Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Vagyok Én, csak sok a dolog mostanság

Móni sziiia , szóval jó újra olasz :D ott nincs ilyen hó????

Elektro World monnyon le!!!! :twisted:

Ani hajrá

Kincs eltüntél :shock: remélem minden ok

Én lelkileg készülök laparra, csak az a baj, hogy egy ismerősömnek most csináltak, és még mindig halálán van, :shock: pedig csak egy ciszták találtak, és vettek ki.
Én pedig úgy emlékszem enyémre hogy nem fájt, pedig össze-vissza kaszabaltok belül :roll: ennyire mások lennénk???? :roll: :(

no, hát nem mondhatnám hogy sokat kellett visszaolvasni

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! szia, igen megint olasz, nincs ho, kint van 9 fok, be van borulva, remelem nem fog esni
a babak el vannak kenyeztetve, nem akarnak visza alni normalis napirendre, ha tobb kel nekik mint egy het, el kuldom neked postan

na par kep a keresztelorol

Kép fulcsi Kép keresztelo Kép keresztelo Kép keresztelo Kép keresztelo Kép megyunk bulizni Kép bulizunk Kép de vagi torta Kép anya+apa+keresztanyu

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni nagyon szépek vagytok :) nagyon vagyány a szerkó gyerkőcökön, és az a torta húúúú
Ti is szépek voltatok Apával :)
Mond, ha egy felnőtt keresztelkedik akkor is belemártja a pap a vízbe????????? :lol: :lol: :oops: :roll: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

ani: hova tűnt a vonalzód mellől a blogotok címe? él az még? vannak új fotók? meg akartam nézni, de nem találom:-(
1szálpasi
 
 


arnika! koszi :D , Mattianak a ruhait mi vetuk a Michellet a keresztanyuka, nem a felnoteket nem meritik vizbe en 24 evesen keresztelkedtem ortodoxnak es nem martotak vizbe, csak egy csomo helyen be kentek szentelt olajal (mert vizel meg voltam keresztelve pici koromban reformatusnak) szoval hoszu ez a ceco, anyi elony van bene hogy utana nincs konfirmalas vagy elso aldozas :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!
Jázminodnak boldog névnapot!
vovanda
 
 


Sziasztok

ma jázmin nap van :roll: akkor Sok Boldog névnapot Ani a huncut csajszidnak.

Vanda minimanók hogy viselkednek?? ha nyügik küld őket :wink:

Móni pedig úgy megnéztelek volna ahogy vízbemártanak :lol:

Kincs, Timi, Marejke???
tessék jönni :twisted: és írni mire visszajövök, Te is te rosszéletű

mióta megvan kenyérsütő, azóta folyton megy, nesze neked Ir :oops:
nagyon szupi, és most olvastam neten, hogy egy kenyér sütéséhez 17 Ft. áramot használ el, úgyhogy teljesen gazdaságos vagyok........nesze neked gyurcsány :twisted:

jók legyetek, már csak lapar után jövök vmikor, néha gondoljatok rám, pusz

ezt még nektek:http://www.hotdog.hu/video/video.hot?v_id=122158

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


anijázminjának boldog névnapot:-)

rosszéletű, neked még kéz és lábtörést, ha még nem lenne elég bajod:D
1szálpasi
 
 


anijázminjának boldog névnapot:-)

rosszéletű, neked még kéz és lábtörést, ha még nem lenne elég bajod:D
1szálpasi
 
 


Szió!

Jázminnak mi is boldog Névnapot kívánunk!!

Árnika neked hatalmas kalappal!!!!!!!!!
Majd írok!!

Vanda naggyon szuper gondolat, a konvoj! :))))
Esetleg ha jó időben jöttök kertipartyzhatunkis!!!!:) :wink:
A sütit amivel pasinak tartozom azt is megadhatom legalább!:)

Móni csudaszépek vagytok egytől egyig! És hatalmasak!

Nekem rövidek a napok és gyorsan telnek!
Már csak 2*1-1.5 órát alszik napközben és lassan nem lesz időm netezni.

