Új privát üzeneted érkezett!

Virág! Hogy vagytok? Olyan rég hallottunk rólatok!

Vernike! Kitartást a költözéshez!!! Dolgozol még, vagy már táppénzen vagy?

Bikfy! Tök jó az avatarod!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci!
Köszi az avatar dícséretet, tegnap vagy 3 órát küzdöttem vele. Előbb egy kis sünci volt, de ez a katica viccesebb.

Nitám!
Ma sokat gondolok majd rád, ügyi légy.

Lenne is egy kérdésem. Tegnap úgy tűnt, megjött a mensim. De nem így lett. A nap végéig volt kb. 1-2 csepp. Ma csináltam egy tesztet, ami csont nega. Baba nincs, ma megint volt 1 fél csepp vér. Na de ez még nem mensi. Ugye? MI számít annak? Azért fontos, mert az 5. napon kellene elkezdenem a Closty-t. Mit csináljak? Szerintetek? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Szerintem ez még nem a mensi. Nekem is szokott ilyen lenni. Én mindig azt számolom első napnak, amikor érzem, hogy fájdogál vagy görcsölget a hasam. Nem tudom, hogy neked ilyen szokott e lenni.
De azért ha napokig ilyen lesz még, azért csinálj tesztet!

Nita!
Annyit gondoltam már rád, nagyon drukkolok :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Képzeljétek, ma anyukám volt az itteni nődokinál (nem ő az orvosom és nem is ő műtött, de nagyon rendes volt velem a kórházba). Az volt az első kérdése, hogy mi van velem, hogy vagyok.
És azt mondta, nyugodtan, minél előbb próbálkozzunk, szerinte össze fog ez jönni nekem, lehet előbb is, mint gondolnám, nem szabad feladni. Azt mondta, neki volt egy olyan páciense, akinek egy petevezetője és egy petefészke volt, más-más oldalon :!: :!: :!: és mégis terhes lett :shock: :shock: :shock:
Úgyhogy lányok, én azt mondom, csodák mindig vannak.
Úgy döntöttem, jövő héten hozzá is el fogok menni és majd megkérem, hogy csináljunk uh-kat, én nem fogok azért minden hónapban 6000 Ft-ot fizetni a magándokinak.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!

Mindig mondom, én, nem elkeseredni! Ehhez a dologhoz vajmi kevés köze van a biológiának. Továbbra is azt gondolom, egy terhesség maga az Isteni csoda. A kolléganőmnek egyik oldalon mindenét kivették, a másik oldalon csak a csonkolt petefészkét hagyták meg. A petefészke egy negyedét hagyták. És mégis terhes lett. Az első szerelmes éjszakán. Azóta van egy csodaszép kisfia. Hát ennyi ma vigasztalásul. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Most is azt mondom, hihetetlen vagy :D
Ahogy tegnap is olvastam a hozzászólásod, teljesen elszégyelltem magam. Ahogy hozzáállsz az egészhez, ahogy örültél pirinek és soha egy negatív gondolatod nincs, nem keseredsz el...... Ritka az ilyen, na :D .
Úgyhogy mára én is összeszedtem magam és a régi önmagam vagyok. És pozitív :D . Hiszem, hogy sikerül és fog is :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Hol találtál ilyen klassz katicát? Nagyon tetszik! A doki azt mondta nekem h onnan kell számolni a mensit, amikor megjelenik az 1. vércsepp.

Ranita! Ez az! Csak pozitívan!!!! Tök rendes ez a doki.

Nem tudjátok Nita mikorra megy uh-ra?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...
tehát egyenlőre minden ok...
köv uh 3-4 hét mulva......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :lol: Jaj de jóóóóóóóóóó, hogy minden rendben van :D

Ranita örülök, hogy megint pozitív vagy :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya minden akkor lesz rendbe ha szívhang is lesz már......
arra gondoltam hogy kb 2 hét mulva elmegyek sztkba uh-ra...nem várom meg a dokit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita!
Ez az, csak pozitívan, itt mást nem lehet, csak bizakodni. Ha meg rossz kedved van, azt se titkold el. Ez is te vagy. Pár nap alatt összeszeded magad, és gyerünk, belevágunk az új hónapba. Mi lenne, ha mindenkinek egyszerre sikerülne? Ez most Nita hónapja. A következő, valamelyik a miénk lesz. Csak bízz bennem!!! :lol:

Nita!
Nagyon örülök, tiszta szívből gratulálok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nita!

