Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bikfy! Őszinte részvétem! Figyeld meg, a nagymama fog egy picit babát küldeni nektek nagyon hamar!!!

Lányok! Ne a múlton gondolkozzatok, m hamarosan mindenkihez jön a gólya! Ami történt, megtörtént, sajnos ezen már változtatni nem lehet, az h pont velünk történt meg, nem lehet tudni h mi az oka. Majd az lesz még nagyon szar érzés, amikor a szülés időpontja közeleg. Persze h mindenki irigy a másikra, m neki miért sikerül. De NEKTEK is fog!!! A lényeg, h bízzatok magatokban!!!!!! (jó nagy szám van most, de én is ugyanezeket éreztem, meg amikor megjön arról nem is beszélek...)

Princzike! Ez biztos jelent valamit! Csak segít ez a diéta!

Nyanya! Nagyon édes a kisfiad! Bárcsak ilyen könnyen menne ez az egész, h ők megrendelik és mi már "szállítjuk" is a kistesót!

Tesztelőknek drukkhegyek!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jaj, azt elfelejtettem: ma vagyok a 9. napon, szerintetek létezik az h tegnap volt pém?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok.ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!halványka de ot van...kedden megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nitácska: óriási gratula neked. Látod a 2009-es év meghozta a gyümölcsét. Vigyázz magatokra és várunk a hírekkel.

KépKép
csige-bige
 
 


csige köszi...remélem lát majd petezsákot a szülésznőm kedden.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Minden rendben lesz, de pihizz amennyit tudsz.

KépKép
csige-bige
 
 


Nita,
halkan csak, de gratluálok :!: Már nagyon megérdemelted.

Pruci,
9. nap pé? Miből gondolod? Bár szerintem bármi megtörténhet.
Igazad van, nem a múlton kell rágódni, én nem is azt teszem. Most már testileg is teljesen jól vagyok, alig jut eszembe a dolog, előre nézek. Csakhát vannak olyan történések, amikor az emberből ez akarva, akaratlan előjön. Egyáltalán nem is vagyok irigy, örültem a hírnek, mikor meghallottam, csak egyszerűen eszembe juttatta, hogy már máshol is tarthatnék.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranit hát már tényleg nagyon vágytam arra hogy máténak legyen tesója.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!!!!!!!!Jaj de jóóóóóóóóóóóó
Nagyon örülök neked :lol: :lol: Ha valaki, akkor te már nagyon megérdemelted ezt :lol: :lol:
Vigyázz magadra!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nita! Jaj de jó! Hatalmas gratula!!!!

Ranita! Csak abból gondolom, m tegnap volt a nyúlós trutyi (bocsi :oops: )
Tudom, nekem is nagyon sokszor eszembe jut, pedig már lassan 9 éve történt. Elfelejteni soha nem lehet.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


jaj lányok mindjárt elpityergek......annyira kedvesek vagytok.....hasonló jokat kívánok mindenkinek
de keddre szorítsatok nagyon.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú ezer éve nem volt itt, és mit látok!!!

NITA!!!!!!!! Annyira örülök nektek. A háttérből nagyon szurkoltam neked!!!!! Most csak nagyon halkan gratulálok nektek! És csuriba kezem lábam!

A többiekre is nagyon sokat gondolok, csak kicsit zűrösek/betegek voltunk mostanában. Majd igyekszem kicsit visszaolvasni. Kíváncsi vagyok mi van veletek kivel mi történt. Ki hol tart a vizsgálatokba stb..

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág köszi.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

De jó, gratulálok!!!! :lol: :lol: Látod, azért Bikfy néni meghozta a szerencséd, igaz, hamarabb jött, mint március. GRATULÁLOK!!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy igen...te tartottad a lelket bennem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cserébe azt kérem, hogy nagyon szoríts nekünk és el ne tűnj, mert minden kismamira szükségünk van. Kell, hogy valaki tartsa bennünk a lelket! Puszi: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


én tutira nem megyek innen el...ezt megfogadtam....uj topicba se megyek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy,
Mennek a drukkok ezerrel!!!!!!! Na és a sok ++++++!

