Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajszik!! :lol: :lol:

Pandus!
Nagyon köszi a hiányolást, aranyos vagy! :D
Dórin nem győzök ámulni, milyen ügyes, nagyon szépen fejlődik, és nagyon szép kislány, de ezt úgyis tudod! :lol: :lol:

Fendike!:D
Mi is mostnában gondoltuk, hogy venni kellene gyerekülést, mi is még a maxi-cosi hordit használjuk. Én is römerre gondoltam. Zsombi elég nehezen van már el a hordiban hosszú úton, feszeng, ki akar jönni.

Kisfóka! :D
Én hajhullásra 'szépség kapszula'-t szedtem, rózsaszín doboza van, és szoptatás mellett is lehet szedni, nekem teljesen elmúlt a hajhullásom, sőt sokkal gyorsabban nőtt a hajam.

Véda!
Nagyon szépek a gyerkőcök a képeken, Csabika zabálnivaló! :lol:

Fanni!:D
A fiúk nagyon aranyosak. Megértelek, hogy nem mersz bevállalni még 1 gyerkőcöt, de ez majd lehet, hogy változni fog.

rólunk:
Zsombi 2 hete felállt, azóta mindenhol próbálgatja, szépen mászik, bejárja az egész lakást, és pakol mindenhol. A napom nagy része azzal megy el, hogy utána, és apukája után pakolok! :lol: :lol:
4 foga van, most jön kettő felül, a napokban szakítja át az ínyét, így aztán ő is nyügi picit. Az éjszakák elég változóak, de többnyire átalussza.
Fogak ápolása hogy történik ilyen idősen?
Még továbbra is leginkább zöldség és gyümiféléket eszik. Persze adok neki hetente kb. 3x húst is, illetve májat, azt nagyon szereti. Úgy adnék már neki vmi fincsibb kaját. Túrót a védőnő szerint még ne adjak. Igazából a vacsival vagyok bajban, mindig főzelék az is.

Lányok!
Tesóval kapcsolatban ki hogy 'áll'? Nagyon szeretném, ha spontán összejönne, de ugye ebben nem bízhatok. :roll:

Hú jó hosszú lettem. Igyekszem visszaolvasni, és utólag mindenkinek kívánok KELLEMES ÜNNEPEKET!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
már azt hittem nem jössz többet.. :D
pakolást ismerem, én is egész nap azt csinálom + fogócska + bújócska + kukucska.. :D
te már szeretnéd a következő babát???
nekem is pont a napokban jutott eszembe, hogy mennyire fogadnám nagy örömmel ha esetleg spontán sikerülne.. :oops:
én még várnék vele, máté több emberes gyerkőc, arra gondoltam, hogy kétévesen megpróbálom a bölcsit és utána elgondolkozom a tesókérdésen.. :D
pont ma volt nálunk egy ugyanennyi idős kislány, háááát az más dimenzió volt, csak ült nyugodtan és játszott édesen, máté közben 10szer bejárta a lakást, olyan sokszor mintha red bullt inna dugiban.. :D
nagyon más minden gyerkőc, örülök hogy ilyen aktív, eleven, de vannak pillanatok amik igen nehezek.. :D

Kép
fendike
 
 


Donika,
miért ne bízhatnál a spontán bébiben??
úgy emlékszem, hogy 'ismeretlen eredetű' volt nálatok!?!???
igazán bármi lehet rengeteg ilyet hallok!!
persze jobb nem számítani rá és egyszer csak jön a meglepi.. :D
fagyi babátok lett végül?

