Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Borzasztóan sajnálom! :roll: :cry: Hányadik hétben voltál?

Mabe!
Szép poci! :lol: Jó vékony vagy! :wink:

Nitacska drukk holnapra!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi köszi.....és ti hogy vagytok? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


S.Orsi, szóhoz sem jutok! :cry: Nem te voltál mostanában beteg? Lehet az játszott közre...Sok-sok erőt kívánok!!

Móka, mi volt?

Kép
kata05
 
 

 
 

Orsi!

Nagyon sajnálom! Itt sokunknak vannak angyalkái, hidd el, vigyáznak majd egymásra!

Mabe!

Szépen létszik a poci! Irigy vagyok, én már most olyan pocit tudnék mutatni, hogy simán 6 hónaposnak néznétek. Kövér nem vagyok, de a hasam.... :cry: a terhességek miatt eléggé megnyúltak a szalagok és a bőröm sem szép...

Kép
arvaerika
 
 


a bőrőm az nekem se szép...sajna striák vannak az előző terheségről rajta.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mabe, Uramatyám, irigy vagyok :oops: Persze, már szépen látszik a picikéd, de ilyen tök jó lapos hasat 8) Ilyenről én már csak álmodni merek :oops:

Még nekem is akkora hasam van, hogy 6 hónaposnak simán elmennék 8) a striákat megúsztam, de has az maradt :?
Vendég
 


hasam is van bőven...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, én is szeptemberre várom a babámat, mármint inkább úgy fogalmaznék, aug. végére :D

Nagyon boldogok vagyunk.

Kép
bububébi
 
 


bububébi gratula!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon szépen köszönöm!

Holnap megyek vér-viz.vizsg-ra, ekg-ra... kicsit ellustálkodtam a dolgot, mert már 3 hete megvan a beutalóm :oops:

9+1 hetesen a babánk (remélem, sikerül): Kép

Kép
bububébi
 
 


bububébi remélem holnap már én is dicsekedhetek uh képpel..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, eljött a te napod! Drukkolok és gyere minél hamarabb!

Bububébi, gratulálok a babócához!!

Szerintetek, ha elkapjuk az influ-t az milyen hatással van picúrra? (na én még nem kaptam el). Ti mindannyian otthon vagytok már vagy van aki dolgozik(mint én is).

Kép
kata05
 
 


Bububébi!

Szép a bébid! Írsz magadról?

Nita!

Várjuka híreket!

Kata!

Az influ-tól én nagyon félek, semmilyen vírusfertőzés nem jó a babának, pláne nem az elején. :cry: Remélem sikerül megúszni.
Én otthon vagyok, de ez sem jelent garanciát, hogy az ember nem kapja el. Te mit dolgozol és meddig tervezed?

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok! :)


Orsi, annyira sajnálom.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Anna, köszönöm a dicséretet, igen, én sütöttem a tortát :) Nyugi, a hematóma nem fog gondot okozni, biztos vagyok benne, hogy felszívódik majd!

Tegnap voltunk mi is UH-n, hála az égnek minden a lehető legtökéletesebb, volt szívhang is. Másfél centis :) Még mindig megdöbbenek a piciségén, s magán a tényen, hogy ilyen csöpp kis pontocskából egy ember válik... fantasztikus! Következő randink a dokival a 12. heti UH március elején.
Kép
A kép nem a legjobb, párom készítette telefonnal, de több, mint a semmi ;)

vicger
 
 


Vicger!

Édes a kisbébi!

Tudsz nekem segíteni? Próbálok az összes gyerkőcről vonalzót feltenni,de csak ezt a kettőt engedélyezi, túl hosszú az aláírás.
Hogy kell csinálni?

Kép
arvaerika
 
 


Erika megpróbálom. :)

Szóval a linket le lehet rövidíteni ilyen formán. A lényeg bent marad:
http://m1.lilypie.com/USIWp1/.png[/img] a sor elején még ott van egy zárójeles -img- csak azért vettem el, mert így a vonalzót dobta fel :)
s így elférnek a vonalzók :)
remélem nem túl zagyva.... :oops:

vicger
 
 


Kösz, valamiért nem megy :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Lanyok!
koszi a kedves szavakat! Valaki kérdezte: kb 10 hétben tortént a dolog és igen a 6. hét kornyékén nagyon beteg voltam, virusos hasmenéses jarvany volt és az egész csalad nagyon nehezen gyogyult ki belole. Az influenzat mi még nem kaptuk el.

