Új privát üzeneted érkezett!

[quote="sonjus"]
írta:
sonjus
Lányok!
Szeretném megköszönni, hogy bár ritkán vagyok, azért ti reagáltok rám :oops: :)
Ölelés nektek!


Sonjus,ne szórakozz mán.Még jó,hogy reagálunk!Együtt sírunk, együtt nevetünk!!! :lol:
vedresandi
 
 


[quote="vedresandi"] írta:vedresandi
[quote="sonjus"]
írta:
sonjus
Lányok!
Szeretném megköszönni, hogy bár ritkán vagyok, azért ti reagáltok rám :oops: :)
Ölelés nektek!


Sonjus,ne szórakozz mán.Még jó,hogy reagálunk!Együtt sírunk, együtt nevetünk!!! :lol:


csatlakozom az előttem szólóhoz!
Vendég
 


Sziasztok!
Ismeritek azt a viccet, hogy Apuka meséli a gyerekének, hogy elmentek anyukával fel a hegyre és felfele apuka vitte őket, lefelé meg anyuka?
Nos mi is felmentünk a "hegyre" (az Istenhegyi útra", felfelé ketten mentünk, lefelé öten jöttünk.
Fejtsétek meg!Könnyű lesz! Very Happy

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba, jaj növeszd őket!!!Kívánok neked 9 nap múlva szép csíkokat!!

Andi, holnapra drukk!!!!!!!!!!!!!!!

Boni, láttam izlik a parisburi! :D

Bettike, dönörű Máté!!

Sonjus, jaj ne csináld már ez természetes hogy melletted állunk!!

Kép
kata05
 
 


nem birtam megallni,hogy ne irjak, annyira orultem a kis rejtvenyednek Baba!!! :)) minden porcikammal izgulok erted/ertetek...


Asszem,en most egy idore megint csendben maradok (jo idore),mert a volegenyemmel szetvaltak utjaink igy nem sok eselye van egy babanak az elkovetkezendo nehany evben,de a homerozest,teazast tartom,az nem art,ha tudja az ember,hanyadan all a szervezetevel.... :) es maradok tovabbra is hű olvasotok itt a hatterben,Mindannyiotoknak szoritok,egyutt orulok es szomorkodok Veletek ám :wink:

Kép
enzsuzsa
 
 


babim :lol: pihengessél drága és mond meg nekik hogy kapszkodjanak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu nézd mit találtam Kép
Vendég
 


zsuzsa sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Boni jobban vagy lelkileg? :( Zsigi nagyon édes, kis maszatmancus, tök szuper, hogy jó étvágya van!!! :D
(én most vesztem össze Lócikámmal, kirugta a tányért a kezemből, a frissen felmosott konyhakőre pofáraesett az összes vajas-sonkás kenyér, és a tányér is eltört :? bezzeg a leves csúszott lefele)

Baba, nagyonnagyon szorítok!!!! Most sikerülnie kell, érzem!!! Pihenj sokat! A többi tesó ment a fagyóba? Mit csinálsz, ha mind3 veletek marad? :D :shock: :lol:

Zsuzsa, bakker. :shock: Sajnálom. Sok erőt neked a mostani időszakhoz. :(

Sonja, de dinka vagy, ez természetes! :D Na kíváncsi vagyok, mi lesz ebből a ciklusból, mérsz most hőt?

Bettike, Máté irtó édipofa, kedvencem nekem is a nyuszitölelős kép. :D Lali csak kidobálja az ágyból az állatkákat, sosem aludt velük. :D Olyan nagyfiú már ő is, hogy elrohant az idő! :D

Kép
szilcsi
 
 


Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


majd Boni besegít a szomszédasszonynak :lol:

Szilcsi édes pofa..éls ez a fürdetőkarikás :lol: nekem is holnap jön meg :lol:
Vendég
 


Baba! Megfejtettem :D (bár szőke vagyok, de sikerült)
Drukkok ezer meg ezer meg millió!

