Új privát üzeneted érkezett!

Olyan jó, hogy te már ennyire tudsz mindent, bár inkább ne kellene tudnod, én még csak kontárkodom.

Még el akartam neked mondani, hogy tegnap Janó megkérdezte mennyi metet szedek. Mondom januártól 3x500 mg, de most kezdem emelni. Megkérdezte mikor voltam utoljára Cs-nál, s rögtön levette, hogy nem ő javasolta az emelést. Mondom ha Cs-án múlna még mindig 2x500 mg-ot szednék. :D

Kép
timcsi82
 
 


És??????????????????
Mit mondott még Janó????????????????????
Izgi. :shock:
Vendég
 


Ő szeretne egy friss endós véleményt. Mondom akkor én meg átmennék Debibe érte. Kérdi: Mert? Nem akartam mondani, mert itt velem eddig még semmit nem csinált, csak megnézte a hormonpanel eredményt. Ennyi. A met emelését is ugye a veled való konzultáció után javasoltam neki, amire rábólintott, ennyi.
Itt ennél a Valicskó doktornőnél mikre kell számítanom????
Hétfőn megpróbálok bemenni Csillához egy panelkérőért, de annak egy hét alatt lesz vajon eredménye?

Kép
timcsi82
 
 

 
 

A lányok akik hozzá járnak azt mondják ,h bármit elmondhatsz neki mindenbe amibe tud segít. Kedves, aranyos és érti a dolgát.
Nyugodtan mond el neki, h mit tapasztaltál itt. A műtét, mensi nem rendeződése ,insem próbálkozás stb.Írjd fel a kérdéseid egy papírra.
Ha nem tudsz vérpapirt kérni cs-tól akkor Debibe megcsinálják és állitólag az eredményt email-be közli a dokinő.
Vendég
 


Csak azért gondoltam jövőhéten itt a labort, hogy akkor már friss eredményeket látna. Hátha akkor közelebb lenne az igazsághoz.

Kép
timcsi82
 
 


Ahogy gondolod.
Vendég
 


És azt akartam még kérdezni, h akkor Janónak nem tetszett az öngyógyitás?
Vendég
 


Jajj, nagyon nem jött be neki! És nagyon Csóka mellett volt.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi:1 hét alatt simán megvan a hormonpanel eredmény.Nekem meg lett!

Annmari:Igen mi most spontánkodunk.Ez az első éles hónapunk a lapar után,ma van a 11.cn-m!
Nem szedek semmit csak C meg E vitamint.Ja, és a Met-t!
Te,hogy bírod a szurikat?

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó lenne ha tényleg készen lenne!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Akkor drukkolok hogy valóban össze jöjjön most már az a spontán baba!

A szurizás tűrhető ,a drágám nagyon finoman adja be!
Hétfőn vérvétel és tüsző kukucs!
Vendég
 


Annmari:És lelkileg ,hogy bírod?Idegileg?...tudod..... :wink:
Lh teszteket fogod most használni?
Én 10.cn-n csináltam egyet ,de nega volt még.

Én is hétfőn megyek Paphoz este7 -re!Tüsző kukucsra.

Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok! Megjöttem Szolnokról.
Annamari neked a párod adja???? Jajj, az enyém nem tudná, de nem is birnám ki. Én magamnak adtam, meg mikor el volt törve a lába, akkor is én adtam neki a véralvadásgátlót.

Megy nektek a drukk, hogy mindkettőtöknek szép érett tüszők legyenek!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Eddig elég jol bírom lelkileg és idegileg is. Most nem vagyok olyan depis a szuriktol mint eddig,de lehet még ezután fog előjönni!
Remélem a tüszőkukucson jó hírt mondanak!

Timcsi!

Igen ,nekem mindig a párom adja be és nagyon ügyesen. Amikor a merionalt is kellett szúrni akkor azt is ő keverte be mert az ampullás!
Örülök hogy mégiscsak sikerült megszerezned a gonalt!
Vendég
 


[quote="timcsi82"]O írta:timcsi82lyan jó, hogy te már ennyire tudsz mindent, bár inkább ne kellene tudnod, én még csak kontárkodom.

