Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

kicsit eltüntem,de mostmár itt vagyok.
jól vagyunk.voltunk 4d-s ultrahangon.nagyon super volt.a kicsivel minden rendben.korának megfelelőek a méretek,bár a 4d-s ultrahang szerint a szülés várható ideje április 20.szóval 2 nap,ez semmit sem jelent.a lényeg,hogy egészséges,és szép baba.sokat ivott a magzatvízből(ízlett neki).állandóan mocorgott,alig tudtunk néhány képet csinálni.de azért lett egy pár!majd rakok fel.a kezcskéje állandóan a fejénél van,mintha gondolkodna a drágám...szóval nagyon jó volt ez az ultrahang.a pocim is sokat nőtt már,igaz mindig is volt egy kis hájam... :oops: de azért mostmár látszik,hogy babó lakik benne. :D

vanda!szép a pocid!és a kocsi:szuper!használjátok egészséggel! :D

ani!hogy vagytok?gondolom készültök a karácsonyra nagyon...ez az első a kicsiknek!és hogy telik az idő...már 8 hónaposak!annyira szépek! :D

kincs!sajnálom a cicifájást!de ha már jól vagy akkor minden oké!olyan édes kiskincs!igazi kis úri ember!segít az anyukájának!és micsoda combikák vannak neki...gyönyörű. :D

móni!remélem jól vagytok?!kicsikéid?olyan szépek!megnéztem az albumotokat!gyönyörű babák és mennyit híztak...nagyon tündérkék! :D

mazsi!hogy vagytok?kisati?remélem minden redben!? :wink:

árnika!mi újság veletek?remélem jól vagytok apával?én neg igazán értek a hőgörbékhez,de szerintem a tied jó.minden esélyed a babásodásra.és mindent bele!lehet,hogy az új évbe már babáson mész bele!úgy legyen! :D :wink:
a dokinénit köszi!még nem döntöttem,mert aztán azóta sokat kaptam,ajánlatokat másoktól,de a két ünnep között megyek ultrahangra és akkor mindenképpen megkeresek egy jót!akit te ajánlottál,mondta anyósom,hogy ő is nála szült,és jó volt,csak a modora kicsit fúrcs,de jó szakember.és ez a lényeg.pszika! :P :D

mindenkinek szép napot!

Kép
timé&tati
 
 


laptető!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
timé&tati
 
 


kincs! orulok hogy jobban vagy!

vanda! milyen jo hogy balut minden erdekli es nagyon szupi a jargany :lol: hasznalyatok egesegben 8)

ani, kincs! mi is be szalunk csajozasba, pasizasba :D :D :D

timi! orulok hogy minden ok, mi is jol vagyunk, mar egymashoz szoktunk es nagyon jooooooooooooooooooooooo :P :P :P

szmet! jo hogy irtal, ne tuny el nagyon

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

 
 

Friss hírek: babócák 2200-2200 grammosak, szívhangok, köldökzsinór áramlás, magzatvíz rendben.
Doki bácsi nem is nézett méhszájat. Azt mondta, feleslegesen nem bolygat, mindent rendben lát, jövő héten találkozunk. Forgolódásnak nincs jele, de doki bá szerint még belefér, hogy megforduljon.
vovanda
 
 


Sziasztok

Timi örülök hogy ok minden, rakjál te is pocifotót. :) Anyosód nála szült?????? :shock: :shock: biztos??,

Vanda szóval kívánok balesetmentes közlekedést új autóval, és növesztgesd csak pocid még egy picit. :)
Azt hiszem már csak újévben talizunk.

