Új privát üzeneted érkezett!

Szezso, sajnálom a fogad! A lázat is, remélem semmi komoly (influ), csak valami enyhe nyavaja.

Sonjus én nem értek hozzá, de ha a többiek ezt mondják, akkor én örülök és drukkolok nektek!

Marci még mindig nem 100-as. Pénteken voltunk dokinál, szerinte még nem felülfertőzött, de a köhögése nem tetszett neki. Mondanom sem kell köhög még mindig, az orra is folyik rendesen. Ma kezdjük a 3. hetet. De legalább már eszik és a hője is egész normális.

Hoztam pár képet:
Kép amikor egyszerre több fontos dolgunk is akad

Kép - a kis beteg (Zegen)

Kép

Kép- tesó lak ( a csíkok a legújabb divat szerintiek ):

kispiskóta
 
 


Na kétszer küldte el! :twisted:

kispiskóta
 
 


Jelentem vagyok, néha olvasgattam, és msn írtam is pár emberkének, pl. Babimnak mikor írta hogy nem sikerült :(
Szóval lustika vagyok, este ágyban netezek, és kényelmetlen irogatni :oops: de mindenkire gondolok :P
Találkozót márciusra tervezem :wink: úgy néz ki március végére lesz konyha is :D
Nekem is elkezdett fájni a fogam, tegnap már algopyrint én is szedtem be :? Nem lüktet, tompán fáj, és már a fél fejem fájt tőle :? Ez egy szám feletti fog, amihez röntgen kell, felhívtam a fogászatot, ők nem csinálják meg, mondott másik helyet ahol 2 kötényt tudnak rám adni, szerdán megyek. Utána majd szájsebészet :cry:
Máté baba jól van, sokat mocorog.

Szezsó
Úgy néz ki egy cipőben járunk fog ügyileg :( Fantasztikus a sztárfotó :D
Részvétem :(

Zsú
jobbulás Marcinak. Naná, zebra a divat :wink: Sok keményedés nem jó :? nekem is szokott, múlthéten egyik nap végig éreztem, hamarabb haza is mentem. Általában azért csak rövid időre jelentkezik, nem huzamosan.

Ancsa
azért én csak 2 hétre tűntem el :oops: Zöldi már rég nem ír ide :(

Szilcsi
Szegény lali sokat betegeskedik :(

Andi
édes kis junior :) na mamák biztos örülni fognak :D

Kata
mindjárt itt lesz az Uh ideje :P

Boni
hogy telt a hétvége?

Sonjus
doki mikor nézi meg a leletet?

Babim
te hogy vagy?

Kép
gaby25
 
 

 
 

Zsu: helyes pocak :-) azért egyszer csak meggyógyul Marci...

Gaby: jó, hogy jelentkeztél :-) kitartás a fogdokihoz. Nekem is kellett volna röntgen, de ugye ez kisváros, esélyem sincs ilyesmire, mint Neked :-( a legbosszantóbb az, hogy ezzel a fogammal már 2-szer voltam a dokinál (mikor még nem voltam babás), hogy érzékeny és néha nem tudok ráharapni, de azt mondták, minek bolygassuk, ha nem fáj. :evil: a röntgent persze megspórolták...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó
már én is voltam ezzel a foggal évekkel ezelőtt, hogy ki kéne szedni. Meg is röntgenezték anno, de hát most halvány lila gőzöm sincs, hol van, lehet egyik doboz alján :lol: Másik oldalon is van, de az kisebbre nőtt. Azért az is szokott fájni néha :?

Kép
gaby25
 
 


Na,csak Boni szigorát kellett alkalmazni és juj de jó sokan írtatok :lol: :lol: :lol:

Zsu,Marci eszméletlen nagyfiú lett.Az első képen,ahol komoly igazgató,állati édes.Jobbulást neki.Dani is nehezen mászik ki belőle,most épp taknyos,de nagyon.

GabyMami,jó hogy "előkerültél".Fog monnyon le,remélem hamar kikezelik,és nem fog már fájni.

Ancsa,megnéztem a víztornyot :wink: tudom merre laksz 8)

Sonjus,én nem értek a leletekhez,de én jónak látom,mint szöszi :)
Nem csodálom,hogy gazdaságos és mufurc vagy.Ilyen randa időben.Na de majd ha kisüt a nap.Számon kérlek 8) :lol:

Szezso,nálad is monnyon le a fogfájás.Calcium sandost nem iszod?az jót tud tenni 2 naponta.Mit mondott a körzeti?