Még el akartam neked mondani, hogy tegnap Janó megkérdezte mennyi metet szedek. Mondom januártól 3x500 mg, de most kezdem emelni. Megkérdezte mikor voltam utoljára Cs-nál, s rögtön levette, hogy nem ő javasolta az emelést. Mondom ha Cs-án múlna még mindig 2x500 mg-ot szednék. :D




Megtaláltalak! :D
endzsi93
 
 


Annmari!Köszi,hogy összehoztad a randit! :D
Nagyon jó helyre került a Gonal-om és remélem,hogy szerencsét fog hozni!
endzsi93
 
 


endzsi!

szívesen!

Remélem Timcsinek ez fogja meghozni a várva várt babát!
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari,
a merinoart mire kell szúrni?

Endzsi,
üdv köztünk!
Mesélsz magadról?

Syl,
hajrá tüsző!!!!

Timcsi,
merre vagy?

Mara,
hogy érzed magad? Enyhült már?
Vendég
 


Loviné!

A merionalt a gonallal szúrtam az előző stimuban az is tüszőnövelő!

Most nem írták ki csak a gonalt de szerintem holnap még ezt megtoldják valamivel,mivelhogy elég nehéz beíndítani a petefészkem ,bár mostanában spontán is volt peteérés!
Lh teszttel ellenőriztem!
Vendég
 


Annamari,

csak azért kérdem ,mert én ilyet nem kaptam.
Vendég
 


Bocsi mindenkitől,hogy csak így "betörtem ide!Én egy másik fórumot boldogítok,sajna lassan már 2 éve.Egyébként Szolnok megyében lakom.Annmarit és Timcsit ismerem(két tündéri nő).Röviden csak annyit magamról,hogy 7 éve szeretnénk a férjemmel közös babát.Nekem már van egy 15,5 éves fiam.35 éves leszek májusban.Túl vagyok egy sikertelen beültin és félbehagyott stimun.Hát ennyi. :)
endzsi93
 
 


Ne butáskodj, már miért kérnél elnézést, gyere bármikor.
Nálatok mi a probléma?
Vendég
 


Köszi. :D
Kezdetben "csak" az én petevezetékeim voltam elzáródva,később a párom katonái is elfogytak és lelassultak. :cry:
Ill.valószínűleg kezd kimerülni a méhem,elég nehezen tudtak stimulálni.
endzsi93
 
 


Sziasztok! Itt vagyok, csak otthon voltam, ahogy mondani szoktam "anyatejen". Elég gyakran hazamegyünk a szüleimhez.

Endzsi, de jó hogy megtaláltál. Itt is szeretném megköszönni a lehetőséget, és ennek már tényleg hatnia kell, bízom a sikerben. Igaz, hogy a topik nevében Nyíregy és környéki van megadva, de ha van lehetőséged szívesen látunk itt is. Nagyon aranyosak a lányok és segítőkészek is. Ha van kedved néha kukkants be!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!
Kölcsönösen segítettünk egymásnak.Olyan boldog lennék,ha tényleg szerencsét hozna!Én lennék a netes keresztmami! :D
Nagyon aranyosak vagytok,hogy így befogadtatok.Biztosan sűrűn be fogok ide is kukkantani.Jó olyan emberekkel tartani a kapcsolatot,akik hasonló cipőben járnak,mint én.
Sikerült tegnap egy kicsit kikapcsolódnotok?
endzsi93
 
 


Sziasztok! Remélem nem baj, hogy írok nektek. Van itt már egypár ismim (Endzsi, Annmari, Lovine)., és végülis Debrecen is Nyíregyháza környéke, nem??? :lol: :lol: Szóval Endzsi írtam neked a beültisen, Annmari te meg ügyi legyél holnap, és csak pozitív gondolatok!!!!!! Drukkolok!!!
Syl, Annmari, én ebben a stimus ciklusban csináltam LH teszteket (lásd a hsz-om alatt a www gomb), de tök nega lett mind! :shock: Bocsi, hogy bekukkantottam ide csajok, de ha a hegy nem megy Mohamedhez (Endzsi hallod?)... :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Igazából én szerettem volna még Szoboszlóra beugrani, de eleve a férjem munkája miatt nem tudtunk időben indulni, meg még este is be kellett ugrania. Így ez elmaradt majd máskor bepótoljuk. Csak a Spárba szaladtunk még be, mert nálunk elfogyott az egyik termék, amiket a pontokért adnak. Szóval semmi extra! De a Tisza tetszett, mehettünk volna hajóval is, :D

Kép
timcsi82
 
 


Szia Rana! Gyere csak bátran, jut itt hely mindenkinek!