Néha majd bekukkantok hozzatok olvasoként, addig is Vigyazzatok magatokra!

Talan osszefutunk majd még mashol, maskor...

Orsi
s.orsi
 
 


Kedves Orsi! Én is nagyon sajnálom, ami veletek történt.

Astrid! Nagyon köszönöm a biztatást.

Nekem is vannak csíkok a hasamon, de ha a férfiak büszkék lehetnek a harcokban szerzett hegeikre, én még büszkébb vagyok ezekre a csíkokra.
Én eddig fogytam. folyton alszom és nincs étvágyam.

Kriszti, szép a kisbabád!

Bububébi, a vérvizsgálatra én se fogok rohanni :wink:

Nitacska, nagyon kiváncsi vagyok mi van veletek!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó reggelt, vagy valami hasonlót!

Én itthon vagyok és nem dolgozom, mert éppen munkát kerestem, amikor kiderült, hogy babát várok...
Ez egyrészt jó, mert pihenek, másrészt anyagilag húzósabb...

Este olyan rosszul voltam, hogy bevettem egy Algopyrint, mert a derekam majd le szakadt.(nálam a betegség mindig valamire ráhúzódik, általában a derekamra.)
Még ezt tetőzve az 5 kilós macskánk ráugrott a hasam alsó felére reggel. (Próbálom kerülni velük a közvetlen kapcsolatot.)

Amúgy ki hány hetente megy UH-ra? Csak én vagyok az aki legszívesebben minden héten ott ülne a dokinál?:D (Gondolom nem.)
Legközelebb márc. 4-re kértem időpontot, mert azt mondta, h. 3-4 hét múlva. Addig olyan sok idő van még...
:wink:

Akkor megnyugtat, hogy nem csak nekem van olyan pocim, mintha már nagyobb terhesség lenne.:)


Bár így is örülhetek, mert közel 10 kilót fogytam az elmúlt hónapokban, ami most nagyon hasznos... :lol:

Vicger, bububébi!
Szépek a babák. Grat.
hajnalocska
 
 


Hajnalocska, azért vigyázz magadra :) A fogyáshoz nagy gratula, nekem nem jött össze, Pocaklakó nem várta meg, míg befejezem a diétát :wink:
Várpalotára jártam gimibe, s a nagynéném is palotai :D

Ja, uh-ra legközelebb március 5. körül megyek a 12 hetesre. Elég messze van még :roll:

vicger
 
 


Kép
sziasztok.....ime itt az én kis 3 mm-es babom.......már pulzál a kis szivecskéje!!!!!
viszont sajna van méhszájsebem:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska, nagyon cuki! :) :)

A méhszájsebbel ilyenkor mi a teendő?

vicger
 
 


Sziasztok,vagyok ám én is,de eseménytelenül telnek a napjaim.

Nyugis,dolgozós hétköznapok.

Orsi,nagyon sajnálom.Jó,hogy néha benézel,és hírt adsz magadról.

Nitácska,gratulálok az óriás Bébihez.Ilyenkor mi a teendő a sebbel???Nekem sose volt még.

Kata,szerintem sem jó semmilyen betegséget elkapni.Én dolgozom,gyerekem most ment át az influenzán.Kopkop,eddig okés,nem kaptam el.Citrus féléket sokat,és gondolom eszed a vitamint Te is.Nekem a tavalyi vetélésemkor bronchitisem volt,gondolom ez okozhatta.Így utólag lehet,jobb is így.

Vicger,neked is gratula a kis másfélcentishez :lol: Húú,de messze van március eleje.Istenke éltesse sokáig a Nagy Fiadat!

Zsófi,ezek szerint neked is elmúltak a rosszullétek.Szuper.Most már kényelmesebb a picikre koncentrálnod.

Mabe,óriáspocak.Fénykoromban sem volt ilyen pici pocakom.Ezk szerint te is az a típus vagy,akinek majd csak pocija lesz :wink:

Mano,kérnék tőled egy szívességet,Kijavítanád a nevem a táblára.Muszáj voltam rövidíteni,és újra regisztrálni.Köszönöm.

