Új privát üzeneted érkezett!

őzike üdv köztünk.....minden ok lesz.....drukk!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok! :P


kíváncsiságból megnéztem, van-e ilyen topik, és lőn! :lol:

Nitácska!!!!
De örülök, hogy végre Nektek is sikerült!!! :D
(a nőivonalon is írogattunk együtt, és gyakran olvastalak! :D hogy van a kisfiad? Hogy sikerült végül a tesóbaba?)

Szívesen csatlakoznék Hozzátok! :D
Rólunk annyit, hogy - a vonalzón látszik - vagy egy csodálatos Nagyfiunk :D
Most pedig kb. 6 év emberfeletti küzdelem (4 inszem, 4 lombik-stimuláció) után a 3. lombik sikerült! :P - ma vagyok épp 5 hetes...

UH majd jövő pénteken lesz, addig izgulhatunk :roll:
ja, és okt. 7-re leszek kiírva, ha minden OK ...

Pussz, Till :P

tillidian
 
 


szia till....gratula a babohoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mátékám jol van....épp ma kopasztotam meg...... :)
tesóka a clostynak köszönhetően sikerűlt.....reméljük egészségesen születik meg szeptember végén.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!


Neked is gratulálok tillidian!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
A hugom angliában van és ahogy elmondtam neki, hogy jön
a Tündérkénk megigértette velem, hogy 2 hetente küldök uhu-s képeket a fejlődéséről. Ő genetikus szeretne lenni, kint tanul és pont a magzati fejlődés a kedvenc témája.
Tudtok olyan helyet Bp-en ahová akár 2 hetente elmehetnék és nagyon jó 4D képeket csinálnak?

Kép
baba1973
 
 


Jó reggelt lányok!

Baba
Én a Praxis rendelőt tudom, hogy nagyon jó, Győrfi Mátyás profi szonográfus, esetleg érdeklődhetnél ott.:)

Nitácska
Én is beszedtem egy fél adag clostyt, lehet attól jött össze nálunk is..igaz nálam az előző is nehezen jött össze, a kisfiam most 5 éves.:)

Egyébként hogy vagytok? Nekem a hasam sokszor húzódik és olyan néha mintha meg akarna jönni, feszül a mellem...nem valami kellemes..

Hogyan kell egyébként vonalzót beszúrni?

Szép napot!

Őzike
Õzike31
 
 


Sziasztok! :P

Nitácska
:P :P :P

Őzike,
nekem is feszülget a hasam (konkrétan a méhem helyén mintha lufi lenne), néha mensis érzés, és a mellem is...De már sokkal kevésbé, mint a beülti utáni 5. naptól (akkor úgy éreztem, megjön...1 hétig görcsizett).
De ez egy örömteli "kellemetlenség" nekem a 6 év kőkemény fizikális-lelki-anyagi szenvedés után :( :) :) :)

Vonalzót úgy tudsz rakni, hogy választasz egy olyan honlapot, ahol ilyen van (pl. nagyonbaba.hu, noivonal.hu, picibaba.hu), ott regisztrálsz és elkészíted. Onnan kapsz egy kódot emilben, amit itt, a honlap tetején a "segédletek" legördülő menüjében a "profil"-ba betehetsz az "aláírás"-hoz.
Szólj, ha segítsünk még!

(én még nem merek babás vonalzót :roll: megvárom az UHUt)

tillidian
 
 


lányok a melleim nekem is iszonyat fájnak...de kit érdekel.a babáért minden kellemetlenséget elviselek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Udv az újaknak :D

Tillidian hatalmas gratula a babóhoz :!:
6 év, az nem semmi .... :(
Na de végre sikerult és ez a lényeg :lol:

Ozike neked is gratulálok! :D
Az elso hetekben nekem is csak a mellfeszulés volt es az alhasi fájdalmak, de e hét elejétol már párosult hozzá az álomkór és az émelygés :roll:
Alhasi feszulés még van itt-ott, de nem annyiszor,mint az elején.
Egész nap csak aludnék és foleg csak gyumit meg joghurtot eszem,mert minden mástól undorodom. Hányni még nem hánytam, hát kiváncsi leszek mi lesz a folytatás ..... :oops:

Ti hogy vagytok?
ginuska
 
 


én jol vagyok de szintén elalszom........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Délelőtt irtam egy üzenetet, de most látom, hogy nem került ide be.
Gratulálok minden újdonsült kismamának!!!

