Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Este hánytam harmadszorra is, kijött a keksz és a tea, és már hasmenésem is lett :? A gyomrom görcsölt ezerrel, hogy majd beszartam, az még most reggel is begörcsölt. Később párom is hányt :shock: éjjel másodszor most reggel harmadszor :? Most már jobban vagyok, de nem megyek ma dolgozni, alig aludtam :(

Babim
ja, asszem bekaptuk a járványt :? neked gyorsan elmúlt?

Boni
úgy néz ki te is :( jobbulást neked is

ma nem megyek talizni lányok, de ha Boni is carul van, gondolom elmarad

Kép
gaby25
 
 


Gaby, nekem csak aznap éjjel volt gáz. AZóta kicsit a pocim kortyog, de ennyi. Most még mensigörcsök is társultak 3 napja, de nem panaszkodom. Jönni fog a baba és kész! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, feküdj egész nap, és diétáz!

Baba, ez aztán a hozzáállás!!!!! Örülök!!! :D

Kép
kata05
 
 

 
 

Boni, neked is jobbulást meg Gabynak is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hát az éjjelem nem volt éppen a legjobb, szerencsére már nincs mi kijöjjön belőlem...

most jól vagyok nem tom mi volt ez..

fiúk jól vannak....keménynek mint a vidia :lol: le is kopogtam

GAby vigyázz magatokra! pihenjél drága!

Zsu Murphy beköltözött hozzánk

:wink: :twisted:

és akkor ezt meg kell mutatnm

fiam tegnap megkapta a csőrös poharát, benne 2 kortynyi sütőtöklével ez 1 perc múlva készült Imádom





Kép Kép

ja és leteperte TippTOppot, és lebuktak Kép
Vendég
 


Babim még jó hogy babás leszel!

Puszi Neked is nagy nagy drukk! remélem jól vagy!
Vendég
 


Boni, babim
hát én már nem hányok (egyelőre) de még mindig nagyon begörcsöl a gyomorszájam, apa meg szegény már epét hány :(

ügyesen iszik Zsigi :D

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

lehet meg csatlakozni ide hozzatok? :) ahogyan nezegettem,a homerozes helyett lassan mar mindenkinek a babazas tenye az aktualis tema,de megis,hatha van egy-ket jo tippetek mericskeles ugyben :) en nemreg kezdtem,meg csak egy teljes honapon vagyok tul :) (sajnos az utolso 5 napot mar ott sem emrtem nagy elkeseredesemben... :( :oops: ) valahogy nem ugy nez ki a gorbem,mint kene,es szerintem a homero(i)m is csal(nak) rajta valamennyit... :roll: ugyanis 3fele van itthon, egy hagyomanyos,egy infras fulhomero es egy digitalis. de mindegyik mast mutat,raadasul nem kis elteressel :S termeszetesen mindig csak az egyik (a hagyomanyos) ertekeibol csinaltam a diagrammot... van otletetek,mitevo legyek ezugyben?

Kép
enzsuzsa
 
 


Gaby, Boni:jobban vagytok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


enzsuzsa én higanyossal mértem szájban, mindig ugyanakkor mielőtt felkelsz

tudsz feltenni görbét?

babim én jobban ma már nem volt gond, krumplit ettem kekszet rágcsáltam teáztam és szedtem majdnemnormaflort :lol:
Vendég
 


hat valahogy igy nez ki :oops: ebredeskor,higanyossal ...

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 59200_.png


koszonom elore is,ha valaki vet ra egy pillantast!!! :)

remelem,mar minden betegeskedo jobban van legalabb egy kicsit!
jobbulast Nektek!

Kép
enzsuzsa
 
 


reggelt!

enzsuzsa köszi én jól

sajnos a görbédet nézve eléggé csúnyácska, nekem progihiányosnak tűnik.én a dokimtól kérnék vérvételt,Uh-s követést a helyedben.

minden nap ugyanakkor méred?

többiek?

