Új privát üzeneted érkezett!

Andi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó!!!!Úgy örülök!!! Ölellek!!!

Lányok Boni fog írni, mert 10-re megyek, de hogy gép elé mikor kerülök azt nem tudom.
Én alig bírtam elaludni este, most meg úgy izgulok! Életem leghosszabb uta lesz az intézetig! :D

Kép
kata05
 
 


Andi, hol a reggeli kép? Láttam fertin már beírtad a +-t! Te drága lehet hogy nem egyedül van valaki a pocidban!!! :D

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Hozzátenném,hogy fotogén a tesztem,és nagyon jó a gép,amivel fotózom. :lol: :lol:
Ma reggeli is csíkos,a hőm pedig felfelé vette az irányt,ahogy kell!
http://www.fertilityfriend.com/home/1954d0

Kép
vedresandi
 
 

 
 

:D :D :D :D :D :D

Nagyon "cép"!

Kép
kata05
 
 


Köszönöm Kata :lol: Olyan lassú a net,hogy alig bírok üzenetet küldeni :( Drukkolok neked nagyon,és várom Boni bejelentkezését!
vedresandi
 
 


Andi, én annyira, de annyira boldog vagyok a képeidtől!!!!!Mikor mész orvoshoz? Nem kellene egy hcg szintet nézetni.

Kata, én korábban megyek. Nem találkozunk.(ha csak nem lesz nagy csúszás bent.)

Szezso :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Szilcsi ügyes vagy hogy este még van erőd muszájból tanulni :lol:

Babaeső legyen a topikon!

Mindenki babásodjon aki szerentne!

:lol:

Andi szurokszurokszurok! édes kicsi pöttyeteged kapaszkodjon!

Szezsó bizony bizsony

Katám tűkön ülve várom a sömöst!
TAlán ha mindenki babás lesz újból felpörgünk :oops:
Vendég
 


Sziaaaasztok!

Csajok ilyen hírekre betoppani!!!!!!!!

Szezso, annyira szép az uh kép! Hatalmas nagy gratula a dobogó szívecskéhez! Vigyázz nagyon Magatokra!!!!
Amúgy én nyertem 6+0-nál volt szívhang. :lol:

Andi, neked is gratulálok, gyönyörű két csíkos tesztek!!!!! Új ház, új élet!!!! :lol:

Boni, köszi a hiányolást, de Kata foglalt le, no meg Marci drága. Egy perpetum mobile. Egy percre le nem állna. Murphy, mikor engedi, hogy talizzunk?:lol:

Szilcsi, ügyi vagy a tanulással. Marci elég sok mindent mondd már-adjad, kö-köszönöm, te-tessék, tütte-csüccsülj le, anya, apa baba, vava-kutya... . A fogzás őt nem viseli meg érdekes. Egy csomó jön, de meg se kottyan neki.

Kata, hát én szétizgulom az agyam!!!!!!++++++++++

Kép megkeresem a nagyi számát

Kép és beszélek is vele, pont mint Apa

Kép éheztetnek,aki keres az talál

kispiskóta
 
 


Zsu ez a gyerek annyira éééééédes! szóval éheztetitek? :wink:

Murphy lassan már engedhetné vazze :lol:

ja Gaby kell a 2.is talonban

Katám ha ikrednek már 6+0án volt szívhang..akkor talán Neked is :lol:
Vendég
 


Ha az ikrednek... :twisted: ezt utáltam a legjobban a suliban is.

Gaby, én is sajnálom már, hogy Marci másodiknak megkapta a Zétény nevet, mert nekem ez tetszik a Márton mellett a legjobban.

kispiskóta
 
 


Én tűkön ülök!!!!

kispiskóta
 
 


Minden ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szívhangot még nem is kerestek neki, majd február 4-én kell mennie újra. A szurkálások meg óriási sárgatesttől vannak.

Csajok, én olyan BOLDOG vagyok!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kispiskóta 2009.01.16 10:45-kor.

kispiskóta
 
 


Kata
szuper hírek :D na majd legközelebb te is hallhatod a sobogó szivecskét :P :wink:

Andi
szép zebrák :D dokkerhez mikor mész?