Ani menyasszonyok????????? :lol: :shock:

Móni nem tudom "beszélünk -e" még mielőtt hazamentek, de kívánok Nektek is NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT. Érezzétek jól magatokat otthon, jó utat, és két szépséges babádnak sok-sok puszi. :)
jelentkezz minél hamarabb

Kincs örülök hogy alakulsz :) , rájöttél hogy mitől volt a gyuszi???
puszi Kiskincsnek

puszi Mindenkinek, jók legyetek, Én kiélvezem minden pillanatát hogy Apa itthon van :) , igaz nagyon sok a dolog és a jövés menés
de még csengettyűszó előtt jövök :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika!
igen a harmadik gyereket:vagyis a kisebbik lányt nála szülte.Krisztike most 13 éves.és anyósom meg volt vele elégedve. :wink:

móni!én is Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok nektek!teljen szeretetben,és boldogságban.bár az biztos,hogy megvan. :wink: :D

többiek?merre vagyok?mindenki készül a karácsonyra?

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Árnika nem arról a dokiról beszéltek akinél véletlenül én is szültem? :)
kösz jól vagyok, kiskincs nem ürítette ki a cicimet és kicsit fáradtabb is vagyok gondolom így a kettő okozhatta a gyulladást..
puszi!! és++++++++++ :wink:

Móni jó utat és kellemes ünnepeket!

Vanda szép méretű kislányok!? 8) :lol:

Timi jó hogy jöttél!

Ani köszi a csomagot! Aranyosak vagytok!!!!!

Itt nagy a készülődés, holnap és szerdán konyhában sürgök, ha már nem jönnék
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!
Vendég
 


sziasztok!
tényleg azt hittétek, hogy kiugraszthatjátok a nyuszikát a bokorból? jól érzi ott magát, nem árulunk el semmit:-)
1szálpasi
 
 


Kincs!
Nem feltétlenül azzal van gond, hogy a baba nem üríti ki a cicit (ami eleve lehetetlen). Lehet, hogy melltartópánt nyomta meg, vagy álmodban rosszul fordultál. sajnos előfordul, de örülök, hogy nagyobb baj nélkül megúsztad.
vovanda
 
 


csajok! nagyon izgi vagyok az ut miatt, babak szinte att aluszak az ejszakat, ugy hogy remelem eszre sem veszik, csak majd a nagy kornyezet valtozast, holnap muszalj meg csinalni az utleveleket a babaiknak es vasarnap indulunk visza.
puszi mindenkinek es NAGYON BOLDOK KARACSONYT, SOK AJANDEKOT, de persze a leg szeb ajandek a csalad es elso sorban a babak.
puszi mindenkinek Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


arnika, szmet! 1000 bocsi az elobb kicsit el szurtam, anyira euforikus vagyok, de tudom hogy ti aranyosan el nezitek nekem, bocsi meg egyszer, ne haragudjatok ram please

arnika! elvezd apat maximalisan :wink: :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Ne parázz az út miatt. Igazából a környezetvűltozás sem lesz gond nekik, az a lényeg, hogy ti ott vagytok. Ja, és ne engedjétak, hogy egyszerre huszan rájuk rontsanak. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!!!


Reggel felkeltem és egyből rátok gondoltam:
Kép Kép

Nekünk a legszebb karácsonyunk lesz! :D :D Bedugom a babákat a fa alá az biztos...

Kép
ani0227
 
 


Lusta vagyok pötyögni, boldog karácsonyt és jó halászlézést mindenkinek!
vovanda
 
 


sziasztok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!TELJEN BOLDOGSÁGBAN ÉS SZERETETBEN!!

puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


Kép [/b]

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Békés Boldog Áldott Karácsonyt kívánok Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
mazsi02
 
 


pasi lusta, úgyhogy semmi személyeskedés, csak röviden és tömören: boldogat, kellemest meg ehhez hasonlókat mindenkinek!
1szálpasi
 
 


Sziasztok

ho ho hóóóóó :lol: merre vagytok????

néha azért tessék bejelentkezni, nem szép dolog itthagyni :)
Én már nagyon ki-be vendégeskedtem magam, és még ma is megyünk, de egész jól megbírom állni hogy ne egyek mindent össze-vissza.

ja, és hogy ˝boldog legyek˝ mint látszik vonalzómon, mindenféle téren ünneplek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szió