Bettike,megnéztem volna azt a kacajt,de a képeket látva el tudom képzelni.Vigyorgó nagy kék szemek :lol:

(((Baba))) szuper,hogy alakulsz lelkileg is!!!

Szilcsi,milyen kis furmányos Lalinkó. :lol:

Én ma megkaptam a kiskönyvemet.Védőbanya jó fej,szeretni fogjuk.Havonta akar látni :? Álomkór a köbön, és az iccakai pisi járat.Amúgy minden okés.Dolgos hétköznapok.

Kép
v.andi
 
 


na azért! :wink:

Zsu má megint együtt mentünk Zalába :lol: Marcinak jobbulást! édes a kis irodájában! csikocskák tetszenek .....trendi

Andi gratulálok a kiskönyvhöz! :lol:

Szezsó, GAby szegény fogatok!...gyógyppusssz


Szilcsi LAlinkó jobban?

Sonjus ez a car idő engem is kiborít...

BEttike ügyesek vagytok!
KAtám, Babim puszi

szőrnyű idő volt, be voltunk zárva lakásba.. de sokat fejlődtünk már mászópozicióban vagyunk és ugrálunk,mint a nyuszika....

Nagylegény ZAlában:






Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsigi, Marci gyönyörűek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindkét gyerkőcnél ezek a nagy szemek!

Szezso, mit mondott a háziorvos? ugye nem lázasodtál este már?

V.Andi, grat a kiskönyvhöz, nagy gyerkőcnek jobbulást!!

Sonjus, 3. nap teljesen okés! A másikra meg majd okoskodom vmit...

Ancsa, lombik mikor lesz legközelebb, van már valami terv?

Gaby, szia!! Lustálkodj csak nem sokáig teheted! Képzeld még mindig fázom.....de már nem állandó jelleggel.

Baba, milliószor ölellek, és ha egy kis dumcsira van szükséged, bárhova elmegyek!

Szép a táj ma reggel, minden havas!!!!!!!! Imádom!

Kérnék egy segítséget. Nagyon fáj a torkom, Tantum verde-t lehet szopogatnom?
ÉÉÉÉssss ma megyek a védőnőhöz! :D

Kép
kata05
 
 


Kata igen, meg a Homeogén 9 is nagyon jó rá! jobbulást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.17 07:15-kor.
Vendég
 


Kata most kaptam egy homeós kiadványt megnézem és hívlak!

Bonii, igen egyszerre, de nem szóltam, mert még betegek voltunk/vagyunk. Bár jó lett volna talizni. Nagyon jók a képek, az utolsó tetszik a legjobban. Jó, hamar mászik Zsigi, Marci csak 8 hósan kezdte.

Gaby, pihenj, amennyit lehet, most még tudsz.

Szezso, mit állapított meg doki néni a lázadra?

kispiskóta
 
 


Boni, Zsú, köszi!

Lehet ettől a hótól, de reggel óta feszít az alhasam, még a Magne se segít. :(

Kép
kata05
 
 


ZS ilyenkor úgyis a családdal foglalkozunk :wink:

KAtám :cry: pihengess

Szezsó jobban vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenki vegetál ebben a sz@r időben? Engem még a fehér táj látványa sem vigasztal! :?

Kata! Azóta jobb már? Védőnő?

Tényleg Szezso? Doki?

Sonjus! Én még mindig nem értek a vérvétel eredményekhez!
:roll: Kíváncsian várom dokid mit fog mondani!

Boni! Zsigi már ennyire ül? Magától? Segítséggel? Mászás? Nagyon belelendült! :lol:

Zsu! Marci micsoda kis huncut! De jó, hogy tettél fel tesólak képet! :lol:

Szilcsi! Éjszakák?

Gaby! Jó, hogy jelentkeztél és vigyázz drusza gyermekre! :wink: :lol: :lol: Egyébként az előkészületekkel hogy álltok?

Kép
bettike
Eger
 
 


Babim! :cry: Fél éves várólista! :cry: Ezt nem értem egyébként, hogy miért! :cry: :cry: Hisz ti fizettek és ha készen álltok rá, akkor miért kell várni? :cry: Bocsi, de nagyon nem értek a témához!

Ancsa! Köszi! Fiacskádról valami újabb sztárfotó? Egyébként Szezso jól írta! Zöldi üzent annyit még anno, hogy 2 topicot nem tud követni, de múltkor Babimnál bejelentkezett egy üzi erejéig!

