Új privát üzeneted érkezett!

vanda: Hihetetlen, hogy telik az idő már milyen idősek vagytok! :D

ani:Tegyél még fel képet olyan édik vagytok! :D :D

szmet
 
 


na most már egyre jobban izgat a dolog....valaki bemásolná, amit vanda írt rólam (az ő hsz-ében nem merem elolvasni, de ugye ha más ideírja...) :oops: :lol: :roll:

ani: köszi a biztatást.....folytasd csak, ne hagyd, hogy vanda lerázzon;-)
1szálpasi
 
 


Anikám!
Majd ha doki bácsi a jövő héten zöld utata ad... Addig meg megpróbálok pihizni kicsit. :P
vovanda
 
 

 
 

szmet!eddig 9kg-ot híztam :oops: sajnos amúgy sem vagyok egy nádszálvékony tipus.próbálok vigyázni,bár nem mindig sikerül.a fontos,hogy babóval ne legyen semmi gond.én meg majd ismét nekiállok a diétának és tornának ha megszültem és ha lehet.(igaz 16kg-ot adtam le mielőtt teherbe estem.remélem attól több nem jön fel jó lenne ha annyi sem).kíváncsi vagyok mit mond ma neked a doki... :shock:

pasi!csak úgy nem írhatjuk be,csak ha vanda engedélyt ad rá.de hidd el csupa +++++.remélem jól vannak a kicsik.biztosan sokat nőttek már.hány kiló a súlyuk most?vandát pedig még csak kíméld!had pihenjen!!!!

Kép
timé&tati
 
 


Vagyok Én is, csak nagyon elfáradtam, kivül-belül alul-felül megvizsgáltak.
26.-án műtét , amit őszinte legyek alig várok. Nagyon sokan voltak mindenfele.
persze hoztam a formám ma is. :? Be kellett mennem tanári bemutatóra , gondolom másik orvosnak meg kell nézni : szóltak, bementem, vetközzek, ok, behív doki kérdezi mi a panaszom :roll: - mondom nekem az igazából semmi :oops: :roll: :lol: :lol: -- nevetett rendesen . Megvizsgált , és a szentem megkérdezte hogy ki műt , van már dokim :)
Jah és találkoztam, a kaális anesztessel is, megismert , vszinű Ő lesz az altatóm is.

Vanda nem mondjátok, császárnál is meg kell várni a 6 hetet. :shock: te jó ég, bele se merek gondolni mi lesz arrafele :lol:

Ani ha most idő szempontjából ráérnek ismiék, akkor miért nem vágnak bele most.
sztem de cáfoljatok meg ha nem így van, olyan max. 50 körül megáll a gyógyi, és lehet még annyi sincs,. A beavatkozás Tb-re megy, vagyis itt azéárt semmi nincs.
Vagy legalább egy konzi a dokival , ha kell priviben írok árat.

pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ja, és volt most is eredmény alapján pé. , ami szupi, de baba mégsincs...... :( :?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


:D :D :D :D

szmet
 
 


Szmet!
Van okunk nekünk is örülni??????????????

Árnika!
Na erre voltunk kíváncsiak!!Tb-re megy e az beavatkozás.Mint megtudtuk B.csabán is végeznek inszemet a klinikán,de mégis elkérnek 40000-et. :roll: +gyogyi

Pasi!
Röviden amit a párod írt: Te egy szuper man vagy!!! :)

Ma nagyon depis hangulatban voltam. :( Teljesen idegbetegnek éreztem magam,azt hittem összeroppanok.A gyerkőcök is biztos érezték,mert egész nap ordítottak. :oops: Alig aludtak,nem tudom milyen éjszaka elé nézünk.Vagy ennyire kihatással van ránk a szél?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Szmet :lol: :lol: :lol:

Ani, nézd Szmet vonalzóját :wink:
Sajnálom a mai napot, vannak ilyenek...