Zsú
szóval ha kukacos lesz, újra gondolkozhattok neveken :P lassan kiderül :wink:

Jaj csajok annyira jó, lassan mindenki babás lesz :D

Babim te következel :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Zsu bocsi! :lol:

Éljen éljen éljen!én is nadon boldog avgyok! csecsen támadás miatt nem is tudtam felvenni, utána meg ki volt kapcsolva KAtánk!

OLYan szép ez a mai nap!

BAbim te is most voltál! mit mondtak? ++++++++++++
Vendég
 


Csajok ilyen korban szokás hallgatni? Én először Marcinál a 18. héten hallottam, asszem most sem lesz másképp.

Igen gondolkodhatunk. :?

kispiskóta
 
 


Zsu, mit szokás hallgatni? :shock:

Kata, óriási gratula!!! Jaj de messze van még február 4. :roll: De legalább biztosan lesz szívhang!!!

Nem csak Babim következik, hanem Puszi is!!! Igaz, Puszikám? :wink: Ti hol tartotok most? Köv. lombik mikor lesz? Meglátod, idén Te is babás leszel!!!
És még Katica is hátravan, van még valaki???

BABIM??? Hány szép nagy tüszőcskéd lett? Mnyh?

Zsu, Marci nagyon cuki, olyan ari feje van! :lol: Lalinak se kettő, ahnem 4 foga jön, tegnap megláttam, borzalmasan be van duzzadva az ínye. :cry:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, ez van, amikor az ember a gyerek és a gép között lavírozik. Szóval, szívhangot hallgatni.

kispiskóta
 
 


Szilcsi!
Még én lennék itt a sor végén, aki babát szeretne és reméli, hogy következik lassan :oops: :)

Egyékbént köszi csajok, hogy a melóhelyemen pityereghetek :D

Andi!
Annyira örülök, hogy csak na :) ölelés és puszi nektek!

Szilcsi!
Szuper a kép és az is, hogy dobog az a pici szív :)

Kata!
Nagyon örülök, hogy minden rendben! :)

Mindenkit ölelek
sonjus
 
 


meg Ancsa! :lol:

ja ez a hullám nehogy megálljon! olyan lelkes vagyok!

Nekem szerencsére megvan a 2. fiúnevem is .. már az elsőnél is tetszett, de ugye Zsigmond volt a favorit (ja és nem a Bálint)

kislányneveket könnyebben találni!

:lol:

Zsu és lánynév van már? publikus? fiúnév nincs ami még bejön? legyen Zétény Márton

:lol: na jó csak vicceltem :lol:
Vendég
 


Sonjus és Ancsa, bocsi, persze Ti is az idén babások lesztek!!!



Sonjus, ezt nem Szezsonak szántad??? :shock: :lol: [/quote]

Kép
szilcsi
 
 


Boni lökött vagy, de nekem is megfordult a fejemben. :lol: :wink:

Lánynév, na az még gázabb..... . Nincs egyezés. A fiú nevekben sem.

Lehetségesek: Búlcsú, Levente, Botond-Luca, Borbála, nekem a Hanga nagyon tetszik, de Apának nem.

kispiskóta
 
 


hát nem ezért szerettek? :lol:

értem szóval nemesi családból származtok mi, Botond Luca :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindegyik név tetszik!
Vendég
 


jól van, persze mindenki babás lesz idén :P :wink:
de Babim következik a sorban, hisz most lesz babás :wink:

Boni
miért titok a 2. fiúnevetek? :cry:

Kép
gaby25
 
 


Gaby,köszi :oops: .
Nem figyeltem, amikor a doki diktált, így nem tudom, mi mennyi. Azzal voltam elfoglalva, hogy szóljak neki, hogy van egy kis folyásom.Persze későn szóltam, mert Uh után nem lehet megnézni a zselé miatt :lol: . Írt Klion és vas.újra Uh.Punció jövő hét vége felé várható. A legnagyobb tüszi 12 mm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönom a drukkokat!