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Kincs eljön az idő mikor , nem csak nappal, de még éjszaka sem fogtok aludni, csak ki ezért ki azért :lol: :wink:

kertiparti ,aha ,Árnika meg sehol, rosszéletű meg ott is kiharcolta a sütit :twisted: :lol:

te roszzéeltű kösz kösz, puszi összes gyermeketeknek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


rosszéletű: vanda azt üzeni, elviszünk, bekötünk a pótülésbe.....
a beugró: egy kis süti pasinak:-)
és ne irigykedj, mert engem mindenki szeret :lol: :P
1szálpasi
 
 


Pasi!Pótoltam a hiányt!Köszönöm,hogy érdeklődsz! :D

Árnika!Nem semmi vagy!Rögtön 3-at? :wink: Hát én ezt kívánom neked,csak a pocidba!
Mikor lesz a lapar?

Móni!Nagyon édesek a kicsik,és gratulálok nekik!Látszik,hogy hogy körberajongja őket a család!

Kincs!Nem volt időm ma felhívni,így leírom!Megyünk Debrecenbe úgy néz ki a jövő héten,de a barátnőmmel és kisfiával.Jó lenne ott is találkozni.Felétek pedig pár héttel később,amikor már igazán jó idő lesz akkor mennénk.Akkor nem leszek időhöz kötve,mivel Hejőbábára készül a család rokonokhoz,és kidobnának minket útközben,majd később értünk is jönnének(gondolom).És akkor a kertipartyn sem fogunk fázni!

Vanda!Jövőhéten jó lenne?Ez majd akkor lesz biztos amikor apának megmondják,hogy műteni kell e lábát vagy nem.Mert ha igen,nem akarom magára hagyni,így tolódik a tali 1 hetet.Holnap már többet tudok.
Remélem Árnikával is tudunk találkozni!

Szmet!Meddig akarsz még dolgozni?

Kép
ani0227
 
 


Árnika természetesnek vettem, hogy a kertipatyrólnemhiányozhatsz!

Ani oksi még beszélünk!!!

jó éjt!
Vendég
 


Ja lányok csúszásgátlós zoknit, amineg tök gumi a talpa, hol lehet venni debiben???

Kép
ilyet!!!
Vendég
 


ani: gyertek, vanda otthon van a kicsikkel...szerda (4-e) kivételével, amikor nyíregyre kell menni koraszülött gondozásra.
a hiányt pótoltad, köszi, de a múltkor jobb volt, akkor csak rá kellett kattintani, és megnyitotta (pasi lusta)....még szép, hogy kíváncsi vagyok a kis tündérekre (zugfotónézni szoktam ám őket)

mini (vagy nem is olyan mini?) fórumtali kincséknél? hajrá! :-)
1szálpasi
 
 


helloka!

arnika! te kis huncut :lol: :lol: :lol:

kincs, ani! koszi, igen jol el voltak a csaladal, de most mi kinlodunk veluk, Michelle tegnap ejjel bizti 20szor kelet neki a cumi+kaki is volt meg siras is persze, Mattia elege jol visza tert a napirendbe, de a csajszikaval van egy kis gond...

hajra tali!!! :lol: :lol: :lol: es lesz 5-6 db kis mano? nagyon jo, majd kerunk kepeket

szmet! el meselned nekem hogy tortent a nagy esemeny, tudod en le maradtam

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ani: Tavaszi szünetig fogok dolgozni március végéig! Még semmi nincs így bírom a munkát!

moni: Hát úgy történt hogy nem jött meg. Visszamentem B. dokihoz ő nem csinált uh mert sokat voltak, így mondta hogy szedjem a gyogyit.
Aztán a gyógyszer szedésének 4. napján csináltam egy tesztet ami tök + lett. És rá 4 napra mentem dokihoz ekkor voltam 5 hetes 6 napos. Ekkor a doki még csak szikhólyagot látott. Legközelebb jövőhét csütörtökön kell mennem akkor leszek 8 hetes 6 napos. Semmi tünetem nincs tiszta para vagyok, hogy mi van odabent. Viszont az orrcseppet minden nap kell használnom mert megfulladok különben,

szmet
 
 


Kincs!
Az ikres topikban aKenguru Goldot írták a csajok, hogy van ilyen zokni, meg a Teszveszen is láttam.

