Új privát üzeneted érkezett!

KAta hívott, minden rendben, dobog a kis szívecske, kezek lábak kezdeménye a helyén.. kb 2 cm s az óriásuk! :lol: :lol: :lol: :lol:

és este felé ha tud jönni hozza a képet

ZS Marcinak pusssz..irj majd,hogy mi van..
Vendég
 


Hurrá Kata, grt. Kell még menned?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó!

Kata: jajj, de jó, annyira örülök :-D

Boni: igen, dolgozom, tegnap elég sokáig voltunk benn, estére meg úgy kidőltem, hogy húúú. :-)
Hóvihar nincs, csak a fránya eső és szürkeség :-(

Bettike: nem is alszom állandóan, fura lenne az irodában :-D viszont estére nagyon lemerülök, mert ugye most ugyanazt a melót feleannyi energiából kell megoldani.

Babim: természetesen babaragacsok mennek!

Zsu: Marcinak jobbulást!

Puszinak: boldogságos szülinapot! :-D

Szerintem pont a képek után jött a "topikválság", ezért maradtak el a dicséretek :wink: de láttam őket, Cukipókok!!!!

Ma nem vagyok túl jól, hányinger-szerűség, kicsit kótyagos a fejem, kicsit zsibbadt vagyok, plussz a szokásos álmosság.
Tegnap felhívtam a védőnénit, jövő kedden találkozom vele. :-)

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Stikában írok egyet! Nagyon Boldogok vagyunk! Fantasztikus volt látni a pulzálást!!!
Este jövök!

Kép
kata05
 
 


Kata :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata gratula!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon várom a képet!!!

Baba ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ drukkhegység és extraóriási babaragi!!! Hogy vagy ma? Kedved?

Boni, boldog félszülinapot Zsiginek, apának meg boldog névnapot! :D

Zsu, Marci hogy van? Lalinak napok óta este hőemelkedése van, egyszer már csinált ilyet, vagy két hétig minde este volt hőem, szerintem neki fogacska lehet a ludas, most 5 bújik egyszerre, ömlik a nyála, de szó szerint buzog ki a szájából, mindenhol húzza a csíkot, mint a csigák :D , és folyton rágcsál meg dörzsöli az ínyét. Ma jót aludtunk, reggel 7-ig meg se mukkant a drágám. :D Lehet, eddig melege volt, tegnap megjavították a radiátort nála és el is zártuk éjszakára.

Bettike, majd írj, minden okésos-e Mátéval! :D Lali menüje: ő már mindefélét eszik pár kivételtől eltekintve, reggelire szopizik, tízóraira tejpépet kap, ebédre zöldséges főzit, uzsira gyümölcsöt vagy joghurtot, vacsira husis főzit, elalvás előtt pedig szopizik. Néha kap túrórudit, lelkesen lopkodja a megmaradt csupacsokis szaloncukrokat, de csak egy falat engedélyezett belőle, tejtermékeket is kap már, csak sima tejet nem adok még neki, de imádja a sajtot, túrót, vajat, joghurtot is. Kapott már a fújós kajákból is, babot, káposztát, brokkolit, karfiolt, nincs baja tőlük.
Te hozzátáplálsz már?

Szezso, majdcsak vége lesz az álomkóros időszaknak, még pár hét és utána dagadni fogsz az enerdzsítől. :D Nevek???

Puszi, boldogságos szülinapocskát Neked! :D

Boni, boltosbácsi kb 60 éves, ősz hajú, pocakos, műfogsoros, de azért kedves. Csak gondoltam, azért fogmosás meg fésülködés nélkül nem állítok be. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Nahát mi történik itt nem győzök visszaolvasni :lol:

Babim ragacsok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata örülök, hogy boldog vagy, további jó babavárást neked!

Katica sajnálom!

Surmi ha visszahúzodott akár el is múlhat?!