Küldök Neked valamit, hogy lásd, mennyire szorítottam ma Neked:


Kép

















És tudd meg, ennyire szorítok továbbra is!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Szerintem ez ég nem mensi.

Ranita
Szerintem is menj el dokihoz és tessék próbálkozni! Csodák mindig vannak. Ebben a hónapban én is azt várom :)

Nita
Örülök, hogy minden OK :) És nem derült ki, hogy mitől barnázol?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hajrá csajok!! CSak pozitívan! De még a tesztekkel is :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Nincs véletlen valakinek táblázata?

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike az nem derűlt ki.
lányok olyan édesek vagytok.most elpityeredtem kicsit..........olyan jolesik hogy így törötök velem is meg a többiekel is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita ne pityeregj :lol: Inkább örülj :lol:

Egy tábli tényleg jól jönne.

Bikfy nagyon édi a maci, amit Nitának küldtél :D

Nekem még mindig nem jött meg :roll: Már tiszta remény vagyok megint és ezt utálom :roll: Utálom, hogy megint elkezdtem reménykedni, pedig megbeszéltem magammal, hogy nem fogok.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


em pityergek már.....megyek lefekszem mert leragadnak a csipáim..... :)
jóéjt mindenkinek...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! De jó h látták! Nemsokára lesz szívhang is!!! Pihizz sokat és vigyázz magatokra!!!

Nyanya! Csak ne idegeskedj! Remélem azért nem jön piri amire gondolunk!!!

Képzeljétek, nekem meg tiszta ragya a fejem (bocsi) . De már egy hete. Nem tudom mitől lehet, ilyen még sose volt.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci nagyon remélem h lesz szívhang........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megjött :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Épp tegnap este határoztam el, hogy ma veszek egy tesztet. Hát erre már nem volt szükség :(

Állandóan csak az van a fejemben, hogy miért? miért? Nekem miért nem jöhet össze??? Annyira elegem van már ebből a folyamatos kudarcból.... :cry: :cry:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya! Nagyon sajnálom! De ne keseredj el, m most jó kezekben vagy és ki fogják deríteni h mi a bibi! Utána meg ott is lesz a baba!

Nita! Tuti lesz szívhang, érzem. Ezzel a babával minden rendben lesz, nyugi!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci reméljük is......
nyanya az a fránya piri....de legközelebb tuti sikerűlni fog....probálj ne is gondolni a babára........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fel a fejjel. Tudom mit érzel. Mindig ezek a miértek. De egyszer nekünk is sikerül, csak nem szabad feladni, pozitívnak kell lenni. Tudom, hogy elcsépelt szöveg, de én mára ezt már megtanultam.
Buksisimi Neked.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy,
nálad mi újság, megjött végül?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


lányok ne adjátok fel......sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok, hogy így tartjátok bennem a lelket.
Azt hiszem nélkületek sokkal nehezebb lenne.

Már jól kisírtam magam, nekem az mindig helyrerakja a lelkemet egy kicsit.
Ja, és pénteken megyek a 3. napi vérvételre a hormon vizsgálathoz. Holnap elkezdem a hőmérőzést, ma elkezdtem inni a cickafark teát, úgyhogy előre nézek és nem hátra.

