Új privát üzeneted érkezett!

szia datolya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
halk gratulaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, Nita! Neked is (még egyszer)!
Remélem ezúttal nyolc hónap múlva ismét gratulálhatunk egymásnak!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya,
szia! :P (Nitával már ismeritek egymást? :roll: :P )
Gratula, a legjobbakat Neked is! :D

(Nagy fiaink egyidősek! :P Tiéd is elsős? És látom, Nálatok is a magyar nevek jönnek be! :wink: Enyém Manó: Bánk :P )

tillidian
 
 

 
 

Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm.
Igen, spontán terhesség.
2009.01.01. úgyhogy elvileg 5 és fél hetes vagyok.
Nagyon izgulok, hogy mindent rendben találjanak
pocok
pocok001
 
 


Ajándékba kapott, de párom által nem használt márkás férfi pólók, ha esetleg valakit érdekel. :)

http://teszvesz.hu/item549677199_markas ... somag.html

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Pocok,
akkor együtt fogunk haladni! :wink: (nekem is 09 01 01 :P , de nekem lombik...pénteken derül ki, hány babónk van :roll: )

tillidian
 
 


Tillidian! Szuper! Gratulálok! Gondolom sok mindenen vagytok túl. :) De a baba, babák a lényeg :)
Akkor volna is pár kérdésem. Neked is szokott néha fájdogálni a pocakod?
Pocok
pocok001
 
 


Igen, a beültetéstől 5. napon kezdtem görcsizni, de nagyjából a 15. napon megszűnt (most csak ritkán érzem). + 8. naptól mellfeszülés és derékfájás (már ez sincs).
Nálad?

tillidian
 
 


tillidian igen ..datolyával ismerjük egymást a vetélős topicbol... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem erősödik a tesztem.
Úgy elvagyok keseredve.
Ti nézitek?
Ha uhun volt petezsák akkor miért nem erősödik? Közben meg iszonyatos hányingerem van.

Kép
baba1973
 
 


Teljesen azonosak a tüneteink. Nekem a hasam még néha fájdogál, de már lényegesen kevesebbet.
Étvágyad, étvágyatok van? Mert nekem nagyon nincs, mire végre rájövök, hogy mit ennék, addigra az sem kell .
pocok001
 
 


baba minden oké...nyugi....ha az uhun rendben találtak minden semmi ok az aggodalomra.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Baba! Nekem is lett gyengébb tesztem. Szerintem ez attól függ, hogy mennyit ittál, illetve hogy mikor csináltad.
pocok001
 
 


Sziasztok!

Tillidian
Nitával már ismerjük egymást másik topikból.
Tényleg egyidősek a fiaink. Szabi is elsős. És igen, szeretjük a magyar neveket, bár nehéz volt két fiúnevet is találnunk, ami mindkettőnknek tetszett a férjemmel. Ha most is fiúnk lesz, akkor kemény fejtörést fog okozni a névválasztás, bár már szívesen törném a fejem.

Baba,
ne aggódj a teszt miatt, a hányinger egyértelműen jó jel.

Pocok,
már kezdtem megijedni, hogy valami nem stimmel velem, mert mostanában nekem sincs étvágyam és ez nálam nem megszokott. De ha már ketten vagyunk így terhességi tünetként kezelem a dolgot :wink: .

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya nem teszel ki vonalzot?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok én is,ha minden jól megy okt.3-ra vagyunk kiírva. Kicsit félve írok még,mert okt.-ben a 10.héten volt egy missed.ab-om...
Remélem most minden rendben lesz. Dokinál már voltam,elvileg minden ok.
jovana
 
 


Szia, Nita!

Most még nem, tudod kicsit parás vagyok, ami gondolom majd akkor múlik el, ha kezemben tarthatom harmadik szép és egészséges gyermekemet. Azért előbb-utóbb lesz vonalzóm is, most még kicsit korainak érzem.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya,
vonalzóval én is így vagyok :roll:

Jovana,
nagy drukk, most minden rendben lesz!!!
Mindenkinél! :D

Baba,
hagyd a teszteket, ha már voltál UH-n! :wink:
Mikor mégy szívhang-kukucsra?


(én nem tesztelek, várom az UHt pénteken!)

Sajnálom a hányingeres-étvágytalanos tüneteket...
nekem épphogy farkasétvágyam van! :shock: a vasszeget is megenném, még éjjel is fölkelek, vagy hajnal 5 körül, mert úgy korog a hasam, hogy nem tudok aludni :lol: - máris híztam 2 kilót :shock:

tillidian
 
 


Jovana,
sajnálom az előzményeket! Drukkolok, hogy ezúttal minden rendben legyen!