GAbyék jobban?

babim hajrá szurik

:lol:

kismamik vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Enzsuzsa,üdv közöttünk! Sajna én azt látom a görbéden, hogy nincs peteérésed! Ez lehet hogy csak egy havi kimaradás volt, így én még egy-két ciklust mérnék higanyossal( digitális szerintem rossz) a szájban és ha az is ilyen akkor kérnék orvosi segítséget! Gyere és mi segítünk!! Addig is mesélj magadról!
Fontos, hogy reggel mikor felébredsz mérj! Az az érték valós. Ha 5-kor ki kell menned, de csak 7-kor szoktál mérni, akkor is az 5 órás a valós!!!
Mielőbbi babásodást!!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Betegek, hogy vagytok???

Boni: Zsigi igazi kis dögönyöznivaló :-D

Enzsuzsa: üdv itt! :-) Úgy néz ki, mintha nem lett volna peteérésed, pedig látom volt pozitív LH teszted (ugye nem a PG53 minimikroszkópot használod?) és a program is jelzett peteérést.
Én a helyedben még mérnék 1-2 hónapot, aztán ha nincs változás mennék a dokihoz. Ha hormon gond van, hamar helyre lehet hozni :-)
Nem érdemes kétségbeesni, mindenkinél előfordulhat 1-2 peteérés nélküli ciklus, normális hormonok mellett is. Amúgy a ciklusod nem vészesen hosszú, ez jó :-)

Babim: drukkhegyek mennek!!! :-)

Csók mindenkinek!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, egy rugóra jár az agyunk :lol: :lol: :lol: drukkolok péntekre! Már izgultok, gondolom :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hát eléggé!! :D De próbálom terelni a gondolataimat, nem tudtam hogy ilyen nehéz lesz ez az időszak! Lehet nyugodtabb lennék, ha nem lenne a petefészek szúrkálásom, de így kicsit aggódóm!

Kép
kata05
 
 


köszönjük csajok, jobban vagyunk :P ma még nem is kaksiztam, átestem a ló túloldalára :lol:

Kata
szurkálás normális :wink: nyugi

Boni
tegnap nekem is az volt a menü :lol: ma már sóskát ettem főtt krumplival :P

Babim
kezem lábam keresztbe ++++++++++++++++++++++++++

EnZsusa
üdv, egyetértek az előttem szólókkal, hát nincs meg a kéz fázis a hőgörbében :? én higanyossal mértem anno hüvelyben, persze szájban is lehet :wink:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

eloszor is,koszonom a kedves fogadtatast :)

egyebkent 23 eves vagyok, a babazhatnek erzese mar megfogant egy ideje,de a konkret probalkozas meg csak annyiban,hogy rendbe szeretnem hozni magam egeszsegileg,tudni,hogy egyaltalan van-e eselyem egy pocaklakora,mert crohn-beteg vagyok,ami kisse megneheziti a dolgot :? kb masfel eve nem szedek fogamzasgatlot,azota 45-50 (!) naposak voltak a ciklusaim,de az elmult 3-4 honapban mar 35-37 csak,aminek nagyon orulok :) (habar a lutealis fazisom rendre 20 napos,ami kicsit sztem sok :? ) LH tesztelek amugy, (de van PG53-am is,de azt nem hasznalom igazan) es a tesztcsikom erosebb volt a kontrollnal az elozo ciklusban is,szoval vagy volt peteeresem,vagy a hormonjaim csaptak be :) es rendszerint egyebkent is erzem,nagyon szur es mensiszeru,kifejezetten eros gorcseim szoktak olyankor lenni... :roll:
akkor kezdett igy rovidulni a ciklusom,mikor nehany honapja a 21. cn-on jelzett pozitivat az LH teszt(utana meg is volt 0.4 fok hoemelkedes), aztan egyutt voltunk apaval,hatha (mert a hosszu ciklusok ellenere sokan mondtak,hogy lehet peteeresem), aztan egy hetig nagyon rosszul voltam (kicsi emelyges,hasmenes ezerrel),majd begorcsoltem,es 2 atszenvedett nap utan megjott,de mas volt mint egyebkent... es utolag gondoltam bele,hogy talan baba is lehetett... :cry: (mivel igy alig tobb,mint egy het volt a lutealis fazis). ez volt az elso eset,hogy 30 nap koruli volt,es ez azota is igy maradt... most elkezdtem teakat inni,meg baratcserjet szedni,es kozben szorgosan figyelgetem magam es homerozok :) az orvosom sajnos elhunyt,es meg nincs masik,de mindenkepp elmegyek majd,jovo honapban,amikor mar 3 honapnyi homerozes-teszteles mar a kezemben lesz es ezzel is idot sporolhatok az orvosnak,es magamnak is... :)
(kokusz)diohejban ennyi :) es bocs,ha egy kicsit hosszura sikerultem :oops: es koszi,hogy "meghallgattatok" ! :)

