Új privát üzeneted érkezett!

Baba, nagyon drukkolok, hogy nőjenek a tüszők! Szerintem is egy jel, hogy lassabban nőnek! :wink: +++++++++++++++++++++++++++

Kép
kata05
 
 


ha már ketten mondjuk akkor tuti biztos :wink:
Vendég
 


Kata
most lázom rs bútor linket küldtél, ott néztük ki elsőre a bútort, a vörös rókát, a három együtt 145 ezer lenne, azért kezdtem el keresgélni olcsóbban

Kép
gaby25
 
 

 
 

Gaby, konkrét árakat nem tudtam csak küldtem! :wink:

Már megint én vagyok felül: :roll:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata!
Csak nem babás leszel? :lol: :wink:

Kata,Szezso,Andi!
Nagyon nagyon örülök Nektek!!!!!!Boldog és gondtalan pocakosodást kívánok!!!!!!

Baba!
Most tényleg Te jössz!!! :wink: Ügyesek a kicsikék!Bízzál bennük!Drukkolok nagyon!!!!!!!

Gaby!
Szerintem is jól néz ki a bútor!És igaz hogy nem vagyok képben ezekkel,de szerintem jó árban van!

Boni!
Jó pihenést!

Katica!
Drukk a vizsgákhoz!

Kata!
Kérdezhetek személyeset priviben? :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Én kicsit ellustultam,nem kicsit,nagyon.Esek kelek az álmosságtól.

Babim, mindenem csuriban a tüszőcskéidért!!!Bízom bennetek!


Gaby,bútor tecc,de nekem árakról 15 évvel korábbi emlékeim vannak :lol: :lol:

Boni,és hogy fogsz pihenni,ha itt lesz Anyós pajtás???
vedresandi
 
 


Ancsa, csak nyugodtan!

Kép
kata05
 
 


Andi hát úgy, hogy én csak a csecsen támadásokat rendezem le, a többi az övé :lol:
Vendég
 


Pacsirtásat!

Andi ez nómális :lol: gondolom 15 éve is ez vot a nómális :lol:

Gaby Nekem még mindig bejön a bútor.. és annyi tartozéka van, és jó állapotban is van és és és szerintem megéri..

Kismamáink remélem mind jól vannak! (jaj olyan jó leírni ezt a többesszámot lányok!
:lol:


BAbim extrarádgondolás van! vazze +++++++++++++++++

persze mindenki másra is de most Babim kapja a nagyobb szortíófigyelmet ....

Anyósom szerintem csak holnap jön, mert átalakítják az üzletet ahol dolgozik, és a kulcs nála van, kolléganőjét meg nem érte utol tegnap :twisted:
Vendég
 


ide is írjatok, mert sírok! :cry:
Vendég
 


Boni
köszi :D már lebeszéltük a 45ezret, licitáltam, és 14,20-kor zárul az aukció. Ha addig valaki mégis többet adna, érdeklődik Győrből valaki, akkor az övé, mert mi nem licitálunk többet, mivel nekünk a szállítás több innen. Sopronba kell menni érte, 10ezer a benzin, párom unokatesója tudja elhozni.
ne sírjál :cry:

kis szőrös gyermekem itt szundít az ölembe :lol:

Kép
gaby25
 
 


Baba!
Drukkkkkolok neked! +++++++++++++++
sonjus
 
 


Sziasztok! :)

Gondoltam beugrok és elmondom mi újság.
Ma vagyok a 35. napon, mensi sehol, teszt negatív. :(
Itt a görbém is, én már komolyan nem értek semmit. :roll: Lehet, hogy nem is akkor volt pé, mikor a program betette?
Kép

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Kata, Andi!
Gratulálok nektek, remélem hamarosan én is ilyen szép csíkos tesztet mutathatok! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok!

Pitypang szerintem akkor volt, bár nem vagyok nagy szakértő, de le is eset a hőd, plussz lh is pozitív volt, plussz tojásfehérje is volt..

Boni, enyim anyós ma megy el. Akkor melegváltás van Zalában! :lol:

Hoztam tesólakképet:

Kép

kispiskóta
 
 


Halihó!

