Új privát üzeneted érkezett!

timi! de jo hogy lathatod Sediket :D minden okes lesz

vanda! orulok hogy jobban sult el mint vartad 8) nagyon aranyos es ugyes batyuskajuk van a torpoknek

marejke! azert minden rendben van most, ugye? mibol volt a vizsga?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Szmet mi az hogy 6 hét a terheléses???? ennyi idő alatt egy agyvizsgálat is megvan :shock: Itt másnapra kész.
Egyetértek a többiekkel, csak min. teszt után vedd be, de hát az is inkább megvonásos vérzést csinál.
Nem a hormonoktól van, csak esetleg egy meglévő gondot felerősítenek.
Felétek is van gyógyfürdő , próbáld ki!!! nagyon jó nőgyogyi gondokra, nekem is bevált mikor egyszer késett sokat, de csak ha nem vagy babás!!!!!
Jah, és nagyon jó program :wink: , mi hortobágyon voltunk éjszaka tuti volt. :lol:

Móni suli összejött???

Marejke Neked vizsga sikerült?? ideje volt jönni már :lol: vigyázz magatokra, és te is hozz fotót

Mazsi itt vhol olvastam, hogy köménymaglevest ivott vki ha szomjas volt, és bevált neki is tejserkentőnek.
De sztem a legfontosabb , hogy ne idegeskedj miatta!!!!

hopsz, mennem kell apa jön pókerezni, majd még jövök hátha jön Ani is

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


na kiesett :lol: :wink: :oops:

Anikám merre vagy?,
Én szégyenlem magam, mert enyém még mindig nincs kész teljesen, pedig nkem nincs is gyerkőc :oops:

Kincs igen dokinéninkre. min. 3hét , legalább is remélem hogy hozzá jelentkeztem be :roll: , asszisztensnővel beszéltem.
Valicskó nagyon ari volt, mikor voltam nála. Mondta hogy még milyen vizsgálatokra szoktak elmenni akiknek nem jön össze bébi apc rez. stb. nagyon segítőkész
Márc. megyek megint terhelésre, addigra le szeretnék rendezni mindent, hogy utána mehessek lombikra.
holnap nézd Oszvald Marika kertjét :wink:sok kajámegcsináltam már fajitast is és társai :lol: Én mindig dolgoztatom Apát tavasztól őszig hogy hasonló legyen. :lol:
Timi mi volt Uh?? :roll:

Vanda olvastam hogy több hónap mire szülés után teljesen rendeződik odabent minden, úgyhogy csak Óvatosan mozgással!!!

szép álmokat Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Üdv.!

Megtörtént a vizsgálat!20 perc mozdulatlanul. :shock: Apa és én mindent elkövettünk.Egy gép alá kellett feküdnie,és fecskendővel benyomtak a szájába valami kontrax anyagot.Minden félét adtunk a kezébe,de nem érdekelte semmi,majd akkor nyugodott meg amikor egy kis csattot adtam a kezébe....azt forgatta,jól megvizsgálta.
Az eredményt nem tudjuk,majd küldik a háziorvosnak. :?

Holnap rakok képet,ma fáradt vagyok.Jót fogtok nevetni!

Kép
ani0227
 
 


Szió!

Ani ügyesek vagytok!

Árnika óóóó, meglesem egyszer a kerteteket és megkóstolok vmi fini vacsoracsatás kaszidat is! :wink: :lol:
A póker reklámnál rád gondolok mindig!!
Ja a kajákból küldhetsz,szeretek enni,finomakat enni! most is eszem tejberizsát :oops: :shock: :roll: csupán tejnövelés miatt!!! :lol: van benne igazság is!

