Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit visszalapoztam és rég nem láttam hőgörbét, hoztam nektek egyet, hátha mondotok rá valami okosat. :)
Légyszi segítsetek!
A 19. cn környékén éreztem mensis görcsöket és volt tojásfehérje izém is, igaz, csak egy délelőttnyi ideig. Ez jó így?
Erre tegnap megint alacsony hőt mértem, tojásfehérjés cucc, ráadásul szex közben baromira fájt a hasam, olyan, mintha a férjem a méhszájamat bökdöste volna. Kellemetlen volt. :(
Ja, és megint 1-2 napja mensis görcseim vannak, és fel is vagyok puffadva.

Tudnátok vmi okosat mondani? :)
Köszönöm!
Pitypang
Kép

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Na szép, laptetőőőő! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Szia pitypang! :lol:

ez a görbbe akár lehet babás görbe is.. hiszen a beágyazódásnál elő szokott fordulni leesés! és mensis görcs is .. reméljük ettől vannak a tüneteid
:lol:

vagy most volt peteérésed, és azt érzed! szoktad egyébként érezni?

mindenesetre drukkolok Nektek!
Vendég
 

 
 

KAtám ez a beszéd! én is ugyanezt gondolom! :lol: ne csak a bajban hanem örömben is együtt kell lenni!

Én itt vagyok, nem léptem le! tartom a frontot! de néha uncsi magammal beszélgetni! :lol:

ja egyébként én is hallottam olyanról :wink: ++++++++++++ már csak kettőt kell aludnotok!

és vidám percek

:lol:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, csak gyorsan Katának: nekem Adriennel 6+1-nél egy meglehetősen régi uh géppel nézve már volt szívhang. De kérlek, kérlek, ha esetleg nem lenne még szívhangotok pénteken nehogy elkeseredj!

Pitypang, egyetértek Bonival ez lehet beágyazódási esés, drukkolok, hogy baba legyen a dologban :)

Ma nem viszem Rékát oviba, messze van és nem merek elindulni kocsival :shock:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Boni, tegnap neked írtam, hogy "szóval Zsófikátok lesz", de nem reagáltál. :lol:

Kata:tök egyetértek. Van olyan ember, akiről sosem gondoltam volna, hogy amint sikerül neki tök le..r minket. Igazából sokszor már nincs is kedvem ide írni, csak Ti itt (Boni, Kata, Szilcsi, Szezso kérdezitek mindig, mi van velem, így nem lehetek bunkó, hogy ne írjak. Nem értem.Ez volt a legpörgősebb topik, meg a Kaális, ahova szoktam írni, de az is kezd kihalni, bár ott azért jobb a helyzet, mint itt.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Robcsi, nem leszek elkeseredve, én már annak is örülni fogok ha látom! :D Hosszú így a két hét nagyon!

Boni, megzabbantom!!!

Pitypang, reméljük beágyazódási leesés!! Tudasd velünk mi lett a kimenetel!! Drukk!!!!

Kép
kata05
 
 


Babim remélem egyszer lesz! dee ha fiú akkor sem leszek elkeseredve, legalább kényeztetnek :lol: meg már van ketteskefiúnevem is

azért remélem hogy valamikor lesz 2. is


:oops:

Robcsi jól döntöttél boldog gyereknapot :wink:
Vendég
 


Jajj, nagyon köszönöm a válaszokat, hihetetlenül bizakodok! Tavaly júniusban elveszítettünk egy 15 hetes babát, úgyhogy már nagyon várjuk a pocaklakót!

Kata!
Én 6+0 voltam az első uh-n, hallani ugyan nem hallottuk, de láttuk, ahogy pulzál a szívcső a babának! De ez mind az uh felbontásától, a doki ügyességétől is függ!

Boniko!
Hát, néha éreztem egy-egy szurkapiszkát a hasamban, de nem figyeltem és most utólag gondoltam bele, hogy biztos a pé lehetett. Most meg már az a baj, hogy túlságosan is figyelek minden jelet! :roll:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang :cry: remélem minél hamarabb bebabásodsz, hogy enyhítse a fájdalmat t amit a kis angyalkátok hagyott!

szerintem minannyian így vagyunk vele

most hogy megvan a fiam azt hittem leállok de szerintem megint tele leszek minden hónapban izgalommal hogy vajon sikerült e? :oops: :wink: :roll:

hiába no anyának születtem :oops:
Vendég
 


Pitypang, sajnálom, ami történt, nagyon drukkolok a babásodásért!

