Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos én nem tudok menni. Meghalt Triniy a vadászgörénykénk és így nem lennék túl jó csapattag... :( Elég erősen kivagyok!

Sorry!
Érezzétek jól magatokat!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bakker, Edit után akartam írni még az előbb, de nem volt időm, meg is úsztam a laptetjét :D

Eszter, sajnálom a vadászgörényt.
De azért szerintem gyere, olyan régen taliztunk :wink:

Eszti, Edit, nem tudom mikor érek oda, rám ne várjatok a Deákon.
Edit, szerintem velük megyek be. :) De nem tudom meddig maradnak, majd telcsizek nektek valamikor.
vas
 
 

 
 

A hely nekem mindegy.
Chagall is tök jó :D
vas
 
 


Ildi
Oké :lol:

Eszti
Akkor Deák fél 8 „meki. :)
Annának majd mondom hogy talizunk.. :)

Eszter
Sajnálom. :cry: Beteg volt? :?:
Én is örülnék neked,majd kibeszéled nekünk a bánatod. :( Azért gondolod meg.

Lidke Tünde :?: :?: :?: :?:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Köszi lányok, de egyfolytában sírok. Nem érnétek sokat velem. Én se magammal. Majd rendbe jövök. A következőn már ott leszek!

2 nap alatt ment el. Valószínűleg megevett olyat, amit nem kellett volna és elzárta a belét. :(
Úgy érzem nem voltam elég jó gazda...
Hanna születése óta hanyagoltam őt is, meg Bigyót is... és most masszív lelkiismeret furdalásom van.

röviden ennyi...

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vokeszti: nagyon sajnálom!!!! Ne hibáztasd magad!
Vendég
 


Sziasztok!

Én jövök, és köszi, köszi, köszi a szombatot!

Eszter!
Nagyon együttérzek Veled, tudom, mennyire hozzánőnek az emberhez, és mennyire nyomorult érzés amikor elmennek.
Nem hanyagoltad el, hiszen még itt is írtál róla, sőt, emlékszem arra a képre, ahol Hanna még pici volt, és ment Trinity ketrecéhez. Sőt, az is eszembe jutott, hogy a lánykád első szavai között volt a Trinity. Ha ennyit hallotta, meg vele is meg tudtad szerettetni ennyire, akkor hogy hanyagoltad volna el????????????????
Hanna hogy viseli?
Ha holnap mégis vágynál ránk, akkor azért gyere, ne zárkózz be!
Puszi, és sok erőt nektek!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Hali!

Valaki, aki jön ma, dobna priviben egy telefonszámot? Nem biztos, hogy odaérek, de megyek.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat és jókívánságokat mindenkinek! Egyelőre minden simán megy itthon, bár még van segítségem :) A bébik tüneményesek, tejcsi is van. Azért a Dórin érzem, hogy megviseli az új helyzet :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: örülök, hogy minden okés veletek. Dóri is biztos belejön hamar :)

Na mi van lányok, így kiütött mindenkit a szombat :?: :wink: Tessék írni

Vok: jobban vagy kicsit? végűl elmentél?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!! Razz

Üdv.: Bea
vbea81
 
 


Sziasztok!
Mi van lányok? Milyen volt a szombat?

Vok,
sajnálom.
Gyöngyi,
fogad?
Évi,
biztos nem könnyű Dórinak ez az új helyzet és persze Nektek sem. De biztos hamarosan megismeritek egymást. Milyenek a babócák?

Mi votunk uh-on. A kicsi 340 gramm és ő is hosszú combú, mint Lidi. :) Harántfekvéses és ennek köszönhetően csak lefele rugdos.
Lidi még kicsit köhög, szívom az orrát. Engem meg utolért a nátha. :? 7végén ünnepeljük a szülinapot, addig meg kell gyógyulnunk.