Valamelyik nap tudjátok ki jutott eszembe? :roll: Szilva! Vajon mi lehet az ikrekkel? :roll: :lol:

Na most végig futottam egy régi névsoron!

Ki mit tud róluk?

Athiz?
Monyó?
Robcsi?
Katica?
Purc?
Lili?
Klarissza?
Csikken?
Veramami?
Snufi?

De tudok ám még régebbi tagokra is rákérdezni? :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam, mert mindig volt valami.

Január végén apa hazahozta a takonykórt, először lerobbant ő, amire meggyógyult kipurcantam én, majd persze a 2 manó se maradt ki a jóból :( Közben volt még suli vizsgával + meló.

Ma már kétszer voltunk lenn szánkózni, marha jó fogyókúra 2 gyereket húzni-vonni :)

Hétvégén olvastam vissza, de már csak arra emlékszem hogy tündér Máté babát és Zsigi babát láttam, meg persze a gyönyörű pocakbébiket.

Adrienn nagyon sokat beszél már és igazi hisztis kis csaj. Amit tökéletesen mond az az autó, apa, anya, papa, mama. Réka aka neki, a kulcs kuku. Ja, mondja még szépen a kukuccsot és a csüccsöt is. De igazából mindent megmagyaráz :)

Bettike, nekem néha Ede (Adrienn így hívja magát :) ) mondja, hogy anyanya :)

Pénteken volt Réka ovijában a farsang és bár nem terveztem, de ott ragadtunk (kapott Adrienn is reggelit és úgy ült ott az asztalnál, mint a "nagyok", roppant büszke volt magára :)) aztán a Rékáék előadták a farsangi műsort, úgyhogy dél volt mikor eljöttünk.

Nagy vonalakban kb. ennyi történt velünk mostanában.

Ja, és nehogy megszűnjön ez a jó kis topic, mert ha nem is írok sokszor mindig elolvasom, hogy kivel mi történik és nagyon drukkolok mindenkinek!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Bettike, pocakfájás elmúlt már délre! Torokfájás az meg van még. A többiekről ebben a sorrendben nem tudok semmit.....
Védőnő jófej volt, de ő csak helyettesített így nem ő lesz az enyém. Kaptam kiskönyvet, mappát, meg újságot... :lol: Ja és mielőtt lemázsált közölte 3 kg-mal többet fog a mérleg mutatni! És tényleg... :lol: Vérnyomim 115/ valamennyi volt!

Kép
kata05
 
 


Szilvával iwiwen írtunk, gyönyörűek az ikrek, de minden idejét lefoglalják, és bár ég a feje(ezt ő fogalmazta így) sajna jelenleg nincs ideje jönni...

Robcsi nem fog megszünni...
:lol: Ede milyen ügyes :wink:

Katám vigyázz magatokra..hugom is lebetegedett :cry:

Zsigmondom meg ma 1000fokon égett, hulla vagyok..

Én találkoztam múlt héten Zöldivel és Hannájával 15 perc erejéig mert kockásra fagytunk volna ha tovább sétálgatunk), a kisasszony átvette anya korábbi életvitelét, nappal alszik, éjjel kukorikul :roll:

Snufi lemezeket ad ki mostanában

:wink:

Monyó a száni topikban szokott irni, többiekről nem tudok...

JÓ éjt!
Vendég
 


Jó reggelt!

:lol:
Vendég
 


Jó Reggelt!

Megyek védőnőhöz, bekukkantottam előtte.

Marcit gyógyultnak nyilvánítottam ma reggel. Alig köhög már, és csak egyszer kellett tegnap is az orrát szívni. Yipppijééé!

Akkor Zöldinek nem sok változás van a napirendjében. Hanna alkalmazkodott hozzá. 8)

Robcsi, és mi volt Réka a farsangon? ;;;;;; <<<<<<<<<-ezt Marci írta :lol:

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Összekapartam magam romjaimból :-)

Boni: milyen szépszemű az ifjúság :lol:

Kata: védőnéninél én is több voltam 2 kilóval :lol: meg a vérnyomásom is magasabb volt, mint szokott lenni, vagyis normális :-D

Robcsi: jó, hogy benéztél :-)

Andi: szó szerint értetted, hogy jó fej a védőnénid vagy ironikusan? :-)

Bettike: azért van várólista, mert megvan, hogy 1 hónapban mennyi beültetést lehet csinálni. És annyian vannak, hogy hónapokra előre ki vannak adva az időpontok.

