Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.a mai teszem iszonyat erős lett...... :D :shock:
köszi a gratukat....továbbr ais kérek drukkokat az uh-hoz keddre......
judi nagyon helyes a kis pocaklakód...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! minden rendben lesz kedden! És nem illik a laptetőt így elhappolni a reménykedők elől!:lol: :lol: :lol:

Princzike! Semmi különös nincsen velünk. Élem a mindennapokat,de a baba csak nem akar jönni. most arra az elhatározásra jutottam, h hagyom a fenébe az egészet. ha akar akkor úgyis jön. nem méricskélek és nem figyelem a különböző jeleket. Erre akkor döbbentem rá amikor a férjem kedden közölte, h "amikor szted peteérésed van, akkor mindent bele,aztán meg semmi". Én ezen úgy elszégyelltem magam, m észre se vettem, h ezt csinálom. :roll:
lehet h el kéne mennem dokihoz egy kivizsgálásra nekem is. Vagy abba a központba ahol már többen voltak. nem tudom mi lenne a jó. máskor meg az jár a fejemben h a jóisten nekem egy gyereket szánt és törődjek bele szóval, most nem vagyok valami jó passzban. A múlt héten meg olyan rosszkedvem volt,h mindenkivel összevesztem, nem volt kedvem semmihez....

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci nem akartam...bocsi..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Bikfy
Várjuk a pozi teszteredményeket. Az én hőgörbém talán egy kicsit furibb lett , mitn a multkori, de még mindig sokkal jobb, mint előtte fél évvel. Úgy hogy most ebben a hónapban azért én is reménykedem, hogy összejött egy kis LH teszt segítségével. Tudom, hogy írtad, hogy csalóka, de egy hétig teszteztem és nem volt össze-vissza eredmény rajta...
Mennek neked is a drukkok ++++++

Nita
Hát... tényleg nem szép elhappolni a laptetőt :lol:
Neked is nagy drukk keddhez :) GYere majd gyorsan és hozz is magaddal sok fotócskát :)

Pruci
Szerintem te is hamarosan bebabásodsz. Tessék nem feladni végérvényesen csak ideiglenesen pár napra. :) Én is ki szoktak borulni :oops: De hát ez van. Annál meg nincs is jobb, ha spontánoztok :) A végén februárban te is küldesz nekünk egy szép zebrás tesztet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Na ilyenek lettek a tesztek. Tudom, hogy ez még semmit se bizonyít, de legalább a kedveem egy kiscit jobb tőle és őszintén szólva reményt ad :)

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Remélem azért látszik rajta valami :oops: Szóval 16-án voltam a 13-ik napon és akkor pozi lett. Utána 17-én - bár lehet a fotón nem igazán látszik - igen halványan ott van még a második csík, de talán szabad szemmel is igen nehezen látszik. Utána meg már csak egy vonalka van.

Kép

Kép
princzike
 
 


Nos... ha nem haragszotok akkor felteszem a hőgörbémet megszakérteni. Előre is bocsi, mert az adatok kicsit hiányosak :oops: , de szerintem már alakul itt a belső biológiai életem :)

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike mindent látni a képeken..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike! Én nem értek hozzá, de szerintem egyértelmű. Ha jól tudom, pé után van fent a hő, és a görbén ez tökre látszik. Remélem így is marad!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


van itt vki? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Princzike,
szerintem megvolt a pé :D . Most nincs más dolgunk, minthogy drukkoljunk, hogy sikeres is legyen a hónap :D . Nincs kizárva :D .

Pruci,
nem feladni. De pár nap múlva úgyis másképp látod majd. A kivizsgálás jó ötlet. Meg az is jó ötlet, hogy próbálod nem figyelni magad annyira, csak az nehezen kivitelezhető. Én is hányszor megfogadtam már, de persze mikor eljött az idő, nem tudtam nem odafigyelni :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita hajrá!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Van kedvetek dumcsizni? :wink:

Nita!
Akartalak kérdezni, hogy éreztél-e valamit a pozi teszted előtt? Volt valami tüneted?

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia, Bikfy!

Mi újság? Hol tartasz? Csak nem tesztelsz :D :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!

