éééés, ma vesszük át az autónkat!!!!

Balázs kivizsgálása azóta is tart, allergiás csomó mindenre és minden immunológiai eredménye siralmas, jövő csütörtökön kell visszamenni a Sváb-hegyre.
Imádja a bölcsit, énekel, mondókázik. Imádja a lakást Ő is KépKép

Na szaladok dolgozni!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi az elismerő szavakat! Kép

Noi írok Neked mailt ma. Kép

Annamari: milyen autót vesztek ma át? Biztos mondtad már, de az utóbbi egy hónapom annyira zűrös volt, hogy alig maradt meg bennem info.

Azt hittem, milyen szupi lesz itthon (ez így is van), és majd mennyit pihenek. Erre kábé egy hónap alatt volt két napom, amit otthon töltöttem. Egyébként mindennap volt valami, hol csempét vettünk, hol a tajkártyámat kellett intézni, hol elvették a forgalmimat (nem volt meghosszabbítva a műszaki), és járkálhattam ki Gödöllőre (mert még oda tartoztam), stb. Szóval volt nagy hajtás. remélem, most már lesz egy szusszanásnyi időm. Bár a héten nem mozdulhatok, mert várom a bútorszállítókat. Úgyhogy pihi megoldva.

Annamari: jó neked, hogy dobozok eltűntek. Én úgy érzem, nálunk soha nem lesz rend. Férjem esténként tud csak besegíteni, én meg, amit tudok napközben megcsinálom, de még így is van egy csomó dolog. Mindegy, egyszer csak megleszünk! Kép

Remélem, Balázskád hamar meggyógyul!!!! Az viszont nagyon jó hír, hogy ilyen hamar beilleszkedett a bölcsibe! Kép

Pusszantás! shine
shine
 
 


Sziasztok, mindenkinek szép és jó napot!
Annamari!
Jobbulást Balázskának! Mire allergiás? Mi már (?) túl vagyunk egy csomó mindenen, hátha tudok segíteni.
Milyen autótok lesz?
Shine!
Csak szépen, óvatosan, nem kell kapkodni, úgyis megvár (sajnos).
Nekem azt hiszem mindegy, mikor talizunk, mi nem vagyunk alváshoz kötve.
Terika!
Már túl vagyok rajta. Már elmúltak a kívánós napjaim.Kép De jól esett, hogy emlegettél!Kép

Minden vizsgázónak egy jó nagy kalappal!... vagy talán többel?
Most én is itthon vagyok, többet gépközelben, bár takarítanom kell!!KépKép

Puszi Kriszti

mohácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos most nincs időm se írni, se olvasni!Kép Remélem Húsvét után már tudok jönni normálisan!

Kérem szépen, hogy valaki küldjön szét egy emilt a talival kapcsolatban, hogy hogyan kell megközelíteni a helyet, mikor kezdődik pontosan stb. Nagyon hálás lennék érte!

Ma megyünk átvenni az új kocsimatKép

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Puszi:
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Csajok!

Majd elfelejtettem, megjött egy kisebb adag ruha 18 hó-3 éves között, feltöltöttem a Babaszobába
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=98545

A kisebb rucik kb 2 hét múlva érkeznek meg, abból jó sok lesz majdKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket szeretnék kívánni nektek!

Én most nagyon magam alatt vagyok, Linusz a kutyám, hétfön meghalt. Ö Mo-on maradt a szüleimnél, mikor Kriszti megszületett.

Egy hete volt orvosnál oltáson, ö sem látott rajta semmit, az utolsó pillanatig vidám és játékos kutya volt.

Szívnagyobbodást és tüdövizenyöt állapított meg az orvos a boncoláskor. Pedig nyáron haza akartuk hozni. Másfél évig bírta nélkülünk.

Szerintem a lelke neki is fájt, hisz nem érthette, hogy miért maradt ott. Lelkiismeretfurdalásom van, de nagyon.
Napok óta csak sírok.


Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Mi is kellemes húsvétot kívánunk mindenkinek!