Házidokibácsi szerint kutya bajom, csak a fogam kavart be. Hétfőn már csak hőemelkedésem volt. De tegnap este vissza kellett mennem fogdokinénihez, mert kezdett fájdalmasan feszíteni az arcom a gyökérkezelt fogamnál. Megnyitotta a fogat, mostanra jobb, meg írt fel antibiotikumot (Augmentin), ha nem javulna, be kell szednem. Jelenleg Corsodyllal öblögetek, meg Bioptron lámpázom. Csak végső esetben jön az antibiotikum. Pénteken ha minden jól megy, betömi, és vége a hercehurcának. :-D

Itt fúj a szél, mint állat :-( viszont süt a nap.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!!

Szezso,tényleg jó fej a csaj.Hál istennek nem lesz vele bajom.

Boni,hatalmasat nőtt ZSigi?Már mászik??? :shock:

Zsu,örülök,hogy MArci végre meggyógyult.Sok sok vitamin,meg citrus félék!


Élek én is,de legyőz a munka és az álomkór
Én délutánra kiütöm magam.Délelőtt munka,délután alvás.Van is lelkiismeret-furdalásom,mert semmi erőm nincs semmihez.Házimunka megvár.Férjecske csinálja helyettem,mert 4-5 óra felé elájulok.Alszom estig,gyors fürcsi,és folytatom az alvást tovább. :oops:

Kép
v.andi
 
 


ZSu remelém nem esik vissza Marci...hajrá védőnéni..gondolom u.a mint MArcinál-...

Andi pihengess csak.. amíg lehet! mászásnak nem nevezném, mert nyusziugrásokban haladelőre

:lol: :lol:

Szezsó fogacska monnyon le :lol:

elvileg holnap kellene megjönnie, mert 2 hete csüt mondta doki, hogy Pé van...de a mai teszt amit csak azért csináltam mert apának szülcsinapja van - most kénytelen vagyok tortát sütni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig nincs net csak anyutól tudok írni ha néha itt vagyunk.
Mátyáskánk nagyon beteg tüdő és mandula gyuszija van, szegénykém visszaszokott a két óránkénti evésre. Nagyfiam hozzta haza a vírust és hiába mondtam neki, hogy ne menjen a pici közelébe nem értette meg (csak azért is korszakát éli ismét hiszen kamaszodik :wink: ). Annyira boldog vagyok Zsoltikát felvették az egyetlen 8 osztályos gimibe (itt ahol lakunk csak ez az egy van) pedig kétszeres túljelentkezés volt, de a központi írásbelije nagyon jól sikerült 87%.

Kispiskóta Marcinak jobbulást kívánok!

Ez a borzalmas fogfájás esküszöm vagy akkor durran be a fogunk ha terhesek vagyunk vagy ha szoptatunk. Nekem 2 hónapja van kifúrva a fogam naponta többször öblögetem a gyökéren ciszták vannak meg kellene műteni, de mivel szoptatok nem adhatnak fájdalomcsillapítót, úgyhogy még így lesz vagy egy évig. :cry:

Boniko nagyon ügyi babád van! Mátyás még csak ülésbe húzza magát és megtartja, de nem akar forogni meg ilyenek mondjuk ekkora súlyt (7200 gr) elég nehéz lehet forgatni :lol: Biztos apa a tortának is örülni fog!

Andi most aludd ki magad, mert ha Junior megszületik már nem lesz rá időd! Én még mindig kelek éjszaka kétszer ha nagyon elfáradok hetente egyszer én is 9-ig alszok!

Gondolkodom tehát vagyok!!!


Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


jobbulást Mátyásnak! Grt Zsoltinak! felül? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Szezso, bakker ez a hercehurca nem semmi a fogaddal. Bár tény, igaza van Klarának, mindig ilyenkor durran be, nekem olyan ínygyulladásom volt 14 hetesen, hogy csillagokat láttam, vérzett is állandóan, xar volt. :? Remélem, nem kell beszednem az antibiot.

Andi, de jó neked, hogy ilyen sokat alszol! :D Én csak álmodom róla. :roll: Ha nap 6 óra megvan, az már szuper.
Nagytesó örül a kistesónak?

Bonikám, Zsigi tünemény szép és mé gmindig apája. B-nak boldogságos szülinapot, sosem felejtem el, mennyire értetlen volt a talin, hogy hogy akarok én gyereket, mikor még párom sincs? :lol: Tecc az új vonalzód. :wink:

Bettike, éjszakák... hmm... hogy is fogalmazzak? jó sz@rok. :roll: Lali többször ébred, ami nem baj, mert két ébredést ki lehet bírni, de soksozr másfél, 2, 3 órát is fent van. És ott kell lenni vele, nem lehet kijönni a szobából.