Nita ne aggódj, nagyon sokat gondolok rád, nem lesz semmi baj :lol:

Bikfy veled mizu?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya nagyon sokat jelent hogy gondolsz rám......köszi...én is gondolok rád és a többiekre is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Igen, nekem megjött, de én ennek nagyon örültem, mert legalább nem a 45-50. napra jött, hanem a 29.-re, majdnem normálisan. Elég kevéske, de nem baj.
Felhívtam ma a dokim, aki megdícsért, el sem akarta hinni, hogy menstruálok. Szerinte a PCO miatt már az sem volt biztos, hogy valaha megjön. Nem azt, hogy időre.
Ráadásul azt mondta, az akaraterőm miatt, már meg sem lepődik semmin. Megkérdezte, hogy biztos nem vagyok-e terhes. Mondtam, hogy a tesztem nega, erre azt mondta, az még nem jelent semmit. Reggel aviváztam, egyébként szerintem a rohamos javulást annak és a diétának köszönhetem. A doki szerint az első csepp vértől számoljuk a mensit, aztán majd UH-n úgyis látni fogja, mi hogy áll. 5. naptól szedem a Closty-t, remélem nem okozunk vele nagyobb kárt, mint hasznot. Mára ennyi, holnap majd jövök. Addig is mindenkinek puszi:


Bikfy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy továbbra is megy a drukk++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: Mára rendesen is megjött a mensim, úgyhogy nem beágyazódásos vérzés volt. HAJRÁ ÚJ HÓNAP!!! :lol:

Azért mindenn drukkot szívesen fogadok és köszönök is. :wink:


Nyanya!
A hormonvizsgálatodnak nagyon örülök, remélem minden rendben lesz. Majd meglátod, abból egy csomó mindenre tudnak következtetni. Hidd el, biztos csak valami piti probléma van, amit gyorsan tudnak orvosolni. Ha tudnád mennyire szorítok!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Hurrá, hurrá, hurrá :D :D :D :D

Tegnap a vonim kicsit bezizzent, ma kontroll, kérek én is egy picike drukkot!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya,
na, erről van szó :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita neked is meg bikfynek is nagy nagy drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy örülök, hogy rendesen megjött a mensid és drukkolok neked :lol:

És persze neked is Ranita :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


képzeljétek már nem esikk az eső....és kezd felszakadozni a felhő.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nagyon rég voltam erre. Néha azért beleolvastam az irományokba, de időm szinte semmi.
Mi a januárt úgy kezdtük, hogy skarlátosak lettünk. Végig ment mindenkin. Kendén rendesen, én meg apa csak a torokgyuszit és a köhögést kaptuk el belőle. Közbe Kendének teljesen felborult a jó kis rendszere. Már nem nagyon alszik napközben, nagyon ritkán sikerül őt letenni. Így nagyon sok időmet leköti. Közben volt jó pár ügyintézni valóm is munkahelyemmel. Nem tudom hány napot csak telefonokkal és levelezéssel töltöttem. Apa is volt pár napot itthon és olyankor nem igen jutok a géphez.
A kicsi szerintem jól van. Múltkor a doki azt mondta minden okés vele. Nagyon sokat rugdos már. Ja január elején nagyon sokat keményedett a hasam sokat feküdtem, már amennyit Kende engedett. Na szóval ezért sem jöttem mostanában, de próbálom megint felvenni az ütemet veletek, de így hogy kevesebb lett az időm nem ígérem, hogy túl sokat fogok majd írni.

Ígérem vissza is olvasok, de nem tudom mikor lesz rá rendesen időm.
Lehet mostantól újra kéne inkább jönnöm és akkor képbe leszek. :)
Pár kérdés azért:

Ranita: hogy vagy? Voltál vissza már dokinál? Mit mondott, mit javasolnak neked?

Princzike: diéta hogy áll? Meddig kell még csinálni? Mikor mész vissza vizsgálatra?

Luli: miómáddal mizu?

Kissedi: milyen a munkahely? Apával voltatok vissza már katincsvizsgin?

Csige: ti hogy álltok? Clostizol még?

Teri: ti hogy vagytok? Hogy állsz a ciklusba? Petra nagylány ugye nem volt beteg?

Nita: örülök, hogy beteljesül végre az álmod. Nagyon szép méretű a petezsákod!!! Drukk hogy továbbra is minden ok legyen veletek!

Nyanya, Bikfy: a nyavalyába a pirivel. :( :(

Euo, Enci, Pingi, Vernike, Irdab kismamik veletek mizu?

