Új privát üzeneted érkezett!

Boni:
http://www.bebiuszas.hu/elerhet.html

Borostyánlánccal egyetértek :lol: Nem tudom, milyen nélküle, mert 2 hós korától rajta van, azóta alszik egész este, amit kifejlesztett addig, hogy 4 hónapja este 8-tól reggel vagy délelőtt 10-ig alszik :lol:
És nem játszik vele, nem eszi meg, nem csinál semmit csak úgy lóg a nyakán.

Viri, gyógypuszi!
Vendég
 


Hunci én is ezt néztem :lol: asszem a pólushoz fogunk menni ha ráveszem magam!

képek


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Viri :(
Brrrrr, de rossz lehetett :cry:
Megfázott Dorka, vagy mi történhetett? Nekem olyan mákom van, még nem voltak betegek a gyerekeim. Pedig mind a 4 emberen átment a nátha elég komolyan, akik a gyerekekkel vagyunk, de ők 2 éjszakai szipogással megúszták. Az sem volt igazi megfázós szipi. A Milcsi 38-a is már biztos, hogy a fogától volt. Meg a tegnap előtti éjszaka is. Olyan vörös a kis arca, mintha most jött volna a mínusz 10-ből és hőemelkedéses. Mondjuk legalább aludt most, 3-ig rendesen, aztán kicsit éberebben, de nem üvöltött és ez a fő.
Kíváncsi vagyok, megkaphatja-e így a 3. prevenart...

Boni :P
Nekünk is van ilyen kockánk, imádják a fiúk! Édes a Zsigi.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Hunci is tündéri!

Boni :P
Jót nevettem a reklámszövegeden! Véredesd le időben :wink: és add el jó pénzért a Kaálinak :wink: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni, én is a Pólusba viszem, nagyon jó!Rendes oktatók, jó víz, ellenőrzött víz, szauna az úszi után babákkal, hogy felmelegedjenek,szép nagy öltöző stb.Ja és ez a legolcsóbb hely :lol:
Zsigi édes!
Vendég
 


Boni,
Csodagombóc Zsigi :lol: Nagyon édes!!!

Viri,
Köszönjük a bókot :wink: Nekünk sincs drága, jó gépünk. Egy teljesen egyszerű alap gép, csak mindig figyelek a fényekre. Sajnálom, hogy Dorka így hányt, nagy ijesztő lehetett! remélem több ilyenbe nem lesz részetek!

Véda,
Merre vagytok???

Fóka,
Tündéri Gréta, nagyon jó, hogy magadról is feltettél képet, tudom kihez csatolni a nevet :wink: Szépek vagytok!

Fendike,
Hűha, gratulálok az első lépésekhez, nagyon ügyes kisfiad van!! Az elején tényleg kiugrik az ember szíve, de majd megszokod ;)

Nálunk is Apára hasonlít Dóri :lol:
Vendég
 


Gömböcske,
Merre vagytok? 2 hete nem írtál.

Jucmuc,
???
Vendég
 


Hali!:D

Kisfóka :D , Viri :D ,
jöttem kéretlen tanácsot adni! Babakeksz helyett ízesítésre, sűrítésre használhattok különféle teljes kiőrlésű pelyheket is. Ezek legalább egészségesek! Én ezeket használom:
http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... Bio_409636
de van kölespép és rizspép is, amik még gluténmentesek is! És még reszelni se kell! :D (Én nagyon babakeksz-ellenes vagyok, csupa üres, cukrozott kalória. )
Még volt kérdés korábban a nasi a kölespelyhen kívül: én abonettet szoktam neki adni (teljes kiőrlésűt ), Norbi rizspelyhet, teljes kiőrlésű bioropit - az nagy kedvenc! Szerintem kötelességünk megadni nekik az esélyt az egészséges táplálkozáshoz! Én hiszem, hogy a gyerek azt fogja szeretni, amihez hozzászoktatjuk!
20140901102739
 
 


Megkaptuk a 3. Prevenart. Remélem, ezúttal nem lesz hiszti...
Anyuci kicsit nagyobbnak gondolta a fiait, mint amekkorák :lol:
Milán 67 cm és 8 kg
Márk 70 cm és 8,9 kg
Milcsim egész jól kezdi behozni a lemaradását. A legtöbb 1,3 kg volt köztük és 5 cm.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!


Köszönjük szépen a dicséreteket! :D

Fanni,
szerintem érdemes ilyen karikát venni,nekünk nagyon bevált! Fiúk nagyon édesek lehetnek! :D Milcsi alszik már éjszaka?

Boni,
Zsigi még mindig nagyon helyes kis srác! :D Gréti is felül őgy,ahogy i'rtad! Egyedül még ő sem!