Klara, kicsidnek gyors gyógyulást! Szegénykém jól kikapta. :( Nagyfiadnak grt! :D

Gaby, kezdtem érted aggódni, de látom, nincs baj, csak a kismama lustaság. :D Ami nem is baj, pihenj csak, amíg tudsz! :wink:

Lalit viszem délután dokihoz, tegnap este megint belázasodott, pedig 2 napja nem volt már hőemelkedése sem. :( És enni szinte semmit nem eszik, gyanítom, megint a torka lesz. :roll: :(
Mi apával pénteken bálba megyünk! :D Tegnap egész délután ruha után kajtattunk a törpével, tök jól bírta, hazafelé ki is dőlt. :D
Anyukám itt alszik, ő vigyáz majd Lócira.

Kép
szilcsi
 
 


Zsu, Marci nagyon édes, tök jó, hogy meggyógyultatok végre!!! Tesólak szép, már egész kis gömbölyű, a csíkok pedig egyszerűen szupertrendik! :D Látod milyen trendi csajok lettünk, én is követem a legújabb csíkdivatot! :wink: (csak nekem a derekma és a cicim is ilyen) :(

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: átadom..brassói pecsenyét kap meg csudacsokis muffint, mer az hamar kész van

Lalinkó is már meggyógyulhatna.... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, én is muffint sütöttem és már a felét el is majszoltuk a lányokkal, pedig nagy adagot csináltam :shock: :D
Edének nagyon bejön Zsigi, itt kiabálja, hogy baba, baba :)

Mostanában szól kakilás után, kiabálja, hogy kaka, kaka :) Én lekopogom, most jó éjszakákat élünk. Mondjuk ő alapjában véve jó alvó, de azért nálunk is vannak rossz periódusok.

Adrienn még mindig nagy cicifan, húzza a fel a pólóm, hogy hamma-hamma :) Ő 1 éves koráig nem is evett egyáltalán semmit, úgyhogy én csodálkozva nézem Zsigit és Mátét is, hogy milyen szépen esznek. Mi pörköltel kezdtünk :) de most már szerencsére mindent megeszik.

Zsú, Réka róka koma volt a farsangon. Egy kedves szomszédunktól kaptuk kölcsön a jelmezt. Rajta kívül az összes kislány hercegnős jelmezbe volt öltözve, nem volt semmi egyedi. Az ő jelmeze meg legalább az volt :)

Szezsó, jobbulást kívánok! Nekem is éppen csak kiderült, hogy Rékával terhes vagyok, azonnal be is durrant az egyik fogam.

Andi, én Rékával voltam nagyon álomkóros. Emlékszem
unokatesómnak kellett a ballagására mennünk és a suliba ahová járt az volt a szokás, hogy este volt a ballagás kb. 7 körül. Hát én majdnem összeestem, az volt a szerencse, hogy egy kicsit esett az eső és utána a fáklyás felvonulás elmaradt. Na, azt már nem éltem volna túl :) Én is ezt csináltam, hogy hazajöttem a melóból alvás, utána egy kicsit ettem, fürcsi aztán újra alvás. Csak nekem még ez meg volt spékelve egy jó nagy adag róka komával is.

Szilcsi, jobbulást Lalinkónak! Tegnap Réka is belázasodott, de ma reggel már nem volt semmi baja a köhögésen kívül. Azért el akartam vinni dokihoz. Hívtam, hogy kérek időpontot, de mára nem tudtak már adni, úgyhogy holnap megyünk. Muszáj kérnem időpontot, mert a múltkor kereken 2 órát ácsorogtunk a váróban a 2 gyerekkel, mert annyian voltak. Így jár, aki a város legnépszerűbb gyerekorvosát választja. Na, de akkor megfogadtam, hogy csak időpontra fogom vinni őket, ha kell.

Megyek, mert Ede rendet rak...

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Jó reggelt!


BOLDOG ZSUZSANNA NAPOT!!!!!