Baba!
Neked gondoltam irni. Látom a tesódnak tett igéretedet. Én azért meggondolnám ezt a kétheti ultrahangozást. Ügyan nincs kimutatva konkréten, hogy ártana a magzatnak, de az sem hogy nem árt. Ezért is nem szeretnek az orvosok a kötelezőn felül túl sok UH-t csinálni. Persze te döntesz, csak gondoltam, azért elmondom a véleményemet.

Egyébként lehet, hogy hamarosan én is szeretnék hozzátok csatlakozni, mert ma reggel teszteltem egy pozitivat. Igaz, még csak szombaton kellene megjönnie, de éreztem a beágyazódás jeleit, (tisztára azok a tünetek jöttek, mint a kisfiamnál) igy gondoltam, veszek egy tesztet, és nagy örömömre nagyon halványan, de pozitiv (gondolom, azért mert még nagyon fiatal terhességről van szó). 9 hónapja próbálkoztunk a tesóval, sok negativ teszt után végre talán sikerült. Ha szombatig minden marad változatlanul, és a következő teszt erősödni fog, akkor hamarosan újból jelentkezem. Addig is mindenkinek nagyon kellemes pocakosodást kivánok!!!
Vendég
 


Till
Köszi a tippet a vonalzóra, majd próbálkozom:) Tulajdonképpen a profilt nem sikerült megtalálnom, legalább már látom hol van.

Drukkolok hogy minden rendben legyen mindenkinél az UH-n, én ma este csak megnézetem mi van odabent..

Én még nem émelygek, de álmos vagyok és a hasam folyamatosan húzódik két oldalt, nem is értem, mintha izomlázam lenne.

Angie
Remélem együtt marad már ez a csapat:)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Angie, udv koztunk és drukk, hogy minden rendben legyen! :D
Írtad, hogy érezted a beágyazódást....nekem ez az elso terhességem, de szinte az elso pillanattól tudtam,hogy most végre sikerult.
Mit éreztél beágyazódáskor? Nekem szúrkált a méhem, fel volt puffadva a hasam és mintha valami halacska úszkálna a hasamban, valahogy így tudnám megfogalmazni azt az érzést :-)



Őzike,
ma este mész UH-ra?
sok szerencsét!!
:wink:
ginuska
 
 


őzike persze hogy együütt marad ez a csapat...... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Voltam UH-n, hát elég zaklatott lettem, a petezsák jó helyen van, a méhben, 1cm-es, szikhólyaggal, kb 5 hetes terhes vagyok az Uh-s szerint. Sajna azonban egy myomát is látott a méhemben, pedig egy hónapja, mikor a dokim nézte, még semmi nem volt ott. Állítólag ez lehet a hormonváltozástól is, illetve ha vmi gyógyszert szedett az ember. Én pedig clostyt szedtem...
Az a baj, a dokim csak jövő héten lesz elérhető, addig nem tudok orvossal beszélni -(. A kérdés már csak az lesz, hogyan alaklul a myoma. Ha nőne, az nem lenne jó. Bár a szonográfus szerint nincs okom egyenlőre aggódni..
Hát remélem ti jobb híreket kaptok az UH-n-

Jó éjt mindenkinek!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Ozike,
fel a fejjel, reméljuk minden rendben lesz !!! :wink:

Jó éjt!
ginuska
 
 


Sziasztok.