Mazsi egyik lány erre a teára esküszik :
Felrakok egy tejcsi szaporító teakeveréket, amit a neten találtam. Nekem nagyon jól bevállt. Újra vannak tejcsitől duzzadó cickóim, úgy örülök!
Naponta mennyi kecskerutafű teát kell inni a tejképződés elősegítésére?
Napi 3-4 csészével, de vigyázz vele mert kesernyés ízű. Ha már magadnak főzöd a teát, akkor kombinálhatod Lepkeszegmaggal ( görögszéna mag, na az igazán a tejserkentő ), ánizsmaggal, ha nem hasfájós a babád akkor feltétlenül tegyél hozzá édesköménymagot is. Ha hasfájós akkor az édesköményt hagyd ki. Én a lepkeszegmagot ( igen kemény ) le szoktam darálni porrá ( kávédaráló klasszul megteszi ), az ánizsmagot és az édesköményt mozsárban töröm, azt nem porítom hanem csak hogy a magok kicsit megtörjenek. 1 liter vízbe minden hozzávalóból 1 evőkanálnyit készítek. Ha felforrt a víz bele a törött magokat, 3 percig lassú tűzön főzöm, majd bele a kecskerutafű, rögtön elzárom mert a füvet csak forrázni kell, lefedem, és 10 perc múlva leszűröm. Igazából az ánizsnak remek az aromája így nem igényel a tea ízesítést. Mindegyiket be lehet szerezni drogériaboltban, esetleg gyógyszertárban is fellelhető.

Ugyanígy csináltam és tök jó. Bár én rakok bele egy kevés cukrot is, mert nincs az a tea, amit képes vagyok cukor nélkül meginni... Szuperül iható! Az ánizs ízétől nagyon tartottam, mert nem szeretem, de nem is lehet érezni benne.
Saját tapasztalatom nincs, én rendszeresen próbálok enni és sokat inni..

Vendég
 


sziasztok!

gyors leszek.a baba szépen növekszik.állandóan ficánkol a dokinéni alig tudta megmérni... :lol:
a méhszáj zárt, a méhnyak ugyan annyi mint volt.mjd jövőhéten kell menjek vér és vizeletre az ir miatt is nézik ilyen sokszor. a dokinénim alapos és azt mondta inkább többször nézzük,minthogy baj legyen.nagyon jó volt látni Sedikét.olyan kis kerek biksija van ,hogy csak na...tündéri. :D Imádjuk is nagyon-nagyon.

kincs!kérdésedre:V. dokinéninél minden okés volt.majd még a 30. hét körül kell menjek hozzá kaja után 1 órával és megméri a cukromat,mert szerinte sokat híztam,viszont a terhelésesre azt mondta,hogy tökéletes.de most szerencsére megálltam a hízásban.azóta még 1 kiló sem jött rám,de gondolom nem sokáig lesz ez így,na mindegy.jól vagyunk az a lényeg! :D

ani!örülök,hogy ügyik voltatok Jázminnal!puszi neki! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi de a metet elmondtad??
Vendég
 


Kincs szégyeld össze magad , keményen diétázónak tejberizst írni :twisted: :twisted: :lol: :lol:
jobban örülnék ha fitneszlady reklámnál jutnék eszedbe. :wink:

Timi pocaksimi :)

Ani eredmény????
Azért az piszok durva, hogy 20 perc mozdulatlanságot elvárnak egy ilyen idős gyerektől. :twisted:
küldtem privit :lol:

Vanda mizujs??? Ikrek duettben vagy szólóban nyomják éjszaka?? :)
Nehezebb vagy könnyebb attól amit vártál??
nem azért nem mentem mert betartom illemszabályokat, hanem mert összes gyerekeiteket elhoznám. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Kialvatlan vagyok, de ez egy babával is így lenne. Kétszer esznek éjszaka, ezt át kell vészelni. Szerencsére tudjuk tartani azt, amire a kórházban beálltunk: kb. egyszerre esznek. Pasi sokat segít, kel ő is éjjel. A fejés sajnos nekem megnöveli az ébren töltött időt, de muszáj.
Van némi hasfájás mindkét gyereknél, de ketten együtt sem bömbölnek annyit, mint anno Balu. Vagy csak én kezelem higgadtabban a sírást, nem tudom. Akkor nehéz, ha Balu is van. Kicsit féltékeny, próbáljuk jól kezelni, de néha így is megsértődik. Majd alakul, rosszabbra számítottam nála.
vovanda
 