Móni!
Mióta itt voltatok, Balu minden nap fest. Nagyon bejött az ajándékotok. :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!

nem volt netünk 1 hétig,mert a gép zsarakodott..... :twisted:

már úgy hiányoztatok!és vissza is olvastam.

móni!gyönyörűek a babák!és milyen szép nagyok!tüneményesek.gratulálok a keresztelőhöz.klassz lehetett. :D

árnika!nagyon-nagyon szurkolok neked!gondolok rád minden nap.mostmár te jössz!!hajrá!és ne izgulj minden rendben lesz!!!nem tudom mikor műtenek.de én ma megyek ultrahangra és jó lett volna talizni ha éppen úgy adódott volna.de majd bepótoljuk!!sok-sok puszi neked! :D

vanda!hogy vagytok?remélem minden oké...picurik biztosan sokat nőttek már.majd ha lesz időtök képt kérhetünk róluk?olyan édesek és imádom nézegetni őket.a férjemnek is mindig megmutatom amikor van fent róluk kép és azt mondja,hogy nagyon szépek.már nagyon várjuk a mi kicsikénket is. :D

kincs!hogy vagytok?remélem jól.kiskincs?hogy viselkedik mostanában?próbálkozik már a járással?nemsoká 1 éves lesz. :D

ani!hogy vagytok?így utólag de nézd el nekem!SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK JÁZMINAK!nagy puszi neki.
lábdagadás kérdésedre.nem dagad szerencsére.csak ha megerőltetem magam és nem pihenek egy kicsit sem.de odafigyelek rá és szerencsére nem dagad.remélem így is marad.mostanában rajzolgatni szoktam képeket Sedinek a kiságya fölé.amint tudok teszek fel képeket.némo nyomában,oroszlánkirály,tom és jerry,micimackó stb...
komolyan gondolkozom rajta,hogy hírdetnem kéne a teszveszre de már nem sok időm van.már csak 8 hét és jön Sedike.már nagyon várjuk őt.és mostmár kezdek kicsit parázni,hogy minden rendben lesz e....
sok puszi nektek! :D

mazsi!ti hogy vagytok?remélem minden oké...?írj amint ráérsz!puszi kisatinak! :D

ma megyek a kötelező 32. hetes ultrahangra.már nagyon várom,hogy láthassam a mi kicsikénket.remélem szépen fejlődik odabent.mocorogni nagyon szeret,és mindig kinyomja valamilyét.imádom!szereti ha kicsit megsimizem olyankor,de csak kicsit mert méhösszehúzódást okoz a sok pocaksimi...
mindenkinek szép napot!sok-sok puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Árnika remélem már jól vagy és minden oké!!!!!!!
++++++++++++++++++++++

Timi várunk Uh után!!!
jajj de jó most neked!!!!!
Képeket is szeretnénk nézni!

Vanda köszi!
Lassan szereznem kell, sőt gyorsan mert kiskincs a héten már egyedül is járkál pár lépést :)

Ani jó lenne a tali Debiben de a férjem mostanság elfoglalz én meg csak ismert terepen mozdulok ki, és csak 5-10kilóméteres körzetben :lol: :oops: nagy az autónk és féltem is, nem vagyok rutinos vezető a debreceni forgalom néha idegbajos! :(
Képzeljétek több anyuka hasonló korú gyerkőccel már kismami!
Már én is várom mikor leszek pocakos.

Vendég
 


szmet! koszi a felvilagositast, orulok hogy igy tortent es nem kellet ujra programozni, tehat a jovo heten mesz dokihoz? remelem mindem ok lesz, mikor mar 8 hetes vagy a szivecske is latszik, az nagyon jo elsore latni hogy "dolgozik", az sem baj ha nincs tuneted, Timinek sem volt es mar nem soka szulni fog :lol:

vanda! orulok hogy tetszik Balunak a festos dobozka, remelem te nem szidod az anyamat :wink: (remelem nem kente osze az egesz hazat)

timi! koszi :D majd meselj mi volt uh-on, de bizti minden ok volt, mar 32 het, te jo eg :!: :D

kincs! hajra tesoka :lol: :lol: :lol:

arnika! gyere mar erre es meselj, mondtam mar hogy mostmar itt mind neked szurkolunk :wink: :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
nem kent össze semmit. Vekerdy Tamás (nagy nevű pszichomókus) trükkje: ha van egy hely, amit összekenhet (ez Balunál a saját asztala) akkor mást nem fognak. Nekünk eddig bejött. 8)
vovanda
 