Kép
timcsi82
 
 


Rana drága!
Már válaszoltam is.Tuti,hogy mostmár topik-elvonókúrára kell mennem.Függő lettem. :lol:
endzsi93
 
 


Timcsikém!
Majd a gyerekekkel együtt hajókáztok! :D
endzsi93
 
 


Csak ott tartanánk már.

Azt hiszem kezdek lázasodni. Jajj, pedig azt hittem megúszom a dolgot.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!
Rengeteg C-vitamin és hagymatea!
endzsi93
 
 


Rana!

De jó hogy itt vagy! :D :D :D :D

Már miért lenne baj hogy ide is jösz! Debrecen ide tartozik még szép hogy ide is írsz!

Vigyázz nagyon a bogyóidra!

Egyébként én árultalak el Endzsinek remélem nem baj,de nem tudtam magamban tartani,hogy mi is van veled!

Endzsi!

Természetesen szívesen várunk itt is!
Vendég
 


A c-vitamin megvan 500 mg. Azt olvastam többet nem szabad, igy csökkentettem az 1000ret 500ra. A hagymateát meg még nem próbáltam, de már többször hallottam. Mindenesetre gyógyszereket nem szeretnék. Vele vagy nélküle édes mindegy.

Kép
timcsi82
 
 


A hagymateát én is végső kétségbeesésemben próbáltam ki,amikor már túl voltam 2 adag antibiotikumon és majdnem kiköptem a tüdőmet.Nagyon jó és az íze is kibírható. :)
endzsi93
 
 


Endzsi,Rana:Jó,hogy jöttetek !Ez tök jó,hogy már többen vagyunk! :wink:

Én 10cn.csináltam egy Lh-t az nega lett,meg ma 13.cn-n ez is nega,de már egy picit erősödött talán! :roll: Mindenesetre 2 naponta együtt vagyunk.
Holnap tüsző kukucsra megyek,háát nem tudom :roll: ,de nem nagyon érzek semmit! :? Majd kiderül!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annmari drágám!
Kénytelen vagyok ide is utánad jönni!Egyszerűen nem bírok nélküled létezni! :lol:
endzsi93
 
 


Syl!
A gyengébbek(azaz én :lol: )kedvéért írnál magadról pár dolgot?
endzsi93
 
 


Endzsi hát persze!
Több mint 1 éve vagyunk rajta a tesó projekten eddig sikertelenül.
Voltam már 6 hónapig stimuzva clostival(3x1szem adaggal),de túlstimuztak tele lettem cisztákkal.Most volt jan.19-én a laparom ,ahol Pcos-t állapítottal meg kivettek egy 4 centis endometriumot.Bal oldalon átjárható vagyok,de jobb oldalon annyira nem.
Szóval az endoval vigyáznom kell ,mert hamar visszajöhet,sajna! :(
Vigyáznom kell az ösztrogén növelő szerekkel. :?
2 hete szedem a met-et a Pcom.-ra meg diétázok.
Ez az első éles hónapunk a lapar óta.Ha ez nem sikerül a köv.hónaptól closti 2x1 szem 2 hónapig uh követéssel,meg én szeretnék tüszőrepesztőt is.
Hát röviden ennyi!
Ja,és még annyi,hogy Anmarival szomszédok vagyunk,Timcsivel meg majdnem évfolyamtársak voltunk általánosban. :lol:

Nem tudjátok véletlenül,hogy milyen nevű tüszőrepesztő injekciók vannak és,hogy melyik mennyibe kerül???