 


arnika! suli egyenlore semmi, ha baj lesz a munkahelyemen akkor talan szeptemberbe kezdem vagy jovo ilyenkor, ki tudja????

timi! orulok hogy jol van babucid

ani! nagyon ugyesek voltatok mind, remelem hamar le jon az eredmeny

kincs! kiskincs maszkal? szedi szet a hazat? miket csinal?

mazsi! ti menyit alszotok nappal?

vanda! sajna ha kel fejni meg arra is ra megy az ido es kevesebbet alszol, jo hogy pasi segit :D olyan rendes mint az enyem :lol: orulok hogy kb egyszerre esznek (nalunk is igy van es nekunk nagyon ok), Baluval bizti jol csinaljatok :wink:

nalam piri van (ez mar a 3 vagy 4ik szules ota) es az ejjel aszt almodtam hogy terhes voltam es kerestem nagyban a dokinomet hogy magyaraza el nekem hogy lehet hogy en terhes vagyok :roll: :shock:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs!nem azt nem mondtam el.nem is kérdezte,én meg nem mondtam.szóval ez volt.de nincs ott semmi gond.diétát próbálom tartani,de nem mindig sikerül.szóval ez van.végülis eddig 7kg-ot híztam.de a védőnőm és a dokinőm szerint ez normális 28 hetes terhesen.hát nem tudom.remélem nem lesz semmi gond.puszi kiskincsnek! :D

árnika!köszi!puszi neked! :D

móni!terhes?nem lenne rossz!!!ezek az álmok...biztosan jelentenek valamit. :wink: de a legfontosabb,hogy van két GYÖNYÖRŰ babád!imádnivalóak!!!és ez nem álom!!!!! :D

Kép
timé&tati
 
 


Árnika!
Úton a posta!Nagyon ne rémülj meg,egy kicsit ijesztő!:)De mi boszik tartsunk össze!
Köszi a privit!

Vanda!
Nem merlek hívni,nehogy úgy járjuk,mint a multkor.Mikor csöröghetek,hogy jó legyen az időzítés?

Kincs!
Kár hogy nem olvastam ezt a receptet pár hónappal ezelőtt!

Timi!
Biztos nem lesz semmi gond!Nagyon szépen fejlődtök!

Móni!
Sose lehet tudni.....de beválalnál egy harmadikat,ha arról lenne szó?

Tudtok egy jó nődokit Debrecenbe,aki inszemet csinál a klinikán?Ismimnek kéne!

Kép
ani0227
 
 


ani: Nekem az egyik ismerősömnek csináltak ott inszemet vagyis nem mert túl lett stimuzva.De inkább B. doki nem?

szmet
 
 


Móni!
Sajna megy az idő a fejéssel, de amíg bírom, addig csinálom. Hozzáteszem: szenvedek mint a kutya, hol itt záródik el tejcsatorna, hol ott. Balunak is fejtem fél évig, vele nem volt ilyen, remélem rendeződik.

Ani!
Nyugodtan hívjál, a nappali alvás ritka madár nálam, nem érek rá.

Ma jó éjszakánk volt, kettőkor ettek, meg ötkör és két kaja közt szundi volt. Viszont úgy tűnik, csak rájuk ragadt tőlünk a takonykór, Réka betaknyosodott. Szerencsére más baj nincs, orrát szívjuk.
Daninak nehezen megy a kaka, néha ordít, de kibírható.
vovanda
 
