Új privát üzeneted érkezett!

Boni, merre vagy?Nincs baj, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nagyon-nagyon örülnék és tudnám élvezni, ha a te ET+14. napodon te is és én is pozitívat tesztelnénk ;) :) :) :) FEBRUÁR 10. :) De beérem a te pozitív teszteddel is ;)
Ezt a homeos cseppet egyébként szedtem már, meg is szüntette rendesen a barnázásom :) Hogy most mit csinál nem tudom, ha most nem és a köv. ciklusban még vizsgálgat a doktor, akkor is terhes leszek a 3. ciklusra :)
sonjus
 
 


Baba, így már értem, én azt hittem már ET+9-en tesztelsz, azért írtam(persze ezt csak én gondoltam így :oops: ). És hogy vagy?? Pihizel sokat?

Sonjus, örülök hogy gyakrabban írsz! meglátod sikerülni fog a baba! Egy spermiumnak be kell találnia! :D És már tudjuk az is jó ha van... :wink:

Kép
kata05
 
 

 
 

Kata, babanetezek, fekszek, tv-zek, babanetezek és babanetezek és sokat iszok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, egyél egy kis diót nagyon jó! :wink: Szívesen viszek ha nincs csak meg kell pucolni! :D

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

itt vagyok csak Apa később ment dolgozni, utána meg vendégeink voltak :wink:
Kép Kép Kép Kép

van egy heten mint a gonoszok ké is, csak engedély nélkül nem akartam feltenni ... :lol: pedig jó lett megmutathatom?

Szezsó nagyon nagyon grt boldog vagyok :lol: :lol: dönörű

Zsu bejött az ötleted! Zsigmondom előre ment kúszva sokat! le is kameráztuk!!!!! kösziiiiiiiiiiiiii!

Örülök, hogy itt voltatok!

GABy írj sokat!

Sonjus hajrá Babával együtt +tesztelés!!!!

Andi?
Vendég
 


Kata mire jó a dió?
Vendég
 


Boni, inkább ne tedd ki... :D
Dióban nagyon sok a vitamin, én már mensi utántól elkezdtem enni, napi 2-3 marékkal, és az első uh-ig ettem szorgalmasan. Na, nem biztos h ettől sikerült, de lehet...de ha bárkinek kell tudok adni(mármint egy kis szerencse diót).
Grat Zsiginek, tedd fel megnézzük! Mi is jól éreztük magunkat.

Kép
kata05
 
 


KAta akkor eszek..de majd szerencsediót kérek hihi

ZSu Suttogó ittennék maradt ...

ja tegnap késő délután előjött rajtam nátha... előtte semmi bajom nem volt.. remélem ti nem kaptátok el

na jó akkor nem... :lol:
Vendég
 


Boni, mi is örülünk, hogy ott voltunk! A Suttogóért nem kár, tudod nekem nem volt bejövős-én egyéni módszerrel nevelek (nevelnek) :lol: . Illetve eggyel több ok, hogy legközelebb is menjünk!

Szegény Balázs nem kapott idegsokkot ennyi vihogó nőtől?

kispiskóta
 
 


Úgy néz ki a nátha engem is utolért. :(

Kép
kata05
 
 


Basszus! Katám!
esküszöm előtte nem volt semmi bajom! nekem délután a pezsgő hozta ki!

annyira sajnálom!

én bevettem az oscillococcinum ot és jobban is vagyok! ja és mézesdiót ettem...

