Új privát üzeneted érkezett!

Értem akkor! :D Közel laktok az Auchanhoz?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancs,igen,a földúton járunk oda :wink: :lol:
vedresandi
 
 


Akkor közel vagytok hozzánk is! :D A parkolóból látszik egy víztorony!Ott lakunk mi!

Felkelt a lurkóm,mennem kell!
SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 


Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Andi: akkor drukk szerdára! :-) remélem fiad jobban van...

Boni: pizzát? Milyen pizzát? :shock: :lol: :lol: ettem, persze, meg is őrültem volna, ha akkor nem ehetek pizzát :lol: Zsigi jól van? Csuda édes!! Jogsival én is így vagyok :?

Bettike: oké, várjuk a képet, még úgysem láttuk Mátét teljesen beoltva :lol: :lol: :lol:

Kata: tök jó, hogy nincs szúrkálás :-D lehet átrendeződtek odabent a dolgok :-D

Zsu: gratula a vizsgádhoz! :-)

Gaby: húú, de csini pocak :-)

Ancsa: pusszantás!

Ma rengeteget takarítottam - magamhoz képest :lol: most pedig tudnék aludni 1 órácskát... :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, csíkok nekem csak a 38. héten jöttek ki szó szerint egyik estéről másnap reggelre. :( Pedig kentem az elejétől fogva, de hiába. :cry:

Gaby, ejha, szép takaros pocak, nem látszik rajta, hogy félidős múltál, pedig a béjb meg nagy odabent. :wink: Csini-ari pocak.
Boldog születésnapot!!!

Szezso, hát akkor aludj. Én is tudnék, meg mesélni is, milyen, ha az embernek hihetetlenül rosszalvó gyereke van, na de majd megtapasztaljátok! :lol: (mai éjjel 5 óra két részletben)

Zsu, gratula! :wink: Én irtózom a vezetés gondolatától is, nekem marad a tömegközlekedés. :roll:

Andi, Ancsa, lakik Kistarcsán rokonom a Késmárki utcában. :D Sokszor voltunk nála, szerettem ott.
Andi, jó hogy nagyfiad jobban van. Sztem simán lehet vizsgadrukk! Reméljük, a pótfelvételinél nem jön ki rajta. Drukk neki!!!

Boni, apátok hazaért szerencsésen? Zsigi édes a Thomasos cuccban, Lali imádja Thomast, az egyetlen mese, amit végignéz.

Mi megvagyunk, Lócikám beteg, megint a torka, meg köhörészik, folyik le a genny hátra, kapott antibigyót. :( És a szeme is rossz, -0.5-nek mérték, fél év múlva kontroll, hátha kinövi. Bár nálunk mindenki vak, úgyhogy nem hiszem. :cry: És sebészetre is vinni kell, le van tapadva a kukaca. :cry:
De legalább a vizsgáim sikerültek...

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, Marcinak is le van tapadva, de mindenhol azt mondják 3 éves korig nem nyúlnak hozzá. Pedig én is szívesen megmutatnám már szakembernek.

Marci meg egy mesét nem néz az pedig a Thomas. Mondjuk valahogy nem csodálom. :?

kispiskóta
 
 


Fiús anyukák,nem tudom a gyerekorvos mit mondott nektek,de én a gyerek születésétől minden fürdésnél hátra húztam,természetesen,csak picit,és soha nem volt letapadva.Most elvileg jól működik :oops: Én biztos nem várnék 3 éves korig.NEm emlékszem,de tudom ovis volt még amikor megmutattuk neki,hogy kell a kukinál is fürdeni minden nap.Azóta megoldja magának,de persze amíg kicsit volt felügyeltük.
vedresandi
 
 


Érdekes, a gyerekorvosunk azt mondta, 1 éves korban meg kell nézetni, de sokaktól hallom most újabban, hogy 3 éves korig nem kell hozzányúlni, ismerősnél meg az történt, hogy 2 évesen fel kellett tépni és fröcsögött belőle a genny. :?
Most akkor mit csináljunk? :roll:

Zsu, mi baj a Thomassal?