Szezso ez már csak a természetes velejárója a terhességnek azért jobbulást neked!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szilcsi, Bettike:köszönöm a kérdést megvagyok. Próbálom elhessegetni a csúnya gondolatokat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szezsó szürkeség itt is befigyel :cry:

szilcsi akor jó ha öreg és.... :lol:

szegény fiúk ...

mennyi fiú egykupacon..most ennyi voltam mert agyvérzést kaptam :twisted:
Vendég
 


agyvérzés elmúlt, ne is kérdezzétek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Kép a köszöntést!!!!!! :oops: :D

Kata: gratulálok! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli, Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!!!
És köszi!

Szezso, Boni, Baba, Klarissza, Szilcsi, köszi nektek is!

Íme a 21.8mm-esünk:


Kép

Kép
kata05
 
 


KAtám cukker! :lol: :lol: :lol: :lol: grt :wink:
Vendég
 


Köszi, és a privit is!!!

Kép
kata05
 
 


Jujj, de cuki!
Kell még Kaáliba menni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, már nem kell menni, megkaptuk az "elbocsájtót". Kicsit sajnáltam...tudom hülyén hangzik.
Nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Mit tudnék hányinger ellen bevetni? Ha eszek az jó fél óráig, utána újra kezdődik az egész, nagyon car.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok végre itthon! :lol:

Kata! Hát ez írtó jól sikerült kép! Nagyon fotogén a csöppecske! Látni mindenét! Gondolom, most űber happy! :lol: Hányingert passzolom nekem 1-szer sem volt! :oops: :roll:

Szilcsi! Az tök jó, hogy még 2-szer így is cicizik! Mi eddig almát kóstoltunk csak, holnap próbáljuk a répát! Csak kedvcsinálás gyanánt! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Beszámoló!!!

Az egész úgy kezdődött, hogy a koraszülöttség miatt (SOTE I-en bent feküdt) vissza kellett menni 2 hónapos kontrollra! Ott úgy látták, hogy a nyaki, vállövi izomtónusa kötött egy kissé, ezért elküldtek minket fejlődésneurológiára! Oda 3 hónaposan kellett mennünk, ahol ezt nem látták, de ott úgy látták, hogy a lábát feszíti! Ezért napi 4-szer kellett tornáztatni itthon, megtanítottak engem, hogy mi a feladatsor! Máté imádja, oda van érte nagyon! Most kellett menni ismét kontrollra!

A mai eredmény:
Nyaki, vállövi izomtónus kötöttsége megszűnt! (Ezt a múltkor ugye nem is látta!) A lábaiban még néha megjelenik a feszítés! Most pontosabban megmagyaráztattam, hogy mit is kell néznem, hogy javul-e! A tornát pedig újabb feladatokkal kell kiegészíteni! A lényeg, hogy ha nagyon megmozgatom és utána lábra állítom, akkor csámpás! :lol: Ez állítólag a feszességből ered, ami a koraszülöttség velejárója lehet! Az ottani doki és a mi gyerekorvosunk szerint is kinövi, de a torna nem árt! Még szerencse, hogy szereti! :lol:

Az utat egész jól viselte, csak hazafelé volt már nyűgösebb, de amit a váróban leművelt! :lol: Csajozott ezerrel, ismerkedett mindenkivel, a többi babáért oda volt és minden ajtónál hangosan felolvasta a rendelési időt, illetve a kitett tájékoztatót, majd a szomszéd kisfiú könyvét bámulta lelkesen, végül a másik szomszéd kajáját nézte ki a szájából! :lol:
Tehát tök feleslegesen vittem a játékait, csörgőt, hogy majd szórakoztassam, ha elunná magát! :lol:

A dokinénik meg tök lelkesen nézegették, hogy milyen szép kék szeme van és milyen nagy baba, ahhoz képest honnan indultunk! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, örülök h javultok! Hát gyönyörű baba Máté, el is hiszem h csodálták a dokik!
Hát naon happyk vagyunk..., bár még néha én sem hiszem h ez mind velünk történik. :oops:

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Búcsúzunk az első fél évünktől

Kép
Vendég
 


Drága Zsigi, Boldog fé szülinapot kívánok! Egy nagy cuppantóst a hasikájára!! :D Utólag B-nek is Boldog Névnapot!