Olyan sokat írtok ,alig győzőm figyelemmel kísérni.Üdv.mindenkinek.
Sajnos nagyon álmos vagyok én is ,hozzátok hasonlóan,illetve mindig fáradt.
Ti milyen kismama vitamint szedtek?Illetve szedtek mellé még más ,kiegészítő vitamint?A Gravidám most fog elfogyni, és gondolkozom hogy váltok a Hipp Natal termékére .Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?Milyen a termék?Válaszotokat előre is köszi.

Üdv
maya76
 
 


Sziasztok! :P

Maya,
Femibiont szedtem a lombik előtti hónaptól, most viszont 2 hete FLP-s (természetes9 vitaminokat szedek: B12+Folsav, A-beta CarE, Natural Mine...)
Megyek aludni, nem bírom ébran :oops: :lol:

tillidian
 
 


Tillidian! Nagyon gratula a babátokhoz! Nekünk van egy kisfiunk aki most 14 hónapos és ő is lombikbaba, viszont láss csodát, aki most beköltözött a hasamba spontán fogant. Nem is védekeztünk, hiszen előtte évekig (2) nem jött össze a baba. Most meg még elég sokat szoptatok is és még a mensim sem állt vissza rendesen, az a három, ami volt össze vissza jött meg és mégis :)

Én hétfőn megyek dokihoz, egyelőre egy ismeretlenhez jelentkeztem be, mert akinél szültem, Pesten van és nincs nagy kedvem beautókázni. A lényeg a lényeg, reméljük hétfőn már lesz dobogás... Ma teszteltem még egyet és ez már erősebb szóval úgy néz ki fejlődik az életke :):):)

Baba! Én is csatlakoznék angiehoz. Szerintem feleslegesen nem szabad kitenni a babát UH-nak. A terhesgondozás során szükséges vizsgálatok semmilyen károsodást nem okoznak, de azért 2 hetente egy kicsit túlzás, én arra tippelnék, hogy nem is fogják megcsinálni neked 2 hetente, legalábbis ha lelkiismertes az orvos akkor semmiképen. De persze a te dolgod. Tesód tud nézegetni képeket a neten, ha ennyire fontos neki például itt : http://embryology.med.unsw.edu.au/, amúgy ezeken az ultrahangokon mindenki egyformán néz ki :)
gombahölgy
 
 


őzike nyugi nekem a baba mellett meg haematoma van/volt......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
En folsavat szedtem kb. a beágyazódás napjától, aztán, amióta biztos a terhesség a CALIBRUM Baby Plan -vitaminkészítményt szedem. Szerintem ez nálatok nem kapható, de lehet, hogy igen, utána kellene nézni, egyébként a Zentiva gyártja. /nálunk ezt ajánlják a legtobb helyen/
A terhesség elotti 3 hónapban az elso trimeszter végéig ajánlatos szedni, kimondottan úgy van osszeállítva, ami ebben az idoszakban a legfontosabb, semmi más "felesleges" dolog nincs benne!
Folsav, Jód, E vitamin, C vitamin és Vas van benne -ennyi :-)

En nem nagyon vagyok híve a túl sok vitaminnak, mert úgy gondolom, hogy ha valaki odafigyel a táplálkozásra, akkor szerintem nem kell agyonszedni magunkat mindenféle vitaminnal!

Aztán a második trimesztertol pedig van a CALIBRUM mami- ennek megint mások az osszetevoi!
ginuska
 
 


Nitacska, Gina

Köszönöm a biztatást. Nita neked mekkora hematomat láttak? Mert tudod csak az a fura hogy nekem egy hónapja még semmit nem látott a saját orvosom, ahhoz képest egy 3cm mioma - ha tényleg az - nem nőhet pár hét alatt úgy tudom. Jövő héten kiderül, akkor tudok az orvossal konzultálni.

