Új privát üzeneted érkezett!

Tisz, azt a babás képet a blogodnál, hogy hány nap van vissza, mennyi időt telt el.. stb... Na, azt hogy csináltad oda? :oops: Segííííííts!!!!

Kép Kép
manósziget
 
 


Szezso, megmondom őszintén de. ki se tettem végül a lábamat a lakásból. :oops: Találtam neki a neten szupi fából készült varródobozt, így azt rendeltem meg. Még jó hogy megnéztem előtte a netet, mert sztem lejártam volna rendesen a lábam, mire vmi személyes ajándékot találtam volna itt neki. Így meg egy csomó időm maradt másra.
Most voltam boltban, mindjárt fel is rakom a töltött paprikát, hogy vacsira kész legyen... :P Nemsokára a kis ördögfiókám is jön haza.

Kép Kép
manósziget
 
 


Szezso
Itt is gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi
Nekem ez így akkor kicsit felelőtlen... a babák általában a 2-3. napra sárgulnak be... ki ellenőrzi, hogy milyen mértékű? Anyukánál is felléphet gond az első napokban...
Védőnő, vagy valaki szakember nem jár ellenőrizni??? :roll:

Anna
Kitartást!

Ildi
Üdv itt! Nálatok is hamar jön a kistesó :wink:

Nitacska
Nekem 6+5-nél már volt szívhang...

Boboka
Én is teszteltem egy csomószor :oops:
Apa szerint tesztgyárosnak kellene lennie... :wink:

UH
Tankönyv és protokoll szerint a 12. heti is még hüvelyi...
Vendég
 

 
 

szezso mostmár bizakodóbb kezdek lenni.......... :lol:
mabe köszi neked is.......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegnapi uh kép bár nem túl jó minőségű, mert fényképezővel készült
arvaerika
 
 


Na még egyszer! Kép
arvaerika
 
 


Nagyon bénázok, szóval bébim 8+6 naposan 2,5 cm!

Viszont a cukrom magas lett, valószínű a gépem is rossz, holnap viszem kalibráltatni
arvaerika
 
 


erika nagyon szépen kivehető a babod!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, a doki fényképezte, bár a felbontás nem túl jó, mert nem a legmodernebb géppel csinálta, de aki ért hozzá, kiveheti melyik alkatrész hol van :D
arvaerika
 
 


Erika!
Szép nagy a Babád! Enyémek 9+1-en 2,18 cmesek voltak. :wink: Nagyon szép a Drága! :lol:

Nitacska!
Én voltam uhun 5+6-on, akkor nem volt szívhang, 7+1-en már igen!!! :lol: :wink:

Manó!
Jó ajándék!!!

Nekem a sok pisislés még mindig megvan. éjjel is. :roll:

Cici: nekem már egy ideje nem fáj, csak ritkán. Remélem ez nem baj. :roll: De gondolom nem fájhat végig.

Boboka!
Én is teszteltem 6-7-t. :lol: És képzeld mikor a két Babával 123 volt a hcg-m a 10 teszt még tök halovány volt. :shock: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


A méretekre nem kell adni, először 2,5 centit mért, aztán amikor még egyszer kellett kezdenie a fényképezés miatt, akkor 22,4. De mindegy, nem a méret a lényeg(itt sem!!! :D )
arvaerika
 
 


Sziasztok!
Hát ha Boboka itt van, akkor én is veszem tőle a bátorságot és jelentkezem.
Valahol jó lenne már örülni, hiszen azért várjuk őket, mert örömöt hoznak az életünkbe.


Egészséges babavárást kívánok mindenkinek!

És 7. hét környékén járhatunk...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti!
Üdv itt!!! :lol:

Erika!
Tudom, hogy nem a méret a lényeg, csak leírtam. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Mennyi téma, de egy majd félnap nem olvasás ennyit tesz! :)

A babucok mérete szerintem a 6. hónapig megközelítőleg egyforma, majd onnan jönnek elő a rejtett gén-tartalékok és persze a sok táplálék aránya, amit anyu leküld! Olyan jó látni a képeket, ilyenkor még olyan egyformák, és nekünk anyáknak mégsem!