Hunci,
ti is még mindig gyönyörűek vagytok! :D

Pandus,
belestem hozzátok, Dóri még mindig csuda szép és milyen huncut! Jaj,annyira tündéri!

Katica,
gyűjtsd az infókat, Léna hogy van? Eszik ,gyarapszik szépen? Képet raksz róla? Karácsonykor a tündéri szép ruciban volt?

Viri,
a kekszről nem tudom,hogy van e benne liszt,mert kidobtam a dobozát,de lehet. Nekem a Védőnőnk ajánlotta. De jobban hangzik,amit Hajni rakott fel.

Sajnálom Dorkát,átérzem a dolgot!!
Tegnap délután Gréti is hányt,tejpépet kapott uzsira és utánna a teát.Félre nyelte a teát,én szokásos módon a lábamra fektettem és kicsit megütögettem a hátát, erre hányt egyet. Hőemelkedése volt 37 kereken. Ma látszólag annyi baja volt,hogy nem aludt csak 2x20 percet,délután aludt 1 órát. Enni evett,igaz kicsit kevesebbet,mint szokott. Délután kapta a pépet,erre megint kihányta, hője 37,2!

Holnap reggel viszem dokihoz. Én úgy gondolom a dolgokat összegezve,hogy a torka fájhat,mert kicsit köhög is. Szárazon és kicsiket köhög,mintha valami bántaná a torkát!

Gyártottam egy elméletet is,a decemberben napra pontosan ugyani'gy volt beteg, és ponotsan a pneumo oltás után 3 héttel! Szerintetek lehet valami összefüggés vagy csak bebeszélem?

Hajni,
köszi a linket! Jónak tűnik,ki fogom próbálni.

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,
reméljük nem lesz semmi gond! Szép méretei vannak a fiúknak! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkesve ugyan de nagyon boldog uj evet mindenkinek!
A kis betegeknek jobbulast remelem Greti es Dorka is mar jobban vannak.
Meg mindig gyonyoruek a babak egytol egyig!

Pandus,
meg nem is gratulaltam Dorinak a jarashoz tenyleg nagyon kis ugyes :lol: Lattam hogy mar keszultok a szulinapra,egyszeruen hihetetlen hogy mar egy eves lesz,emlekszem meg most izgultunk hogy januari baba lesz e vagy sem :lol: :lol: Es atalmas pocira is emlekszem nagyon megmaradt bennem az a kep :lol:
Mi haromkerekut szeretnenk majd a szulinapra...

Fendike,
Laura is olyan kis vekonyka en mar ezen nem izgatom magam,meg csak 7 kilo meg par deka de tok sokat eszik jo etvagya van de rengeteget mozog igy nem csoda ha nem hizik olyan gyorsan.Mi elmex fogkremet hasznalunk a nenedentet itt nem ismerik. :shock:

Kisfoka,
nekunk is ilyen karikank van de meg jo hogy csak kolcsonbe kaptuk mert Laura nem szerette csak sirt benne.Igy kb 2x volt benne.Jobbulast Gretinek

Fanni,
fiuk jo nagyok lassan elhagyjak Laurat :lol: Szuper a buekos foto is :lol:

Boni,
latom az vizespalackot Zsigi is szereti,nalunk is nagy kedvenc :lol:

Bocsanat hogy nem mindenre reagalok idohiany,az unnepek jol teltek igaz majdnem mindenki beteg volt kiveve engem es a ferjemet.Laura kotohartyagyulladast kapott szegeny alig birta kinyitni a szemet...Mar jobban van ujra virgonc alldogal felhuzza magat mindenhol...
Vasarnap jottunk meg a nyaralasbol amikor is tarva nyitva talatu ka lakast :cry: Feltortek sajnos es elvittek az osszes ekszert ...
A legjobban Laura dolgait sajnalom mert a keresztelore kapott anyosomektol egy kis keresztet aminek eszmei erteke nagyobb mint a valos meg az uknagymamae volt(((((
Ezenkivul felforgattak mindent iszonyatosan nezett ki a lakas.JA es nem is tudjuk mikor tortent persze senki nem latott semmit..Az ablakok tarva nyitva.Meg jo hogy direkt nem vettuk le a futest hogy ne huljon ki a lakas.... :cry:
Szoval most rendorseg helyszinelok biztosito koroket futom...

A jo hir viszon hogy febrar 2an megyunk haza Lauraval :lol: mar alig varjuk :lol:

Vegezetul par kep
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
Hát a cumis képen megzabálom :lol: Olyan huncut mosolya van, jaj a fiúknak :lol: Szééééépséges bájos Laura!! Nagyon sajnálom a betörést, száradjon le a kezük :evil: Mi is Elmexet használunk a fogmosáshoz, fogorvos ajánlotta.