Kép
szilcsi
 
 


Tényleg, GABY BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Nekem is tetszik a Thomas :roll: szerintem aranyos...

Szilcsi, az kemény, 5 óra, 2 részletben :shock: jobbulást Lalócinak!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Andi én születésétől fogva húzgálom neki minden fürdésnél (sőt van amikor tisztába tevéskor is). Mégis nagyon keveset engedett hátra. :( Én is félek, nehogy a végén műtét legyen belőle. Igaz nem piros, nem duzzadt, azaz semmi jele nincs annak, hogy ne lenne normális, csak épp nem lehet csak egy picit hátrahúzni.

Szilcsi, ezt a 3 évet én is baromságnak tartom, csak úgy tudom a sebészetre beutaló kell. Amiért nem értem még a dolgot, hogy vannak szteroidos krémek, amik állítólag fellazítják. Miért nem lehet felírni??? Inkább vidd el, én elvinném, ha kapnék beutalót, de nem kapok.

Gaby, Boldog Születésnapot!!!

Thomas, nekem borzalmasan unalmas.

kispiskóta
 
 


Bocsánat, csak most tudok írni.
A tegnapi nap úgy látszik, nem jó db-számot mondtak, mert nem 14 petesejtem lett, hanem


15!!
és ebből 13 embrike van!!!Hurrá!


Holnap délben kell újra telefonálni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, hurrá!!!! Drukkok mennek továbbra is!

kispiskóta
 
 


köszönöm a poci dícséreteket :D és a szülinapi köszöntéseket :D
ma hazahoztuk Máté bútorát :D klassz :P

Kata
jól látod, nem csíkos :D remélem nem is lesz. kicsit a csípőmnél lett csíkos viszont

Babim
nagyo jóóóóóóóóóóóóóó, drukk továbbra is +++++++++++++++

kuki téma: ez engem is foglalkoztat, hogy kisfiú lesz :P már én is mondtam apának, hogy majd felügyelje :wink: amúgy amcsiban a módi a metélés, hogy higiénikus,és az nem tapad le. Barátnöm is megcsináltatta kisfiának. Mondjuk sok mindenkinek jól műxik bőrrel is :lol: :oops:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, szép poci, csak még nem volt időm megdícsérni.
Dobsz majd képet a bababútorokról, meg a babás cuccokról, meg a babaszobáról?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, grat! Tovább drukk!++++++++++++++++++++++++++

Boni? :roll:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy betolakodok hozzátok, egy kis segítséget szeretnék kérni!
Szeretnék a következő ciklusomtól hőmérőzni, csak az a gondom, hogy váltott műszakba járok dolgozni, így nem tudom mindig reggel mérni. Azt hallottam, hogy aki így jár melózni, az az éjszakás utáni alváskor, vagyis kelés előtt mérjen!
Huh, most jól belekeveredtem! :oops:
Szóval, tudnátok nekem ebben segíteni?
Előre is köszi!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Babim: itt is hurrá! :-D

Melinda: megnéztem a fertilityfriend.com-on és ott is azt írják, amit Te, hogy mindig ébredés után kell mérni. Így ugyan nem mindig ugyanabban az időpontban lesz a mérés, de még mindig jobb, mintha úgy mérnél, hogy fentvagy egy ideje. Szóval érted :-D Sok sikert hozzá! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szeszo,
köszi szépen, akkor a következő ciklustól mérni fogom!
De jó, már úgy izgulok! :D
Gratula a kis pocaklakódhoz! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok vagyok, de sajnos ma nem volt kedvem írni, mert hajnalban elvesztettük a nagybátyámat, eléggé megrázott..

B.influenzás..

Babim grtatula

áén is sajnálom már, hoyg pár naposan nem csináltattuk meg az igazítást

:wink: dottore néni azt mondta hogy 2 éves kor alatt nem beszélhetünk fitymaszűkületről...

