Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Klarissza!
Mátyás jobban van már?

Princzike!
hajrá II ! :)

Szilcsi!
Örülök,hogy otthon vagytok!

Vercsi!
Vérzés helyzet?

Kata!
12. hét :)
fránya SOTE II :evil:

Szezso!
Én sem sűrűn tudok értelmezni ilyen dolgokat, de hétfőn megyünk vissza a dokihoz, akkor okosabb leszek :)

Pussz mindenkinek
sonjus
 
 


Lalinak nagyon megy a hasa, drukkoljatok, hogy segítsen a diéta és a Smecta, és ne kelljen visszavinnem a kórházba!!! Nagyon félek... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Egyelőre dokinéni engedélyével itthon maradunk és megpróbáljuk megfogni a hasmenést. Ha nem megy, újból kórház.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, drukkolok nagyon hogy ne kelljen megint kórházba menni! A Normaflore nagyon jó meg a reszelt alma. Elkapott ott egy fertőzést?

Szezso, grat a 12.héthez, tudom elkéstem vele, de annál nagyobb szeretettel mondom! :D Én is ki vagyok akadva h nem csinálhattunk képet! De én lefényképeztem az agyamba! :D

Sonjus hajrá hétfő!!

Kép
kata05
 
 

 
 

Szilcsi!!!!!!!!!!!!! baccus:. ezt itt találtam bal oladlat az okosságok közt.. olvasd el hátha neketek is jó... ölelem LAlit!

http://www.vitaminkosar.hu/aruhaz/index ... &Itemid=31


KAtám itt is :lol: sajnálom a képet! :twisted: akkor jól tudtam. de hogy a moinitort se... .

:shock: de a 14.hetivel is beérjük majd :wink: :lol:

Szezsó köszi jó volt :lol:

Kép

Zsigi mára lebetegedett bronhitises..nincs láza,de dr néninek nem tetszik tüdeje..hétfőn kontroll, de ha belázasodik akkor azonnal vinnünk kell a Heim Pálba drnéni utasításásra :roll: remelém erre nem kerül sor!

basszus tegnap még egész nap semmi baja nem volt :cry:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok :)

Olyan szépen sütött nálunk a nap reggel. Öröm volt felkelni :)

Kata
Hogy csak kórházigzgatói engedéllyel fotózni? :shock: Na ez már durva. Én nem is értem, hogy ennyi minimális örömtől hogy tudják megfosztani az embereket :x

Szilcsi
Mennek a drukkok, hogy Lali jobban legyen és ne kelljen megint kórházba mennetek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ja.... a teszthez meg nyúl vagyok, úgy, hogy várok még 1-2 napot. :roll:

Viszont egész szépen alakul a hőm:

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, ezt nem teheted egy kismama idegeivel!! :evil: :lol: Tesztre fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kórház igazgatója nem engedi a felvételt semmilyen formában......no comment

Boni, hogy vagytok? Láz nincs ugye????Jobbulást a drágámnak!

Szilcsi, ugye ti is otthon vagytok??? Sikerült fékezni a hasmenést??

Mondom páromnak ha már úgyis a kórházban vagyunk levetettem a vércsoportos dolgokat az nem kell éhgyomorra. Odaérünk fél 11-re, hátnem 10-ig van vérvétel! Nem tudtam sírjak vagy nevessek.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen tudom, de gép elé jutottam! :lol:

Elkezdem visszaolvasni!

Kata - de kár, hogy nem tudtatok képet csinálni! Újdonsült apuka mit szólt? Legalább ő bent lehetett, nem úgy mint nálunk, mikor azt mondták, hogy semmi keresnivalója nincs bent! Jaj és boldog első harmad véget!

Szilcsi - most jutottam el idáig, jesssszzzuuuussss, csoda, hogy még bírod idegekkel! Hasmenést tudtátok kezelni? Otthon vagytok? És nem lehet megoldani baba-mama szobával? Párod tud segíteni? Van segítséged? Jaj szegény ti, nagyon szívszorító olvasni! Teljes gyógyulást Lalinak, de gyorsan!

Zsú - de jó, kisfiú! :lol: Akkor most már jó sok gatya lesz nálatok! :lol: Szép név lenne! :lol: CIF! Azóta is minden oké azért?

Princzike - na teszt? Azaz! Tesztet akarunk, tesztet akarunk! :wink:

Boni! :cry: SZegény Zsigi is! Remélem nem lett komolyabb! Jaj én úgy félek már előre a betegségektől! :oops: Nagyon jó a csoportkép! Igaz egyből kiszúrtam Zsigit! :wink: Édi az alvós kép is!