Kép
kata05
 
 


Jelentem nem tűntem el :oops: anyu most nálunk van, fél éve nem találkoztunk, és dolgozom is :?

Babim
én is szoktam érdeklődni, és drukkolni :wink:

Kata
nekem 6+5 írták, hogy jó szívműködés, UH kiadta a görbét, csak hang nem volt még. de pl most a 18. hetinél az sztk-ban az UH gép nem tud szívműködés görbét csak látszott a szivecskéje, hogy pulzál. Szóval attól függ milyen géppel néznek. Biztos dobog neki :D :wink:

Pitypang
bizony beágyazódás is lehet, biztató :P :wink: sajnálom, hogy kis angyalkátok nem maradt veletek :(

Boni
mi is lányra gyúrunk majd kistesónak :wink: apa is mondta, hogy szeretne egy kislányt is, de persze ha kukaca lesz, akkor sem vágjuk le neki :lol: mi a ketteske fiúnév?

Robcsi
én is kinéztem reggel, ha csúszott volna, otthon maradok, azért remélem nem hazafele lesz jégpálya :?

babás csajok, nektek is fájt már ilyenkor a hátatok?

Kép
gaby25
 
 


TITOK :wink: ez is ritka név
:oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, minden nap olvasok, de ritka, hogy reagálni is marad időm! Ezer bocsi, de tényleg! :oops: :oops:

Kata!!!!
Nekem 5 hetesen lehetett látni a petezsákot, 7 hetesen pedig a pulzálást lehetett látni! Hangot nem mutatott a doki! :roll: De amilyen profi gépe volt, lehet, hogy azt is lehetett volna! :roll:
Egyébként majd meglátod, hogy "mindegy" lesz, hogy csak látod, vagy hallod is! :wink: :lol: Így is úgy is felejthetetlen! :wink:

Boni!
Még mindig csodálom, hogy már ennyire készen állsz még egy bébire! :lol:

Gaby!
Én nem emlékszem, hogy fájt volna a hátam! :roll: De akkor tessék pihenni! :twisted: Én sem hittem el, hogy pihenni kell és csak szerencse, hogy 34 hetes szülés ellenére semmi gond nincs! :wink:

Pitypang!
Én meg el sem olvastam, amit írtál először, csak ránéztem a görbére és egyből láttam a "beágyazódási esést"! Kívánom, hogy az legyen!

Babim! :twisted: Lelkesebben ha lehet! A pozitív kisugárzást megérzi(k) ám! :wink: Jó lesz az! +++++++++++++++++++

Egyébként azért sem nagyon írok, annak ellenére, hogy mindenkit követek nagyjából, hogy nehogy elhatalmasodjon rajtam az, hogy mindig Mátéról írok és dicsekszem és ezzel bárkinek is fájdítsam a szívét! :oops: :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


[quote="bettike"]
írta:
bettike

Egyébként azért sem nagyon írok, annak ellenére, hogy mindenkit követek nagyjából, hogy nehogy elhatalmasodjon rajtam az, hogy mindig Mátéról írok és dicsekszem és ezzel bárkinek is fájdítsam a szívét! :oops: :roll:


remélem hogy senki nem érez így! az tényleg szomorú lenen!

kérünk egy képet a szépségedről!

GAby Nekem nem fájt a hátam pihengess! jó anyukázást!
Vendég
 


Halihó!

Alszik a kis gazemberem, én meg készülök hajat mosni. A nap fénypontja! :lol:

Kata, azért majd megtudod te is, hogy gyerek mellett nem olyan egyszerű minden nap írogatni ide, sokkal kevesebb idő jut ilyesmire, pláne ahol kettő is van. :wink: Én sem tudok minden nap jönni, bár a másikba írok minden nap, de nekem az aktuálisabb topik. De azért nem felejtem el a sok együtt sírást és nevetést, amikor még próbálkoztunk és vártuk a csodát! :D Hajrá péntek!!!

Szezso, holnap mikorra mentek? Gyere majd rögtön a hírekkel!!!