:roll: én azé izgulok...mi is a kezdetektől fogva huzogatjuk..elmondása szerint 2 csapat van az egyik 1 éves korig nem nyúl hozzá, a másik az első perctől.. azt mondta dottorenéni döntsem el én melyikbe akarok tartozni :shock:

mára ennyi megyek talán kisírom magam, mert már fáj a fejem de Zsugabubus előtt nem akartam elhagyni magam... :cry:
Vendég
 


Bonikám: ölellek... :cry:

Melinda: köszi :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni!
Nagyon sajnálom!Fogadd részvétem! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kuki témával kapcsolatban én sem tudok tanácsot adni!1 éves koráig ne nyúljunk hozzá!Aztán huzogassuk,de ha nem változik sem baj,mert megoldja majd magának ha nagy lesz!Aztán majd 3 éves volt amikor ambulánsan megcsinálta a kórházi doki bácsi!Kaptunk előtte krémet is,de nem ért semmit!

Szilcsi!
Milyen kicsi a világ! :D
Én is szeretek itt lenni! :lol:

Baba!
Szuper!!!!!!!!!Csak így tovább!!!!!!!!!!!!DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!

Gaby!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Nagyon csini a pocakod!

Zsu!
Gratulálok a vizsgához!

Sonja!
Voltál dokinál???????????????????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Bocs a belekottyért,én rendesen utána jártam a kuki témának anno :).

Az egyik,amit szt sokan félreértenek, hogy a letapadás és a fitymaszűkület nem ugyanaz.
A letapadásnál a fityma normális méretű, ha nem tapadna a makkhoz,akkor simán hátra lehetne húzni.
A szűkületnél meg hiába nincs letapadva, akkor sem lehet hátrahúzni,mert ugye szűk a nyílás.Ilyenkor mindenképpen műteni kell,ha nagyfokú, mert előfordulhat,hogy nem tud tőle pisilni.

A letapadásnál azért oszlanak meg a vélemények, mert hogy kis korban teljesen normális, hogy a fityma a makkhoz van tapadva. Ezt hívják élettani letapadásnak, ami kb 3 éves korra magától oldódik. Ha túl korán és túl erősen kezdjük el húzogatni, akkor apró hajszálrepedések keletkezhetnek a makkon, amik amikor összeforrnak, a hámosodás miatt valódi letapadás hozhtanak létre, ami viszont már csak beavatkozással szüntethető meg.
Ha nem nagy mértékű, akkor lehet próbálkozni kenőccsel, de ennek nem szoktak nagy esélyt adni ( azt nem tudom,hogy szteroidos-e,de ha az,akkor azért meggondolnám a használatát.... :roll:)
Ha nagyobb mértékű, akkor sem feltétlenül műtétre van szükség, ha nem jár együtt fitymaszűkülettel.
Nálunk egy egyszerű beavatkozással oldotta meg a doktorbácsi.Elérzéstelenítette a kukit , majd egy drótdarabszerűséggel lefejtette a fitymát a makkról...
Sajnos ott,ahol a faggyúdarabok vannak (azok a fehér izék, amik teljesen normálisak egyébként, csak ha begyullad vmi miatt ,akkor gáz), nem hat a lidocainos krém, így egy részét érzik a srácok :(.....

És régen,amikor hipp-hopp csak hátrahúzta a doki (feltépte),sokszor újból letapadt a fent leírtak miatt,ezért újabb kínzás.Hát ezért nem nagyon nyúlnak hozzá most korán.Mert ha azt okozzák vele,hogy nagy valószínűséggel megint letapad,akkor minek a gyereket többször kínozni...gondolom én :roll:.


Ha viszont kisebb korban begyullad a fityma alatti rész, akkor feltétlenül meg kell oldani a dolgot a gyulladás miatt.

Szl egyszerű a megoldás, mindenki tegyen belátása szt :)....aztán valami majd csak lesz :wink:!

Na bocs az okoskodásért, de asszem ez is az a téma,amiről nem lehet eleget beszélni :D!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Jó reggelt!

Anya' köszi :lol:
Vendég
 


Köszi anya. Én úgy gondolom inkább szteroidos krém, mint sebészi beavatkozás.
Igazából mi a körbemetélést szeretnénk a lehetőségekhez képest elkerülni.

kispiskóta
 
 


ZSU BELEOLVASTAM BLOGBA :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Blogba? Találtál valami érdekeset? :D

kispiskóta
 
 


Boni! Őszinte részvétem :(

Baba! Neked drukkolok ezerrel!