Sonjus! Mindjárt hétfő, és aztán jól kiképzel minket is hormonokból! :wink:

Szezso - Gratulálok én is a 12 héthez! Nőnapi ajándéknak is jó lesz! :wink:

Andi - jó pihit és kevés melót!

Robcsi - az már igen veszélyes hő! Azóta? Influenzás lett, mert az jár ilyen magas lázzal!

Vercsi????

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Robcsi ugye jobban van ADrienn?

Zsiványunk szenved..szerencsére hányt is,legalább a slejm távozik..egész nap mosolyog még így is..és ami a legjobb már nem fél a porszívótól..saját maga mutatja :shock: hogy szívni kell nozit! láza nincs, éjszaka nyugtalanabb, de VIburcol kúppal aludt 5 órát egyhuzamban... így én is..tegnapelőtt a pihenőszékében aludt mellettünk félülő helyzetben..tegnap már a kiságyban!

Bettike Mátéról írj valamit! :lol:

Kata köszönöm hogy aggódtál :wink:

Princzi Vasárnap van! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt lányok.

CSak kár hogy a reggel annyira még sem jött be nekem, mert egy csiomt NEGATÍVAT teszteltem :cry:

A hőm is szerintem zuhanásban fog maradni:

Kép

Pedig most már azért mutatnia kellene valamit a tesztnek.. Nem?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt!

Princzike: milyen érzékenységű tesztet használtál? Még azért nem temetném ezt a ciklust...Drukkolok!!!

Sonjus: akkor holnap doki után gyere, hogy megtudjuk, jó-e ez az ösztrogén szint? :-) bár érzésem szerint semmi gond vele.

Szilcsi: hasmenést sikerült megállítani?

Kata: köszi a gratulát, még belefér bőven :-)

Bettike: Neked is! Már alig várom az UH-t, lassan 3 hete nem láttam Babucit :-)

Boni: a talis kép annyira aranyos :lol: Zsigi jobban?

Robcsi: Ti hogy vagytok?

Zsu: régen írtál...

Athiz is nagyon régen volt :roll:

Meg Gaby...és még sokan mások :-(

Tegnap vettem egy barna kord kismaminadrágot :-D szuper jó, ilyet akartam, amit már most tudok hordani :-D
Itt hétágra süt a nap, délután lehet kimegyünk Apával a Csónakázó tóhoz fotózni :lol: talán fel is avatom az új gatyómat..na, nem úgy, hogy beleesek a tóba 8)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok,
tudom, megint régen voltam :oops: most majd jobban ráérek már, jövőhéttől nem dolgozom :D habár még 5-én és 9-én bemegyek, és annyi. Máté baba tegnap sokszor a hólyagomon "táncolt". Jövőhéten megyünk 4d-re, már várom :P
pocakfotó
Kép

Szilcsi
olvastam mi történ nálatok, még a könnyem is kicsordult :cry: remélem javult a hasmenés, és otthon maradhat veled.

Boniko
Szegény Zsigi, jobbulást nektek

Princzike
amig nincs vér.... drukk, hátha mégis

Szezsó, Kata
de jó, már 13. hét :D

Sonjus
úgy látom jó kezekbe kerültél végre :D

Bettike
druszánk hogy van? :wink: mi Máténk virgonc :P

Babim
veled mi újság?

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby! Hű! Csini pocak! 4D nagggyon jó lesz! :wink: :lol: A Máték már csak ilyenek, kis virgoncok, kint is ilyen lesz! :lol: :wink: Végre nem kell dolgozni menned! Én is úgy vártam! :lol:

Szezso! Kérek képet új gatyóról, meg felavatásról! Nálunk sz@r idő van! :cry:

Princzike! :cry: Sajnálom, hogy nega lett a teszt! :twisted: Olyan mérgesítő! :(

Boni! Na most már minden betegség, mindenkinél mondjon le! :twisted:

Mátéról!!!!