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
kata05
 
 


KAtám köszike :lol: készülődsz dolgozni? vagy Zsuékhoz?hányingerre nekem csak a Mgneb6 jött be... és csak a májkrémes kenyere tudtam megenni, meg a téliszalámit . pohár tejjel..

Bettike örülök hogy minden rendben Budapesten voltatok? :roll: :lolnpo majd egy csajozós képet kérünk! :lol:

Andi? milyen volt a film?

Zsu Marci?

ma megyek dokihoz... véger talán tényleg sikerül megcsinálni a HPV levételt..
én várom a mensimet, erre tegnap extranyákom volt, meg bal oldalt érzem a petefészkem.. hmm majd meglestem Dokival...

ZSu, Szilcsi mennyi idő múlva állt vissza a ciklus az első mensi után? :roll:
Vendég
 


kinyitottam az ablakot, és csiripelnek a madarak! de imádom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Megyek dolgozni, aztán délután kozmetikushoz, mert a hormonjaim szétcseszték az arcom. És hívom a dokim!!!!!!!!!!!
Most nevetni fogsz, tegnap este vettem Gyulai májast, meg sajtos kiflit, és azt vacsiztam utána leküldtem jó hideg tejet!
B-nek üzenem, extra nyák hajrá! :lol: Jó, tudomm!

Bettike, én a kék szeméről kérek képet! :D

Szilcsi, Lali hogy van?

Kép
kata05
 
 


Azt álmodtam, hogy az orvosommal megbeszéltük az új lombikos időpontomat és felírta az injekciókat.
Kimentem wc-re és barnázok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem értem ez hogy lehetséges, amikor a progiszuri erősebb, mint az Utró és 3x2 utró mellett sosem szoktam barnázni, nem is engedte megjönni, míg abba nem hagytam. A progiszuri mellett meg barnázni??
Mielőtt beadatnám a szurit megpróbálok beszélni vele. (Utálok sírni a wc-n!) :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! (((()))))) nem tudom mitől lehet.. lehet beágyazódás? bár úgy lenne, adná az ég!!!!!!

ma is mész fel? remélem tudsz beszélni K.P val!
Vendég
 


Ez olyan barna, ami folyik, mikor megjön :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim :cry: kerestelek msn de látom nem vagy, meg fiam felébredt közben...

nekem elég bő barna volt anno.. 3 napig...
:roll: mindenesetre tényleg furcsa, hogy progi és utró mellett előbb jöjjön meg...

ölellek
Vendég
 


Baba, nem lehetséges hogy nem sikerült, biztos most ágyazódik a legjobban! Remélem sikerül beszélni K.P-vel.

Kép
kata05
 
 


Babim! Nekem Dáviddal nagyon nagyon erős barna folyásom volt 4-5 napig is! (anno itt beszéltük is a topikban... nem most volt már) Kb. annyi idősen mint most te vagy! Szorítok ne legyen komoly és gyorsan elmúljon!!! :)
szilbee
 
 


Baba!
Mindennek rendben kell lennie!!!!
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++

Kata!
Nektek nagy gratula, szép kép :)

Mindenkit ölelek!
sonjus
 
 


Kata: nagyon jó a kép! :-) gyönyörűűűű! Gyömbér hányingerre? Bár lehet, neked is a sav miatt van, én is így vagyok. Ha üres a gyomor, jön a hányinger.
Kell nasizni valamit, ami nem hízlal, kölesgolyó pl. Én is ki fogom próbálni.

Bettike: ezek szerint Máté csípi az eü-t :-D

Boni: boldog fél évet Nektek!!! :-D itt sajnos még mindig szürkeség, meg valami szemetel :-(

Baba: drukkok mennek itt is!