Jó éjt!
angi79
 
 


Angi:érzed már a babót? ez tök jó :) Én elég későn éreztem mind a kettőt,igaz van egy kis alkati különbség köztünk :)
Lidi mindjárt 3 éves, tök felfoghatatlan. Mikortól is viszed oviba?
Fogam jól van, most gyógyszeres tömés van benne és azóta nincs panaszom. Én meg ma megyek uh-ra, remélem befordult már véglegesen.

másnak most nem írok, mert nincs mit :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Angi ,Gyöngyi
Annyira összevesztünk,hogy ide se írunk többet. :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


ÁÁá nem, nagyon jó volt én 2-re értem haza. :lol: Köszi Anna a fuvart.
Eszti ,Ildi ,én iszogatunk,Lidke és Anna csak irigykedet. :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Majd jövök, csak most elmegyünk egy picit. :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


jaja, mire odaértem a két csaj már javában tequilázott búzasörrel :D , én lazán csak két pohár bort ittam :D

Anna, én is köszi mégegyszer.
Hazaértél a hóesésben???

Azóta mi betegek lettünk.
Rajtam tegnap jött ki, még szerencse tegnapra volt két vendégem ,meg tudtam csinálni őket, ma már ez nem menne.
Remélem nem az infulenza előszele, mert attól behülyülnék :(
Natusnak csak az orra folyik, Oli köhög, az uram is nyikog, de ő dolgozik ettől még.. :?

Angi, hosszú combú kisfickó ari lehet :D

Gyöngyi, kivik vagyunk az uh-ra :D
Fogad oké :D , végre :D

Évi, gratula mégegyszer , nagy öröm lehet a két kis picur.
Dóri majd belejön :D

Kinga, neked is gratula, én már hallottam a szüléstörténetedet a barátnődtől (Zsuzsitól, aki éppen ott volt, mikor történtek az események) :)
Az a lényeg, hogy szerencsésen végződött, és mindketten jól vagytok :D


puszi
vas
 
 


Gyöngyi,
drukk, hogy beforduljon. Majd írj uh után.
Oviba hétfőn megyünk, a szülinapján. :)
A Picúrt képzeld dec 23-án éreztem először. :shock: :) Hátsófali a méhlepény és azért így érezhetőbb volt.
Babetta,
jaj de vicces kedvedben vagy. :D Örülök, hogy jól sikerült. :)
angi79
 
 


Két kép a Pipiről, régen láttátok úgyis :wink:
Éppen reggelizik :D


Kép Kép
vas
 
 


Angi
Jobbulást neked is.
Sajnos mostantól többet lesztek otthon, mint majd oviban. :wink:
Mi is lesz a neve hosszú combú kisfiúnak??? Mond már meg!!!! :lol:

Ildi
Bakker ,ez nem hangzik jól. Akkor tegnap jól megfertőzted őket. :lol: :lol:
Kopp-kopp mi még jól vagyunk. :) Most voltunk Gödöllőn szandit venni Levinek. Hát kész vagyok, már 27-es kell neki. :shock:
Nagyon édi pipike :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Helló Lányok!

Örülök,h jól sikerült a talitok! Nem is irigykedem, mert én is kimozdultam pénteken. Itteni mamikkal ültünk be - igaz picit lightosabban - teázóba, de nagyon jól esett. :D

Angi, gyors gyógyulást Nektek! Szedsz vmit? Lidi köhög még? Jajjj, kíváncsi vagyok mit fog szólni az ovihoz. Így elsőkörben várja, nem? PiciFiú szépen növöget, éljen! De jó fej, h Karácsonyra megajándékozott, hihihi! :D

Eszti, hogy van Benyófi?

Gyöngyi, most már lassan tényleg célegyenes! (amilyen gyakran íráshoz érek, mindig leírom :roll: )Fogadat sajnálom, de örülök,h a gyógyszeres töméssel már nem szenvedsz. Mi volt az uh-n?

Ildi, gyönyörűséges a Pipid. :D Tényleg rég nem láttuk, legalábbis én! Tünemény! Gyógyuljatok Ti is gyorsan!

VokEszti, nagyon sajnálom! :cry:

Évi, mégegyszer hatalmas gratula Nektek! Dóri is nagyon ügyes lesz, belejön! (Botimnak még mindig vannak periódusai, miko nehezebben viseli...)