Picus!
Erre gondoltam, amiről írtál is. Ill. az is megfordult a fejemben, hogy vigyünk- e magunk sütötte ezt - azt ( látva, hogy mekkora a sütési kedv a topiktagoknál Kép ). Valóban érdekes lesz majd futkározni a gyerekek után....Kép Kép Kép

Kriszta!
Voltál- e már uh? Eredmény?

Pirus!
Szóval eljött a nagy nap. Gondolom, már nagyon vártad. Most jutott eszembe: tavaly mi is ilyenkor vattük át az autónkat (10- én) Kép

Csilla!
kutyus Kép

Bobónak már egy hete nagyon folyik az orra. Semmi mást nem produkál (köhögés, láz...). Nincs valami jó ötletetek erre? Szegénykém már magának porszívózza az orrát Kép

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Megjöttünk mi is, túl a 4 hós oltásokonKépKép

Lányok akkora a fejem mint egy lufi, olyan pipa vagyok, leszállás közben a hülye buszos rámcsukta az ajtót babakocsistúl. Alig lettem idegesKépKép
Danikám szegény a szurin egy jót sirtKépKép Itt a mérések eredménye: 7650 gramm és 63,5 cmKépKép

Annamari,
gratula a gyors beköltö9zéshez, nagyon ügyi vagyKép Nekem szeptembertől november végéig sikerült eltüntetnem az összes doboztKép Milen autót vesztek??Kép
Balázs szegény unhatja már a vizsgálatokatKép

Shine,
a dobozok megvárnak, inkább pihenj!!! ez házi parancsKépKépKép

Csilla,
nagyon sajnálom a kutyusodatKépKép

Pirus,
fotot a nagy eseményrőlKépKép

Terika,
Szegény Bobó, mi a beszáradt nozitól szenvedünk minden reggelKép

Nah akkor süssünk vagy ne süssünk ez itt a kérdésKép) Irok akkkor majd köremailt és közvéleményt kutatok ez ügyben isKép

Kriszti,
fel a fejjel és hajrá mindent beleKépKép

most megyek mert a nagyfiú éhesKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Terika!
Biztos allergia, főleg, ha fehér. Hogy zavarhatja, ha már magának csinálja, szegényke Kép, de legalább csinálja, vagy hagyja, és ez jó Kép.
Voltam UH-n, nincs semmi Kép, de majd legközelebb KépKépKép. Dolgozunk tovább.
Csilla!
Ne legyen lelkiismeret fudalásod! Lehet, hogy rosszabb lett volna a még bizonytalanba, vagy a kavarodásba kivinni. De sose felejtetted el, a szándék meg benned volt.
Pirus!
Képet kérünk az autóról és a széles mosolyodról, örömödról!
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Ági!
Te tényleg boszi vagy, vagy esetleg én is...?
Ugyanazt írtuk Pirusnak úgy, hogy egyikünk sem tudta, mit ír a másik éppen. A mIRC-re is éppen belépni készültem, amikor csörögtél! KépKépKép
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Döglődött a gépünk, napok óta nem volt net rendesen, még nem olvastam teljesen vissza...

Csilla! Sajnálom a kutyusod... Én hasonlóan jártam a kamaszkori kutyámmal. Amikor elköltöztem Szegedre, Fanni a szüleimnél maradt, nem akartam, és nem is tudtam volna tömegalbérletről tömegalbérletre hurcolni. Hetente, kéthetente találkoztunk, de nem bírta ki, elindult utánam, pár hónap után. El is veszett szegény... Teljesen kiborultam, abban a hónapban ez a sokadik nagy veszteségem volt... Megértem, ha lelkifurdalásod van... De persze értelmetlen, hiszen nem tehettél mást akkor és ott...

Túl az öt hós oltáson: 7450 gramm a nagyfiú. Dani jól lehagyta! De nem bánom, így is 200 grammot hízott hetente. Sokkal jobban viselte, mint a múltkor, persze háborgott a szúrásnál, de inkább az zavarta, amikor előtte a dokibácsi a hideg kezével végigvizsgáltaKép. Most pedig egy nappal utána már semmi gond, vidám, fájdalomnak nincs jele.
Fulescsacsi
 


Kriszti,
igyekszem rászolgálni a nevemreKépKépKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Végre megint gép előtt... Kép

Kriszta,
mikor lesz eredmény? Vagy voltál már UH-n?

