Új privát üzeneted érkezett!

Alexa ugyanilyen! Ez azért rossz, mert ha vidékre megyünk majd, akkor meg fázni fog. Saját tapasztalat. Anyósoméktól és Mamáéktól jövet mindig beteg leszek Kép Ők meg nálunk a melegtől!

Szia Süti, mizujs?
tigribigri
 
 


Süti, te merre laksz?
Anyuék egy hétig folyamatosan fűtöttek, amíg lent voltunk náluk. Igaz, rajtunk kívül senki nem tudott aludni, és a végén már az összes radiátor el volt zárva.... De Lili képes lett volna megfagyni, ha egy kicsit is hüvősebb lett volna.
betty77
 
 


Tigri, semmi jó, Bence beteg, idő rossz, depis kicsit a hangulat! Bár a gyerkő az előbb próbált felvidítani, míg mosogattam, folyamatosan harapdálta a lábam, persze inkább csikizett és azon rötyögött, hogy én röhögök meg sikítok!

Amúgy Újpalotán lakunk. Szilveszterkor is azért nem volt meleg víz és fűtés, mert itt a lakótelepen volt csőtörés. Szokás szerint még az aszfalt is beszakadt!

Szoktam ám olvasni, csak írni nincs időm. Meg hangulatom se sok! Kép
süti
 
 

 
 

Süti, ha jól emlékszem te írtál 1x Páhokról, igaz?! Milyen volt?

Ne legyél depis, dobjál fel valami vidám témát, segítsünk egymáson.
betty77
 
 


Hihi ez a lábharapdálás husi lehetet!
Hű, tényleg nagyon depisnek tűnsz! Kép
Ez a kutyus hátha segít valamit:


Kép
tigribigri
 
 


Na én léptem lányok, mert a gyermekem gyomrában megszólalt a vekker Kép
Puszi
tigribigri
 
 


Nálunk is ébredezés van, és a mosógép is most járt le. Remélem még a teregetést kihúzzuk alvással.
betty77
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a lelkes fogadtatást. A Pólus mellett lakunk a régi orosz házak egyikében. Ti merre laktok? (Igyekszek beleolvasgatni az archívba, de nagyon nagy az anyag Kép).
A Szent Imrében fogok szülni, hát nincs közel, de itt praktizál az orvosom akihez 6 éve járok, szóval a dolog adott volt.
Köszönöm a tippeket. A Babakuckó hírdetését én is láttam már, eddig még nem voltam bent, de be fogok nézni. Apolló utca? merre van?
Tigri, magunknak szoktam ezt-azt venni a kínainál, (már kitapasztaltam mit szabad és mit nem) de bizonytalan voltam, a babiruhák tekintetében... (Igaz, ma szinte bárhol veszel ruhát Kínában gyártották.)Hozzánk az Ázsia center van közel -jó nagy hodály, eddig csak estefelé voltam bent, és kicsit olyan "szellemvárosnak" tűnt - de oda is be fogok nézni.
Most csak a címeket gyűjtöm, aztán ha már nem fogok dolgozni elindulok "dorbézolni", már amennyire a pénztárcánk bírja Kép. (Már alig várom.) Nem úgy mint a most következő megbeszélést a főnökömmel Kép, egyre nehezebb a benti dolgokra koncentrálni, úgy érzem ennél izgalmasabb, és fontosabb dolgok várnak. (Rózsaszín felhőn csücsülük Kép.)
Sziasztok,

Zsófi
fules
 
 


Szia Zsófi!
Én is vettem kínaiban ruhát, csak az összetevőkre kell figyelni. Üzletben is lehet tiszta műanyag ruhát venni. :-(
betty77
 
 


Tigri, Betty, és még akik fáznak!
Leírom, mi jött be nálunk, hátha ötletet kaptok! Ősszel, amikor még nincs f fűtés, de este már hideg van, a fürdést a következőképpen szoktam megoldani. Teleengedem a kádat BAROMI forró vízzel, és jól becsukom az ajtót. Fél óra, mire lehűl annyira hogy bele lehessen mászni, addigra jól bemelegíti a fürdőszobát is. Ott bent törlöm meg őket, és nem fáznak meg.
És ha még nem fürödtek nagy kádban, itt a jó alkalom az első együttfürdésre! (ehhez persze nem árt, ha apa is otthon van, hogy kivegye...)