Árnika :( gondoltam pedig rád!!
Vendég
 


Itt vagyok én is, csak valami iszonyatos módon kikészült a gyomrom. Nem tudok se enni, se inni, puffadok és görcsöl a gyomrom. Bizisten, csak töltsem be a 37. hetet, addig lépcsőzök, míg meg nem indul a szülés. Ez már kibírhatatlan!!!!
vovanda
 
 


Vanda kitartás!!! :wink:
Már számolhatsz vissza :)
Vendég
 


vovanda: Kitartás, te tartottad bennem a lelked neked ezt ki kell bírni.Majd a két csöpség kárpótol. Már csak 1 hónapot bírj ki. Na jó ha lehet még 52 napot, de az már ripsz-ropsz elszalad. :D

szmet
 
 


Kincs!
Kiderült, mi a baj. Hányós -hasmenős vírust kaptam karácsonyra a tesóm gyerekeitől... Most már jobb, a tegnapi nap nagyon gáz volt.
vovanda
 
 


ho ho hooooo
meg jotunk, nagyon jo volt, de nagyon faraszto is, a babik jol birtak mindent, utat, csomo embert...
remelem mindenki jot evet, ivot, szorakozot es sok csaladias percet eltetek at
vettem a torpiknek telapo rucit, majd dobok kepet
puszi mindenkinek
ma mosas, takaritas, pakolas, vasarlas programom van :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Csak egy gyors bekukk.
Babák a mai mérés szerint 2500 és 2300 grammosak és jól vannak. Én már kevésbé, de ezt a pár hetet már valahogy kibírom.
vovanda
 
 


Hali!

Vanda nagyon szép méretek!! Örülök,hogy már jobban vagy! Nem szép karácsonyi ajándék a tesód gyerekeitől :( :lol:
Derekad hátad csípőd érzed?? vagy nagyon mocorognak is?
én 1lány 1fiúra tippelek! senkinek sem árultátok el??

Móni üdv újra itthon!

Árnika??

Ani???
már akartam kérdezni, barátnőd babája akit down kórra vizsgáltak,hogy van?? Mi lett az eredmény?
Vendég
 


Kincs!
Az itt fáj-ott fáj már fel sem tűnik. Inkább csak idegesít, hogy már lezuhanyozni is alig tudok egyedül.
A tippet felírtuk és nem, nem árultuk el. :lol: Már csak pár hét, kitartás! :P
vovanda
 
 


hello
na itt vanak ez en kis telapoim :D :D :D
Kép Kép voltunk kis baratot ismerni aki 3 hetes volt

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Jöttem, mert vszinű holnap már nem lesz időm, és estefelé pedig már elképzeléseim szerint duplán látnám klaviatúrát :wink: :lol: nem akarok semmi földi jót megvonni magamtól legalább szilveszterkor. :wink:

Móni sziiiiiiaa , nagyon édes télapóid vannak. :) örülök hogy minden rendben volt, és sejtettem hogy törpék is jól fogják bírni, látszik rajtuk hogy stramm bébik.

Vanda láttam hívtál, de utána foglalt voltál. Kitartás!!!!!!!!!!! már tényleg vághatod centit lassan.

Kincsem hurrááááá beindult topikod :wink: :lol: úgy örülök neki! De annak már kevésbé hogy kistesó projekthez pesszimistán állsz!!! ne tedd ezt hiszen Te vagy az egyik fő drukkerem, :) és ha Te sem reménykedsz ilyesmiben, akkor mi lesz velem :( - ja, és köszönöm Neked azt a sok-sok tanácsot, segítséget amit kaptam.

Marejke, Timi igazán kezdhetnétek újévet , vagy zárhatnátok óévet egy pocakfotóval. :) sok -sok pocaksimi Nektek.

Mazsikám ígérem, ma még ha lesz időm írok másikon,(de lehet csak jövőre :oops: ) puszi Kisatinak.

Ani megkaptad levelem??? -lehet furcsán hangzik, de a Te köszöntésed esett a legjobban karácsonykor.

Vikimi, Poppi, Ági, Maci sajnálom hogy ritkán jelentkeztek, vagy már nem is írtok, de Én nem felejtek :) :wink: néha-néha bejelentkezhetnétek.