Nyanya
Tök cuki a fiad :). Remélem hamarosan nálatok is ott lesz a kistesó :)

Csige
Francba pirivel és neked is sok kitartás. Mi már lassan két éve próbálkozunk De úgy érzem, hogy tavasszal meg lesz az eredménye :) Ha nem hamarabb :)

Bikfy
Szerintem tök normális dolog, ha kibuksz időnként. Én azért irigyellek, hogy ki tudod bőgni magadból. Nekem ezek nem igazán mennek. Az a baj, hogy ilyenkor én feszült vagyok és valakin mindig csattan. Persze ez api szokott lenni... :(

Nita
Gratulálok. Mégis csak bejött ez a laptető :) Mesélj mi volt a dokinál ?

Viri
De rég nem voltál. Lassan már szülni mész :) Több mint félidős vagy, ha jól látom :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike még nem voltam dokinál....jövő kedden megyek uh-ra a szülésznőm csinálja.ha van baba akkor hívom a dokit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsi, akkor félre olvastam vagy értettem :oops: itt az örömködés hevében :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Csajok vuduzzon valaki, hogy ebben a hónapban pozit teszteljek :cry: :cry:

Légysssssziiiiiiii.....

Ez most annyira jól jönne.
Épp azon goldolkodtam, hogy ha 5 napig folyamatosan jók az eredmények (szerintem) az LH teszttel és nem bolondult meg, viszont a 13-ik napnál pozit mutatott, akkor talán van esély.

Aki dolgozik mi újság a munkahelyével? Nálunk most a héten vagy jövő héten megint elbocsátás lesz. Bocsi.. rosszul mondtam a héten már volt hétfőn és még várható. Sajnos úgy érzem, hogy ebben a körben talán benne leszek :( Így most jól jönne a pozi teszt. Ha addig kihúzom ...

Bocsi.. nem akartam ennyire negatív lenni :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike megy a drukk+++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


princke én is drukkolok neked, most látom egyszerre kell teszteljünk pozitivat remélem február 1.-én. De nem tudom én azt hittem 28 napos a ciklusom erre 16. napon volt pozitiv a tesztem, akkor ez azt jelenti, hogy 17+14=31 napos lezz most :roll: vagy csak késői pé-m volt ki tudja. De lehet neked sem 30 napos hanem 28 ha azt vesszük amit olvastam a netten, hogy óvuláció utáni fázis mindik pont 14 napos, ezt megelőzzők változnak és annak függvényében kinek 26 kinek 30,31, stb. De én mar nem értek semmit! Eddig tökk hülye voltam mostanra meg tök idióta :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


hajrá csajok!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

De szeretnék én is 5 nap múlva egy jó kis pozit tesztelni. Bár nem izgítom magam, ha nem most, akkor majd legközelebb. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy most lesz pozi a teszted++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska:
Én is rég voltam erre, viszont muszáj gratulálnom, de csak halkan,és gondolok rád.

Mindannyiótokra gondolok sokat. :!: :!:
Most egy őszinte vallomás következik, amit az ihletette hogy írtátok ti tuti nem mentek el innen.

Én elmentem. :( Röstellem is meg nem is. Baromira hiányoztok soksor ti, akikkel együtt vívtunk csatákat hogy sikerüljön babásodni. Viszont egy idő után nem tudtam mit mondani, nem tudtam hozzászólni, mert más témáknak olvastam már utána nem a peteérésnek, vagy fogantatás segítőknek....Tudtam volna írni a terességemről, a jó és a nehéz dolgokról a babvárás körül. De most legyünk őszinték, ez hiába mondjátok hogy jó lett volna, szerintem nem. Legalábbis hosszú távon nem.
Most csak azért írok, hog tudjátok be szoktam nézni,és igenis hiányoztok!!!! És még mindig együtt tudok örülni bármelyikőtökkel és együtt tudok sírni is. És nem vagyok egy hűtlen féreg, aki emberi kapcsolatokat dob el ha megkapja amit akar (baba),még ha ezek "csak" fórumozós kapcsolatok is.