Zsófi! És a többiek, hisz ők is öltözködnek!

Ha eljuttok az Árpád hídhoz, a távolsági buszvégállomás sarkánál van a Prince Oliver nagyker boltja. Akárki vásárolhat, nagyon jó minőség. És ki lehet fogni akciós dolgokat is. Zsófi, ha még nem vagy képben a ruhákkal, ezt a márkát nagyon ajánlom. Érdemes elmenni!

Cili (aki már megint mindenbe beleszól...)

Lányok, olyan jó volt látni Kati Bencéjét a zenebölcsin, ahogy nagy szemekkel nézte a falvédőt!
foltvarró_cili
 
 


Micsoda pörgés volt itt du.!!-ez igen!!Legalább múlattátok az időt:-)Szegény fagyosszentek:-(( azért nem gyenge dolog ez a távfütő művek részéről,remélem hamarosan megoldódik a gond bár már akkor is késő főleg ahol pici gyerek is van!!-meg hát mi se szeretünk fázni:-))
Cili tényleng nagyon aranyos kis falvédőt csináltál Kati átküldte nekem mutiba!!!-ügyi vagy!!
Legyetek jók jó éjt pusza evi
evetke
 
 


Sziasztok
Én is egyet értek a Prince Oliver márkával kapcsolatban. Én is ott a kis- és nagykerben vettem a fiaimnak body-kat míg mikor terhes voltam. Most lassan 7 hónaposak és még mindig van amiket hordanak (pedig 62-es volt a legnagyobb amit vettem). Szóval tényleg nagyon jó minőség. És olcsóbb ott, mint más üzletben (szerintem).
Én is készülök megint oda venni egy pár új body-t. Nem tudom, hogy ismeritek-e, de az újpesti piacnál van egy használt gyerekruha kisüzlet. Az összes ruhát Svájcból hozzák. Van köztük vadi új is. Nagyon jó áron vettem a fiúknak ott is dolgokat. Sajnos az utca nevére nem emlékszem, de ha valakit érdekel akkor pontosan utánna nézek.
zsobu
 
 


Sziasztok lányok!!
Zsobu engem érdekelne a cim oda hamarabb eljutnék mint az Árpád hidhoz talán:-))Légyszike emlékezz vissza:-)
Na lányok legyetek jók a hétvégén,reméljük a jövőhetünk szebb idős lesz!!Puszi mindenkinek Evi
evetke
 
 


evetke,
OK, utána nézek az utcának. Csak légy türelemmel, kérlek. Ha jobb idő lesz akkor elsétálok és megmondom pontosan.
zsobu
 
 


Halihó!
Zsobu el vagyok ámulva, hogy micsoda szép két kis krapekod van! Gyönyörűek! Ha van időd írnál róluk bővebben? Hogy zajlik egy ikres nap?

Cili, az ötlet jó, csak ehhez vizet is kellene melegítenünk. De már jó idő van! Végülis 23 C lett a lakásban a minimum, de még én is fáztam! Hiába ez a panel átka!
Nagyon klassz lett a falvédő, amit Bencének csináltál! Mennyi ideig tart megcsinálnod?

Zsófi, most látom, hogy nekem milyen könnyű dolgom volt akkor, hogy végig itthon voltam terhesség alatt. Jó mondjuk oka volt, de szabad voltam, mint a madár! De lassan már te is mehetsz szabira. A Szent Imre jó választás szerintem. Lányod lesz vagy fiad?