Hétfőn, ha addig nem jön meg. De sajna nem nagy bizadalmam van benne. Pedig akár sikerülhetne is. Fájnak a cicijeim, ezen kívül semmi. Azért kérdezem Nitát, hogy vele mi volt a helyzet, érzett-e előre valamit.
Lehet, csak kishitű vagyok, és ezért nem is bizakodok. Akkor legalább nincs csalódás. Pedig muszály lesz tesztelnem, mert ha nem vagyok terhes, akkor folytatom a napi edzést, amivel egyébként most leálltam, nehogy gáz legyen, ha esetleg mégis sikerült.
Ha megjönne a mensim, akkor meg ebben a hónapban először elkezdhetném szedni a Closty-t. Úgy tudom, Nitának is az segített. Mondjuk nekem emellett van még egy jó kis PCO-m is, de hátha!!!

Veled mi a helyzet?

KépKépKép
bikfy
 
 


Lehet nem jól emlékszem, de múltkor nem neked volt olyan hosszú ciklusod? Most éreztem a pé, hányadik napon vagy?
Drukkolok neked nagyon, hogy pozitívat tesztelj, majd gyere ám és számolj be róla :D

Velem nincs semmi különös, csütörtökön megyek vissza a dokihoz, aztán meglátjuk. Remélem minden rendben lesz. Ma vagyok a 6. napon, volt egy tök normális mensim, aminek nagyon örültem. Remélem nem borul fel minden és lesz is pé.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szia!

De nekem volt sajna az extra hosszú ciklusom, a PCO miatt. És eddig peteérésem sem volt. De ebben a hónapban éreztem nagyon erős fájdogálást pont 14. nap környékén, + volt jó sok hüvelynyákom is. A doki azt mondta, bármi lehet. Ja, és tornáztam az Avivát és 1,5 hónapja diétázok. Csak jelent valamit. Hát, nézd, hátha... Csak pozitívan. A reménykedés nem fáj, így élek is vele. És a tesztet meg addig szuggeráltam, csak ránőtt már a második csík. Jó lenne!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy tiszta szívemből kívánom neked, hogy sikerüljön ez a hónap.

Ranita örülök, hogy rendben vagy :lol:

Pruci ne tessék feladni! Sztem sem rossz ötlet a kivizsgálás.

Nita olyan édi a vonalzód :lol: Úgy örülök neked :lol: Bevallom egy picit irigyellek is, de nem rossz értelemben :oops:

Judi nagyon édes a pici babád :lol: :lol:

Princzke én sajna nem értek a görbe elemzéshez :( Pedig most nekem is kell majd, ha megjön.

Én még mindig várakozom pirire :( Eddig még nem jött meg, pedig készülök a hormon vizsgálatra...

Kép
Kép
nyanya77
 
 


bikfy annyi hogy iszonyat fájt mindkét mellem...ami nekem soha nem szokott....
nyanya elhiszem és igazad is van...megértelek.....én is ezt éreztem minden eggyes pozi tesztelőnél......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitám!

Képzeld, én is ugyanezt érzem. Annyira fájnak a melleim, hogy még a melltartót is le kellett vennem. Plusz a mellbimbóim kemények. Eddig ilyen még sose volt, mégsem merek nagyon reménykedni. Mert amúgy meg nem érzek semmit. Alig bírom kivárni a hétfőt... :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Hajrá pozi teszt! Szerintem meg lez :)

Nita
Tök jó az új vonalzód!

Ranita
Szpui, hogy rendben vagy. Drukk neked ehhez a hónaphoz.

Nyanya
Mikor kell Pirinek érkeznie?

Kép

Kép
princzike
 
 


Csajok az is jó lehet, ha nekem - ha jól emlékszem - nem fájt a mellem PÉ-nél. Talán csak érzékeny volt. Viszont volt amikor apával Hanuúroztunk és a környékén egy kicsit a méhem érzékenyebb volt.
Ez normális?Bocsi, ha hülyeséget kérdezetm. Ígérem legközelebb befogom a szám. :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Nagyon-nagyon drukkolok a pozi teszthez!!! Petrával nekem is annyi tünetem volt először, h nem lehetett a cicimhez hozzáérni, m úgy fájt.