Ági,
gratulálok Dani győzelméhez. Egyébként tudtam, hogy ő lesz a hónap babája, mert ilyen pajkosan senki más nem tud mosolyogni. Kép

Shine,
de jó újra hallani rólad. Nagyon sokat gondolok ám rád! Kép Örülök, hogy minden rendben van. Kép
Mi is voltunk a múlt héten mozizni. Sajnos nem sok minden látszott, mert a kezecskéje és lábacskája szinte mindig az arca előtt volt.
Íme két kép:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1608
Ádám súlyát hány gramm-ban állapították meg?

Pirus,
türelmetlenül várjuk a kis méretű rucikat! Kép

Költözködés: nekünk már csak a könyvek és videokazetták kidobozolása van hátra...

Végül, de nem utolsó sorban Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek:

Kép
Kosza Gabriella
 


Gabi! Már 30. hét? Hogy repül az idő! Nagyon klasszak a képek!!!!

Shine! Ádámot is megkuksiztam, nagyon szép!

Úgy látszik itt majdnem mindenki várandósan költözködött. Mi is anno, bár még csak tizenvalahány hetes voltam... Csajok, vigyázzatok magatokra!!!!
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi,
már a 31-ik hét, a képek a múlt héten készültek, csak nem volt időm feltölteni. Én is úgy érzem, hogy nagyon hamar elszállt az idő... A hátralevő pedig még gyorsabban el fog repülni.
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!

Ági: min gyózött Dani?

Gabi Kép szia! Kép Ádámka is mindig maga előtt tartja a kezét vagy a lábát. Kép Hiába, anyja fia! Kép Én is nagy cumis voltam, és a mai napig úgy alszom, hogy a kezem az arcom előtt van.

FcsKép kösziKép Úgy tűnik, tényleg mindenki babásan költözikKép Ez tényleg érdekes! Kép

Ja, igen: 1862 grammot mértek. (30+5)
shine
 
 


Jaj, Csila, elfelejtettem írni, hogy nagyon sajnálom a kutyusodat. Kép De tényleg ne legyen lelkifurdalásod. Biztos nagyon szerették őt a szüleid is.
shine
 
 


Sziasztok!

Ági!
buszozás Kép Kép Kép
Nem semmi, ahogy Dani fejlődik. Kép Bobó kb. 6 hónaposan volt ennyi Kép

Kriszta!
Megoldódni látszik a rejtély: valszleg megfázhatott és attól folyik az orrocskája ( nem fehér) . Délutánra újabb tünet jelentkezett, megfájdult a füle is, meg már köhögött is. Sírt, nyugtalan volt. Remélem, hat a szer, amit beadtam neki!!!

Fcs!
Szabolcs súlya sem semmi! Kép

Gabi!
Nagyon jók a képek, különösen az, amelyik a 30. héten készült! Kép

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Először is pár szót magamról, mielőtt becsatlakoznék hozzátok!
Nekem is ikreim vannak(fiú-lány), akik 2003.novemberében születtek a II. sz. klinikán.A többit majd apránként
VKOrsi: Újvári E. doktorról, nekem csak rossz élményeim vannak, de ahogyan a közmondás mondja, ízlések és pofonok. Van akinek az én dokim nem "fekszik" Kép
Fülescsacsi: Ezek szerint Te is pont akkor szültél amikor mi!(azaz a hármasikres kismama - a barátnőm - és én!) Hol feküdtél? Mi egy szobában feküdtünk a TPathológián és a gyerekágyon is. Ki volt a dokid?
Hogy megy a gyereknevelés?
Akkor Ti is most töltitek az 5. hónapot?

A legközelebbig:

Üdv:

Eszteranna
eszteranna
 
 


SziasztokKép

Eszteranna,
akkor lehet hogy én is ismerlek ám téged, mert Fcsacsival mi sokat voltunk bent együtt a paton. Én a vége felé már csak bejártam kontrollra, de szeptemberig egy két hét kivételével végig bent voltam. Legtöbbet a 104 es szobában töltöttem az időmet.

