Új privát üzeneted érkezett!

ja nem engedett be bonikoval :wink:
bonika
 
 


Estét! :lol: :wink:

Nálunk nem havazik, de elhavazódtam, mert körülöttünk mindenki beteg volt! Anyum, apum, tesóm, férjem! Ráadásul egyszerre! :shock: De most már toppon vagyunk! :lol:

Sonjus! Hurrá! Végre kiderült az ok! Most már gondolom megkönnyebbültetek! :roll: Jöhet is a bébi!

Pocakok - :lol: Édik! :lol:

Boni - akkor jöhetnek a főpróbák! :wink:

Képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi bál? Milyen bál? Részletes beszámolót! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Bettike, még mindig gyönyörű Máté!!! Én el vagyok olvadva tőle!! ha lányom lesz Máté bizton csaphatja neki a szelet! :wink:

Én olyan székrekedésben szenvedek. :( ( soha életemben ilyen problémám nem volt).

Kép
kata05
 
 


Katám megcsalod Zsigámat? :wink:

Bettike tényleg dönörű de ugye a narancsot nem ő eszi :lol:

Kata lenmagot, szezámmagot keverj natúr joghurtba.... vagy egyél kivit..hugomnak az segített!
bonika
 
 


Sziasztok!

Bettike: annyira ééédes Máté :-D

Bonikao: aztán még simán lehet, hogy az egyik főpróbán akkora sikeretek lesz, hogy nem is kell premier :lol:

Kata: nekem is volt durván székrekedés, itt a csajok (meg a védőnő is) a Laevolac-ot javasolták, próbáld ki. Lehet rendszeresen inni, ehhez nem szoksz hozzá. A védőnő úgy mondta, hogy "megtanítja" a szervezetet, hogy normálisan működjön ezen a téren.
Nálam semmi más nem vált be, pedig aztán nyomattam a rostot, gyümölcsöt, kivit, aszaltszilvát stb. rendesen. Banánt - ha szoktál enni - most mellőzd, mert megfogja a székletet.

Princzike: hőd hogy alakul?

Tsók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bettike, Máténak azok a szemei-ááááááá-gyönyörűek!!!! Én is ezt akartam kérdezni, hogy ugye, nem ő ette a narancsot?

Szezso, a "számbólvettedkiaszót", a főpróba lesz a premier egyben! :lol:

Sonjus, örülök, hogy kiderült a bibi, ami azért könnyebben orvosolható! Drukk a babásodáshoz!

kispiskóta
 
 


Boniko
Akkor hajrá főpróbák és Prömierek :)

Bettike
Máté gyönyörű. Nekem is kell már egy ilyen kis manó. Irigy-irigy :)

Kata
Én hallottam a sok rostostról, azaltszilváról és persze a többiről, amit Szeszö is írt. Én úgy tudom, hogy a kamilla teának is vannak ilyen jellegű jótékony hatásai :)

Szeszo
Mai hőm 37 lett :shock:
Bár lehet, hoy attól volt, hogy nem voltam jól egész éjszaka. Szerintem megint az IR-es gyógyszerem kavar be. Ez már nem az első. Előtte pedig nem volt sosem ilyen problémám. Nem értem :?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Dagad a mellem a büszkeségtől! :lol: :oops: Köszi csajok!

És megnyugtatásként, mielőtt még szívinfarktus kaptok a narancsot én ettem, neki csak tapicskolni lehetett benne! :lol:

Kata! LEKVÁR, próbálkozásnak nem árthat! Nekem az elevittől volt! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


milyen egy hullámon vagytok :wink: majd meglássuk


Bettike köfi, hogy megkiméltél minket infarktustól...
bonika
 
 


Sziasztok lányok, régen Veramama néven "futottam", de sajnos már nem enged be a rendszer. Két éve, még mindig rendületlenül küzdünk a babáért.
Közben megalkottam Babaproject nevű weboldalamat és webáruházamat is.
Ha van kedvetek térjetek be hozzám :D

A sok tesztelés anyagi terheit én már nem bírtam vállalni, ezért is lehet nálam igen kedvező áron kapni a teszteket is és pelusokat is.
Pár napon belül pedig Avent termékeim is lesznek.

www.babaproject.unas.hu

Különben még most is hőmérőzök, immár 3. éve....enyhe IR-em van, Metet szedek, ígérem jövök gyakrabban, különben olvasgattalak ám Benneteket :)
:D

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Vercsi
Szia :) Gyere többször :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike: köszönöm, most már több időm lesz talán és jövök :)

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Szia Veramami :lol: de jó, hogy előkerültél.. már el is látogattam hozzád :wink:
Vendég
 


Veramami, én is megnézegettem a honlapod!