 


csak gyorsan mert sok a dolog,

Ani Én a Kincsivel közös dokinkat ajánlom (ha csinálhat inszemet) :? nem tudom most mi a szabály a klinikán, de megkérdezhetem Tőle ha gondolod. dokinőről majd priviben
Aki még jó a meddőségin Fekete doki, egyik topiktársunk ha jól emlékszem tud mesélni róla. :wink:

sietek, puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


timi! az bizti hogy nem alom a 2 kis manocskam, de eddig ez volt az almon hogy anyuka legyen, most nem almodok semmirol, ha a vilag valsag is rendezode, nagyon jo lenne :wink:

ani! hat ha ugy sikerulne, be valalnam, de eselyunk erre szinte 0, mert a ferjemnek azoospermiaja van :cry:

vanda! hajra fejes meg szundi, ha nem jon normalisan a tejcsi eleg nagy a kinlodas es mikor kezdenek tobbet enni, az ember majd fraszt kap hogy nem eleg hiaba feji, remelem jol be indul es akor orom csinalni :wink: Daninak lehet valamit adni hogy segitcse a kakit??? Reka birja az orr szivast, az elejen az enyemek oridtokat.... most valahogy hozza szoktak, mint a furcsihez most uszik a furdoszoba rugdosak a vizet es nagyon elvezik, az elejen meg szinte sajnaltam furdetni anyira utaltak, egy visitas volt a-tol z-ig

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Kincsi, köszi a receptet, ha elfogy a Laktoherb és úgy látom nem használt, kipróbálom :wink:
Egyébként már harmadik napja megint csak tejcsi a kaja, fejek, sokat iszom és így hátha "megjavulnak" a didkók :oops: :)

Timi, pocaksimi :wink:

Ani, remélem hamar megkapjátok az eredményt, és minden OK lesz.
Én a klinikán az egyik meddőségis dokinál szültem, őt tudom ajánlani, de ő nem nő. Vagy például igen Fekete doki (Árnika említette), őt látásból, hallomásból ismerem. Nekem volt túl szimpi, de szakmailag dicsérik. Ez csak az én véleményem, és meglátásom, hogy érdemes inszemet is a Kaáliban csináltatni! Igaz, hogy ott nem ingyenes, de a klinikán szerintem még többe kerül...

Móni, kérdezted az alvást. Hát... én kész vagyok... Átlagban 2-3 óra egy nap. Ha egyszer alszik (ez a gyakori), akkor 1,5-2 óra, ha sikerül kétszer, akkor mondjuk 1,5-1,5 óra. De sokszor van olyan is, hogy egész nap nem alszik, és még éjszaka is ébred :( :roll:
Az álmod pedig... Ki tudja mit tartogat a jövő, csodák lehetnek:wink:

Vanda, kitartás! Használtok valamit pocakfájásra?

Kép
mazsi02
 
 


Sajnos az ismimnek nincs pénze a Kaálira,így marad a klinika. :( Azért gyűjtöm az infókat,hogy kihez menjen.

Kép
ani0227
 
 


Móni!
Tejem elég sok van, azzal nincs gond. Csak már a tö..m kivan attól, hogy folyamatosan fáj a cicim.
Réka tűri a szívást, de úgy néz ki, ennyi is az egész. Kicsi szörcsi.

Ani!
Barátnőm az egyik meddőségis dokihoz járt, majd kifaggatom.

Mazsi!
Semmiképpen ne add fel. Szopi után fejés, folyadékot kb. 3 liternél ne igyál többet, mert a túl sok sem jó. Laktoherbet ne vidd túlzásba, pocakfájást csinálhat a babánál. A Fitolac nevezetű tea is jó, kicsit más az összetétele, ha ezek nem jönnek be, tudakozódj gyógyszertárban. Van homeos bogyó is tejszaporításra.
vovanda
 
 


Köszi Vanda :wink:
Nem is tudnék 3 liternél többet inni, a teát sem viszem túlzásba, 9 deci-1 liter naponta... A homeós bogyót ismerem, csak még nem próbáltam. Úgy gondoltam ha a fejés és ez a tea nem jönnek be..
Mellgyuszid van, vagy a sok fejéstől fájnak a cickók? :roll:

Kép
mazsi02
 
 


Köszönöm az infókat!Árnika,Vanda!Jó lenne ha megkérdeznétek!Köszönöm!

Még annyi,hogy jelenleg nem tudná megmondani valaki,hogy mennyiben lehet egy inszem a Kaáliban?Tudom,egyén függő.A gyógyszerek mennyire megfizethetőek most?És maga a beavatkozás?