Amúgy üdv a fedélezeten, és te is mesélj nekünk milyen ikres maminak lenni? mennyire starpás kettővel megbirkozniKép

Nah estére jól kifáradt szegény kölök, adtam neki még egy kupot a láz megelőzésére, remélem alszik reggelig mint a bundaKépKép Példát veszek róla és én is megyek alukálniKép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés:

Megvagyunk, jól vagyunkKép Anna sokat eszik, már csak egyszer max 2x kell éjjelKép

Lenne egy szopis kérdésem: a jobb cicimet sosem szerette igazán, és úgy is látom, kevesebb a tejci benne, mert mindig rá kell "segíteni" a balból. De ugye, ha a balt, is majdhogynem kieszi ilyenkor (tegnap egy órán belül 240-et evett meg így. 90-et az egyikből, 150-et a mmásikból akkor mit eszik a következő alkalommal???
Na meg már nem érzem olyan keménynek a cicimet szopi előt mint régen...Most el fog fogyni????

Mit lehet tenni, hogy utolérje magát, + fokozódjon a tejci, mert félek, nem bírja ezt az "iramot"Kép Kép

A lucernacsíra, fitolac tea, birsalmalé van, az urtica meg mintha még csökkentette volna (ez létezik???)

Na a kisasszonyról (aki már lassan 5 kg (4,7) egy szoknyás kép. Rózsaszín harigatya van alatta csak nem látszkKép

Pusz: kataKép
maszat
 
 


SziasztokKép

Maszat,
nem baj ha mind a két ciciből eteted, amikor mellgyulladást kaptam, akkor én is kénytelen voltam két ciciztettni a fiatalúrat, és minden evésre lett annyi a kettőben, hogy bőven jól lakott. A lényeg hogy mindig a rosszabbikkal kezd, hogy serkenjen a tejtermelés, a jobbik úgy is termelni fogja ami pluszban kell még.
Az urticanál hányasat használtad???? mert csak az 5 ch jó a magasabbik az épp az ellenkezőjét csinálja, apaszt, erre figyelj oda, és nem szabad sokáig szedni max néhány nap és utána kis szünet, de gondolom a többit tudod róla, ivás, evés elötte utána félórával nem és mentolos cuclik kerülése. Jó még az alfalfa bogyo is, lucernacsirakivonat amugy a bogyeszKép Nem fog elfogyni, nekem sem holt kemények már, szépen beáll a kereslet kinálatra és ezért nem lesznek kidurranók, nem is jó ha annyira kemények mint egy focilabda. Amugy a szopi alatt termelődik bennük a több mennyiség, vagyis ha két mellezel azzal még tovább termeled a tejcsit, jó ha ugy csinálod, hogy elöbb a kevésbé szeretet cici, utána a jó cici és megint a kevésbé, vagyis felváltva, mert ezzel is serkented a tejtermeléstKép

Amugy édi a kishercegnő ebben a rucibanKép) Irigy irigy, mert a lányokat mindig szebben lehet öltöztetni, mint a fiukat, bár panaszra nekem se lehet okom, mert kaptunk egy csomo vagánykiscsávó rucitKépKép

Nah menek mert randim van Krisztivel, megyünk kreativ cuccokat venniKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Eszteranna! Azt hiszem, tudom, ki vagy! Az őrzőben szemben volt az ágyunk, és együtt néztük a szép őszi fákat, emlékszel? Mármint, ha te az vagy, akire gondolok. Szabolcs nő, mint a gomba, hatodikán volt öt hónapos, forog minden irányban, csak hasról hátra ritkán. Mosolygós, nyugodt baba, kivéve, amikor nemKépKépKép. De el sem tudom képzelni, milyen lehet ikrekkel!