Mára megoldódott a "szar" helyzet. Nekem is az Elevit tett be, nem is szedem többé, úgyis rengeteg gyümit eszek! Az activia segített (zabpelyhes), minden nap enni fogok egyet.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Katám örülök,hogy rendeződött a 12.héttől úgysem kell mindennap szedni a vitamint...

képek elég car minőségben telefonosak, de annál értékesebbek

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok, itt is megcsodálom a Kisfiadat boniko, nagyon édes !!!

kata: Te is bebabásodtál, szuper :)

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Vera, igennnn! :D

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt! Szia Princzike és Vercsi!

Kata!
hű de vékonka vagy :) viszont a pocid nagyon helyesen látszik :)

Bettike!
Édes ez a baba :) nagyon tetszik a micimackós kép!

Boni!
aha, szóval már vezet ;)

A helyzet a következő: kaptam kenceficét odabentre, amit utálok, mert egész nap olyan, mintha jönne belőlem valami :? de már 3 napon túl vagyok, már csak 4 van hátra! Ha a kence elfogyott, akkor jön egy gyogyi mindkettőnknek, közben vissza kell menni a dokihoz és valamit csinál odabent :) nem akarok hülyeséget írni, de mintha azt mondta volna, hogy építjük a flórát, mert nem lehet védtelenül hagyni a dolgokat odabent :shock: :?: Aztán megint vissza kell menni a köv. ciklus közepe felé egy újabb együttlét utáni vizsgálatra, hogy lássuk sikerült-e a javítás! Azt mondta a doki bácsi, hogy szerinte össze fogjuk tudni hozni mi ezt otthon is, de ha nagyon türelmetlenek vagyunk, inszeminálhat is. Mondtuk, hogy annyira nem vagyunk türelmetlenek, pedig én az vagyok :D Ma még lesz egy középidős vérvételem, azt mondta a doki, hogy legyek szíves egy 240 körüli ösztradiolt produkálni :) Pénteken azt mondta, az ultrahang előtt, hogy ilyenkor már látni kellene egy 17 mm tüszőt, hát nekem 18-as volt :) és már megint a jobb oldalon! Szóval szépen alakulnak a dolgok, csak türelmetlen vagyok, mint állat :) Már azt is mondtam a páromnak, hogy inkább idén házasodjunk, mert babával már nem lesz annyira egyszerű, de lenyugtatott és megígértem, hogy türelmes leszek! Nos, nektek elárulom, hogy nem vagyok az :D

Ölelek mindenkit
sonjus
 
 


Sonjus, nem is nőből lennél, ha türelmes lennél :lol:

Vera köszi :lol: jó az oldalad :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Elveszett bárányka jelentkezik. :oops:

Először is: Kata, Szezso, Andi GRATULÁLOK Nektek!!!!! Gondtalan babavárást kívánok!!
azt hiszem azóta nem voltam sajnos. :oops:
Mentségemre legyen, hogy későn érek haza és többnyire hétvégén is dolgozok. :? Most éppen influenzás vagyok így tudok írni nektek.

Boni! Látom jöhet a kistesó! Nekem azt mondta egy ismerősöm, hogy nekik az inszem után szinte rögtön összejött a tesó spontán. Nagyon aranyos Zsigi! :lol:

Bettike! Micsoda gyönyörű kék szemek!!!!!! :lol:

Szilcsi!
Lalinkó is rengeteget nőtt. Kistesóprojekt??? :wink:

Sonjus!
Örülök, hogy megtalálták a problémát! Jöhet a babó!! :lol:

Princzike!
Üdv! :lol: Mielőbbi babásodást kívánok!! +++++++++++++++++ :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Ja és rólam: Januárban voltunk a Kaáliban KP dokinál. Nagyon rendes volt. Ciklus közepén voltam és a 20 napon elküldött progit nézni a következő ciklus 3. napján meg a többi hormont. Nekem ez se ment olyan egyszerűen mert a 30 napos ciklusomból 44 nap lett és így szerintem a progiszint nem is jó. Márciusban lesz apavizsgálat és átjárhatósági. Ezt is a Kaáliban csinálják. Ez egy napra esik és még azon a napon látja az eredményt és tudunk a folyatatásról beszélni. Az inszeminációt említette, és úgy gondolja, hogy átjárható vagyok mivel már kétszer elidnult valami. Velem ennyi történt idáig. :?