Nálam minden okés,kiemelkedő tünet nincs.Hamar kidőlök este,és néha fájogat a hasam,de nem görcsölök.Gondolom növekszik Junior.11-én lesz a következő UH,remélem akkor már hivatalosan is kismami lehetek.Gyerekem megírta a pórfelvételit.63 pontot sikerült neki begyűjtenie.Ehhez a hozott pontok,remélem felveszik,ahova szeretne menni.

Kép
v.andi
 
 


Orsi!

Nagyon sajnálom! :(

Mabe!

Hú, mekkora poci! :D:D
Nekem nincs, illetve alapból van, de a babás keménységet még nem érzem. Az előző alkalommal 12 hetesen vették először észre idegenek. De aki nagyon vékony, és a poci is úgy nő, annál nagyon hamar lehet (van ismerősöm, akinél én kérdeztem rá, mert volt pocija (pedig vékony) és kiderült, még csak 6 hetes...). Ugyanakkor van, akin 6-7 hónaposan sem lehet nagyon észrevenni.

Beutaló: nekem kéne kérni a háziorvostól, de nem akarok betegek közé menni, főleg most. Majd rákérdezek telefonon, hátha megírja és odaadja a férjemnek is...

Vicger!

Komoly kép! :D:D

Erika!

Az a weblap, ahol csináltad a vonalzót, túl hosszúra csinálja akkor is, ha elhagyod azt, amit Vicger írt, de tudsz még rövidíteni: a "http://newtickers.bump-and-beyond.com" részt írd át "http://www.bump-and-beyond.com"-ra, így is működik, de 7 karakterrel kevesebb vonalzókként. Ez összességében épp elég lesz...

Hajnalocska!

Én csak a kötelező UH-kra megyek (12., 18., 30. hét), és orvoshoz is csak valószínű ekkor, meg még max. 1-szer. Az orvosom nem ragaszkodik hozzá (mert egyébként ált. 4 hetente kell menni, akkor is, ha épp nincs semmilyen aktuális vizsgálat), mert messze lakunk, és körülményes eljutni hozzá. Ha gond van, hívom.
Az látszik, legközelebb febr. 16-án megyek, aztán valószínű csak ápr. elején.

Nitácska!

:):)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Kép Babu02.05.

Kép

Kép
móka:)
 
 


Szóval itt van a kis gubacsunk!
2 cm-es, elég durva, h milyen kis pötty..

A kép most nem olyan éles, mert pont levegőt vettem, de azért látszik, ott van!!!!! S nagyon kis erős szívecskéje van...
(A Tesókája nagyjából felszívódott, szerencsére probléma mentesen)

Segítek, ha nem megy:D
Bal oldalon van a fejecskéje, s a feje fölött van a szíkhólyag, amivel játszik :wink:
Március elején megyek én is legközelebb uhura.. iszonyú messze van :shock:

Mabe a pocid nagyon szép, köszi , h most frusztrálva érezhetjük magunkat :wink:

Mindenki vigyázzon szépen magára a göthös időszakban!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Bububébi üdv!!

Hajnalocska, én dolgozok, s amíg nem megerőltető.

Bár a nyári hónapokat szívesen tölteném a Balcsi mellett!!
Tök jó lenne, ha nem lennék egyedül, de lehet, h a barátnőm is bebabásodik addig, s akkor megyünk együtt.. :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka,gratulálok a kis gubacshoz!Örülök,hogy minden rendben veletek,és Tesókája is problémamentesen felszívódott.

Ha te ma 8+2,akkor én is ekkora babácskát látok majd szerdán.Juj de jó!

Kép
v.andi
 
 


Móka, nagyon cuki! :) :) :)


Én most rákattantam a ropira. Úgy néz ki, hogy ez az egyetlen amit úgy meg tudok enni, hogy utána ne legyek rosszul. Amivel nem is lenne baj, mármint a rosszul léttel, de akkor is brutál hányingerem van, ha nem eszek.... :(

vicger
 
 


Köszönöm a segítségeteket vonalzó ügyben, valahogy megoldottam, most már hagyom így.