Kisfóka,
Szerintem lehet, de ez egyéni vélemény, ezek az oltások... Remélem nem talál semmit holnap a doki, és nem lesztek betegek!! (Nekünk a szopisztrájk pont egy oltás másnapján volt, azóta is úgy gondolom, hogy az oltás miatt)

Fanni,
Nem panaszkodhatnak a fiúk, nagyon jól tartod őket :lol:

Hajni,
Tetszik amit írtál, és nekem is ez a véleményem :wink: Nem jó már most a cukorhoz szoktatni őket, mert mi lesz akkor később... Én semmi cukrosat nem adok Dórinak(csak nagyon ritkán), de nem vettem észre, hogy hiányozna neki. A gyümölcsök is elég édesek.

Ablaknál készült :wink: Nyugi nem én nyomtam be így a fejét :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Pandus,
eeeeedes :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Panda itt vinnyogok! megzabálom! :lol:

PEtit sajnálom a betörést :cry: LAura dönörűűűűűűű
Vendég
 


Kisfóka :P
Igen is meg nem is. Ma is 3 körül ébredt, kicsit beszélgetett, aztán cumira visszaaludt. Nem sírt és ez a lényeg.
Egyébként mindkettő eléggé ébren alszik úgy 3-4-től...

Petitpois :P
Nagyon szépek vagytok!
Szörnyű lehetett így hazaérni :(

Pandus :P
Dórit még mindig imádom, gyönyörű!
Igen. Annyira jól tartom őket, hogy a drnéni közölte, hogy ez 1 éves súly, kicsit kevesebbet kellene enniük :oops: Mármint több főzit és gyümit és kevesebb tápit... Még jó, hogy a Sinlacot utálják...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


No és nálunk is lejött az ideje az új bébiülés vásárlásnak. Márkó válla alig fér be az ülésébe.
Akinek van, árulja el, hol lehet olcsón jó minőségűt kapni!?
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni enyim drága :cry:
de itt vannak összehasonlítások meg boltokról is info

én Mária babaoltban láttam Phillipo KIDs ülést 21000F asszem

illetve
http://www.totalcar.hu/magazin/hifituni ... les/?print

http://www.tesztelo.hu/cgi-bin/forum/fo ... 1074272528
Vendég
 


Köszi Boni, de nem lettem okosabb :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


ezt néztem ki:
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=2676
Csak azt nem tudom, nem lenne-e érdemes a 9-36 kilósat venni... vagy úgyis elkopik 2-3 év alatt???

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
6 hónaposan ez még nagyon korai. Nem szabad menetirány szerint tenni még olyan babát, aki ülni sem tud. Tényleg el tud a nyakuk törni egy ütközésnél.

Amit betettél ülés egyébként jó ülés, de nem most, hanem majd 9-10 hónaposan.
egyébként 2-3 év alatt nem kopik el egy jó ülést, elvileg kibírnak annyit, ami a súlyhatárhoz tartozik. Persze, megkopik a huzat, de használható lesz.
A súlyhatárra én azt mondom, hogy minél kisebb, annál biztonságosabb az ülés, mert nem lesznek benne szabad terek.

de nektek még tényleg nagyon korai lenne váltani

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


FAnni :oops:

ez jól néz ki! majd jön Orsi biztos segít :lol:
Vendég
 


Köszi Orsi. Akkor még belepréselem Márkót vagy 3 hónapig. Tavasszal, vagy tavaszra veszünk újat.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Nem értek az ülésekhez :roll: Tesómék is úgy használták, hogy 3 éven át, egy ülés kibírja, most meg a kistesó megkapta, semmi baja, csak a huzat kicsit kopott.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Valószi'nű,hogy megint benyelt valami vi'rust. Vinnem kell reggel vérvételre,mert azt mondta a doktornő,hogy lehet,hogy vérszegény és gyenge az immunrendszere. Hát nagyon remélem,hogy csak erről van szó.:cry: :cry:

Gondolom nem lesz egyszerű a vérvétel sem! :? Hétfőig izgulhatok az eredmény miatt.

Fanni,
mi a Concordot néztük,meg a Bébé Confortot. 0-18 kg-ig,mert mire Gréti kinövi,reméljük jó lesz a kistesónak. Nekünk is meg kellene már venni,mert a feje már a hordozó tetejénél van.
Azért jobb volt az éjszakátok,ahogy olvasom!

Petit,
sajnálom a betörést. Haljon me ga lova annak,aki ilyet csinál! :twisted:
Nagyon szépek vagytok a képeken,látszik Laurán,hogy egy kiegyensúlyozott baba!

Pandácska,
ezek a képek! :lol: Nem semmi találékony lányod van! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
Vendég
 


Hunci,

Köszönjük! hatott a puszi, Dorka sokkal jobban van. Sajnos Nellin is látom a tüneteket.. Bár ez várható volt. :cry:

Boni,

Zsigi nagyon aranyos, vasgyúrú babó!