Kata, Boni! Ti lebegtek a szemem előtt. :lol: Nektek is ő volt a dokitok ugye?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, bizony ő volt! :D

Sonjus, olyan jó olvasni a soraid! Árad belőle a pozítív életérzés.

Kép
kata05
 
 


Lili igen! kalappal! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nagyon rossz napokat tudunk magunk mögött.
Lali nagyon beteg. :cry:
Mikor bálban voltunk, felébredt nem sokra rá, hogy elmentünk, de nem szólt anyu, mert nem sírt Lali. így hajnal negyed 3kor aludtunk el. Aztán szombat reggel hazamentünk anyuval, estére belázasodott a kicsi, de nem volt újdonság, már 10 napja minden este volt kicsi láz. Én elmentem barátnőmhöz, nem sokra rá haza kellett mennem, Lali nagyon sírt, lázas volt. Vasárnap már 39 felett volt a láza. Délután hazajöttünk, lázkúp, priznic és hűtőfürdő után ment 39 alá, de csak picivel. :shock: Este ügyelet, mivel nem ivott és alig evett, úgy volt, be kell feküdnünk a gyerekklinikára infúzióra. Szerencsére a cicit elfogadta, ez mentett meg minket, és evett egy kis husilevest is.
Lázasan feküdt le tegnap, lázasan ébredt, nem tudom levinni sehogy sem. Most alszik, 11 utánm együnk dokihoz vissza. :(
Szegénykém egyfolytában kézben lenne, lóg rajtam, bújik hozzám, tiszta forró a kis teste, a szemei könnyben úsznak. szörnyen néz ki.A szívem szakad meg érte. :cry:
bocsi nem olvastam vissza. :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Ja, és gyere sűrűbben!! ( amúgy én javarészt Boninak köszönhetem a sikert, ő mondogatta nekem mindig a pozítív gondolkodást, és hogy bízzak....... és én megfogadtam egyetlen egy percre sem gondoltam volna h nem fog sikerülni, próbáltam az agyam átkódolni, és ez nagyon fontos!)
Az átjárhatósági nekem is ő csinálta, meg sem éreztem!

Kép
kata05
 
 


Szilcsi 11 napja lázas???? :( Mit mondott eddig a doki??? Jobbulást, neked meg kitartást!!!!!!! Tudom nagyon nehéz.

Lili, hajrá babásodás!

Sonjus, én is türelmetlen lennék!!! :D

kispiskóta
 
 


Boni, nagyon jók a képek!! Magától ül Zsigi vagy ülteted?

Kép
kata05
 
 


magától még nem, ha fogom a kezét felhúzza magát és ottmarad :wink:
Vendég
 


Boniko
Jók a képek :)

Sonjus
De jó :), alakulnak a dolgok! Remélem egy hónap és már te is pozi tesztel dicsekedhetsz :)

Lili
Egy kalappal :)

Szilcsi
Mit mondott a doki? Lalinak jobbulást!

Hát lányok az elmúlt napokban igen érdekesen alakul a görbém....
Szerintetek ez normális? :shock:

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Szilcsi itt olvastam egy garantált lázleviteli módot hagymával ...jobbulást!

http://ideal.hu/1/archivum/2006/12/0000 ... s-kerdesek




princzike szépen lakul a trifázisos görbéd :lol: ++++++++++++++++++++++++remeélm elkaptátok!
Vendég
 


Boniko
Reménykedem :)
Bár ma kaptam meg az Inzulinos teszt eredményét. Látszik hogy szépen javul, de még mindig nem az igazi az arányokm miatt. EGy kicsit csalódott vagyok.
Ma egy kicsit letörtem, hogy mi van, ha még sincs ott senki.
Semmilyen tünetet nem érzek: nem feszül a mellem, nem érzékeny... stb. :(
Egyetlen pozitív dolog volt, hogy mintha pár napja szurkálódást éreztem volna. De most semmi :(

Kép

Kép
princzike
 
 


princzi: megnehalljam hogy negatív vagy! :evil: :lol: nekem sem volt tünetem :wink:
Vendég
 


Princzike: nagyon szép ez a görbe :) drukkolok !!!
Szilcsi: jobbulást a kicsidnek !
sonjus: legalább műr jó úton jártok :)
boniko: Ti már a kistesóra gyúrtok?
kispiskóta, lilly: Nektek is minden szépet, jót,
kata: mennyi idő után sikerült a baba végül?

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már dolgoztam, nem unatkoztam...De már annyira érzem, hogy belefáradtam (amúgy szeretem a munkám)...Hiába, 3 éven át arra készültem, hogy lelépek babázni...