porszívó-orrszívó: 1 hétig én csináltam neki, mert gyanús volt a szörcsögés, egyáltalán nem félt tőle, sőt ő fogta és "segített"

kaja: bárki, bármit ad ő falja, remélem így is marad és nem lesz gond az evéssel, bár még így is 6-7-szer cicizik

alvás: lehet, hogy elrontottam, de a héten velem aludt a nagyágyban! Annyira jókat aludtunk, hogy hihetetlen, nem tudom, hogy próbálkozzak a kisággyal, vagy legyek kényelmes és maradjon így. Azt tudom, hogy én 4 éves koromig anyuékkal aludtam! Azért vacillálok ennyit, mert ha velem alszik, akkor este 8-tól alvás van, úgy, hogy 6-kor evés, 7-kor fürdés, egy kis tv és alvás hajnal 1-2-ig, amikor gyors cicizés, majd reggel 6-ig alvás, ismét gyors cicizés és 9-ig alvás, esetleg 7-kor apának pápá, ha dolgozni megy! Ha a kiságyba teszem, akkor 2 óránként rendszerint anya ellenőrzés! Ami nekem rohadt fárasztó az előző esethez képest! Viszont így ritkán kerülök géphez, mert hamar alszom én is, de a napi 8-10 óra alvás lassan összejön! :lol: :oops:
Persze így a háztartás is szalad, de most ez van! Máskor majd más lesz! :lol:

Fog - még szerencsére egy sincs kint, de több dudor is van és nyáladzás is, és egész nap le tudja foglalni az, hogy rág! :lol:

fürdés - imádja, egy héten 1-szer apával a nagy kádban, na az a csúcs

forgás - megy, nem is kicsit, most már nem lehet ám csak úgy letenni, a héten megtanítottam neki a zokni lehúzást, amit nagy szeretettel mutat meg mindenkinek, annyira büszke magára, amikor sikerül! (És mindig sikerül gondoskodom róla! :wink: )

beszélgetés - többet beszél komolyan, mint a csajok, biztos rám ütött

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, így is jó kis beszámoló lett! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


ma reggel egy másik nagybátyám is elveszítettük váratlanul.. 2 nap alatt 7 infarktusa volt... kikészültem....utálom a februárt tavaly februárban apósom és párom nagybátyját veszítettük el... nyáron nagypapát... utána párom nagynénje kapott stroke-ot, lebénult , nem tud beszélni..előtte egy másik nagybátyám kapott agyvérzést le van bénulva.....most már befejeződhetne..

bocs hogy kijött belőlem...... :cry:
Vendég
 


((((((((((BONI)))))))))))

Kép
bettike
Eger
 
 


Lali visszakerült a fertőzőre. Ma már nem evett, amit sikerült nagy nehezen belediktálni, rögtön még az etetőszékben ülve visszajött alul. Gyakorlatilag átfolyt rajta, a víz is. Az iváshoz már le kellett fogni, máshogy nem volt hajlandó. Ebéd után visszavittük, rögtön tették is infúzióra, 3 nap minimum bent tartják.
Apa éjjel rosszul lett, ment a hasa, hányingere van, lázas, szürke a feje, nem eszik, fáj a feje-nyaka. Megjártuk vele az ügyeletet, kapott gyógyszereket, nem alhatunk együtt, vírusfertőzés neki is.
Anyukám is beteg lett (pénteken voltak nálunk).

MI A SZAR JÖN MÉG??????????????????????????

Boni nagyonnagyon sajnálom. :cry: Zsiginek gyors gyógyulást!!!

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, jobbulást és kitartást, most már csak jobb jöhet!

Boni, nem is tudok mit írni....részvétem! :(

Princzike, még ne add fel, hagyj egy pár százalék esélyt!!!

Gaby, szép pocak!

Kép
kata05
 
 


((((((((((((Szilcsi)))))))))))
És most sem lehetsz vele?

Kép
bettike
Eger
 
 


most jöttünk ügyeletről

ZSigi nagyon sípolva vette a levegőt..kapott hörgőtágítót,+plussz gyógyszereket... utána hányt egy óriásit, most alszik ha rosszabodik vissza kell vinni

Szilcsi :cry: lehet a fertőzőn szedtél össze valamit amikor bementél... :roll: fertőtlenítettél utána a lakásban? :roll: jobbulást!
Vendég
 


Csajok! Bár tudom, hogy most mindenkinek több a baja, de pocakosok, akik kb. akkor szülnek idén, mint én tavaly!

Az alábbi ruhákat szeretném eladni! A többségét olyan gyorsan kinőttük, hogy 1-nél többször nem volt Mátén! :lol:
Az egészért 6000 Ft-ot kérnék + postaköltség! Természetesen, ha nem kell esetleg csak 1-1 db, akkor sem gond! Ja a méret többségben 62-es!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


((((((((((((((((((((((((( SZILCSI )))))))))))))))))))))))))))) :cry:

Vigyázz magadra! Mindannyiótoknak sok sok erőt küldök!!! +++++++++++++++++++++++++
szilbee
 
 


Sziasztok!