Sonjus: hogy állsz? Lassan nem kerülsz tesztközeli állapotba? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, köszi! Ma még nem émelyegtem. :roll: Nem értem....2 nap egész nap, most meg semmi.

Sonjus, neked is köszi!Mi is ölelünk téged! :D

Kép
kata05
 
 


Szezsó nem csak ott..itt is!

:lol:

Katám ne sírj a hányinger után :wink:

BAbi gyere majd a hírekkel, bár tudom most lehetsz fennt a KAáliban. szurin...
Vendég
 


Boni, Boldog Félévet Zsiginek!!!
Nekem nem állt vissza. marci 4 hónapos volt, mikor először megjött, de 26-32 napig volt minden. Előtte pontra 26 napra jött meg.

Marci, úgynéz ki jól van. Tegnap már nem volt lázas, hőemelkedése sem volt! Erős szervezete van! (kopp-kopp)


Ugye, milyen szép keresztgyermekem van?

Baba drukkolok, hogy mindent rendben találjanak odabent.

Bettike, én is örülök, hogy javultok!!!!

kispiskóta
 
 


de jó! remélem nem is marad

Zsu köszi.. én se számítok rá,hogy beállna..bár a legszebb az lenen ha ideje sem lenne rá :lol:

és tényleg szép a keresztgyereked! :lol:
Vendég
 


Vettek vért, progiszintet nézet a dokim és 2 helyett 3 ampulla szurit kaptam és hív, ha megvan a progeszteron eredménye.
Megbeszéltük, hogy előrébb hozzuk a vérvételt, így szombaton megyek. SZORÍTSATOK!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, utrót nem kaptam most, most csak szuri van. Eddig meg Utró volt, szuri nem. csak azt írtam reggel-lehet, hogy zavaros volt, de nagyon ideges vagyok-, hogy az Utrótól nem szokott megjönni, most meg injekcióban kapom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szorítok minden erőmmel!!!!!!!!!
Vendég
 


Baba, minden erőmmel szorítok!!++++++++++++++++++++

Kép
kata05
 
 


Hívott a dokim, alacsony a progiszint, így az emelt 3 ampullával megyünk tovább! Tapasztóenergiket küldjétek, könyörgöm!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

(Légyszi most ülj le és pihenj meg egy pillanatra! Szúszá! És könyörgöm neked egy-két percig pszichésen gondolj a legjobbra!) :wink:

Kép a kék szemekről! :wink:

Kép

Szezso! A fene sem gondolná, de tényleg oda van ő is a dokikért, védőnőkért, asszisztensekért, nem bánja a várótermeket sem! :shock:
(Igaz élete első 10 napját ilyen körülmények között töltötte!) :(
Erről jut eszembe, hogy hihetetlen, de még mindig könnyes a szemem, ha koraszülöttes mentőt látok! :oops: Na ez nem témába vágó!

Kata! Én még most sem hiszem el! :lol: Olyan érdekes néha nézni, hogy ez a csöppség belőlünk van és milyen csoda, ahogy fejlődnek!

Csajozós kép még sajna nincs! :? Jaj és igen Bp-n voltunk!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, ma egész nap gondoljon pozítívra!!

Imádom gyönyörű kék szeme van!!!!!!!!!

Baba, barna elmúlt?

Kép
kata05
 
 


Baba!
Figyi! 3 édeskéhez 3 ampulla jár!
Légyszi próbálj kicsit megnyugodni (tudom, hogy nehéz) és bízzál, mert az most a te dolgod, mi meg szorítunk és tapasztóenergiákat küldünk mert az meg a mi dolgunk!
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezso!
Igen, lassan közel kerülök, de még nem tudni, hogy valóban eljöhet-e a teszt ideje. Nekem mindig van kicsi kis előjele a mensinek. Volt hétfőn többször kevéske, haloványka valami rózsaszín, akkor azt hittem kedden megjön. Tegnap megint volt 1x ez a rózsaszínes valami, a cicimet érzem/éreztem, de most pl. görcsölgetek, szóval... :?:

Zsiginek boldog fél évet! :) jó a tablókép

Marci jobbulásának örülök :)

Szilcsi! hőemelkedés? fogak?