Na jó monológ vége. Remélem megértetek. És itt vagyok. Igenis itt vagyok veletek,és mindig megy a drukk mint rég. :!: Csak már nem írom le.
Puszi
Pingi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok.Én is itt vagyok én is olvasok,én is drukkolok,és én is GRATULÁLOK NITÁCSKA!!!!A hihetetlen akaraterőd és jó szíved meghozta az eredményt ja és szerintem tuti kislányod lesz :).És mindenkinek rengeteg erőt és drukkot küldök,tessék a szépen elindult újévi sort folytatni!!!
Mi jól vagyunk,ami vérerdényem megjött mind tökéletes,már mintha néha érezném,hogy mozgolódna a picur de még nem tudtam eldönteni,hogy ő-e valójában...
Nekem 2,5 hét múlva lesz újra uh,18 hetes remélem megmondják mink lesz nagyon szeretném tudni.Valakinek valami érzés???
Képzeljétek írtam itt egyszer egyik bnőmről aki 2 vetélésen volt túl...nagyon sokat gondoltam rá mindíg és mint kiderült mára már 18 hetes uh-n is túl vannak és végre jól vannak most.Eddig senkienk sem mondtak semmit,nem akarta mégegyszer átélni,hogy mindenki őt beszéli...(falu).Látjátok volt és van mindenkinek esélye a babára,kitartás,nekik is az 1 és 2 .vetélés között eltelt egy év,most kb.8-9 hónap,de reméljük most már jól lesznek!!
És akkor egy szülést bátorító kis történtet.Tegnap született itt a faluba egy kisbaba, 2 óra alatt farosan 3,4 kg-mal!!!!Hát én is ilyen gyors szülést kívánok mindenkinek!!!Most már búcsúzom megyek dolgozni,amitől a dokim már a falra mászik:)
Puszi és drukk mindenkinek!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nitacska :D gratulalok!!!!! Es millio drukk!!!
Puszilok mindenkit.
Vendég
 


köszönöm a drukkokat...kedre mégtöbb drukk elkél.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Nita! HATALMAS GRATULA!!!!!!!Szívből örülök Nektek!
Jól eltűntem tudom. :oops: :oops:

Voltam 5 dokinál mióma ügyben. Mondanom sem kell, hogy mindenki mást mond.... :(
Jajj, annyira nem tudom mit tegyek. Van olyan doki aki azt mondja, hogy valószínűsíthető, hogy a myoma miatt nem esek teherbe és el kellene távolítani.
De úgy félek a műtét kockázatától!!!!Viszont minél nagyobb a mióma, annál kockázatosabb a műtét. Úgyhogy sokat nem szeretnék vele várni sem.
Néha nagyon el tudok keseredni.

Nyanya, örülök, hogy végül Neked is pozitív élmény volt a családtervező. Annyit tudnod kell, hogy oda csak a terhesség 12. hetéig tudsz járni. Ha jól tudom. De bárcsak már ott járnánk, nem igaz?? Nekem a Timmerm,ann doki diagnosztizálta a miómát. 5. napi vérvételen volta, most jön a 21-22. nap majd.

Üdv mindenkinek!
Luli

Kép

Kép
luli
 
 


Luli, anyukámnak is volt myomája, nem is egy, mégsem vették ki a méhét. Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de azt nem tudják esetleg laparral eltávolítani?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,

Egyik helyen azt mondták, hogy az elhelyezkedése miatt csak hasi nagyműtét. A másik helyen azt mondták, hogy ők meg tudják csinálni laparral, mert magánklinika és a legjobb, legdrágább speckó műszerek a rendelkezésükre állnak. De itt 230E ft lenne a beavatkozás. Nagyon húzós. Nem tudom egyenlőre mit csináljak.

Kép

Kép
luli
 
 


luli remélem sikerűl eltüntetni a myomát és jöhet a babó!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácskám hatalmas gratula, nagyon vigyázz magatokra.