Boni: ne sírj, jövünk :-D akkor Neked is jófej az anyósod :wink:

Pitypang: simán van még remény, feljebb ment a hőd is. Holnap reggel tesztelj újra szerintem, hőtől függően.

Zsu: nagyon csini vagy!!! :-D már alig várom, hogy látszódjon nekem is…esténként mondjuk a Tiedhez hasonló, de én állandóra akarom :-D

Gaby: szerintem is jó a bútor. Hát, ha elviszik, lesz másik :-)

Kata: jól vagy? Én remekül vagyok, egy kis álmosság, egy kis esti puffadás, egy kis székrekedés :oops:

Andi: Te is jól vagy?

Csajok, lázcsillapításnál babásan mit lehet??? Valahol azt olvastam, csak paracetamol tartalmú mehet, valahol meg azt, hogy az pont nem :shock:
(nem vagyok beteg, csak kérdezem :-)

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
eddig még mienk a bútor, van még hátra 50 perc :P
algopyrin szedhető terhesen :wink:

Kép
gaby25
 
 


Szezso, Algopyrin szedhető az tuti. De a legtutibb a priznic, hűtőtusolás. Marcival a legelején voltam beteg, lázas.

kispiskóta
 
 


Bonikám,én is néha beszédülök ám ide is.

Zsu,milyen vékonka vagy!!!Nagyon csini vagy.Én már most bojler vagyok :lol: :lol:

SZezso,algopirint lehet szedni. Amúgy köszi,jól.Émelygés ha eszem azért,ha nem eszem azért,és álomkór.Épp most szedem a sátorfámat,és haza megyek,mert elég volt. :lol:
vedresandi
 
 


Szezso, köszi jól vagyok! Reggel émelygek rendesen, állandóan fázok és szúrkál a hasam ( de ezt már megszoktam)!!DE imádom ezt az állapotot!!

Kép
kata05
 
 


Kata :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mikor mész legközelebb uhu-ra?

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Babim: ma mész vagy holnap UH-ra? Nagyon drukkolok!!!

Gaby: meglett a bútor???

Kata: én még nem is hallottam az állandó fázást babás tünetként :lol: mondjuk én is mindig borzongok 25 fokban, pléd alatt :roll: amúgy én is jobban viselem a puffadást, feszülést, hogy tudom miért van :lol:

Andi: jó neked, én nem tudok felpattanni du. 2-kor, pedig de hazamennék alukálni :-D

Boni: Anyóskád megérkezik ma? Kezdődik a jóvilág :lol:

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Babim mikor mész kukucskára? ++++++++++++++++++++++++

Katám legközelebb csukd be az ablakot oszt nem ráz a hideg :lol: én egyébként hallottam ilyen tünetről..valakinek már volt hasonló csak nem emlékszem kinek...

:roll: vigyázz magatokra!

Szezsó én is január 29én megyek nőgyógyászhoz, de én sajna nem Uhra, hanem HPV kenetvételre... de én múltkor mondtam hogy lemondok a még nem babások javára egyenlőre a kistesóról... és lám jönnek sorba a jó hírek.... gratulálok a 7.héthez

:lol:

csak 4 nap a különbség köztetek? na ez fogadáskötésgyanús lesz szeptemberre :lol:

Zsu drága nagyon jól nézel ki és édes a pocakod!most mán személyesen is megmustrálnám pocaklakólakot és Marcit is..ha anyósom elmegy Murphyt kizárom és jöhettek!

GAby nem azért de egy pocakfotóval megdobhatnál minket! :lol:

Andikám az álomkor legyen veled :lol: erősödjön csak a HCG! +++++++++++++++++++ juj de kiváncsi vagyok hoyg egy vagy kettő ?

Puszedli ti mostanában mentek ? vagy vártok? vagy mi van veletek? nagyon rossz, hogy így eltűntél... nekem

Kati kitartás ha olvasod!


:lol:

Sonja cérnabeültivel végeztél?