orommel fogadok barmilyen eszrevetelt,tanacsot!!! :)

zsuzsa

Kép
enzsuzsa
 
 


Boni, Gaby:rendbe jöttetek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


enzsuzsa mi az a chron betegség? :roll:

orvosod sajnálom..

amit még érdemes szedni, az az e vitamin illetve cikafark ciklus első palástfűtea ciklus második felében és folsav

:lol: hará!


BAbim köszi jól vagyunk!

gaby én is sóskát ettem ma főtt krumplival :lol:

és ma asszem megérkezett hozzám az első piroska pedig nem hívtam.. legalábbis volt egy kevés barna valami remélem ZSigi nem fog elfordulni cicizéstől.. ettől tartok a legjobban :cry:
Vendég
 


Boni, ha megjön a mensi, akkor a tej minősége változik? (Bocs, ha hülyeséget kérdezek.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim állítólag az íze lesz más, amiatt sok baba nem fogadja el.. de remélem mi nem ebbe a kategóriába fogunk tartozni!
Vendég
 


Én is remélem...
Mond meg neki, hogy én üzenem, hogy anya tejcikéjénél nincs finomabb a világon! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


reggel megmondom, már alszik, jól belakott lefekvés előtt :lol:

szúrod már az injekciókat?
Vendég
 


Igen.Ma volt a 3. .5-öt kell , aztán Uh és majd megmondja még mennyit. Majd jön hozzá egy másik szuri is, aminek 10.000 Ft /db az ára! Majd punkciótól progiszuri. Én leszek a sünmama. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sünmamának egy "sünbalázs" biztos befigyel jutalmul :wink:

http://meseorszag.extra.hu/Sunbalazs/


Kép

jó éjt! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Sünmama: milyen édes kis Sünbalázst kaptál :lol:

Boni: ha nem is fogadja el a tejet, akkor is csak átmenetileg. Amint mensi elmúlik visszaáll a rend :-) de gondolom ezt Te jobban tudod :-D persze nem is biztos, hogy gond lesz :-D ne is legyen... :-)

Enzsuzsa: Az jó, ha pozitív az LH teszt, akkor valószínűleg volt peteérésed is. Milyen teákat iszol? Peteérés után palástfű? Meg E vitamint is szedhetsz, akár 400 mg-ot is, az is jó. :-)

Gaby: örülök, hogy jobban..

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Betegek, örülök, hogy jobban vagytok! Nincs rosszabb, sztem , mint a hasmenéses betegségek. :roll:

Babim-Sünmami: hajrá, drukkolok!!! Akkor jövő héten lesz tüszőkukucs?

Boni, első mensinél Lali picit rángatta a cicimet, többször kellett rátenni, de utána nem volt gond nálunk, észre se veszi. :D Drukkolok, hogy Zsigi is zaavrtalanul szopizzon tovább!