Mellfeszülés, nos nem tudom meddig tart, de nem bánom, hason alvó vagyok, most ez kivitelezhetetlen a melleim miatt,annyira fájnak, de utána meg a pocak nem engedi! Le kell szokni róla! :D

A tesztekkel kapcsolatban olyan aranyos volt a gyógyszerész hölgy, azt mondta nekem, miután nem tartanak Qupido-t mert drága, hogy higgyem el, de az a 450 ft os is olyan jó! Nos hazamentem délután, meló után és nem bírtam kivárni a reggelt. A mensi aznap lett volna esedékes, és az olcsó tesz, délután erősen 2 csíkot mutatott!Ezért többet nem csináltam mert a tünetek megerősítettek!

Ildinek: üdv a csapatban !

Mindenkinek kellemes hétvégét!
csunyeszka
 
 


Köszönöm mindenkinek az üdvözlést örülök hogy jöhetek hozzátok kicsit dumcsizni.
Hát igen kicsi lesz a korkülönbség a két gyerköc között,de szeretnék minél előbb visszamenni dolgozni legkésőbb ha a pici 2éves elmúlt.(pénz)
És több babát nem is akarunk.
Ennyi idő köztem és a nővérem között is a korkülönbség és nagyon sok előnye volt és van. :)
Lenne egy olyan kérdésem hogy akiknél szintén kicsi a korkülönbség és még esetleg szopizott a nagyobbik hogy szoktattátok le mert én pillanatnyilag el sem tudom képzelni hogy fog menni.A jó oldala nincs mellfeszülés és hasonló. :lol:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


Ildi!

Le akarod szoktatni?
Panaszmentes terhességnél lehet szoptatni, és kb. 4,5 hónaposan megváltozik a tej íze és mennyisége is csökken, lehet, hogy magától is leszokik...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Most csak manónak:
http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/
itt tudod megcsinálni.

Leragad a szemem,csak bekukkantottam.

Jó éjt!

Kép

Kép
tisz
 
 


Arvaerika, szerintem tök jó a kép! Végül is 3 mm tévedett a doki ide-vagy oda.

Boboka, Betti, üdv itt és boldog babavárást!

Nitacska, gép függő hogy talál szívhangot vagy sem, te akkor 6+2-n leszel, ugyi? Én ráköv hétfőn mennék akkor már bizti lenne!

Én is megrögzött tesztelő vagyok, egy párat meg is csináltam.

Köszi a cicihozzászólásokat. Nos úgy tűnt csak reggel volt a nem feszülök annyira dolog utána beindult. :oops:

Lenne még egy kérdésem, nagyon lassan de aktuálissá válik a kombinált teszt, ti megcsináltatjátok, vagy csak a nyakiredő mérésre mentek meg az afp-re? Én nem tudok dönteni! Illetve milyen hamar kell az ilyenre bejelentkezni vajon?

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Kép
kata05
 
 


kata igen....6+2 leszek.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok nagyon jo ez az oldal....http://www.naptarak.com
lehet kinyomtatni babanaplot.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gyors örömhír: tegnap már volt szívhangunk 5 hét 5 naposan :)
És a sztárfotó:

Kép
Vendég
 


gratulaaaaaaaa.remélem nekem is ez lesz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztos, hogy lesz már:)
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boboka!
Gratul a szívhanghoz!!! :lol: És gyönyörű a babád!!!