Princzike! Szerintem normális. Ne fog be a szád, m itt tuti nem nevet ki senki. Én már szültem, de nagyon sok mindent itt tanultam meg tőletek és folyamatosan tanulok még a mai napig is.

Lányok, én olyan jót álmodtam tegnap: pozitív teszttel álmodtam. Sajnos csak álom volt.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ranita! Minden rendben lesz a dokinál, nyugi! Elképzelhető h most helyreállnak a dolgok ott bent, legalábbis azt hallottam h egy ilyen műtét helyrehozza a dolgokat.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Tényleg jó jel a mellfájás, nagyon drukkolok neked holnapra, hogy ott legyen az a 2. csík :D

Princzike!
Mai hő??
Teljesen normális, ha nem fáj vagy érzékeny a melled pé-kor. Nekem sose érzékeny. Még terhességkor se volt az, még az elején se :shock: .
Azt már én is éreztem, hogy ungi-bungikor ott bennt kicsit érzékenyebb vagyok. Szerintem az is tök normális, úgyhogy ne aggódj.
És egyáltalán nem kérdezel hülyeségeket, mindenki szívesen
segít itt a másikon, legalább meg tudjuk osztani a tapasztalatokat, nem?

Nyanya!
Egy teszt esetleg? Hányadik napon vagy?

Pruci!
Az álmok sokszor valóra válnak :D :D :D .
Legyen igazad és tényleg legyen rendben minden. Egyenlőre nem érzem az ellenkezőjét.

Tegnap voltam a 6. napon és volt egy kis nyákom. És most lehet hülyeséget kérdezek, de eddig nekem olyan fehéres szokott lenni, most meg olyan sárgás volt. Most melyik a normális? Lehet sárgás is? Vagy az nem az lehetett? Azt már megfigyeltem, hogy mikor van ilyen nyák, akkor arra rá kb 1 hétre van nekem pé, de hogy ez az lehetett e, nem tudom.

Anyósom mondta, hogy Ő meg rengeteg hallal álmodott, az is gyermekáldást jelent :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
36,8-volt ma és tegnap is. Remélem ez jó, mert ebben a hónapban elég lent volt az elején. Átlagban olyan 36,1-36,2 körül volt.
Hát nyák ügyileg nem vagyok valami fenomén.... :roll: sajnos nem tudok neked ebben segíteni :(

Kép

Kép
princzike
 
 


bikfy szerint kétcsíkos lesz a teszted!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Jaj, de izgi! Nagyon drukkolok neked holnapra :D

Mellérzékenységet én sem szoktam érezni PÉ-kor. Viszont terhesség alatt éreztem.

Pruci én is sokszor álmodtam pozi teszttel. De sajna utána felébredtem...

Ranita ma volt a 33. napom. Legutóbb 23. napra jött meg, előtte meg 33.-ra. Így most baromira nem tudom, mikor kellett volna megjönnie pirinek. Tesztelni mindenesetre nem merek, mert nagyon darabokra tudok hullni egy nega teszt látványától :roll: :oops:
Amúgy tuti nem vagyok terhes :(
Egyébként meg ha már a hülye kérdéseknél tartunk nekem is van egy. Nem lehetek terhes, ha a ciklusom 27. napján megnéztek hüvelyi UH-gal és nem láttak semmit, ugye??? :roll:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


dehogynem lehestz....csak ha olyan pici még a baba akko nem látnak semmit uh-val.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya! Nekem is ez a bajom, h felébredtem. Attól miért ne lehetnél terhes? Barátnőmnek 5 hetes terhesen nem láttak még semmit, a másikkal 7 hetesen közölte a doki, h meddő.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