Én egyébként Elevitet szedek, abban is van folsav, nekem első terhesség alatt bevált.
Szép napot!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


őzike a leletre annyi van írva hogy egy csík......tehát nem nagy......remélem holnap már nyoma se lesz......
nekem azért kell sok vitamint szedni mert nem eszek se gyümiket se zöldségeket se........meg hát a két vetélés miatt........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, nagyon várom már helyetted is a holnapi napot, aztán ám írj :!: :lol:
Biztos vagyok benne, hogy annak a "csíknak" már nyoma se lesz :wink:

Ma egészen jól vagyok, nincs hányingerem, meg szerencsére a fejem se fáj.......csak el ne kiabáljam :roll:
Az elmult 3 napban úgy éreztem magam, mint aki másnapos :oops:
fejfájás, hányinger és undor mindentol :(

na de a lényeg, hogy a pociban minden rendben legyen és az O érdekében mindent elviselunk, ugye lányok :?: :!:
ginuska
 
 


Sziasztok Lányok!

Ginuska!
A peteéréstől számitott 6. napon volt egy nagyon halvány rózsaszines nyákom, ami a beágyazódás tipkus jele. Ugyanakkor el kezdett szurkálni az alhasam, úgy, mint amikor meg akar jönni (azt hiszem ilyenkor szoktam érezni, hogy elindul a nyálkahártya), és legkésőbb másnap reggel meg szokott ilyenkor jönni. Most nem jött meg két nap múlva sem, sőt, a harmadik napon sem, amikor a tesztet csináltam. Ezen kivűl a mellbimbóim is érzékenyek lettek egy picit, ami szintén nem szokott előfordulni amióta megszültem a fiamat. És még mindig csak szombaton kellene megjönnie. Tegnap legalább 25-ször megnéztem a tesztet, hogy nem-e a szemem káprázott, de nagyon szépen ott van a halvány csik. Holnap reggel újból tesztelek ugyan olyan teszttel, és elvileg erősebbnek kell lennie.

Vitamin: Én csak folsavat szedek, azt már a probálkozás óta. Mást nem hiszem, hogy fogok, talán az első hónapban Elevitet (az van itthon, és még nincs lejárva). Én úgy gondolom, hogy az első harmad után nincs már olyan nagy szükség rá. Persze, az egy jó marketing fogás a gyógyszercégeknek, hogy azt mondják, hogy végig érdemes szedni. Persze, mert akkor minél többet tudnak eladni. Jön a tavasz, a sok zöldség-gyümölcs. Majd eszek ilyeneket. Én azt mondom, hogy a változatos étkezés a legfontosabb. Sok hal, hogy jód jusson a szervezetbe, magas vastartalmú zöldségek.

UH: De jó egyeseknek, hogy már láttátok is a babókáitokat. Én csak 23-án megyek. A doktornő azt mondta, hogy a vérzéstől számitott kétre érdemes UH-t csinálni, és ugy-e ha most szombatot nézem, akkor a két hét akkor telik ki. Addig majd itt a topikban töltekezek fel ilyen téren.

Képzeljétek, a sógórnőm tegnap este korházba került (ő is babát vár, és most jár a 7. hétben). Mindent kihány, nem bir inni sem, és kiszáradt. Állitólag az infúziók sem maradnak meg benne, és már annyira gyenge, hogy beszélni sem tud. Valaki hallott már ilyen esetről? Ez most vajon mit jelent? Nem lesz képes kihordani a babát, vagy van rá valami megoldás? Annyira sajnálom szegényt, és olyan tehetetlennek érzem magam, hogy segiteni sem tudok rajta. Remélem, nem kell megszakitani a terhességét!
Vendég
 


ginuska persze hogy írok.....ahogy hazaérek........ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


végre sikerült belépnem. Két napja annyira lassú az oldal, hogy folyamatosan kivág a bejelentkezéskor.
Próbálok néhány dologra reagálni.

:)

Kéthetente uh: én is úgy tudom, hogy tudományosan nem bizonyították a magzatra gyakorolt káros hatását, de nem lehet véletlen, hogy a várandósság alatt is 4-5 alkalomnál, problémásabb esetekben 8-10 alkalomnál nem nézik többször a babát a géppel. Persze egy fizetős uh-os orvos biztosan meg fogja csinálni...