Nitácska,Móka!

Jók nagyon a képek!

Én is legszívesebben hetente mennék uhura, de legjobb lenne itthonra beszerezni egy ilyen masinát :lol:
Mi egész nap szinte lent lófrálunk, mert annyira jó idő van, az előbb 16 fokot mutatott a hőmérő. Azt hiszem lesz ennek még böjtje... :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Köszönöm a pocakom dicséretét!

Én itthon vagyok táppénzen. A lombik miatt, a veszélyes munkahely miatt...

UH-ra elvileg 2 hetente járok... de ha jön valami paratényező, akkor megyek soron kívül is :wink:

Nagyon édesek a babákok :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem még a 20. héten nem nagyon mondták meg idegenek, hogy babám lesz, hordtam a régi farmereket, derékban is, egyáltalán nem nőtt a hasam, aztán lehet később megindult volna, de azt már nem tudom meg.

Ma voltam első UH-n, van szívhang, ez kipipálva.
De szinte rosszul lettem, a sok kismama, meg az NST hangtól bepánikoltam.

Legközelebb március 11., addig is nyugi van.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Erika, de jó nektek... itt köd van, meg nyálkás minden... tegnap is esett az eső, éjjel is. Viszont tényleg nincsen hideg, kb 8 fok lehet.

mabe, a pocakod tényleg irigylésre méltó :) Igaz, engem a párom nem győz nyugtatni, hogy én vagyok a világon a legszebb és a legcsodálatosabb nő, és rajongva imád :oops: , de én vagyok olyan hápé, hogy stresszeljek a kilóimon. :evil:

Betti, örülök, hogy minden rendben. Most mekkora a pocaklakód?

vicger
 
 


Bububébi!
Üdv itt! Ha jól látom, pont egyidősek vagyunk! :lol: Vizsgálatokkal még nem éstél el, én csak szerdán megyek védőnőhöz a beutalókért. :wink: :lol:

Nitacska!
Gratula a kis Drágához!!! És a pulzáláshoz!!! :lol:

Móka!
Gyönyörű babó, örülök, hogy minden jól alakult. Persze jobb lett volna, ha marad a tesó, de ha már így történt, akkor szerencse, hogy megoldódik. :wink:

Betti!
Gratula neked is!!! :lol:

Vicger!
Te Babádhoz is gratula!

Uh: mi eddig két hetente mentünk, most egy kicsit sűrösödni is fog, mert hétfő meddősségis doki, szerdán saját doki, jövő hétfő pedig genetikai uhu, szóval 1 hét alatt 3x láthatjuk majd Babákokat! Remélem utána is sűrűn, már úgy megszoktam. :lol: De ikreket aszem sűrűbben nézik.

Méhszájseb: nekem volt, leégették. Úgy tudom terhesen nem csinálnak vele semmit, hanem a szüléskor egy kosszal megoldják. :wink:

Pocak: nekem is nő, de csak 3 héttel ezelőti fotó van, majd a hétvégén csinálok újat.

Jövő szerdám igen sűrű lesz, terhesgondozásra védőnénihez fél 1-re kell mennem, viszont Zegre fél 3-ra dokibácsihoz. és 3/4 óra az út. :roll: Szóval odamegyek korán és kuncsoroghatom be magam elsőnek. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


a méhszájsebet ha meglesz a baba megműtenek vele!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vicger
8. hét és pár nap lehet.


Én védőnénihez majd a 12. hetu UH-val megyek majd. Akkor is elég kérni a 16. heti AFP.-re időpontot.
Egyébként sem a szívem csücskei, azt hiszem elég hisztis, beszólós leszek majd a központban.
A körzetis védőnő az rendes, aranyos lány, de nálunk kell járni a központba is, mert ott adnak mindenre időpontot, ott kezelik az eredményeket is.
És jó esetben, ha rá van írva az eredményre másnap, hogy sürgősen hívjanak vissza, 4 hét múlva meg is teszik.

Szóval inkább a nyugalom, ráérek még "harcolni".