Fanni,

Én sem értem, miért szedik össze a vírusokat, mi nem vagyunk betegek :shock: Ráadásul még mindig nagyrészt szopiznak. A doki szerint Dorka immunrendszere nagyon jól működik, mert nem lázasodott be.

Tényleg jó nagyok a fiúk!!!!Hajrá hozzátápi! Nem lázasodtak be az oltás után?

Nelli újra nem aludt, hiába a akataflam csepp :shock: Nem tudom, mit kellene tennem.....

Kisfóka,

Grétinek javulást! Lehet meg sem érzi a szúrást! Írd meg holnap, mi volt!



Panda,

Sajnos G kisbabaként és később is rendszeresen hányt, ha begyulladt a mandulája. remélem, azért nem örökli, ez csak egyszeri eset volt. Annyira megviselte szegénykémet...
Húú, de huncut csaj Dórika!Vigyázat kispasik!

Hajni,

Köszike a linket. A bioropit vagy akölesgolyót kipróbálom, valamit már úgy rágcsálnának. Lehet azt már adni nekik?

Petit,

Laura gyönyörűűű! sajnálom a betörést. Milyen jó lehet kisgyerekkel így hazaérni.....Hol "nyaraltatok"? ondolom már nagyon várod a februárt!

Kép
viri8
 
 


Nálunk is tiszta apja!!!! :D Ezt hallgatom lassan 10 hónapja :oops: , eleinte örültem, utána már csak mosolyogtam, mostmár kezd kicsit idegesíteni, főleg amikor anyósom jön állandóan ezzel... :D

Hajni,
bioropit hol veszel??

Fanni,
akkor valszeg mi is megkapjuk a prevenárt a kis nátha mellett...
csoda, hogy ilyen jól bírod ennyi alvással.. :shock:
tényleg nagyon jó súlyban vannak, de az sztem nem baj, ilyen típusok, 6hósan még én is csak egy főzit adtam, többi táp és alig hízott
melyik tápit kapják??

Petitpois,
szegény, nagyon átérzem, nálunk egyik nyaralásnál a kocsit törték fel és vittek el minden értéket, majd megszakadt a szívem... és főleg így hazaérni a picivel... :evil:
Laura gyönyörű!
Tényleg, bölcsit mikor kezdi??
Én is lehet, hogy megpróbálom szeptembertől, de csak ha tetszik alapon.
Nehéz lekötnöm egész nap, totálisan hiperaktív és imádja ha sokan vagyunk körülötte, ezért gondoltam, de még keresem a megfelelő helyet.

Panda,
Dóri ééédes a képeken, jól elkaptátok.. :D
tényleg szívbaj amikor elindul, főleg mivel nem tudatosan rákészül, hogy akkor elindul, csak vhogy úgy hozza éppen a játék és részegesen elindul, kezei a magasban és tesz 4-5 lépést
nagyon cuki és riasztó hgy hamarosan csak úgy besétál majd a szobába.. :shock:

Kisfóka,
jobbulást és remélem könnyen megy a vérvétel.. :?

Viri,
nektek álommanókat küldök!!!

Kép
fendike
 
 


Kisfóka :?
Drukk a vérvételhez. Remélem, semmi komoly.

Pandus :P
Köszi. Teszveszen vannak áthúzottak egész jó áron.

Viri :P
Sokfelé jártok? Mit fogdos meg vajon? Mert csak kívülről hozhatja haza..., nem?
Nem, de adtam preventive lefekvés előtt a Germicidet. Jól is aludt a család :lol:
Én sem tudom, mitől alszanak, akiknek megy... Alváslaborba végül nem mentetek?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kisfóka!
Nem a Biovannéra gondoltam, hanem Beuty caps ez a neve, nem minden gyógyszertárban ismerik.
Sajnálom Grétit nagyon! :( Mi hétfőn voltunk vérvételen, inkább nem írom le milyen volt. :( Ugyanis elvittem a dokihoz, mert köhögött, és láza volt, illetve hőemelkedése, és ő szerencsére továbbküldött röntgenre. Kiderült, hogy A típusú tüdőgyulladása van, és légcsőhurut. :( Majdnem úgy nézett ki, hogy be kell feküdjön. Kapott egy vagon gyógyszert, így aztán gyógyulgatunk itthon. Nem is értem, hol fázhatott meg???? :oops: Mindig úgy vigyázok rá.

Viri!
Hú nem egyszerűk az éjszakák, de látom jól kezeled a dolgokat. :P Jó anyuci vagy biztos vagyok benne! Képet fogok feltennni.