Akkor amit igértem:
Rosszcsont Rozi apa fiókjában durkál,és mindent a fejére rak,amit talál:

Kép Kép Kép Kép
őrszem Kép

Kép
ani0227
 
 


ani: A gyógyszerek inszemnél nekem pl a gonal a 450 es 36 ezer volt. Így volt a legdrágább. Amikor closty volt az sokkal olcsóbb volt.

Nagyon édik a lúrkók!

szmet
 
 


Ani!
Ha jó a memóriám, maga a beavatkozás 40-50ezer+12ezer az első konzi. A gyógyszerköltség biztos, hogy kevesebb, mint a lombiké, de azt nem tudom pontosan.
Arik a bébik, látszik, hogy Jázmin nőből van és imád öltözni. :lol:
vovanda
 
 


mazsi! sajnalom az alvast :cry: remelem jobb lesz :wink: az almomat inkab kuldom azoknak akiknek meg nincs vagy akarnak kistesot :lol:

vanda! kar hogy faj, de azert jo hogy van belole boven :D

ani! nagyon cukkik a lurkok :D birom nagyon a fejre rakosokat, nekem az inszem menopurral kb 550 euro volt, ha jol emlekszem :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

A kaálinak csak a lombikra van szerződése az OEp-el , ezért fizetős az inszem ott, ami kb. gyógyszerrel együtt 50000.

Szerintem ezért a beavatkozásért Én nem mennék/ megyek a kaáliba.
Nálunk is úgy van hogy műtét után elöször csak inszemezünk, és ezért ajánlottam a dokinőmet , mert azt is Ő csinálja.
Nekem már csináltak anno ott, csak magát a "beavatkozást" csinálta más. No és ezt nem tudom, hogy erre most mi a protokoll. ezt akarom majd megkérdezni.
kb. annyi az esély a klinikán is szerintem Ja és a gyógyszerek , ha jól tudom drágábbak inszemnél, mint lombiknál. Megkérdezni dolgokat 9.-én tudom
De jön Kincs Ő is profi témában. :wink:

Mazsi Én a Te dokidat akartam írni, de akkor bocsi szerintem összekevertem vmit :roll:

Vanda bocsi nem hallottam, próbáltalak visszahívni de foglalt voltál.

Ani jól látom, azok Jázmin fején Apa gatyái???? :lol: :lol:
Eredmény megvan???

megint van nyűgöm, komolyan már kezdem úgy érezni hogy legszivesebben kiszaladok a világból.
Egy nagyon kedves isminknek jön kistesó tegnap mondták :) ez eddig okés is, csak ha anyósom megtudja akkor ezzel fog folyamatosan piszkálni, hogy nektek miért nem????? :evil: már azon agyalok hogy megint mit mondjunk, mert hát szinte minden alkalommal mondja :(

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Ani miket tud a lányod :)))
Mi még csak esszük a vizes zoknit,öltözni nem öltözik

Kaáli honlapján sztem szerepelnek árak...kb mi 100-ból jüttunk ki vitaminokkal szurival és ugye ebben a 40.000 maga az inszem..a szurikra csak 25%-os támogatás van mivel elméletileg itt jóval kevesebb szurit fogyasztunk mint lombiknál..én 12ampullát nyomtam magamba van aki ennyivel lombikozik...

Árniki nődokinkkal inszem??hmm nem is gondoltam,hogy ilyeneket is csinál..stimut tudom,de én azt hittem,hogy a meddőségi részén a klinikának van két doki és ők csinálnalk a-z-ig mindent--érdekel mit mond!!
puszi neked! ezek után a fitneslady reklámnál is gondolok rád :wink:
Vendég
 


Árnika!
Köszi az infót!Majd utána kérdezel,hogy messziről jött embert is fogad?Mivel Gyulnán nem csinálnak inszemet. :(
Igen,apa gatyóit próbálgatja a fejére a csajszim. :lol: Az a legjobb,amikor fel akarja venni apa a gatyót,vagy a zoknit,és csurog a nyáltól! :lol: :lol:
Eredmény még nincs!