Zsu, hogy vagytok? Marci mennyire beszél már? Lali még egy szót sem mond a vavava-n kívül (ez a kutyára értendő). :roll: Amúgy mindent megért és a szelektív hallása is rendben van (a nem szabad!-ot sosem hallja meg, a kérsz banánt?-ra viszont teper hozzám rögtön). :lol:

Babim, mnyh vastagító enerdzsik mennek!!! És a tüszőnövelők is!!!

Pitypang, szia itt, sajnálom az angyalkátokat. Lehet tudni, mi volt a baj? :cry: Drukk a mostani sikerhez, igéretes a görbicseked!

Gaby, vírus lemondott már nálatok? Te szoknyát veszel ilyen hidegben? :shock: Fel ne fázz itt nekem, különben összekötjüka bajuszt! :D

Boni én is csodállak, hogy máris készen állsz a tesóprojektre! :shock: Te Ősanya! :lol: Nekem kell még idő és vissza kell mennem dolgozni azt hiszem. És most amúgy is nagy költözési lázban égünk. :oops:

Betti, tényleg, olyan ritkán hozol képet Mátéról! :(

Név: lánynál maradunk az Emmánál, második névként Liliána vagy Izabella, fiúnév: Hunor, csak éppen egyre gyakoribb, így változtatni leszünk kénytelenek nyilván, mire odajutunk. Tetszik még a Levente, Álmos (Forró Álmos :lol: ), Balázs (Boni :D ), Dénes, Boldizsár, Zsombor...

Kép
szilcsi
 
 


Boniko!
Már az előbb is akartam írni, hogy nagyon helyes kisfiad van! :)

Szilcsi!
A 12 hetes uh-n mondták, hogy vastagabb a bébi tarkóredője, mint a normális. Így csináltattunk egy méhlepény biopsziát, amiből egyértelműen kiderült, hogy down-kór. És kisfiú lett volna. :( A 15.héten műtöttek meg. :( Már túl vagyok rajta, de nem volt egyszerű. :(

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Kép

Kép
szilcsi
 
 


Nézem a TV-t, amíg anya szellőztet!

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Édesek a fiúk nagyon!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szilcsi kis pánkod naggyon édes! :lol: szépnevek! :lol: főleg a Balázs :wink:

BEttike jaj de drága Máté és milyen okosan és komolyan figyel!

:lol:

fiam meg egész nap berreg

a hülye prevenár 3.adagja teljesen kikészítette.. egész éjjel sirdogált, ölbe kívánkozott, most is 15 perc ig elvna, azután ANYA!!!
Vendég
 


Édesek a srácok!

Bettike, így megmarad betakarva?! Vagy csak gyorsan lefényképezted?

Szezso, holnapra nagyon-nagy drukk!!! Már bizti sokat nőtt a picur!

Kép
kata05
 
 


Halihó

Pitypang: üdv itt és én is megszavazok egy beágyazódási hőesést :wink:

Boni: a Zsófi nagyon szép név :lol: és Zsigi cukker, mint mindig!!!

Szilcsi: délután 2-re megyünk, úgyhogy csak estefelé jövök a jó hírekkel :-D Lalinkónak nagyon huncut képe van :-D

Bettike: ezek a szemek!!! :-)

Kata: köszi :-D neked is már csak kettőt kell aludnod!! :-D (ha délután is szoktál, akkor többet :lol:

Megyek, megjött Apa, sorbaállok pusziért a bébivel :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata! Ha meglátja a TV-t, akkor bármit lehet, illetve akkor megkövülve úgy marad! :wink: :lol:
De egyébként mostanság már be lehet takarni! Eddig ha a lábán rajta volt a takaró addig rúgta, míg le nem ment! :roll: (Állítólag én is ilyen voltam!) :lol:

Szezso! Jaj ki ne hagyjalak már! :oops:
Holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso, az hagyján, hogy huncut, de olyan rossz! :roll: Tegnap lyukat fúrt a panelba az ujjával, miután lekaparta a festéket a falról. :roll: :x :shock: :lol: És közben körbekörbe össze volt nyalva a fal a lyuk körül. :roll:
Holnapra drukk, akkor estig ülhetünk a tűkön. :? :D