Petitpois!
ÚÚÚÚÚ, szörnyű lehetett, ahogy átéreztem a helyzeted, nagyon sajnállak, bárcsak megkerülnének az ékszerek. Persze erre minimális esély van, gondolom. Laura viszont kárpótol mindenért, nagyon szép kislány!!!!! :lol: :lol:

Pandua!
Dóri tüneményes! :P

Boni!
Zsigi naggggggggggggyon cuki, nekünk is ilyen hintánk van. :wink:

Fendike!
Zsombi is lépeget, úgy hogy feláll pl. az ágynál, és elindul, de kapaszkodik, akár az ajtónál, falnál. Nagyon aranyos, még így betegen is van energiája, imádom. :lol: :lol:

Fanni! :D
A fiúk nagyon édesek. Zsombi a cukkini+krumplit is szereti, és a spenót+krumplit is.

Kép

Kép
donika
 
 


[quote="kisfóka"]
írta:
kisfókaFanni,
mi a Concordot néztük,meg a Bébé Confortot. 0-18 kg-ig,mert mire Gréti kinövi,reméljük jó lesz a kistesónak.

A BebeConfortot ne! háttal egy rémálom bekötni, és olyan hülye helyen megy rajta a biztonsági öv, hogy beletenni is egy rémálom a gyereket. Mert vagy a te fejed be a kocsiba, vagy az övét.
Volt ilyenem is meg olyanom is, 1000szer inkább az ultimax, mint a bbc iseos neo. ((plusz a bbc-t baromi nehéz háttal fixálni, van egy kis rutinom ülésbekötéssel, de nekem sem sikerült úgy, hogy meg lettem volna elégedve vele)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, Fanni :D még azt akartam írni, hogy szerintem nincs semmi gond a fiaid súlyával, ez nem extrém nagy súly fél évesen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok :P

Köszönjük szépen a drukkokat, azt hiszem Ránk fér! Féltem nagyon a kicsikénket,remélem nem lesz semmi gond se a vérvétellel,se az eredménnyel!

Donika,
jobbulást Zsombinak! Tüdőgyuszi mondjon le! :twisted: Remélem gyorsan meggyógyultok! Tudom mit érzel,én is azon gondolkozom,hogy hol lett megint beteg? Mondjuk hétvégén voltunk vásárolni,lehet ott? Vagy itt voltak az unokatesók,lehet tőlük? Áh,nem tudom. Vagy tényleg az oltás... :roll:

Fanni,
ez jó, a ti doki nénitek szerint sok a súlyúk.Szegény szomszédasszonyomat,meg azzal idegesítették állandóan,hogy 1 évesen miért csak 8 kg a fia? Megjegyzem, a kicsi 1990 g-mal született!

Viri,
sajnálom,hogy nem alszik Nelli. Gréti is felsírt 2szer éjszaka,de visszaaludt!

Icsilya,
köszi,hogy leírtad! Örök hála érte! Nekem pont ez nem tetszik,hogy nem tudjuk kipróbálni a mi autónkba,hogy mégis hogy férnénk el tőle,ha vezetünk. Mert én is és férjem is más ülésbeállításból vezetünk! :?

Fendike,
azt hiszem én még nem gratuláltam Máté első lépéseihez,most megteszem! Gratula! Nagyon édes lehet!

Gréti ma nem hányt!( kopp-kopp-kopp)Remélem tényleg nem lesz semmi gond!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


kisfóka remélem minden rendben lesz!

egy kis vidámság igazsággal vegyítve

:lol:

"Gondoljatok csak bele, 1990 előtt születettek, azaz MI, kész csoda, hogy életben maradtunk. Nekünk még nem volt gyerekülésünk az autóban,sőt még biztonsági öv se nagyon, viszont bizton tudhattuk,hogy a gyerekágyak
festékében akadt bőven ólom.A gyógyszeres és vegyszeres üvegek könnyedén nyithatóak
voltak,nem volt semmi furfangos védelemmel ellátva, de még a fiókok és ajtók sem voltak felszerelve biztonsági nyitóval, és mikor bicajozni mentünk, nemhogy könyökvédőnk és sisakunk nem volt, de még rendes biciklink sem.Egész nap kint voltunk, a szüleink pedig csak sejtették, hogy élünk
és megvagyunk, hiszen még Matáv telefon se nagyon volt, nemhogy
mobil.Nyáron a derékig érő fűben és közeli kiserdőkben játszottunk, mégsem lettünk kiütésesek és nem tört ránk allergiás roham.Nem tudtuk mi az a pollen, és a parlagfűről azt hittük, hogy a sárkányfű, egyenes ági rokona.Ha elestünk, megsérültünk, eltört valamelyik végtagunk, vagy
csak szimplán betört a fejünk, senkit nem pereltek be ezért.Étkezési szokásaink Schobert Norbi mércéjével mérve nap mint nap tartalmazták a halálos dózis többszörösét, de még egy
Mc'Donaldson edződött átlagos amerikai elhízott kisgyerek is helyből nyomna egy hátra szaltót attól, amit mi leküldtünk kaja címszóval. Gondoljunk a zsíros kenyérre,a kolbászra, a disznósajtra (ki tudja mit tettek bele), az iskolai menzára (ki tudja mit NEM tettek bele) és mégis itt vagyunk. A kakaóban nem volt A,B,C,D és E vitamin, viszont "Bedeko"-nak hívták és már ez is elég volt a boldogságunkhoz. Szobi szörpöt ittunk, ami hírből sem ismerte az édesítőszert, viszont tömény cukorból készült. A limonádét még magunknak kevertük és mosatlanul ettük a fáról a gyakran éretlen gyümölcsöt,a WC pereme alatt pedig a baktériumok ezreinek a kolóniái telepedtek meg a még háborítatlan nyugalomban,a pre Domestos korban.
Ezek voltunk mi.
Hősök?
Talán.
Hősei egy letűnt kornak, amelyen a mostani fiatalok értetlenül mosolyognak."
Vendég
 