Most írok kicsit magamról :oops:
(bocsi, ha hosszú leszek)
Pénteken kicsit összezavarodtam, mérges lettem, csalódott is, de ismét tele lettem reményekkel. Tudom, hogy ezek így együtt ellentmondásos dolgok, így megpróbálom leírni mi is történt az új dokiknál pénteken.

Szokásos, rendes rákszűrés miatt elmentem péntek reggel egy új helyre, ahol nagyon kedves onkológus dokibácsival találkoztam, sok mindenről beszélgettünk, többek között az elmúlt 4 évünkről. Elmondtam, hogy mi mindenen vagyunk túl, majd 2 olyan vizsgálatot mondott, ami szerinte alapvető, és nem csináltak meg nálunk. Ebből az egyiket megerősítette a nőgyógyász is, akinél délután voltam.
Onkológus doktor kérdezte, hogy csináltak-e mindenre kiterjedő tenyésztést, merthogy sokféle baktérium van, ami akadályozhatja, akár a fogantatást, akár a megtapadást. Vannak olyan bacik is, amik vetélést tudnak előidézni. Ez a vizsgálat, talán nem alapvető mindenkinek, de neki az! Mindkét doki megkérdezte, hogy csináltak-e esemény utáni vizsgálatot! No, olyat nem csináltak.
A legmegdöbbentőbb az volt, mikor a nőgyógyász megkérdezte, hogy: miért mondták maguknak, hogy semmi bajuk? Minimum 4-5 dolgot tudna mondani, amiért nem esem teherbe :shock:
Szóval eddig azt mondták, hogy a prolaktinom kicsit magas, a progeszteron kicsit alacsony, de nem veszélyes!!! Pedig igencsak magas és igencsak alacsony a doktor szerint, így kezelni kell, ő még nem látott ilyen alacsony progeszteronnal teherbe esni senkit!!!
A prolaktinra 1x kaptam gyogyit, még a Sote II-n, ahol a gyógyszer felírás és beszedés után már nem érdekelte őket, hogy hat-e vagy sem, szóval tovább léptünk! Következett egy meddőségi közp, ahol elfogadták a korábbi (Sote II.) vérvételek eredményeit, és ott már nem adtak semmilyen gyógyszert ezekre. Kaptam viszont "clostit" és egyéb szurikat, amik a peteérést segítik és a repedést. Ezzel igaziból nem is lenne gondom, hiszen adtak inszem után duphastont ami, ha jól tudom a progeszteront hivatott emelni, DE a páromnak nagyon magas százalékban fejhibásak a katonái, amit mi minden egyes helyen megkérdeztünk, hogy gond-e, hiszen láttuk a leletet, de sehol nem mondták, hogy probléma!!!
Pénteken elvittem minden papírt magammal, még az utolsó kis cetlit is, amit bárhol kaptunk, így ezek alapján derült ki, hogy az inszeminációt sem úgy kellett volna csinálni pont a fejhibák miatt, ahogy csinálták! Na itt állt le az agyműködésem :( innentől, már csak bámultam ki a fejemből. 2007-ben egyébként jártunk egy másik meddőségi központban is, ahol csináltak vérvételt, de ott csak annyit mondtak, hogy hát a prolaktinra lehetne szedni valamit, de nem írták fel, a progeszteront nem említették. Ezeket átgondolva és hallva, azért aztán összeszedtem magam, így vérvételek indulnak, olyan, mintha előröl kezdenénk az egészet. Megbeszéltük a párommal, hogy nem kesergünk a múlton, hiszen a 4 évből igaziból csak 2 év telt el úgy, hogy vizsgáltak és nem mondtak semmit, majd a 2008-as évben úgy gondoltuk, hogy mivel semmi bajunk, spontán is sikerülhet. Már nem tudom mit gondoljak. Ami biztos, hogy cérna-beültetésre többet nem megyek, mert a fejhibák miatt igencsak esélytelen a spontán baba. Valahol azt érzem, hogy nem baj, hogy van gond nálunk, kezeljenek és jöjjön a várva várt baba :) Valamiért így történt, valamiért így alakult az élet, hogy ennyi időnek kellett eltelnie. Innentől már csak bízni tudok abban, hogy most jó kezekben vagyunk. Nem tudok mást tenni. Biztos sokatokban a fentiekkel kapcsolatban sok gondolat jön elő, hogy talán nem jól gondolkodom, hogy talán ez a doki nem mondja jól,hogy mi is van, de ennyi idő elteltével nem tudom másképp gondolni, csak úgy, hogy ezek voltak a gondok korábban. Bocsi, ha kicsit zavaros voltam, elég nehéz így leírni mindent :) Tudom, hogy nem írtam le mindent teljesen jól és kimerítően, de nem akarok terhelni a topicot :oops:

Ölelés mindenkinek
sonjus
 
 


És még valami :oops:
képzeljétek, pénteken a 13. napon voltam és egy 22 mm tüszőm volt a jobb oldalon :) Még sosem volt ekkor eddig. A jobb oldalon meg pláne nem :) Csak hogy azért örüljünk is valaminek :)
sonjus
 
 


Sonja+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, millió ölelés!! :cry: Sírd ki magad az jót tesz!

Baba olvastam a mai storydat! :evil: Mikor lesz a beülti, azt sem tudod?

Sonja, sajnálom, de legalább közelebb kerültetek a babához!Dühítő hogy az orvosok nem állnak a helyzet magaslatán!

Andi, mingyá szerda!

Szombaton megreccsent a derekam, azóta fájdogál, sugárzik mindenfele.Ülést utálja, de hát dolgoznom kell.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Boni :wink:

Zsu

Sebészeti beavatkozás fitymaszűkületnél kell,azt krémmel sajna nem tudod megoldani :(...
Persze nem akartam észt osztani, írtam, szl bocs :).

anyapoc
 
 


Boni ne haragudj, amiért ilyen suttyó voltam.:( Őszinte részvétem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

Jaj ezek a kukacosok!!! Anya, szerintem máskor is írj ilyen okosokat!!! :D

kispiskóta
 
 


Anyapoc, köszi az infókat! :D Sztem nem osztottál észt, csak hasznos tanácsokat. 8)

Kata, jajistenem, az nagyon fájdalmas. :? Meddig dolgozol? Végig?

Boni őszinte részvétem. :cry: Pusszantás és ölelés!!! Influenza monnyon le!!! Vigyázz magatokra, el ne kapjátok! Apába meg nyomjad bele a mézes teát!!!

Puszi?????

Baba! Dejódejó! :D Milyen mai sztori? Beülti???

Sonja, hát nem semmi kálvária. :shock: Sok hülye okoskodó orvos monnyon le!!! Most uh-s követésen vagy spontán ciklusban? :D Szép nagy tüszike! :wink: Hajrá új dokik és új vizsgálatok!!!

Lóci köhög, bizti jön fel neki a trutyi most már. Esténként picit lázaska, emiatt hisztis is eléggé. :( És brutál módon fogzik szegény, akkora véres púpok vannak az ínyében, csak lesek. :shock: :(

Kép
szilcsi
 
 


Nem tudom még, mikor lesz beültetés. Majd holnap okosabbak leszünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Jóvan,jóvan, csak tényleg nem akarok belebarmolni a beszélgetésbe :wink:!

Szilcsi

Jobbulást :(....

Zsu

Na majd amikor a lányokat nem győzöd elhessegetni :wink:!