Evetke ünnepeltek ti is most, Gábor napot ugye?
Az az ruhabolt neked tényleg elég közlel lenne! Amúgy engem is érdekel!

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Jaj Zsófinak elfelejtettem írni, hogy a Mézeskalács téren lakunk. A Bettyék is Kép
tigribigri
 
 


Tigri,
Nagyon köszi, hogy íly szépeket írtál. Szerintem is nagyon kis "dögös" fickóim vannak. (nem vagyok elfogult...áh!)
Nagyon jól telnek az ikres napok. Tényleg nagyon jó kisfiúk. Bár ma pont nagyon nyűgi volt Levike, biztos az időjárás miatt. Állandóan mosolyognak és jó kedvük van. Ha egyszer talizunk majd meglátod. Most már szerencsére szinte minden nap átalusszuk az éjszakát (bár 2 napja nem - 3kor enniük kell). Amikor sikerül reggel 5ig v. 6ig aludniuk, akkor nagyon boldog vagyok. nem is tudom mikor aludtam 5 óránál többet egy huzamban. (Régi szép idők) Egyébként tényleg semmi gond a fiúkkal, nagyon rendesek. Mi az Eötvös u.ban lakunk különben. Megnéztem a ti albumotokat is, hát te is nyudogtan dicsekedhetsz, gyönyörű kislányod van!!!
zsobu
 
 


Szia Zsobu!
Sztem Tigrivel megosztozunk a fiúkon. Neked pedig nem kell izgulni, mert tudod, hogy közel vannak egymáshoz :-) (Tigrivel szomszédok vagyunk)
betty77
 
 


Betty, ez nagyon ari! Amúgy ezer bocs, de csak most olvastam a tegnap esti mailt. azóta már van fűtés Kép
tigribigri
 
 


Szia Tigri!
Boldog Névnapot és Alexának Boldog 3 hónapos évfordulót! B & L
betty77
 
 


Sziasztok mindenkinek!!!
Az előző beirásom eltűnt az éterben:-(((( hihetetlen!!
Szóval isten éltessen Tigrikém sokáig!!- mostan már nem körmölök végig mégegyszer mindent!
Várom a cimet alkalom adtán és köszönöm!
sziasztok evi
evetke
 
 


Szióka!

Köszönöm az SMS-eket és az itteni köszöntéseket is!
Evetke ha sokat írsz inkább írd meg előtte a Word-be, a múltkor engem is majdnem megütött a guta, amikor eltűnt az irományom!

Jó időt akarok!!!Kép

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


halihóóó!
Na tessék itten van neked a jó idő:-)))
Én is kicsit rendberakom a kérót aztán irány az udvar!!
Micsoda kiemelt betűk még a vak is láthatja:-))-de egész jó!
Remélem kellemesen telt a hétvégétek bár nagyon nem irogattunk majd meséljetek!
Puszi mindenkinek evi
evetke
 
 


Sziasztok
Hát tényleg jó, hogy már végre süt a nap. Itt volt már nagyon az ideje. Mi is megyünk sétálni a fiúkkal (amint felébrednek). Lehet elmegyünk ma megnézni azt a kis üzletet a piacnál, és akkor meg tudom adni a pontos címet nektek. Hétvége nálunk nagy családozással telt, szüleim szülinapjukat ünnepeltük. Jól sikerült. Fiúk is jól bírták a gyűrődést. 2 éves unokanővérük folyamatosan ráncigálta a kezüket, meg csókolgatta Őket jobbra balra. Néha azért be telt a pohár! Mindenkinek üdv.
Zsobu
zsobu
 
 