Kisfoka,

szoritok a vervetelhez ugyesek lesztek.+++

Donika,
jobbulast szegeny Zsombi remelem hamar kigyogyul belole

Fanni,
mi romer safefix-et vettunk de meg nem hasznaljuk mert Laura nincs 9 kilo :lol: Csak most akcios volt.De szerintem is igaza van Orsinak ha meg nem ulnek stabilan akkor a hordozo a legbiztonsagosabb nekik...

Fendike,
tenyleg en is gratulalok Matenak nagyon ugyes.
Laura marcius 2-an kezdi a bocsit ugyhogy februar vegen viszem majd mindennap egy orara..Igaz ok ezt meg nem tudjak ugyanis itt a beszoktatas 2 nap :shock: Es Laura mar idosnek szamit mert itt 3 honaptol mennek a gyerekek.
Remelem nem lesz gond mert mostanaban nagyon anyas de amugy imadja a gyerekeket jarunk babaklubba es ott jol elvan...A nyelv miatt is izgulok kicsit mert itthon ugye magyar nemet,a bolcsiben viszont francia :shock: de majdcsak belejon


Viri,
remelem az alvas rendezodik,nalunk mar jobb igaz meg vannak neha periodusok foleg teliholdkor amikor tobbszor ebred :shock:
Es szombaton telihold lesz :shock: :shock:
Egyebkent Luxemburgban voltunk karacsonykor onnan jottunk vissza a kirabolt lakasba :cry: :cry:

Kép
petitpois
 
 


Fendike,
a ropit a dm-ben vagy a rossmannban vettem egyszerre vagy 6 csomaggal, még az utsó megvan. :D

Kisfóka,
szerintem a Brendonban belepróbálhatjátok az autóba az ülést, és elvileg segítenek is bekötni. :roll:

Fanni,
jó húsban vannak valóban, de ne izgulj, az én fiam még kövérebb volt! :lol: Most megnéztem, 8 kiló 3,5 hósan volt, 6 hósan pedig 9860 gramm volt. :oops: :lol: És azóta kb. 3-3,5 kilót hízott összesen, tehát egész normális súlya lett, a Te fiaid is lassan visszavesznek majd, és keveseket fognak már hízni! Ja, és az enyém ugye 7,5 hónapig csak anyatejet kapott, utána kezdtük a hozzátápit, tehát nálunk be is bizonyosodott, hogy nem feltétlenül a tápis babák a legkövérebbek, és hogy az anyatejnek egész jó tápértéke van! :D
Az üléssel kapcsolatban még annyit, hogy a 9 kilótól kezdődő ülések mind menetiránnyal szemben köthetők csak be, és az is gáz, hogy gyakorlatilag semennyire se dönthetők, vagyis úgy kell ülniük nekik, mint ahogy Te is ülsz egy autóban. Gondolhatod mennyire kényelmes lehet egy ekkora gyereknek, aki még ülni se tud! :? Szerintem ha mindenképp venni akartok, csak 0-18-ast vegyetek, pl. egy Concordot, amit Kisfóka is írt. A keresztlányom 4 éves koráig használta, és imádta: tökjól dönthető, és természetesen háttal is be lehet kötni. Most a kistesó nyúzza már fél éve, semmi baja a huzatkopáson kívül. Viszont kettő ilyen azért húzósabb árban. :roll:
20140901102739
 
 