Vitamin: én nem viszem túlzásba, folsavat eszek minden nap és MagneB6-ot. Az előző terhességem alatt szedtem Protexint a gombás fertőzés megelőzésére, de sajnos így is néha előjött. Most azt nem szedem. Fontos, hogy sokféle kaját együnk és gyümi, zöldség, tejtermék bőven legyen benne. Nem vagyok híve az előre összeállított kismama vitaminoknak.

Tünetek: én nagyon éhes vagyok, néha hullámokban tör rám a "bmit fel tudnék falni" érzés, de tartom magam és nem zabálok. :lol: Néha megszédülök, a mellfeszülés azonban nem zavaró. Egy jó melltartóval észre sem veszem. :wink:

Kiszáradásos hányás: Angie hatalmas dózis infúzióval helyre fogják tenni a sógornődet. Lehet, hpgy nem is a baba okozza, hanem elkapott valami vírust. Reméljük minden rendben lesz vele. Majd írd meg mi a helyzet.

UH: Én sem láttam még a babát, csak a hét végén győződhetek meg róla, hogy jó helyen van-e. Várom is meg nem is. Nem szeretnék csalódni. Hülyeség nem? :oops: Ha vmi nem stimmel, inkább most derüljön ki, mint később.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Angie,
egyetértek veled a vitaminokkal kapcsolatban, szerencsére imádom én is a zoldségeket, bármennyit,bármilyen formában és a halat szintén!
A tejtermékekkel voltam bajban eddig, nem nagyon szerettem oket, de amióta várandós vagyok, kefírt iszom, Actimelt es gyumolcsos joghurtokat nap,mint nap, úgyhogy ez is nagyon okés :lol:
Gyumolcsot pedig banánt, mandarint,narancsot,almát :D

Várom már a friss tavaszi dolgokat a szuleim kertjébol, az lesz aztán az igazi ! :wink:

Hát nagyon sajnálom a sogornodet, sajnos hallottam már olyanokról, akik annyira hánytak, hogy korházba kerultek, de általában segített az infúzió .... és végul minden rendben lett....
Hát nem tudom ebben az esetben mi lesz :cry:
Bízzunk benne , hogy minden rendben lesz :!:
ginuska
 
 


lányok szerintetek valentín napra jó ajándéknak ha veszek egy pár picike cipőt? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Angie,
nyugtasd meg a sógornődet: nem lesz semmi baj! :P
- az én sógornőm az első 3 hónapban olyan rosszul volt, hogy csak feküdt az ágyban...minden kijött belőle, szédült, csak wcre kelt el-azt is támogatással. Most fél éves a kislánya! :P

Ginuska,
neked jobbulást! :P (nekem semmi tünetem nincs :roll: ma vagyok 5 + 2-n, és utoljára 2000. októberében lettem terhes, nem emlékszem, hogy volt akkor,,, :roll: )

Mindenkinek puszi! :P

tillidian
 
 


Nitácska,
Te voltál már UH-on?
Kinek kell a cipő? :P Biztos szép ajándék! :D

(Mi a párommal nem tartjuk az amerikai ünnepeket: a haloweent és a hálaadást sem...nemrég olvastam egy magazinban az őszi "jeles" ünnepekről, ott szerepelt a hálaadás is...hát elcsodálkoztam... :roll: bocs az OFFért! :D )

Többiek, Ti voltatok már UH-n?
Mikor van először szívhang? (Jövő pénteken 6+1en leszek, kicsit izgulok, hogy lesz-e már akkor :roll: )

Puszi Mindenkinek! :D

tillidian
 
 


Kép
sziasztok.....ime itt az én kis 3 mm-es babom.......már pulzál a kis szivecskéje!!!!!
viszont sajna van méhszájsebem:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Ez fantasztikus, annyira jó érzés látni a saját szemeddel is, hogy tényleg ott növöget benned egy kis életke, nem?

Tilli! A 6. héten már lehet látni a szívcső pulzálását. A lombiknál akkor nézik először UH-n és szépen ott dobogott ( mármint még az előző emberkénknél).