Ági, mi újság? Írj magatokról, Fannikáról! (Ha már a levélíráshoz nem jutok el - igaz, Angi?) Bocsi, de kimerítő 3 heten vagyunk túl.

Boti már jól, sőőőőt, túl jól! Itthon tartjuk ebben a vírusos időszakban, így nem mondanám,h unalmasan telnek napjaink. :lol:

Az iwiw-re tettem fel két múlt heti képet! Már csurink is van! :-)



Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Még annyit akartam írni,h ma elkezdtük a dévényes kezelést Emmának, az uh-n kiderült, egy hematóma akadályozza a nyakát.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Anita!
Szegény Emma! :( Ez a hematóma a gyakorlatban mit jelent? Csinálnak vele valamit, vagy felszívódik magától? Hogy bírta a Dévényt?
Örülök, hogy Boti jól van! Mi is most filózunk, hogy menjünk-e holnap Ringatóra, nem akarunk influenzát hazahozni.

Gyöngyi!
Mi volt UH-on????

Ildi!
Tényleg gyönyörű a kis hölgy, és hogy a bájgödröcskét örökölte Tőled...! :D
Gyógyulgassatok! Elvileg nem influenza a leírt tünetek alapján, a minap néztem meg a tisztifőorvos okítását, végtagfájdalommal kezdődik, utána levertség, rossz közérzet, magas láz, aztán a torokfájás, orrfolyás.

Edit!
Én vasárnap vettem Kevének papucsot, 30-as volt a legkisebb, nagyobb, mint a lába, de csak alig! Szerintem neki is 27-es cipő lesz a következő. :shock:

Eszti!
Vasárnap este akartam Neked írni, hogy lehet, hogy igazad van a pelus újbóli kérésével kapcsolatban, és Dévához köthető, méghozzá tudatosan, mert rájöttem, hogy Keve egy pár dologban fölnéz a Dévára, és hasonlítani akar bennük rá. (Pl. volt, hogy ő kicsi korától félt valamitől, ezért én direkt arra a fiókra tettem, amihez nem szabad nyúlnia, így soha a közelébe se ment. Déva viszont nem félt, odament, megnézte. Keve eleinte elborzadva mondogatta neki, hogy "Azt nem szabad, Déééébácska!", aztán csak gyanakodva nézte az eseményeket, végül úgy, hogy a Déva kezében volt a szörny, odament, és messziről megpiszkálta, és látszott rajta, hogy sokra tartja Dévát, amiért ő meg merte fogni. Volt még néhány hasonló szitu, olyan is, amikor konkrétan megmondta, hogy ő úgy szeretné csinálni, vagy olyan akar lenni, mint a Déva.) Végül nem írtam, erre másnap megint kibukott a dolog. Mondtuk Kevének, hogy nem szabad a medencébe pisilni-kakilni, mindenképp szóljon, ha kell neki, erre közölte, hogy jó, úgy, mint az óvodások, mert ők nem hordanak pelenkát. Aztán folytatta is, hogy ő nem akar óvodába menni, és ő hord pelenkát, csak az óvodások nem. Eszembe jutott, hogy ez az egész visszaszokás úgy kezdődött, hogy mondogatta, hogy ő nem akar óvodába menni. Mi mondtuk, hogy rendben, nem is kell, majd megy, ha akar, csak szóljon. Ebben az időszakban egy szombaton elmentünk apóshoz, aki mivel ritkán látja először látta pelenka nélkül, és kifejtette neki, hogy milyen ügyes, hogy már nem kell neki a pelenka, mehet is óvodába, mert az óvodások nem hordanak pelenkát. A bizonyos vásárlás, amikor a kérte, hogy vegyünk neki pelenkát másnap volt. :?

Angi!
Ne titkolózz tovább!!! :lol:

Évi!
Hát, szegény Dórinak is duplán nehéz lehet, tőle ketten is "elveszik" a szüleit. Kitartás Nektek, Neki! Ha lesz időd, gyere, mesélj, milyen az élet nagycsaládosként! :D

Eszter!
Hogy vagy?

