Új privát üzeneted érkezett!

Klára! Jövünk! Kép
borcsa
 
 


Sziasztok! Szegény Lilinek borzalmas szülei vannak.... Hazajött a kórházból, és mint egy igazi jó baba átaludta az éjszakákat. Jött a védőnő, és elmondta, hogy legalább 8x kell ennie egy ilyen bébinek. Na a gonosz szülök ezen felbuzdúlva minden éjszaka felrángatták egyetlen babájukat és neki álltak jól megtömni... persze kisebb nagyobb sikerekkel. Ha igazán jól sikerült az ébresztés szopi után még órákig fent voltunk... Vasárnap összejött a családi kupaktanács és mindenki arra a megállapításra jutott, hogy nem vagyunk normálisak. Miért nem hagyjuk szegény babát aludni, ha majd éhes lesz, úgy is szólni fog. Most fordult a kocka, és Lili ébreszt fel minket... Persze egy szavunk sem lehet, hisz mi szoktattuk rá... Másnak is ilyen nehezen ment az eleje?!
betty77
 
 


A szülésről semmi rossz emlékem nincs, sőt. Akár jöhetne a következő bébi... :-) Inkább az azt követő műtét, ami kellemetlen volt. De így két hét távlatából az sem volt vészes.
Nem tudom, hogy ki hogy áll a szopival, de én délutánonként szoktam fejni kb 0,8 - 1 dl-t. Ez sztem pont az az érték, amit nem érdemes lefagyasztani viszont Lili sem igényli már. Szerintetek nem pazarlás mindig kiönteni?
betty77
 
 

 
 

Betty!

Ha megfogadsz egy tanácsot, azt is érdemes! Mindent érdemes! Ha hűtőbe teszed, két decinként le tudod fagyasztani, ha van rá keret az Avent csinált ilyen tejes zacsit, rakd abba! Egy: ki tudja mikor jön jól, kettő: egy-egy ilyen adag jó lesz később főzelékbe is! És ha esetleg jön egy olyan időszak, hogy kevesebb a tejci, nem fogsz pánikolni, hogy úristen, mit egyen a gyerek, nem rohansz tápszerért, hanem csak simán felolvasztasz egy fagyit!

Süti
süti
 
 


TIPP Bettynek:
Úgy fagyaszd le, hogy jégkockákat csinálsz belőle. Ha megfagyott, borítsd ki egy műa. tálba, és úgy tárold. Ezeket fel tudod használni később főzelékbe, vagy akár szopi helyett is, mindig annyi kockát olvasztva fel, amennyire szükséged van. De nemcsak jégkocka jó, hanem pl. kisebb Danettes, Danoninós és hasonló dobozkák.
Mindenképpen érdemes vacakolni, akár egy decivel is. Kidobni akkor is ráérsz, amikor már tudod, hogy nem lesz rá szükséged!
foltvarró_cili
 
 


Köszönöm az ötleteket, a főzelékes dolgok eszembe sem jutottak, csak az, hogy 1 decivel úgy sem lakna jól.... Igen, ismerem az Aventes zacsikat, jelenleg is abban tárolom a "nagyobb" mennyiségeket.
betty77
 
 


Betty! Mi nem ébresztgettük Bátort, igaz, nekünk a védőnő nem is tanácsolta. Ha éjjel felsírt, akkor magam mellé vettem, kicsaptam neki a mellemet és aludtam tovább. :o) Sokszor féltem, hogy ráfekszem és agyonnyomom, de sosem történt meg. Annál azért éberebb voltam.
Én nagyon sokat fejtem. Amikor épp nem volt Bátor a cicimen, akkor hozzákezdtem. Végülis a doktornőnk "közvetített" nekünk egy másik babát, akinek szüksége volt minden cseppre. Utólag már kicsit szégyenlem, hogy pénzt kértem érte, de akkor nagyon jól jött. Azt hiszem ma már másként látom a dolgokat, és nem kérnék pénzt. Minden csepp kincs, érdemes lefagyasztani. Ha Lilinek nem használjátok fel, akkor jó lesz másnak. Kérdezd meg az orvosotokat, hogy nem tud-e valakit, akinek szüksége lehet rá. Központilag is megvásárolják a tejecskét. Ott tudsz is érdeklődni, hogy mennyit fizetnek.
borcsa
 
