Új privát üzeneted érkezett!

Mán megint én vagyok a Kukori!
Vendég
 


Meg én.
Nem tudok enni, pedig az IR miatt muszáj.
1 szendviccsel 1/2 órája szenvedek, de inkább kifelé jönne..... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szasztok!

Avatart váltottam, vonalzót raktam, bízom a sikerben, pozitív vagyok, és 2.cn :)
sonjus
 
 

 
 

Sojna, én is csináltam új vonalzót és akkor hajrá együtt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is. Vagyis vagyogatok.

Marcival tegnap először megjártuk a betegrendelőt. Taknya-nyála egyben. Már igazán kijöhetnénk ebből, mert kezdem unni, és persze sajnálom szegénykém. A hője ismét kúszik fel, és szinte alig lát.

Én annyit keményedem, hogy húúúúú. Most tömöm a magnéziumot. A vérnyomásom a béka popsija alatt. ÁÁÁÁÁÁ!

kispiskóta
 
 


Baba, nekem ez az idegtől volt. Nem kéne pszichologushoz menned?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Szezsó,részvétem.Remélem jól vagy (a körülményekhez képest)

Sonjus,Baba,éljenek az új vonalzók.

Boni,mindig te vagy a kukori Kép

Én holnap reggel doki.Utána jelentkezem.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok,

Andi, akkor holnapra drukk. Kukucs is lesz vagy csak vizsgálat? Hogy érzed magad? Hormonok? :roll:

Szezso, őszinte részvétem. Sok erőt neked!!! :cry: Ma voltál védőnőnél, ugye? Van kiskönyved? :D

Baba, sztem sem ártana egy kis segítség (szihomókus). Segítene feldolgozni ezt a sok rosszat. Enni pedig KELL!!! Öllelek.

Boni, te kis Kotkoda. :D Zsigi már nem nyügi, ugye? Mit gondolsz, tesztelsz majd? :wink:

Zsu, bakker ti is jól benne vagytok. Keményedésre Magnesii Citrici, vény nélkül kapható és hatásosabb a sima Magne b6-nál. És pihenned kéne, dehát tudom, Marci mellett ez nehezen kivitelezhető. Gyógyuljatok!!!

Lali is belázasodott tegnap estére, ma is egész nap a hőemelkedés határát súrolja, én tök melegnek érzem, de nincs láza - még, sztem estére megint felmegy. De semmi más baja nincsen, eszik és a kedve is jó. Hogy mitől lehet ez? :shock:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm Mindenkinek az együttérzést! Kicsit magamhoz tértem, de még kell idő...

Boni: igen, emlékszem, hogy Te is átestél ezen, gondoltam is Rád...

Szilcsi: igen, ma voltam védőnőnél, és kaptam kiskönyvet :) annyira jó érzés :-) Jobbulást Lalócinak!

Zsu: Neked is és Marcinak is jobbulást!!!

Andi: majd doki után írj...

Babim: sajnálom, hogy nem vagy jól :-( Nem terveztetek Apával egy hosszú hétvégés kiruccanást? Testileg-lelkileg is ki kellene pihenned Magad...

Kata: lesz UH is 12-én? Védőnőhöz meg utána mész, ugye?

Sonjus: hajrá új ciklus!

Felteszem Babuci szombati sztárfotóját(bár a vonalzómon is ottvan)
Kép

Csók Mindenkinek!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szezso 2009.02.10 17:38-kor.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi,UH lesz,mert még nem vagyok "hivatalosan" is kismama.Holnap látjuk először a szívhangot.

Jobbulást Lalinkónak,láz monnyon le!!!!!

Zsu,doki mit mond Marci lázára?Gyógypuszi neki is.Keményedésre nekem is pont a minap javasolták: Magnesii Citrici.Nekem ugyan még nem kell,de megjegyeztem én is.

Babim,enni muszáj.Mókus ügyben pedig ha kell,én segítek.Én is jártam,és színt vallok :oops: ,pénteken is elmentem a magam megnyugtatására.Jól is tettem azt hiszem.Már sokkal jobb.

Kép
v.andi
 
 


Szezsó,gratulálok a kiskönyvhöz.A szombati sztárfotó pedig egyenesen szenzációs.Én is akarok már ilyet :roll: :wink: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Szezso, nagyon jó a kép! Grat a kiskönyvhöz!! Leghitelesebb infó hordozóm szerint lesz uh is csütörtökön!
És ha végre sikerülne kiderítenem ki a védőnőm a 7-ből és kapok időpontot akkor nekem is lesz kiskönyvem.
Oh és pont ma vagy 10 hetes!

Andi, millió drukkom holnapra!