Mi vasárnap elutaztunk, ma jöttünk haza, feltöltődve testileg, lelkileg. :oops: :lol: Holnap, vagy amikor odajutok a másik géphez hozok képeket is.
Kölkök is élvezték, Keve már első este legnagyobb meglepetésünkre szó nélkül bemászott a külön ágyba, pedig itthon is csak nemrég kapott saját vackot közvetlenül a mi ágyunk mellett. Déva pedig éjszakánként életében először kiságyban aludt! :lol: Igaz, csak 2-3-ig, aztán jött szopizni, és már maradt is közöttünk. Reggelente is a szokásos időben ébredtek, pedig azt hittük, hogy az új helyen nem fognak aludni, vagy csak felváltva.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSS! Déva ma nekiállt falni! Reggelizett, tízóraizott, ebédelt, uzsonnázott, vacsizott, szopizott is közben elég sokat, és falt minden alkalommal, a falatok között hangosan "hamm"-ozva, és mutogatva a kajára! :D Nem hittünk a szemünknek! Tegnap még csak egy gerezd paradicsomot és egy kocka krumplit volt hajlandó egész nap alatt elnyammogni, ma meg még le se ültünk a reggelihez, már követelőzött! :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ja!
Annácska!
Veled külön öröm volt találkozni! Gyerekekről néha hozzál képet ha van egy kis időd!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt!

Név: NEM titkolózom, csak még nem vagyok biztos a nevében, ennyi.

Anita,
szupi, hogy Boti jól van. Jó, hogy ki tudtál mozdulni kicsit. Emma képeit meglesem mindjárt. :) És tényleg ez a hematóma mit jelent a gyakorlatban? Torna milyen gyakran van?
Lidi köhögése itthon szinte semmi. Bezzeg ha bemegyünk 1 boltba vásárolni, akkor azonnal és úgy néznek rám az eladók, mintha én lennék a legrosszabb anyuka, aki betegen is bevásárol a gyerekkel. Utálom már a szitut!
Én csak cebiont iszom, de már jobb a náthám, köszi.
Ovit nagyon várja. Állandóan pakolja az ovis zsákját és tegnap vasaltuk rá a jelét a cuccaira.
Vas Ildi,
gyógyulást a családnak! A Pipid gyönyörű. Micsoda nagy lobonc haja van!!! :D
Lidke,
és merre utaztatok? Szupi, hogy Déva eszik. :)

www.ovisjel.hu ha valakit érdekel esetleg, én innen rendeltem a vasalhatós jeleket.
angi79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, már jobban vagyok :) Csak időm nem volt jönni.
Eljöttem 3 nap szabira és lázzal kezdtem a szabadságot... elkaptam,a mit Hanna el kapott.... Jó hónapunk van... :D de lesz ez még jobb! :D:D

Anita!
Drukk, hogy ne okozzon a hematóma nagyobb bajt! remélem nem nyomja el nagyon az ideget! Ezen is tud segíteni a Dévény torna?
Örülök, hogy Boti jobban van!!

Edit!
Hát, bakker... bevettem elsőre. :D:D Komolyan nyomod :D:D
Örülök,hogy jó volt a buli :DD

Ildi!
Gyógymanók nektek is!
Remélem legközelebb már összehozzuk a talit :D
Csini a csajod :D

Lidke!
Örülök, hogy jól sikerült a pihi :D:D És annak is, hogy Déva eszik... nem mintha gond lett volna a súlyával :D:D
Keve nagyon nagy szám!!!! :D Kár, hogy a nagypapa elrontotta a pelus dolgot... :( Itt is látszik, hogy 1 mondat mennyire befolyásolja egy gyerek életét...