Kép
fendike
 
 

 
 

én nenedenttel mosom a fogát már egy ideje, patikában vettem de láttam DMben is

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Látom Te sem unatkozol egész nap! :lol: Zsombi dettó, állandóan úton van, ma is 1 percre akartam a konyhában pakolászni, már a karácsonyfa világítását szerelte :lol: . Persze imádom, agyon puszilgatom, de azért minden nap alig várom, hogy megebédeljen, és elaludjon, csak csöndre vágyom olyankor, újság stb., na és pakolás, a szokásos! :lol: :lol: Most megtanulta hogy kell integetni, pápát int még az órának is, és persze a tükörben magának.
Nagyon szeretném, ha spontán összejönne egy baby, persze én is úgy vagyok vele, hogy ráérne még, na de az idő ketyeg, fiatalabb már nem leszek, és ha lehetne választani, akkor 2 éves korára szeretném a másodikat, egy kislányt. Nem vagyok telhetetlen, mi?
A fogápolót hogy használod, ő még nem tudja kiköpni?

Viri!
Nagyon aranyosak a lányok! :P

Csipi!
Orsika is nagyon szép kislány! :P

Kép

Kép
donika
 
 


nem lett sajna fagyibabánk, nektek igen?
Tényleg Bodnár dokinál voltál már, mi volt?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika szijja :lol:

lányok remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek! ZSigit kikészítette azon rokonok egy része, akik nem tudják, hogy nem ér kiabálva beszélgetni és harsányan röhögni egy ennyi idős gyerek mellett...de boldog volt amikor beléptünk a lakás ajtaján

de már regenerálom ....

:lol:

Kép Kép
Vendég
 


Lányok :P
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK!!!!
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jaj de édesek a fiúk! :D

BUÉK !

Kép
katica_75
 
 


Donika,
ezt nem baj ha nem köpi ki és csak keveset rakok rá, ujjra kell húzni egy szilikonos kefét és azzal picit megdörzsölöm, szereti nagyon, már nyitja a száját
képzeld én is hasonlóan telhetetlen vagyok és én is kislányt szeretnék, csak 1 évvel később és persze spontán.. :D
van két fagyink
én is imádom, totál szerelmes vagyok, halálra tudnám puszilgatni folyamatosan :D , de este ha elalszik az nagyon jó érzés :wink:
Dokinál voltunk persze, nagyon aranyos volt, de jó lenne ha nem kéne újra felkeresni.

Fanni,
nagyon édesek a srácok és milyen jó húsban vannak!!
sokat is esznek vagy csak ilyen jól híznak??
Máté tök sovi...

Kép
fendike
 
 


BÚÉK! jó reggelt!

Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni. (Pl.Icsilya)
A Menopur szurit hol lehet tárolni? Azt írja a papírja, hogy 25 fok alatt kell tárolni, de nekem a lakás minden pontján, még a szekrényben is 25 fok v. affelett van. Be lehet ezt tenni a hűtőbe? Nem lett baja, hogy tegnap óta 25-ön volt?
Ráadásul se a csomiban nincs, se a patikában nem adtak a beadásához semmit.
Ki tud segíteni??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Felhívtam a Déli Patikát és azt mondták, hűtőbe nem szabad tenni :shock: .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :)
ha 25 fok, akkor az nem hűtő, azt külön kihangsúlyozzák.
Ablakhoz ha teszed, ott nincs hűvösebb?
(bár ha pont 25 fokon volt, szerintem nem lehet gond, azért ezek nem kell ennyire pontosan betartani, a lényeg, hogy ne 40 fokon a tűző napon tárold)

(jó meleg van akkor nálatok, bár sejtem, ez nem a ti döntésetek)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, köszi.Igen, majd megsülünk. Az albal meg azért nem jó, mert alatta a radiátor :lol: . Bár lehetne szabályozni, ha letekered is meleg van, a fűtésszámla meg ugyanannyi :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boldogsagot, sok-sok örömöt es egeszseget kivanunk az uj esztendöre mindenkinek!

Davide es Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boni!
:lol: :lol:

Fanni!
Marha jó a fotó, képeslapnak tök vagány lenne! :D Tényleg jó húsban vannak a fiúk.