Anyukák gyermekek fejlődését kérjük képekkel illusztrálva feltenni rövid határidőn belül :lol:

na megyek...

anyósom fél 11körül érkezik :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata,én is elég gyakran fázom,vagy melegem van,de rá kellett jönnöm,ez nem a klimax :lol: :lol:

Szezso,gratula a 7. héthez!

Boni,jó pihengetést Anyós mellett.
Biztos erősödik,mert a tegnap délutáni tesztem már egész erős volt.
Lassan elindulok dolgozni.
vedresandi
 
 


juu de szép a vonalzója Szász juniornak! :wink: neked mé nem fehér a háttere?

tudom hogy erősödik... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést mindenkinek:ma 9:30-ra megyek uh-ra. A Klion egyébként nem használt. (Mivel szerintem nem gomba!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nekem kliont baktériumra adtak (streptora). :shock:

Kép
kata05
 
 


Jó Reggelt

Baba, még ha nem is írom mindig, de nagyon drukkolok, én is!!!

Boni, mert Andi ráklikkelt a Clean feliratra így tiszta a háttere. Automatikusan a White-on van.

Én is kegyetlenül fázós voltam. Ennek egy teljesen prózai oka van, a hő magasabban van (37 körül), és a test kompenzálni próbálja. Ha lázasok vagyunk is fázunk.

Gyermekem 1 fejlődéséről múltkor raktam képeket, gyermekem 2 fejlődéséről tegnap. :lol: :lol: :lol:

kispiskóta
 
 


zsu :lol:
Vendég
 


Babim Drukkolok nagyon!
Vendég
 


Baba, drukk! Kérj egy tenyésztést!

Kép
kata05
 
 


Baba,drukk mára+++++

Boni,azért nem fehér,mert azt kértem,hogy ne legyen fehér.Amikor a vonalzót készíted,és a harmadik lépésben van,akkor ott a pöttyöt a Clear Background-ba kell tenni,így nem lesz fehér háttere. :wink: 8)
vedresandi
 
 


Boni!
Én, még 1x megszúratom magam, mert az jó nekem (vagy mi :D)
aztán ezt is kipipáljuk és megyünk tovább :)

Egyébként meg nem tudom mi a bánat van velem, folyamatosan szurkál a hasam, de már vagy 1 hónapja. Pénteken megyek dokihoz, megnézzük mizu odabent :)

csóközön és mindenkit ölelek
sonjus
 
 


sonjus lehet gyulladás nem? :roll:

Andi köszi, Zsu megfejtette :lol:
Vendég
 


Kat, én fáztam végig az egész terhesség alatt. Elvileg magasabban kéne lennie a hőnek valóban, de a gyakorlatban mértem 35,3-4-eket is a legrosszabb pillanatokban. Takarózz be, öltözz föl :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, hű egész végig fáztál! Én a 24 fokos lakásban, vastag pizsiben+pehelypaplan+azon takaró, és amíg nem melegszem be addig vacogok.

Szóljatok ha túl sok vagyok. De gyártok én nektek olyan tüneteket. :lol:

Kép
kata05
 
 


UH-os babaimi jelentkezik! :lol:
Végre összekapták magukat a tüszikéim. Min.10 db van, 16 mm-esek, 14 mm-esek. Mától Cetrotid+Gonal+Menopur.
Vett a doki kenetet tenyésztésre.
A gyógyszertárban 43400 Ft-ot megint otthagytam. :cry:
Harcikától pedig uh előtt és után is kaptam fejmosást! Mert megérdemlem!Ő mindig helyreteszi a buksim, amikor arra van szükség!(Köszönöm neki.)
A mnyh.pedig ugyananyni, mint vasárnap, azaz 10 mm.
Szombatra tolódott a punkció.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.01.20 20:19-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katám! :lol:
Vendég
 


KATA, nem vagy sok! Veled örülünk (még a fázásodnak is, ha ez kell!)Mikor mész uh-ra?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
drukk ezerrel ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezso
mienk a bútor :D végül kellett még rálicitálnom, valami barom tett rá 45 500-at :evil: nem az aki előtte érdeklődött. na mondom, ne 1ezresen múljon, licitáltam 46ezret, lejárat előtt 2 percel ő 46500, na én 30 másodpercig vártam, és leütöttem 47 ezerrel, már nem tudott beelőzni :lol: végülis 2 ezer ft még nem nagy különbség :P