Kép

Robcsi muffin nap volt.. :lol: Szóval Edének bejön Zsigikém? :wink:

nekem mindig Anyukám varrta a jelmezeket! imádtam :lol:

drága férjem nagyon örült a muffin csodáknak... a nagymamája hagyott örökségül egy kávékrémtortát ,amit máshol még sehol nem ettem, nem is láttam.. azt imádja, sajna a lapokat macerás sütögetni, mert a tepsi hátlapján kell, és mivel folyik a tészta előfordul a füstőlés .... így megcsináltam a csodacsokis muffint, kettévágtam, beletöltöttem a kávékrémet, tetejére is tettem, majd erre diódarabot(mert a kávétorta tésztája diós) és teleszórtam színes tortadarával! imádta! 9 darabból csináltam tortát a középsőbe gyertyát tettem!

:lol: :lol: no ezt jól leírtam!

Kismamik jól vagytok?
Babim ugye te is?
Robcsi én mindig időpontra megyek dokihoz! ha megyek!(eddig kétszer voltunk) így is tumultus van!


Szép NApot!
Vendég
 


Boni, B-nek utólagosan is Boldogat kívánok! :lol:

Minden Zsúnak Nagyon Boldog Névnapot-különösen huginak :D -kívánok!!

Lalinak jobbulást!

Kép
kata05
 
 


Halihó!

Boni: Te még mindig nagyon kreatív vagy :-D

Csajok, akkor tényleg a babásság súlyosbíthatta a foghelyzetemet :? Na, mindegy, már rohamosan javulok :-D

Zsu: boldog névnapot!

Robcsi: ezen az "Edén" mindig olyan jót nevetek :lol:

Kata: holnap Te is betöltöd a 11. hetet! :-D Nem teszel pocifotót?

Enyém:
Kép

Még nem látványos, de ooollyyan büszke vagyok rá!!! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó dönörűűűű pocak :lol: kislakód biztos imádja!
Vendég
 


Szasztok!
Gyors átolvasás után, a teljesség igénye nélkül :oops:

Baba! Hol? Merre? Mizu?

v.andi! süt a nap, így próbálok írni :) Gratu a kiskönyvhöz és szerintem nyugodtan pihengess!

Zsú! boldog névnapot neked, szép pocak, szép gyerek :)

Gaby! te is lustizz szerintem nyugodtan.

Szezso! Fogad? szép pocak, és bár az enyém normálban ilyen, te nyugodtan lehetsz a tiédre büszke :)

Boni! nagylegény nagyon helyes :) Mensi helyzet?

Kata! már mindjárt 11. hét :D

Bettike! Szia! :)
én sem értek ezekhez a leletekhez, amit látok, hogy nem rossz :D, holnap doki, akkor többet tudok.

Robcsi! Jó hogy írtál magatokról :) picilány már 1,5éves :shock: hűűűű :)

Klara! nagyon édes Mátyás :) Nagyfiadnak gratula

Szilcsi! Lalinkó jobban van?

Tegnap kaptam meg a chlamydia szűrés véreredményem, az IgM antitest szintem emelkedett kissé (11-ig jó, nekem 13,5) szóval a szervezetem épp aktívan védekezik a jelenlevő chlamydia kórokozókkal szemben. :?
Holnap doki.
sonjus
 
 


Sonja remélem szervezeted legyőzi clamydiát!

eddig még nincs, de ma vagy holnap kell megjönni.. tegnap este óta érzem a pocim, így várok
Vendég
 


Zsu, boldogságos névnapot kívánunk! :D

Lali nem javul, illetve nincs is rosszul, csak az étvágya nulla. Ma is alig evett még. Most viszünk torokmintát tenyésztésre, pisimintát elemzésre.

Szezso, nekem alapból nagyobb pocakom van, de nem vagyok rá büszke. :lol: Szép poci, kis formáska. :wink:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!
Remélem tudtok nekem segíteni... egy kicsit el vagyok kenődve, mert most nem nagyon értek dolgokat.
Hőmérőzgetek, hogy tudjam mikor lesz PÉ, de most aztán egy rakat ellentmondó dologgal találtam magam szemben.

Mutatok nektek egy hőgörbét, ami szerintem elég - hát hogy is fogalmazzak - ramatyul néz ki:

Kép

Nos.. szerintem nagyon nem magas a hőm, bár most felfelé ívelő tendenciát mutat.

Voltam dokinál is, aki csinált UH-t és mondta 16-án szerinte 1-2 napon belül repedni fog. Ezek után elmentem hozzá 2 nappal később.... valóban volt PÉ.
Párommal ki is használtuk az alkalmat, hogy tuti bebabásodjak.
Most nem igazán értem, hogy mi van....

Az hozzá tartozik a dologhoz még, hogy nekem van egy Inzulinrezisztenciám.