Fendike! :D
Zsombi is vékonyka, de amikor telefalja magát jó kis pocija van, úgy bírom! :lol:
Mikor mososd a fogát, csak este? A szilikonos kefét is a patikában veszed?
Kibújt felül 2 első foga, de jön még kettő, ezzel most nagyon megszenved, úgy sajnálom :( sokkal kevesebbet eszik, viszont inni nagyon sokat.

Jucmuc! :P
Hogy vagytok? Davide?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lányok :P
Nem soványak tényleg :lol: de már nem ennyire pufókok. Most épp megnyúltak kicsit. Majd teszek képet.

Fendike :P
Nem tudom, sok-e, amit esznek. Napi 5-6x esznek -még mindig 3 óránként...-, 200 tápot, illetve ha főzeléket, akkor pedig 200-ra van kiegészítve. Nem esznek sok főzit, úgy 50-150 között egy nap...
Milán majdnem 8 kg, Márkó pedig majdnem 9. De egyformán esznek, jön is fel Milán súlyban 8)

Boni :?
Nekünk is vannak ilyen rokonaink...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép

Kép

Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni
Nagyon Nagyon Boldog Féléves Szülinapot a Fiúknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kép

Fanni,
Nagyon helyesek a fiúk, boldog 6. hónapfordulót nekik :D Mégegyszer ennyi, és itt az első születésnap :lol:
Vendég
 


Erika :P
Köszönjük szépen!

Pandus :P
Köszönjük! Jajjj, már nagyon várom...

Viri :!:
Ha olvasol, írd meg lécci, hogy megoldódott-e az alvásotok. Nálunk megint kezdődik... most Márkó nem tud aludni. Ettől függetlenül ma összerakom őket a szobájukba. Bekeményítek :evil:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
hatalmasak már a fiaid! Hihetetlen.
szerintem teljesen jól esznek.
(Lili 9 kg felett van valamivel :oops: :oops: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
ó, de helyesek a fiúk!

KépKép
lili73
 
 


Donika,
csak keresd úgy, hogy nenedent, abban benne van a fogkrém+kefe, este mosom fürdésnél
szegény Zsombi, akkor jól megszenved vele, éjjel felsírogat??
nekünk 8hósan 8fogunk volt, azóta semmi.. :D
most viszont kűzdünk az első náthával, viszonylag jól viseli, csak rossz, ha nem kap levegőt, mert nappal teával, este meg az ujját cumizva alszik el és most ezek nem nagyon mennek.. :?

Fanni,
szépen híznak, Máté is megeszik rendes adagokat de vhogy nem hízik sokat
eleinte paráztam, de már nem érdekel, a mérleget is visszaadtam egy barátnőmnek, úgyhogy mostmár azt sem tudom mennyi, de felnőtt mérlegen legutóbb csak 8kg volt, teljesen arányos, csak nem az a husis csócsálni való amire a nagyszülők vágynak.. :D
itt lesz az a szülinap, észre sem veszed
én el sem hiszem, hogy mindjárt 1éves

Képzeljétek kezdünk járni próbálni, még csak pár lépés megy, annnnyira furcsa, én mindig frászt kapok, ahogy mindent elenged, kezei a magasban és lép párat, aztán előre esik.. :D

Kép
fendike
 
 


FAnni tüneményesek! Boldog félévet!

és Laurának is utólag

majdnem kerek egy hónap van köztük Zsigivel, mert mi holnap leszünk 5 hósak :lol:

Pandus ti meg mindjárt egy évesek lesztek! :lol:

Lili ti is most voltatok egy évesek?