 


Cili! Tálas Ági most az Újvidék oviban dolgozik. Nehezen azonosított, de aztán azt hiszem ment neki.
Most böjt van, úgyhogy a népszokások szerint nem szabad táncolnunk. Ezért csak énekelünk addig, meg játszunk.
borcsa
 
 


Hehe... ott dolgoztam én is... onnan ismerem...
foltvarró_cili
 
 


Tudom, már mondtad. Kép
borcsa
 
 


Sziasztok csajok!!
Hugi mondta szupi volt a zenebölcsi,majd csak eljutunk egyszer,bár amint hallom ugyis volt babuci bőven már fel se tünik ha valaki hiányzikk:-)))Én ma nagyon depis hangulatban vagyok régen éreztem igy magam,ugy látszik most csapódik le minden:-)
megyek is nem rontom itt a levegőt!!puszi
evi
evetke
 
 


Evi, fel a fejjel!!! Mi tegnap depiztünk, még Gellért is. Borcsa is észrevette a táncin. Kép AMúgy a jövő héten lehet, hogy megint nem tudunk menni, mert anyósomnak csak a szerda jó Gellért szülinapjának megünneplésére. Most a hétvégén is más program van.
Betty, én is eltettem minden csepp tejet, hol jégkockatartóban, hol pohárkában. Nem biztos, hogy pont két decit kér akkor sem, ha véletlenül egy etetést szertnél fagyitejjel megoldani, úgyhogy a kisebb adagok praktikusabbak. Mondjuk a szopis gyerekek általában finnyásak, ha van igazi is, nemigen kérnek fagyitejet. Viszont tényleg érdemes körülnézni tejtesó ügyben, Gellértnek is volt anno, ráadásul egy koraszülött baba. Mi ingyér adtuk, mondjuk ismerősök voltak.
Betty, kérdezted, ilyen nehéz-e az eleje. Hát persze, kinek ezért, kinek azért (na most okosat mondtam), de majd összerázódtok. Ha rám hallgatsz, alvó gyereket föl ne kelts! Kép
Kép Klára
klara
 
 


Lehet, hogy én azért javaslom a 2 decis zacsit mert az enyém gyerkő hat hónaposan alkalmankét 2,5-3 dl tejeket vágott be!? Kép
süti
 
 


Süti,
OFF: neked se jön be a másik?
szilvi
h_szilvi
 
 


Szilvi,

Off, sokadszorra. Várj egy kicsit!
süti
 
 


Süti, hát ez az! Neked hogy jön ki 2 dl-es zacskókból 2,5-3 dl? Kép Sok kicsi sokra megy, és könnyebb belőlük többet felolvasztani, mint egy nagy adagot felosztani. (A jeges tej nehezen vágható Kép)
Gellért is zabagép volt, viszont Janka meg sokszor keveseket eszeget. A lányok mértékletesebbek. Kép
K.
klara
 
 


Klára, nem pont 2 decis a zacsi, vmivel nagyobb! Kép Nem emlékszem, régen vót! Kép
Meg különben is, kezdek szenilis lenni...
süti
 
 


Sziasztok! Párom szerint "hüleség" ilyen pici adagokkal szórakozni. Azért engem felcsigázott a jégkockatartós dolog. Abba a tipikus nyitottba rakjátok, vagy nejlonosba is bele lehet tölteni? Vagy vannak azok amelyek különböző formákat adnak ki (de zártak)? Bocsi, már kezdem úgy érezni, hogy egy kicsit körülményes vagyok, de egyenlőre ezek még elég furcsa dolgok számomra..
betty77
 
 


Betty,

Rakd a műanyagosba, mert arra, ha nincs tele még rá lehet tölteni, a zacsisba már nehezen! Ha megtelt, kiöntöd, átrakod egy zacsiba, onnan meg ki tudod venni darabonként. Nekem ez a tippem!