Vercsi: szia 8)

Princzike: nagyon-nagyon bíztató a görbéd, drukkok mennek :-D Amúgy nem kell lenni semmi tünetednek. A Nagykönyv szerint most kezdi a beágyazódást a Picur :wink:

Kata: jó, hogy megoldódtak a gondok...

Szilcsi: annyira sajnálom Lalócit, jobbulást Neki...

Sonjus: ez nagyon érdekes, drukkolok, hogy hasson és végül spontán babó legyen :-D

Boni: Zsigi nagyon ügyi! :-)

Lili: hajrá Kaáli és inszem :-)

Itt most a változatosság kedvéért esik az eső :-( ma lesz - remélem - az utolsó köröm a fogorvosnál, betömi végre a gyökérkezelt fogamat :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó regeglt!

Szezsó itt meg szakad a hó 2 napja! gyökérkezelt fogért nem irigyellek, én is végigcsináltam... kitartás! a munkához is..én a végén már olyan voltam a munkahelyemen mint egy időzített bomba...

Vercsi igen..jobb előbb mint később és mint soha :lol:

Andi jol vagytok? úgy eltüntél :cry:
lánykák ha időtök engedi gyerek ám, mert hiányoztok :lol:
Vendég
 


ikrek
Kép KépKép
Vendég
 


Lali bent van a kórházban, nem leehtek vele. nagyon kész vagyok, nem ment le a láza sehogy sem, nem evett és nem ivott, a kiszáradás szélén állt, kivették a kezemből és rakták is infúzióra. reggel bemehetek hozzá egy fél órára, de 2-3 napot biztos bent kell lennie. ÉS NEM LEHETEK VELE!!! ez iszonyú. ott kellett hagynom a kisfiamat idegenek kezében. úgy sírt, két kézzel ölelte a nyakam.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi :( a hideg végigfutott rajtam... :cry: jobbulást, küldöm az energiákat. Mi a baja kiderült?

kispiskóta
 
 


Boni, milyen aranyos baba voltál! De nekem (és ne hari) annyira nem egyforma a két kép. Zsigi ebben a sapiban zabálni való!!!!!!!!!!!!

kispiskóta
 
 


Középfülgyulladás, torokgyulladás, és tegnap fosizott 2x, azt hittem, a rengeteg gyógyszer készített ki a gyomrát, de állítólag valami járvány van most.
most hívtam a kórházat, és nem kapcsolták a fertőzőt, mert csak 11 és 13 óra között lehet telefonon érdeklődni. :shock: :twisted: :cry: :cry: :cry: nem elég, hogy nem lehetek vele, még csak azt sem tudom holnap reggelig, mi van vele. én ebbe belezavarodok. :cry: nem merek hazamenni sem, mert tuti megkattannék ott a holmijai között.

Kép
szilcsi
 
 


Jó ég!Szilcsi!Mi az hogy nem lehetsz vele???? :x :x :x :x :x :x Milyen barbár kórház ez??????Nincs olyan hely a közeletekben ahol együtt lehettek???Nagyon sajnállak téged is meg Lalikát is!Elképzelni nem tudom milyen nehéz lehet most! :cry: :cry: :cry:
Gyors gyógyulást kívánok!És írj kérlek hogy hogy van!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mi az, hogy nem adnak felvilágosítást?????????????????????????????????????????????? Én addig hívnám az tuti, amíg nem adnak!

kispiskóta
 
 


Szilcsi basszus milyen rendszer ez? :twisted: szegény csöppöm!

Zsu te vagy az első aki ezt mondod :wink:
Vendég
 


Boni :oops:

kispiskóta
 
 


ZSu a szája meg aszeme az enyém, azt kell nézni :wink:
Vendég
 


Szilcsi, erre nem is tudok mit írni, ilyen még létezik?? :evil: Jobbulást Lalinak...... :( Szegénykém.

Kép
kata05
 
 


Szilcsi
Ez azért elképesztő, hogy nem lehetsz vele. De hogy még nem is ad felvilágosítást! Biztos kiüvöltöttem volna a kezéből a telefont, hogy mit képzel!
Jobbulást Lalinak

Boni
Ti kis ikrek :) Tényleg olyan, mintha egy az egyben te lennél :)

Nekem meg úgy tűnik rohamosan esik a hőm (de én ezt neeeem akaaaarooom :()

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, ágyazódik a drága! :wink: :D

Kép
kata05
 
 


Kata
? Akkor esik a hő? (tudom, ez most elég szőkén hangzik :oops: )

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?