Angi!
Gyógymanók hozzád is!
Édes lehet Lidi, ahogy készülődik :D:D Okos nagy lány már! :D Jártok még angolra?
A kispasi nevét meg majd megmondod, ha megvan :D:D Mire megszületik úgy is meglesz :D:D

Évi!
Dóri tuti belejön a nagytesó szerepbe :D Milyen az ikerkocsid? hogy bírod a kicsikkel? Felváltva alszanak, vagy egyszerre?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter
Jobbulást neked is.
Tényleg poénos kedvembe voltam. :wink:

Anita
Megnéztem a képeket. Nagyon édes Emma :D ,Boti meg nagyon nagyfiú már. :D
Na, talán most már sikerül nekem is képet rakni.

Angi
Azért az esélyes neveket se írod meg? :?: :wink:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.03.03 18:56-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


silkerült :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


sikerült :lol:
na így

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta!
Nuettla? :D:D
Édes a fiad :D
Mi volt a baj a képekkel?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Na akkor még :lol: remélem Melitta nem haragszol meg :?
[img]
Kép Szofi cica

A két haramia :lol:

Kép

Kép

most ennyi
[/img]

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszter
Nem talált :lol:


Karácsonyi készülődés
Kép

Kép

Kép
Na ki tudja mi ez?? Levi csinálta :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Hehe, ha kitalálom, megnyerem? :lol: GOFRIIIII

Úristen, azt a pulykafejet milyen géppel sikerült rólaaaam? :shock: De Szofica legaláb aranyos rajta. Grrr.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melittát alig ismertem meg! Szőke lettél???



MI betegen, lázasan, 38 felett, randán köhögősen, nem alvósan,... hulla vagyok.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Anita,
én nem látom az kiscsaj új képeit. :(
Edit,
nagyon sokat nőtt Levi, igaz?
Melitta,
végre látom Szofit is! :) Tündéri. :) Zazi meg tök magas és olyan helyes a szőke hajával. :D
Mamacka,
jobbulást!
Vok,
nem járunk HD-re. Olyan sokat volt beteg Lidi, hogy nem tudtunk menni. Jobbulást Neked!

Dóri,
boldog névnapot!
angi79
 
 


na itt vagyok én is

Dórinak boldog névnapot

Betegeknek gyógyulást és kitartást.

Vok: örülök, hogy kicsit jobban vagy lelkileg, a megfázást sajnálom :? Azért átjött az a pü :)

Edit: Levi, hogy megnyúlt, tisztára mint egy nagyfiú :) A gyúródeszkás kép nagyon bejön (kis házias). És Zazival milyen jól elvannak,látszik, hogy sűrűn találkoztok. Tubiekenyér? :wink:

melitta: Hát én is alig ismertem rád. Milyen pulykafejes képről beszélsz :shock: :?: én egy nagyon csini anyukát látok a gyönyörű kislányával :)

Ildi: Natus is eszméletlen csinike, és az a hajzuhatag :roll: Neked engedi már a hajgumit? Látom nálatok is kell védőeszköz az evéshez :)

Angi: köszi az ovisjel tippet, lementettem magamnak

Uh-n minden oké, napra pontosan akkora a babus, mint a számolt. Már 2600g :shock: , bár én néha 10 kilósnak érzem :) Ja és fejvégű. Ez már így marad ugye?
Tegnap megjártam a kozmetikát is (olyan voltam mint a Jetti) szenvedtünk is a kozmetikussal rendesen, de már túl vagyok rajta.

na asszem ennyit akartam.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Melitta!
Hát lehet, hogy hamarabb megtippeltem volna az ötöst, mintsem megmondjam, hogy a képen te vagy :shock: :lol: Tök szuperül nézel ki.

Ildi!
Pipikéd hiperszuper édes és huncut! :D

Névnaposoknak Boldogságosat, betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Jaj és Edit!
De jó házias kispasid van!
Vendég
 


Azt akartam még kérdezni, hogy hányadik héttől megy az nst? Én úgy emlékszem 36. héttől mentem a Lilivel, de a dokim azt mondta, hogy 37-től jelentkezzek be :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Én is 37dik héttől jártam, szerintem. :D Mert 40dik héten feküdtem be és nem voltam olyan sok nst-n

Edit!
Na, a Gofry-t rögtön kitalálta Melitta :D:D
A sütit meg nem tudom mi lehet. :D a smile-face-n kívül... :D:D

Melitta!
Hát, nem a legjobb kép rólad, de azért nem olyan vészes :D:D
Szofi viszont hatalmas már! :D

Mamacka!
Jobbulást nektek is!!!