Maszat! Én máig mindkét ciciből etetek! Tudod, minél többször szoptatsz, annál több tej lesz! A tej folyamatosan termelődik, ne izgulj! És ne azt nézd, hogy mennyit eszik, hanem azt, hogy jóllakott-e. Van olyan, hogy csökken a tejmennyiség nekem is, olyankor néha óránként is eszik Manó, de megéri, szinte egy nap alatt nő a mennyiség. Ne izgulj! Emlékszel, mit írtál nekem amikor én is elbizonytalanodtam? Ja, és én semmi csodaszert nem iszom, egy liter 100 %-os gyümilé, másfél liter tea, másfél liter víz... És nem is fejek már egy jó ideje. Persze lehet, hogy ez alkati kérdés is, de ha arra gondolok, hogy Szabolcs egyhetesen 5-10 grammot tudott szopizni... Szóval szoptass csak szorgalmassan, és félre a lüke gondolatokkal!
Csudaszép a kiscsaj!!!!
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi!
Igen, jóra tippelsz!Én vagyok!!!KépKépKép
HURRÁ!!!!Jaj de örülök, hogy találkoztunk! Az enyéim is nőnek szépen!Mosolyognak, forognak, ahogy illeik.Nincs velük baj!Kép
eszteranna
 
 


Ágiboszi!
Helló!
Én meg a 101-esben voltam!
eszteranna
 
 


Eszteranna! De klassz! Megnéztem már a profilodban is a fotót, gyönyörűek, és hogy megnőttek! Olyan picikék voltak Szabolcshoz képest! No, úgy látom, behozták a lemaradást! És ez a huncut tekintet!

Csajok, holnap reggel utazunk húsvétolni Miskolcra. Akkor most mikor is kezdődik a tali? Pénteken jövünk vissza, addig nem tudok netezni, de akkor majd megnézem, ha megírjátokKép.
Fulescsacsi
 


Eszteranna Kép
Nagyon szépek a babóid. Köszönöm az infót a dokiról. Majd ha már közel leszünk a babák születéséhez, feltehetnék Neked pár ikres kérdést?

Orsi + Kismaczkók
7+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


EszterannaKép üdv köztünk, és gratula a csodaszép ikrekhez! Kép

Maszat: nagyon jól néz ki a kiscsajKép Ágihoz hasonlóan én is irigykedve nézem a lányokat, akiket olyan jó kis cuccokba lehet bújtatni. Harisnya, meg rucika, meg miegymás. Kép

Mit szóltok, milyen szépen süt a nap? Én nagyon élvezem. Kép Az előbb el is mentem sétálni, de 40 perc után elkezdett keményedni a pocakom, így hazavonszoltam magam. Mi lesz itt később, ha már most nem bírom? Ráadásul még alig van babakelengyénk, nincs babakocsink és a a kiságyba matracunk. Kép Ünnepek után muszáj leszek elintézni ezeket a dolgokat. Lányok, ti hol szereztétek be a hálóingeket? Én a 6000 Ft-os, aranypókos változatot nagyon drágának találom. Múltkor vettem a Tescoban egy lilát. Elég ronda, de arra, hogy a kórházban összevérezzem, meg tejezzem, jó lesz. Lehet, hogy többet kellett volna vennem? Szerintetek hányat érdemes bevinni a kórházba?

shine
shine
 
 


Sziasztok!

Shine! Őszintén szólva én a kínain, pontosabban az anyósom vette - azóta sem volt rajtam egyik sem, ahogyan sejtettem is előre, de oda - az általad ecsetelt célraKépKépKép - kiválóan megfelelt. De a Tesco nagyjából ugyanaz, gondolom. Két hálóingem és két pizsim volt, de kellett közben mosatnom Apával - de mi egy hétig voltunk bent.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem, mert szadiznak a melóhelyen. Hiányoztatok ám nagyon.
Na meg Panna is olyat produkált, amit még nem. Szombaton belázasodott, de nem fájt semmije. (Legalábbis ezt mondta.) vasárnap ismét láz - és ügyelet. Ott közölték (egy iszonyatosan rendes dokinéni- hogy vagy mandula, vagy bélhurut. Hétfőn ismét dokinéni, de ezúttal a normál "házi", délutánra 39,5-ös láz (hónajban)Erre már kezdtem összeroskadni, hogy nemhogy múlna,. de cifrán tart felfelé a láza. Adtam neki az eddigi Germicid (c)-ek helyett egy aminophenazoni kúpot és estére már semmi baja nem volt. Láttatok már ilyet? Azóta is (kop-kop-kop) minden rendben.