Elég sokan eltűntek. Mondom én is aki tök sokáig nem jöttem. Vajon kivel mi van?
(Loulou, Mimi, Jucc, Judy, Bea) Bocs ha valaki kimaradt, hirtelen ezek a nevek jutottak eszembe.

Igyekszem visszafelé is olvasni.... :)
Addig is sok puszi nektek és szorítok mindenkinek ezerrel!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita!!! Örülök a szép uh eredménynek, rendben lesz minden, vigyázz magadra, ne emelgess, sokat pihenjél!

Ranita, Bikfy, Nyanya fel a fejjel, továbbra is mennek a drukkok! Ebben a topicban senki nem marad ki a babásodásból!!! Tessék pozitívan gondolkodni! Itt van Nita is, szépen babásodik, úgyhogy Ti vagytok a következők!!!És Pruci és Princzike meg a többiek! Itt mindenkinek pocakja lesz!!!!! :D Nagyon szorítok és várom a pozitív helyzetjelentést!

Kisvirág, örülök, hogy Te is itt vagy, és jól vagytok a babóval. Remélem jobb évetek lesz, mint ahogy indult. Jobbulást és jó egészséget a családnak!

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!

Mi holnap megyünk kukucskára, meg rákszűrésre... remélem rendben lesz minden!


Puszi és üdv! Judi

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Virág, Judi! De jó h jelentkeztetek és h minden rendben van!!!

Virág! Azért vigyázz és próbálj pihizni is. Jó h a betegség "csak" így jött ki rajtatok! Mi eddig szerencsére megúsztuk a betegséget, de Petra mindig taknyosan ébred, de napközben semmi baja, csak hisztis kegyetlenül, elképzelhető h beteg lesz.
Én ma vagyok a 17. napon. Nem fűzök sok reményt ehhez a hónaphoz sem. Valamiért nekem most nem akar összejönni. De most nem is figyelgetem h mit mikor kéne, hanem ahogy jön... :oops: Ráadásul pár napja nagyon fáj a hasam (de nem oldalt, hanem pont lent középen), meg a cicim és csupa ragya a fejem is... Lehet h csak most indult be a peteérésem a szülés után. Nem tudom...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


virág, judy köszönöm.....remélem két hét mulva is jo hírrel jövök majd..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam és pár kérdés:

Vernike: olvasom, hogy kész a ház és költöztök. Szuper! A pároddal most már szent a béke? Afp eredményed megvan már? És tudni már a baba nemét? Szuper, hogy jó lett a down szűrés eredménye.

Bikfy: hű de furi, hogy clostit kaptál. A clostitól nekem cisztáim lettek. Akkor most végül elkezded a clostit? Hű de klassz, hogy apával minden oké, legalább jó is történik veletek.

Pingi: dolgozol még? Azért néha kukkancs be te is!

Irdab: sose hallottam ezt a hason fekvéses dolgot. Nekem is hátrahajló a méhem és Kendét is simán kihordtam nem szorult be sehová. Érdekes. Lassan mehetsz afp-re de jó :) Mi lett az integrált teszt eredménye? Tündéri a kis pocilakód képe. Hányingerekkel hogy állsz?
Jajj megijedtem a barnázásod miatt. Ugye már minden oké?
Nekem jó lett az ismételt toxo eredményem :)

Judi: örülök, hogy rendben van veletek minden :) Édes a babóképed! Integrált teszt eredménye? Drukk holnapra nektek! Majd hozz új képet!!!

Luli: most olvastam, hogy májusig kaptatok haladékot a dokinál. Reméljük tényleg a baba megoldja ezt a mióma dolgot. De most meg azt olvasom, hogy műtét. Jajj de nehéz. Akkor most mi lesz? Hogyan tovább?

Teri: olvasom, hogy kijött az aranyered. Hát nem sokat tudsz vele csinálni. Vagy szeded rá a gyógyszereket, kúpokat, vagy megműtteted. :(
Jujj a hideg is kirázott, hogy milyen balesetetek volt, de szerencsére nem lett bajotok. Vigyázzatok magatokra!!!!
Lehet hogy tényleg csak most kezd visszaállni a rend nálad. Meddig szopizott neked Petra?