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi :lol: nővérem is ugyanezt csinálta.. :lol:

Szezsó ugye hogy ugye?++++++++++++++++++

KAtám gyorsan fekvés, és akkor már csak egyet kell aludni! :lol:

BEttike szóval megkövül mi? Zsigmond Süsüt nézi imádja, Vuk alatt múltkor bealudt 2 perc alatt(biztos megszokta hogy a szobája falát is ő díszíti, és működik a Pavlovi reflex :lol: )
Vendég
 


sziasztok!

huuu sajnos hulla vagyok mostansag,igy a vizsgaidoszag vege fele kozeledve meg egy utolso nagy hajtast muszaj tulelnem,de amikor tudok,jovok :) es maradok is,amig szivesen lattok :wink: alig gyoztem visszaolvasni es oszinten szolva egy szivesseget szeretnek kerni: akinek van hozza kedve/ideje,szivesen vennem,ha nehany mondatban elmondana,hogy ki o,hol tart babafronton,vagy a mar meglevo manokrol valamit,mi a bevalt modszere a ciklus figyelesehez,vagy valami,csak hogy kepben legyek vegre es mindenkirol tudjak egy keveset,mert igy egyszerubb lenne nyomon kovetni az esemenyeket :oops: persze csak ha nem nagy keres... :oops:

boniko, a Crohn betegseg egyfajta psziches alapu,autoimmun betegseg,ami az emesztorendszert nyirja ki... magyarul ha stresszelek,hasmenesem van,fekelyesek lesznek a beleim,lefogyok,lazas leszek,es ilyesmik,mert az immunrendszerem megtamadja onmagat,mert azt hiszi pl a gyomorgorcsre,hogy valami idegen behatolo,vagy ilyesmi,es leepiti. emiatt kellene gyogyszereket szednem,amik gyengitik az immunrendszerem,hogy ez ne forduljon elo,de emiatt meg viszont minden nyavalyat osszeszedek (felfazas,megfazas,virusok,szemgyulladas stb.)... viszont a gyogyszerek mellet meg nem vallalhatok babat,mert nem lenne egeszseges... szoval ordogi kor :cry: ha nincs gyogyszer,betegseg van,ha van gyogyszer,akkor mas bajok vannak es a csaladalapitasrol letehetek... :(

amugy iszogatom a ciklus elso feleben a cickafarkfuvet,masodikban a palastfuvet,meg baratcserjet szedek kapszulaban,hatha vegre produkalok majd valami szep gorbet... :) ha most es kovetkezo honapban sem megy,akkor keresek egy jo orvost :) probalok optimista lenni :lol:
amugy a PG53-al (akinek van) csak rossz tapasztalataitok vannak,vagy van,akinek bevalt? :roll:


boniko,szilcsi,bettike, ezek a legenyek igazi szivtiprok! :lol:

szezso,a Te kis pötty-babad is nagyon csinos mar most :wink: :D

kata,majd csak ugy elrepul az ido,meglatod,meg ha most lassunak is tunik,de kettot pislogsz es mar a karodban is tarthatod a bebidet! :)

pitypang, szurkolok,hogy ket csikos legyen a teszted majd!!! :)

remelem,mar mindenki kiheverte a betegseget es jol vagytok!!

nagyon szep estet kivanok mindenkinek (meg holnapot :) )

Kép
enzsuzsa
 
 


Jó reggelt!

enzsuzsa ez nagyon ördögi kör tényleg! de remélem emellett is sikerül hamarosan

Katám már csak egyet..... :lol:

Szezsó jó kukucskálást drága!

Zsu hová tűntél? remélem jól vagytok!

ma is vigyázzatok magatokra! pocakosok otthon maradni!

én ma mennék HPV szűrésre de ez a fránya piri nem akar itthagyni!

:twisted: még kevés barna van.. így tuti nem lesz levétel.. ez már a 2.időpont amit vissza kell mondanom! :twisted:

utána meg fogászatra megyek hát már sosem lesz vége? :lol:

SZépséges napocskát!
Vendég
 


Zsuzsa, nem semmi ez a Chron betegség! Én még a 400 mg-os E vitamint ajánlanám!

Boni, ja igen már csak egy nap! Én már minden nap 8-kor alszom, egyszerűen képtelen vagyok fent lenni!.