Sziasztok! tIGRI, UTÓLAG IS BOLDOG NÉVNAPOT! a HÉTVÉGÉN NEM VOLTAM (bocs) netközelben, ezért csak most Kép
Lelkigyakorlaton voltam az "apácáimnál", tánctanításoson. Jó volt, jól elfáradtam. Jankát megviselte kissé, hogy sokat volt tőlem távol, bár Gellért meg apa legalább ott volt.
Szuper, hogy itt a jó idő, de az óraátállítást nagyon utálom. Kép Kép
Na, ezen a héten összejön a randi? Kedd vagy csütörtök délután esetleg?
Evi, ha ráérsz, átmegyünk szívesen "magánban" is. Vagy melózol nagyban?
Puszka, K.
klara
 
 


Én is szivesen taliznék veletek.
zsobu
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy rossz fele néz az ablakom, de én semmi szépet nem látok az időben... :-(
Tigri, ha megtalálja Zsobu a címet, benne vagy egy turiba? Sztem akár ott is talizhatnánk! Zsobu? Kicsit fellendítenénk az üzletet :-)
Én még régebben a bolhán vettem rucikat, de ebben a hidegben nincs kedvem kimenni. Pedig elég korekt áron szokott ott egy nőci árulni.
betty77
 
 


Sziasztok!Kép
Olvaslak benneteket folyamatosan csak az írás mostanság nem az erősségem.
Örülök hogy mindenki jól van!Kép Mi is várjuk már a jó időt. Hétvégén megyünk Hévizre de már vasárnap jövünk is haza. Nagyon reménykedem benne, hogy kifogjuk és csodás idő lesz.
Olyan levélforgalom lett hogy képtelen vagyok visszaolvasni, hogy mindenkihez tudjak egy-pár sort írni. Nézzétek el ezt nekem.

Cili: Nagyon örülök a falvédőnek és úgy néz ki a dolog, hogy ma már fel is tudjuk rakni.
Majd csütörtökön beszámolok! Nagyon tetszik nekem is és mindenkinek akinek eddig mutattam.

Tigri: Boldog névnapot kívánok itt is!!Kép

Zsobu: Nagyon aranyosak a gyerkőcök!!!!!Kép

Evetke, Klára, Betty remélem ti is jól vagytok!
Vigyázzatok magatokra!
Puszi: Kati
kfk
 
 


sziasztok
Kati, köszi
Tigri, Betty: ma du. elmegyek megnézem a címet (ha addig nem esik az eső). A héten bármikor talizhatunk ott, ha gondoljátok.
zsobu
 
 


sziasztok
Hát ne haragudjatok, de nem mentem el ma.
Eléggé beborult, és nekem az a séta kb 1 órás. Tehát nem mertem kockáztatni. Talán a hét elején jobb idő lesz és akkor bátrabb leszek és nekivágok. Borús időben félek, hogy elkap a zuhi.
Majd szólok ha megvan a cím. (egyébként azt hiszem Liszt Ferenc utca. Majdnem egyből a piacnál)
zsobu
 
 


Halihó!!-na itten e vagyok de a héten ne várjatok semmit tőlem:-)))):-(((( /én nem tudok figurát tenni/
A meló behavazott ugyhogy ha csak ki nem készül a kezem vagy éppen be nem sokallok rövid levelek erejéig adok magamnak pihenőt!!Azért gondolok rátok de ilyenkor idegbajos vagyok amig el nem készülök.Klárus akarlak titeketttt:-))))
És persze Zsobu miért ne talizhatnánk mindannyian:-))Jönnek a jó idők reméljük, és oda vissza közlekedhetünk majd!!-Én is ismerek egy nagyon aranyos ikres mamát a közelemben:-)UGYE??:-)Néha olvas is minket:-))Ott is tündériek a fiuk,de hát le a kalappal előttetek:-))én szerintem nem birnám a gyürődést!!
A cim miatt ne aggódj majd eljutsz egyszer!Szóval most ennyi!Legyetek jók vigyázzatok magatokra és a kis családotokra!Pusza Evi
Betty Reggel azért sütött a nap?.-))
Tigri mi az a word?:-))bocsi ha nagyon hülye lennék?
Kati mi a baj???-ne légy leeresztve??-Bence lefáraszt??
evetke
 