Zsigmondom kicsivel több mint 7 kg és még mindig sűrűn kéri a cicit nappal ! de az éjszakákat általában átalussza ha nem , akkor 2-3 között kel eszik és alszik 7-1/2 8 ig.. így nem panaszkodhatom :lol: egyébként 19kor van fürcsi, evés és alvás max 20 kor
Vendég
 


fendi drága lehet ahogy próbálkozik :lol:

ZSigi meg egyfolytában felülne illetve fel is ül :roll:

bezzeg a forgáshoz lusti a drágám.. átfordult már, de nenm nagyon szorgalmazza :roll:
Vendég
 


Boniko :P
bizony ám! :D :D :D

KépKép
lili73
 
 


Orsi :P
Akkor úgy látszik, Lili Anyuci termet. A fiaim meg inkább Apjuk méretére hajtanak, ami nemis baj.
Mire a fiaim 1 évesek lesznek, lehagyják Lilit és adhatunk nektek rucit :lol: Majd adjuk a lányosakat :lol: :lol:
Apropó, az összes rucikát kinőttük! Ha jársz erre -úgy 1 hét múlvától, mert most mind náthásak vagyunk-, visszaadnám őket. Egyedül a légzésfigyut tartanánk még meg kicsit, meg a forgó-zenélőt, mert azt még mindig imádják! De az egyiket abból is visszaadnám.

Fendike :P
Nálunk is másképp hízik a 2 gyerek. Ugyanannyi kaja mellett Mi többet pisil-kakil, Má kevesebbet. Ő jobban feldolgozza, gondolom. Amíg a gyerek nem hisztis, hogy éhes, addig végülis mindegy is, hány kg. Én sem mérem már őket, csak nagyon ritkán.

Lili :P Boni :P
Köszönjük.

Nem lettem terrormutter, mert Milcsinek 38 lett estére a "láza". Így jobbnak láttam, ha mindkettő alszik inkább éjszaka...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Nagyon édesek a fiúk! Helyes pasik. Húú és mekkorák! Hány centik?

Gratula a fél évhez! Lemaradtam picit, ne haragudj! :oops:

Fogakkal hogy álltok? Nálunk még nyoma sincs.

Alvásprobléma nem oldódott meg. Még mindig külön alszunk, Dorka szépem átaludta egy szopival az éjszakát, mielőtt hazautaztunk a nagyiékhoz. Most már nem. :cry:
Nelli továbbra is óráként felsír, aztán többnyire visszaalszik, 2-5 vagy 15 perc múlva. Ma este már cumit sem adtam neki. Én terrormamit játszottam. :wink: Mindegy tulképpen úgy is kiköpi.
Kezdem megszokni a tényt, hogy Nelli ilyen és kész. Dorka fejleszthető :lol: Rászoktam a kávéra....

Nálunk is megy a hozzátápi. De még csak a gyümölcspüréknél tartanak a csajok. Imádják, bár még csak alma, barack és tök a menü naponta 2x. Előfordul, hogy ők is 150-et esznek ebből, aztán persze már nem bírnak szopizni. Lassan elmarad a délelőtti és a délutáni szopi.

Hogy van a válad?

Boni,

Htalamas baba Zsigi! És milyen jó alvó! Jaj, de irigy vagyok.....Jó nevelést kapott! :wink:

Panda,

Köszike! Nelli baba a vigyoribb és mozgékonyabb, Dorkától ki kell érdemelni a mosolyt. Nellim már átkússza a nappalit, pörög forog. Őrület!

Kisfóka,

Mi van veletek? Mozgás, fogak, hozzátápi?

Donika,

Tegyél képet Zsombiról!

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Köszönjük a gratut.
Nem tudom, hány centik. Elvileg szerdán mennénk oltásra, akkor szokták őket mérni. De szerintem a nátha miatt nem fogják megkapni az oltást. (3. pneumo) Egy biztos, a 80 cm széles matracot majdnem végigéri Márkó :shock: Olyan 75-76-ra saccolom. Milán 4-5 cm-rel kisebb. Láttad Apjukat :lol: , úgyhogy nem meglepő :lol:
Fogak száma 0. Márkónál már hetek óta látni sejtek valamit, de nem érezhető.
Én rájöttem, hogy pont olyan rossz a helyzet nálunk is alvás téren, mint nálatok :evil: Ugyanis mindkét gyerek sokszor ébred viszont cumira visszaalszanak. Csak nem tűnik fel annyira, mert egyik mellettem, másik Apja mellett. Mi is csak arra a rövid időre ébredünk fel. Nem kell ehhez felkelni és úgy a szájukba tenni...
Mi sem eszünk sokkal többfélét. Nem voltam túl következetes, így nem kaptak minden nap hozzátápit, s az egyetlen olyan alkalommal, amikor 190-et evett Milcsi, nagy sírás lett a vége. Így 100-150-nél nem merek többet adni semmiből azóta... Egyedül almából, de az meg nem vált ki egy étkezést...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaaa és a vállam nem 100-as, de mondjuk 95%-os. Remélem, holnapra 100 lesz, vagy legkésőbb holnap utánra, mert szerdán és csütörtökön is egyedül leszek a srácokkal...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Panda,