 


rosszéletű: várjuk a beszámolót és sok hajrá utólag (ezt a hsz-emet meg majd utólag letagadom)
1szálpasi
 
 


sziasztok!

miden rendben van. a kicsi méretei korának megfelelőek,és fajvégű fekvésben van. a lepény jó helyen van és 1 fokban érett.a dokinőm azt mondja minden tökéletes.majd 1-2 hét múlva kell mennem vizsgálatra hozzá,és megvizsgál.aztán pedig már nst.olyan jó volt látni a kicsi Sedikénket.annyira bújt anyához,hogy nem lehetett képet csinálni róla,mert nem látszott a kis pofikája.mocorgott,boxolt a kis kezeivel.édes volt.Imádom nagyon!!!!!!!!
szóval ennyi.nagyon boldog vagyok.már alig várom,hogy megszülessen és imádhassam.
puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Nagyon jó olvasni téged! :D :D :D

Kincs!
Ugye megvársz engem is?!Tudod,megint egymás mellett kell feküdnünk! :wink:


Árnika!
Várunk!És köszönöm a meglepit! :D A kicsik nevében is!

Kép
ani0227
 
 


Timi grat :)

Ani na jóóó, megvárlak! :wink: :D

Árnika én is várlak!
Meglepit köszi!!!
Tényleg meglepi volt,jól titkoltad egész délután roptuk a táncot kiskincsel! :D :D :D Szóval tök jóóó!
Vendég
 


vanda! akor meg jobban orulok :D :D

timi! de jo lehetet, nekem hianyoznak a havi vizsgalatok, de most jobb mert szorongathatom a kis tokmagjaimat :lol: :lol: :lol:

ani, kincs! meseljetek miket muvelnek a 10 hosak

nalunk mintha kezdenenk at alni a normalis eletmodra, Michelle-el meg vannak kiseb gondok, de azert mar jobb mint hetfon meg kedden :D, mostmar gagyaraszik mindketto, eleg jol eljatszanak a szonyegen es mostmar meg fogjak egymas kezet, meg nezik is egymast, anyira imadom oket es ok is nagyon birjak mikor szeretgetyuk oket, ja es Mattia nagyon jol emeli magat mikor hason van, Michelle meg nem jot ra hogy kel csinalni

na puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Anikám!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!!! :lol:
vovanda
 
 


Köszönöm Vanda! :D De nagyon nem örülök neki! :cry: XXX!!!!! :cry: :cry: :cry: Ez szörnyű!

Móni!
Napokon belül egyedül megyünk!Nincs elérhetetlen hely a számukra!Utánoznak minket,fésülködnek,pacizunk(csattognak nyelvükkel),tapsolunk,támaszkodva mennek,telefonálnak,kezelik a távirányítót...stb.Szóval cseperednek.Elnéztem őket pont ma hogy mekkorát nőttek,el sem hiszem!
A tieid nagyon gyűrkészni valóak!

Kép
ani0227
 
 


Ani Boldog szülinapot!

a 3x-re én is pont a napokban gondoltam, furi lesz kimondani 20után,de ez van ...örüljünk a gyerekeknek ,ahogy ők cseperednek mi is növünk :)

Móni dettő mint Aniéknál a gyerekek, mi is mindet megszerelünk leszedünk és 2telefonnal telózunk :)

Árnika cupp!