Kép
mazsi02
 
 


helloka!

szmet! nem tom mi van, volt, de gratulalok, majd kerdezek mikor haza erunk... csak lattam a vonalzot...

arnika, vanda! ha nektek ok lenne tudunk joni dbibe kedden 17/02/09 10-11.00 kozot kb ha nektek is jo, irjatok ha ok es Vanda please kuld priviben a cimed, ha nem ok, irjatok meg hogy mikor lenne jo

puszi mindenkinek
mostmar Arnika mind neked drukkolunk :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szóval tegnap azért nem írtam mert megünnepeltük a csodát egy étteremben és mire hazaértünk már hulla fáradt voltam.
Szóval vannak még csodák!
A doki annyit mondott hogy 3mm szikhólyag vagy mi van minden rendben 3 hét múlva kell mennem legközelebb.
Ez még mindig felfoghatatlan. Látjátok 300 ezer spermából is sikerülhet. :D
Mit tanácsoltok? Mire vigyázzak? :D :D

szmet
 
 


Szmet, nagyon nagyon nagy gratula, szívből örülök.
Ne aggódj, pihengessél és élvezd, hogy kismama vagy :) minden rendben lesz.

Kép
marejke
 
 


Szió!

Szmet gratula!
Ésszel élj és nem lesz baj.

Móni én is terveztem veletek talizni de a délelőtt azt hiszem nem kivitelezhető :((((

Ani ti mentek??,
Jöttök? :))
Néha én is rossz paszban vagyok, lefárasz a se így se úgy nem jó...főleg elalvásnál mikor csak vergődik:(((
kitartás!!!!!
Egyébként jól alszotok?? éjszakák??
Nappal elalszanak egyedül??Hányszor alszotok??

pusz!
Vendég
 


Sziasztok

Szmet grat :)

Ani mostmár rákérdezek a dokimtól az inszem anyagiakra is, mert eddig úgy tudtam hogy csak a kaáliban kell fizetni érte, a klinikán nem. -nem is mondott semmi ilyet most sem :roll:
Nincs vkinek infója erről??????????
Én megkérdezni leghamarabb műtétkor tudnám. :?

Kincs :P

Móni sziiiiiiia , Nekem eddig jó a kedd, de Én tudok alkalmazkodni hozzátok és Vandáékhoz is.
még Én sem voltam náluk :oops:

nagyon mérges vagyok áramszolgáltatóra :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika, csak nem te is megkaptad az év végi áramszámlát?! :?
Mi igen, és ... :twisted:

Kép
mazsi02
 
 


Szmet!
Gratulálok!!!!Egy kicsit vaksi vagyok,és nem figyeltem a vonalzót.


Kincs!
Most biztos nem megyünk,amíg bizonytalan az időjárás. :cry:
Éjszaka Jázmin alszik,de tegnap 2-kor úgy döntött kialudta magát.Alig lehetett visszaaltatni.Szabi újabban kikönyörgi magát a kiságyból hozzánk,addig sír míg mi belefáradunk,és engedünk.
Nappal 2-3 alvás.Jázmin egyedül,Szabi csak velem hajlandó.

Kép
ani0227
 
 


Mégegyszer köszönöm mindenkinek a gratulációkat.
Ezek szerint nekem nincs semmi bajom. :D :D
Jaj olyan hihetetlen ez az egész. Ma már 6 hetes lettem!

szmet
 
 


Móni!
Sms ment.
vovanda
 
 


vanda! meg kaptam, nekunk ok, esetleg majd meg irok neked hetfon.

arnika! vandanak ok a 17, hetfon irok neked is

kincs, ani! sajnalom hogy nem jon osze egy nagy tali :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:15-kor.
vovanda
 
 


Vovanda: Tündéri mind a négy gyerkőc

szmet
 
 


Hahóóóóóóóóó Mindenki

elmentetek szánkózni???? :)

Vanda hívlak. hozom el összes gyereketeket :lol:

Móni várom keddet. :)

Mazsi nem áramszámla , az nekem ősszel jött :twisted:
többször elment áram, amire számítógép nem reagált jól. Szervíz azt mondta hogy vszinű ez a baj vele, felhívtam e-ont, mire hölgy közölte, nem tehetnek a szélről :twisted: Én pedig közölte,m megy a kártérítési igény, mert esetleg ha Én nem fizetek szlát , kikapcsolják ugye?!-majd Én is széttárom a kezem hogy sajnálom nem tehetek róla, a szándék megvolt , csak a rávaló nem :twisted:

Marejke elsunnyogod pocifotót, jól vagy?? nevek??