Babaülés:
Utánaolvastam, de azt látom, hogy hátrafelé beköthető ülés gyakorlatilag nincs, pedig 2-3 éves korig az lenne a biztonságos... Beköthető majdnem mind, de csak 10 kilóig... mondjuk nem is nagyon értem, hogy ülhet nagyobb súllyal hátrafelé, enyémeknek elég hosszú a lába, azt hová teszi? :shock:
A minősítések szerint kb. egyforma a Römer, a Kiddy és a Concord. A használt Römer új huzattal abszolut megfizethető.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni lassan a végére jutsz :lol:

tegnap Zsigi megkapta a csőröspoharát kevés viz volt benne

1 perc múlva Kép Kép
Vendég
 


[quote="fanni73"]B írta:fanni73abaülés:
Utánaolvastam, de azt látom, hogy hátrafelé beköthető ülés gyakorlatilag nincs, pedig 2-3 éves korig az lenne a biztonságos... Beköthető majdnem mind, de csak 10 kilóig... mondjuk nem is nagyon értem, hogy ülhet nagyobb súllyal hátrafelé, enyémeknek elég hosszú a lába, azt hová teszi? :shock:
A minősítések szerint kb. egyforma a Römer, a Kiddy és a Concord. A használt Römer új huzattal abszolut megfizethető.


Simán belefér hidd el, Hunor háttal van bekötve, én is azt hittem, nem fog elférni, de teljesen más ezeknek a megoldásuk mint a ahordozóknak.Tök jól elfér, alszik stb.Nekem ultimax van, meg vagyok elégedve vele.
Vendég
 


Fanni :D ,
A Kiddyt nem ismerem, de gyanítom, hogy csakúgy, mint a Römert, nem lehet hátrafelé bekötni! A Concordot viszont igen, és nem 10, hanem 18 kilóig van! Attól pedig még az én fiam is elég messze van, pedig már írtam a méreteiről! :D
Nekünk mondjuk egy másfajta ülésünk van (külföldről hozattuk, mert Mao.-n tényleg nincs választék hátrafelé beköthetőből ), de pontosan 1,5 éves volt Olivér, mikor megfordítottuk, addig fölhajtogattuk a lábát. :lol: De sose panaszkodott érte, neki az volt a természetes. :roll:
20140901102739
 
 


[quote="fanni73"] írta:fanni73enyémeknek elég hosszú a lába, azt hová teszi? :shock:
A minősítések szerint kb. egyforma a Römer, a Kiddy és a Concord. A használt Römer új huzattal abszolut megfizethető.

majd megmutatom Lili ülését, a háttal beköthetőeknek más a kiképzése, az ülés lábrészénél van egy akármi, ami eltartja az ülést a kocsi ülésének háttámlájától, keletkezik ott egy rés, ahol elfér a láb.
Nem beszélve arról, hogy az ülőlap a 9-18as üléseknél értelemszerűen hosszabb, mint a hordozóé, mert nagyobb gyerek ül benne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :D
a Concord háttal csak 13 kgig köthető be, utána meg kell fordítani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
akkor az pont jó a gyerek kb. 1,5 éves koráig! :D
20140901102739
 
 


Petitpois! :D
Mi is römer ülést szeretnénk venni, arra gondoltam, hogy februárban megyünk síelni Németországba, és Müchenbe megvennénk. És azt csak 9 kg-tól lehet használni????? :shock:
Tegyél már fel képet az ülésről légyszi. Még nagyon elvész benne Laura?

Kisfóka!
Örülök, hogy Gréti jobban van. :D A gyerekek már csak ilyenek, nem lehet burokba zárni őket, nem megyünk sehova, hogy meg ne betegedjen, nem igaz?

Hajni!
Én még nem is gratuláltam neked a pocaklakóhoz! Hatalmas gratula!!!!!!! :lol: :lol:
Nagyon örülök, hogy sikerült rögtön. Hogy érzed magad? Nem igazán van időm olvasni a másikat, pedig tudom, hogy hasznos dolgok hangzanak el. :oops: Olivérről tegyél már ide is képet, ha nem gond! :wink:

Boni!
Zsigi nagyon ügyes! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi a gratulát! Igen, most szerencsénk volt, valóban elsőre sikerült! :D Már tökjól vagyok, elmúlt a hányingerem is, és az erő is visszaköltözött belém! :wink:

Olivér (kikarmolt szájjal... )
Kép
20140901102739
 
 


hajni :lol: pocaklakócskád van? de jóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a vérvételen. Az én kislányom egy hős volt. Si'rdogált,de inkább attól,hogy le kellett fogni. Egyből találtak vénát,gyorsan túl voltunk rajta,holnap mehet is az eredményért. Nagyon izgulok,de remélem nem lesz semmi komoly.

Hajni,
köszi. Itt Szegeden nem lehet bepróbálni az autóba az ülést sajnos. De megoldjuk majd! :wink: Nagyon helyes fickó Olivér és nem tudom,hogy én gratuláltam e már a kicsihez! :oops: :roll: GRATULÁLOK! Szép pocakosságot ki'vánok!

Fanni,
ahogy Orsi lei'rta, már én is el tudom képzelni,hogy hogy fél el a lábuk!