Shine! én a kórházba pólókban és a kedvesem kisgatyájában éreztem magam a legjobban. Nekem is az a véleményem, hogy ezért nem kell annyira beruházni.
Lyányok!

Tali?????????????????????????????????????????
Jó olvasni Titeket.

Na, megyek haza...
Mindenkinek jó nyuszizást és vigyázzatok a locsolókkalKép


Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés, hátha érdekel mást is: a Klinikán most kedden (ápr.13) kezdődik a szülésfelkészítő tanfolyam új ciklusa. A tanfolyam 12 előadásból áll, utána kismamatorna, meg kismamakoncert (ez utóbbi csak minden 2. héten, ha igaz, de most lesz: Fellegi Ádám zongorázik). Maga az előadás fél 3-tól 4-ig tart, a főbejáratnál valami szobroknál van a "gyülekező", a védőnő lejön a kismamákért.
Hát, ennyit sikerüt kiderítenem, hátha jön más is rajtam kívül... Kép
sziasztok
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!
Elég régen jelentkeztem,mert olyan hányingerem van mostanában,hogy a gép elött max. 20 percet bírok ülni.
Nálunk legujabb fejlemények:két hete voltam ultrahangon,és rég okoztak ilyen meglepetést nekem.Demeter doki csinálta az UH-t(most láttam elöször),nagyon kedvesen közölte velem:gratula kismama,6 hetesek a magzatok!Remegö lábakkal jöttem ki a rendelöböl.Azt mondta a dokim,hogy 12.hétig várni kell,mert bármi elöfordulhat.Az elsö pánikon túl vagyok,de így 8 hetesen már látszik a pocim egy kicsit úgyhogy remélem jól vannak mindketten.

VKOrsi!Úgy látom egy idösek vagyunk.Remélem tudunk majd átadni egymásnak infokat.

Eszteranna!Sok-sok bíztatást és ikrestanácsot kérünk,ha lehetséges!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!
enci70
 
 


Edina Kép
Gratulálok az ikrekhez, tényleg nagy meglepetés lehetett Kép. Mi is a 8. hétben vagyunk a 2 kismackóval. Lehet, hogy eyszerre lesznek meg az ikerbabáink? Kép Érdekes lenne. Kép Ki az orvosod? Van már időpontod a várható szülés időpontjára? Nálun nov. 24, Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

edinaKép Gratulálok! Ez aztán a szép meglepetés! Kép

Pöttöm Panna Kép Én már jártam, és volt néhány elég érdekes előadás, a koncertek pedig tényleg fantasztikusak! Ja, és a torna is jó. Szóval, szerintem, érdemes elmenni!Kép


Krizsi, Fcs: ezek szerint pizsiben is lehet lenni? Nem tudom, miért, de mindenkitől azt hallottam, hogy csak felül kigombolós hálóinget ajánlottak.

Mindenkinek nagyon szép húsvétolást kívánok! Sok csokinyuszival! Kép

shine
shine
 
 


SziasztokKép

EdinaKép
Gratula a pocaklakópárhoz, apa nem dobott egy hátast mikor megtudta?Kép

Shine,
a pizsi csak az átázásveszély miatt kényelmetlenebb, de abban leszel amiben kedved tartja és nem utolsósorban jól érzed magadKép
Én is vettem gombolos hálóinget, oszt egyszersem használtam a gombjátKép, felhuztam ugy kényelmesebb volt, mint vacakolni a gombokkal.
Jah és felejtsd el az aranypókos csodavackokat, szerintem tök felesleges pénzkidobás. Magamrészéről a Négy tigris nevű közintézményKépben vásároltam két hálómaskarát és azt használtam, potom 1200 pénzértKép

Krizsi,
hm nehagyd magad szadizni a munkahelyenKép
Panna szegénykémKépKép de jó hogy túl van rajta, mostanában annyi embertől hallom hogy három napig lázas a gyerek, aztán mire doki, kutyabaja, vagy ha még lázas is nem tudják mitőlKép