Zsuzsa :(

Szilcsi!
Nem mértem hőt, de jó "kezekben" vagyunk, idén nem úszom meg én sem a bebabásodást ;)
A szemüveges kép csudajó :)
sonjus
 
 


Baba,azt hiszem én is (a buta másik szöszi)megfejtettem.
Jaj de nagyon drukkolok nektek.Kapaszkodjanak a csöppségek ezerrel.Lehet az ikreid is a mérleg jegyében születnek??? :wink: :lol:

Szilcsi,fürdőzős kép zseniális. :D

Zsuzsa, sajnálom,hogy így alakult,de talán jobb is.Inkább most,mint egy pici gyerekkel. :roll:

Én reggel 7re kaptam dokikámtól időpontot.Hát ez a doki sosem alszik???? 8) :lol:
vedresandi
 
 


Baba, most gondolkodtam el hogy akár 4-es ikreid is lehetnek! :lol: Juj, de izgi! Annyira drukkolok!

Szezso, grat a 8.héthez!!!!! Várod már gondolom a csütörtököt! Te is jó rég láttad már a babód!!

Andi, akkor hamar tudsz jönni a hírekkel! 4-én én is 8-ra megyek!

Szilcsi, a napszemcsis kép nagyon tuti!

Katica, vizsgáiddal hogy állsz? Várunk ám!

Enzsuzsam, sajnálom...

Kép
kata05
 
 


Kata, azért ne essünk túlzásba :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Andi???

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Andi: majd gyere a hírekkel! :-)

Kata: köszi a gratut a 8. héthez :-D Apa le volt maradva, azt hitte a 6. héten járunk :-D 2 hete nem láttuk Babócát, kíváncsi vagyok, mekkora már. Én bíztattam minden nap, hogy nőjön akkorára, amekkorára kell :-D Te is mindjárt betöltöd a 8-at és 1 hét múlva UH!

Enzsuzsa: sajnálom a történteket :cry: nem haszontalan amúgy, ha hőmérőzöl, legalább megismered a tested. Sokat tanulhat így az ember…

Szilcsi: napszemüveges kép haláli :-D

Boni: Maszatjancsika :-D

Bettike: de édes a beoltott Máté :-D

Sonjus: nagyon drukkolok, hogy minden a legjobban alakuljon :wink:

Babim: babaragacsok mennek! :-D

Szép napot! Itt nagyon f@s idő van…ja, tényleg, január meg tél van :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Andi nagyon izgulunk ám! :lol: +++++++++++++++

Szezsó a "szomszédotokban" hóvihar van, és áramszünet este óta :roll: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Beelőzött két nagyon nagy pocakos kismami,azért kellett sokat várnom.
5 mm petezsákocskánk van.Pont 2 hét múlva kell újra visszamennem.Akkor már babácskát is és szívhangot is látni.
Képet kaptunk,de Aranyhalam lenyúlta
Majd otthonról felteszem.Bejöttem kicsit dolgozni,mert már muszáj volt.
vedresandi
 
 


Szezso, én is minden nap dumcsizok hozzá! :D Páromat meg mintha kicserélték volna! :D
Oh, ez az egy hét csak úgy elröpül majd! :D

Boni, hogyan vagytok?

Kép
kata05
 
 


Andi, juhééééééééééééé!! :D

Kép
kata05
 
 


Andi igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen! növögessen csak pötty! aranyhalnak toll a fülibe, mert várnunk köll :lol:

Szezsó, KAta beszélni is kell hozzá :wink: ugye Andi?

köszi jól vagyunk!
Vendég
 


Na,Aranyhalam beszaladt hozzám,és lenyúltam a képet egy fotó erejéig:

Kép
vedresandi
 
 


Aranyhalnak köszönjük.... :D Dönörűűűűűűűűűűűűű!!

Kép
kata05
 
 


Andiikám és Aranyhal és Nagyfiú ééééédes a kis lakó :lol:
Vendég
 


Andi, gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkora a forgalom a topikban, hogy nem győzök visszaolvasni :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi: gratulálok a Picurhoz! :lol:

Itt változatlanul durva szél van :evil:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Andi gratula!!!!

Szezso, neked drukk az uhhoz!!!!