Hát most elég tanácstalan vagyok. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike nekem is voltak ilyen "fos" görbéim aztán elkezdtem inni a ciklus első felében a cickafarkteát vagy málnalevél teát, második felében a palástfüvet.. E vitamint szedtem és nagyjából rendeződött..

még mehet feljebb a hőd.. amikor babás lettem, akkor is Pé után 2 napig 36,8 volt a hőm, utána ment fel 37re.. de az alattunk lévő hőmérős topikba láthatod a görbémet!

remélem sikerült elkapnotok++++++++++++++++++ itt már rájöttünk, hogy a fos görbéből is lehet baba, és a tökéletesből mensi...


nekem éjjel megjött pirinénje
Vendég
 


Boniko
Remélem ebben a hónapban így lett :)
Most voltam dokinál is, mert kíváncsi voltam van e egyáltalán peteérésem, mert szerintem nekem előtte nem volt.... legalább is mielőtt elkezdtek volna sanyargatni a nődokik, hogy mi bajom lehet, akkor első alkalommal is csináltak egy UH-t a 10-12-ik napon és nem volt semmi. Stimuval is volt, hogy nem volt semmi :shock:
Így most, hogy az LH tesztek is normálisan mutatják (mivel előtte sajnos össze vissza mutogattak nekem mindent - valszeg az IR miatt), gondoltam összekötöm a kellemetlent a hasznossal.
Dokker még 16-án is azt mondta, hogy látja van egy szép kis 20-askám és nemsokára repedni fog. Így aztán tettünk is róla, hogy ne vesszen kárba.. :)

Bocsi... egy kicsit hosszúra sikeredett.

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike rukkolok.. kérünk helyzetjelentést hőről.. egyébként az alaphődhöz mérten kell felmennie és Neked felment... most már csak azért kell izgulni, hogy kapaszkodjon béb :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Lalinak megint megy az antibio :( , megint a torka. :roll: De most erősebb gyógyszert kapott, szegénykém tuti ki fog készülni tőle. :cry:
Este bálba megyünk apával, jajj de jó lesz! :lol:

Boni, sajnálom mensit. :(
Hétvégén nem leszek, megyünk anyuékhoz holnap reggel. puszi mindenkinek!

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi
Lalinak jobbulást. Nektek pedig jó bulizást :) biztos szupi lesz!

Boniko
Hát... ma is 36,5 volt. De nem tudom biztosra mondani, mert ma 1 órával előbb kellett hőt mérnem, mert jelenésem volt egy kis inzulin kontrollon, így reggel 6-kor már a városban kezdtem :)
Az eredmények meg majd hétfőn délután landolnak az e-mail címemen :) Remélem teli lesz csupa jókkal és tényleg meg tud kapaszkodni bent a babó :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szilcsi köszi, de nem keseredtem el... kiélvezzük a nyarat Zsiványommal :lol: Lalinkónak jobbulást és jó szórakozást (bár amennyire el tudod engedni magad!)

PRINCZIKE +++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy kis időm leírni, hogy mi volt a dokinál.
Azon kívül, hogy egy "sperma gyilkos" vagyok, minden ok odabent :)
Hormon leletem a tavalyihoz képes tökéletes (még kell egy középidős vérvétel) clamydia nem veszélyes, azt mondta a doki, sokkal magasabb értéknek kellene lennie a fertőzéshez (azért kaptunk gyogyit :wink: )
Már most, a 12 napon van egy 18 mm tüszőm a jobb oldalon, de a tegnapi együttlét után 14 órával, már csak döglött fickók heverésztek odabent. Doki szerint, annyi kisifickó volt, hogy a párom lehetne a falu bikája :lol: és nem gondolja, hogy annyi fejhibás kiskatona lenne, mint ahogy azt a régi leletek mutatták, mert ezen a gonosz nyákon is át tudtak azért jutni, keményen harcoltak, de elvesztek.
Többféle inszem létezik, nekem ilyen nyákkal hiába csinálták meg korábban, mivel nem nézték uh-val, hogy mikor is repedt és nem azt a variációt csinálták, amit a doki mondott (nem taglalom, mert lehet valamit nem jól írnék), valószínű idő előtt kicsináltam mindenkit.
A lényeg, hogy rendbe tesszük a nyákom és jöhet a baba :) Legalább is nagyon remélem :)
Ölelés mindenkinek
sonjus
 
 


Halihó!