Tillidian,
én az étvágytalanságot nem sajnálom annyira, nem baj, hogy most még nem hízok (majd bepótlom :D , de minek :roll: ).

Látom van a csapatban egy-két hozzám hasonló éjszakai bagoly.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok Lányok!
Búcsúzni jöttem, ugyanis a két pozitiv tesztem után ma reggel el kezdtem vérezni, elég rendesen, mint a menses, igy biztos nem bevérzésről van szó. Valamiért ennek most igy kellett lennie.
Mindenkinek jó pocakos időszakot kivánok, és kivánom, mind mindannyiotoknak nagyon szép és egészséges babája szülessen októberben.
Kellemes kismamaságot a még ezután csatlakozóknak is!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Búcsúzni jöttem, ugyanis a két pozitiv tesztem után ma reggel el kezdtem vérezni, elég rendesen, mint a menses, igy biztos nem bevérzésről van szó. Valamiért ennek most igy kellett lennie.
Mindenkinek jó pocakos időszakot kivánok, és kivánom, mind mindannyiotoknak nagyon szép és egészséges babája szülessen októberben.
Kellemes kismamaságot a még ezután csatlakozóknak is!!!
Vendég
 


Kedves Angie!
Sajnálom.

Jovanna
Szerintem a pozitív gondolatok segítenek! Makk egészséges a baba!

Ti hogy raktatok fel vonalzót? Bár még csak orvos után szeretném felrakni.Köszi!
pocok001
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk UH-n, van egy 9 mm-es petezsákom, de még nem látható benne az embrió, 3 hét múlva megyek vissza, remélem nem fog megjönni és szépen elkezd fejlődni a kis embriónk. Én azt hittem már 6 hetes vagyok, de a doki szerint 4-5, mondjuk elképzelhető az is, mivel szoptatok nem lehet tudni mikor volt peteérés.

Angie! Sajnálom én is.....

Baba! A teszt egy idő után nem erősödik, mivel van neki egy telített állapota, ami után már hiába locsolod a hormonnal nem lesz erősebb.
gombahölgy
 
 


Angie,
nagyon sajnálom!!!! :cry: Nagy ölelés Nektek!!!
(Addig is, míg megérkezik a várva-várt kistesó, ölelgesd Szilárdkát - engem mindig Manóm lendített át a nehéz időszakokon, abbyi szeretetet adott... :roll: :P )

Gombahölgy,
ez nagyon jó hír! :) Szoptatás mellett? :shock: Mennyi idős a Kicsid?

tillidian
 
 


Sziasztok!
Sok gratula az új csatlakozóknak:) Hogy telt a hétvégétek?
Én szerdán megyek kontrolra a dokihoz, remélem addigra teljesen megnyugszom, mert az örökös aggódás a legrosszabb a babónak. :roll:
A hasam még sokszor húzódik két oldalt, mintha izomláza lenne:), és nem tudom begombolni a nadrágomat:) - szerencsére más tünetem nincs. Én inkább szintén éhes vagyok, mint Tillidian :lol:

Angie
Sajnálom én is, de fel a fejjel, legközelebb bizotsan összejön a kistestvér:)

Baba
Szerintem sem kell több teszt, ha már látták UH-n, biztosan minden rendben van:)

Gombaholgy
Gratula az UH-hoz :P

Jovana
Megértem, hogy aggódsz, de próbálj pozitívan gondolkodni, főleg ha a doki is megnyugtatott :)

Egyébként mikor kell az első vérvételre menni? Titeket mindenről tájékoztattak alaposan? Nekem vannak hiányérzeteim - bár még emlékszem kb mi volt 5 évvel ezelőtt..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok lányok!
Nem jelentkeztem pár napig, mert nem tudtam bejelentkezni az oldalra, hibát jelzett, nem tudom miért :roll:

Drága Angie!
Szomorúan olvastam, hogy mi tortént. :cry:
Legkozelebb biztos sikerulni fog :wink:
A 2009. decemberi topikhoz mit szólnál ? :)

Gombaholgy,
gratula az UH-hoz :)

Jovana!
Udv koztunk és drukk,hogy minden rendben legyen ezúttal! :wink:

baba!
ne tesztelj állandóan, teljesen felesleges! Próbálj pozitívan gondolkozni,hogy minden rendben van, az állandó aggodalmaskodással csak ártasz magatoknak!

a tobbieknek is udv., hogy vagytok? :lol:


A múlt héthez képest elég jól vagyok, ami nagyon nagy orom számomra, mert eléggé rosszul viseltem az undort, hányingert, de foleg az állandó fejfájást mellé! Rendes fott ételt nem is tudtam enni és egész nap szinte csak fekudtem, semmihez sem volt erom.