Babim,remélem a következő Te leszel!!! :wink: Nem,nem méretek hcg szintet,mert minden rendben van. :oops:

Zsu, csuda édes Marci. Azon a képen,amelyiken csoki van előtte,először azt hittem bekakilt. Ja,és egy név ötlet: Zétény – Marci :lol: :lol: :lol:

Gaby, még ráérek dokihoz menni. Vasárnap van még csak a 28 cn.Szóval 2-3 hétig várok sztem
vedresandi
 
 


Andi, naná, hogy rendben! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Andikám: :D :D :D
együtt pockosodunk? :wink:

Kép
Vendég
 


Kata!
Nagyon örülök, hogy minden rendben!!! :lol: Szívhang meg lesz legközelebb, nekünk is 7+1-en volt! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


hali!

Itt van a mi pici gyönyörűségünk!

Kép

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata: nagyon-nagyon örülök!!!! :lol: Csudaszép!

Andi: mai teszted is nagyon rendben van 8)

Zsu: a telefonálós képek aaaaannyira édesek!!! :-)

Babim: drukkhegyek!!!!!!

Csók Mindenkinek! :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Szezsó, Kata nagyon szépek a bébik, gratulálok hozzájuk!

Andi, neked is gratula a tuti csíkokhoz!

Ahogy elnézem ebben az évben itt mindenki bebabásodik :) kezdhetek vigyázni :shock:

Bettike Mátéja, Boni Zsigije, Zsú Marcija, Szilcsi Lalinkója nagyon édes férfiemberek :)

Én is akartam feltenni képet, de nem engedte a rendszer :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Jaj alig vártam, hogy végre gép elé kerülhessek! :oops:

Kata! Éljen, éljen, éljen! Gratulálok, vigyázz magatokra! :wink:

Andi! Na én tudtam ám, hogy erősebb lesz!

Bonival együtt én is belelkesedtem, hogy azért lassan, de biztosan csak eljut mindenkihez 1-1 gólya!

Robcsi! Köszi! :oops:

Babim! Akkor már Valentin napra akár ............. (csuriban) :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

KAtám gyönyörűséges a kis pötty :lol: és ugyanilyen vonalzóval kezdtem emlékszel? csak zöldben a semlegesség miatt ...

Andi egyre jár az agyunk ZSu fiúnévtippre :wink:

Gaby mert a Zsigmond miatt is olyanokat kaptunk semmiközehozzá emberektől..ezt mégegyszer nem játszom végig :lol:

Robcsi vigyázz :wink:

BAbim remélem klion segít és utána aztán már csak olyan folyásod lesz amit a pötty/ök okoznak a 9 hónap alatt :wink:
Vendég
 


Boni, nekünk lányunk lesz! :wink: Mi is ki találtuk már Zsúval ezt a fordított sorrendű nevet! :D
Egyszer csak meg tudjuk mi a favorit fiú név! Majd a kislány után! :lol:

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!! Egyél diót ha szereted, én minden nap ettem egy marékkal! Ja és Boni csodákra képes, hogy beléd beszélje a babát, járj hozzá kurzusra!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata,hétvégén is ilyen korán kelesz??? Mert a dolgos hétköznapokat értem,na de ma aludhatnál délig Kismami :lol: :lol: :lol

Ma is mártottam tesztet :lol:
felső teszt 25-ös acon, alsó teszt 10-es acon
Kép

Ezek pedig az elmúlt 3nap termései:
Kép
vedresandi
 
 


Andi, mivel este 8-kor már alszom, így reggel hamar fent vagyok! Meg párom megy dolgozni szombaton is, és fel szoktam kelni hozzá.

Szépek a tesztek!!