Nekem is egy kis nyűgöm. :( Ha megjön a menszim nagyon sokáig tart,és hosszan barnázok.Aki szűlt már(vanda,kincs,mazsi,móni),ez normális?Vagy inkább nézessem meg magamat?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ani, tüneményes csajod van :lol: :lol: :lol:

Móni, és ti hogy álltok az alvással? Sajnos nekünk az össze-vissza időben alvások miatt az evések is csúsznak, így mondhatni még mindig nem alakult ki fix napirend :( :( :( Ez mostmár nagyon aggaszt...

Árnika, megértelek... Anyósékkal mi is így voltunk. Mígnem egyszer felszívtam magam, és határozottan, kissé feldúltan megmondtam nekik, hogy TÖBBET NE KÉRDEZZÉK, majd szólunk úgyis...
Egyébként nálatok a családban sem tud senki semmit? Szüleid? Tesók?

Kép
mazsi02
 
 


Ani én szülés után is úgy állok a mensivel mint előtte..nincs..nem is tudom jó e vagy sem:(
Vendég
 


Ani!
Normális. Még eltart egy darabig, amíg rendesen visszaáll. Nem kell megijedni tőle, én szülés után anno iszonyat sokat véreztem a korábbihoz képest, aztán rendeződött.
vovanda
 
 


arnika! kuld el a sunyiba az anyost, valamikor minket is nyuztag elege az ismik, hogy ha kel haza segitenek, ilyenkor jot hogy le dugjam a fejuket a wc-be :twisted: :twisted: :twisted:
azert a vilagbol meg ne menyel ki, mert kb febr 15 utan talizunk, persze kel egyeztetni Vandaekal is :roll: :wink:

vanda! nektek febr.15 utan jo lenne a babalatogatas? valamelyk nap, es mikor, delelot vagy delutan? majd priviben kerem a cimed :D

ani! mivel te egy jo darabja szultel, nem hinnem hogy meg attol lenne, en vizsgalatra szavazok, most nekem 2-3 napot tart de nagyon verzek :roll: edig 3-4 nap volt es nem vereztem enyire, de nalam meg bizti kel rendezodjon

mazsi! nalunk alvas kb 21-8ig, persze vannaak kivetelek, hogy mar 6tol 10 percenkent sir valamelyk a cumiutan, vagy esetleg adog kicsi teat (de ez ritkan), kaja kb 220ml tap 8,12,16,20 ora korul, eleg rendicsek ez az orarend :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Kb. egy év szülés után, miremindenrendesen visszaáll és visszamászik a helyére. Úgyhogy Anié is simán lehet még szülés utáni rendezetlenség.

A február 15. utáni teljesen jó, felőlem akár már most jöhetnétek. A délelőtt-délután tökmindegy, amikor tudtok, jöttök.
vovanda
 
 


mazsi! es delelot 1/2-1 ora, delutan 1.5-2 ora alvas, ritkan furcsi elott 1/2 ora

holnap megyunk a masodik oltasra es hajat is festetek, vegre :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda! ok , akkor meg majd egyeztetunk :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:25-kor.
vovanda
 
 


vanda! nagyon edesek, Balu latom birja nagyon a tesokakat es a picik mar nem is olyan picik, de nagyon arik

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda!gyönyörűek a kicsik!imádnivalóak.és ahogy móni írta valóban nem is olyan picik.tündériek!puszi nekik! :D

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok

Móni írd a címed, :lol: :wink: anyóst postázom
Mikor jössztök ?? Hogy tartjuk a kapcsolatot,? ha jól emlékszem Ro-ból is tudsz netezni.

Mazsi Én már annyiszor "felszívtam " magam és mondtam neki hogy nyugi majd szólunk, de szereti hülyének tetetni magát - és köv. héten megkérdezni hogy-jaj, már olyan régen kérdeztem, mikor lesz már babátok??? :evil: -és ezt ártatlan képpel.