gyönyörű lányod van! És milyen jó minőségű a felvétel!! Nekünk sajna nincs ilyen jó gépünk :wink:

Kép
viri8
 
 


Fanni,

A fiúk tényleg az Apukájukra "ütöttek"!!!
Mi is hasonlóan alszunk! :lol: Így legalább minden második éjszaka alszom egyben 3 órát.
Milyen főzelékeket készítesz a fiúknak?
Én sem voltam egyedül a csajokkal az elmúlt kérthétben. Így a mai nap elég zűrös, bár most együtt játszanak :wink:

Kép
viri8
 
 


Sütőtök+krumpli
S.répa+krumpli
Brokkoli+krumpli (Hasfájósoknak nem ajánlott. Az enyémek azok, de nem lett tőle semmi bajuk!)
Ma próbáltam a Sinlacot őszibarack+almával, nem lett a kedvencük. A Sinlacot magában sem kedvelik igazán. Pedig minden gyerek szokta.
Esznek még almát és őszibarackot. Ja és Milcsinek a sütőtök+almától fájdult meg a pocija. (HIPP-es)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó, hogy írtam tegnap, hogy 0 fogunk van... éjjel szerintem Milcsim megkezdte a fogzást. 10-től 2-ig ordított. Semmi sem volt jó. A cumit szinte rágta, majd kiköpte, az én kezemet dugdosta a szájába és csak sírt és sírt. Mellettem "aludt" végül, megint a 80 centin kettecskén... De még úgy is csak nagyon nehezen aludt el... kínomban benyomtam neki egy Germicidet, az volt kéznél. Valami csoda folytán Márkót nem ébresztette fel.
Valakinek volt/van valami hatásos szere erre?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Anyira hasonló cipőben járunk. Nelli nálunk is nagyon sírt 00:14-14:15-ig. Iszonyú volt, bár én nem veszem ki a kiságyból csak ott próbálom nyugtatni. Előtte és utána is óránként felsírt és azonnal visszaaludt. Nem úgy én. Így aztán összesen 1 órát aludtam. Ehhez képest elég jól bírom még a mai napot. Persze Nelli most sem alszik, kúszik a nappaliban játékok után kutatva. Megőríííít!!!
Fogzásra nekem a Dologélt ajánlották. Ez tiszta gyógynövény. Már kipróbáltam Nellinél, hátha a foga jön, de nem használt. Nos, vagy nem jó semmire a gél vagy nem a foga jön a kiscsajszinak.
Márkó egy hős, jó mélyen alszik!
Láz? Most éjszaka nem volt?

Kép
viri8
 
 


korrigálnék: annyira

Kép
viri8
 
 


Sziasztok Lányok!

Vagyok én is,csak vissza kell rázódnom a hétköznapokba! Apa itthon volt 3 hétig,de már sajnos dolgozik! :cry: Meg kell újra szoknom,hogy ketten vagyunk Grétosszal!