Nyanya: kiakadtam a dokidon. Mi az hogy 7 hónap után nem küld el hormonvizsgálatra? Jól tetted, hogy elmentetek a családtervezőbe! Akkor most mehetsz hormonvizsgire! Remélem kiderül hogy miért nem jön a baba!

Neagele: gratula az év első kismamájának!

Ranita: de jó ez a Balcsis kép!!! Édes Hanna lány! Mit mondott ma a doki?

Nita: hogy megy az ovi Máténak? Most neked hogy vége a gyesnek elmész táppénzre a babóval, vagy mit csinálsz?

Princzike: ugye téged nem tettek ki a munkahelyedről? Hol dolgozol egyébként?
Hűha már 7 kg lement? Nagyon ügyi vagy!!!

Magyar egészségügy: kiakadtam amiket írtatok. Basszus mi a lószarnak fizetjük a tb-t ha még egy nyomorult vérvizsgálatra se hajlandók elküldeni benneteket? Nem hiszem hogy ez akkora nagy összeg lenne. Na meg egy recept felírása… Inkább nem írok rá semmit, mert kész vagyok már attól amiket írtatok.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág nem tudom i lesz ha már nem lesz gyes......most csinálok tanfolyamot ...de babásan nem fogom sokáig csinálni....azon filozunk hogy el e tudok menni munkanélkülire........vagy egyáltalán mik a lehetőségeim....mert én máté előtt suliba jártam.........
most nincs máté oviba mert folyik az orra meg nem akarom h elkapja az influenzát...mert az nekem most nem volna jo.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Viri,
de jó, hogy jöttél. Nektek is akkor összejött így az év eleje. Örülök hogy a kis manóval minden rendben és már 27. hét? Húúú, úgy szalad az idő.

Minden ok volt ma, teljesen rendben vagyok. Csinált uh-ot is, a petefészkeim is teljesen jók, nincs ciszta. Nem kell többet várni, lehet próbálkozni, aztán majd lesz valahogy. A doki szerint lehet, hogy nem lesz egyszerű, mert azért mégiscsak egy petevezeték, de szerinte menni fog.
Kérdeztem tőle Tapolcát is, azt mondta azt felejtsem el, szerinte arra nem lesz szüség. Csakis a legeslegvégső esetbe.

Judy,
örülök, ogy nálatok is minden ok. Nemrég írtad, hogy pozitívat teszteltél és neked is már a 14. hét. Hihetetlen.

Pruci,
drukk, hogy ez most egy pé legyen.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita akkor megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita, nagyon örülök. Menni fog az.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


joéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Virág és Judi :lol: De jó, hogy benéztetek :lol:

Virág nem irigyellek titeket a skarlát miatt :roll: Mi a múlt év januárját kezdtük bárányhimlővel. Hát nem kívánom vissza. De az a lényeg, hogy jól van a baba.

Ranita tök jó, hogy ilyen pozitívan áll a dokid a dologhoz. Drukkolok neked nagyon :lol:

Lányok egy kérdés. Hormon vizsgálathoz a vérvételre ugye éhgyomorral kell menni?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


ált.igen...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Csak így tovább és fel a fejjel! Mindenn renben lesz :) És nálatok is hamarosan ott lesz a babó!

Bikfy
Hajrá - hajrá!!! Kérjük majd a helyzetljelentés, hogy ogy haladtok :)

Ranita
Örülök, hogy minden rendben és lehet próbálkozni :) Apára fel!!

Viri, Judy
De jó,, hogy jöttetek és minden rendben van vleetek. azért gyertek gyakrabban, hogy tudjuk jól vagytok és mi van a kis manókkal! :)


Viri
február végén kell visszamennem kontrollra, de azért reménykedek, hogy ez a januári hónap azért sikeres volt :) Pár nap múlva úgy is kiderül....

Lányok sajnos most el kell köszönjek, de remélem este jövök..

Addig is puszi mindenkinek és a kismamik meg pihizzenek sokat és vigyázzakank magukra. A többieknek mennek a pozi energiák, kinek PÉ-hez, kinek pozi teszthez!!

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?