Zsu B.nek szimpatikusak vagytok! jól érezte magát főleg a diétás piizától...és megállapította hogy nagyon különböztök egymástól! azt mondta a képen Kata inkább néz ki az én ikertesómnak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hmm
MArci meg szintén nagyon bejött neki!
Vendég
 


Én most várom hova fajul, de ezt nem tőled kaptam. Még annyira nem vészes, de egyfolytában folyik...
Hát én is jókat nevettem tegnap... :D

Kép
kata05
 
 


Boni, Kata, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim köszi

remélem te jól vagy! ++++++++++++++++++++
Vendég
 


sziasztok!

azt hiszem, most már tudok újra rendszeresen jönni. meló sok van, de a vizsgaidőszakon már túl vagyok. igyekszem visszakapcsolódni.

baba: drukkolok+++++

kati
katica30
 
 


Milyenek lettek a vizsgáid Katica?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szia Kati !
Vendég
 


baba: hát most elég nehéz volt összehangolni a vizsgaidőszakot és a munkát. nem is igazán sikerült. így volt olyan vizsgám, amire nem is jutottam el :oops:

boni: szia!

kati
katica30
 
 


Katica, örülök h sikerültek a vizsgáid. Hogy vagy?

Andi, nagyon eltűntél?! Minden rendben, ugye?!

Gaby, te is!

Kép
kata05
 
 


Kata, ettem diót. Bár nálam a fagyasztóban van megpucolt állapotban ill. van darált is, de azt nem ettem :lol: . Anyukám gondoskodásának köszönhető.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tök jó Baba, figyeld meg tuti siker lesz! :wink:

Kép
kata05
 
 


Katica,jó újra látni!

Kata,vagyok,csak baromi hisztis vagyok :oops: Ezért inkább szép csendben drukkolok mindenkinek.

Fél szemmel vagyok ám.
vedresandi
 
 


Andi, ne is mond pánik ma nálam járt félig...Olyan feszült vagyok, szerintem az idő.

Kép
kata05
 
 


kata,lehet,hogy tényleg az idő.Auchanban voltunk Aranyhalammal,és én is szarul lettem.Mint egy dilinyós, úgy kapaszkodtam belé.Hányinger és szédülés társaságában.Már itthon,és fekszem. Jövő héten meg elmegyek Szilvihez,nekem már egyszer segített,inkább beszélgetek vele egyet.
vedresandi
 
 


na akkor nekikezdek újra annak, amit megírtam csak elúszott :lol:

Babim
msn már drukkoltam, itt is drukk +++++++++++++++++++++++++
hajrá ikrek :wink: így rögtön tesó projekt is letudva lenne :P , ha már sajna nem sikerült fagyibabákat eltenni :cry:

Sonjus
remélem most már tényleg jó kezekben lesztek, drukk az idei babásodáshoz +++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata
köszi, jól vagyok, csak most sok a meló :( fázol még?
nekem nem kellett beutaló védőnőhöz :shock: felhívtam, és UH alapján mehettem, már a 8. héten mentem

Szilcsi
vagány szemcsis kép :P majdnem nagyobb mint a buksija :lol:
de a habfürdő sem pite :wink: jobbulást neki
Andi
pihizz sokat, kevesebb meló :wink: nekem sajna most haza is kellett hoznom :? fantasztikus a sztárfotó :D

Bettike
védőnőt kérdeztem kuki témáról, ő fél év után mondja huzigálást, na most légy okos :lol:

Szezso
mi nem sírtunk, hanem mindketten vigyorogtunk mint tejbetök :lol:
húúú, már mekkora :D

Boni, Zsú
jó kis program lehetett :D na majd később Máté is csatlakozik :P

Katica
gratula a vizsgákhoz! milyen munka van most? visszamentél a suliba végül?

Na én túl vagyok a vérvételen vizeleten. Már megint van baci :( igaz kevesebb mint múltkor. Viszont akkor nem is nézték újra, hogy elmúlt a gyogyitól :roll: Gondolom újra kapok bogyót :?
Holnap megyünk be a kórházba, doki ügyeletes, és körbevisz, majd említem neki a leletet. Terhelés után vércukor 6.8. Az jó? Gyorsteszt 5.5 volt éhgyomorra, papíron meg az első érték 5 :shock:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, ez érdekes, néha fázom néha nem , tényleg múlik, de a hőm még 37 felett van. Mikor lesz tali nálatok??? Szervezzük meg, segítek neked, ha kell!
Lányok, hozzánk átalakítás után tudtok jönni, most még nincs hely nagyobb talinak....de ami késik nem múlik!
A cukrod tökéletes!!! Én is ilyet szeretnék majd. Febr 10-én megyek diab-ra, bizti vesznek vért is.
Zsú mondta hogy aki először megy annak már vinni kell beutalót, ez egy új szabály...szegénynek haza kellett mennie a beutalóért mert nem adták oda a kiskönyvet neki.