Kata, zsú, Andi
az elején én is fáztam kicsit :roll: utána melegem lett, mint a klimax :lol: de azóta inkább izzadok mint a ló :lol: a vérbőség miatt jobban verítékezik a kismama :wink:

Boni
igenis, apával készíttetek pocifotót :wink:

Kép
gaby25
 
 


Baba, szombatig még nőhet az a mnyhártya, a lényeg, hogy majd jól megtapadjanak a babácskák. Drukk!++++

kispiskóta
 
 


:lol:
"Kedves József!
Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról
dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem
jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Haza
sétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor hazaértem, nem hittem
a szememnek.
A hálószobai nagy tükörben illegette magát azén fehérneműimben, lábán az
új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves
vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt
próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem
találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az
arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli
titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom.
6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.
Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés
távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.
Kérlek segíts!!
Köszönettel: Mónika"

-----------

" Kedves Mónika!
Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok
oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen,
akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik,
akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és
nincsen szikra. Sok sikert kívánok és fordulj Rovatunkhoz bátran, a későbbiek során is!

Üdvözöl: József " :lol:

kispiskóta
 
 


Baba, még a fagyiba is jut tesónak az ikrek mellé! :lol: :lol: Mnyh, oh ez is tuti a sikerhez!
Majd vissza nézem az írásom egy év múlva és sírva fogok magamon röhögni, h milen hüle voltam!
Szóval 3 hét múlva remélem te is fázol!

Gaby, sajna én 40 fokban sem tudok annyira izzadni!

Na vége a napnak! Mától csak délig dolgozom!

Kép
kata05
 
 


Kata
azt még nem tudhatod, hogy fogsz e jobban izzadni :wink:
na, hogy hogy délig dolgozol mától? ugyanannyi fizuért? :P
igaz én is rövidítem kicsit a munkaidőt :lol: később érek be kicsit, és nem maradok tovább :wink:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

hűűű mi minden tortenik itt :)

tuszok nonek,nyalkahartyak vastagodnak,hők emelkednek... nem semmi :)

a kismamik remelem a fazast es egyeb dolgokat leszamitva jol vannak es boldogok! :) novesztgessetek csak a kis babszemeket! :)

zsú, a pocid irigylesre melto! :oops: :lol:

lanyok,ugy orulok am nektek :) hajra-hajra babaeso,csak igy tovabb! irigy vagyok,mikor latom a sok szep uhu kepet,meg pocakfotot,kis manokat,na de nem nagyon,hisz orulok am veletek nagyon!!! :wink: es egyszer talan majd en is mutogathatom az enyeimet 8)

de addig is azt osztom meg veletek,amim van:
Kép
LH (bocs a rossz minosegert,igy sikerult :( de sztem a lenyeg azert latszik:) )

(meg sose volt ennyire egyertelmuen pozitiv! ugy erzem,hasznalnak a teak,mert ez azt is jelenti,hogy maris egy nappal hamarabb lesz pé-m,mint altalaban :D )

viszont a gorbemen semmi sem latszik... :roll: normalis ez?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 09600_.png

zsuzsa

Kép
enzsuzsa
 
 


jaaaaaj es persze drukkkkkkkk mindenkinek,akinek szuksege van ra!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:)

baba,nonek azok a tuszok szepen! lassan de legalabb BIZTOSAN! es ez ugyis lenyegesebb,mint a gyorsasag,nem? :lol:

Kép
enzsuzsa
 
 


Szaisztok gyors bekukk Babim ez az!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

GAby végül elvitted ez a lényeg! :lol:

Zsu ez a "vicc" naggyon jó :lol:

Enzsuzsa +++++++++++++

KAtám Szezsó Andi ZSu pocaksimi
Vendég
 


Boni, remélem, mostmár minden oké lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim igen! ha nem így gondolod szólok Harcikának! :wink: figyelemelvonónak meg jöhetsz hozzánk :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?