Boni őszinte részvétem, nagyon sajnálom!!!! Zsiginek meg jobbulást, hörghurutja van? Hogy telt az éjszaka?


Szilcsi, most sem lehetsz vele bent a kórházban?:( Amúgy, mit mondanak a dokik, miért beteg ilyen sűrűn?


Bettike rugdalózok, hányas méret?

Princzike én még drukkolok nagyon!!!

Gaby szép pocak!!! Jó pihenést a szülésig! :wink:

kispiskóta
 
 


Reggelt!
Zsu szóval délután ZSigmond elkezdte sípolva venni a levegőt, és bár dr.néni azt mondta, hogy csak ha lázas menjünk az ügyeletre mi elvittük... ott megállapították, hogy a bronchitise átment asztmás jellegűbe.. a kilégzés nehézkes emiatt sípol... kapott orron keresztül gyógyszert hörgőtágítót két befúvást egy nagy csövön keresztül..és írtak fel neki plussz két gyógyszert.. egy hörgőtágítót meg egy ornyálkahártya duzzanatot csökkentőt.. plussz még kapja a köptetőt meg c vitamint és fél óránként szívom az orrát..és a hátát kenem babyluuf-val.

amint hazaértünk egyből úgy elkezdett köhögni, hogy hányt is..de jó sok slejm távozott megkönnyebbült...

éjszaka óránként kelt cicizni (2 napja csak cici van) 2.30tól 4ig ébren voltunk.. mert muszáj volt kiszívni nózit és erre felébredt ...

reggel ,megint hallottam a sípolást beadtam neki a gyógyszert a hörgőtágítót egyenlőre megszüntette... ha nem szűnne vissza kell vinni a Heim Pálba... dr.néni 17 től rendel..megyünk kontrollra meglátjuk mit mond...

egyébként Zsiván jó kedvű, mosolyog.. és egész nap bújik... megszakad a szívem érte.. ja szerencsére nem lázas...
Vendég
 


Hű lányok, nagyon sajnálom a beteg srácokat :( remélem mihamarabb meggyógyulnak! +++++

Boni! részvétem :(

Gaby!
helyes pocid van :)

Bettike!
Jó volt a beszámoló! :)

Princzike?
ugye nem jött meg, és a hőd visszamászott!!!

Szezso!
hogy sikerült a nacis séta?
sonjus
 
 


Zsu! Szinte minden 62-es méret!

Boni! Kitartást, reméljük már csak javulni fog! +++++++++++++

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, akkor én lemondok a többi pocis javára, mert nekünk téli cumóból 68-as kell majd szerintem.

Húú Boni, sajnálom. Van hideg párásítótok? Az nagyon jó a kruppra és társaira.

kispiskóta
 
 


ZSu köszi...végre alszik, be van kapcsolva a hideg párásító meg a sólámpa mellette és csak kizárólag anyatejet eszik. reggel is addig köhögött amíg végre hányt..ennyi slejmet.. de legalább kijön.. megszakad a szívem... de kitartok! apa rosszabbul viseli...
Vendég
 


Boni az anyáknak ki kell tartaniuk!!! Volt előzménye?

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Bonikám: ölellek :cry: Zsiványnak jobbulást!

Szilcsi: kitartás Nektek!!!

Bettike: tök jó cuccok :-D de én még korainak találom bármit is venni…esetleg később, ha még meglesznek :-)

Sonjus: jól sikerült a felavatás :-D bár az idő csalóka volt, elég hűvös szél fújt, így csak fél órát fotóztunk meg mászkáltunk.

Tényleg, Princzike, mi újság?

Gaby: szép poci :-)

Én ma mondtam meg itt a munkahelyemen a babát :-D ne tudjátok meg, mindenki sejtette :shock: :lol: na, persze 8)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ZSu semmi.. ezért is akadtam ki.. napi egy köhögés volt, de nem rekedt..betudtam nyálnak... :cry: aztán amikor rekedt lett a köhögés már mindegy volt..

Szezsó persze mindenki tudta

Sonj BEtti pussz
:wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen, mi már jól vagyunk, legalábbis ami az aprótalpúakat illeti.