Nálunk nem sokan tudnak róla, alig vki. Férjem szerint vszinü hogy sejtik hogy vmi nincs rendben, hiszen hosszú évek óta házasok vagyunk, és elvileg a feltételek adottak babához.
Phsziho néni szerint az emberek már fogékonyabbak, értelmesebben kezelik témák-ezen vitatkoztunk! :?

Kincs akkor Te inszem idején nem is jártál dokinéninkhez??
Rájöttem fosos vagyok :lol: mert ilyen és ehhez hasonló értékekkel lazán lombikoznak, csak Én szarakodok itt.
alig várom hogy menjek dokimhoz.
Meddig akarsz szoptatni??

Vanda lemerültem :( pedig úgy hallgattam volna még Danit :wink:
puszi dinós szőkémnek

Ani Boszi, megkaptam Kép :lol: :lol: :lol: :lol:
párom szó szerint így nézett :shock: írok privit

pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hali!

Vanda büszke anyuka lehetsz!!

Árnika nem jártam csak a kaáliba, dokinénihez 2002-ig jártam (clostis hónapok) aztán csak a terhesség 18.hetében mentem hozzá.Szólj ha menni fogsz! :wink:
Pszicho nénihez rendszeresen jársz? Milyen időközökkel, érdekes és jó lehet!
Ne legyél "fosos" ha úgy érzitek belevágnátok és zöld a lámpa menjetek!! mi drukkolunk!
Mit kaptál Anitól? :oops: :lol:
Szopit nem tudom, sokáig szeretnék de addig nem akarok metezni,nincs ciklusom , babát se "gyárthatunk" kicsit nehéz..ha lesz tejcsi akár 1.5éves koráig is de az 1évet sztem már kihúzzuk napi 5szopi van még.
most én vagyok beteg ezért nem jöttem :(

csók mindenkinek!
Vendég
 


Kincs nem akarsz jönni te is??,
Igaz mégsem ha beteg vagy.
Influenza?? gyógyulj meg hamar.
Nagyon jól bírjátok szopizást :)
Elvileg járok még phiszonénihez, most gyakorlatilag nem. Mondjuk Én nem kezelésre :wink: de szeretek menni hozzá.
majd küldök fotót :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani megmutizhatom Kincsnek?????
akkor is hat :roll: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Megmutizhatod!Ide is felrakhatod,ha érdekel még valakit.Sztem nem gond. :wink:

Jázmin eredménye:
minden rendben,nincs semmi eltérés.De akkor miért büfizik olyan nagyon-nagyon sokat?????Menjünk máshova?Elvileg tele pocival kellett volna vinni a vizsgálatra,de nem volt hajlandó enni,pedig kiéheztettem.És ott is várni kellett egy nagy csomót.
Minden esetre holnap megyünk mérni,megnézzük hízott e egyáltalán.

Pasi!
Laura mit szólt a két tesóhoz?Látta már őket?

Kép
ani0227
 
 


arnika! kuldjed anyost, oda teszem mosni, fozni, takaritani :wink:
igen tudok ro-ba is netezni, csak nem lesz idom ra, mi holnap este indulunk, a jovo heten keszulunk a keresztelore es kb febr.15 utan tudunk jonni debibe, majd egyesitunk Vandaekal is :wink:

kincs! gyogyuljal! :D

ani! orulok hogy minden ok, azert meg probalhatsz meg 1 velemenyt, szegenyket ki eheztetted??? :roll:

mi tegnap mertunk: Mattia 7200 gr, Michlle 6600 gr, majd el ajultam :shock: 4 het allat Michelle 1050 gr hizot, Mattia pedig 950et

na puszika csajok es 1 pasi

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Csak gyors bekukk, egy óra múlva 4 gyerekesek leszünk. :lol:

Árnika!
Sejtettem...

Ani!
Pasi helyett válaszolok, ő azt mondta, 3 évre eleget írt... :wink: Laura látta őket, kicsit bizonytalankodott, de barátkozik. Ő amúgy is kicsit félős.