Megyek, mindjárt itt van a tanítványom.

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Hello Csajok!
Gyors bekukk, mert nálunk is pörgös napok vannak.
Szegény Ádim alig ért haza a kórházból, Pötyi máris hazacuccolt valami vírust. :evil: Az a vicc az egészben, hogy szeptember óta ovis, azóta csak egyetlen hetet hiányzott betegség miatt, erre most amint itt a kistesó, lebetegszik. :shock:
Szerencsére le tudtuk vinni anyumékhoz, ott nincs is járvány és jobb is neki, mert nagyobb a belső tér. Amúgy semmi baja, csak a 38 fokos láz. AMint kimegy a Nurofen hatása, felmegy a láza. Holnaptól kapja az antibiotikumot. :(
Ádim még mindig minta baba, nagyon furi, hogy ennyire más lehet két gyerek. :roll:

Melitta, szerintem is tök csini vagy, nem tom mit szerénykedsz!!! :) És végre kép Szofi cicáról!!! :D

Edit! Jó volt Leviről is képet látni, én még mindig emlékszem arra a kis pufók pasira... most meg komoly nagylegény. Jól megnyúlt!!! :)

Natinak is hihetetlen a haja... Pötyinek mi hiába próbáltunk csajos hajat, úgy állt neki, mint a madárijesztő szalma haja... így lett rövid, sportos. :roll:

Basszus Gyöngyi, már tényleg lassan NST!!! Én is a 36. héttől jártam.

Mamacka! Nektek is gyógyulást! Utálom már ezt a lötyi telet, ez a 10 fok a bacikmelegágya. :( Vagy lenne HIDEG rendesen, vagy jöjjön a tavasz, de ez a vegyes felvágott rémes.

Anita! Nagyon cuki Emma baba is! És Botit meddig tartod otthon? Honnan lehet tudni, hogy vége a járványnak??? :shock:

Na megyek, éhes a kisebbik pasim. :)

Puszi:
Barti
Kép
Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ildi: nagyon cuki Natasa!!!

Melitta: Én is alig ismertem Rád!De úgy láttalak én is mint Gyöngyi :wink: Édesek a gyerkőcök!

Lidke: Örülök hogy feltöltődtetek!!!

Edit: nagyon kis házias a fiad! Jól áll neki :lol: Jó hogy jó hangulatban voltál, de először én is komolyan vettem, hiszen tényleg napok teltek el, mire írt valaki a topikra.

Mamacka: Jobbulást, és sok erőt!

Bartika: nagyon jó ez a kép Rólatok! Még most is nagyon hasonlít Rád Pötyi. gyógyuljon meg minél hamarabb, hogy hadd tesókázzon :lol:

Vok: életjel :wink: Megvagyok köszi :lol: Meg köszi hogy hirdetted a motort is :wink: Jobban vagy már?

Gyöngyi : Jetti. :lol: :lol: Biztos nagyon szép lettél, csak szerénykedsz!Mit csináltattál? Szép leszel a szülésnél majd :wink: Jó hogy befordult babóka!

Dórinak kívánunk nagyon boldog névnapot!!!

Pussz mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Boscó!
Nincs mit :D remélem el tudod adni :D

Gyöngyi!
Én szülés előtt már nem kínoztattam magam :D

Barti!
És hogy viseli Pötyi, hogy leadtátok a nagyihoz? Nem lesz sok neki az öcsi, meg az, hogy nem lehet otthon?
Hanna 3dik hete küzd a 2dik ilyen vírussal. Én is elkaptam mind a kettőt... :( Jobbulást a kiscsajnak!
Ádi édes baba :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Hehe, én is alig ismertem magamra... Mamacka, volt egy melír hullámom. Nem is értem, hogyan hagytam magam rábeszélni. Már barna újra. Igaz festett.