Múlt hét szerdán teljesen hirtelen 39,7-re felment Adrienn láza. Délután bennemaradt a Nurofen, de este a 3/4-ét legalább kihányta. Valamennyi maradt benne, de nem tartott sokáig, úgyhogy ő aludt én meg amilyét lehetett borogattam. Éjjel 1-kor ébredt meg, vittem neki a gyógyszert, kezdődött a szokásos nemakarombevenniagyógyszert című hiszti. Képzeljétek mondtam neki, ha nem veszed be úgy jársz mint szegény Lalóci, bekerülsz a kórházba. Adrienn elhallgatott, 1 nyekk nélkül bevette a Nurofent, utána csicsíja reggelig és szerencsére azóta lázmentes.

Ma már Réka is volt oviba, mert ugye ő kezdte a betegeskedést.

Szilcsi, szegény kicsi fiacskádnak gyors jobbulást kívánok! Remélem hamar végetér ez a rémálom!

Boni, részvétem! Jobbulást Zsiginek! Nekem most a Sinupret cseppeket ajánlották, hogy nagyon jó nyákoldó hatása van és már csecsemőkortól lehet használni. Gyógynövény alapú, nagyon minimális mennyiségű alkohol van benne.
Mivel én is elkaptam a gyerekektől a gebulát én bevetettem magamon és szerintem használ.

Kata, Szezsó gratulálok a 2. harmad megkezdéséhez és sajnálom, hogy nem adtak képet. Nekem Rékával még autómatikusan adtak a kórházban, Adriennél már fizetni kellett érte, de hát ki ne fizetne érte :roll: Ezért nem értem a kórház hozzáállását, még kereshetnének is rajta.

Mennem kell, kisebbik lányom már a kabátját veszi... menni kell sétálni :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Boni! Kis Zsiványnak gyógypuszit, nektek pedig sok erőt, energiát küldök! +++++++++++++++++++++++
szilbee
 
 


sziasztok :)

Gaby
Mekkor poci :)

Boni
Sajnálom a rossz híreket. Remélem most már csak jó jön.

Szilcsi
Jaj de nagyon sajnálom. Remélem mindenki hamarosan túl lesz rajta a családban.... Mikor mehetsz látogatni Lalit?

Robcsi
Adrinak is gyógyulást!

Remélem lányok, hogy hamarosan mindenki meggyógyul. A környezetemben is nagyon sok a beteg. Szerintem bizti járvány van és azt mondták az idei influenza nagyon durva lesz....


Kérdeztétek a hőm :) Ma még 36,8 volt. Ha így marad holnap reggel is, akkor csinálok egy tesztet :)
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Szilcsi is kórházban volt ma! elkapta Lalinkótól :cry:

mi meg Antibiotikumot kaptunk.... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem mehettem be ma Lalihoz. :cry: Tegnap este én is lebetegedtem, ugyanaz, mint a kicsinek van. Éjjel olyan rosszul voltam, hogy már a mentőkön gondolkoztunk.
Az elmúlt 24 órában 26x voltam vécén. :shock: :roll: :x :oops:
Bementünk délután a kórházba, már nagyon kikészültem, csak aludni vágytam. Nem volt hely :shock: , pótágyat akartak nekem betenni az egyik fulltelt szobába (az osztály tele volt hányós büdös öregasszonyokkal). :oops: Így lemondtam a kórházi ápolásról, kaptam infúziót másfél literrel és hazajöhettem.
Már jobban vagyok, tudtam enni is kicsit.
Lali is jól van, jó étvággyal evett, volt normál kaki, délután aludt egy hatalmas nagyot. Talán csütörtökön hazahozhatjuk, remélem, én is jól leszek addigra.

Kép
szilcsi
 
 


Reggelt!

Szilcsi puszillak! jobbulást és jó munkát otthonra :wink: LAlinak is gyógpuszik

de tegnap éjjel katasztrófa volt... annyit köhögött valószínű a BAby luuftól .és összehányta magát ..szegénykém a pihenőszékében aludt közöttünk félülőben.. bár aludt az túlzás..fél órákra bekumott.. aztán visítva ébredés ...aztán hajnali 3 kor adtam neki Viburcolt és 2 perc múlva aludt is 6ig.. most evett (amióta beteg csak cicit fogad el)

tegnap voltunk körzetinél, sajnos nem úsztuk meg az antibiotikumot Klacid babyt írt fel... a sípolás nincs a Spiropent úgy látszik segített.. az antibogyó mellé adok neki normafloret is.. (köszi lányok a segítséget!)csütörtökön kontroll ..én nem tudom hol fázott meg ennyire.. annyira vigyáztam rá..lehet ez volt a baj? ááááááá

annyira sajnálom..ennyi gyógyszert...... apa meg pánikol.. őt is nagyon sajnálom, de néha attól megyek a falnak.. hiába kérem, hogy a gyerek előtt ne vágjon kétségbeesett arcot.. bár éjjel már próbálta türtőztetni magát szegényem...ahogy ő mondaná sosem gondolta volna, hoyg ennyire fog fájni ha szenvedni látja Zsiványunkat...szóval csak én vagyok talpon a vidéken! mert muszáj!