 


sziasztok
Végre süt a fránya napocska!!!
Hurrá!!!!
zsobu
 
 


Sziasztok! Janka az éjjel hányt, most meg csak alszik. Nem tetszik ez nekem. Kép Tali részünkről csúsztatva. Evi, szóljál, ha végeztél a melóval.. word=szövegszerkesztő, de a Textpad nevezetű programon még egyszerűbb megírni, aztán átmásolod és kész.
A napocska valóban süt, de azért elég hideg van. Mikor lesz már igazi tavasz?
Zsófi, kisruhákról csak annyit, hogy a fiamra pl születésekor már nem ment rá az 56-os, és a 62-est is kb 3 hét alatt kinőtte, úgyhogy nem tanácsolnám, hogy a kis méretből sokat vegyél, mert lehet, hogy ilyen duci babád lesz. A minőség: Prince Oliver anyira sokkal drágább, hogy csak akkor érdemes venni, ha min. 1 hónapig hordja majd Kép Szóval 74-estől felfelé. Nekünk a Kengurus meg a Tescós ruhákkal sem volt soha gond, persze nem 90 fokon mostam. Nagy kísértés a sok gyönyörű pici ruha (főleg a lányos mamáknál), de abszolút nem érdemes bespájzolni belőlük, ráadásul úgyis kap az ember kölcsön stb.
Apropó, ruha: Evi, Janka hordja a Niki cuccait, pont jók rá és nagyon aranyosak. Majd én meg adok Gergőnek fiúruhákat. (Akor van már gond, amikor játszótereznek, motoroznak, mert azok a ruhák elhasználódnak, családban sem nagyon adhatók tovább. Kép)
K.
klara
 
 


Hali!

Csüt. nekem megfelel.

Pusz
Tigri
tigribigri
 
 


sziasztok
Na, ma végre elsétáltunk újpestre. A bolt címe:
Liszt Ferenc utca 25 (vagy 27 nem láttam pontosan). A bolt neve: Narancs bébi kisker.
A piacnál van, nem olyan rég épült ház aljában.
Én ma nem tudtam bemenni, mert egyedül voltam az ikrekkel és a babakocsi nem hiszem hogy befért volna. Tehát csak sétáltunk egy nagyot.
Na megyek is...sziasztok
zsobu
 
 


Sziasztok!

Klárus, Kati köszi még egyszer a köszöntést!
Remélem Janka jobban van! Mi volt a baj?
Kati, husi volt az email!

Betty kicsit figyelmetlen voltam tegnap. A csüt. ráérek a játszótérre szól. Bár szerintem megint nem jön össze a "nagy" randi, mert Janka baba is beteg sajnos. Te mikor szoktál Lilivel levegőzni? Vettetek már babakocsit? Milyet figyeljek?

Zsobu, ari vagy köszönjük szépen! A babakocsi az nálatok pláne kész katasztrófa lehet! A mienk pici és csak 2 szempár kukucskál belőle, de nem tudok vele normálisan közlekedni. Ma képeslapért akartam betérni a traffikba és rájöttem, hogy nem megy. Kint meg nem hagyom a bébikét!

Evetke, dehogy vagy hüle! Kép Klárus tökéletes választ adott a Wordre. Amúgy nem bonyi dolog.

Képzeljétek intézzük Alexa keresztelőjét. Hát van bonyolítás bőven az egyház részéről. A bürokrácia náluk tetőzik. Anno az esküvőnél is csomó papír kellett meg most is. Igaz mindig mi variálunk a kerületekkel, meg kell nekünk vidékről származnunk Kép
Na lényeg a lényeg talán húsvét utáni vasárnap lesz a nagy nap.