Angie!Nekem egy barátnőmnek volt ilyen kóros hányása, 2 hét kórház, infúzió és aztán rendben volt. Reméljük tényleg nem ezt a ronda vírust kapta el, itt mifelénk most egy csomó mindenki beteg.

Én biztos, hogy fogok szedni terhesvitamint, nekem a Gravida jött be, mivel még szoptatok is azt hiszem nem adagolhatom túl magam :)

Én hétfőn megyek UH-ra, már nagyon várom, majd én is felrakom az első képet a fotóalbumból:)
gombahölgy
 
 


Sziasztok!
A sógornőm jobban van tegnap este óta, már reggelizni is tudott egy keveset. Szerintem megfordult nála. 5 liter infúziót kapott tegnap.

Én UH-ra sajnos csak 23-án megyek. Addig tördelem a kezemet, és nézegetem a ti képeiteket :)

Nitácska!
Hematóma+méhszájsem, remélem, ezek mind megoldódnak, és csodás pocakosodásod lesz. A babókád nagyon édes. Olyan kis pöttyöcske :)

Ma is csináltam egy tesztet. Hát alig lett egy árnyalattal erősebb. Igaz, még mindig csak holnap kellene megjönnie. Remélem, azért halványka, mert tényleg még nagyon fiatal a terhesség.
Vendég
 


Sziasztok!

Nitácska, orulok, hogy minden rendben a babóval :)
A méhszájsebrol mit mondott a doki?

A kiscipocskét a párodnak akarod ajándékba? De gondolom már tudja, hogy babátok lesz,vagy nem???
En a páromnak akkor adtam kis cipocskét, amikor bejelentettem neki, hogy gyermekunk lesz! :wink:

Tilli, én jovo héten csutin megyek UH-ra legkozelebb,akkor leszek pontosan 7 hetes.

Lányok, nektek a doki az UH felvételt milyen adathordozón adta oda? Nem csak fotóra gondolok, hanem az egész felvételre. Szerintetek ha viszek USB kulcsot, akkor arra fel tudja nekem rakni? :oops:
ginuska
 
 


Sziasztok!
Lányok nektek milyen erősségű a tesztetek? Nekem 10-esek vannak és most nagyon megijedtem, mert tegnapelött óta semmit nem erősödött a tesztcsík. Feltennétek a tesztjeiteket? Én is megpróbálom feltenni. Az én tesztjeim acon márkájuak.

Kép
baba1973
 
 


Nitácska! Én is kiscipőben gondolkoztam de épp a minap láttam valahol hogy egy egy bevett szokás. Mit szólnál egy pici zoknihoz, egy fényképkeretben és beleirva vmi jópofa szöveget, pl. "hamarosan hárman leszünk" és egy dátum, esetkeg még az első uh képet is bele lehetne vhogy szerkeszteni a keretbe? Vagy egy pólóra vmi jó szöveget nyomtatni? Ezek szerintem ötletesebbek a kiscipőnél.
Vendég
 


Baba! Nem vagyok nagy szakértő de szerintem 2 nap különbséggel nem erősödhetett olyan jelentősen amiért meg kellene ijedned. Ne stresszeld magad a teszteléssel, azzal még többet ártasz a babónak. Hagyjál ki legalább 4-6 napot, akkor észlelhető lesz a különbség, szerintem. Én is csak jövő kedden tervezek ujból tesztelni.
Vendég
 


Annyira félek, már ért igy véget terhességem.
Neked milyen volt a teszted? Mikor teszteltél?

Kép
baba1973
 
 


Baba,
no para!!! Hány óráig bírtad ki pipilés nélkül az éjjel? (mert én 4-5 órán át sosem bírom, így a teszt sem olyan hiteles!!!)

Nitácska,
gratula a dobogó szivecskéhez!!!! :D Kitartás, nem lesz bibi a méhszájseb miatt!

Gombácska, Ginuska,
gyertek az UH képpel! :wink: Nagyon szorítok!