Gaby, mikor mentek következő uh-ra? Én úgy néznék képet! :oops: :lol:

Kata, péntek nemsoká itt van! :lol: +++++++++++++ Szurkapiszka normális, a méhtartó szalagok nyúlása okozza, na meg a szervezeted emlékszik rá, hogy mostanában kellene mensiznie és próbálkozik, azért is a görcsök, de babácskátok jól kitol vele és nem engedi megjönni pirit. :wink: :lol: Szüleitek hogy fogadták a hírt, hogy Zsu és Te is babát vártok? Gondolom, kész vannak teljesen. :lol:

Szezso, nektek köv. vizsgálat vagy uhu mikor lesz? Apa örül? :lol:
Család tudja már?

Zsuzsa, görbéd alapján sztem sem volt pé-d, de ez egy egészséges nőnél 12 ciklusból átlag 2-nél így van. Szóval fel a fejjel, nekem az E vitamin sokat segített, apával is szedesd be, jót tesz a kiskatonáknak! :wink: előző görbéidet felteszed?

Lali ma reggel óta próbál puszit adni, édesen csücsöríti a száját és cuppog hozzá. :lol:

Puszi? Vettünk tegnap Lalócinak harisnyát és most vettem észre teregetéskor, hogy egy bárányka van a popsijára hímezve. Egyből te jutottál eszembe! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi: tedd el akkor nekünk, majd ha kinőtte, ok? Minden bárányos ruhát átveszek majd! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


a mi bárányos utazóágyunk is rátok száll :lol:

szerencsére Zsigmond ugyanolyan hévvel intézi a csecsen támadásait :lol:
Vendég
 


Puszi ok. :wink:

Boni, ez szuper! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Boni :lol: :lol:

SZilcsi, igen, kedden lesz az első kukuccs tüsző ügyben.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:roll: :(

Kép
kata05
 
 


Szilcsi, anyáék nagyon boldogok!! Főleg apu, nahát ő nagyon be van zsongva!!! De azért mindenki a pénteket várja!! Mondtam nekik meg lesztek lepődve ha ikreket várok! :D Mert ugyebár ez sincs kizárva!

Kép
kata05
 
 


Kata és anyósék???
(Jöhet priviben is.)

Gaby? minden oké?

Boni, meggyógyultál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim holnapra extradrukk! :lol:

Puszi várom még mindig a válaszodat! :wink:

Szezsókám tünetek? remeélm jól vagy

Szilcsi ügyi Lalinkó kérünk puszis képet!

GAby minden rendben?

Katám remélem minden oké
:lol: ölellek

Zsu pocisimike

Klara assszem nem reagáltam a kari képedre :oops: dönörűűűűűűűűű

BEttike pici fiad újított azóta valamit? oltásokat jól viseli? tejcid van ?

Zöldi remélem ti is jól vagytok! mégegyszer köszi a diavetítőt!

:lol:

holnap dől el hogy keresztfiam vagy keresztlányom lesz e :lol: persze ha megmutatja magát! úgy izgulok!
Vendég
 


Babim, Boni
köszi, jól vagyok. Anyu tegnap jött haza, elfoglalt voltam :) kaptam ma terhes szoknyát, és kardigánt :D

Kata
drukkoljak az ikrekhez? :P :wink:

Szilcsi
most voltam két hete Uh :lol: de amúgy szombaton kell mennem magánrendelésre, mert ma mondtam a dokinak, hogy nála szülnék, és csinál uh-t :lol:

Kép
gaby25
 
 


Kb.10 db 10mm alatti tüszike és 6 mm a mnyh.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.01.13 17:18-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ez ugye jónak számít? A mhny-ád nagyon szép!!