Viri,
remélem jobban vagytok. Nelli végül remélem nem lett beteg!

Boni,
hogy a Te fiad miket tud. Gréti nem tud inni a csőröspohárból! :?
A vidámságos i'rásod nagyon tetszett! Magamra ismertem az i'rásból,én ilyen gyerek voltam. Úgy el voltam az udvaron,hogy sokszor enni se mentem,mert fontosabb dolgom volt. Éppen ezért nem értem sokszor magam,hogy túl reagálok dolgokat,csak akkpr még más volt. Tényleg nem volt ennyi betegség meg egyebek!

Donika,
remélem Zsombi már jobban van! Igen, burokban nem lehet őket tartani!

Petit,
Laura akkor nagy előnyben van,hogy németet is és franciát is beszélni fog. Ne izgulj,a gyerekek nagyon könnyen veszik az akadályokat és könnyen tanulják a nyelveket! Visszamész dolgozni? Hol dolgozol egyébként?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni,
tényleg nagyon ügyes Zsigi, mi nem szeretjük még a csőrös poharat

Kisfóka,
örülök, hogy jól ment, lehet hogy 'csak egy kis vashiány', bizti nem lesz gond...

Petitpois,
a bölcsi 3 hónaptól nekem mindig olyan rémisztőnek hangzik
na meg a 2napos beszoktatás.. :shock: , mondjuk 3hósan valószínű elég.. :D
nálunk is egy ideje kezdődött az anyás dolog, de csak ha lát és mondjuk arrébb megyek, akkor nyöszög utánam
ha nem vagyok ott, akkor nem hiányol sztem, legalábbis remélem, mert most készülünk elutazni nélküle 9napra :oops: , már előre félek, engem biztos jobban megvisel majd
telihold múltkor nálunk is dráma volt, a jól alvó gyerekem 3szor kelt éjjel, dokihoz vittem, azt hittem beteg, ilyen még nem is volt.. :shock: hihetetlen, hogy így megérzik és tuti az volt mert azóta is 9-9ig alszik

Donika,
jobbulást Zsombinak!!!
tényleg olyan cukik és 'aktívak' betegesen is
nálunk csak nátha és köhögés volt

Hajni,
köszi, jó hír mert dm-be sokat járok, ellentétbe a bioboltokkal
én is gratulálok a bébihez, én sem vettem észre, pedig ott az a vonalzó.. :D

Kép
fendike
 
 


Donika,

mi is Nemetorszagban vettuk sokkal olcsobb volt mint itt.Fotot sajnos nem tudok tenni mert lent hagytuk Luxemburgban,meg nem hasznaljuk de mivel akcios volt megvettuk.Bemasolom a linket hogy milyen is.
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.e ... DE-1795509
Akarunk egy masikat is hogy ne kelljen mindig az autokban cserelgetni de meg raer mert jo a Maxi Cosi is..Amugy mar ulhetne benne Laura mert a fejtamla is allithato(a szukito) de meg nem merjuk beletenni hiszen 8 kilo sincs :? A Maxicosiban nagyon szenved ugyhogy ma vettem neki egy jatekot a hattamlara kell erositeniami zenel es villog bele hatah ugy jobban turi az utazast... :shock:

Boni,
nagyon ugyes Zsigi hogy igy iszik Laura meg csak most kezdi megszeretni.


Hajni,
nagyon szep kisfiad van,gratula a masodik picurihoz... :lol:

Kisfoka,
Greti egy hos,nagyon ugyes volt..Igen vissza fogok menni igaz csak felidoben,mert nem akarom hogy Laura egesz nap a bolcsiben legyen.De majd meglatom mennyire fogja birni az elvallast.Az Europai Parlamentben.

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Köszi a linket, akkor egységesen minden piros úgy látom! :lol: :lol:
Nagyon tetszik, nem olcsóság. :? Én is úgy gondoltam, hogy a römer apa kocsijába lesz, a maxi meg nálam, még belefér.

Fendike! :D
Köszi, ma már egészen jól van Zsombi.
Hová mentek 9 napra? Hogy fogod kibírni?, sztem már a 2. napon sírni fogsz utána.

Hajni!
Olivér igazi kisfiú, nagyon helyes. :wink:
Szuper, hogy ilyen jól vagy, hányinger is volt, akkor elképzelhető, hogy hugica lesz? :lol: :lol: :lol:

Kisfóka!
Gréti ügyes volt. Azért nem írtam le, mert nálunk a kh-ban az ilyen kicsi gyerekeknek leginkább a fejéből vesznek vért, mert állítólag, a dokinő mondta, hogy ott nem fáj, úgy mint a karban. Neki is az nem tetszett, hogy egészen lefogták, és megijedt, na meg én, jajjj, azt hittem elájulok. :x
A férjem azonnal kiment.

néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?