Szia Klara! :)

Bettike! aha, szóval csajozik :) jó tornát nektek

pussssz mindenkinek
(BABÁNAK MOST KICSIT MINDENBŐL TÖBB :) )
sonjus
 
 


Bettike igazáén szólhattál volna és akkor találkozhattak volna a fiúk :wink: :lol: ezek a szemek egyébként apájára hasonlít..nem?legalábbis az eskis képre hogy visszaemlékszem
Vendég
 


Baba! Megy!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
szilbee
 
 


Baba istenem, nem lehet semmi baj, EGYSZERŰEN NEM LEHET BAJ!!!! Szorítok minden erőmmel, nagyonnagyon izgulok értetek!!!!
Elmúlt már a hülye barna????

Boni, nagyon szuper ez a képösszeállítás, kár, hogy kicsi, szívesen megnéztem volna nagyobban is! Boldog félszülit Zsiginek!!! :D
Ciklus: 6 hós volt Lali, mikor először megjött, ez nyáron volt, októberig napra pontos volt (28 napos), októbertől meg szenvedek vele, hol 2 hétre jön meg és tart 3 hétig, hol 45 napra jön meg és tart 3 hétig, maszatol, görcsöl, fúúúúúúúúúúúúj. :? Nekem sajna hormonproblémák vannak, nincs pé-m, valszeg a szopi miatt, de inkább szenvedek még pár hónapot vele, majd tavasszal elválasztom Lócikámat. :D

Bettike, hát igen, nagy csoda, hogy így sikerütl szoptatni ilyen sokáig, ugye nem indultunk túl nagy sikerrel, tápszeres volt, utána meg majdnem elapadt, mikor kórházban voltam. De amilyen cicifüggő, hát sztem meg fogunk szenvedni még az abbahagyással.
Aztaaaaaaaaaaa micsoda kék szemek!!! Gyönyörűűűűűűűűű! Na csak győzd majd a csajokat elhajtani mellőle! :wink:

Szezso, kakagondok megoldódtak? :D Háztartási keksz esetleg a hányingerre? A kölesgolyó rosszízű, tudom, Lalinak vettem egy időben.

Sonjus, hát tűkön ülök érted!!! Lepj meg egy hétvégi + teszttel, jó? :wink:

Szilbee, magatokról sosem írsz! Hogy vannak az aprónépek? Dávidot tervezed bölcsibe adni majd?

Zsu szuper, hogy jobban van Marci! :D Tegnap már Lalinak sem volt hőemelkedése.
Jelentem, 10 fogunk van!!! :D És további 3 bújik kifelé. Nyáltenger mindenhol, csigacsíkok, duzzadt ínyecske, apa melegítője térdének szétrágása... :D

Kép
szilcsi
 
 


Ja és tegnap bővült hatalmas szókincsünk is. Az órámra mondja, hogy titááááááááá (vagyis tiktak). :lol: A kutyusra vavava, a kisautóra brrrrrrrrrrrrrrrr. Eddig ennyi. :lol: És ha mondom neki, hogy ügyes, akkor megtapsolja magát. Zenére pedig riszál. :lol: A zoknit tömködi a lábához, próbálja felhúzni, a fésűvel kaparássza a fejét, a pelusra meg mondja, hogy pfűűűűűűűűű. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Baba, ragacsenedzsik mennek tolem is ezerrel!!! szoritok nagyon,sokat gondolok Ratok!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
enzsuzsa
 
 


Boni! Ön nyert! Igen! És egyébként is tiszta apja a gyerek! :lol:
Jaj és szüleimmel mentünk, apum kocsijával, így csak jöttünk-mentünk!

Egy két kép! :oops:

Kép Harapok!


Kép A kezem is fini!


Kép Egész jó ez a répapüré!

Kép Az előke sem rossz!

Kép Várj anya én is segítek!

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?