Kincs?? pusz

inszemhez senkinek hszólás?????????

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vanda! nagyon edik a kepek :D

vanda, arnika! ha nektek ok akor mi jovunk egyenest Vandaek, kb 10-11 kozt (holnap)

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


te rosszéletű: jól bánjál nekem a kölkeimmel, mer' letöröm a derekad! tudom, hogy ingyér van a bébiszittyó, de ha olcsó húsnak híg lesz a leve, akkor dádá lesz :-)
1szálpasi
 
 


Voltunk a szemésznél!Jázminnak semmi baja! :D Széles a két szeme közt a táv,és ezért tűnik úgy.Erre gondoltam én is.Azért fog kelleni egy kontroll két éves kor környékén,éppen ezért.Könnyeben lehet szemüveges,mert elferdülhet a látása.
Hát mit mondjak?megnyugodtam....
Várjuk a védőnénit,de a kicsik már kipurcantak,majd néz engem.

Kép
ani0227
 
 


Móni!
teljesen jó lesz.
vovanda
 
 


Árnika!
felveszlek bébiszvetternek állandóra! Kihúztad a lakásból a lábad és 10 perc múlva mind a kettő úgy üvöltött, mint akit nyúznak. :?
vovanda
 
 


rosszéletű: jól bántál a kis manókkal, és mivel ugyanannyi pízér kicsit tovább maradtál, jöhetsz máskor is.....és amiért a csajomnak is segítettél, mostantól egy teljes napig nem fogok veled kötekedni! :-)
1szálpasi
 
 


Kép Kép


Árnika!
Jöhetnél hozzánk is!

Szmet!
Mesélj mi újság veletek?Érzel már valamit?

Kincs!
Mennyi foga van Donátnak?Miket csinál?
Holnapra kívánok neki boldog névnapot!!!! :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


ezt nem tudom hogy csináltam...
Kép talán most

Kép
ani0227
 
 


ani: Igazából csak vasárnap volt olyan hogy felfordult a gyomrom egy kicsit meg feszül néha a mellem de semmi. A férjem szerint a mellem totál megváltozott :D
Jaj tiszta para vagyok nem semmi mostmár azon filózok meg van e még a baba.
Március 5-én kell mennem majd uhra, mert akkor lesz a dokim. Akkor 8 hetes 6 napos leszek elvileg.
Mostmár csak azt nem tudom, hogy hogy működik a táppénz meg hogy kell védőnőt keríteni meg ilyenek :D

szmet
 
 


Jelentem megnéztem újabb B.B. segítségével gyártott bébiket, és nagyon szépségesek. :) egyszerűen nem lehet betelni Velük.

Te rosszéletű kicsit nem vagyok, és hülyeségeket írsz itt össze-vissza. Mi az hogyha bébikékkel rosszul bánok?? :shock: majd az apjukkal ma , amiért ilyeneket ír!!!!. :twisted:
és ezt elmondom nekik, !!!!és mikor öreg leszel,és annyi fogad lesz mint most nekik, majd beraknak az öregek otthonába :lol: :lol: :wink:

Móni ha olvasnád, óvatosan mert sz.r az út, itt nem takarították el :twisted:
és esik még mindig :?

Ani látod nyugodság van, :) sejtettem hogy nagy baj nem lehet vele.
Jó járgánya van Szabinak :) , és kérek közelit fülbevalóról jó.
Mennék Én hozzád is, csak messze vagy :( és itthon hiányolna a nagy " Fiam" ( vagy nem) :lol:

Vanda biztos elmondtad nekik, hogy eljöttem. :wink:
de a lelkemnek nagyon jót tett, mármint Ők.

Kincs írok pü.

majd jövök beszámolni a mini topiktaliról

szép napot

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szió!