Kata!
Mi úgy csináljuk, hogy a kombinált tesztnek az uhus részét csinálja meg Hajdú drnő a géndiagnosztikai központba, és ha ő szükségesnek látja, akkor vesznek vért is. Így beszéltem meg a recepciós csajjal, mivel csak 24 éves vagyok ( Te se vagy sokkal több, enm?) de azért megnézetn meg szeretném egy hozzáértő genetikussal. Ha csak uhu lesz 16 ezer Ft, ha a kombonált, akkor 28. Éna 9. héten jelentkeztem be, és kértem hogy Hajdú drnő csinálja, mert a beültisbe őt ajánlották a csajok. a www.gendiagnosztika.hu -n megtalálod a telefonszámot. És nagyon készséges volt a csaj, akvel beszéltem.
Ja még annyit, hogy kérdezte mkor volt az utolsó uh és mekkora volt a Babák Crl-je, szóval lehet érdemes megvárnod a 4-ét, hogy meg tudd mondani. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Köszi Zsófi, én +3-mal vagyok több. :lol: Hát a 4.-ét mindenféleképpen meg akartam várni! A te ügyeden meg rajta vagyunk! :wink:

Kép
kata05
 
 


Erika, Boboka
Nagyon szépek a bébik :wink:

Kata
Mi majd beszélünk egy profi genetikussal. Aztán, amit ő javasol.
Én se vagyok nagyon öreg :lol: :wink:
Vendég
 


Mabe, hajrá fiatalság! :D

Lenne még egy kérdésem: Mit gondoltok a kádban fürdésről? Meddig lehet, lehet egyáltalán, hány fokos víz.....ilyenek érdekelnének.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám,csak nem túl jó hangulatban.Nem történt semmi,gondolom a sz@fej hormonok dolgoznak.:?

Kata,én kádban fürödtem Danival végig,és most is.Sztem lehet,de nem forró vízben.Fokra nem tudom megmondani.Érdemes a dokit megkérdezni.
vedresandi
 
 


sziasztok....körmöltetek látom........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kata én túl parás vagyok, de megvan rá az okom, szóval én száműztem a kádban fürdést szülés utánra.
A kombinált tesztet én sem csináltatom meg csak ha az orvosom javasolja.

Boboka gratula a szívhanghoz.

Én is csak egy tesztet csináltam. És a hormonok meg a hányinger folyamatosan jelzik, hogy a teszt jól mutatta azt a két csíkot. De azért bevallom őszintén az első terhesség előtt én is megcsináltam egy párat.

Betti üdv itt nálunk, te is ikreket vársz?
Vendég
 


Babus, nem nem várok ikreket, legalább is nem tudok róla, ultrahangon még nem voltam.
Majd csak jövő hét vége felé, ha jól gondolom akkor leszek kb 8. hetes.

Abbó tudom, hogy kisbaba lesz, vagyis remélem, hogy van pozitiv tesztem, és fájnak megint a melleim, összetéveszthetetlen módon.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti bocs, azt hiszem félreértettelek. Én sem voltam még UH-on, majd február 12-én megyek, addig meg marad az izgalom.
Vendég
 


Bobóka!

Gratula a szívhanghoz!

Kombinált teszt: nálunk ingyen van (még)mert a Sejtbank átvállalta aköltségeket . Érdemes tájékozódni, mert az országban több helyen is ingyenes!!!!És nem csak az időseknek, hanem mindenkinek!
arvaerika
 
 


Kata
Én szoktam kádban fürdeni. Nem túl meleg vízben, amit kellemesnek érzek :wink:

Kombinált, integrált teszt
Hozzáértő emberek szerint, ÜZLET az egész. Akkora haszna nincs, mint amennyire ma szinte minden kismamát "bolondítanak" vele. Sokkal értelmesebb alapos UH-t csináltatni (főleg hozzáértő szakemberrel--nem csak mozizni).
Vendég
 


Kata!
Én nem merek fürden, mert a meleg víz alhasi vérbőséget okoz-hat. Mondjuk tegnap mikor a férjem fürdött 3 percre befeküdtem, de inkább csak a kád széléről szoktam lógatni a lábam. :lol:
Úgy néz ki van döntés az ügyemben, mindjárt írok privit.

Ma reggelre minden szép fehér lett, anyósomnál voltunk ebédelni, ott mégnagyobb hó esett, szánkoztunk a férjem unokahúgával, hógolyóztunk, szupi volt. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Üdv. mindenkinek! Még friss hús vagyok a fórumon!