A fejfájásom megszunt, az undor és a hányinger még jelen van, de azért azt már megtanultam kezelni :wink:
ginuska
 
 


Sziasztok!
Angie! Sajnálom, szerintem én is így járok.
Felhívtam a dokit aki azt mondta, hogy az bizony nagyon rossz jel, ha legalább 2 naponta nem erősödik a teszt. Ma látni akar.
Délután megyek hozzá.
Már biztos vagyok bennt, hogy vége.....

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Angie, nagyon sajnálom, remélem hamar jelentkezik majd a kistesó!

Baba, ne add fel előre! Kíváncsi vagyok, mit lát a doki!

Gombahölgy, drukkolok, hogy három hét múlva már dobogó szívet lássatok az UH-on.

Lányok, lehet, hogy ez a pár nap ilyen negatív gondolatokkal telt, mert én is úgy érzem, hogy valami nincs rendben odabent. Tegnap felhívtam a dokimat egy tenyésztés eredménye miatt (ami csodák-csodája jó lett), mondtam neki, hogy van egy pozitív tesztem, aminek nagyon örült és mondta, hogy jövő héten látni szeretne. Innentől kezdve elindultak a hülye gondolataim, kétszer jól begörcsöltem és már a terhességi tüneteket sem érzem.
Nyugodtan küldjetek egy virtuális pofont, hátha az helyretesz! :roll:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sziasztok!

Én sem tudtam belépni tegnap, pedig többször is próbálkoztam- :evil:

Angie, nagyon sajnálom, remélem azért megmutattad magad orvosnak!

Baba, nem értem miért tesztelgetsz, ha egyszer az uh. már látta a babát :?: :shock: Reméljük a mai vizsgálaton minden ok lesz és megnyugszol végre. Nem tesz jót neked ha ezzel sokkolod magad. A dokit sem értem telefonon miért mond látatlanban bmit is :?: :!: No comment.

datolya, ne hallgass mindig az agyadra. Küldöm a virtuális pofont. :lol:

Nálam a vizsgálaton látták a petezsákot szívhang azonban még nem volt. Két héten belül vmikor újra megnézik. Azt még nem beszéltük meg, mikor.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Lányok!!!!!

Baba,
nyugiiiii!!!!! Agy kikapcsol, pihenget!!! Gyere délután, nagyon szurkolunk!

Datolya,
jó nagy fenékberúlás megy!! :D Tessék megvárni, mit mond a dokibácsi!!!
(elmondanám: nekem a pozitív vérvétel óta semmilyen tünetem nincs! Pénteken megyek UH.ra, addig no agyalás!!! - ha pedig úgy kell lennie, hogy most nem, akkor majd legközelebb! Én 6 év alatt megtanultam a türelmet... :roll: )

tillidian
 
 


Nagyon aranyosak vagytok! A tarsasag miatt is sajnalom a bucsuzast! Azert ha osszejon hamarosan, mindenkepp jelentkezem. Baba! Ne ird le meg, bar jobb rakeszulni a rosszra is. Nekem Szilard elott volt egy hasonlo esetem, akkor jobban megviselt. En inkabb halas vagyok hogy ilyen csodasan vagyunk megalkotva hogy a szervezetunk kiszelektalja ami nem egeszseges. Sok puszi a babalakokra! %-)
Vendég
 


Tündér, Tillidian!
Köszönöm a pofont és a fenékberúgást, azt hiszem hatott! Türelem terén sajnos nem vagyok elkényeztetve, nem tudom 6 évet hogy bírtam volna ki ( valószínűleg sehogy)!

Tillidian, a hat év alatt nem estél teherbe, vagy nem maradtak meg a babák?