Ani köszi!
2fogacskánk volt, most növesztünk 4-et egyszerre! :shock:
1már szinte kinn is van:)
Mászik, kapaszkodva jár már a falnál is, babát epát mond, és a nyelvét egyre többet próbálgatja.
Ha kérem idead játékot,dobozra szeret tetőt visszatenni,próbál építeni..stb néha integet,
Szabinak csúcsszuper járgánya van!!!Szereti?? Miket lehet vele csinálni??
Most én is gondolkodom neki vmi tanuló asztalon vagy min, mert szeret pörgetni, tenni venni minden kütyüt..csak 10000 pénz és lehet 1hétig lesz csak újdonság:(
TI MIKET CSINÁLTOK??
Alvásotokat is kérdeztem már!
Örülök Jázmin szemének!

Árnika köszi!
válaszoltam!
Pasinak jólmegmondtad! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó talit mára!!
Vendég
 


sziasztok!

remélem jó volt a topiktali?! :D

kincs!DONÁTNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!PUSZI NEKI!és milyen ügyes fiú!egyszerre 4 fog...és elég sokmindent csinál már!ügyesek vagytok!!! :D

ani!egyszerűen imádnivalóak a kicsik!és valóban csúcsszuper Szabi járgánya.Jázminnak meg jól áll a "szájérintős" cumika.és gyönyörű a fülbevalója.

árnika!ha ilyen ügyes vagy mint vanda írja,akkor majd néha jöhetsz hozzám is,ha nem fogok bírni Sedivel.de remélem olyan nem lesz.de biztosan jó fiú lesz és nem lesz gond! :wink: mondjuk akkor is jöhetsz bármikor!!! :D puszi

szmet!gratulálok!pihengess! :D

mazsi!hogy vagytok?kisatiról képet kérhetnénk?biztosan sokat nőtt már és szépséges kisfickó... :D

mi jól vagyunk.jövőhéten megyek a 32. ultrahangra és a dokinénimhez a vizsgálatra.remélem minden rendben van... :roll:
legyetek jók!sok-sok puszi mindenkinek! :P

Kép
timé&tati
 
 


Én is kíváncsian várom a beszámolót a taliról!Remélem Móniék szerencsésen megérkeztek ebben az időben .Bátrabbak mint mi,pedig közelebb lakunk mint ők.Elismerésem.

Kincs!
Jázmin is ügyesen áll,járkál ha van hol támaszkodni.Integet,cuppantgat,hahotázik(úgy tesz,mintha nevetne,fél óra múlva bereked),táncol,ügyesen utánoz pl.mossa a fogát,fülsüketítően síkít és ilyenek,ma kezdett el tapsolni.Baba,mama,tata mindkettőnél megy,Szabi az ADD-ot is mondja.
Szabi is áll,integet,és imád kergetőzni.Ő olyan lightosan csinál mindent.Háttér táncos. :D
A bébi taxi zenél,van lábtartója,amit be lehet hajtani később,lehet tolni,csak az a baj,hogy nem a mienk. :( Barátnőméknél voltunk,amikr készült a fotó.17000 ft a járgány,de lehet kapni 40000 is.Nekünk ebből persze kettő kéne,ami elég húzós lenne. :? Jó lesz nekünk a hagyományos is.

Árnika!
Fülbevalót eddig nem sikerült lefotóznom,megint el kéne kapjak egy alvós jelenet,vagy kivenni,amit nem biztos,hogy visszatehetek. :D De próbálkozom.

Timi!
Neked is telik nagyon az idő.Nem vagy már nagyon besokalva?Én ilyenkor már kezdtem türelmetlenkedni.Lábdagadás megszűnt?Egyébként többet eszel?Én végig nem ettem sokat,csak annyit mint előtte,nem is tudom egyáltalán hogy fejlődtek ki bennem.