Evi, tegnap mi is depiztünk! Meg ma is. És lehet, hogy holnap is fogunk! Olyan hosszú mostmár ez a tél! Kép

Süti
süti
 
 


Betty, csakis műanyagosba. Aztán ha megfagytak, pakold át egy dobozkába vagy zacsiba őket. Nem hülyeség, nagyon ari kis csomagok lesznek. Kép Én végső esetben magunknak is el szoktam főzni. Kép
Depi itt is. Kép
K.
klara
 
 


Sziasztok lányok!!
Én mondom már sokadszorra valami van a levegőben ami rossz!:-))-és tényleng ez a nyominger idő okozná?Mindeggy legyünk egymás mankói:-)és küldjük a pozitiv energiát:-))
Én kicsit mostanra összeszedtem magam....bár jön az éjszaka!Azt hiszem most irok aztán megyünk is csicsizni,van mit kipihenni!
Betty én sajna tejcsi tárolásban nem vagyok képben:-(sajnos 1 hónapnál tovább egyik gyermekemet se tudtam szoptatni:-((De sok okosat olvasok itten e az előttem szólóktól:-))
Az eleje meg tényleng ugy van ahogy bölcs Klárusunk mesél "kinek a pap kinek a papné" mindenki mással és másképp küzd meg!!De hidd el eljönnek a nyugodtabb összeszokottabb napok is!!Kitartás!!-remélem már visszaszokott a picid a normális alváshoz:-)))
Szilvi aranyosak a gyerkőcök!!!!
Halihó csajok hol vannak a képeitek!!???
Tigrikém te merre??Kati örülök hogy dumáltunk!
Na léptem a gyerekem megébredt du.nem aludt ugyanis!sziasztok evi
evetke
 
 


Helló!

Reggel már kerestelek titeket, aztán észrevettem, hogy beleraktak minket lakóhely szerinti csoportokba. Kép

Betty neked is Göndöcsné a védőnőd? Nekem is ezt javasolta még 9 hete, hogy fel kell ébreszteni, de ő ébredt magától is 3 óránként. Szerintem is butaság ébresztgetni. Én nem fogadtam meg a szopival kapcsolatos ötleteit sem. Amúgy a jégkockatartós ötlet jópofa.

Evetke ha kell a pozitív enegia most küldök, mert hosszú idők óta Kép először aludtam délután 1 órát! Egész jó hangulatom lett. Ugyanis, a lánykám nem hajlandó ám napközban aludni, csak éjszaka. Nem rossz, hogy átaludja az éjjeket csak már hulla voltam a nappaloktól. Amolyan többemberes babó, de imádom!

Milyen depis itt a hangulat...
Kép

Inkább mosolyogjunk!
Kép

Puszi nektek!
Tigri és Alexa
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép

Na az új átszervezésben azért csak idetaláltam!Kép
Ma olyan nagyot sétáltunk, nem volt hideg egyáltalán.
Talán még a kedvem is jobb lett mert tegnap egyenesen csapni való volt. Szegény Evetkét elcsíptem a messengeren, úgyhogy csak úgy borítottam rá a negatív hullámokat.

Tigribigri: Nagyon aranyos kislány Alexa. Olyan aranyosak már amikor így kerekednek!!!Kép
Na pár hét múlva már nekem is fel kell keresnem a védőnőt (Göndöcsnét).

Evetke: Jó volt pár szót váltani veled!!Kép
Remélem te is kilábaltál ebből a depis hangulatból.

Klárus: Jobban vagytok? (Depi?) Fogak jönnek kifelé? Nagyon megszenved vele Janka?
Most valahogy sokkal rosszabbúl viselem ezt a "másságot". Bencével soha semi bajom nem volt és ha lett is volna akkor is tudtam volna pihenni és miegymás, de most.... Na mindegy egyszer csak vége lesz. Az eredmény a fontos és azért mindent!!!Kép
Káposztásmegyer a távhő miatt tényleg szar, de nekem úgy alapvetően tetszik. Régen laktam ott és nagyon szerettem azt a helyet.
A főbb szempontunk az az, hogy ott megfizethetőek számunkra a lakások. Egy 2+2-es étkezős lakást már 12-15 millió között kapsz és nem kéne sok kölcsönt felvenni hozzá.
Most ahol lakunk ez olyan ház ahol saját kazánunk van.

Süti: Jól vagytok? Jobb már a hangulatotok?