Pasi , Te rosszéletű :lol: Rád a világ legcsodásabb -és legnehezebb ) feladata vár jövőre, de azért ne légy annyira lusta és néha írj!!

Remegős Te is eltüntél, szeretném azt hinni, hogy azért , mert asszonykádra vigyázol pozitív dolgok miatt :)

Biztos van olyan Akit nem név szerint(bocs), de minden sunnyogóban olvasót :) ( és írót :wink: ) a Kaáli intézet dolgozóit és az összes orvosomat köztük szívem csücskének B.B.-nek sok-sok puszit, boldogságot, kitartást kívánok.

Csajok Nektek pedig köszönöm hogy vagytok Nekem :) , a sok bíztatást, erőt, tanácsot.

No lassan befejezem, szóval Nektek:

Megcélozni a legszebb álmot, kinevetni a világot,
gyűjteni a barátságot, mindig szeretni és remélni,
így érdemes a Földön élni! B.U.É.K.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Igaz hogy még nincs itt az év vége, de én lehet,
hogy négykézláb Érek a végére.
ezért hát, míg stabilan állok,

Boldog Új Évet Kívánok!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Megkaptam! :wink: Örülök,hogy örülsz,én is szeretlek! :D

Kincs!
Milyen topicot nyitottál?
A barátnőm kisbabája:csak a külső jegyeiben mutatkozott rajta a down-szindróma.A vizsgálatok szerint nem az.Mostmár kezd kupálódni,de a fejlődése még elég lassu.Két hónappal idősebb nálunk,és mi hamarabb kezdünk el csinálni mindent,pedig mi is elégé le vagyunk maradva.Ritkán nevet,de attól függetlenül édes.A fülecskéje nem akar formálódni,majd ha lehet plasztikázzák neki(nincs benne porc,és visszapördül).
Akartam kérdezni tőled,hogy ha szeretnétek második kisbabát ugyanezt a procedurát végig kell járjátok,vagy egy terhesség után rendeződhet odabent minden?Nem ismerem a PCO-t.

Móni!
Nagyon-nagyon édesek a picikéid!A kislány teljesen rád hasonlít.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Árnika nagy puszi!!!
Én is örülök a topiknak :) és titeket is szeretlek!!!
Rajtatok kívül nincs barátném beszélőtársam :)
Nagyon jól összeszedtél mindent és mindenkit a mondandódban :wink:

Ani a régi pco topik élénkült fel
Nagyon jó lenne ha a tesók spontán jönnének! Lehetséges !!!

Holnap itt bulizik a család :lol:
Így én is Kép
Vendég
 


sziasztok!

ígérem rakok fel pocifotót,de már csak jövőre! :D ma ugyanis vendégeink jönnek,és készülök....
ezért nem névszerint:de remélem mindenki jól van.?és mindenki nagyon-nagyon boldogan búcsúztatja az óévet!
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!TELJESÜLJÖN A KÍVÁNSÁGOTOK! :D :wink: :lol: :D :wink: :lol:
sok-sok puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


lustapasi mondja:

BÚÉK

(Bababummos Új Évet Kívánok) mindenkinek:-)
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Árnika! Nekem is tetszett a fenti irományod :wink:

Móni, nagyon édesek a picik!

Mindenkinek sikerekben és örömökben gazdag nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!


Kép

Kép
mazsi02
 
 


Ja, a "mindenkinek" kicsit sok lett... :oops:

Kép
mazsi02
 
 


Mindenkinek BÚÉK!