Barti! Édesek vagytok!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Vokica! Gyógyulást neked is!!!
Pötyi imád Debrecenben lenni. Orvoshoz is úgy vittem el indulás előtt, hogy csak akkor mehet Debibe, ha megengedi doktornéni, el kell menni, hogy megvizsgálja... na így már nem kellett erőszakhoz folyamodnom, hogy benyomjam a kocsiba... :lol: Szóval szerencsére nem nagyon érdekli. :) MInden nap beszélünk vele. Már nincs láza szombat óta, szóval érdemes volt elvinni ebből a bacitanyából. :roll: Őt valahogy a kistesó sem viselte meg... oviba is akart menni hétfőn, noha vasárnap hoztuk haza Ádit a kórházból. Mindenki azt tanácsolta, hogy tartsuk otthon pár napot, neki meg esze ágában sem volt maradni. Aztán mikor hazaért, akkor az első Ádi, és onnantól vele foglalkozik esti fürdésig.

Eredetileg még nem akartuk betenni őket egy szobába, csak amíg kitapasztalom Ádi hogyan ébred, stb. De 3. nap már annyira kérte Pötyi, hgy Ádival alhasson, hogy összeraktuk őket. Most inkább Ádinak hiányzik Pötyi, mert 8-9-ig, amikor az elalvás van, olyankor nyekereg, eddig meg elhalgatta Pötyi műsorát (ilyenkor vezeti le a csaj a napi eseményeket, énekel, mondókázik... nemcsoda hogy Ádinak hiányzik az altató :lol: ).

Na rohanok sütni, vendégek jönnek.
Pusza:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti!
Tök jó! :D:D Igazi nagy lány már Pötyi! :D Meg gondolom a nagyiék is jól elvannak vele :D Szerencsések vagytok! :)
És hogy ébred Ádi? :)

Hát, Hannával ezt tuti nem tudnám megjátszani. Megpróbáljuk majd nyáron nagyinál hagyni egy picit. Anyós nagyon normális már... így rá merem bízni a gyereket. Ás mondjuk ilyenkor, amikor 3 hétig beteg, lehet, hogy nálunk is jól jönne a vidéki nagyi... Lehet, hogy csak én vagyok ám betoji és Hanna lazán ellenne a nagyival. Passz. :D

Melitta!
Szerintem jól állt a melír! Komolyan! :)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bartika: tényleg jó, hogy Pötyi ennyire szeret a nagyszülőknél lenni. Ádi tündérpofa :)

vok: én se merem ám ott hagyni, de a Lili nem is maradna. Többször kihangsúlyozta már, hogy csak itthon hajlandó aludni a saját ágyában. Mondjuk még igazából nem is voltunk rákényszeredve erre.

na megyek megjött a férjem, csók

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Drága LIDI és BETTINA!!!

3. születésnapotok alkalmából sok-sok szeretettel köszöntünk benneteket!

Kép
Kép

Lidinek hatalmas drukk az első ovis naphoz, duplán legyen szép napja!

Barti, Boti is azóta beteg(es), mióta itthon van Emma. :roll:

Többek között ismét beteg, megint az orrmandulája... :?, SOS csajok, már kérdeztem múltkor is: ezüstöt honnan, mindegy???

Melitta, jó volt látni titeket! :wink:

Edit, hatalmas Levi, és nagyon ügyes! Köszi a képeket.

Angi,meg tudtad már nézni a képet? Ha nem, majd felrakom ide is. Holnap várunk a beszámolóval! (Bár úgyis két - három hét múlva lesz mérvadó, mikor már "élesben megy", anyu nélkül. :wink:)

VokEszti, Ági: örülök,h jobban vagytok!

Esztikém, ti hogy??? Benyóka?

Gyöngyi, Boti se soha. (Még a bölcsiben se alszik el,csak ha már nagyon hulla... :shock:, és a Kicsi is kezd olyan lenni,h csak itthon a saját ágyában tud igazán úgy aludni, és annyit, amennyit szeret. Ki érti őket? :lol:)

Megyek most, bocsi, h csak ennyi!



Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?