akkor még nekemse fognak látni .... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A tegnapi napom a rosszabbnál is rosszabb volt. És ne haragudjatok érte, ha most rátok zúdítom az egészet, de olyan nyomorultul érzem magam. Azt hiszem nekem ez most a mélypont, a 6 hét alatt ilyet még nem éreztem.
Tegnap tudtam meg, hogy a barátnőm terhes. Anyukám mondta meg és ez pont egy bolt kellős közepén jutott eszébe. Ott helybe elbőgtem magam. Tiszta hülyén érzem magam.
Örülök neki, mert tudom, hogy régóta próbálkoznak, de egyszerűen nem tudok jópofát vágni hozzá. Nekem nem az a baj, hogy ő miért vár babát, hanem az, hogy én miért nem? És akkor jönnek a miértk.Úgy érzem látni se akarom és most ne ítéljetek el ezért, épp eléggé utálom magam érte.
Ami a legrosszabbul esett, hogy nem ő mondta el, akkor talán könnyebben viseltem volna. Anyukám azt mondja, nem merték elmondani nekem. Ez volt a legrosszabb, amit mondhatott volna, ettől még szarabbul éreztem magam.
Komolyan mondom, egyfolytában a bőgés kerülget. Tudom, hogy ebből ki kellene másznom és főleg nem ilyeneket érezni, mert így most még a pozitív hozáállásom is a béka segge alatt van.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Lányok, óriási öröm ért. Elmentem tesztelni, kispohár, olló, teszt előkészít, de nem volt rá szükség, mert abban a pillanatban megjött a mensim. Tudom, hogy most értetlenül olvastok, de nekem ez is óriási öröm, mert a nőgyógyász azt mondta, hogy annyira tele vagyok cisztákkal, hogy nagy valószínűséggel egy idő után végleg kimarad majd a mensim. És lám, mégse. Teljesen normális és ma vagyok a 29. napon. Szóval óriási reménykedéssel tölt el a dolog, ezek szerint hat a diéta, az egészséges életmód és az Aviva torna. Én most ennek is örülök. Teljesen bizakodó vagyok, a gyógyulás útjára léptem, majd valamelyik következő hónap lesz az enyém. Mindenkit puszilok, majd este jövök: Bikfy :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ranita!

Nyugi és fel a fejjel. Nem jó, ha van a szívedben keserűség. Örülj más örömének, éld boldogan az életed. Tudod, a babák a boldog mamikhoz érkeznek. Hozzád is jönni fog a csoda, csak feladni nem szabad. Ölellek: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ranita! Tudom mit érzel, nincs ezzel semmi baj.

Nita! Az h nála nem láttak semmit, nem jelenti azt h nálad se fognak. A barátnőmnek egy 1000éves sztk-s uh-val nézték.

Biky! Csak így tovább! Bizonyítsd be, h igenis lesz babaád természetes úton!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci :lol:
ranita nyugodj meg.....neked is lesz olyan szép kisbabád...... :wink:
bikfy de jó.....örülök hogy örűlsz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita tudom milyen szarul érzed magad és valószínűleg én is ugyanígy éreznék a helyedben :roll: :oops: De ne aggódj, meg fogsz nyugodni, ha kell sírj egy kicsit és jobb lesz. Jönni fog Hanna kistesója, mint ahogy Barnusé is :lol:
Nálunk meg a férjem unokatesójának született a kisfia pénteken. Párom ezzel jött haza aznap, hogy már a szülőszobán vannak. Na erre én elkezdtem bőgni :oops: Másnap meg anyóséknál folyton ez volt a téma...mellesleg csak úgy véletlenül becsúszott a baba...

Bikfy örülök, hogy ilyen pozitív vagy. Bízom benne, hogy minél hamarabb rendbe jössz.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