Jó olvasni, ahogy biztatjátok egymást. :P
Pont ezért szeretnék kérni én is egy kicsit ebből. :)

Én most a héten kórházba kerültem hányinger, szédülés, stb. miatt (orvosok szerint valószínű laza kis vírus), na nem is ez a lényeg, hanem, hogy kiderült a vizsgálatok alatt, hogy pozitív lett a terhességi tesztem amit a kórházba csináltak (ezt megerősítve én is csináltam, "hiszem, ha látom" alapon, és az is megerősítette).
Viszont 28-án leküldtek nőgyógyihoz, hogy nézzen meg. Megvizsgált azt mondta tyúktojás nagyságú a méhem (alapból kisebb nekem), de nem érti miért hozzá küldtek, így tovább adott az UH-ra. A doki aki hüvely UH csinálta azt mondta, hogy ő nem lát terhességet (nagyon elszomorodtam), de 1 hét múlva meg kell ismételni a vizsgálatot, mert lehet túl korai és ő még nem látja.

Mivel próbálok számolni, az utolsó menstruációm dec. 10-én volt így nem tudom, hogy nem kellene-e már most látni valamit?! :roll:


Szerdán megyek dokihoz, most máshova. Remélem minden jól megy majd. Meddig csinálnak hüvely UH-ot, nem látnának hasi UH-on többet?

A mellem feszül, émelygés, sok pisilés, furi alhasi dolgok vannak, amik ugye természetesek...csak szeretném már látni... :D


Mindenkinek nagyon sok erőt és kitartást kívánok...azt hiszem maradok itt ilyen jó fej "csajok" között...:)

Szép estét! Előre is köszönöm a választ!;)

Hajni
hajnalocska
 
 


Hajni a tünetek lehetnek terhesség tünetei is akár. Hány naposak a havik, mikor volt a peteérés ez is számít, lehet hogy később fogant a baba azért nem látták még. Ezért hívtak vissza későbbi időpontra, hogy akkor már biztosan látszani kell.

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Hajni
Ezek lehetnek terhességi tünetek...
Kora terhességben a hüvelyi UH mutat jobb képet...
Ha a dec. 10-es időponttal számolunk, akkor már a 8. hétben jársz... akkor már kellene látni az embriót UH-n... még szívműködést is...
:roll:

Egy HCG-s vérvételre nem tudsz elmenni?
Vendég
 


üdv az ujjaknak.........
ha dec 10-én volt menzi akkor már tényleg kéne látni babot......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy mindenki jól van,az újaknak is természetesen!Gyönyörűek az UH-s képek,nekem is van 15 mm bébybogyóról,de mivel ez már egy hetes és úgyis megyek kedden megint,így inkább majd azt dobnám fel nektek!
Igyekszem sűrűbben jönni,de most kicsit pihentünk,nem voltam.
Bepótolom ígérem,csak most jöttünk haza és elájulok a fáradtságtól.
Szép álmokat!

Kép
bodrien
 
 


bodrien merre voltatok pihenni? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szeretnek en is csatlakozni hozzatok ha szabad.
Most hetvegen csinaltam egy zebras tesztet, aminek nagyon-nagyon orultunk!!!!! Mi augusztus ota probalkoztunk a teso osszehozasaval, es hat most ugy nez ki osszejott :D

Mar van egy mindjart 26 honapos tunemenyunk, aki mar nem sokaig lesz egyedul. :D

Kata
En egyelore meg furdok kadba, de csak langyos vizbe. Lehet errol is lekene szokni. :oops: De en ugy tudok,hogy a 3. honap utan mar nem art a kadban furdes. Vagy rosszul tudom???

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Hajnalocska, a babónak már kellene látszania szívhanggal együtt! Drukk+++++++++++++++!

Sziszka, gratulálok!!!

Köszönöm a kádban fürdés infókat! Nos én imádok kádban fürödni, nem szívesen mondanék le róla, persze a babáért mindent!

Kép
kata05
 
 


Erika, Bobóka, nagyon szépek vagytok!!