Ja a templomról jut eszembe, hogy a Pestújhelyi úton a templomnál nagyon klassz játszótér van. Klárus te tudod melyikről beszélek. Csak innen jó kis séta a mamának Kép

Hali
Tigri
tigribigri
 
 


Tigri,
melyik az a játszótér a templomnál? Hol van pontosan?
zsobu
 
 


Hali lányok!!!
Na tessék megint egy szerencsétlen nap:-(((((
Lassan már csak sirni tudok nektek!!
A hugom kórházba került!!-Görcsei vannak,megrövidült a méhszáj,és attól fél a doki nehogy emiatt kinyiljon:-(( Az összes lelete rossz lett,soroljam:-((Remélem holnapra jobb hirt kapok felőle,most infuziót kap!!Mit jelent ez ti tudtok valamit erről neki semmit nem mondanak:-((((Ugye nem rosszat??
A hétre minden tervezett dolog kilőve!!-és a munka ellep,plussz lett még egy fiam:-))Egyem a szivét és keresi az anyuciját egész nap:-))
Szóval legyetek jók és szoritsatok nekünk!! Puszika evi
evetke
 
 


Sziasztok!

Hát Evetke nektek tényleg minden összejön mostanában! Nagyon szorítok a tesódnak!
Szerintem az orvostudomány nagyon fejlett, szóval nyugi biztos van rá mód, hogy az a picike élet ott maradjon és addig amíg kell!

Zsobu, a Klebelsberg Kúnó utca és Pestújhelyi út sarkán a templom mellett van a játszótér. Fajátékos, hintás, homokozós, körbekerített.
Tegnap a "mienknél" a suli előtt terepszemlét tartottam, ellepik az iskolások és nincs homokozó. Nem tudom nálam mi ez a homokozási mánia, majd jobban fogom élvezni, mint a kölök! Kép

Fáj a fejem, ráadásul egy rezesbanda is itt húzza a Spar előtt, mert ünnepélyesen megnyitották.

Sziasztok
Tigri
tigribigri
 
 


Szia Evetke! Lilivel nagyon szorítunk.... :-(

Tigri, a Matávos játszótérre gondolsz, ami fával van bekerítve? Bár én utcaneveket nem tudok, de egy pár játszóteret már megnéztünk.....
Nem, nem vettünk és nem is tervezzük (babakocsi vétel) Időközben kiderült, hogy a kereke nem tolóra, hanem húzóra volt állítva. Remélem értitek, hogy miről van szó.... Ja, és ezt persze egyből észre kellett volna venni.... Na mindegy, én a kezdő erre nem jöttem rá. Amúgy sötétkék-vajszínű kockás a babakocsink 4 bolygó kerékkel. És egy látványosan szenvedő arcu anyukával. Minden alkalommal amikor sétára készülünk esik az eső, ezért leginkább a szellőztetésnél maradtunk.
Képzeljétel tegnap voltam vásárolni, és nagyon depis lettem. A terhességet megelőzően elkezdtem fogyokúrázni, csak Lili közbeszólt. :-) Háát 20 kg lazán felcuppant, amiből nem igazán sok akar lemenni. Ti hogy álltok/álltatok ehhez a dologhoz?
betty77
 
 


Szia Tigri!
Megelőztél :-( Épp kérdezni akartam, hogy nektek szól-e ez a szerenád...
betty77
 
 


Sziasztok! Evi, hát ez bizony szomorú. Melyik kórházban van a húgod? Hányadik héten jár? Szorítunk.
A mai talinak sem kedvez az időjárás, egyszerűen nem akar kitavaszodni.
Pestújhelyi játszó: igen, mi járunk oda, de szerintem abszolút nem jó. Igaz, az én gyerekeim szinte sose homokoznak (Gellért legalábbis), a hintát sem nagyon kedvelik, ott meg mást nem nagyon lehet. Van viszont rengeteg kavics, amit Janka töm a szájába. Azért odanézünk néha, olyankor Gellért felmászik a kalózhajóra, én meg üldözöm Jankát. Nem egy fél napos program. Az iskolánál egész de. ott vannak a sulisok? Akkor valóban kevésbé szerencsés. Régebben rájöttünk, hogy inkább kis játszókra érdemes járni, ahol állandó a társaság, az ilyen nagyok meg különlegességnek jók néhanap. De nálunk kis játszó is csak messze van (ez a kertváros hátulütője Kép)
Betty, ha Lili kicsit nagyobb lesz, mehetünk együtt tornázni Kép
Van, akiről szoptatás alatt csak úgy ugrálnak le a kilók. Hát én pl nem ilyen vagyok. Kép
Na megyek, pusza, K.
klara
 
 


Sziasztok!