Tündér, mikor voltál dokinál?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Baba,
kérlek ne add fel elore, én a tesztekben nem bíznák annyira! A dokitól is kicsit felelotlenség, hogy már elore illyet mond. Nagyon várunk vissza és reméljuk, hogy jó hírekkel jossz! :wink:

Angie, igen én is úgy gondolom, hogy ezeket a korai vetéléseket úgy kell felfogni, hogy a természet megoldja magától, ha valami ott bent nincs rendben, és ennek így kellett lennie!
:roll:

Datolya, tolem is megy neked egy jókora virtuális tasli :lol:
felejtsd el a rossz gondolatokat, nyugi, csak pozitívan!!!!
Nekem is néha még begorcsol a hasam, de napról napra egyre ritkábban!
ginuska
 
 


Tundér,
már vártam, hogy mikor írsz!
Hát igen, még kétesélyes volt szombaton a dolog, hogy fog-e látszódni már vagy sem a szívhang az UH-n! Mindegy, majd legkozelebb!
De legalább azt tudod, hogy jó helyen van a bogyó :lol:

Márcsak 1 nap, és megyek én is dokihoz a 2. UH-ra meg vérvételre!
Pontosan 7 hetes leszek aznap, kicsit izgulok de már nagyon várom :D
ginuska
 
 


Baba! Szorítunk! Tuti nincs semmi baj!
Valami tényleg van a levegőben ezek szerint... Mindenkinek negatív gondolatai vannak, voltak.
Minden rendben van! Én is ezt mondogatom magamnak. Egészéges, gyönyörű és okos! :)
Holnap megyek dokihoz. Izgulok.
pocok001
 
 


Datolya, Ginuska: szombaton voltam. Én gondoltam, hogy még korai lesz (ezen a héten kellett volna mennem, most már biztosan látszódna a szívverés). De muszáj volt felhívnom a dokit, mert pisilésnél fájdalmaim voltak (gyakran előjön a hólyaghurut sajnos ha nem iszom eleget és egy kicsit genyásabb az idő. Annyira érzékeny vagyok rá, hogy rögtön előjön. Fene bele. :evil: ) Mivel nem akartam, hogy bmi gond legyen emiatt, most meg nem akartam magamat csak homeobogyókkal kúrálni, inkább hamarabb felhívtam a dokimat. Ő mondta, hogy akkor menjek is be hozzá és meg is néz. Most a vizelet vizsgálat eredményére várok és arra hogy levegye a tenyésztést.

Kép
Kép
tündér09
 
 


screen: holnap várjuk a híreket! :)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér, akkor tényleg kicsit korai lett volna a szívhang. Mire legközelebb mész már biztos hallani majd. Remélem negatív lesz mindkét vizsgálatod és nem jött elő a hólyaghurutod.

Baba, Screen :?: :?: :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Screen, Baba
SZorítok én is:)

Pocok, Gina
Ti is holnap mentek akkor kontrollra? Én is...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Ozike,
én csutortokon megyek .... :)
ginuska
 
 


baba hajrá...megy a drukk............... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok leanykak:)

Eloszor irok ebbe a Topicba mivel 4 napja lettem en is boldog pozitiv:)

Egy kerdesem is van rogton:

Csutortoknel elobb nem tudok eljutni az orvosomhoz igy most para hegyek vannak a fejemben. A menses elmaradasa idopontjaban barnazgattam, alhasi fajdalmaim voltak (ekkor teszteltem az elso pozitivat.) Ez 6.-an volt. Azota is tart nalam a barnazas, alhasi (feszito) fajdalmaim vannak. Reggel csekely, estere erosebb fajdalmak, a barnazas is egyenesen aranyos a fajdalom szintjevel.

Kelek irjatok ha hasonlo dolgokat eltetek meg!

Koszi elore is:)

sünciboglya
 
 


Szia Sünciboglya! :P

Barnázás, görcsök: alacsony a progeszteron szinted, azonnali pótlás kell!!!!!!!!!!!!!!!! (Nem tudsz holnap beugrani a dokihoz? Utrogestant kéne felíratni, napi 3X2-t - gondolom!, de hozzáteszem: ez csak az én laikus tapasztalatom :)

Datolya,
Manó 20 hónapos kora óta (tehát 2003 márciusától) próbálkozunk. Azóta egyszer sem volta terhes :oops: csak most :D (4 inszemináción, 4 lombik-stimulációnk, 3 beültetés volt, ezelőtt mindig 0 volt a HCG, most a 3. beültinél - 3 babót hoztunk haza - 467 :D )

2005-ben volt a mélypont, mélységes depresszióba estem - senkinek nem kívánom. Rengeteg akaraterő, Férjem és Kisfiam kitartó szeretete és egy fantasztikus kineziológus segített ki belőle (egész nyáron hozzá jártam :)) - és most úgy mentem a 3. lombikra, feltöltődve, boldogan, hogy biztosan eljött a mi időnk :)