Kép
kata05
 
 


Kata,így már okés. Tegnap én is 8kor már megfürödve pizsiben vártam a barátok köztöt :lol: :wink:
vedresandi
 
 


Andikám naggyon szép a 25ösöd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++

Katám :oops:
Vendég
 


sziasztok!

elveszett kati jelentkezik. még vizsgaidőszakom van, így nagyon kell tanulnom, és a munka is nagyon sok volt az utóbbi időben.

mindenkinek drukkolok+++++

az új kismamiknak gratulálok!

jan végétől jövök rendesen.


kati
katica30
 
 


KAti várunk! kitartás a vizsgákhoz! :lol:
Vendég
 


csajok, mutizok bababútort, vélemyényeket kérek :P
http://www.vatera.hu/bababutor_szekreny_kisagy_pelenkazo_120872261.html

levélben írta, hogy 45ezerért odaadja, csak hát még a szállítás úgy 10 ezer.

Ma voltunk dokimnál magánrendelésen. Nézett Uh is. Ő is monda, hogy kukacos, és mutizta is a monitoron a kukacát :P Fej mérete alapján 26 hetesnek, combcsont alapján úgy 25 hetesnek felel meg a mérete, szóval nagy babuci lesz mint mami volt. Mondta várható, hogy 4 kg körül lezs, és ha nagyon nagy, akkor első szülésnél inkább császár.

Kép
gaby25
 
 


GAby nagyon szép! Nekem tetszik! :lol:

grt a kukachoz! :lol: császárt sajnálom, de első a biztonságotok :lol:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Remélem mindenki jól van

BAbim +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezsó Katám Andi bébiknek kapaszkodás! :lol:
Vendég
 


Gaby, szemed miatt kell a császár? Az hogy most nagyobb az nem azt jelenti hogy nagy súllyal is fog születni! Én nem egyeznék bele a császárba csak a legvégső esetbe! Grat a kukachoz!
Én nem venném meg ezt az ágyat+komódot 55 ezerért. Azért ezért már félig-meddig újat is tudsz venni.Matracot meg úgyis újat vesz az ember. (de ez csak az én véleményem)

http://www.rs.hu/csoport.php?cs=8

Ma megyek ebédelni nem kell főznöm. :D Igaz anyósomékhoz....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kata05 2009.01.18 10:44-kor.

Kép
kata05
 
 


Kata
nem, a szememről szó sem volt. A súly miatt, ha májusban úgy látja, hogy 4 kg feletti lesz.
Még nem vettem meg, de egy ágy +komód+2ajtós szekrény, és újonnan legolcsóbban 90ezeérért láttam olyat ami tetszik, szállítás nélkül. Amit legelsőre kinéztünk, az 145ezer újonnan.

Kép
gaby25
 
 


Szerintem akkor is megpróbálhatnátok a sima szülést, közben lehet másképp is dönteni, ha nem tágulsz vagy a baba feje nem illeszkedik be.
Közben javítottam a hozzászólásom. A 2 ajtós szekrényt nem láttam! Bár szerintem eleinte egy jó komódban minden elfér. Legalábbis bátyáméknál és Zsúéknál is komódban volt az összes baba cucc.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Most nem olvasok vissza, nincs időm. Csak jöttem jelentkezni Uh után .
Kissé el vagyok kenődve (tudom, a macska meg fel van mászva a fára) . Először úgy volt, hogy kedden lesz a punkció. Majd pénteken azt mondta a doki (látva a tüszőim nagyságát (ill.kicsiségét), hogy csüt-pé... Most még mindig nem elég nagyok.
A mynh.10-es (eddig a punkc.napján max.ennyi volt), kb.10 nagyon és több kisebb tüszike van. A legnagyobbak 13-12-11 mm-esek. Nehezebben nőnek, mint a Suprefact-Gonál-Luveris, ill. a Suprefact-Gonál kezeléseknél.
Most tovább kell folytatni a kezelést és a 2 amp. Menopur mellé még kaptam Gonalt is. Talán pénteken lesz punkció. TALÁN.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.01.18 14:44-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
tüszőnövelő energy megy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
most babás leszel, nincs mese :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Babi kitartás! drukkjaim mennek.. remélem ez a nehéz növekedés hozza ,meg végre az eredményt!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KAtám jó étvágyat!

Anyósom jövő héten egész héten itt lesz! heuréka! kis szabadság :wink: :lol:
Vendég
 


Boni :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?