Szilcsi: jó bálozást, Lalinak jobbulást! :-)

Boni: sajnálom a mensit, de kell főpróba is :wink:

Sonjus: na, legalább kiderült valami :lol: gondolom akkor most repedéskor vagy közvetlen utána lesz inszem...Vagy nem lesz inszem? Spontánkodni fogtok, ha rendben lesz a nyákod? :roll:

Princzike: szerintem teljesen jó a görbéd! 2 tizedes emelkedés kell, az neked bőven megvan. Esetleg 7. dpo körül nem tudsz elmenni progeszteront nézetni?

Köszi a pocakdicséreteket! :oops:

Jó éjt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sonja olvastam valahol, hoyg gyilkolászás ügyben pár hónap óvszeres védekezést alkalmaznak, és utána helyreáll minden... :roll:

Szezsó jaj készülünk a Prömierre :wink: :lol:
Vendég
 


Sonja
Bonikonak igaza van. Erről már én is hallottam.
Nyákrendbetétel alatt mit értett a doki? Gyógyszert, krémet? (bocsi, ha indiszkrét volt a kérdés :oops: )

Szeszo
Februárban csináltak nekem utoljára hormonsort :roll: majd most, ha megjön az IR eredmény és a dokkernő ítéletet hirdet felettem, szerintem elmegyek ismét a nődokihoz és megkérem csináljuk meg ismét. Amikor csináltuk, akkor azt mondta, hogy jó a Progi szintem.
Meg is mondom mindjárt.... : 10,90 volt (de mondjuk tomboló IR mellett - bár nem tudom, hogy ez számít-e)
Én mondjuk úgy gondolom, hogy nem valami magas, de a doki szerint jó :roll:

Boniko
Milyen Prömier?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sonjus, legalább kiderült az ok! Hajrá baba!!!!!!!!

Boni, :( , majd legközelebb!!!

Princzike, hőd nem rossz, én is Ir-es vagyok. Pajzsmirigyeddel minden rendben? Nagyon alacsony az alaphőd. Drukk!!!!!!!!!!!!

Lalinak jobbulást!Hogy éreztétek magatokat?

Szezso szép pocid van!!!! Neked vérvétellel minden rendben volt? Nekem az ellenanyaggal+vércsoporttal+vdrl vannak gondjaim. A körzeti nem írhatja ki, a dokim meg nem írta ki, így tehetek egy újabb kört.(pedig ő mondta hogy a körzeti fogja kiírni) :(

Pocifotó:

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata: húú, egész szépen gömbölyödsz Te is :-D Nekem nem volt gond, az összes beutalót a védőnő adta, a dokimnak csak alá kellett írni+pecsét. :roll: nem is értem, miért nem egységes a rendszer.

Princzike: a progeszteronod jó (10 felett jó spontán ciklusban). Egyébként nekem is elég lapos görbéim voltam, pedig többször igazolták UH-val is a peteérést, szóval tuti megtörtént, meg a progeszteronom is jó volt. Én az IR-hez nem értek :oops: mit befolyásolhat? Megtermékenyülést? Megtapadást? Mert normális peteérésed van... :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata
Szép poci :)
Pajzsmirigy még tavaly februárban rendben volt. Remélem, hogy most is rendben van :)

Szezso
Az IR szinte mindent, amit felsoroltál. Nekem szerintem nem volt PÉ-m azelőtt. Ezt abból gondolom, hogy az első tüszőkukucsos UH-nál a doki a 10vagy 12-ik napon nem látott odabent semmit. Még a petevezetők sem voltak megnagyobbodva :( Az LH teszt össze-vissza mutatott nekem mindent. :?
Most azért voltam rá kíváncsi, 1-2 hónapja a hőgörbém tök jól nézett ki :) és a múlt havi LH teszt is normálisan működött :) Ezen felbuzdulva erre a ciklusra bejelntkeztem a dokihoz, hogy akkor most mivan. És csodát tett :)
Ez azért kellett nekem, mert volt olyan, hogy a hőgörbe kimutatta hogy PÉ-m van, de a valóságban az UH szerint nem volt ott semmi se. Se lőtte se utána :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Katám édes a pocid! :lol:

Szezsó havazik?

Princzi +
Szilcsi LAlinkó jobban van? milyen volt a bál?

Zsu?
BEttike?
Andi?
többiek? mindenki családiaskodik?

én is azt tettem!

Kata köszi, de tényleg nem törtem le... :lol:

Princzi: Prömier= kistesó gyártás napja :wink: addig főpróbák :lol:
bonika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?