Kiskincs tüszős mendulagyuszis :((((((((((((((((((
De jól viseli!
Vendég
 


Sziasztok

újra itthon, és egy átaludt éjszaka után sokkal jobban vagyok.
A műtéti nap borzalmas rossz volt, ez az altatás most nagyon nem jött be. folyamatos szédülés, rosszullét, hányás :(

műtét sikeressége: nem is tudom mit írjak, jó vagy rossz. A dokinő szerint ugyanúgy nézek ki mint nyolc éve az elsőnél. A bal oldali petevezető zárt, a jobb oldali átjárható ugyan de nagyon nehezen.
úgyhogy :( végülis úgy beszéltük meg, hogy csak megpróbáljuk az inszemet, de őszintén Én túl nagy reményt nem fűzök hozzá. inszem egyből köv. ciklustól
a dokinőm piszok jó választás :) a dolgozók is maximálisan aranyosak voltak velem :) , szegényeknek adtam munkát rendesen.
van olyan ami kész horro másoknak :twisted:

Ani, Kincs szívesen. örülök hogy tetszett :) és hallani nem akarom hogy Ti szegények 3X , szeretnék Én annyi lenni mint most Ti.
Ani így legalább nem kell Anya előadásában Madonnát hallgatni :lol: :wink:

Kincs még majd beszélünk ok, kukisodnak sok gyógypuszi.

Timi örülök hogy minden ok, sok pocaksimi Sedinek :)

Vanda, Pasi aranyosak vagytok, köszönöm. Próbálok kemény lenni, de nem mindig megy. :( lehet hétfőn beugrom hozzátok , mit szoltok? kellene a cucc amit beszéltünk.

Móni puszi nektek, nem mondtad belehallgattatok?? neked azért is adtam már oda, mert nagyon messze vagy, de így ha ismered tudsz nekik énekelni .

puszi Mindenkinek, köszönöm a drukkokat, megyek mert szeretnék du. előadásra menni , és Apa veszekedik velem :? :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ani! utolag is SOK BOLDOG SZULINAPOT!


kincs! sajnalom kiskincs mandulajat, remelem hamar javul

ani, kincs! olyan edik lehetnek es hogy menyi mindent csinalnak nehany honap alatt, egy reszt alig varom, de irtozok is hogy majd nem lehet sehol ott hagyni oket 2 percre sem

arnika! hat nem rosz amit irtal mert ha 8 ev alat nem roszab a helyzet en pozitivnak veszem, remelem mar nem erzed az altatast, hajra inszem ++++++++++++++ :D :D :D :D :D
sajna meg nem ertem el hogy be tegyem a cd-t, meg szokjuk a regi elet modot, az ejjel kb 3 ora alvas kimaradasom volt....

na puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika drága!
Nem mertelek jobban zaklatni, de Te már előadásra készülsz? :shock:
Okés majd beszélünk, próbálok sokszor bekapcsolva lenni :wink: és majd jelzel ha jó neked is.
Sztem is jó,hogy nem romlottak benn a dolgaid!! Hajrá inszem!Remélem jó példa leszek előtted!!! Dokinőről bővebben is mesélhetnél, olyan aranyos ahogy áradozol róla! Tudod sokaknak nemszimpi.
Én is maximálisan elégedett voltam a klinikai dolgozókkal!!!!
CUPPPPPPPPPPPP
Vendég
 


Árnika!
Te bármikor jöhetsz. ..
vovanda
 
 


Kincs nem vagy Te kicsit elfogult dokinővel kapcsolatban :lol: :wink: egyébként szerintem csak azzal viselkedik furcsán aki nyafog, hülyeségeket kérdez mond. Szakmailag nagyon toppon van, ezt bent is megerősítették, amit más jónevű orvosról nem igazán lehet elmondani :twisted: de ez is olyan tudod, kinek a pap, kinek a papné :wink:

előadásra nem mentem, azt hiszem erőmet kicsit elmértem, és Apa is haragudott érte :?

Anikám jössztök debibe jövőhéten ???????? hurrááááááá
örülök neki, mikor??

Pasi miért pótülés??? hétszemélyes nem??

Vanda a gelnek utána tudsz kérdezni mire megyek??hogyan mikor érdemes alkalmazni.

aranyosak vagytok, hogy bíztattok, jól esik. tudom hogy pozitívan is lehet értékelni eredményt, dehát végülis ugyanez volt eddig is, (csak meg lett erősítve) és mégsem sikerült........ dehát a remény hal meg utoljára

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! a remenynek nem szabad meg halni :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


árnika: a csajom üzente, kérdezd meg tőle:D
1szálpasi
 
 


Árnika!
A 6-7. ülés amolyan pót, gyereknek jó, felnőttnek hosszú távon kényelmetlen.
vovanda
 
 


Vanda,Árnika!
Barátném kisfia még jobban betegebb lett!Úgy hogy hétköznap kilőve!Apa csak vasárnap szabadnapos,így akkor mennénk,ha nem gond!