Andi, én fulladtam, ill gombóc érzés volt a torkomban.

Nekem a kuki huzogatás miatt lesz lányom! :wink: :D

Kép
kata05
 
 


Katám Andi remélem jól vagytok! ma húgom hívott, mert carul érzi magát, fáj a hasa alja, szurkált..és aggódott..dokija meg lerázta azzal, hogy vegyen be 3.2 no-spat :twisted:

Zsu nem tudod a doki nevét Zegen? mert hugom lehet vált....mindenesetre holnap megy vizeletvizsgálatra.. úgy sajnálom!

mi meg vettünk teszveszen etetőszéket http://www.damasha.ru/img/goods/large/0 ... Toffee.jpg

Szezsó remeélm te is jól vagy!

GAby én már nem is emlékszem a terhelésre..de asszem nekem 5.2 körül .i volt..előtte 4,8

baci monnyon le...
Vendég
 


Jó regglt!

tessék jönni mert személyesen megyek el mindenkihez és kivétel nélkül megharapom! :twisted:

nem tom feltenni videót, de majd megkérem B.t :lol:
Vendég
 


Jó reggelt, kedves Boni!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:lol:
Vendég
 


már csak 8 napom lenne a tesztig ha próbálkoztunk volna! :lol: :lol: :lol: :lol:

BAbim ugye jól vagy?
Vendég
 


ZÁRVA!!

Kép
kata05
 
 


:cry:
Vendég
 


Szomorú vagyok, mert többen is jeleztétek,hogy csak azért írtatok mert én kérdeztem..sokan még úgy se..

fáj hogy ennyire jutottunk, mert én szerettem a társaságot... persze sokatokkal egyébként is tartom a kapcsolatot, aki arra érdemesnek tart! így mivel magammal nem nagyon szeretek beszélgetni követem Katát! és telefonszámom tudjátok, privit fogadok! :O)))

valami megváltozott észrevétlenül, de eltűnt sok mindenki akiről sosem gondoltam volna.. és visszagondolva már el sem hiszem hogy mi hányszor találkoztunk és mennyire jók voltak ezek a találkozások!

"Búcsúzás
Nincs rosszabb érzés, mikor búcsúzni kell. Megköszönni, lezárni, elválni majd elbúcsúzni. Nem lehet mit mondani. Nézel okosan, és csak azt várod, hogy mondjon valaki valamit. Valami szépet. Valami jót. De erre nincsenek szavak. Elmész valahonnan s elindulsz valahová... valamiért... Hogy miért? Mert van okod. Vagy nincs. De valamiért biztos. Böröndödbe bepakolod minden cuccodat, ruhákat, cipőket, könyveket, emlékeket, élményeket, gondolatokat, ráülsz, és összehúzod a zippzárat. Majd kicsivel később eltávolodsz, a vonat suhan ... és Te felejtesz. Egy idő után elhalványul minden, mi akkor sebet ejtett rajtad. Megsárgult emlékképek. Elhalkult hangok, mondatok. Elfelejtett emberek, tulajdonságok, helyek, épületek, kicsiny sarkok, lopott csókok. És ha egyszer majd ... még visszatérsz oda, a képek kitisztulnak és a hangok egyszer csak élesednek. Minden olyan lesz, mint régen volt... talán. ... Bár mégsem. Soha nem lesz olyan igazi... olyan első. De jó így is. Később megint ott vagy ... Boldogan, örülsz mindennek, szárnyalsz, szeretsz és barátkozol. Szép képek. Csak sajnos valahol minden véget ér.... mindig. Egyszer a jó emlékeknek is vége szakad, valaki elvágja a kötelet, onnantól megint kereshetsz valamit... valami szépet, aminek örülhetsz és újra megbarátkozhatsz vele. Örök körforgás. Csak ne kéne mindig elvágni azt a kötelet...
"

remélem egyszer azért felpörög majd ez a topik! és erőt adnak egymásnak reménytelenül küzdő emberek....