Pocok, Drága,
kizárólag pozitív gondolatok léteznek! :D - és igyekszem ezt sugározni Mindenkire! :P

Várom a híreket Rólatok! :)
(nekünk még 3at kell aludni...)

tillidian
 
 


tillidian,

sajnos a dokim csak csutortokon rendel legkozelebb. Az Utro jo lenne szerintem is, viszont magas a bilirubinom igy a tabletta helyett szerintem csak kupot fognak adni. Azt pedig nem tudom milyen lehet, nincsenek igazan ertesuleseim rola. Bar a hatoanyag ugyanaz....

sünciboglya
 
 


Sziasztok!
:( Nagyon el vagyok keseredve. 12mm-es a petezsákom ami jó méret, de semmi keringés nem látható a 4mm-es tündérkémben.
Elküldtek vérvételre is, a kórházba kisírtam az ismerősömnél, hogy küldje akutan a laborba a vért. 2600 körül kellene minimum lennie és nekem csak 325. Felhívtam a dokimat az eredménnyel. Ő azt mondta, hogy sajnos ez ekkora terhességgel összeegyeztethetetlen. Szóval nem életképes terhesség.
Most várunk egy hetet. A doki szerint, ha szerencsém van akkor spontán leszakad, de ha nincs és tovább nől, akkor művi úton meg kell szakítani.
Hát ez van.
Nagyon rendesek vagytok velem, hogy igy drukkoltatok nekem.
Nagyon jól esett. Sajnos hamarosan nem ebbe a topikban a helyem amit nagyon sajnálok.
Mindenkinek boldog, élvezetes babavárást és gyönyörű babákat kívánok.

Kép
baba1973
 
 


baba kérlek ne.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


baba 1973

Kerlek ne keseredj el!!! Ha most nem sikerul a baba akkor gondolj arra hogy hamarosan itt leszel ismet ebben a topicban es bizonyara maradsz is egeszen a szulesig!!!!

Drukkolok neked !!!

sünciboglya
 
 


Baba, nagyon sajnálom! :cry: Remélem hamarosan sikerül !

Tillidian, sajnálom, hogy ilyen hosszú és nehéz út áll mögöttetek, de örülök is, hogy itt vagy!

Sünciboglya, üdv itt! Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de látom Tilli már megtette. Maradj itt velünk jó sokáig!

Nita, nagyon "hallgatag" vagy....

Remélem holnap Screen jó hírekkel jön!

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Baba! Ne keseredj el, majd megyunk meg a novemberi vagy decemberi topikba egyutt. En mar teljesen tul tettem magam, hidd el az elet tudja a dolgat! Gyonyoru babokat fogsz te meg tologatni, meglatod! Es miert ne irhatnank akar ide is, amiert majd egy kesobbi topikba fogunk tartozni. Fel a fejjel mindkettonknek!!!
Vendég
 


Baba: a tickered szerint még nem is lehet szívhang!!!! Ne add fel, reménykedni kell. Hallottunk már olyat szerintem mindannyian, hogy jól ráijesztettek valakire aztután egészséges babát szült. Várj még mindenképpen mielőtt belemész bmilyen műtétbe. Bár a HCG eredmény tényleg nem biztató.:(

Sünciboglya, szerintem is mielőbb el kellene menned a dokidhoz. Nézzen meg, mondjon ő szakvéleményt. Mi itt látatlanban és hozzá nem értőn nem tudunk neked szakmai tanácsot adni. Ne várj senkire, erőszakold be magad a munkahelyére ha kell. Mielőbb elkezdi a kezelést, ha szükséges, annál nagyobb az esély a sikerre.

(Amúgy nem vagyok ennyire erőszakos, de ebben a kérdésben nem ismerek tréfát. Sajnos kaptam néhány pofont rossz orvosi hozzáállás, na meg persze a természet akarata miatt. :? )

Till, akkor jól értem, hogy 3 babát vársz? Gyorsan leszel nagycsaládos, ha mindhárom baba megszületik. :P Reméljük a legjobbakat. Nagyon becsülöm azokat, akik képesek végigcsinálni az inszem és a lombik programokat. Amennyi kezelésen és gyógyszeres előkészítésen kell végigmenni..., nem beszélve a lelki háttérről. Nem tudom képes lennék-e ilyenre, ha nem jött volna össze a baba természetes úton. :roll:

Kép
Kép
tündér09
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?