Szmet!
Háziorvost keresd meg először,ő majd táppénzre vesz és eligazít merre tovább.Legalább is nálam így volt.
A családnak már bejelentettétek?Hogy fogadták? :roll:

Kép
ani0227
 
 


ani: Köszi az infót. A szűk család már tudja és nagyon örülnek neki. A többi rokonnak majd csak akkor szólunk ha már a 12. hetet betöltöttem.
Most egyenlőre semmit nem érzek se hányinger semmi.
Viszont az orrcseppet nem tudom letenni napi 2szer használnom kell mert különben megfulladok.
:(

szmet
 
 


Sziasztok

piszok migrén megint elkapott :( úgyhogy most csak nagyon röviden

Nagyon jól éreztem magam, olyan sok szép baba volt, azt sem tudtam melyiket vegyem fel, kit nézegessek :)
Móni babái hatalmasok :shock: így a képeken nem látszik annyira, de Mattia tuti szumósnak készül :lol: a súlyából ítélve. Náluk is a NŐK a csendesebbek. :)
Vandáéknál nagyon tetszik, hogy "kaptak" egy kicsi Balut, és egy kicsi Laurát.

Egyszóval B.B. ha ikrek, akkor vegyespáros, és mind gyönyörű.

most megyek, mert fejem legszivesebben lecserélném

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


rosszéletű: mindenkinek, ahol a leggyengébb:D
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék eladni 100 db. progiszurit, bontatlan csomagolásban. 2 hete vettem és nem lett kibontva sem. Akit érdekel, légyszíves írjon privit és megbeszéljük.
Vendég
 


Gyors bekukk. Még élünk, Manók kicsit cakkos éjszakákról gondoskodnak.

Ani!
Zaba a két kölköd. Mikor jöttök??? Móniék jártak nálunk, édes a két gyerkőc. Ja, nem tudom, mit gondolhattak a szomszédok, volt hogy mind a 4 egyszerre bömbölt. 8)
vovanda
 
 


vovanda+moni: Juj de cuki lehetet ahogy a négy gyerkőc egyszerre nyomta. :lol: :lol: :lol:

szmet
 
 


Nem volt gépünk 2 napig,és azt hittem,hogy nem fogok győzni visszaolvasni! :roll: Visszavonult mindenki?

Vanda!
Úgy volt,hogy holnap! :wink: De mégsem.Apa szeretett volna Egerbe menni borért,és úgy gondolta,hogy kirak bennünket nálatok.De én nem akartam 4 órát a nyakatokon ülni,és különben is együtt illik menni,nem külön.De már eszmétlenül várom.Valószínű március lesz a dologból,mert a hónap vége tele van programmal.

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Árnika 2 napig volt itt (na jó, aludni azért hazament) és marhára élveztem, hogy nem vagyok egyedül. Szóval csak nyugodtan, legalább az uradat is jól kidumáljuk. :lol:

Árnika!
Mi van veled??? Szétszedted az Elektroworld-öt és lecsuktak? :P
vovanda
 
 


Oké Vanda!De még Kincsékhez is el kéne jutni valahogy,húz a szívem oda is.Még nem tudom,hogy oldom meg.

Többiek?????????????????????????????????????????

Kép
ani0227
 
 


ani: Én vagyogatok csak mindig mire hazérek melóból olyan fáradt vagyok, hogy már 8kor alszom.
viszont a konyhába nem igen tudom betenni a lábam, mert a szagtól forog a gyomrom.
Most meg a párom betegedet le. És lehet elkaptam tőle, eléggé köhögök. Ez nagyon dühit mért nem bírt várni még 5 hetet, jaj.

Mit lehet megfázásra terhesen szedni gondolom a forró teán kívül semmit?

szmet
 
 


Szmet!
ha lázad van vagy nagyon fáj, panadol.
vovanda
 
 


Ani!
Ha jöttök, elmegyünk konvojban anyámhoz, Kincs egy köpésre lakik tőle.
vovanda
 
 


Huuu!Az nagyon szuper lenne!Most
már csak apa fülét kell rágni!

Kép
ani0227
 
 


helloka!
meg erkeztunk haza, hat a ro es magyar telbol elegem lett 10 evre... ugy hogy orulok hogy itthon vagyunk

de jo volt hogy taliztunk, nagyon birom a 4 kolkos kepet, remelem a kovetkezon meg tobben lesznek

puszi mindenkinek, mert ne meseljem menyi mosni-takaritani valom van

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?