Kép
kata05
 
 


Babim nőjjenek a tüszőcskék!++++++++++++++++

úgy néz ki hogy a húgom is kisfiút vár :lol: ha így van, a 4. unoka is fiúl esz :lol: elvesztek a lányok! pedig eddig nőuralom volt :lol:
Vendég
 


Hali

Baba: szép eredmények! :-D de mintha a beültis topikban csak 6 mm-es nyálkahártyád lett volna :-)

Szilcsi: Apa örül, a tenyerén hordoz és mindig kap puszit a Tökmag is :-D csütörtökön megyünk :-D
A család egy része tudja, csak azt az egyet sajnálom, hogy telefonon kellett elmondani, és nem láttam az arcokat….De ennél nagyobb bajom ne legyen :-)

Kata: drukkolok péntekre, gondolom már számolsz vissza! :wink: még szúrkál a hasad?

Bonikám: mellfeszülés :-D ennyi :-D néha mikor éhes vagyok hányinger, és néha puffadás…Szóval szuperül vagyok!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni, nincs mese, nektek kell szépítenetek egy kislánnyal :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, igen szúrkál még. Beszéltem kaálival és azt mondták hogy az jó a progi miatt, a sárgatest miatt szúrkálok.(na nem győztek meg 100 %-osan). Ha éhes vagyok én is émelygek!
Oh, már egy hete mióta szúrkálok visszaszámolok! :D Azt hiszem bonyolult kismama leszek!

De te előbb mész! :D És már lesz szívhangotok!

Boni, ez az iparkodni kell a kislánnyal! :lol: Tesódnak gratula!

Kép
kata05
 
 


Szezsó kényeztessen csak!


Katám kit érdekel hogy bonyolult vagy e vagy sem , az a lényeg, hogy kismami vagy!!!!!!! tőlem lehetsz illen is ollan is!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na csajok képzeljétek férjecském ugye nadon odavan a Sára névért Nekem újabban a Zsófia jön be de nagyon! mondtam neki akkor lesz Sára ha nem köszön be előre mint Zsigmond

erre ma elmegyünk oltásra és a dr néni kibabál ki B.Zsófi nem reagáltammert csak a Zsófit hallottam erre hallom megint B.ZSófi na mondom szépen vagyunk ZSigmondnak hívnak minket!

dr.néni ránknéz de akkor miért Zsófia van beírva a könyvbe? , hiszen ZSigmond is itt volt amikor időpontot egyeztettünk

na kiváncsi leszek

Apának mondtam én nyertem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kata: tudom, mik járhatnak a fejedben :-D ez nem azt jelenti, hogy bonyolult kismami vagy, hanem normális kismami :-D
Az Uh után jobb lesz :-)
6+2-n már tuti van szívhang? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hát valószínű hogy igen! Uh géptől függ.
Én már pénteken 6+0 is szeretnék látni, hátha...

Kép
kata05
 
 


JAVÍTOTTAM a hozzászólásomat, mert elgépeltem. 6 mm-es a mnyh. Nekem leszíváskor szokott, ill. beültetéskor 10-es lenni.Nehezen vastagodik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szóval Zsófikátok lesz! Na drukkolok, hogy így is legyen! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


én 6+2 n voltam még nem látszott 8 on már pulzált

:lol:
Vendég
 


Boni, vannak kivételek! :wink: :wink: De tényleg olvastam olyat akinek látható volt, jó uh készülékkel!! Hogy vagytok??


Miért van az hogy mindenki eltűnik? Ilyen rossz társaság voltunk?! :cry: Bebabásodik mindenki azt elillan, ez nagyon rossz érzés. Addig támaszkodunk a másikra amíg nem sikerül utána mutogatjuk a teszt képet, aztán az uh képeket utánna meg lelépünk. Pedig vannak még nem babások akik számítanának ránk! Az újakról nem is beszélve. :( :( :( :( :( :( :( Na lehet hogy én maradtam le egy lépésről,hogy történt valami amit nem érthetek?! :roll:
És most biztos lesz, aki megsértődik, de én nem ilyen szándékkal írtam!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?