Evetke nagyon sajnálom a húgodat!Kép Hol fekszik? Mit mondanak a dokik? Sajna nem tudom mit jelent hogy megrövidült a méhszáj, de remélem semmi komoly dolog nem történik és rendbejön minden hamarosan. Majd írd meg hogy mi újság vele.

Betty: Ne is emlegesd a kilókat!Kép Bencével már a 3. hónap végére +6 kg-al rendelkeztem úgyhogy nekem szinte az egész terhességet végig kellett diétáznom. A szülés után le is ugrott rólam minden leszámítva azt a +6 kg. Szopi alatt meg jött, jött és jött. Sajnos én sem azok közé tartozom akiknek zsírégetés a szoptatás.
Most a második terhességem előtt kezdtem el a fogyit de sokra nem jutottam mert nem akarok így babásan koplalni. Örülök nagyon, hogy most csak +1 kg jött rám és a 3. hónapban járok.

Klára: Nem tudom eddig miért nem említettem, hogy abban a házban ahol lakom ott van egy belső udvar ami le van kerítve. Nem nagy dolgok vannak amivel játszani lehet (homokozó, hinta, mászóka, csúszda) de szép kultúrált füves fás bokros. Olyan mint egy park. Ide is össze lehetne jönni ha van kedvetek, szívesen látok mindenkit!!!
Janka jobban van?

Tigri: Jobbulást neked!
Mi is most akarjuk májusban Bencét megkeresztelni Nagytétényben, de nekünk is innen kell majd valami papírt kérni a nagytemplomból.

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra, egymásra!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Alexa alszik, ritka pillanat ezért kihasználom.
Igen Kati, majd a Plébániáról kell egy elbocsájtó papír. Nálunk még a keresztszülők keresztelési lapja is kell, ami két különböző faluban van. Kép
Amúgy a tőletek nem messze lévő nagy templomban volt az esküvőnk.
A belső udvar klassz lehet!

Betty, én kilóügyileg nem vagyok bajban, sőt örülnék ha így maradnék. 43kg indultam 56,5 voltam pocakosan, most 48kg. Kép Már rögtön szülés utáni héten ennyit mértem, azóta tartom. Viszont mostanában rengeteg édességet zabálok, még a héten lenyúltam Jancsi lekváros sütijét is, pedig utálom a lekvárt! Most leszek kívánós?! Kép

Hogy készültök húsvétra? Kép

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


ÓÓÓÓ Tigri, mennyire tudlak irigyelni! Én 55-ről indultam, mert akkor épp kemény fogyiban voltam, persze 5 kg már az első hónapban összejött, mert hírtelen befejeztem minden mozgást. Aztán meg sem álltam, +20-ig. Az egész terhesség alatt nem kívántam semmit, újabban pedig olyan hülye gondolataim vannak, és ha nem kapom/kapnám meg, képes lennék akár éhen is halni...