szia ranita egy ideje olvasom ezt a topikot is mert ide is szokot nita irni :wink: . Tudom mit érzel!!! Nekünk 1 éve nem jönn össze és tavaj június végén nekem is 4 ismerősőm jelentett babát (de csak 3 baba lesz). Vasárnap jött meg piri, hétfőn jelenti a férjem, hogy a legjobb barátja felcsinálta a barátnőjét (bocs a kifejezésért de 2 hónapja voltak együtt a srác nagyon nagy nőcsábász és szerintem nem illenek össze most megpolgáriztak a baba érkezése elött), kedden mondja, hogy a volt kollégánk felesége terhes (ez utólag kiderült vak lárma volt) a hir hallatán jön az öcsém, hogy ő jövő husvétkor keresztapa lesz :cry: az egetlen öcsém barátnöje testvérének a gyerekének lesz a keresztapja, első keresztgyermeke nem az én gyermekem (ezen sorokat irva még mindig könnyes a szemem ezt nem tudtam feldolgozni). Szerdán jönn a kollégám felesége az uráért és ujságolja, hogy pozitiv a tesztje 1-2 hónap próbálkozás után a második baba. :cry: Tehát gondolhatod milyen hetem volt és ebből 2 hirt a férjem ujságolt aki nagyon akarja a babát. De mostanra már nem érdekel ha más babás beletőrödtem, hogy majd eljönn az én időm is és minnél nehezebben jönn annál jobban fogok tudni neki örülni. Férjem barátja még mindig nem olyan lelkes pedig már jövő hónapban szüllnek. Polgári most volt karácsonykor de ő hazavitte polgári után az ujasszonyt az anyjához ő meg hazament 300 km-re a saját anyjához és ott üllt karácsony után 4-5 napig és minden este csavargott! Hát az enyém nem hiszem, hogy ezt meg tenné ha még mellé a pici fiát hordanám a pocakomban! Tehát rengeteg felelőtlen ember van és ilyenkor csak állsz és kérded a sors téged miért büntett, hiszen mindent megadnál a babáért! :cry: Én be kellett érjem, hogy kollégám feleségével együtt örülök ő olyan aranyos tök jól egyezek vele és sokszor vigasztal, hogy nekik is az első 1 év után foggant nehezen.

Remélem ranita mire ezen sorokat olvasod már nem vagy szomorú és idővel együtt tusz örülni barátnőddel

üdv meli
melisch
 
 


melisch üdv itt is..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Örülök, hogy örülsz :) A következő hónap tuti a tietek lesz :) :!:

Ranita
Szerinem ez teljesen normális. Én ugyanezt éltem át csak nekem a november és a december volt ugyan ilyen :(. Ilyenkor én is próbáltam kerülni az állapotos ismerősöket. Utáltam is magam érte elég rendesen. De úgy voltam vele, hogy nem tudtam volna felhőtlenül örülni velük, mert nekem is ugyan ez járt a fejemben, hogy nekem meg miért nem????

Melisch
Ismerős a szitu....

Nita
Szerintem tuti látni fogjátok a pici kis petezsákot. Legalább is én reménykedek benne :)

Kép

Kép
princzike
 
 


ma barnáztam....így holnap nem megyek uh-ra.....pár napot várunk.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem tudok ide érni. Már kezdenek a hullámok a fejem felett összecsapni.... Annyira hiányoztok már. Holnap is zsufis nap lesz, de valamikor már tényleg jövök és írok magunkról és átnézem a hsz.eket is!

Nita: menj holnap dokihoz, és kérj hormonpótlást!!! Szorítok!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


lehet elmegyek sztkba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lehet elmegyek sztkba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Csak pár sorra,Nitácska neked:Kisvirágnak igaza van,holnap menj el vele,inkább nézzen meg minthogy baj legyen!!!Kapsz utrot vagy valamit és nem lesz baj,de ha itt napokat vársz még rosszabb is lehet!!!!Irány a doki,ne várj vele kérlek!
Mi jól vagyunk,a hétvégén költözünk,gondolhatjátok mit elózok..mint a hullák olyan vagyok..... :( na pus,majd jövök!!Ígérem!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike rendbe...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy,
ha te örülsz a mensinek én is veled örülök :D :D :D

Melisch,
már kicsit jobban vagyok :) . Tudom én, hogy ilyeneket nem szabad érezni, és még soha nem is éreztem így, csak úgy érzem most jött ki rajtam az elmúlt 6-8 hét.
De tudom, hogy ez a legrosszabb hozzáállás, ami csak lehet, úgyhogy összeszedem magam :D :D :D

Ma ketten is mondták nekem, hogy ők a helyembe nem várnának, próbálkoznának, hanem elmennének Tapolcára. Én úgy gondoltam azért adok még magunknak esélyt így is, de kicsit elbizonytalanodtam. Ti mit tennétek????

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita,
jól teszed, ha minél előbb elmész orvoshoz. Drukkolok nagyon :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


holnap mégis megyek uh-ra .....szurkoljatok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Nagyon-nagyon drukkolunk! Minden rendben lesz!!!

Ranita! Én nem tudom mit tennék, de szerintem én is adnék még egy esélyt. A műtét hátha helyrerázta a dolgokat és akkor sikerül nagyon hamar...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?