VkOrsi,
Kismackók rendesen viselkednek?Kép És te hogy viseled őket?Kép

Eszteranna,
azt hiszem emlékszem rád, főleg fotó alapjánKép
Nagyon szépek babócáid és jó látni hogy mosolyognak, elégedett egy képet vágnak, tuti kaja után csináltátok a felvételtKépKép
Itt láthatsz rólam egy képet, hátha igy be tudsz azonosítniKép

Fülescsacsi,
ugyan ezt már csak max visszaolvasáskor láthatod, de nagyon jó utazást kivánunk, és jó bulizást lentKépKép

PP,
kismamakoncert? ez tavaly nem volt ősszelKép vagy én nem vettem észre?Kép
Azért irhatnál ám magadról is, mert lassan fizetni fogsz, ha nem tudunk infot rólatokKépKép

Nah és hogy én se fizessek egy kis dicsekvés:
Tegnap voltunk négy hónaposak, bibibiiii, és ennek örömére átfordultunk hátról hasra, közben jókat kacagtunk. Hozott a gyorspostás nyuszi egy szép keljfelkacsát és egy csomag habtapit, amit ma reggel már birtokba is vettünk. Sőt fel is avattuk a forgolódással, ami már ugy néz ki odavissza megy. Nyúlkálunk a játékokért, sőt kaptunk egy csipogós könyvet, amit előszeretettel kiolvasunkKépKép De a fő szám még mindig a Fcsacsiéktól kapott maci bojtja a szánkbanKép
Anya egyre korábban csen be az ágyikómba este, én meg megörvendeztetem, hogy egyre később kelek fel reggelKépKép

Ennyit dióhéjban rólunk.

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnekepeket kívánunk!

Kép

Ági, Dani, Macipapa

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Én nem tudok ilyen képeket feltenni (még), meg ilyen színesben írni (még), de tudok, azt viszont tiszta szívből
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET ÉS (SOK?) LOCSOLÓT (?)
KÍVÁNNI!!!!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!!!

Andika és Picus
picus
 
 


Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Kép

Pirus és Zsombi

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is csatlakozunk az előttünk írókhoz:
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDANNYIÓTOKNAK! Kép

Bobó még mindig beteg, tegnap majd 39 fok volt a láza. Ma viszont a láznak nyoma sem volt, viszont minden más tünetnek annál inkább.

Terika és Bobó
terika
 
 


Sziasztok!

Shine,
nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz a felkészítő/koncert/torna. A munkahelyemen már bejelentettem, hogy keddenként fél nap szabit veszek ki, mert délutánonként fontos dolgom van a Klinikán... Kép

Ági,
Jól vagyunk, csak a munkám elég hektikus, így nem tudok nagyon gyakran írni. Itthon meg nem szeretek számítógépezni, őszintén szólva sajnálom rá az időt: épp elég, hogy az irodában napi 8 órát ülök a gép előtt. De olvasgatlak beneteket!
Szóval velünk minden rendben, betöltöttük a 23. hetet. Voltunk dokinál, szerinte is minden OK. Azt hiszem, a terheléses vércukor-vizsgálatot megúsztam, legalábbis a doki nem mondott semmit, én meg nem forszíroztam a dolgot. Kép Legközelebb meg csak a 28. héten megyek hozzá, addigra már elvégeztette volna, ha akarja, nem? De mondjuk tény, hogy a normál vérképen a cukrom teljesen rendben volt mindig, és még mindig nem érem el az 50 kg-t...
A pocakom viszont erőteljesen növöget, a héten egy kedves öreg bácsika át akarta adni nekem a helyét a buszon. Kép Mondjuk ez vidéken volt, úgy látszik, ott tényleg kedvesebbek az emberek. Kép
Viszont még mindig nem tudjuk, hogy fiunk vagy lányunk lesz, emiatt a párom sokat méltatlankodik a gyereknek (értsd: a hasamnak Kép) Szerinte a XXI. században ilyenkorra már minden apuka tudja, hogy milyen nemű lesz a gyereke. Kép A vicc az, hogy én azt hittem, hogy mostanában lesz megint UH, de a doki azt mondta, hogy normál esetben csak a 28. héten lesz a következő (a 18. heti genetikai UH volt az utolsó). Soron kívül meg nem akarunk csak azért elmenni, úgy tudom, a gyerek nem különösebben élvezi... Úgyhogy a Kedves még jó sokáig méltatlakodhat... Kép
Nektek is volt ilyen nagy kihagyás két UH között?