Tavaly vettem a Spárba egy tök jó ajtódíszt, amit mindenki lehurrogott, és kaptam barkát, amit tök jól feldíszítettem. Persze az sem okozott osztatlan sikert. Az idén már meg sem próbálkozom ilyenekkel.
betty77
 
 


Szép jó estét!!
Aranyosak vagytok hogy gondoltok ránk:-((
sajnos egyenlőre semmi jó,hétfőig kórház ,aztán majd kiderül mi lesz?Holnap végre tud beszélni a dokinkkal is a hugi reméljük ö megnyugtatja majd!-tök ideg volt mert ma hajnalban benn volt szülni egy anyukával és senki nem szólt neki hogy ott fekszik egy betege..pedig egész nap hajkurászta mindenki.Most valami nyugtatókat kap hogy minnél többet aludjon,pedig a görcsöket megszüntették,csak sajnos rosszak a leletei és a placenta nem tetszik senkinek:-((De addig még a szervezete meg nem nyugszik nem akarják piszkálni mert állitólag csak ártanának a babának!Most itt tartunk:-(((Én meg szép lassan merülök lefelé:-)))))
Kati nagyon örültem neked...jöjjenek a jobb idők és ne halmozzon el ez a k.va munka átsétálunk mi majd hozzád is!!
Klárus egyre többet hallok arról a ti templomotokról,meg kellene néznem egyszer:-)) A hugi egyébként 4 hónap körül van,a baba már böszen mozog:-))z én kölkeim is azt hiszem kezdenek taknyosodni,remélem csak kis felületi és kimászunk belőle..most valahogy nem hiányzik még két beteg gyerek is:-))))
Én várom a húsvétot kellene kicsit rajzolgatni is de időm nincs semmire:-))-viszont kövér az vagyok:-))és most fogok még csak jókat enni a nagyinál majd!!
Kiváncsian várom a Tigri Betty találkozót szerintem ez fog a leghamarabb létrejönni:-)majd meséljetek???Tigrikém mi azért kereszteltük mindkét manót a kis vidéki papbácsinkkal mert tele lett a tököm azzal amit itt fenn bohóckodtak velünk:-(Lenn semmi se kellett és még jót is buliztunk mindkétszer:-)))
Na legyetek jók Vigyázzatok magatokra!pusza evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Evi, akkor hugod is a szülőotthonban van? Ha 4 hónapos, akkor még semmiképp sem születhet meg a baba, ugye? Nem tudod, hányadik hét?
És Te kövér lennél? Hát ezt megnézném Kép
Kati, ez nagyon jó ötlet! Részemről a házatokban levő játszóra szavazok!
Legelőbb az én talim jött össze Sütivel, tegnap. Nagyon arik voltak. Kép
Keresztelő: azért az is érthető szerintem, hogy keresztelevet kérnek meg házassági igazolást. Főleg, ha amúgy nem ismernek benneteket abban a templomban. Tőlünk nem kértek soha semmit, mert amúgy is minden vasárnap jártunk. bizony ellenőrizni kell ezeket a dolgokat, mert komoly egyházjogi szabályai vannak, hogy milyen vallású embereket hogy lehet összeadni meg keresztelni. Ha nem ismer a plébános, honnan tudja, hogy milyen vallásúak vagytok, hogy volt-e egyházi esküvőtök? Nem beszélve a keresztszülőkről. Bocs, nem bántani akarok senkit, de ez nem pusztán bürokrácia.
üdv, K.
klara
 
 


Szia Klára!
Látom nagyon otthon vagy a keresztelős témában!
Mi nem vagyunk összeházasodva, szted velünk mi lesz? Nem kereszteltethetjük meg Lilit?
betty77
 
 


Szia Betty! Hát ez csakis a plébánoson fog múlni, akihez fordultok. Kép Elvileg nem keresztelik meg azt a gyermeket, akinek a további keresztény nevelése nincs garantálva se a szülők, se a keresztszülők részéről. Inkább azt ajánlják, hogy várják meg, amíg majd ő maga kéri a keresztséget, amikor már tud ebben dönteni. Ennek ellenére nem kizért, hogy mégis megtegyék, főleg, ha olyan papot kerestek meg, akit a családotok ismer. Nem tudom, megnyugtattalak-e Kép K.
klara
 
 


Háát sztem az gyerek nem tehet a szülők "hibájáról".....
betty77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?