és be fogok kukkantani hátha valaki idetéved néha!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.02 09:32-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem vagyok túl aktív sehol sem, de azért - ha nem is minden nap - szoktam rendszeresen írni...

És azt gondolom, hogy aki még ittvan, és ír, azok miatt kell fenntartani a topikot!
Nem azok miatt "bezárni" akik sosem jönnek, vagy 100 évben egyszer…

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sajnálom! Már csak azért, mert ez a 2. topic, ami bezár, ahova írogattam.

Boni, te nem fogalmazol szépen? Lehet folytatni kéne azt a blogot.

kispiskóta
 
 


Szezso, én igazából megértem Katát és Bonit. Összejött egy társaság, mindenki egy célért küzdött. Majd akiknek sikerült, azok szépen leléptek. Ami nem szép, mert a támogatást élvezték, amíg kellett, de viszonozni, már nem akarják, azoknak, akiknek most kell. :? ÉÉés, úgy gondolom, aki Egy topicba tud írni, az tud kettőbe is.

kispiskóta
 
 


Szezsó rendben, akkor maradjunk..csak azért írtam mert nem akartam, hogy csak azért legyen topik, hogy én ne unatkozzam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bár tudom nem vagyok én fontos ember! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

saját dokihoz mikor mész?
Vendég
 


Zsu hehe ez egy idézet nem én írtam de köszi! :lol:

csak a felette és alatta lévő dolgokat!
Vendég
 


Na szép, szal plagizálunk? :lol:

kispiskóta
 
 


plagizálok és? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsu: igazad van, és persze megértem őket én is, szerintem mindannyian ugyanezt érezzük.
De én ennek ellenére úgy gondolom, ahogy leírtam fentebb. :-)

Bonikám: itt MINDENKI fontos!!! :-) Jó az etetőszék, mennyibe került? De már nemsokára próbálkoztok, nem? :wink:

Na, szóval akkor leírom a hétvégémet :-D (nem a topikválság miatt, amúgy is leírtam volna…8)

Szombat: délelőtt levágattam a loboncomat, majd elutaztunk a barátnőmékhez. Sűrű hóesés miatt hamar el is indultunk haza.
Én már nagyon elfáradtam estére, mert a délutáni alvás kimaradt :-D
Apa délelőtt vett 2 új halat az akváriumba - mivel a régiek elúsztak az örök halászmezőkre. Csuda édesek, fátyolfarkú aranyhalak, egyikük teleszkópszemű fehér-fekete-arany, a másik meg oroszlánfejű fehér-arany. Csak az a baj, ha meglátnak, rögtön elbújnak. :-D Apa szerint nem kell csodálkozni, ha odaállítok az akvárium elé álmos fejjel, kócos hajjal :lol:

Vasárnap: jó későn keltem, összevissza álmodtam minden hülyeséget - meghívott egy barátnőm Amerikába szeptemberre én meg mondtam, hogy nekem akkor más dolgom lesz :-D
Délután aludtam (ismét hülyeségeket álmodtam), este meg átjöttek a tesómék és hozták a kis Jack Russell terrierjüket :-D Ne tudjátok meg, mit rendezett :-D csipketerítő asztalról való lerángatásával kezdte, majd papucstépés következett, kicsit belekötött a szőnyegbe is. Aztán kapott egy ásványvizes flakont, azzal elvolt. De meg nem állt egy percre sem! :-D Hiába, a Jack Russellek már csak ilyenek…Szóval jól lefáradtunk…
Amúgy Apával nagyon jól összemelegedtek, Tőle fülnyalogatással búcsúzott :lol:

Dokimat nagy nehezen elértem, szombaton megyek hozzá 12:30-ra. Még nem is tudja, miért megyek :-D
Holnap megpróbálom felhívni a védőnőmet (számot már szereztem), és akkor hozzá el tudok menni jövő héten, mert lesz papírom a dokitól :-)

Amúgy szuperül vagyok, a székrekedést kivéve :oops: már glicerines kúpot is be kellett vetni :oops: Viszont túl sokszor nem lehet, mert hozzászokom. Szóval nem tudom mi lesz, hiába a langyos víz, aszaltszilva, gyümölcs, sok víz egész nap :roll:

Kata: húú, közeleg a szerdai szívhang :-)

Gaby: jó, hogy jó a cukrod :-D bacit sajnálom :-(

Na, most mennem kell dolgozni :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezsó szép kis hétvége :lol: kócos kis ördögök voltunk :wink:

a hugomnak a kivi jött be székrekedésre..

nekem a gasztroe...us natúr joghurtba keverjek kölest, mustármagot, szezámmagot..

illetve korpádskekszet eszem.. és segít!

VAGY LAVEOLAC SZIRUP
Vendég
 


Kispiskóta konkrétan azt írta le, amit én is gondolok. A múltkor én is emiatt fakadtam ki és Bonival is többször beszéltünk már erről. Nem gondoltam volna emberekről, akikkel olyan meghitt talikat töltöttünk, hogy megváltoznak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nekem mostanában hasmenésem van. Küldjek Szezso :lol: ? Nekem az aloe gél 0,5 dl éhgyomorra anynira bejött, megiszom, mars a wc-re :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám, ez szép volt,még ha nem is gondoltad komolyan.

Én is Szezsoval értek egyet,bár én nem tartozom a nagyon oszlopos tagok közé.

Aki jön jön,aki nem,nem.Hidd el Boni,mindenki megtalálja a módot arra,hogy a másik emberrel kapcsolatot tartson fenn,ahogyan én is,hisz ismersz.Én sem vagyok egy nagy írogatós.
Viszont azért,mert ez egykor egy pörgős topik volt,nem "kötelezhetünk" senkit arra,hogy jöjjön,és írjon.Nem vagyunk egyformák,szerencsére,és ezért még csak szemrehányást sem tehetünk másnak azért,mert ide nem ír.Valószínű,hogy meg van rá az oka.
Én akit ismerek,mindenkit szeretek.Szívesen jövök én is,de én is inkább olvasok.Én is aktívabb voltam amikor elkezdtem fórumozni,mert akkor az újdonság erejével hatott,de a magam módján függő maradtam,hisz naponta olvasom.Tőlem ennyi telik,és néha én is jelet adok.

Amúgy hullámzó a hangulatom.Hol a sz@r fej hormonok,hol pedig a jó fej hormonok uralkodnak rajtam.Már néha én is utálom magamat. :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Boni :!:

Én távolról azért figyellek benneteket :D

(de írni nem tudnék mit, csak a nyavajgásomat :oops: )

NEHOGY BEZÁRJATOK :cry: A NAPI PROGRAMOMBAN BENNE VAN, HOGY OLVASLAK TITEKET :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmikám, de jó, hogy te is megjelentél!Jól vagy, drága?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na a végén a megtelt tábla kerül ki! :lol: :lol: :lol: (úgy osztom az észt, mintha törzstag lennék :oops:)

Szezso, nekem akkor lett jobb Marcival, amikor a magnéziumot elkezdtem szedni. Illetve igyál nagyon sok folyadékot!

Boni, jó az etetőszék!!!! tetszik!

Surmi, panaszkodjál!!! Én kivi vagyok, mi van veled!

Rosszhír: Marci belázasodott. És fogalmam sincs, mitől? :(

kispiskóta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?