Viri,
sajnálom az éjszakákat. Lehet,hogy tényleg a foga kinozza szegény Nellit,vagy fejlődési ugrása van,mondjuk az lehet nem tart ilyen sokáig. :roll:

Gréti vasárnap végre elfogadta a főzeléket, előtte nem nagyon akarta,még meg sem kóstolta,már öklendezett folyamatosan :? ,de vasárnap metört a jég és evett alma-krumplit,egyenlőre csak pár kanállal. _Egyébként a gyümit nagyon szereti,rakok bele már neki babakekszet reszelve,imádja. Megeszik belőle 180g-mot,és utánna szopizik még kicsit. Délben pár kanál főzi+ szopi, 4kor tejpépet eszik,utánna már pár napja teát iszik. Este,reggel szopi.

Mozgás :Forog,és fekvőtámaszozik,de ennyi. Hátra felé tud tolatni,de előre nem megy neki. De majd megtanulja, a fekvőtámaszt azt nagyon tudja!

Foga nincs még. Én alul vélem látni,hogy ott fog kijönni,de még nem jött.Egyszer majd felbukkan.


Fanni,
tündéri szépek a fiúk! Jó sülyban vannak!
Sajnálom nálatok is az éjszakákat! :( Lehet tényleg a fog a ludas.

A terrormutteren nagyon jót nevettem! :lol:


Lili,
utólag is Boldog Szülinapot Aliznak és Barnabásnak! :P

Boni,
Zsigi egyedül ül fel? :shock: De ügyes!

Fendike,
Máté meggyógyult már?

Donika,
köszi, a Biovannéra gondoltál? Én végül azt vettem, a patikus azt mondta,hogy nyugodtan szedhetem. Hát majd meglátjuk,használ e. Jó lenne. :?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Rakok fel képeket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,

Szépek vagytok együtt! Lehet, hogy Gréti tiszta apuka?

Milyen babakekszet adsz Grétinek?

Látom vettetek fürdetőkarikát. Szeretitek? Nagyon elégedett benne a kiscsaj :lol:

Kép
viri8
 
 


Viri,
köszi,igen Gréti tiszta apja, tőlem csak az állát örökölte!
:P Egyébként tiszta apja,le se tagadhatná!

Hippes babakekszet veszek Neki a Dm-ben és üvegreszelőn lereszelem és bele a gyümibe! Nagyon szereti! :D

Apájától kapta karira a karikát,szeretjük. Bár az tény,hogy nem tud benne úgy pacsálni,mert még arra nem jött rá,hogy ebben is előre lehet dölni,és játszani. Ezért egy picit kivesszük belőle,hogy tudjon csapkodni.Imádja csapkodni a vizet,úszik az egész fürdő! :lol:

Lányok szeretnek fürdeni?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
De szépek vagytok :D
Én is én is ilyen fürdőkarikát! Eddig nem tudtam mi az, de most akkor látom! Nálunk Milcsi imád pancsizni. Nálunk is úszik a fürdőszoba :lol:
Enyémek sem másznak még. Emelgetik a popót, de Márkó szintén visszafelé megy, Milcsi meg még valahogy nem tud rendesen kitámasztani a lábával.

Viri :P
Apával hozattam Chamomilla Vulgarist. Lefekvés előtt adok Milcsinek, mert egész nap alig aludt valamit :?
Igen, miután majdnem egy korúak a gyerekek és hát úgy tűnik, eléggé ugyanazokat is produkáljuk, érdemes konzultálni, ha valami bejön :D Majd mondom, ha beválik valami. S kérek én is infot a korszakalkotó ötletekről :lol:
A kb. 3 órámmal akkor én fittebb kell legyek :D Egyébként egész jól bírtam a napot.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok! :wink:
Látom visszatért az élet. :P
Fanniék és Kisfókáék is nagyon szépek, mind gyerkőcök mind a csinos anyukák!
Még több fotót idén is.
Érdekes h. többen azt írjátok az apukákra hasonlítanak a babák.Nálunk is...lehet h. kaális sajátosság? :shock:
Igazábol hozzátenni nem tudok a hozzátápis, fogas stb témákhoz, de figyelek jól jön majd ha a törpikénk abba korba ér. Alvástémában meg mi is sulytottak vagyunk, megoldást keresve.
Egyenlőre beszereztünk mi is borostyánláncot és mintha jobban aludna mikor rajta van.