Ma voltam diab-os dokinál! Nem kell szednem a gyógyit, mért vc-rot 4.1 volt fél 2-kor. Szoros felügyeletet igénylek terhességem során azt mondta! Ja és gratulált a babához és közölte hogy tudom e hogy milyen szerencsém van h elsőre sikerült a dolog, ilyen eredmények mellett ami nekem volt!

Kép
kata05
 
 


Szilcsi, ZSu sajnálom a fiúkat :cry: gyógypuszi

Szezsó, örülök,hogy kicsit jobban vagy! dönörű a kis pocakpocok :lol: és a csúnya kiskönyvet fel lehet dobni matricákkal!

Andikám juj de várom már a holnapi uhut :lol:

Katám lesz :wink: :lol: én a védőnöi szolgálat ajtaján lestem ki.....akkor figyelj magatokra :lol:

Szilcsi majd elválik.... :lol:
Vendég
 


ZSu vigyázz magatokra.és a Magnesii Citrici tényleg jó :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Andi, drukk és gyere a hírekkel!!!(na és a képpel)

Boni, valahogy a védőnő hidegen hagy. Nálunk messze van a védőnő, így nincs kedvem odabuszozni. Ma addig nem szállok le a telefonról, míg ki nem derítem! Pénteken mentek szülőkhöz?

Kép
kata05
 
 


KAta védőnő engem is hidegen hagy.. a férfiakat jobban szeretem :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi drukk

igen megyünk, már nagyon várom! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Megjöttem az orvostól,minden rendben van.
Láttuk Junior [sziv]dobiját,Aranyhal elmorzsolt egy könnycseppet[pirul]
Ma végre felhívta az anyukáját,és közölte vele,hogy mától Nagymama[kuncog]a hívójele.
Kaptam papírt,hogy keressem fel a védőbanyát,és abban maradtunk,hogy a laborvizsgálatok után március 11.után találkozunk a magánrendelésén.

és maga Junior 1 cm teljes nagyságában:
Kép

Kép
v.andi
 
 


Hajrá Junior :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi, gratula!!!!!!!!!!! De örülök, vigyázz magatokra!

Kép
kata05
 
 


Andi! Hatalmas GRATULA! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!


Andi, hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök!!!

Marci ismét lázas. Ha nem múlik, holnap újra felhívom a dokit, merre hány óra. Csúnyán köhög még mindig, talán a náthája mintha múlóban lenne.

kispiskóta
 
 


Jó regeglt!

ZSu szegény ! elmúlt a láz?

KAta ma lesz a nagy találkozás napja kiváncsi vagyok... :lol: :lol: :lol: :lol:

Minedenkinek pocisismi meg pusssz

gaby eltüntél drága..jól vagytok,?
Vendég
 


Boni, igen! :D

Emlékeztek KZsuzsannára? Sikerült az első inszemük!!

Baba, jobban vagy? Nagyon eltűntél. Kezdek aggódni miattad.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Andi: gratulálok!!!!! :-D csini a kép :-)

Kata: remélem Te is kapsz képet :-)

Baba???

Gaby???

Zsu: jobbulást Marcinak! Keményedéseid?

Boni: a vonalzód (a ciklusos) jól megy? Már csak 6 nap a tesztig? :wink:

Kuzsannát én is olvastam :-D el is gondolkodtam, hogy igazából akiknek az inszem a megoldás, azoknak sikerül elsőre. Nagyon kevesen vannak, akiknek 2-3-4-5-6. inszem jön be :roll:

Szép napot! (Itt süt :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, köszi. A keményedések megvannak, már megszoktam őket. Szedem a magnéziumot, de a pihenést nem tudom kivitelezni.
Ma mész megint uh-ra?

kispiskóta
 
 


Boni, most nem lázas, 37,1. De már másfél hete nem megy 37 alá és ez zavar.

kispiskóta
 
 


Jobban vagyok.Beteg lettem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


dokit mikor hívod? engem is zavarna... fog akkor kizárva? nem kltrek egy vérvételtí,

Szezsó itt is süt
Vendég
 


Hát, ha nem változik akkor ma. Hétfőn voltunk nála, azt mondta akkor jelentkezzek, ha rosszabbodna.

kispiskóta
 
 


Nincs hőemelkedése se!!!! Hipp-hipp-hurrá!!!!

kispiskóta
 
 


:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsu: de jó, hogy nincs hőemelkedés :-) azért ha csak teheted dőlj le kicsit...

Boni: itt elromlott az idő, szállingózik a hó :roll:

Kata???

Babuci 37,5 mm és izeg-mozog :lol: nagyon édes :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, ma is voltál uh-n?

Az jó, hogy nem VOLT hőemelkedése, azóta újra 37,9. :( Szal, mint a mesében hol volt, hol nem volt.

kispiskóta
 
 


Megjöttem, nem volt uhu, majd csak a 12. heti lesz. Kaptam egy csomó papírt, hogy mit kell megcsináltatni, plusz a védőnő. Rákszűrést csinált.