Betty: Szerintem se ébresszétek fel Lilit. Bence is nagyokat aludt. Volt hogy napközben kiraktam a teraszra és egyfolytában aludt 6-7 órát. 6 hetes korától átaludta az éjszakákat. Jelzi Ő hogyha éhes. Lehet hogy amikor szopizik teleeszi magát. Mennyi időt van cicin egy alkalommal?
A tejci mélyhűtéséről osztom a többiek véleményét. Mindent fagyassz le amit csak bírsz. Később jó lesz a főzelékekbe. Jégkockatartó vagy kis műanyag pohár megteszi a kis mennyiségeknek.

Borcsa: Mi van veletek?

Cili: Nálatok minden rendben? Köszi a körlevelet és verseket!

Legyetek jók!

Kati
kfk
 
 


Bocsi, nem olvasok nem írok. Gyógyulok.
borcsa
 
 


Sziasztok!!!
Tigrikém gyönyörüek vagytok!!!
Katim neked sok sok vidámabb napot!!!
Cili ahogy kérted beirtam az ujpestibe elvileg mert alig akarta elfogadni:-((vacak a gépem!!
Borcsa gyógyulgass!!!!
Klárusom hány fogatok van már??
Mindenki másnak is puszika!!Most kicsit én is sunnyogok mert meló hegyekkel árasztottak el!!
Pusza evi
evetke
 
 


Sziasztok!

Borcsa jobbulást!!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Vadiúj BMX eladó 10 ezerért!
3 hete vettük a lányomnak, 15 ezer az Auchanban, de közben megörököltünk egyet, így eladnám.
Garanciális, gyári csomagolásban.

Ha van még kérdésed, hívj... 30/387-73-56
titati
 
 


Sziasztok!
Titati, szia itt is. Majd megkérdezem, nem akarunk-e bicajt Gellértnek. Milyen színű?
Képzeljétek, ma van Gelért szülinapja. Küldtem be az oviba egy csomó muffint, sütőtököset, bár nem sikerült olyan jól, mint szokott. Este lesz tortázás, átjönnek Gellért keresztszülei 3 gyerekkel. Kép Remélem, nem fog hisztizni, tavaly elég lökötten viselkedett, nagyon zavarban volt a köszöntéstől, és hisztizett, ha a játékaihoz nyúltak. Kép
Borcsa, mi bajod? Ez a takonykórság? Bölcsis vírus?
Evi, melóra fel! Nekem is be kéne fejezni már ezt a könyvet, sürgetnek ezerrel. De haladok is tulképp, mondhatni ígéretes.
Jankának 3 foga biztos van, ezek tök egyszerre jöttek ki. A Chamomilla úgy tűnik, bejött. Kép
Tigri, hihetetlen édes ez az Alexa! Nagyon megnézném már Kép
Kati, örülök, hogy minden rendben, próbálj pihengetni! A Kútvölgyibe jársz továbbra is? Bizti be fogtok érni Kép (Mi Jankával nagyon kicentiztük Kép
Micsoda hóesés már megint! Érdekes, 4 éve, mikor Gellért született, szintén esett a hó. Aztán majd jön a nyár tavasz nélkül Kép
Betty, raktál már fel képet? Alvásban van valami javulás? Gyarapodnak a kis jégtejkocka-készletek? Kép
Pusza mindenkinek, Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Tigri: Igen a Göndöcsné a védőnönk, de elég érdekesnek találjuk. Te meg vagy elégedve vele?
Sajnos képet még nem sikerült felrakni, mert nincs olyan progink, amit javasoltatok :-( Most készítünk olyan képeket, aminek más a felbontása, és azt már bizti fel tudjuk rakni.
Borcsa: Jobbulást! Bár ettől az időtől mindenki csak rosszul lesz.
Ma egész délelőtt a cicin alvást "gyakoroltuk" sztem Lili is érzi ezt a lehetetlen időjárást. Abban még tudtok segíteni, hogy hány napi szellőztetés után vittétek ki először a bébit?
betty77
 
 


Sziasztok!

Köszike a dícséretet!!!