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Várunk benneteket.
vovanda
 
 


Sziasztok

Ani nekem a vasárnap nem igazán jó :( de addig még meglátom, hátha ki tudok találni vmit.
A barátnőd , tudod az inszemes nem volt itt?? az inszem klinikán tuti ingyér van

Vanda szőkémnek is pusszancs. na hallod sok ráérő kismama, nem győzők olvasni. :lol: :wink:

Pasi már csak tel.számot kellett volna mellé írni :twisted: , és akkor még lehet pénz is keresek :lol: :wink: :arrow:
remélem ma este diétáznod kell :lol:

Kincs lestelek , hátha, de nem voltál bekapcsolva. Sok gyógypuszi kukisodnak, remélem már jól van.
metet nem kellett öt napig szednem műtét miatt, hát mit ne mondjak legrosszabb mellékhatása visszajött :shock:

Móni mikor kell visszamenned dolgozni? anyukád ment veletek?
A 2 M ha nem bírsz postázd! :)

Mazsi, Marejke mizujs??

Maci jelentkezz! voltál mostanába kaáliban?

nekem kivették varratokat, köv. ciklustól bébit gyártunk, a dokim még mindig jó fej :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Árnika!! Nem voltam mostanában, majd csak a nyáron megyek jol esik hogy még emlékszel rám köszi!!! És te hol tartol?Mi ujság van mert már nem tudom, hogy ki hol tart pedig olvaslak titeket !! Marejke mi ujság van már rég jelentkeztél??
maci30
 
 


Maci persze hogy emlékszem :)
Miért csaqk nyáron mentek??

Én most várakozom, és kezdődik inszem

Vanda bakker, esélytelen követni dolgokat:shock:

Pasi még szerencse hogy támlás a szék :lol: erősen szorítani kellett pocim, mikor megláttam képed :lol: :lol: az a beállás és arc !!! szereztél Nekem még egy jó napot

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


te rosszéletű: legalább egy jó napod legyen az életben :D
csajom meg szorulni fog :twisted:
é jelentem nem diétáztam :P
1szálpasi
 
 


Árnika! Azért megyünk csak nyáron, mert még most csak gyüjtögetjük ahogy tudjuk a pénzt rá nehézkesen!!! Remélem eljön hamar !!Remélem sikerül az inszem sok sikert!
maci30
 
 


Üdv.Maci!Gyere sűrűbben! :D

Árnika!Sokat gondoltam rád!Meddig voltál bent?Ugye neked ez már a második lapar volt?A vágásokat hogy oldották meg?Képzeld!Nekem még mindig katasztófális a pocim,nagyon megnyúlt a bőr,és ez már nem megy vissza.A vágásig okés,de felette.....De mindegy!Mindent a cél érdekében,de most már elfelejthetem a két részes fürdőruhát!Jöhet a tankini!Kincséknél akár monokini a kertben!:)
Nekem ha emlékszel régen eltávolították a jobb petefészkemet,keresztbe fel voltam vágva.A császárnál úgy oldották meg ezt a vágást,hogy egyszerűen kivágták körbe,és az újat varrták össze. :shock:

Milyen fotóról van szó????Lássuk csak mi is!Pasi mint modell?????

Kép
ani0227
 
 


ani: lehet, hogy már láttad....az msn-arcképemről van szó.....
1szálpasi
 
 


Te rosszéletű lódítassz tutiiiiiiiii :lol: :lol: ki ne merd cserélni!!!!

Ani kettő nap, igen második. Laparnál csak egy centis vágás van, köldöknél, és oldalt lentebb ami szinte nem is látszik.
Akkor neked ingyér csináltak hasplasztikát??? :roll: :lol: :wink: Kicsit horrorisztikusnak hangzik ahogy leírtad. Szólj Apának fizessen be vmi jó kis dokihoz :)
Már biztos a vasárnap?

Maci kitaláltam vmit neked, majd megkeresem és írok. :)

Kincs hova tüntél :roll: :?

szép álmokat

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:27-kor.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?