Én is itt vagyok, csak szigorúan feküdnöm kell hétfő óta :oops:
Ugyanis apival együtt voltunk vasárnap este (nagyon óvatosan persze-és hozzá teszem, h eddig aszexuális voltam, de most kedvet kaptam a dologhoz), de bár ne tettem volna mert azóta barnázom. Már kezdtem megnyugodni, h túl vagyok a 12. héten erre meg tessék. Tökre lelkiismeret furdolásom is van.
Aztán voltam orvosnál, elmondtam a szitut, de mindent rendben talált, zárt a méhszáj, és a baba is rendben van.
Mondjuk a mensim is most lenne aktuális, ha nem lennék babás.
Szóval tegnap nem volt semmi, ma meg reggel igen. Mivel egész nap feküdtem, ezért mostanra sincs szinte már semmi.
Ma is beszéltem a dokimmal, és feküdnöm kell ezerrel, hál isten görcsölésem nincs mert akkor kórház.
Szorítsatok nekem csajok.

Dokihoz hétfőn megyek megint remélem minden rendben van odabennt.
Pénteken voltam kombinált vérvételen péntekre lesz eredményem.
Most megyek feküdni.
Puszilok mindenkit, csak olvasó üzemmódban vagyok

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab akkor feküdj is szigoruan...megy a drukk!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!


Nita nagy-nagy gratula!!!! Már nagyon vártam hogy gratuláljak neked !!!
Persze akinek eddig nem tettem annak is gratula és pocaksimi!

Bocsánat, hogy nagyon régen nem jöttem, de olvasó módban szinte minden nap végigfutottam a fórumot, csak se időm, se energiám nem volt reagálni. Mióta dolgozok eléggé fáradt vagyok, és apinak is hiányzom, így mikor itthon van vele vagyok. gondolom megértitek.
Közben anyukámat megműtötték gerincsérvre aztán ott is el kelt a segítség.... De ígérem ezentúl többet leszek, legalábbis megpróbálok :roll:

Vernike egyébként én nagyon azt érzem, hogy neked kislány lesz, sztem az annyira illene hozzád. Legalábbis én így gondolom...Egyébként ha megkérdezhetem apival minden ok? :oops:
Bocs ha valakinek nem írtam személyreszólóan. Mindenkinek drukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszika

Kép
kissedi
 
 


kissedi nagyon köszönöm..........remélem is hogy ezután kicsvel többet jössz közénk...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Irdab: nyugi, minden rendben lesz, csak tartsd be amit a doki mond. Ilyenkor azért már erősebbek a babák, mint egy pár hetes terhességnél.
Luli: nagyon durva az ár amit mondtak neked a műtétért. Biztos nagyon nehéz döntés lehet. Szerintem ha a műtét mellett döntesz, akkor ne is gondolj arra hogy bárni probléma merülhet fel. Minden rendben lesz.
Én megvagyok, már jobban mint kedden. Kedd este a férjem vállán kisírtam magam és sokat beszélgettünk. Megbeszéltük, hogy nem stresszelünk ebben a hónapban. Beszedem a gyógyszert és szépen együtt leszünk amikor szeretnénk. Megpróbálok majd valamilyen alkalmat teremteni minden egyes együttléthez és hangulatot csinálunk hozzá. Szóval most egy kicsit besokkaltam és nem foglalkozom a dologgal. Ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor vissza kell menni a dokihoz és akkor megbeszéljük a későbbieket. Szerintem most majd a férjemet veszik nagyító alá :lol:
Szép napot mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


Lányok! Ne haragudjatok, iszonyú régen voltam!!!

Jajj, de örülök, Nita és Naegele!!!! Egészséges babucikat kívánok!!! Jajj, de jó, jajj, de jó! Igenis a 2009-es évre babaeső lesz, tudom!

Mi is jól vagyunk, ma van a 13 + 3 nap, kicsit idősebbek lettünk a korábban számoltnál. Azért sem tudtam nagyon jönni, mert mindig dokihoz, védőnőhöz, vizsgálatokra járok, intézkedni kell, rengeteg volt a munka is... de titokban mindig olvasgattalak Benneteket, és nagyon szurkolok a tesztelőknek továbbra is a + tesztekért, a kismamiknak meg a babákért!
Tegnap voltunk integrált teszten, hoztam egy képet ha megengeditek: kicsit szégyenlős a babó, mindig takarta magát, de olyan édi.... remélem mindannyiótok hoz hamarosan ilyesmi képet!

Üdvözlet mindenkinek! Judi

Kép Baba 13+2

Kép
judi79
 
 


Judi! Nagyon klassz a kép!