Kép
katica_75
 
 


Kisfóka,
nahát! az enyémek csak most kezdtek pancsolni vagyis csapkodni a vizet. Igaz, lehet, h ez azzal van összefüggésben, h nagyon későn kezdtek ülni, és nekünk nem volt ilyen karikánk.
Köszönjük a köszöntést!
Szépek vagytok. :P

KépKép
lili73
 
 


Lili, szerintem a csapkodás nem karikafüggő :wink: én sem vettem, nem tartottam fontosnak,mégis csapkod.

(és olyannyira, hogy úszin is imád lenni, és azóta már egyedül úszik a babaúszin karúszóval, nem fogom, csak mellette vagyok :lol: a merülés is nagyon jól megy, szeret úsziba járni :lol: )
Kép
Kép
Kép

Katica, a b-lánc megváltás, hidd el :wink:

Fanni, édesek a fiúk!

Gréta is!
Vendég
 


Jó reggelt!

KAtica jaj Kaális sajátosság! reklámozzuk úgy a Kaálit

Apuka szeretné ha a gyermeke önre hasonlítana? nézzen be hozzánk :lol:

DE drága Hunci! ti hova jártok babauszira? mert én is tervezem...
borostyánlánc hányan megszólnak érte hoyg minek van a gyerek nyakában, megfogja fojtani stb.. Zsigi is egy nyugodt baba és lehet emiatt.. ellenkezőjét nem tom bizonyítani, mert már 2 hós korától a nyakában van!

én is gondolkodtam rajta, hogy lassan át kellene menni a nagykádba mert az egész szoba merő víz ahogy pancsizik! főleg ahogy apja még bíztatja is ő meg kacagva szót fogad

:lol: persze én takarítok utánuk :lol:

felülés

hát ha a lábamra fektetem onna simán felhúzza magát ülésbe

vizszintből azért nem... de ha a kis kezét fogom akkor nagyon szépen elüldögél de nem hagyom sokáig a kis gerince miatt ..bár unokaöcsém is nagyon hamar üólt előbb, mint mászott

én mán azt sem tudom minek mikor kell kb bekövetkezni.. enyim gyerek úgysem azt csinálja :lol:
Vendég
 


Kisfóka,

Ez a babakeksz lisztmentes? Kipróbálnám én is....Lányok imádnak fürdeni. Már mi is gondolkodunk a nagykádon. Lassan nem férnek el a kicsiben.

Hunci!

Hunor nagyon ügyes ! Látszik, mennyire élvezi a vizet!

Lányok!
Tegnap délután Dorka sugárban hányt. Aztán rongybabává vált. G. nem tudott hazajönni, új munkahely 2. nap....Szerencsére a nővérem át tudott jönni. Szörnyű volt az az 1 óra , míg ideért a Tesóm. Dorkát nem mertem lerakni, mert folyton hányt.Szopni nem volt ereje, kicsi vizet adtam neki, életében először, de azt is azonnal kihányta.
Nellikém sírva követett minket mindenhová, hogy vegyem fel. Végül beraktam a kiságyába a játékaival és ott sírt több, mint fél órát. Ne tudjátok meg, mit éreztem.....
Doki volt, Dorkának a torka is nagyon csúnya. Sajnos antibiotukum lett belőle. Este már szopizni is tudott és éjszak jól aludt. Még nagyon gyenge, de sokkal jobban van, mint tegnap.
Nellikém még rendben van. Viszont most már egyértelmű, hogy a foga jön.Kaptunk Kataflam cseppet és Dentinox gélt. Így éjszaka ritka jól aludt. Igaz 5 óta fent vagyunk

Fanni,

Nekünk a Chamimilla sem használt. Remélem nálatok bejön.

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?