(majd jövök, de már csak jövőre, megint szarul vagyok)
vovanda
 
 


kicsitol nagyig mindenkinek BOLDOG UJ EVET!!! egesegben, oromben teljen majd el az uj esztendo!
egy nagy puszi mindenkinek! ja es nem csak tolem hanem a telapoim is kuldik :D

arnika! nagyon szep volt amit irtal es hogy szinte mindenki eszedbe jutott, jo lenne ha az uj evben tobb olvasni valo lenne :wink:

pocakodosoknak kivanok nagyon sok sikert akar milyen programhoz persze spontanhoz is, kivanom hogy jovore nektek is legyen kis telepoitok vagy pocaklakok


meg egyszer BUEK!!!!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Bekukucskáltam gyorsan egy kicsit!
ÉN IS KÍVÁNOK MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!
Remélem ebben az évben is lesz sok gyarapodás!

Pasi!Engem elkerülhet a bababumm ha nem baj!Átadom Árnikának a lehetőséget! :D

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Puszi Mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok csajok :) most nem szeretnék név szerint kiemelni senkit, tudom hogy kicsit érzelgősre sikeredett írományom, de szívem szerint (ahogy ismertek is :lol: ) még sokat -sokat tudtam volna írni. :)

Nekem igazából nincs senki rajtatok kivül akivel ezekről a dolgokról beszélni tudnék :( úgyhogy ezután is szorgalmasan jövök. :lol: nem szabadultok.

BUÉK Mindenkinek!!!!! nem csiccsentettem be :lol:

Ja és köszönöm ezt sem név szerint ,bocsi az sms-eket, üziket, képeket. :) és fentebb átadott lehetőséget :lol:


szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
gyorsan hadarva: ma hajnalban negyed kettőkor megszülettek az ikrek: Dani 45 cm és 2300 g, Réka 44 cm és 2000 g. mivel túl kicsik voltak, császár lett belőle (Réka addigra befordult).
nem stabil az állapotuk, a koraszülött osztályra átszállították őket. valószínűleg átestek egy méhen belüli fertőzésen, ezért indult be a szülés (Danin ennek vannak jelei, ő bírta kevésbé).
Vanda jelenleg még a nem mozdulhat kategóriában van, kérlek, telefonnal leghamarabb délután zaklassátok, de leginkább akkor is csak engem (iwiw-en fent van a számom, aki nem tudja, és leküzdhetetlen vágyat érezne a telefonálásra).
amint van valami, majd jelentkezem.

rosszéletű: ha maradsz még egy kicsit, bábáskodhattál volna:D

ani: rendben, lehetőségátadásról értesítve a főnökség:-)
1szálpasi
 
 


Kép

Kép

Kép


Nagyon születés után, még szutykosan....
1szálpasi
 
 


babaesős jóóó reggelt!

Vanda Pasi gratulálunk az ikrekhez!Olyan szépek Dani igazi pasis pofi Réka pedig nagggyon kiscsajos!
Csupa szépet jót kívánunk a kibővült családnak!!
Vandának gyors felépülést, piciknek erősödést hízást és mihamarabbi hazaérkezést!!!
Sok puszi!!!!
Természetesen minden híreket várunk!
Vendég
 


VANDA, PASI! gratulalunk a picikhez!!! :lol: nagyon edesek (es gondoltam en hogy 1-1 lesz az allas) remelem minnel hamarabb haza kerulnek mind a 3-an
puszi Vandanak, minnel hamarabb epuljun fel es a picik meg NAGYRA noyenek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vovanda+pasi: Gratulálok. Tudtam én hogy vegyespáros lesz:-)
Jobbulást Vandának és a piciknek is. Aztán majd ha hazajösztök várom ám a szüléstörténetet.

szmet
 
 


Sziasztok

Vanda, Pasi itt is gratulálok. :lol: :lol: :lol:

Sok boldogságot, és jó egészséget , sok tejcsit az ikreknek.

No, és mérges vagyok, :wink: átvágtak ikrek, mert ha kicsit maradok, akkor akár premier plánban nézhettem volna :wink: :lol:

puszi Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

Vanda! Pasi! GRATULÁLOK! nagyon édesek az ikrek!és a súlyuk is szép !jó egészséget kívánok!ja és mihamarabbi felépülést vandának és a kicsiknek pedig gyors gyarapodást!
vigyázzatok magatokra!puszi! :D :D :D :D :D

Kép
timé&tati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?