Betty van mail címed? Már megírtam neked egy levelet, de a profilban nincs cím!Kép

Borcsa jobbulást!Kép

Kati vigyázz magadra nagyon ebben a randa időben!Kép

Evetke ne dolgozz túl sokat, lazíts is néha!Kép

Klárus boldog szülinapot Gellértnek! Kép 3 fog nem semmi! Ez a Chamomilla valami homeopátiás dolog? Bocs ha már írtatok róla, de mostanában olyan szenilis vagyok! Kép De tényleg!

Sziasztok!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Köszike a dícséretet!!!

Betty van mail címed? Már megírtam neked egy levelet, de a profilban nincs cím!

Borcsa jobbulást!

Kati vigyázz magadra nagyon ebben a randa időben!

Evetke ne dolgozz túl sokat, lazíts is néha!

Klárus boldog szülinapot Gellértnek! 3 fog nem semmi! Ez a Chamomilla valami homeopátiás dolog? Bocs ha már írtatok róla, de mostanában olyan szenilis vagyok! Kép De tényleg!

Sziasztok!
Tigri
tigribigri
 
 


Bocsika, de a képek miatt nyafogott a rendszer. Kiszedtem őket, most meg elküldte mindkét üzit. Ki érti ezt?!
tigribigri
 
 


Szia Tigri!
Írtam, de közben sikerült átállítani a profilomat is.... a következő lépés a kép lesz... (legalábbis remélem)
betty77
 
 


Klára!

Csak lila volt. Hónapokig kerestünk, mire találtunk ilyen kicsiknek is elérhető biciklit.

Titati
titati
 
 


Szia Titati! Hát a lila kevésbé szerencsés kisfiúnak. Főleg, ha rózsaszínes. Igazából Gellértnek van bringája, csak elég béna, kissé csantra és ferde. Nem is tanult még rajta meg kétkerekűzni. Most egy rolit is kapott. Tényleg, teszek ide gey rolis képet, úgyis régen raktam már fel valamit.
Titati, rólatok van kép valahol? Hogy vagytok? Ovival minden oké? Mikor költöztök? (Vagy kérdezzelek inkább a XIII kerületieknél?)
Puszi minden topiklakónak is, akik újabban ritkán jelentkeznek (velem együtt).
Klára
Ja, Betty, a kivivésről kérdeztél: mi sokára (minimum egy hónap múlva) mentünk csak ki mindkettővel (egyik februári, másik márciusi), de ez nem mérvadó, mert én majrés vagyok. KépKép
klara
 
 


Sziasztok csajok!!!
Klárus nagyon aranyos a fotó!!!!Isten éltesse a "nagy"fiadat!!!!Remélem szupi lett az ünneplés!Tiati neked is aranyos a kis angyalkád:-)))
Lányok bocsi a rövidségért de itten a böjt amitől féltem.Semmi meló sokáig most meg ma elvitték és hozták is a köv.adagot!!-most csüt.a határidőm ugy hogy ha csak nem jönnek érte 10 -ig sajna a zenebölcsi is kimarad:-(((
Cili képzeld nem ment be az üzim az ujpesti topikba,én nem értem:-(( Köszike a versikéket,nagyon aranyosakat tanultok!!
Hát most ennyi legyetek jók ,mindenkit puszilok és azért gondolok rátok!!Evi
evetke
 
 


Szia lányok!

Csak röviden:
Klárus Gellért nagyon édi!!! Jankáról is akaroook képet!

Puszi nektek!

Tigri
tigribigri
 
 


Tigri, Evi, hát akkor íme, Janka:
Kép
Pusszancs, K.
klara
 
 


Sziasztok!

Klárus nagyon aranyosak a gyermekeid!!!Kép Utólag is nagyon boldog szülinapot Gellértnek! Biztosan nagyon finomak voltak a sütik!Kép
A Kútvölgyibe járok még mindig, remélem hamar beérünk ha arról van szó, de szerintem megint császár lesz.
Jankának gratula a fogakhoz!Kép

Betty: Úgy emlékszem, hogy mi is 1 hónap elteltével mertük kivinni Bencét. Jól vagytok? Éjszakák nyugisak?

Tigri: Veletek minden rendben? Már sétálnátok jó nagyokat de ez a bolond idő nem engedi, mi?

Evetke: Nagyon boldog névnapot kívánok neked!!!Kép
Ne dolgozd magad agyon. Láttam a profilodban kicserélted a képet, nagyon aranyosak vagytok!