Pusz

anyapoc
 
 


Bonikám részvétem,és ölelés!Ha tudok valamiben segíteni,szólj
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Szezsó! Ez jó! Teljesen beoltva! :lol: Na mindjárt rakom is a képeket! Aludj, ameddig csak lehet, bár nálunk nincs is ok a panaszra az alvás miatt, azért nem ugyan az mint rég! :wink: (De sebaj! -hozzá lehet edződni!) :lol:

Kukac! Ez minket is érint! Nálunk meg úgy van, hogy a doki néni havonta egyszer megnézi, hogy mennyire engedi a bőr és eddig még okés volt! :roll: Szerdán jön ismét, majd rákérdezek! :roll:

Gaby! Csini pocak! Nekem innentől lett látványos, hirtelen pocak növés! :wink:

((((Boni)))

Szilcsi! Azaz Csajok! Másnál is ilyen brutál a fogzás???? :shock: SZegény Lalinkó! :cry:

Babim! Drukkhegység, hegységek! Sőt az egész világot egy nagy drukká alakítanám neked! :wink:

Kata! És te így dolgozol! :twisted: Irgum-burgum! :twisted: Tessék jobban vigyázni!

Sonjus! Ez akkor még ennél is esélyesebb hónap nem? Hihetetlen, hogy ennyire mást gondolnak a dokik, akik elvileg ugyan arra szakosodtak! :shock:

Andi! Igen lehet, hogy valaki ennyire izgul! Van aki meg hasmenéses mint én!

Vezetés - mióta megvan a jogsim szinte nem is vezettem! :oops: :lol: Pedig milyen jól jönne! :lol: De apa túlságosan félt! Vagy az autót! :lol:

sírás van ... :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Eszem Bettike ezt a gyönyörűséget a! látom Micimackó rajongó lesz! :lol:
fiam a Süsü a sárkányt imádja, az összes része megvan, és csak az az egy mese amit néz... valószínű a bábok miatt :lol: olyan jókat magyaráz közben, meg kacag :lol: lehet nekiállok egy hungarocell süsüónek a szobájába.. van még hely :lol:

Thomasos cucc még a Surmitól kapott.. a kispárnát meg aThomasrajongó uncsitesóitól kapta..

igazából Thomas meg a Teletubbies azok a mesék, amiket mi felnőttek nem szeretünk, de éppen azért mert ilyen kis unalmasan lassú tetszik a gyerekeknek meg a színek miatt.. :lol: mehg egyébkéntis

Szilcsi szegény Lalinkó kitartás neki

ZSu összeségében volt jó elolvasni..igzazán írhatnál frisset

én abbahagytam ennyimet..

:cry:

Andi nem kaptad el ugye?

BAbimd drága mi volt a tegnapi kalandod?

Sonja csak előre nézzetek és higgy neki. máshogy nem lehet csinálni, de ezt úgyis tudod..mennyin avn még hátra a cérnából? azért ha nem sok lehet csinálnám, mert legalább rendbe tesz téged és az is segít... remélem most már megtalálják kezelik a valódi okokat!

Gaby szép a pocakod iwiwen üzentem de itt is happy ...

Katám köszönöm a privit puszi

Mindenkinek köszönöm az együttérzést..

Szezsó KAtám Andi pihenjetek sokat

ja Szilcsi influenza .. kicsi fiam már november végétől szedi a Cebion cseppeket Zsu tanácsára dokinővel egyeztetve igy lekopogom semmi baja hálás is vagyok Zsunak eme ötletért! :lol:

az egész családnak már december óta adva van az oscillococcinum( anyapoc tanácssára ez is örök hála ) és idáig mindenki rendben, az állandóan betegeskedő unokaöcséim eddig jól vannak., a pici volt náthás, meg köhögött de nővérem adott neki "emeltadag" ot és másnapra el is múlt! csodabogyesz! Apa tegnap kapott belőle, mára már semmi baja kokpkopkop

és képek ZSigmond paradicsomosburit eszik Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó Reggelt!

Boni, nagyon édes Zsigmond!!! Mikor kezdted a hozzátápit, hogy már a paradicsomos burgonyánál tartotok?

Blog: egy picit elegem lett. Nem magamnak írtam, hanem a közönségnek, ahhoz képest, hogy mennyien olvasták, igen kevesen reagáltak. Így meg minek írjam?!

Thomasra azért írtam, mielőtt a torz anya írását látnátok meg, hogy Marcit abszolút nem köti le.