Na, most jó sokat írtam. Kép
Kellemes Húsvétot mindenkinek, sziasztok
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Úristen, hogy pörög a topic!
Még nincs otthon netünk Kép Bár már be van kötve, de valamiért még nem megy. Most Anyósnál vagyunk Sopronban.
Aki kérdezte: egy 5,5 éves Ford Mondeot vettünk, azóta már jó sokat mentünk vele, volt alkalmam sajnos letesztelni az ABS-t is, a jó hír, hogy működik! Kép

Edina!
Gratula az ikrekhez!!! Irigyellek! KépKép

Krizsi!
Jobbulást Pannának! Mi mostmár csak Aminophenazonit használunk, sokkal jobb mint a Germicid és 280 helyett 22 Forintba kerül.

Shine!
Na milyen a lakás? Mikor látogattok meg? Majd megyünk mi is lakásnézőbe! KépKép

Kriszta!
Balázs több pollenre, leginkább a fekete ürömre, és a kutyaszőrre allergiás. Félek a júliustól.
Tényleg, mi van most a levegőben? Ömlik a szememből a könny és alig kapok levegőt.

Lányok, mikor lesz a tali? Délelőtt vagy délután?
Na rohanok, megyünk sétálni!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

VKOrsi!
Dr.Langmár Zoltán az orvosom.Eddig csak pár alk. voltam még nála,mert nemrég voltam kénytelen orvost váltani.Max.meg vagyok vele elégedve,remélem ez így is marad.Nagyon kedves és közvetlen.Keddenként rendel az ambulancián ott szoktam felkeresni.Legközelebb kb.3 hét múlva megyek.A szülésre én számoltam ki a nov.13-át,mert febr.7.-én volt az utolsó mensim.Szerintem össze fogunk futni valamikor,ha máskor nem a hosszu-hosszu UH várakozások alkalmával.Ha majd tudok idöpontot UH-ra megírom,hátha tudunk egyeztetni.

Ágiboszi!
Apa akkora hátast dobott,hogy még most sem tért magához!Ö az a férfi,akinek még egy gyerek is sok néha és akkor közlik,hogy nagycsaládosok leszünk.Azt hiszem idöre van szüksége.

Pöttöm Panna!
Irigylésre méltó az 50 kg-od.Legalább egy gonddal kevesebb,ami a súlyfelesleget illeti.

Krizsi!
Nekünk is jobban bevált az Aminophenazonkúp,az árárol nem is beszélve!Van különbözö erösségü,kortól függöen.

Shine!
Annamari!
Köszi a gratulát!
enci70
 
 


Sziasztok!

Na visszaértünk, azóta kicsit visszaolvastam Kép

Maszat!
Bizony az Urticának van olyan hígítása, amit apasztásra ajánlanak. Asszem, a ch12 és a ch15 apaszt. A ch5 a legtutibb; ha jól szeded, nem apaszt!

Shine!
Mi is a kínain vettünk (egyébként meglepően jó minőségű) hálóingeket, és ahogy elnéztem, a friss anyukák többsége is ott szerezte be a hálóingét, mert szinte tök egyforma hálóingeink voltak! Kép Kettőt minimum vigyél be, de így utólag azt mondom, hogy inkább hármat!

Ha nem sikerül babakocsit vennetek, szólj, most mondta vissza egy csaj, akinek "tuti hogy kell, el ne adjam másnak"... KépKép
Pocakoddal inkább pihenj! Élvezd ki az otthonlétet, mert utána soha nem lesz ilyen nyugis és felhőtlenül boldog időszakod!

Annamari
muter
 
 


Ági Kép
Kismackók és én is jól vagyunk. Nem gyötörnek meg, szerencsére semmi bajom. Egyszer volt hányingerem, de az is amiatt, hogy nem ettem rendesen reggelit. Azóta felkelés után azonnal eszem.

Edina Kép
Akkor van pár hét előnyöd hozzám képest Kép Téged sem gyötörtek meg a kismanók?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?