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!

Kati
kfk
 
 


Szia Klára!
Maradhatunk itt is Kép
Az oviban azóta nem volt ilyen próbléma. Kikötöttük, hogy se be, se ki, semmilyen játékot nem vihet-hozhat, azóta semmi gond, és a zsákja is üres. Utólag kiderült, hogy ott is jórészt félreértés áldozatai lettünk Kép Sebaj, ez már a múlt. Továbbra is imád oda járni, és valóba semmi gond nincsen.
Itt megnézhetsz minket (Kalibaba) Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=1023&page=1

Készítettem ki otthon újabb képeket, de otthon felejtettem a lemezt Kép

Most ennyi...

Puszi: Titati
titati
 
 


Klára: költözés majd évvégére várható. Épp most sokaltunk be Kép
titati
 
 


Sziasztok!
Többiektől bocsi, hogy Titatival itt bonyolítjuk a magánlevelezésünket, de hónapra eltűnt a babnetről, és örültem, hogy végre felbukkant. Kép
Költözés: hát, már ennyi is nagyon hősies volt tőletek, mármint ez az együttlakás anyóssal (jól emlékszem?) De legalább napközben nem vagytok otthon együtt. Oviba, oviból vinni-hozni segít?
Mi is jól elvagyunk az oviban, bejött a vegyes csoport. Én sem engedem a játékok ide-oda hurcolását, ezt Gellért sokszor zokonveszi.
Kati, örülök, hogy Te is megvagy! Közben láttalak a Kútvölgyis topikban. Állítólag időközben felújítotak sok mindent ott a szülészeten, biztos szép és modern lett. Kép Borcsa, neked mi is volt a gondod a Kútvölgyivel? Vagy már írtad?
Evi, innen is boldog névnapot! És kitartást a melóhoz! Én sem fejeztem még be teljesen azt a könyvet, tegnap pl 2-kor fejeztem be éjjel...
Tigri, Betty, mikor fogtok találkozni? Tök jó, hogy a szomszédban ilyen egykorú csajszik laknak majd, biztos barátnők lesznek. Kép Mondjuk ebben a nyálas időben inkább ne menjetek ki egyelőre.
Borcsa, életre keltél már? Nem tudom eldönteni, hogy menjünk-e ma a Tálas Ágihoz, olyan nagy a nehézségi erő meg a lsutaságom, meg utálok ilyen útviszonyok közt vezetni. Meglátjuk. Kép
Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!

Először is Isten éltesse az Ildikókat! Ugye Evetke? Kép

Klárus, Janka gyönyörű!!!

Kati, igen sajna ebben a ramaty időben tényleg napok óta itthon szobrozunk. Kép
Ráadaásul kb 1 hónapra a lakótelep egyetlen közértjét (Spart) is most újítják fel, EU szabványnak meg kell felelnie. Szóval az élelmiszer beszerzésünk sem olyan egyszerű.

Gondolkodtok már, hogy mi lesz a baba neve?

Szorítsatok 13 órakkor, mert jön a dokinéni az oltással. Úgy parázom tőle! Szegényke!

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Mi is Boldog Névnapokat Kívánunk az Ildikóknak!

Sztem Liliben egy barométer veszett el, (azt hiszem anno Alexáról is ezt írtátok) 2-3 napig azt játszottuk, hogy cici, alvás a cicin, majd amikor megmozdultam sírás, és akkor kezdtük előröl. Nem is csodálkozom, hogy kisebesedett a cicim. Ma pedig a reggeli szopi óta, mint egy kisangyal, úgy alszik! Úgy látszik nem bírja a havat. Pedig ezt a panelba nem is lehet érezni, az állandó 26 C fok mellett.
Azért "sűrgetem" a kimenetelt, mert a párom jövőhéten elutazik, és nem akarok egyedül maradni. Meglátogatjuk a családot vidéken. Jobban várom, mint egy nyaralást! Majd mindenki Lilivel akar foglalkozni, én majd csak a szopikor kellek. :-)
betty77
 
 


Tigri! Küld át Alexát, te pedig menj el nyugodtan vásárolni. Majd eljátszik a két csajszi...
Te egy hős vagy! Én bizti nem leszek egyedül, ha a bébi kapja az oltásokat! Én majd jobban sírok mint a gyerek! A köldöktisztítást is mindig az apja csinálta.
betty77
 
 


Betty, ari vagy. Fénypostával küldöm, oké? Kép
Apropó ti, hogy bírjátok ezt az írtó meleg panelt?
Én sem örültem túlzottan, hogy ma pont szolgálatban van a párom, remélem a többinél itthon lesz.