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!
Ma megnéztem, hogy nincs-e véletlenül 2009. szeptemberi topic, de arra nem számitottam, hogy már 15 oldalt irtatok!! Már 1 órája csak olvasom, de bevallom feladtam, inkább csak ugy "becsöppenek", és majd menetközben megismerlek titeket.
Nekem január 28-án lett pozitiv a tesztem, de akkor már 2 hét késésem volt. Azért ez a késlekedés, mert bár szerettük volna a picit, nem hittem, hogy ilyen hamar sikerülni fog, mert még szoptatom a kislányomat, aki még csak 7,5 hónapos! Szóval csak 1x jött még eddig meg, és úgy gondoltam, hogy a szoptatás miatt nem lesz még úgysem rendszeres....hát aztán kiderült, hogy nem ezért késlekedett annyit :) Számitás alapján ma vagyok pont 7 hetes. Én eddig 1x voltam dokinál még csak a petezsák látszott, és elküldött bétahCGre, hogy lássuk addig is, hogy halad-e a terhesség, amig nem látjuk meg Őfelségét. Úgy néz ki, hogy rendben.
Rólam még annyit, hogy a 2008.júniusi babák topicba szoktam irni. És Görögországban élek, itt szültem, és itt is fogok megint.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


neirda üdv köztünk.......gratula a babóhoz......
milyen görögbe élni????????? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi nitácska!
Erre nehéz válaszolni, mármint, hogy milyen Görögben élni :) . Nekem jó, mert görög a férjem, és jól érzem itt magam, de sokmindenben más mint otthon volt, és néha nehéz.

Neked már látszik a pici, vagy csak a petezsák?(bocs ha már irtad)

Sikerült megcsinálnom a kismama-vonalzót is! :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Most olvastam vissza, hogy már láttatok szivhangot is! Gratula! Klassz! Remélem mi is látunk a jövő héten!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Szia neirda! :) Gratulálok a kistesóhoz :) Ártemisz pedig nagyon édes :) :) :)

vicger
 
 


neirda már a szive is dobogni fog a babódnak!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti, én is küzdök a tanácsadáson, de nekem a dokikkal voltak nézeteltéréseim :? Úgyhogy teljesen megértelek, s átérzem a lelkesedés hiányát ;) Atival is közöltem velük, hogy többet engem nem látnak, most is csak a kiskönyvet kérem ki, oszt jónapot :)

vicger
 
 


Vicger
Az a gond, hogy oda mindig menni kell, mert rajtuk keresztül lehet időpontokat kérni, ők mondják, mikor hova.

Aki kijön hozzánk, az aranyos nő, nincs vele gond, de ő nem tud vizsgálatokat intézni, csak beszélget, tanácsot ad.
Van a nagy fehér szoba, a központban, ahova személytelenül behívnak, adategyeztetés, kérdezősdi, számítógép pötyögés, beutaló.

A kiskönyvet viszont a kijárós néni adta a múltkor is nekem.
Ki érti ezt?
De biztos megvan a logikája.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Neirda,gratulálok a kistesóhoz. :) Üdv a szeptemberiek között.

Kép
v.andi
 
 


Betti nekem a maszek orvosom írja ki a vizsgálatokat, az uh-kat, az összes labort, mindent. Hála az égnek :)

vicger
 
 


Vicger
Szerencsésebb az a megoldás, ami nálatok van.
Mert így nem tűnsz el a süllyesztőben, a nagy adathalmazban.
Itt minden eredmény a központba jön, onnan kell kikönyörögni, és azt viszem a dokinak.
Majd most, ha ott lesz az ideje, kicsit megpróbálom formálni a szabályokat.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Neirda
Lesz szívhang!

Védőnő, kiskönyv
Még én se voltam... majd... mikor kidobnak a Kaáliból :wink:
Odáig már eljutottam, hogy a háziorvostól megkérdeztem, hol találom meg helyileg a körzetileg illetékes védőnőt...
(beutalókat én nem fogok kérni... :wink: )
Vendég
 


Köszönöm a fogadtatást.
Én 23, Párom 26 éves, április 25-én lesz az esküvőnk :D hát igen, egy kicsit hamarabb érkezett hozzánk a gólya, de nem baj!!! :D
Első babám, így nagyon minden új nekem.

Én dolgozom, irodavezető vagyok, úgyhogy nagyon parázok, hogy ne kapjam el az influt :(

Bubu 11+5

Kép
bububébi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?