Angie,
a 23-a is mindjárt itt lesz!!! :P
(én is nehezen bírom már péntekig :oops: :lol: )

tillidian
 
 


Tündér, Őzike,
Nálatok mikor lesz UH? Hogy vagytok?

(nálam továbbra sincs semmi tünet...Manómmal ilyenkor már nem bírtam a cigiszagot - nem én dohányzom :? - és az illatszereket)

tillidian
 
 


Végre gyönyörű napos idő! :D Dobott egy nagyot a hangulatomon.

Angie: egyetértek. Baba ha már két csík van, akkor baba van. De furán néz ki leírva a két baba egymás után :) Ne stresszeld magad a csík láthatóságán. Legközelebb vagyél egy másik fajtát és mindenképp reggeli első vizeletből csináld. Nekem a Medi Lab gyorsteszt nagyon bejött. Nem tudom Te melyiket használod.

Jó hétvégét! Jövő héten jelentkezem. :) Addig is írjatok jó sokat!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Till: Most látom, hogy írtatok amióta szerkesztgetek. :) Holnap megyek. Már várom. amúgy jól vagyok, semmi problémám a néha rám törő éhségen kívül. Mindent eszek, eddig nem jelentkezett semmi undorodós tünet. :D A dohányos helyeket elvből kerülöm, akkor is ha nem vagyok babás. Ki nem állhatom a cigi füstjét.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok Lányok,

köszönöm a válaszokat. Igazán megnyugtatóak :wink:
A héten 2 nőgyógyásznál is megfordultam és otthagytam egy kisebb vagyont, de a tegnapi UH-s néni addig-addig nézegette, míg megláttuk és hallottuk a pici szívhangját. Én nem hittem el. Az utóbbi 2 dr egy szót sem szólt a myomáról (én nem adtam a szájukba), van viszont egy sárgatest cisztám és a másik petefészekben is egy ciszta, aminek a mérete tegnapra 28mm-re csökkent :)
Jövő héten megyek kedden egy UH kontrollra.
Valahogy nem bírom elhinni!!!!!!!!!!!!!! Ekkora mázlista vagyok, tényleg?? :?:

Nitácska, nagy-nagy gratula!

Éjszaka viszont 3-kor menetrend szerint felébredek és csak óracsörgés előtt bírok visszaaludni :?

de ez legyen a legnagyobb baj!!!!!
screen
 
 


angie a haematoma felszívódott.a méhszájseb meg gondolom a két missed.ab miatt alakulhatott ki. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tündér,
drukk az UH-hoz!!! Gyere a hírekkel! :P

Mindenkienk szép hétvégét, Lányok! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok! Ha minden igaz nekem is van pocaklakóm. Jövő héten megyek dokihoz, remélem mindent rendben talál.
Nektek milyen volt az első vizsgálat?
[/img]
pocok001
 
 


pocok grtaullaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hüvelyi uh lesz az első vizsgálat.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pocok :P
gratula! :P Vigyázz nagyon magatokra!

Spontán terhesség? Akkor az 1. vizsgálat nálam csak "kézell" végzett volt (a pozitív teszt utáni hétan), ahol a nőgyógyi megállapította, hogy puha a méh, tehát terhesség van :) . Pár nap múlva vérvétel, és a betöltött 6. hét után lesz az ultrahang.

Mikor volt az utsó mensid? Annak a kezdőnapjától számítják a terhességet!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Szia pocok, gratula!! :D
1. vizsgálaton nekem csak huvelyi UH volt, meg méhnyakrákszurés, /ha nem voltál az elmult 12 hónapban szurésen, akkor most meg fogják csinálni/

Tundér, mi volt UH-on? várjuk nagyon a JÓHÍREKET :!: :!: :!: :wink:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, abban a reményben, hogy nagyon jókedvű, boldog nyolc hónap után mindegyikünknek egészséges babája születik majd.
Én még csak a negyedik héten járok, ma csináltam meg az első tesztet. ami jó erős lett.

Mindegyikőtöknek boldog, problémamentes babavárást kívánok!

Datolya

Kép Kép Kép
datolya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?