Szezso, jó nagy babád van!

Kép
kata05
 
 


Zsu :cry: beszélj a dokitokkal...

Katám hajrá vizsgálatok, védőnő....és uhu... :lol:

Szezsó megkaptad a kilépőd? :lol: grt

holnap elutazunk..kedd regegl jövök...

mindenkit puszilok!
Vendég
 


Gyors kukk, Lali lebetegedett, lázas, ömlik a takony az orrából, kettőig se lát szegény, tiszta könny a szeme a takony miatt. :(
Andi, gratula, Kata, Szezso, ti is vigyázzatok magatokra!!!
Most lépek, ebédfőzés rulez. :roll: pusz

Kép
szilcsi
 
 


Ejnye-ejnye.Tessék gyorsan írni sokat,mert megjön Boni a családi kiruccanásból,és reklamálni fog :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma apósom volt a párjával a vendégünk,és elmondtuk neki a jó hírt.Öröm és boldogság.Holnap anyáinkkal tesszük ugyanezt:D .

Ki merre van hétvégén????

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Szilcs: remélem Lalóci javult...

Andi: én eddig mindenkinek telefonban mondtam el a jó hírt, vagy a szüleim adták tovább. Egyedül a nagypapámnak mondtam személyesen, jó volt látni, hogy örül :-)

Kata: de kár, hogy nem volt UH..na sebaj, majd legközelebb :-D

Boni: jó hétvégézést! Igen, megkaptam a kilépőm :-)

Zsu: Marci hogy van?

Babim: és Te?

Nekem nagyon "szuper" tegnap estém volt. Délután aludtam egyet, utána meg jól bedurrant a fogam. Nem mertünk kockáztatni, irány az ügyelet. Gyökérkezelés. Ahogy múlt az injekció hatása, úgy fájt utána egyre jobban. Végül kénytelen voltam bevenni egy Algopyrint, mert a hőm is elkezdett felkúszni. Most jobb, de megint 37,5 közelében járok :roll: Holnap reggel megyek a fogorvoshoz, hogy tömje be.

Szép napot! Én már nagyon unom a telet :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok én is egy kicsit, hátha lehet menteni a menthetőt, mert tényleg kikapunk Bonitól! :lol: :wink:

Szezso! Hú de sz@r is a fogfájás! :twisted: Kitartást, gyökérkezelés fúj! :? Egyébként remélem jól vagy!

Andi! Valentin napra nem is rossz hír! :lol: (Mi tavaly ezen a napon láttuk először UH-n! - ez volt az ajándékunk egymásnak)

Szilcsi! Már a múltkor is akartam kérdezni, hogy amikor nem alszotok éjszaka a fogzás miatt pl., akkor Lali másnap többet alszik, fáradt stb.? Vagy inkább félálomban, álomban sír, nyűglődik?

Babim! Kérdezhetek? :oops: Most egyből folyt. köv.?

Sonjus! Ti most már az új dokival élesben mentek? (na ez még félre is érthető!) :oops: :lol:

Kata! Kár az Uh-ért! Jaj én emlékszem külön határidő naplót vezettem, hogy mindig minden vizsgálat, meg amit előírnak meglegyen és akkor amikor kell! Aztán azon vettem észre magam, hogy szinte minden hétre jut valami! :lol: Annyira szép időszak! :lol:

Zsu! Nektek lassan 18 hetes UH! Akarjátok tudni, hogy fiú vagy lány? :roll: Marci hogy alakult?

Mi jól vagyunk! Forgunk hátról hasra, ettünk már almát, répát, sütőtököt. Répa a legfincsibb, úgy tűnik most! :roll: És szövegelünk ezerrel, főleg estére, mikor a legtöbb gyereknek már rég aludnia kellene! Ja és most először kiakadtam és egy kicsit erélyesebb hangon szóltam rá, hogy elég lesz a hisztiből és nyafiból! Ő meg jól kiröhögött! Gondolta, hogy jé de új és vicces dolgot csinált anya! Szóval ennyit a fegyelmezésemről! :lol:
Tegnap pedig mondtam neki, hogy most már tiszta anya-nyanya leszek, ha mindig nekem nyafog, hát az a kacaj az anya-nyanyára! :lol: Így marad az, hogy ha nyafog akkor odamegyek és megkérdezem, hogy mi a baj, mire ő mosolyog és én megyek tovább a dolgomra! Vagy elmagyarázom, mint egy felnőttnek, hogy mi a szitu. Ő meg jól okosan megérti! :wink: :lol: Vagy nem! :lol:

Ki hogy "ünnepelte" a Valentin napot? :roll:

Na mosógép lejárt! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Hú csajok, lesz itt nemulass, kapunk majd Bonitól rendesen!!! (cidricidri) :lol:

Bettike, Lali felébred, feláll az ágyban és sír vagy toporzékol, vagy egyszerre mindkettőt. Bemegyünk hozzá, letesszük vízszintbe, megnyugszik, és vagy visszaalszik, vagy fekszik és néz, de órákon át. Most bevetettük azt, hogy lefekszünk a kanapéra, ahol lát, mégsem kell ott ácsorogni mellette, és szépen előbb-utóbb nézés közben bealszik és akkor ki lehet lopakodni tőle. :D
Ha éjjel ramazuri van, nappal hamarabb elálmosodik és hosszabban alszik, de nem szeretm hagyni, inkább nyűglődjön picit délután, mert ha nappal kialussza magát, következő éjszaka megint balhézni fog. :roll:
Kipróbáltuk a Viburcol kúpot (homeopátiás végbélkúp fogzási és egyéb nyűgösség kezelésére), hát 1x kelt és aludt 12 órát. :lol:

Valentin-nap: itt volt anyukám, szuper volt! Apa nem nagyon volt itthon. :(

Kép
szilcsi
 
 


Bettike, Szezso:lelkileg alakulok, fizikailag jobban vagyok.
Bettike: féléves várólista van. Most azonnak lehetne folytatás, ha lenne fagyasztott bébi, de nem lett sajnos, pedig bőven lehetett volna, amennyi megtermékenyült. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba!
Örülök hogy jobban vagy!!!((((()))))

Bettike!
Nagyon édes lehet Máté! :D

Szezso!
Jobbulást!

Andi!
Holnap már 8 hetesek lesztek!Gratula!! :D

Szilcsi!
Lalikának jobbulást kívánok!

Zsu!
Hogy van Marci?

Sonja!
:( Most hogy tovább?Spontánkodtok?

Hogy vagytok kismamik???

Gabyról tudtok valamit?????Nagyon eltünt! :( :(
És Zöldi is... :( Tartja valakivel a kapcsolatot,vagy teljesen elszakadt tőlünk?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Betegeskedőknek jobbulást!
Hó és hetes fordulókhoz gratulálok!
Tiszta Tesco gazdaságos vagyok :D két mondatban letudtam mindenkit :oops:

Jöhetne már a tavasz, mert elég mufurc kedvem van :evil: Az élő fába is belekötnék.
Konkrétan semmihez sincs kedvem. Olvasó üzemmódban vagyok, de írni nincs kedvem :(

Várom a vérvétel eredményeim, és azt, hogy mit mond majd a doki. Pénteken megyünk hozzá.
Aztán majd lesz valahogy. Úgy még sosem volt, hogy ne lett volna valahogy, igaz? ;)
sonjus
 
 


No, kellett nekem emlegetni, megjött a vérvétel eredményem!
Ki mit lát?

1. ciklus 19.napja

LH 16,2 IU/l
ez meg van csillagozva és nem tudom, hogy mit jelenthet, így a ciklus 2. felében, hogy ilyen magas, mert a ref.: 0,2-6,5 :shock:

Progeszteron 39,63 nmol/l
ref.: 4,77-63,6

2. ciklus 3. napja

FSH 6,5 IU/l ref.:3,9-12
LH 4,9 IU/l ref.:1,5-8
Prolactin 148,4 mU/l ref.:27,3-525
Ösztradiol 39,8 pg/ml ref.:18-147
sonjus
 
 


Sonjus, én azt hiszem, ez a 3.napi jó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
A 3. napival nekem sincs gondom, csak a 19. napi magas LH-val, amit megcsillagoztak. De hogy mit okozhat, azt nem tudtam még kideríteni!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Bettike: mi nem ünnepeltük sehogy a Valentin napot. Illetve de...Apa elvitt a fogászati ügyeletre gyökérkezelésre :?

Ancsa: Gabyt én is nagyon hiányolom :roll: Zölddisznó pedig anno azt mondta, nem tud - ha jól emlékszem - 2 topikot követni, majd jön ha már lesz annyi ideje. Ha jól tudom, a 2008 decemberi babásoknál megtalálod a Várandósság témakörben...

Sonjus: szerintem minden eredményed szuper. Hány napos ciklusod van? Az LH szerintem azért lehet a 19. napon olyan magas, mert még közel voltál a tüszőrepedéshez. Ami tuti volt, mert a progeszteronod is jó :-)

Ma reggel tettem egy kört a fogorvosnál, kitisztította a gyökérkezelt fogamat. Pénteken lesz még egy jelenésem, akkor betömi. Ma este meg irány a háziorvos, a tegnapi láz miatt (csak este bírtuk levinni 38 alá...).

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Fránya fog :(
Átlagban 27 napos ciklusaim vannak.
sonjus
 
 


Sonja, Szezsoval értek egyet.Így nem íromle ugyanazt.

Szezsokám gyors gyógyulást küldök és mennek a gyógypuszik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?