Jázmin: nyugi, ahogy nő, javulni fog a bukás. Nekem Balu bukogatott, Sinlacot kellett az anyatejbe kutyulni, hogy sűrűbb legyen, így javult a helyzet. Próbálj neki esetleg 10-20 grammal kevesebbet adni, Rékánál ezzel megoldódott. A maradékot meg odaadhatod neki később. Macerás, de esetleg segíthet.
vovanda
 
 


Vanda mi volt nyíregyen??
akkor lepődnék meg ha 5 -öt írnál :lol:

Ani Én lenni irigy, nem mutizgatni nagy nyilvánosságnak.
Bár nem értek hozzá, csak filózgatok ha sokat bukik, ennyi idősen az akkor nem hányás???(bocsi)-nem lehet vmi kajcsitól??

Kincs gyógyulgass, na nem akarsz jönni??? :wink: :)

Móni akkor sms-ben tartjuk kapcsolatot,- ha gondoljátok talizhatunk, és megmutathatom merre laknak Vandáék, persze csak ha jó így nektek, és Vandáéknak.
Vigyázzatok nagyon Magatokra, és érezzétek jól Magatokat otthon, .sok sok képet kérünk majd a keresztelőről is.
jah és anyóst elküldhetem, de utólag semmi reklamáció :!: :lol:

Marejke még mindig adós vagy!!!!!! :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Minden rendben a kölkökkel.

Ani helyett: bukás nem hányás. És attól van, hogy nem mindig záródik tökéletesen a gyomorszáj, korral el szokott múlni. Súlyos esetben beszélünk refluxról, az akár műtétre is szorulhat.
vovanda
 
 


Remélem én is, hogy majd kinövi a csajszim.Védőnő sem tudott semmit mondani rá,csak hogy sűrítsek.De azt teszem már mióta. :cry:
Még egy idegtépő dolog.Azt mondta a védőnő,hogy vigyük el Jázmint szemészhez,mert szerinte bandzsít!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :x :x Mi még nem vettük észre!Furcsa!

Móni!
Nagyon jól fejlődtök!
A kiéheztetés abból állt,hogy csúszott az uzsi 1 órát! :D Kép szerintetek is kancsi?

Kép
ani0227
 
 


Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


ani: Nekem van szemtengely ferdülésem. Nálam 10 éves koromba derűt ki addig senki nem vette észre és most iszom a levét. 10 évesen kellett a szememre ragasztani papírt de én nem bírtam és most 30 éves fejjel elég gáz a szemüvegem na persze a szemtengely ferdülésem nem látszik benne.Na jó annyira nem vészes csak olyan mintha jó nagy dioptriám lenne.Én mondjuk imádom ezt a szemüveget.
Szóval ezt a kérdést ne hanyagoljátok vigyétek el szemészhez és inkább most legyen leragasztva a szeme Jázminnak mert így kinőheti.
Amúgy így hozzáértőként én is látok egy icipici bandzsitást a jobb szemén hozzáteszem nekem is azzal van a baj.
De egyébként a lencsém csak 1es. Tehát nem vészes. :D

szmet
 
 


ani: Nekem anno úgy zajlott a vizsgálat, hogy volt egy kereszt amin számok voltak annak a közepén volt egy lámpa arra kellett nézni ugyanitt voltak mesefigurák is. Tett egy vonalzót a szemem elé és egy olyan mint egy fakanál és ide-oda mozgatta egy szememről a másikra és így látszott hogy mennyire működik a rossz szem nekem semennyire. TEhát ha nincs a szememen a szemüveg akkor a jobb szemem nem használom így a bal jobban romlik. Illetve volt még olyan hogy kaptam egy szemüveget aminek az egyik lencsére piros a másik zöld volt és így elém raktak egy kütyüt amin meg kellett mondani hány piros és hány zöld pontot látok. Dehát ezeket a vizsgálatokat még Jázminnál nem hiszem hogy meg tudják csinálni.
Hát ennyi. Remélem elég jókat írtam és hasznosakat.
Egyébként semmi de semmit nem érzek az egészből hogy ilyen bajom van. :D :D
Nyugi nyugi nem lesz semmi gond :D :D

szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?