Tegnap voltunk szurin, Marcus 13 kiló és 86 centi. Már csak a prevenar van hátra és 6 éves korig semmi. :D

És, ami tegnapról lemaradt:

Sonjus, drukkolok, hogy minél hamarabb megoldást találjatok és baba költözzön a pocakodba!!!!

Gaby, szép pocakod van. Most nem nőtt olyan sokat, ugye? Nekem 31 hetesen jelent meg az első csíkom, és utána a többi. Gyakice a zebra hozzám képest lightosan néz ki. :? És napi 3-szor kentem.

kispiskóta
 
 


Jó reggelt!

Gaby,istenke éltessen sokáig,nagy pussssz!

Bettike,zabálnivaló Máté.Kedvenc kép,ahogy nyuszit öleli álmában

Szilcsi,Lalinkónak jobbulást,és kitartást a fogacskák miatt.Nehéz időszak sajnos.

Boni,csini Zsigi a paradicsomos cuccal az arcán. Amúgy ízlik neki?Meg van elégedve a hozzátápival?Húú,minnyá 6 hónapos szülinap!!!!

Sonjus,remélem megtaláltad a megfelelő utat.Nagyon drukkolok nektek.

Boni,nem kaptam el semmit.Ma is itthon vagyunk.Ma talán bejutok a dokihoz Danival.Remélem nem kell sokat várnunk.Holnap pedig végre megyek dokihoz reggel.
vedresandi
 
 


Andi, holnapra nagyon sok drukk!!!!+++++++++++++

kispiskóta
 
 


Zsu december végén . védőnéni tanácsára mert Zsidgi egyfolytában cici lógott de ez a gyerek két pofira enne mindent ha adnám.. tegnap félve próbáltam ki a pariburit, de az univer üvegeset..meg csak keveset pár kanállal, aminek a fele a szája körül van de tetszett neki :lol: a kanalat kiveszi a kezemből, mondván ő jobban tudja a szájába gyömöszölni... de azé a parit nem erőltetem..

burgonya, srépa, alma, banán, sütőtök, saját őszibarack üveges van általában étlapon... most majd jön a cékla is

Zsu hát a reagálás részemről mindig itt volt. meg azért írtam oda is néha :oops:

Thomas :nem gondollak torz anyának :wink:
Vendég
 


Andikám örülök, hogy nem kaptad el!

már játszák a filmet :lol:
Vendég
 


Jaja, azért írtam, hogy alig: azaz te, Kata, Dani.

Milyen film?

kispiskóta
 
 


Boni,majd csak február 5-től :wink: :lol:

Zsu: http://www.madeinhungaria.hu/videok.html
Made in Hungária
vedresandi
 
 


Szép jó reggelt!

Boni!
Nincs a cérna semmihez sem kötve, mi döntöttük el annó a párommal, hogy 10 alkalom és kész. Pénteken lenne a 10. de nem megyek el. Most nem fér már bele a pénztárcámba a nőgyogyival együtt. Láttam Zsigi, milyen jót evett :)

Zsu!
Köszi :)
Szuri :(

Andi!
Igen, én is remélem, hogy most már a jó út jön ;)

Baba!
Drukkolok és izgulok. Drukkolok és izgulok.

Kata!
Fránya derék reccs :(

Szilcsi!
Nem tudom, hogy most mi van nálunk, de tényleg :).
Pénteken volt a 22 mm tüsző (13. cn), tegnap egy atom erős pozitív LH (16. cn). Éreztem a cicim tegnap egész nap, pedig nem szoktam, szúrkált is, most is kicsit. Szóval fogalmam sincs :D
Csütörtökön újra UH és vérvételre is elküld. Lócinak buksi simi!

Bettike!
Pont így van, ahogy írod! Mind mást gondol, ezért én is :) Most épp azt, hogy ez a doki gondolja jól ;) Tündér Máté, ahogy a nyuszival és tigrissel játszik :)

Lányok!
Szeretném megköszönni, hogy bár ritkán vagyok, azért ti reagáltok rám :oops: :)
Ölelés nektek!
sonjus
 
 


ZSu Fenyő Mikis :oops: :lol: Andi én azt hittem má megy :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?