Baba, nálad, mikor derül ki, hogy babás vagy?

kispiskóta
 
 


Andi!
Szép kép ;)

Baba!
Drukkésszurokésbabaragitapimapi :)

ma megyek megint dokihoz, meglessük, hogy mi lett a 22 mm-esből :) és vérvétel is lesz
sonjus
 
 


Zsú!
Marci tesó 15. hetéhez gratulálok :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Beugrottam egy-két drukk kiosztásának az erejéig! :oops:

Sonjus! Drukk, hogy már ne legyen ott a tüsző és a vérvétel okés legyen! Remélem tettetek az ügy érdekében! :wink:

Babim! Jó volt olvasni a kitalálósdit! :lol: Babaragitapi tőlem is megy! :lol:

Andi! Gratulálok pöttyhöz! :lol: Nagyfiad is nagyon örült?

Szezso! Hajrá UH! :wink:

Tényleg friss kismamik! Kinek mi a várható szülés dátuma? :roll:

Kispiskóta! Már 15 hét! :shock: Fel sem tűnik, hogy így rohan az idő! :roll:

Boni! Jó volt a kajálós kép! Mi még csak almát eszünk, jövő héten akarom megpróbálni a répát! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ja és még a kuki témához!
Tegnap volt a gyerekorvos, megnézte! Szépen hátra lehet neki húzni, ezért azt mondta, hogy most már minden este fürdéskor húzzuk neki! Apa feladatköre egyre bővül! :lol:
Bár a témában szerintem így sem jutottunk előrébb! :oops: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Halihó,

mi is megvagyunk, Lali még beteg, kapja a 2. adag antibigyót, de se láz, se semmi, csak a torka piros. :? És persze nem alszunk, mint általában. :roll: Tegnap éjjel 1-4-ig szórakoztattuk, volt, hogy tapsolt, volt hogy ordított. :? Mit nem adnék egy átaludt éjszakáért, mondjuk 8 óra alvásért!!! :D

Andi, gratula a kicsihez! Tényleg, nagytesó mit szól???

Sonja, ilyenkor vérvétellel mit néznek? :shock: Volt ugye rásegítés, ha már ilyen szép nagy tüszikét növesztettél? :wink:

Szezso, ma uh, jaj de izgi!!! Mikor mész?? Képetképet!!!Hallottam, ilyen idő van felétek, nem semmi, itt két napja folyamatosan, megállás nélkül esik az eső. :roll: Minden vizes, cuppogós, ázós, szürke, gusztustalan... :( utálom!!!

Holnap megyünk Tatára, remélem, ott szebb idő lesz. 8) Ha Lóci bírja, maradunk egész hétvégére. Dottórenéni kifejezetten javasolta, hogy elvigyük ebből a takony időből, azt mondja, ott sokkal jobb a levegő és gyorsabban fog gyógyulni. Még az is lehet, átruccanunk Bécsbe vagy Slovenskába. :D Úgy várom!!! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Igen, lányok, rajta voltunk az ügyön , :oops: de hát ha alacsony a progeszteron, akkor nem sokat tehetek.
Illetve most meg fogom kérdezni a dokit, hogy nem tudna-e adni valamit.
Vérvétel azért kell, mert klamídia szűrést szeretne a doki, meg még nem tudom mit :)
19. napon nézhetnek valamit?

Lalócinak jobbulást!
Máténak meg most írjam, hogy jó huzigálást :shock: :D
sonjus
 
 


Szilcsi, jobbulást!!

Bettike, ügyesek vagytok kukac téren! :D Szeptember 12.

Sonjus, ha volt pé, akkor mitől alacsony a progi? Ezt nem értem, végülis nem a sárgatest termeli a progit? :roll: Progiutánpótlást adhatna, de ha a párod eredménye rossz, lehet azért nem ad.
Én azért minden hónapban drukkolok nektek!

Baba, már csak 7-8 nap és minden kiderül! :D

Szezso, kép??????????????????

Gaby, nagyon eltűntél, hogy vagytok?

Boni??

Kép
kata05
 
 


Kata, Te mégis miről beszélsz????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, miért?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Csak most értem haza, mert még vendégségben is voltam :-D

Minden rendben, Babuci 18,6 mm :lol: szépen dobog a szívecskéje és a doki elmutogatta, hogy hol a feje, a kis karkezdeményei :lol:

Csajok, én annyira meghatódtam, hogy örömömben sírtam :oops: most szakadt át a gát, azt hiszem...