GAby gyönyörű a poci

Sonja hajrá gyógyszerek! hajrá spontán baba

Princzi kivi vagyok...+++

mindenkinek puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.03 07:06-kor.
Vendég
 


Boni, ez nem megfázás. Ez baci szerintem. Legalábbis csak arra hatásos az antibigyó. További jobbulást!

Szilcsi és Lali nektek is mihamarabbi gyógyulást!

kispiskóta
 
 


ZSu azt tudom, hogy ez már nem az :cry: de a bronchitis valaminek a szövődménye...itt gondoltam megfázásra de lehet rosszul gondoltam..jók a vonalzóid :wink:
Vendég
 


Jobb reggelt!

Betegeknek gyors gyógyulás! Szegénykéim :(

Princzike????????

Tegnapi dokizás utáni eredény:
kaptam G betűs hüvely tablettát, és egy B betűs hüvely kúpot.
Építgetjük az egészséges nyákom :)
Aztán kaptam egy E betűs gyogyit az ösztrogénre, mert hiába férek bele a ref. tartományba, a doki szerint a spermák nem szeretik ezt az alacsony értéket, azt a köv. ciklus 5. napjától kell szedni. Legközelebb ismét egy középidős együttlét után kell menni, megnézi, hogy változott a helyzet és kell egy újabb vérvétel. Hát ennyi :)
sonjus
 
 


Ja és vinni kell majd a következő vizsgálatra kiskatonákat is, hogy ha véletleségesdiből nem változott volna a helyzet, akkor csinál ott egy 20 perces próbát, hogy a nyákban bírják-e a srácok 20 percig!
sonjus
 
 


Sonja hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Szilcsi: basszus, ez kemény :shock: remélem most már kifelé mentek belőle…

Boni: gyógypuszi-hegyek a kis Zsiványnak! Remélem antibio használ…

Sonjus: hú, nagyon profin hangzik 8) E-betűst kitaláltam :-D csinál majd neked szép nyálkahártyát…

Zsu: tényleg szupik a vonalzók, hol lehet ilyet szerezni?

Princzike: mizu??? Szerintem bíztató a görbéd továbbra is…

Tsók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 



Kép
kata05
 
 


Kata, köszi, ezt ismertem 8) csak kíváncsi voltam, milyen egyedi eltérések lehetnek...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Jó, hogy te tudod, mi az az E-betűs, mert én nem emlékszem a nevére :D
Gratulálok a 13. héthez :)
sonjus
 
 


Szilcsi, Boniko
Mindenkinek gyógyulást!
Remélem most már tényleg kilábal mindenki ebből :)

Szóval reggel már csak 36,7 volt a hőm és a teszt is nega lett :x
Így délutánra már meg is jött .....
Na de majd talán ebben a hónapban :)

Igaz kicsit el vagyok kenődve....

Kép

Kép
princzike
 
 


Sonjus
Ez nagyon jó hír, hogy így haladtok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni, hát ez a borzalmas lehet amin átmentek! Apát is sajnálom, férfiak mindig mindent másképp reagálnak le, ami néha jó néha rossz. Jobbulást Zsiványnak!! Most amúgy hogy van?

Szilcsi, nektek is jobbulást mindannyiótoknak!!

Princzike, az természetes h letörtél, de holnapra megrázod magad!! No és sok pco-s örülne ilyen görbusznak!! Azért ne hagyj itt minket!

Sonjus, hűűű már annyira örülnék ha babás lennél!!! Szorítok! Én ismerek G és B betűset is!

Baba, nagyon hiányzol ám nekem!!! Remélem azért egy picit jól vagy!

Kép
kata05
 
 


Boni???? Mizujs????

kispiskóta
 
 


Kata
Eszembe sem jutott itthagyni benneteket :)
Viszont azt hiszem itt lesz az ideje az AVIVA tornának :) hátha segít :)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?