Kép

Kép
syl100
 
 


Nekem valami Ovitrelle nevezetű van, az ugrik be, s olyan 8000körül volt.

Kép
timcsi82
 
 


Köszi,aranyos vagy.Az első babátok spontán összejött?
Nekem Ovitrelle volt a tüszőrepim.Azt hiszem több,mint 7000 forint volt,de úgy hallottam,hogy a lombikosoknak nagyobb támogatás jár.(De miért???)
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek
endzsi93
 
 


Annmari, nem baj, hogy elárultál, sőt! :wink:

Timcsi, miért nem lehet 1000 mg C-vitamint szedni???? :roll:

Syl, hányadik cn-on vagy? Az nem baj, ha nem érzel semmit, csak a tüszikék legyenek ott! Endot meg PCO-t sajnálom. Tényleg vigyázz a sok stimulálással... :roll: Nem adsz egy kis időt a metnek? Állítólag kell pár hónap, mire hatni kezd. (Mondjuk nekem sztem már a kövi ciklusban hatott)

Igen, az Ovitrelle-t szokták adni, teljes áron 10 rugó, nem tudom mennyi rajta a támogatás "spontán" ciklusban. (Lombiknál 70%)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Fogyasztói ár: 9483 Ft Támogatott ár: 7112 Ft
endzsi93
 
 


Endzsi:Nekünk Réka is több mint 1 év alatt sikerült closti szedése alatt a 6.clostis hónapban.Szerencsénk volt.

Tüszőrepit azért kérdem,mert szereném holnap kérdezni a dokimtól,hogy nem-e lehetne,hogy felírjon,mert szerintem nem nagyon tudok repedni magamtól azért cisztásodom. :roll:

Rana:A 13.cn-n vagyok ma.Hát igen kell a metnek is időt hagyni,hogy hatni tudjon.De elég türelmetlen vagyok már.... :?
Ezért is,ha bevállalom a clostit majd csak úgy,ha követik a ciklusom meg időben kapok tüszőrepit,hogy tuti repedjen meg.
Vagy ezzel sem biztos,hogy megreped???

Kép

Kép
syl100
 
 


Mentem csajok!Jóéjt!
Ma akció van... :lol: Nem szeretném,ha apci bealudna....Pussz!

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó szórakozást! :oops:
Mi ebbe a fajtába sajna már teljesen belefáradtunk. :roll:
endzsi93
 
 


Jajj, nem akarok hülyeséget írni, de olvastam, hogy aki babát akar max 500 mg.

Kép
timcsi82
 
 


Megyek én is, lesz valami film az hbo2-n. Csak szex a címe. Pá, pá... :D :oops:

Kép
timcsi82
 
 


Én nem hallottam ilyet,mert a C-vitamin kiürül a szervezetből(mármint a felesleges).Egyébként szerintem az 500 is bőven elég.Rajtam már az is sokat dob,ha egy 100-at bekapok. :)
endzsi93
 
 


Syl nem akarlak ijesztgetni, de nekem tavaly inszemnél nem repedt meg az Ovitrelle-től 48 óra múlva sem (elvileg 36 óra múlva repesztenie kéne)! :shock: Úgyhogy a mostani lombiknál bizti ami bizti kettőt kaptam! :wink: De egyrészt sztem csak én vagyok ilyen hülyén összerakva, másrészt meg spontánnál azért nem olyan nagy gáz, ha pár órával később vagy hamarabb reped, ha együtt vagytok minden nap a kérdéses napok körül. A Clostitól nincsenek hőhullámaid? Nekem voltak tőle.. :(

Én most 1000 mg C-vitamint szedtem, mert sikerült megfáznom beülti után. Most pedig két csíkosak a tesztjeim, :D remélem szerdán pedig lesz egy szép magas hcg- szintem! Talán pont a C-vitamin segített?? Ki tudja.... :roll: Különben az igaz, hogy TERHESSÉG ALATT nem szabad sok plusz C-vitamint szedni, mert a magzat hozzászokik, és születése után betegeskedni fog, ha kevesebb C-vitamint kap.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?