Edi! De jó h jelentkeztél! Mi van veletek?

Adri! Nem izgulni, amit a doki mond, azt tenni! Minden rendben lesz, nyugi!!! Csak semmi idegeskedés!

Nita! Jó AZ új vonalzód!

Csige! Nem csodálom h így érzed, én is hasonlóra jutottam. Nekem is most egy kicsit sok... Csak az zavar, h egy csomó nőnek meg pikkpakkra összejön, pedig baromira nem akarja, és rohan elvetetni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Köszönöm lányok a drukkokat. Sok energiát is merítettem belőle :)

Luli
Nem történhet semmi rossz. A gond megoldódik és te is 2009 picúros leszel :)

Kismamik nem nagyon eltűnni ám. Azért várjuk a helyzetjelentéseket. Kíváncsiak vagyunk rátok és hogy hogy növögedtek. :oops:

Judi
Édi a kis picúr :) Én is szeretnék már egy ilyet :cry:

Melisch
Üdv :) Remélem tesztelünk egyet pozitívan :)

Vernike
Szerintem neked lányod lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok
én nem tudom mi van, de ma délután szinte egész végig - de csak időszakosan - esküszöm hogy szurkálódást érzek jobb oldalt.
Csak azt nem tudom eldönteni, hogy most van-e PÉ, bár szerintem ez nem valószínű, vagy esetleg sikerül :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Loulou
Veled miújság? Már nagyon régen nem hallottunk rólad semmit..

Kép

Kép
princzike
 
 


Pingi
Akkor tessék pihenni :) Biztos minden rendben lesz :)

Nita
Már alig várom, hogy mit fog mondani a doki.

Ranita
Veletek mi a helyzet? Mostanában alig hallani téged :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Csige
Tuti pozi lesz a teszt :) Szerintem nagyon sok mindenkinek pontosan így szokott összejönni :)

Már hallottam én is olyanról, hogy évekig próbálkoztak - ti nem fogtok addig - és semmi, pedig mind a két emberrel minden rendben volt. Aztán úgy gondolták, hogy nekik már nem lehet és hagyták a gyerektémát és csak a saját örömükre csinálták. Na és akkor, mint derült égből a villámcsapás jött is a kis pocilakó.

Szerintem ebben a hónapban nálatok is tuti így lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Edi
Egyébként milyen a meló? Még mindig tetszik? Ahogy olvasom jó sokat dolgozol .

Kép

Kép
princzike
 
 


Pruci
Veletek mi a helyzet? Mindig olyan keveset írsz magadról!

Bikfy, Pingi
Tök jó! Már 7 kg minuszban vagyok. Annyira büszke vagyok magamra. Lassan rám jönnek a régi ruháim :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Csige, Pruci!

Nyugi, nyugi, minden rendben lesz, majd most már mi jövünk. Persze néha szabad kiborulni, de aztán talpra kell állni, tessék erősnek lenni.
Érdekes, hogy most az az idő van, mikor mindenki kiborul, én is kivoltam a héten, meg egy másik topicban is van egy lány, aki mindig vidám és most mégis feladta de csak pár napra. Talán ez a vacak idő is hozzájárul ehhez a nega hangulathoz, de ez nem baj. Időnként az is kell, hogy az ember megsajnálja, megsirassa önmagát. Nyugi, ettől még forog a Föld, mi meg majd csak túlleszünk ezen. Addig meg egyszer csak összejön. Mindenkiért szorítok!!!

Judi!
Jaj, de gyönyörű, gratulálok!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Princzikém!

De jó, már mínusz 7 kiló? Én meg arról az örömhírről számolnék be, hogy végre elkezdtem gyarapodni. Nálam meg ez a jó, mert tudod, én már vészesen lefogytam. Most tök jól érzem magam, és végre feszül a cicim, ilyent már vagy fél éve nem éreztem. Pedig nem hiszem, hogy terhes vagyok, ma anyám megnézett és azt mondta, szerinte nem vagyok az. Sebaj, majd legközelebb. Bár, ha még hétfőig nem jön meg, akkor tesztelek egyet. Gondoljatok rám! :roll: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?