Kép
kata05
 
 


3 napja kerülget vuk! :D

Boni, akkor nem is tudsz beszélni a dokival?!

Zsúék jól vannak! Csak eddig én szórakoztattam őket a héten :D ! Marcus, egyszerre növeszt 4-5 fogat!

Kép
kata05
 
 


Csak így tovább Marci :lol:

KAta de , nemsokára hívom :wink:
Vendég
 


Katám! beszéltem dokival elnappoltuk a rákszűrést... privi megy
Vendég
 


Jó reggelt Mindenki!

Én is vagyok,de lájtosan.Sok az intézni való,otthon meg csak mobil internet van,ami egyenlő a nullával.

hoztam egy kis izgulni valót :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/1954d0
vedresandi
 
 


Andi, nem semmi hőd van!!! Mikor is tesztelsz?

Kép
kata05
 
 


Andikám! ez ám a hőőőőőhiperextramegadrukkok! HIányzol ám :lol:
Vendég
 


Kata,Boni,az én hőm mindig is jó volt.Általában ezen a dpo-n ez még jó is.Vasárnap nem kellene megjönnie,addig nem terveztem tesztelést.Szorgalamsan mérem a hőmet,nekem az úgyis elárul mindent.
:lol: :wink:
vedresandi
 
 


Andi hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű mennek a drukkok!!! Ha ebből nem lesz baba, akkor dobd ki a hőmérődet! +++++++++++

Kata, de szeretnék én is minden este 8-kor aludni! Izgisedik a helyzet!!! :D Szegény Marci, Lali most csak 2-őt növeszt egyszerre, de így se alszunk túl sokat. :roll:

Boni, tiszta bunkó vagyok, elfelejtettem megdicsérni Zsigit! Anyám micsoda hurkás combjai vannak, úgy megharapdálnám!!! :D Szép kis formás babus. Fogacska nincs még? Ja és ügyesen iszik a csőrösből, Lali nem tud belőle, csak szívószállal.

Bettike, Máté tök ari így bebugyolálva! :D Milyen nagyfiú már ő is.

Gaby? Jól vagy?

Szezso, nemsoká kukkolhattok! Drukk! +++++++++++++++

Babim, növesztgeted a tüszőcskéket serényen? :D Szurizni is kell? Mellékhatások nincsenek?

Zsuzsa, jó xar lehet ez a betegség, sajnálom. De fel a fejjel, keress egy jó dokit és hajrá babásodás!!! Vizsgák nekem is vannak, hétfőn és kedden lesz, plusz ha azok sikerülnek, még egy nagszigorlat, ami tuti bukás. :roll:
Rólunk: 10 hónap próbálkozás után fogant meg Lali, apával mindketten E vitamint szedtünk, és hőmérőztem is minden ciklusban. Egy 7. ciklusban történt biokémiai után a 10.-ben végül megmaradt a babó, aki most épp szundizik. :D Apája szülinapján, 2008. január 2-án született meg egy problémás, sokatfekvős, sokat kórházban lévős terhesség után, egy gyönyörű, természetes apás szülés végén. :D Kíváncsi vagy még valamire? :wink:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :lol: Minden rendben van, Babuci ülőmagassága 6,5 mm :lol: és hallottuk a világon a legcsodálatosabb hangot: a szívdobogását!!!!!!! :lol:
Íme ő:
Kép

Kata: ugyanilyen boldogságot kívánok Nektek holnapra!!!!!!!! :-D

Zsuzsa: nem semmi ez a Crohn betegség :( és terhesség alatt hogy lehet kordában tartani?

Szilcsi: megmosolyogtuk Apával Lalóci panellyukasztós akcióját :-) gondolom nem leszünk ilyen vidámak, ha majd a mienk csinálja ugyanezt :-)

Boni: túl sokat jársz fogorvoshoz, szerintem :lol:

Andi: szép görbe! :-D drukk!

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jókat mulatok itt a gyereksztorikon. (tudjátok, egyenlőre könnyen nevetek... :lol: -azért nem annyira könnyen :cry: )

Szilcsi, Boni, Bettike, édesek a picúrok!

Szilcsi, drukk a vizsgádhoz.

Andi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, tejcizés rendben??