Hajni, nekem 9-én volt az uccsó mensim, látszódnia kéne nálad is...
/a korábbi oldalakon (jan. 22-e környékén) találsz a babumról képet, kb 6,5 hetes volt akkor.../
drukkot én is küldök Neked!!:D

Mabe, miért mondják a kombinált, integrált tesztre, h üzlet az egész? /tényleg nem tudom, azért kérdezem :shock: /

Szia Bodrien!!! merre jártál?

Sziszka, üdv Neked is!!!

Nekem a kádban fürdés elhagyása nem jelent nagy gondot, mivel nem vagyok annyira oda érte..
A cici feszülés nálam is enyhébb lett, de az állandó pisi megmaradt :x ..
csütörtökön megyek uhu-ra, már annyira de annyira várom..
Télleg isteni lenne, a folyamatosan hozzánk szerelt gépezet!!! csak szegény babát zavarná kicsit :roll:

Kép

Kép
móka:)
 
 


sziasztok.sziszka üdv köztünk és gratula a kistesóhoz!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kata, az alapszabály az, hogy AMI JÓ A MAMÁNAK, AZ JÓ A BABÁNAK!!!
ha neked jó, fürödj, akinek nem jó, az ne fürödjön :wink:
Én holnap megyek először orvoshoz és szörnyen izgulok...
Én nov. 30-án kezdtem vérezni, de csak az az egy volt és még karácsony után is neg. volt a tesztem, úgyhogy nem tudom, mekkora a kicsi... (még mindig szoptatok - általában jajgatva)
A szentelés nagyon szép volt. Csak 3 órahossza a kinti időnél hidegebb templomban, majd megfagytunk, de örülök, hogy nem hagytam ki :)

Nitacska, ez a vonalzó nagyon igaz :cry: :wink:
Én is üdvözlöm az újakat :)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok,

udv az ujonnan csatlakozoknak.

ami a furdést illeti én mindig csak zuhanyzom, mar évek ota... Pedig korabban imadtam furdeni...

Mar csak 10 nap és végre itt az UH az 12.héten. En eddig még nem voltam nogyogyasznal és tesztet sem csinaltam, annyira biztos voltam a dolgomban. A haziorvos csinaltatott egy vérvételt, az kristalytisztan kimutatta...

Hétvégén mi si elutaztunk, a gyerekek sieltek, szankoztak... szuper volt.

Mabe: az ambulans szuléshez még: ez kizarolag a kismama dontése, aki nem mer, annak nem kell. Ott volt védono, oszesen 10 latogatast finansziroz a tb. Eloszor naponta jott, aztan egyre ritkabban. Es a 3.napos gyerekorvosi vizsgalaton is nézik a sargasagot. Mivel én az elso perctol szoptattam oket, egyeltalan nem sargultak be, szerencsére.

Moka: a férjem francia, a gyerekek kétnyelvuek. Viszont, ahogy nonek, egyre nehezebb lépést tartani az iskolaval, a magyar szokincs novelése lassban megy. De akcentusuk nincs egyelore! Az elsos fiamat tanitom magyarul olvasni is, nagyon ugyes, egyelore nem keveri ossze a kiejtést. Csak idohianyban szenvedunk!!

nekem par napja "huz a hasam". Mivel a munkahelyem egyre rosszabb a helyzet, remélem a doki kegyes lesz. Napi kb 1 orat vezetek oda-vissza, ettol félek is egy kicsit a késobbiekben. Az elozo babaknal gyalogos kismama voltam...

Orsi
s.orsi
 
 


laki ezt én is tapasztalom.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bodrien! :D

Sziszka!

Üdv itt!

Móka!

A kombinálét és egyéb tesztekről azért mondják, hogy jó üzlet, mert az csak százalékos arányban (85-94) mondja meg a tutit. Azaz semmi sem biztos. Nem anyagból dolgozik, mint az ac. hanem különböző adatokból(életkor, nyaki redő, cukorbaj, stb. figyelmevételével próbál dolgozni. A semminél jobb, én korábban megcsináltattam(fizettem érte)most is megcsináltatom, de csak mert ingyen van, 99%, hogy megyek ac-re is.
arvaerika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?