Teszek képet, amint Apa majd beszkenneli...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép

A feje van lefelé :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


áááááááááááááááááááááá már mindenkinek írtam és elúszott :x :cry:

hülye laptop néha kattintás nélköl is vált :evil:

már fáradt vagyok, holnap újra próbálkozom :lol:

Kép
gaby25
 
 


Szezso, Babuci már szép nagy! :lol: Elhiszem hogy elsírtad magad!!! Még kell mennetek Tapolcára?

Kép
kata05
 
 


Kata! Február 12-én megyünk, azt mondták, ha minden rendben - és úgy is lesz - akkor többet nem kell mennünk :-)
Te mikor lépsz védőnő ügyben?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Én jövőhéten megyek utoljára a Kaáliba, utána saját dokihoz(valamikor) és majd csak utána! A 12.hétig lehet menni, szóval elkésve nem vagyok, de a tatár sem hajt oda. De kérjél beutalót a védőnőhöz, mert már beutaló köteles!!! El ne felejtsd!

Kép
kata05
 
 


Beutaló köteles??? :shock: na, ezt még nem hallottam...akkor először a dokimhoz kell mennem...:roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Igen, szegény Zsú járta meg vele, ellibbent a védőnőhöz, ő meg kérte a beutalót, mert már kell.

Kép
kata05
 
 


Azért beutaló köteles (mindig is az volt csak most szigorúbban veszik), mert be kell írni a kiskönyvbe a doki (pecsét)számát.

Egyébként, miért kell a 12. hétig menni? Én a 13-on voltam. :roll:

Szezso gratulálok!!!!!!

Sonjus drukkolok!!!!

Boni?

Szilcsi, jó hétvégét!

kispiskóta
 
 


Köszi a drukkokat!

Szezso! Örülök nektek :)

Kata!
Fogalmam sincs, hogy minek mi a következménye, igaziból én sem értettem, ha úgy vannak a dolgok, ahogy a doki mondta, akkor mit küzd velem ebben a ciklusban :) Bár gondolhatom, hogy tavaly óta rendeződtem és mivel a párom katonái nem 100%-ban fejhibásak, csak magas százalékban, akkor akár lehet 1 aki mindent visz :)

Tegnapi UH-n látta a doki bácsi, hogy a tüszőcském szépen megrepedt. Igaziból azt mondta, hogy látja a sárgatestet :). Azt is mondta, hogy kb 24 mm-es volt mikor megrepedt. És megkérdezte, hogy hogy érzem, csináltunk gyereket? :D Mondtam, hogy én mindig azt érzem :) Aztán beszéltünk arról, hogy ha szerinte a progeszteron nem elég magas, akkor most adna-e valamit. Azt mondta, hogy vérvétel nélkül nem szeretne teletömni hormonnal, így felírta a Mastodynon homeopátis cseppet (vény köteles). Vérvételen is voltam. LH és progeszteron szintet kért. Megbeszéltük, hogy mi a következő lépés, ha nem jön meg és mi, ha megjön. Nagyon kedves volt, mert azt mondta, hogy ő a február 10-e környékét várja, amikor is UH-ra megyek hozzá, mert terhes vagyok :oops: (bár szerintem az a dátum még korai, de hát ő tudja!)
Amennyiben netalántán, esetlegesen :) megjönne, akkor mennem kell 2-3. napi vérvételre (lányok, az éhgyomri?) aztán 10-12. napi együttlét után max. 16-órára mennem kell és megvizsgál.
No ennyi van :)

Ölelés mindenkinek
sonjus
 
 


Kata tegnap ET+2.napon voltam. ET+14. napon kell tesztelni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonja, a hormonális vérvétel NEM éhgyomri!!
Azt hiszem ezzel a homeo bogyóval lett terhes az egyik kolleganőm, akinek nem ment gyorsan a bebabásodás (persze hozzám képest villámgyorsan ment neki)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi az örüléseket és a gratulákat! :-D

Sonjus: gratulálok a pé-hez :-D A Mastodynon a magas prolaktinra van. Az milyen neked? Mert ha az magas, akkor leviheti úgy is a progiszintet, hogy közben van pé-d.
Ha nem magas, akkor is szokták szedetni, mert a prolaktin stresszhormon, egy stresszesebb időszakban megugorhat, és ez a homeós gyógyszer karbantartja.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?