Szezsokám, teljes szívemből gratulálok! Olyan jó a kép, hogy totál szépen látszik.Gondolom, nagyon boldogok lehettek most.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, gratula, tudtam én hogy lesz szívhang! :wink: Nagyon jó a kép!!

Kép
kata05
 
 


Szezso!
Hát most elérzékenyültem! :oops:
Főleg ahogy írtad és a kép is hozzá!
Vigyázz magatokra! :wink:

Kata!
Holnapra!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

((((((((((Babim)))))))))))

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy örülök Nektek!!!!! Szuper a kép, vigyázz nagyonnagyon magadra!!!
Dolgozni fogsz még?

Kata, holnapra drukk!! Aztán Te is ilyen jó hírekkel és képpel gyere!!! :lol: Mikorra mész?

Babim, meglátod, fogom még én hallgatni a Te sztorijaidat a kis Babim-ról! :wink: :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szezso,nagyon nagy gratula nektek!Szuper,hogy már szívdobit is hallottál!

Kata,sok sok +++++++ holnapra!

Én ezt csináltam most este :oops: :oops: :oops: :
http://www.pic-upload.de/view-1388260/DSC_0283.JPG.html
vedresandi
 
 


ANDI!VÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Szupiii!!További drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Andi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most mondjam azt, hogy ez atom biztos! Hisz esti!
Reggel is csinálj egyet a kedvünkért, mert az még erősebb lesz tuti! :wink:
Az új ház be is jött! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Andiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! ÉDes IStenem jajajajajajjjajaaj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezsó Nekem is 6+2 n volt a szívhang :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:dönörűséges!

KAtám remélem tudsz aludni az éjszaka! Lélekben holnap veled :lol: :lol: azonnla üzenj, ha kijöttél UHról

Babim csecsentámadó jóllakik :lol:
Vendég
 


Köszönöm :D

Bettike,ha 2 naponta dupkázódik,lehet reggel még nem lesz erősebb.
vedresandi
 
 


Én csak bekukk így késő este és mit látok??? :lol:

ANDI!!! Gratulálok!!! Jó erős csíkocska, Babácskád kapaszkodik ezerrel! :wink:

Babim, most Te jössz!!! Ilyen babaesőben biztos Téged is elér a szerencse és MOST SIKERÜLNIE KELL!!!! ++++++++++++++++

Kata, bizti alszol már. :D Izgulok Érted!!!

Csajok, 2009 micsoda babaesős év lett!!!! :lol:

(tök jó kedvem lett, pedig a tanulás nem valami szívderítő így éjjelente... :roll: )

Kép
szilcsi
 
 


Jó reggelt!

Köszi Csajok a gratulákat! :-D nagyon boldogok vagyunk és úgy örülök, hogy megoszthatom veletek :-)

Andi: aztamindenit! Ez aztán atom pozitív!!!!!!!!!!! :lol:

Bettike: de cuki vagy, hogy elérzékenyültél :-)

Szilcsi: még dolgozom, stresszmentes, irodai munkám van :D és a doki szerint minden rendben, meg jól is érzem magam...

Babim: mára drukkok! :-D és kb 1 hónap múlva Te is ilyen képet fogsz hozni :wink: max. a Tieden többen lesznek :lol:

Kata!!!!!!! Ma van a nagy nap!!! :lol: Végre!!! :-) Olyan jó lesz, meglátod!!!

Boni: úgy látszik ez a 6+2 egy jó nap :lol:

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezso
hurrrrrrááááááááááááá :D fantasztikus érzés, ugye? :D :wink:

Kata
mikorra várható tőled hír? hányra mész?

Andi
aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D király :D

2009-ben sok baba születik :D

Szilcsi
ez a pánk kép haláli :lol: megzabálom :D jól vagyunk, vírus 1-2 napos lefolyású volt.

Boni
ja, milyen ügyesen iszik csőrős pohárből Zsigi, én azt hittem abból később tudnak :P :wink:

Mi úgy döntöttünk végül, hogy nem kap két nevet Máté baba, ha kistesó is kukacos lesz, akkor ő lesz Szabolcs :P
pihengetek meló után, hát azt hiszem mégsem maradok március közepéig, csak február :roll:
Bettike
Máté druszánk milyen nyugisan fekszik :D

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?