Dokinéni előbb jött, és nagyon nekikeseredtem. Na nem az oltás miatt, mert elég ügyike volt. Csak akkor sírt egy ici-picit mikor le kellett fognom és megszúrta. Utána minden oké volt.
Viszont valami szívzörejt hallott és beutalt minket kardiológiára. Kép
Nagyon bízom benne, hogy semmi komoly!!!
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tigri ne aggódj!!! Nekünk is volt vagy van. Mi is elmentünk a Madarász utcai kardiológiára, 3 évesen kell majd visszavinnünk Bencét. Valószínűleg ki fogja nőni. Szerintem Alexával is ez a helyzet, tényleg ne aggódj!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket,és a képeslapokat!!Kedves hogy eszetekbe jutottam:-))
Tigrikém én is voltam Gergővel ilyen ketyerés vizsgálaton semmi extra igaz én is befostam amig tul nem voltunk rajta.-mert persze attól féltem mi a csuda lehet,de jobb ezen tul lenni mert legalább megnyugszol utána,nem lesz semmi gond csak a kicsiket nehezebb vizsgálni szörcsögnek-fortyognak -nyügiznek-és ezért is hallhat ezt azt a dokinéni.:-))Azért majd mond el mi volt!!Én minden oltást megkönnyeztem a Nikivel:-)))Most készülünk a 6 évesre még tolódik egyenlőre:-((De már mondta hogy ő nagy és nem fél majd összeszoritja a fogát.....és különben is ugyis kap valami meglepit ha bátor lesz!!!Szóval mi igy hidaljuk át ezeket a dolgokat!?Mákom van vele hogy ilyen,ma fogászatra megyünk mert kiesett egy tömés a fogából és már unja hogy mindig belemegy a kaja!!-szó szerint azt mondta hányszor mondja még el hogy unja már hogy százszor kell elmondania nekünk:-)))
Janka nagyon arika!!!Köszike a képet hogy feltetted:-))Kati te merre jártál ma??Elmentünk zenebölcsizni de Gergő kicsit sajnos elszokott:-((A melót elvitték majd meglátjuk kapok e szabad hétvégét:-))
Mostan megyek megjött a sógorném legyetek jók puszika evi
evetke
 
 


Szia lányok!

Na mi történt veletek hol vagytok?!

Evetke mi volt a fogászaton? Niki biztos hős volt!

Ma olyan jót sétáltunk! Állandóan átforgattam a babakocsi tolóját, napoztattam a lánykám Kép
Alexa egyébként egyfolytában dumál. Du. szopi közben jó mélyen a szemembe nézett és elengette a cicit, és "beszélni" kezdett. Majd' megzabáltam!!!

Puszi nektek!
Tigri
tigribigri
 
 


Halihóóóó!-Ide nekem is egy bébit:-)))Szivesen babázok ha dolgotok van:-))tényleng gyönyörü idő volt ma mi is csavarogtunk egész nap!!Szabad a hétvégém nincs meló:-))Holnap szülinapozunk és most egy darabig egyfolytában:-)))A család 60%-a tavaszi névnapos ,és szülinapos!!-és mivel nagy a család részletekben és folyamatosan ünneplünk:-)))Holnap életem párja lesz 32 éves már piszkálom is egész nap:-))
A fogászatot jól megjártuk mert a mi dr nénink tovább képzésen volt a másik meg azt mondta ha nem fáj nem foglalkozik velünk...folyt köv.jövő kedd!!Aztán elmentünk vettünk mozijegyet:-))Apa és lánya holnap Pán Pétert néz:-))
Amugy minden okk a jó idővel a jókedvem is visszatér,csak maradjon igy már!!
Legyetek jók!Kellemes hosszú hétvégét!Sétáljatok és pihizzetek nagyot!!puszi evi
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?